Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » YOUTUB VIDEO » Video- MOCNE SŁOWO » TAJEMNY PLAN -Fabian




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kim Jest i Co Dziś Robi w Niebie Pan Jezus? | S06E02
 Post Napisane: 3 marca 2019, o 19:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Kim Jest i Co Dziś Robi w Niebie Pan Jezus? | S06E02


NIE!!!!!!! nie dokładnie takie same jak twoje nasze NIE !
Jego CIAŁO PODOBNE do naszego z prochu adama /ziemi ,PODOBNE ,ale nie jak nasze .
Sam Jeszua powiedział o SWOIM CIELE .dlaczego ,to odrzucasz >!?
Objawił Siebie juz na Górze Objawienia NIE ! nie
mówisz jak rzymski katolik szatan nienawidzi maryji szatan nienawidzi rózanca szatan nienawidzi ciała chrystusowego -oryginalnego ciała ? hehe a co to za oryginał , skazony ,zepsuty ?!
to nazywasz oryginałem ?
Słowo u Boga Słowo Bóg - Ojciec jest inny od SŁOWA ?
niby dlaczego ?
w łonie JEST OJCEM dlatego mówi dofilipa -Jeszcze Mnie-Ojca nie poznałes ?

Bóg jest Duchem/Słowem i wyłonił sie wyszedł z SIEBIE , stał sie Przemienionym Obrazem Samego Siebie ,
Widzialną dla stworzenia ..Synem stal sie przez urodzenie ..
Krew Mesjasza to Krew Ducha Boga. a nie czlowieka .

jedno ciało (OSOBA) jeden Duch jeden Pan jeden Bóg i Ojciec
.//.maja takie same własciwosci ?
// widziałam jak byłam w rzymskim poganstwie/// dlaczego wyjasniał ci teolog koscioła rzymskiego
Dlaczego na nieniego sie powołujesz!?
fabian czytałes Jedno ciało anie trzy ciała Ciało w tym miejscu oznacza OSOBE czyli Jedna OSOBA Jeden Duch w tej OSOBIE która jest Panem i Bogiem jak zakrzyknał Tomasz .on nie dzielił na 2 osoby Pana i Boga .

no to jeden Bóg Ojciec a pozostali nie sa Bogiem OJCA i Syna w Duchu ,tak bo Duch YHVH przejawia sie jako Ojciec i Syn .

Pokaz nam Ojca- tak długo jestem zwami anie poznałes Mnie - Fabian zadne gdyby nie był TYMSAMYM to by powieział filipowi ze kiedys zobaczy Ojca a Jeszua wskazuje na SIEBIE NA SIEBIE NIE POZNAŁES MNIE - KTO MNIE WIDZI ,WIDZI OJCA a ty fabian mówisz ze
formuła trynitarna !? chyba jezuicka łaska Pana ,miłosc Boga i wspolnota Ducha 2kor14 no jaka to trójca jaka,to formuła trójcy ? czyli nie ma milosci Pana bo ma ,ja Bóg ? nie ma wspólnoty Pana ani Boga tylko Ducha ? fabian zastanów sie czyli Jeszua mówi Miłosc Moja w was..czyli jak ? Pan mój i Bog mój ,Duch Mesjasza Swiety Najwyzszy . Bóg JEST DUCHEM

Adonai YHVH posłał Mnie Jego Duch .Ojciec i Syn Jeden Duch . .Fabian dlaczego Jeszua mówi Ja i Ojciec przyjdziemy ...dlaczego nie wspomniał o Duchu ? dlaczego Duch z nimi nie idzie
skad wiesz ,ze tam nie było Aniołów ? Aniolowie kiedy zostali stworzeni ? były juz zwierzeta a Aniołów nie było ? zaczynasz jechac na swojej chwale nie chrzescianska trójce swieta (jezuicka)ale rzymskiego koscioła trójce poganska .

Syn Bóg nie stał sie człowiekiem ale Bóg Unizył Siebie do poziomu Sługi przez urodzenie zkobiety staje sie Synem-Sługa i to On SAM SIEBIE UNIZYŁ .Jeszua nie był człowiekiem z prochu ziemi
Mateusz Kulka

Czy uważasz, że Jezus jest Bogiem?

@Mateusz Kulka -Oczywiście ,ze On YHVH ST ,to Jeszua Mesjasz Nowego Przymierza ,Jana ojciec prorokuje ze Jan idzie przed YHVH a sam Jan poprzedzał YHVH -Jeszua i mówił a mna idzie Ten który był przede mna ,Mocniejszy odemnie nie jestem godzien zawiazacJego sandałów. Jeszua Skała prowadził Swoj lud z Egiptu .
dorkas cea

Ciało Jego JEST ZASŁONA DO MIEJSCA NAJŚWIĘTSZEGO i nie jest ciałem z prochu ziemi .Nie takie jak ty fabian masz ani maryja ale z NIEBA .

Jedno RODZONY Syn który jest w łonie Ojcem !
,,,

.
2 godz
IZAJ43/10-12
wy jestescie moimi siadkami

Ja jestem YHVH i nie ma innego Zbawiciela
.
ze o tym usłyszano
2g07m-tym o którym usłyszano jest Ten YHVH-Syn Bóg
który pojawił sie na Ziemi jako Mesjasz-chrystus Jezus
i powiedział Chce zebyscie byli mojego Zbawienia
takimi Świadkami pod Mocą Ducha którego posle od Ojca
zeby byc sw trzeba byc swiadkiem Jezusa Zmartwychwstałego ,który Zbawia i trzeba byc
swiadkiem w Mocy Ducha Świętego
_________

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 3 marca 2019, o 19:57 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strona główna forum » YOUTUB VIDEO » Video- MOCNE SŁOWO » TAJEMNY PLAN -Fabian


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL