Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » Potrzeby DUCHA i Duszy » TAJEMNICE UMYSŁU




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: MAX SPIERS SUPER ŻOŁNIERZ - i jego śmierć
 Post Napisane: 26 lipca 2016, o 08:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Nie wiem gdzie to dac to wstawie tutaj.
Wczoraj posłuchałam obejrzałam poczytałam 3 filmiki wtedy nie wiedziałam jeszcze , ze...

Max Spirs ma wiedze ale tez tajemnice..

Stewart Swerdlow, Max Spiers i alternatywna historia świata - 20.05.2016


..
dziwnie tu wyglada mowa i oczy wskazuja na jakies działanie hmm

...

Milab, Anunnaki, Voodoo and the Time Loop - Max Spiers



....


The 4th Reich, Dulce and the Moon Soul Catching Machine - Max Spiers



tu jest w pełni swiadomy ale pod koniec podobne 'zmeczenie'..

Wazniejsze od tego jest to co mówi a jesli tak jest jak mówi to nie dziwie sie
ze putin ma wiele swoich 'odbic'

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 26 lipca 2016, o 08:22 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Mind Control- Monarch-Ewa Pawela
 Post Napisane: 26 lipca 2016, o 08:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Dzisiaj widze ... jeszcze nie ogladałam

Śmierć Maxa Spiers'a - Ewa Paweła i Witold Hake - 25.07.2016



Program zrealizowany w studio NTV, poświęcony Maxowi Spiers'owi i jego tajemniczej śmierci. W audycji udział wzięli Ewa Pawela i Witold Hake, a poprowadził Janusz Zagórski.

...
w powyzszych fimiku kiedy pozdrawia tak pomyslałam jakby sie żegnał przepraszał
Sare ze miała z nim cięzko.
Czy nie powiedział zaduzo jak to zagrazaja (?)jego życiu ale on wie jak sie zabezpieczyc bo wczesniej jest powiadamiany .
A jednak .

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mind Control- Monarch-Ewa Pawela
 Post Napisane: 27 lipca 2016, o 14:02 
Offline
aktywni
aktywni

Dołączył(a): 5 marca 2014, o 12:13
Posty: 309
Może daj oddzielny temat w tym dziale pt.:
MAX SPIERS super żołnierz.
Jest mi niezwykle przykro, że ....już niema Maxa Spiers'a.
Dobrze, że zdążył cokolwiek powiedzieć.

Będzie potem mozna dopisywac nowe informacje i dodadawać kolejne filmiki, które zapewne jeszcze pojawia się w jego sprawie.

_________________
Ps 27:1 Pan światłością moją i zbawieniem moim: Kogóż bać się będę? Pan ochroną życia mego: Kogóż mam się lękać?


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mind Control- Monarch-Ewa Pawela
 Post Napisane: 27 lipca 2016, o 17:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Narazie bedzie tu niechce rzucac w oczy historia niesamowita ,ze tez spotkało go
cos takiego w Polsce.

Czytałam rózne wypowiedzi o jego smierci szkoda ze nie znam ang bo u nas jak zawsze
skapo ponoc w Japoni o nim pisali a u nas cisza.
No i ten ostatni wywiad z Alexem dzisiaj przesłuchałam i mam tak pomieszane uczucia
ze ledwo dokonczyłam ogladanie.
Dlaczego tego nie zakonczyli nie dali mu odpoczac przespac sie no nie mam pojecia.

Perła ja znajdziesz cos w temacie to wrzuc .

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mind Control- Monarch-Ewa Pawela
 Post Napisane: 27 lipca 2016, o 17:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
The Last Interview with Max Spiers
OSTATNI WYWIAD ostatnie ujecia Maxa



az trudno uwierzyc jak Mind Control potrafi zniszczyc człowieka .


Komentarze po smierci
__________________________

Informacja od Maxa Spiersa z dzisiaj:
Światowe Dni Młodzieży w Polsce będą odwróceniem uwagi od tego co będzie się naprawdę działo w Watykanie.
Energia młodzieży, niewinności, żarliwości płynącej z serca będzie neutralizowała zbrodnię, która się będzie działa w podziemiach Watykanu z wykorzystaniem dzieci.
Odbędzie się tam jeden z większych rytuałów poświęcenia dzieci w ofierze.
Data tego wydarzenia jest wybrana dawno temu i dokładnie przemyślana pod kontem numerologicznym.
Tam się będzie działa jedna z większych zbrodni.
Uwaga całego świata, mediów i ludzi będzie zaś zwrócona na wydarzenia
Światowych Dni Młodzieży.
Ta informacja jest przekazana po to abyśmy my ludzie świadomi, trzymali swoją energię na wysokim poziomie, aby nie dać się wciągnąć w negatywne fale nienawiści, złości.

Tylko energią wysokich wibracji, światła, świadomością i energią miłości zło zostanie zwyciężone.
Ważne jest abyśmy nauczyli się czerpać informacje ze Źródła, żebyśmy się nauczyli tego połączenia.
Istotne jest też, abyśmy my jako ludzie zdali sobie sprawę z tego, że nie jesteśmy oddzieleni, że to może dotyczyć nas wszystkich.
Żebyśmy organizowali spotkania medytacyjne w konkretnej intencji, aby wznosić poziom energii i w ten sposób będziemy przeciwdziałać temu co się dzieje.
Ta informacja jest od Maxa i kolejne informacje od niego przekazywane w przyszłości.
To że nie korzysta już z tej powłoki fizycznej w jakiej go widzieliśmy nie oznacza, że zaprzestał swojego zadania. Mamy być szczęśliwi pomimo, że odszedł, on jest szczęśliwy, wrócił do rodziny i jest nadal z nami.
Alex Berdowicz
jak to nazwac jak nie manipulacja? ktos zmarl w niewyjasnionych okolicznosciach, nie udzielono mu odpowiedniej pomocy.. ale jak widac komus bardzo zalezy na tym aby nie doszlo do jakichkolwiej wyjasnien.. Alex twierdzi ze ma wciaz kontakt z Maxem i ze ten jest szczesliwy.. przede wszystkim jakim prawem Alex ma prawo wypowiadac sie w imieniu niezyjacego Maxa… i co robil w CZARNYM ORBIE w noc kiedy umieral Max???
prosze obejrzec wywiad Kerry Cassidy z Milesem Johnstonem, w ktorym mowa o wielu waznych szczegolach, takich jak bardzo dziwne zachowanie polskich przyjaciol Maxa:
…………..

Livia Ether Flow says:
July 20, 2016 at 08:49
Widac wyraznie, ze Alex probuje wykorzystac Maxa do swoich celow.. a wiec skoro manipuluje nim teraz to znaczy ze mogl nim manipulowac juz wczesniej.. dlaczego Max w Polsce tak sie zmienil.. dlaczego wygladal jak nacpany.. z tego wlasnie musza sie wytlumaczy jego polscy przyjaciele w tym Alex.. co mu podawali.. co do medytacji to niestety ale tak jak pisalam.. pod przykrywka milosci I swiatla bylo to dzialanie na rzecz negatywnej agendy.. w Watykanie jest I generator I Gwiezdne Wrota.. I a propos tego co napisala Kiara.. no wlasnie.. do czego tak naprawde polska grupa chciala wykorzystac Max.. kogo mial zalatwic.. I dlaczego w noc jego smierci widzialam czarnego orba z twarza A, ktory wygladal tez jak ruchoma galka oczna.. I ta specyficzna sciezka dzwiekowa.. napisalam wczesniej, ze w snie widzialam potezny atak.. ktos kogos powalil silnym ciosem w splot sloneczny/mostek.. wywalilo mnie ze snu.. nie czulam strachu.. nic.. tylko zauwazylam ze lozko jest dziwnie mokre.. I okazalo sie ze w snie sie zmoczylan.. co mi sie zdarzylo po raz pierwszy!!! Wtedy zobaczylam tego CZARNEGO ORBA nade mna, z ktorego przygladal mi sie Alex.. a wiem ze on jest zwiazany z grupa nawigatorow I tu sa odnosniki do mk ultra… w kazdym badz razie smierc Maxa wcale nie byla taka rozowa jak to przedstawia..

AO 21 lipca 2016 at 07:21 Odpowiedz
Ostatni wywiad z Maxem jest karygodny!!!
To były tortury, a nie wywiad! Max się DUSIŁ przez cały czas, omdlewał, zasypiał, a wy
(Alex i Dorota) kazaliście mu oddychać i kontynuować, oddychać i kontynuować, oddychać i kontynuować. Wyraźnie słychać, że Max BARDZO ŹLE się czuł i w takich sytuacjach albo się zabiera człowieka do lekarza, a jeżeli nie wierzycie w lekarzy (bo na pewno nie wierzycie) to przynajmniej się go NIE MĘCZY tak przeprowadzonym wywiadem! Powinniście być pociągnięci do odpowiedzialności. A może śmierć Maxa to był kolejny satanistyczny rytuał przeprowadzony przez was? numerologia się zgadza śmierć 16.07.16 – 7/7/7 – ta sama co w Dallas

Dla osób, które jeszcze nie widziały ostatniego wywiadu link:
https://www.youtube.com/watch?v=0-4KrCzit1o
.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mind Control- Monarch-Ewa Pawela
 Post Napisane: 28 lipca 2016, o 06:57 
Offline
aktywni
aktywni

Dołączył(a): 5 marca 2014, o 12:13
Posty: 309
noemi, masz rację, niech zostanie tutaj. W takim razie skasuj może moje posty powyżej. W ogóle sprawa jest ciemna. Z tego widac , ze nie kazdy, kto wyglada jak przyjaciel i do czasu zachowuje sie jak przyjaciel, jest nim w istocie.
Człowiek potrzebował pomocy Boga żywego i uwolnienia i uzdrowienia potężna mocą Pana Jezusa Chrystusa. Szukał azylu w Polsce. Został na chwię rezydentem w naszym kraju.


Mam pytanie, noemi. Skąd są te komentarze pod twoim ostatnim postem? Możesz podac źródło, bo na YT w ostatnim wywiadzie z Maxem, dodawanie komentarzy jest wyłączone. ( Livia Ether Flow says: )
Mnie ten temat nigdy wczesniej nie interesował i przyznam, ze lepiej byłoby w ogóle nie wiedzieć nic o tym i nie interesowac się, jesli Bóg nie prowadzi w taką stronę.
Czy zwróciłas uwagę na prowadzącego wywiad, (Alex'a)? Niezykle opanowany, spokojny aż nienaturalnie, włosy długie związane w ogonek, zadawał pytania w których juz były zawarte odpowiedzi, wyglądało na to, ze prowadzący wiedział w pewnych zagadnieniach o wiele więcej od udzieląjacego wywiadu, niczego nie komentował, niczemu sie nie dziwił, emocje wyciszone i zredukowane do maximum. Pytania zadawane w pewien szczególny sposób, wiekszość z nich Max w zasadzie tylko potwierdzał a w innch, mówł po prostu "nie wiem, nie mam na ten temat zadnych wspomnien". Wyglądało to wszystko tak, jakby to nie był WYWIAD ale pewnego rodzaju TEAST na żywo. I ciekawe dlaczego nagle NIE BYŁO KAMERY>? Samo odsłuchanie tego "wywiadu" było juz niezwykle męczące ( w kazdym razie dla mnie). Teraz słucham poprzednich jego wypowiedzi, kiedy był jeszcze w lepszej formie. Mozna właczyc napisy i automatycznego tłumacza na polski. Da sie coś więcej zrozumieć wtedy.

_________________
Ps 27:1 Pan światłością moją i zbawieniem moim: Kogóż bać się będę? Pan ochroną życia mego: Kogóż mam się lękać?


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mind Control- Monarch-Ewa Pawela
 Post Napisane: 28 lipca 2016, o 07:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Miałam i mam podobne odczucie jak i ty ,wszystko to dziwne i niezrozumiałe moze oni
wiedza więcej.
Ten ostatni wywiad ogladałam w kawałakach bo nie mogłam słuchac jak on sie meczy
w pewnym momencie słychac jak prowadzacy-chyba- sie smieje z tego bełkotu
a koncówka to wrecz kaza mu oddychac napic sie wody .
Moim zdaniem czy to bbyły jakies programy itp nie ma znaczenia tu potrzebny był lekarz
zmierzyc cisnienie itp .
On tam skacze na tej 'batucie' i nachwile doszedł w miare do siebie ale potem chyba zasnał.

Jest film ale w jez ang o tych 'przyjacielach' niestety nie ma tam tłumacza.

a tu podam link skad te komentarze-
http://porozmawiajmy.tv/przekaz-swiatla-19-lipca-2300/
poczytałam ale sie nieodzywam bo to wszystko dziwne i nie czuje ze mam sie odezwac.

poszukam film

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mind Control- Monarch-Ewa Pawela
 Post Napisane: 28 lipca 2016, o 07:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Jeszcze dodam co do pytan zadawanych Max'owi masz racje mnie to tez
zastanawiało ze zadaje pytanie i ma odpowiedz a Max potwierdza.
Moze oni wczesniej rozmawiali a potem jeszcze raz przed kamera ?
Pierwszy wywiad tam sa 2 kobiety zauwaz ze Max 'odpływa' a one jakby nigdy nic
Przeciez nikt nie przerowadza takich wywiadów w takim stanie ,do czego to podobne
Był na Cyprze z tamtąd wrócił tu komus zaufał no i ...
Czy ktos taki jak Max jezdzi sam nie ma nikogo towarzyszącego dlaczego był sam?

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mind Control- Monarch-Ewa Pawela
 Post Napisane: 28 lipca 2016, o 07:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
The Death of Max Spiers, Warsaw July 16th 2016


Max był w bardzo dobrej formie
uwaza ze to morderstwo

...

Christine J Hart on Max Spiers Targetted to Death with Miles Johnston
https://www.youtube.com/watch?v=kQVSmqiwDW4

.
Kerry Cassidy & Miles Johnston on Max Spiers, Interview Analysis
https://www.youtube.com/watch?v=hiETZoonZzQ
...

"Max Spiers" - "Kerry Cassidy" - "Milion" cz.2.
https://www.youtube.com/watch?v=0zCgmEEnq7g
....
http://metro.co.uk/2016/07/11/ghost-hun ... t-6000403/

zajmował sie UFO

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mind Control- Monarch-Ewa Pawela
 Post Napisane: 29 lipca 2016, o 09:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
The Abuse of Max Spiers from Embryo to His Assassination and His Sons's New Role (7-26-2016)

my sobie nie zdajemy sprawy o jakie rzeczy w tym chodzi jak głeboko jest to
zakorzenione.
Wcale sie nie dziwie ,ze takie tematy sa obsmiewane , bo to dowodzi,
że dzieja sie rzeczy o których sie 'filozofom nie sniło '.
Ten powyzej tak bardzo przeżywa smierć Max'a ,ze nie dziwie sie kiedy mówi
ze głowa go zabija.
To głaskanie to ratowanie swojej głowy jest to podświadoma samoobrona.

Mówi cos o liczbach ale oni wiedzą wiecej .

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mind Control- Monarch-Ewa Pawela
 Post Napisane: 21 października 2016, o 15:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Tajemniczy zgon Anglika w stolicy. Przed śmiercią wymiotował czarną substancją



Max Spiers o kosmitach wiedział wszystko.
Brytyjczyk przyleciał do Polski, by dać wykład na temat teorii spiskowych i UFO. 39-latek nigdy nie wrócił do rodzinnego kraju.
Zginął w tajemniczych okolicznościach.
Jego ciało odnaleziono w jednym z mieszkań w Warszawie.
Przed śmiercią wysłał do matki niepokojącego SMS-a.


– Jeśli coś mi się stanie, zbadaj to – napisał w wiadomości Max Spiers.
Mężczyzna zmarł w lipcu.
Jego ciało leżało na kanapie w jednym ze stołecznych mieszkań. Ustalono, że śmierć eksperta od UFO nastąpiła z przyczyn naturalnych.
Innego zdania są jego bliscy i przyjaciele 39-latka.
Znajomi Brytyjczyka wspominali, że wcześniej wymiotował on czarną substancją.
Dodali, że nie przeprowadzono sekcji zwłok 39-latka. Matka mężczyzny, Vanessa Bates
(63 l.) stwierdziła, że jego śledztwa dotyczące
przybyszów z kosmosu oraz tuszowania niektórych spraw przez rząd mogły przysporzyć mu wrogów, którzy chcieli się go pozbyć. Kilka dni przed śmiercią syn wysłał jej SMS-a, w którym wyjaśnił, że ma kłopoty.

Max Spiers urodził się w Canterbury w Anglii. Od kilku lat mieszkał jednak w Stanach Zjednoczonych. Chodził do klasy z aktorem Orlando Bloomem.
Był ojcem dwójki dzieci.
Współpracował z autorką książek science-fiction, Madlen Namro i z Moniką Duval. – Był znany w świecie zwolenników teorii spiskowych. Poproszono go, by w lipcu wystąpił podczas konferencji w Polsce – powiedziała matka Brytyjczyka. – Zatrzymał się u kobiety, której nie znał zbyt długo.
Powiedziała mi ona, że znalazła go martwego na kanapie.
Myślę, że Max zajmował się jakimiś podejrzanymi sprawami i obawiam się, że ktoś chciał, by zginął – dodała Vanessa Bates.

Śmierć znanego eksperta od UFO wywołała poruszenie w sieci.
Fani Maxa Spiersa są przekonani, że 39-latek zginął z rąk rządowych agentów.
Wyznawcy teorii spiskowych od dawna sądzą, że poszukiwacze kosmitów, którzy za bardzo zbliżą się do prawdy są „sprzątani” przez tajne służby lub tak zwanych „Facetów w czerni”. – Okoliczności jego śmierci są bardzo podejrzane. Proponuję, by zaapelować o ujawnienie szczegółów dotyczących tego, co tak naprawdę się wydarzyło oraz o autopsję – napisał bloger, Project Camelot. – Jeśli nie byłoby prawdy, w tym co mówił to dlaczego ktoś miałby go zabić?Zdrowi ludzie tak po prostu nie chorują i nie umierają. Zostają otruci – stwierdził inny, Craig Hewlett.
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/ta ... ie/fcpxx0c

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mind Control- Monarch-Ewa Pawela
 Post Napisane: 21 października 2016, o 16:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Śmierć ufologa w Warszawie. "Spotykał się z okultystami"



Od kilku dni brytyjskie media próbują wyjaśnić okoliczności śmierci Maxa Spiersa. Brytyjczyk zajmował się zjawiskami nadprzyrodzonymi i śledzeniem obecności istot pozaziemskich na ziemi. Spiers zmarł w Warszawie w tajemniczych okolicznościach. Jego narzeczona, Sarah Adams, wyznała, że jej ukochany przed śmiercią miał kontakt z osobami zajmującymi się czarną magią i okultyzmem.

O okolicznościach śmierci Brytyjczyka wypowiedziała się jego narzeczona Sarah Adams. Wedle jej słów Max Spiers obawiał się o swoje życie oraz opowiadał o dziwnych zachowaniach osób z Polski, z którymi się spotykał. Miały one parać się „czarną magię" i należeć do sekty. Podobno mężczyzna również prosił swoja matkę, by w razie jego śmierci zrobiła wszystko, by zbadać jej przyczyny.
Narzeczona Spiersa również wspominała o tym, że jej partner chciał jak najszybciej wyjechać z Polski i wrócić do domu.

Śmierć Maxa Spiers'a jest owiana tajemnicą. Jego znajomi wspominali, że na kilka godzin przed śmiercią, miał wymiotować on czarną substancją. Matka mężczyzny, Vanessa Bates (63 l.) stwierdziła, że jego śledztwa dotyczące przybyszów z kosmosu oraz tuszowania niektórych jego ustaleń przez rząd, mogły przysporzyć mu wrogów, którzy chcieli się go pozbyć. Kilka dni przed śmiercią syn wysłał jej SMS-a, w którym informował, że ma kłopoty.

Max Spiers urodził się w Canterbury w Anglii.
Od kilku lat mieszkał jednak w Stanach Zjednoczonych
. Chodził do klasy z aktorem Orlando Bloomem.
Był ojcem dwójki dzieci.
Przyleciał do Warszawy, by dać wykład na temat teorii spiskowych i UFO. –
Zatrzymał się u kobiety, której nie znał zbyt długo. Powiedziała mi ona, że znalazła go martwego na kanapie. Myślę, że Max zajmował się jakimiś podejrzanymi sprawami i obawiam się, że ktoś chciał, by zginął – powiedziała Vanessa Bates, matka mężczyzny.

Ustalono, że Brytyjczyk zmarł z przyczyn naturalnych.
Doniesień bliskich dotyczących okoliczności jego śmierci nie potwierdza stołeczna policja i prokuratura.
http://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/max ... al/m6k4ez0

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: MAX SPIERS SUPER ŻOŁNIERZ - i jego śmierć
 Post Napisane: 26 października 2016, o 09:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Nie idźcie w kierunku białego światła… Przemilczana śmierć Maxa Spiers'a w Warszawie

Max Spiers został znaleziony martwy w sobotę 16 lipca 2016 roku, w jednym z warszawskich mieszkań. Ale informacja o jego śmierci ukazała się w mediach dopiero trzy miesiące później.



Przyjechał do Polski by wygłosić wykład. Jak podają media, o teoriach spiskowych i UFO. Nie udało mu się to jednak. Na krótko przed śmiercią wymiotował czarną mazią. A nieco wcześniej, wysłał do matki SMS z treścią: „Jeśli coś mi się stanie, zbadaj to”.



Został pochowany w magicznym Canterbury. Wyniki wykonanej w Kent sekcji jego zwłok nie zostały do tej pory ujawnione. Nie pozwolono się z nimi zapoznać nawet jego matce. Uzasadniono to tym, że nie ma na to pisemnego upoważnienia od syna.



Max był na co dzień pełnym ciepła i empatii miłym facetem. Ale to jeden z tzw. Super Soldiers. Ofiar mind control i eksperymentów rodem z Auschwitz. Te poczęte w latach 70-tych i 80-tych dzieci, z matek o specyficznym genotypie, wytrenowano na zawodowych zabójców. Stworzono im wielorakie osobowości aktywowane określonym zestawem gestów, słów i dźwięków. Po aktywacji którejś z osobowości przekazywano im szczegóły zadania do wykonania. A po jego zakończeniu przywracano im pierwotną osobowość, nieświadomą popełnionych czynów.



Oprócz Maxa Spiers'a, takimi super żołnierzami byli także Duncan O’Finioan, Michael Prince, Miranda Kelly. Ale to Max wydaje się być gwiazdą tego teamu. Z jakiegoś powodu, miał dostęp do szerszej wiedzy i potrafił ją w sposób zrozumiały przekazywać. Chciał napisać książkę o procesie tworzenia NWO od początku XX wieku. Chciał też pozyskać szerszą rzeszę widzów i słuchaczy. I na tyle przypadł mu do gustu nasz kraj, że zamierzał starać się w nim o status rezydenta.



Aleksander Berdowicz przeprowadził z Maxem trzy wywiady.
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nie-i ... -warszawie

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 26 października 2016, o 09:48 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 

Strona główna forum » Potrzeby DUCHA i Duszy » TAJEMNICE UMYSŁU


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL