Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » Potrzeby DUCHA i Duszy » TAJEMNICE UMYSŁU




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: ZNIEWOLENIE -UZALEŻNIENIE - jedzenie
 Post Napisane: 19 października 2012, o 15:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Feedersi - wielbiciele grubych kobiet
Małgorzata Lachowicz-Jachim / Onet.pl
Gdy Gina osiągnęła wagę 380 kg, jej mąż Mark był w siódmym niebie. Była dla niego spełnieniem erotycznych fantazji. W końcu udało mu się „stworzyć” najgrubszą kobietę na świecie.
Uwielbiają otyłe kobiety. I nie chodzi tutaj o panie z lekką nadwagą, ale o osoby o naprawdę pokaźnych gabarytach. Podniecają ich fałdki tłuszczu, cellulit, rozstępy i zrogowaciała skóra. Zasada jest prosta – im większa kobieta, tym bardziej atrakcyjna. O kim mowa?

Feedersi (ang. dokarmiacze, wypasacze) to osoby z zaburzeniem preferencji seksualnych, u których podniecenie wywołuje otyłość. W większości przypadków są to mężczyźni.
Źródłem fascynacji feedera jest tuczenie drugiej osoby.
Niektórzy odczuwają dodatkowe doznania, poniżając swoje partnerki ze względu na ich tuszę lub obserwując, jak ich kobieta spożywa posiłek. - Tym, co sprawia, że feederyzm jest tak zbliżony do seksualności, jest fakt, że jedzenie jest tak zmysłową i hedonistyczną przyjemnością jak seks. Uważam, że dwie osoby jedzące i wzajemnie się tuczące są, obok kochającej się pary, najbardziej zmysłowym widokiem. Dwoje ludzi karmiących się czekoladą… co w tym złego – napisał na forum „Dimensions Magazine” fa_man_stan.

Według seksuologa, dra Andrzeja Depko, jest to po prostu „odmiana fetyszyzmu, w której fetyszem staje się nadmiernie otyłe ciało kobiety”. - Podłoże feederyzmu jest takie samo, jak każdej innej dewiacji seksualnej - tłumaczy.

A jak feedersi określają samych siebie? Zgodnie z definicją, którą można znaleźć na brytyjskiej stronie feedersów, dokarmiacz to „mężczyzna, który kocha otyłe kobiety. Wielu mężczyzn i wiele kobiet podnieca wszystko, co jest związane z otyłością. Dla FA (ang. Fat Admirer – osoba lubiąca krągłości) nazwanie kogoś grubym jest największym komplementem i docenieniem czyjegoś piękna”.

- Chciałbym pomóc seksownej kobiecie przytyć. Uczestniczyć w powiększaniu się jej brzucha i całego ciała. Jeżeli szukasz kogoś, kto pomógłby ci przytyć, znalazłaś idealnego faceta. Jestem byłym zawodowym graczem baseballu, który wie, jak się odżywiać i jak przytyć bez rozstępów – zachęca na forum feedersów Noir.

Gina i Mark

Niektórzy dokarmiacze nie znają granic w spełnianiu fantazji seksualnych. Potrafią uwięzić żonę w jej własnym ciele, ponieważ pełna kontrola nad jej życiem działa na nich stymulująco. W 2003 roku telewizja Chanel4 wyemitowała film dokumentalny „Fat Girls and Feeders” opowiadający o życiu Giny i Marka.

Gina była zakompleksioną dziewczyną, która od zawsze uważała, że jest nieatrakcyjna i gruba (mając 24 lata, ważyła już około 150 kg). Wszystko zmieniło się, kiedy w jej życiu pojawił się Mark, w którego oczach była ideałem kobiecości. Mark był z kolei klasycznym przykładem feedera, choć wolał określać siebie mianem enablera (ang. osoby, która pomaga drugiemu człowiekowi osiągnąć jakiś zamierzony cel). Od zawsze kochał grube kobiety, a Gina wydawała się spełnieniem jego marzeń. Jego obsesją było „stworzenie” najgrubszej na świecie kobiety.

Po kilku latach małżeństwa, dzięki usilnym staraniom, sprawił, że Gina osiągnęła wagę 380 kg i tym samym trafiła do Księgi rekordów Guinnessa. Mark skrupulatnie rejestrował każdy dodatkowy kilogram swojej żony. Początkowo skupiał się tylko na robieniu nagich zdjęć. Z czasem zaczął nagrywać filmiki wideo, które umieszczał w internecie, co zresztą przyniosło parze niemałe pieniądze. W ciągu 10 lat małżeństwa Gina stała się kaleką przykutą do łóżka, całkowicie zdaną na opiekę Marka. W końcu powiedziała stop i poddała się operacji zmniejszenia żołądka, po której pozbyła się połowy swojej wagi. Ta decyzja spowodowała, że para mało się nie rozstała, a Mark przez pewien czas nie mógł znieść widoku Giny.

- Myślę, że spełnianie fantazji Marka było z mojej strony wspaniałomyślne. Nie zrobiłam tego jednak bez pewnego poświęcenia. Czy zrobiłabym to jeszcze raz? Prawdopodobnie nie. […] Przez większość tego czasu byłam całkiem szczęśliwa, ale były także momenty głębokiego smutku i żalu. Jednak kiedy już się dojdzie do takiego rozmiaru, nie można zbyt wiele zrobić – wyznała Gina.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 19 października 2012, o 15:55 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: ZNIEWOLENIE -UZALEŻNIENIE - jedzenie
 Post Napisane: 19 października 2012, o 15:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Instrukcje tuczenia

Metody tuczenia są różne.
Na jednej z brytyjskich stron, przeznaczonej dla miłośników obszernych kształtów, można znaleźć m.in. opis instruujący, jak „zachęcić” kobietę do zjedzenia dużych ilości pokarmu:
„Musisz się upewnić, żeby talerz nie był zbyt pełny i żeby było trochę wolnego miejsca wokół brzegów.
W ten sposób sprawisz, że twoja znajoma nie zauważy, jak duża jest porcja, przez co nie poczuje się pełna od samego patrzenia na jedzenie. […]
Wkrótce skończy swoją porcję, a ty przyniesiesz jej kolejną. […]
Gdy zauważysz, że twoja znajoma zacznie się angażować w waszą znajomość, rozpocznij rozmowę na jej ulubione tematy. To spowoduje, że dobrze się poczuje i nie będzie skupiała się na jedzeniu.
[…] Kiedy z pewnym wysiłkiem skończy swoje kolejne danie, pogratulujesz jej i wspomnisz, że przecież byłoby nieładnie wyjść bez deseru, po czym zaproponujesz lody.
[…] Gdy powie, że jeszcze nigdy nie była tak pełna, zapewnij ją, jak seksownie wygląda w tym momencie.
Możesz dodać, że świetnie bawiłeś się tego wieczoru i że powinniście się spotykać częściej.
Ona ci przytaknie.
Po wyjściu będzie podziwiał jej nabrzmiały brzuch i pomyślisz, jak świetnie wyglądałaby,
gdyby bluza, którą ma na sobie, była na nią za ciasna.
Po kilku tygodniach tego typu posiłków tak się stanie”.


Tego typu instrukcja nie jest jednak pojedynczym przypadkiem.
Bardziej dociekliwi mogą natrafić na różnego rodzaju nagrania programujące podświadomość.
Takie sugestie hipnotyczne mają na celu pomóc kobiecie, która jest gainerką (określenie gainer jest synonimem słowa feedee, czyli wypasana, karmiona, ale z tą różnicą, że gainerki najczęściej próbują przybrać na wadze na własną rękę i rzadziej korzystają z pomocy encouragera, czyli zachęcacza), w szybkim tempie przybrać na wadze.
Spokojny, niski i lekko usypiający głos mężczyzny powoli wprowadza słuchacza w trans:

- „[…] Za każdym razem, kiedy będziesz tego słuchała, potrzeba jedzenia i głód będą coraz większe. Będziesz słuchała nagrania ciągle i ciągle i odkryjesz, że potrzebujesz jeść więcej i więcej. Jedzenie, które stoi przed tobą, nie może zostać odsunięte.
Ty po prostu musisz je zjeść.
[…] Jedząc czujesz się spełniona, jedzenie jest dla ciebie wszystkim, a chcesz i potrzebujesz go więcej i więcej każdego dnia […], nie możesz nic na to poradzić, nie możesz tego powstrzymać.
Im jesteś grubsza, tym jest smaczniejsze.
Im więcej, tym lepiej.
Nie musisz się martwić swoimi problemami z wyglądem, ponieważ wiesz, że jesteś szczęśliwa taką, jaką jesteś.
Jedzenie jest twoim przyjacielem i sprawia, że jesteś szczęśliwa.
A ty chcesz i potrzebujesz być szczęśliwa”.


- Jeżeli ktoś coś takiego robi, to znaczy, że to jest przestępstwo – komentuje powyższe nagranie dr Andrzej Depko. - Hipnozy nie wolno używać do celów które potencjalnie mogą szkodzić dobru lub zdrowiu człowieka.
To nagranie to raczej oszustwo, niemniej jednak, jeżeli chociaż jedna osoba po czymś takim przytyła, to jest to przestępstwo - dodaje.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ZNIEWOLENIE -UZALEŻNIENIE - jedzenie
 Post Napisane: 19 października 2012, o 16:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
ciąg dalszy...

Ofiary czy manipulatorki?


- Możesz kogoś więzić w domu lub piwnicy albo uczynić z niego więźnia w jego własnym ciele – tłumaczy Hanne Blank, amerykańska pisarka, znana ze swoich publikacji na temat seksualności.
- Są przypadki, w których feedersi twierdzą, że są w związku feeder-feede za obopólną zgodą. Może to być jednak bardzo trudne do udowodnienia.
Jest to bardzo „śliska” sprawa z powodu szkód, jakie tak wiele otyłych kobiet odnosi ze względu na to, że są emocjonalnie manipulowane. Tym bardziej, że ludzie są w stanie posunąć się do takich skrajności ze strachu przed utratą partnera.

Blank dodaje także, że kobieta, która jest emocjonalnie zaangażowana w związek i która boi się stracić partnera, może nie zdawać sobie sprawy z sytuacji, w jakiej się znalazła.

Warto jednak postawić pytanie, czy postrzeganie kobiety z perspektywy ofiary nie jest stereotypem?
W końcu wiele kobiet uważa swoją tuszę za atut.
Dla niektórych ich wygląd jest także źródłem dochodów.
Wystarczy zobaczyć, jaką popularnością cieszą się strony poświęcone tej tematyce oraz witryny zakładane przez BBW (ang. Big Beautiful Women - duża piękna kobieta).

W amerykańskim programie telewizyjnym „Dr Keith”, prowadzonym przez psychiatrę Keitha Ablowa,
w odcinku poświęconym otyłym kobietom jednym z gości była Rhonda, która waży 167 kg,
ale jej wymarzona waga to 200 kg.

– Uwielbiam być wielka, kocham mój rozmiar.
To niesamowite wiedzieć, że mam taką władzę i że mężczyźni padają mi do stóp - mówiła.
- Kiedy wchodzę do pokoju, wszyscy robią „wow” i właśnie o to mi chodzi – tłumaczyła z kolei Hot Chocolate.
– My jesteśmy wersją top modelek, tylko w rozmiarze BBW.

- Jestem zła, widząc, jak feedersi są potępiani za swoje preferencje.
Mam wrażenie, ze krąży wieść gminna o złym człowieku przynoszącym pączki i karmiącym nimi niechętną, ale potrzebującą miłości partnerkę, żeby w efekcie unieruchomić ją, a następnie porzucić dla kolejnego „celu do utuczenia”.

Znam ten temat od bardzo dawna i widziałam tylko jeden przypadek takiego zachowania, ale szczerze mówiąc, facet był dupkiem, a ona i tak za wszelką cenę chciała jego uwagi - pisze HeatherBBW na jednym z forów „Dimensions Magazine” - W tej chwili mam 33 lata i ważę 213 kg.
W moim życiu spotykałam się z bardzo dużą liczbą FA.
Miałam też to szczęście pojawić się w mediach dedykowanych otyłym osobom.
Zawarłam wiele przyjaźni, które doprowadziły do wielu randek.
Umawiałam się prawdopodobnie z większą liczbą fedderów, niż zdawałam sobie sprawę.
Trzy związki były bardziej zaawansowane, ale z racji na ich minimalną liczbę z pewnością nie mogę „winić” tych mężczyzn za moją nadwagę – dodaje.

- Ofiarą jest ten, kto czuje się wykorzystywany i kto czuje, że jego życie zostało podporządkowane zaspokajaniu potrzeb drugiej strony – tłumaczy dr Andrzej Depko.
- Jeżeli dana osoba nie ma takiego poczucia, to trudno mówić o wykorzystywaniu.
Czasami ludzie tworzą bardzo stabilne związki oparte na występowaniu dewiacji u jednej z płci lub u obydwojga.
Ich związek jest bardzo komplementarny i czasem jest trwalszy od niejednego związku, w którym takie zaburzenia nie występują.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ZNIEWOLENIE -UZALEŻNIENIE - jedzenie
 Post Napisane: 19 października 2012, o 16:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Jestem zszokowana tym co przeczytałam ,dewiacją o zasięgu światowym
Mówi sie o otyłości ale jak widać zrobiono z otyłości rodzaj dewiacji wyuzdania fetyszyzmu dla otyłości.
Czy to nie sa DEMONY ?!
To sa duchy z dna piekieł które pasa siebie widokiem zniewolonych umysłów.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 19 października 2012, o 16:10 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strona główna forum » Potrzeby DUCHA i Duszy » TAJEMNICE UMYSŁU


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL