Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » Zarejestruj


Język:
.......SŁOWO ŻYCIA ..... - Rejestracja

Rejestrując się na „.......SŁOWO ŻYCIA .....” (zwane dalej „my”, „nas”, „nasz”, „.......SŁOWO ŻYCIA .....”, „http://biblia.phorum.pl”) zgadzasz się na poniższe warunki oraz akceptujesz regulamin użytkowania serwisu internetowego phorum.pl. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „.......SŁOWO ŻYCIA .....”. „.......SŁOWO ŻYCIA .....” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „.......SŁOWO ŻYCIA .....” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „.......SŁOWO ŻYCIA .....” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „.......SŁOWO ŻYCIA .....” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych. 
 
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL