Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » Jeśli nie UWIERZYCIE że JA -ON-JESTEM
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: JHWH JEST Jahoshua
 Post Napisane: 26 listopada 2012, o 19:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14896
Cytuj:
Zadzwoniłem!

Zapukałem do drzwi Twego serca mówi Yashua
(Message wydana dnia (((Radio LaPlumaDivina))) żyć w dniu 22 sierpnia 2010 roku)
Baruch HaSzem Jahwe!
Jahwe jest prawdziwe imię Stwórcy nieba i ziemi. Jahwe jest prawdziwym słowem żywego Elohim.


Jahwe jest napisane w Torze, pierwsze pięć ksiąg Biblii z hebrajskiego Zachodniej i hiszpańskim, w tym przypadku.
Nazwa naszego Stwórcy, cenny Nazwa naszego Elohim Living Well resaltadico jest w Torze, pięć pierwszych ksiąg Biblii hebrajskiej do tłumaczeń hiszpańskich i wielu.
Tory są instrukcje podane przez Stwórcę do dwóch domów Izraela i za granicą.

Dwa domy Izraela są rozproszone wszystkie narody.
Hebrajczycy są ukryte wśród światowych religii.

Żydzi są rozproszeni wszystkie narody są bogate, mają pracę w swoich krajach, a nasz salon Elohim Jahwe woła im wyjdzie spośród tych kościołów pogańskich.
Pan wzywa wszystkich swoich ludzi, aby się pogodzić z jego Bóg naprawdę żyjesz tak jak On ustanowiony przez jedynego Zbawiciela, który jest jedynym pośrednikiem Yashua.
Z Yashua Mesjasza nie ma zbawienia dla każdego człowieka.
nadszedł czas na ciebie teraz oyeses przyjaciela, że jeśli głos swojego Stwórcy skorzystać z okazji, którą nadajesz się Stwórcy.

Zbawienie przychodzi przez Yashua, Yashua przychodzi błogosławieństwo i przekleństwo Moshiach przez przeciwnika.
Jeśli chcesz być błogosławiony musisz tylko przestrzegać Tory, Tora odrzucić jeśli przeklęte.
Więc nie zdziw się, przyjacielu, kiedy najmniej się tego spodziewasz, to na przykład, twój dom jest zniszczony, jesteś pełen chorób, ruina, ćmy, nie trzeba płacić czynszu, nie mają karmić swoje dzieci i siebie sam ... dlaczego?

Dlaczego idziesz tak bardzo życie na tej planecie?
Ponieważ nie słuchać swoją dzienną Elohim Jahwe swego Stwórcy.
Nasz Stwórca, nasz Bóg chce błogosławić żyjesz, że po prostu nie chce słuchać, nie będą posłuszni swoim Stwórcy, uważasz, że masz więcej niż Stwórcy, chcesz mieć więcej niż Stwórcy, chcesz, aby
Twój salon Stwórca Pan, Bóg nasz, zaprzeczają Jego Słowo napisana, aby nas i nasz Stwórca nigdy zaprzeczać Jego Słowu, pisane od lewej do wszystkich istot ludzkich lub posłuszeństwa lub despreciásemos ... po której stronie jesteś? Ponieważ istnieje błogosławieństwa i przekleństwa.
Yashua ma rękę do błogosławieństwa dla ciebie i dla mnie, a druga ma przekleństwo, śmierć.
Co jesteś stronie? Zastanów się!
Naprawdę przestrzegają Tory lub są odrzuty?
Bo jeśli pominąć instrukcji, przykazania podane przez naszego Stwórcę zawsze możemy zrobić dobrze żyjąc życie na tej planecie Ziemi fizycznie.
Możesz myśleć co chcesz, możesz iść, jak chcesz, możesz powiedzieć, masz wolną wolę, możesz mówić co chcesz, ale pamiętaj, przyjacielu twoja myśl nie myśl w twoim salonie Elohim Jahwe swego Stwórcy, lub drogą nosisz jest droga Jahwe naszym salonie Elohim.
Ale wiem, że do czynienia dobra i zła, wiesz, że jeśli nie wszystko jest złe pójdzie źle i jeśli robisz dobre rzeczy wszystko dobrze pójdzie zgodnie z instrukcjami udzielonymi przez naszego Stwórcę.
W twoim przyjacielem serca jest dobry i nie jest zła.
Tuż pod oczami pod oczami!, A zło pod oczami, ale istnieje wiele, że obecnie nie będzie zło nazywają dobrem, a dobro złem zadzwonisz. jest czas dla Ciebie, że zdajesz sobie sprawę, że Bóg wasz Stwórca nie chcesz przegapić. Jeśli zauważysz, bo wybrałeś niegodziwość, bunt, nieposłuszeństwo, zła ... tak się zgubić!,

Tak się sprawy mają się coraz gorzej. Bo jeśli jesteśmy nieposłuszni Tory smażone i pieczone!
Jeśli jesteśmy nieposłuszni podręcznika Stwórcy zawsze może być dobre życie.
Jest to, na przykład, jest przykładem, istnieją prawa ludzkie ludźmi, na przykład, jeśli umieścić 100 za limitu godzin może zejść z drogi, jeśli spędzić ... policjant zatrzyma cię i sprawia, że kara, grzywna . Tory Z jest taki sam. Jeśli łamią Stwórcę swojego, bo wrócisz grzywny. Wybrano klątwę. I każdego człowieka każdy człowiek!, narodził się z łona z pierwszej śmierci duchowej w grzechu. Duchowo jesteś martwy jesteś martwy duchowo, ale miał oczy i uszy do czytania Tory! Znasz przykazania, wiesz, zgodnie z instrukcjami podanymi przez naszego Boga, naszego Stwórcy, ale wolą tendencję twoim sercu, chcesz zrobić winę, ponieważ kochają grzech i zapłatą za grzech jest śmierć, to śmierć! Słucha jak Yashua dzwoni.
Usłyszysz głos swojego żywego Elohim Yashua kto dzwoni i wolisz zamknąć uszy, nie chcesz słuchać swojego Stwórcy, bo kochasz swoją nieprawość zbawienie, bunt, czary, pogaństwa, ponieważ jesteś dobrze się w tym kraju, w że religia i nie chcesz stracić swój status.
Ponieważ ludzie zorientują się, że jesteś "coś" i nie chcą przyjść na wezwanie Yashua Mesjasza. Jeśli odrzucić połączenie waszego Boga twój tost Creator're! Ponieważ wiele z nich wiecie, że miano, ale nie idź do Yashua.
Wielu wie, że Yashua Mesjasz jest jedynym Zbawicielem, jedynym pośrednikiem między nami Jahwe Elohim i mężczyzn, ale wolą, aby kontynuować wywoływanie imion bogów pogańskich myśląc, że Jahwe będzie zaprzeczać Jego Słowo lub kuszące naszą dzienną Elohim Yashua.
To jest czas dla Ciebie mój przyjacielu nie grać, nie kusić swojego Stwórcy.
Ilu z was naprawdę wiedzą, dzięki Jego łasce, poprzez łaskę żywej Elohim znać prawdziwe imię jest Jahwe i Yashua zachować zachować wołając do "Jezusa z Nazareth "na" Pana "do" Jahwe "lub jak chcesz zadzwoń!
Wiedząc, w sercu, że prawdziwe imię Stwórcy nieba i ziemi, ty i ja, jest Jahwe i że jest jedynym Zbawicielem Yashua, który przyszedł, aby umrzeć na stosie wykonania, aby przelał swoją drogocenną krew w stosie wykonania i róży.
Ale dla Zachodu już wymyślone pogańskie nazwy uwierzyć kłamstwo szatana!
Na to szatan, który wprowadził te fałszywe nazwiska, tak, że nikt nie jest bezpieczny. Szatan, przeciwnik, wrogiem numer jeden naszego wroga żywego Elohim Jahwe i człowieka, te pogańscy bogowie wymyślili te "Elohim" pogański ludzki wziął swoich ludzi i uczynił zachodnie Biblie pochodzą z greckiego.

Były źle przetłumaczone, umieścić pogańskie imiona, czy myślisz, że przeciwnik jest głupie?
Dla wielu chrześcijan i niechrześcijan że przeciwnik jest głupie!
A głupcy są ludźmi.
Czy Szatan wie, jego prawdziwe imię to Stwórca Jahwe.
Czy Szatan wie, że istnieje tylko jedna droga zbawienia i jest przez Yashua.
Szatan wielbienia Boga ich było ich Stwórca w trzecim niebie i szatan się przeciwko Stwórcy, ponieważ chciał, aby wielbić szatana miał do szatana!
Więc zagrał w trzecim niebie, jest teraz w drugiej ziemię.
Szatan przyszedł, aby kraść, zabijać i niszczyć, i co lubi jest zabijać, kraść, niszczyć ludzi.
Jest to hobby dla wielu wieków, że musi zniszczyć rasę ludzką.
Dlaczego Szatan, gdy ich czas nadszedł, zaczęli pisemne tłumaczenia zachodnich Biblii umieszczać swoich agentów i dał błędnych tłumaczeń Biblii, Roma grecki przez wielki kurwa, dla wszystkich, Zachodnia i non-Western.

Zamiast iść do hebrajskiego na starej drodze do prawdziwych pism, Tora w swoim czasie, że Yashua dał Mojżeszowi. Jest to dzieło godne wroga naszych dusz, że głupiec nie ma włosów!
Ponieważ misja przeciwnik jest zniszczyć rodzaj ludzki został tak szatan jest twój ojciec, jest ojcem wszystkich ludzi, którzy Przeciągnij pierwszy duchową śmierć.
To zostało zlecone przez wieki oszukiwać Adam i Ewa, pierwsi ludzie.
Szatan już polecił Adam i Ewa mieli intymną komunię rompiesen w raju z naszym salonie Elohim Jahwe i nieposłuszeństwo jednego!, Grzech i śmierć i choroba natknąłem Ziemi.

Więc rodzi się z łona matki, bo to wraca, z ​​pokolenia na pokolenie, wszyscy ludzie rodzą się z łona matki z pierwszej śmierci duchowej w grzechu.
Więc dzieci, kiedy są dzieci, mamy te tendencje do kłamstwa, aby nasze drogi, jesteśmy dumni, dumni, wyniośli, a tym bardziej się starzejemy kłamstwa są grubsze, niektóre robią religię, inne polityka potrawy, inne handel ... co ćwiczyć ... ale duchowo martwi.
Inne dziewczyny nie uwodzić dziewcząt i chłopców.
Grzech, który znajduje się w sercu człowieka. Jahwe, nasz Bóg nienawidzi grzechu, ale kocha kocha człowieka!

Jahwe, nasz Bóg jest żywy święty HaKadosh, nienawidzi grzechu, ale kocha przyjaciela.
Daliśmy więc starą drogę, jednej drogi, że mam nadzieję, że się spełni!,
Kiedy przyjmuje ofiary, że Yashua naprawdę poczynione w stosie wykonania.
Jezus jest jedynym Zbawicielem, jedynym Pośrednikiem, to jest jego prawdziwe nazwisko, nie są nazwy, które są wezwaniem świętych.
Wołasz, ale bez zmian w swoim życiu.
Ewangelicznych chrześcijan, którzy mówią, że "Jezus z Nazaretu", Salwadoru nie jest "Jezus z Nazaretu" czy "Jezus" to nie jest prawdziwe imię, który przyszedł, aby umrzeć na stosie wykonania, w drzewie, który zrzuca cenna krew i zmartwychwstał!
Prawdziwe imię naszego życia Elohim naszego Stwórcy jest Yashua!

Pan stał się człowiekiem, jest Ojcem Jahwe, Jahwe stało się ciałem i zamieszkało wśród nas, i twój przyszedł i nie przyjęli Go, Hebrajczycy, Izraelici nie otrzymasz dwa domy Izraela nie przyjął go!,

Więcej wszystkich, którzy Je przyjęli, dało moc, aby nazwać syna Jahwe żywego nasz Elohim.
Izrael odszedł od Tory.
Kiedy Mojżesz zmarł, a dopóki nie prorokowaliśmy w Księdze Powtórzonego Prawa, rozdziały ostatnie, jak rzekł Pan do Mojżesza i Jozuego, niż od Mojżesza, spać z rodzicami, zrobi Izrael, cały naród.
Jak by Tora na bok, jak by odeprzeć micwot, przykazania, instrukcje, a to, co się stanie z buntowniczy, uparty, dumny, Izraela (Ephraim Juda), oraz dobrze jest to, co stało się!

Skłonność człowieka, że człowiek, który ciągnie pierwszą duchową śmierć prowadzi go do buntu przeciwko Stwórcy.
Człowiek może czynić dobro, a zły człowiek może zrobić, ale człowiek woli kocha grzech, ponieważ grzech! Nieposłuszeństwo kocha!
Loves niedowierzanie!
Egoizm kocha!
Itd. niewdzięczny człowiek jest z natury człowiek jest wdzięczny za jego Elohim.
Człowiek jest niewdzięczny, nikczemny, zły człowiek wie, niewdzięczni, niegodziwi, niegodziwi, i domaga!,


Nasz salon Elohim nasz Stwórca ma zmiłuj się nad nami.
To jest myślenie o człowieku, który ciągnie pierwszą duchową śmierć!
Każdy człowiek będzie strasznie źle, gdy rzeczy myślę, że "Bóg" musi zmiłuj się nad nami ... ale musimy przestać grzeszyć!
Jest to trend, który jest Przeciwnika skłonność człowieka, który jest niewolnikiem, a syn przeciwnika.
To jest to, co jest w sercach ludzi, którzy Przeciągnij pierwszy duchowej śmierci, którzy nie narodzili się ponownie, nie są prowadzeni przez Ducha naszego Boga naszego Pana Stwórcy.
Seas're religijny, czy nie, ale jeśli są niewdzięczni, pies, draniu, jesteś martwy duchowo!,
A jeśli umrzesz fizycznie przeciągając pierwsze duchowe piekło śmierci czeka!,
A w piekle otrzymasz sekund duchową śmierć Dlatego zawsze.

Będziesz spędzał wieczność w piekle, bo kochasz grzech celowo Ci preferowaną, miłość oszustwa, zdrady, miłość. Ponieważ powołanie Yashua się.
Yashua Mesjasz wzywa cię teraz wzywa do nawrócenia!
Istnieje rozwiązanie dla wszystkich Twoich problemów!
Yashua dał nam Torę Yashua dał nam Torę!
Instrukcje Tory środki, przykazania.
Yashua dał Torę Mojżesza.
Yashua napisał Torę na kamiennych tablicach,
a ten, kto jest posłuszny micwot, przykazania i instrukcji, jest żywy, ale chciałby klątwa nadal z śmierci i umierania fizycznie idzie do piekła, wieczne potępienie , i nie otrzyma drugie śmierć duchową i robak, który nigdy nie umiera, jest grzechem i każdy kto tam idzie wie, dlaczego jest w tym strasznym miejscu ognia i siarki na zawsze.

Nie wszyscy, którzy tam są świadome.
Wiele razy naszego życia nasz Stwórca Elohim Yashua powołuje go i odwołuje wezwanie Yashua.
Odrzucony zbawienie. Yashua Mesjasz odrzucony.
A każdy, kto odrzuca wieczne potępienie jest Yashua, jest napisane w Piśmie Świętym.

Nie tylko religijne, rabinów i ortodoksyjnych Żydów ciągle oddalających Izraelitów odrzucony aż do teraz do Yashua Mesjasza, także zachodnie Kościoły chrześcijańskie wzywa także Mesjasz Yashua oddanych.
Jaka jest różnica między ortodoksyjnych rabinów, jak Żydzi i prawosławni bardzo Izraelici celowo wyrzucone tylko Zbawiciela i Pośrednika, który jest Yashua Mesjasz z chrześcijanami zwane kościoły chrześcijańskie, że zarówno Kościół rzymskokatolicki jest chrześcijański kościół matka święty pasierbica Cerkiew anglikański ewangelikiem?

Nie ma żadnej różnicy!
Ilekroć mówimy o zachodnich chrześcijan: "Żydzi zabili Yashua" w waszych Biblii "Jezus" pogańskie imię. !
Żydzi, Tak wiesz, i wy, chrześcijanie również byłeś tam w kwadrat: "Ukrzyżuj Go, ukrzyżuj Go!" ponieważ nie uznają Yashua nie chcą uznać prawdziwego imienia tylko Zbawiciela i Pośrednika, który jest Yashua Mesjaszem, to jest napisane w Księdze Izajasza 53 w zachodnich Biblii i hebrajskiego na język hiszpański.

Kochasz oszustwa i kłamstwa chrześcijan i nie-chrześcijan!
Preferuję podstęp, wolą truciznę, która ma szatan już nie było. !
Chrześcijanie odrzucają Torę, szukać dobrych chrześcijan i nie-chrześcijan: każda istota ludzka, która odrzuca Torę, pierwsze pięć ksiąg Pisma Świętego, jeśli fizycznie umrzeć wieczne potępienie.

Myślisz, że służą swoim "Jezus", Twój "Pan", pomyśl służycie "Muhammad"; myśleć służysz "co myślisz" ... "Maryja" ...
To twój myślący człowiek!
I myśl człowieka nie jest myśleć o naszym salonie Jahwe Elohim.
To łatwe! Możesz zadzwonić do ciebie "Manolo" na przykład, trzeba umieścić swoje nazwisko "Manolo" My Name "Michael", nazwy nie mogą być tłumaczone jako chcemy.
Możecie nazywać się "Manolo" ... "foo", "foo"!
Czy to nie zrobisz jeśli "Manolo"?
NO!
Nasz salon Elohim ma nazwę i napisał jego imię jest Jahwe nie tłumaczenie!
Nie możesz nazwać Jahwe "Jehowa" jest Jahwe!
Możesz myśleć co chcesz, ale w hebrajskim jest JHWH i nie możesz zadzwonić do nazwy, która pojawia się w twojej głowie i jest napisane w Biblii, które znasz te są słabo tłumaczone, pochodzące z Grecji, ponieważ ścieżka starożytny hebrajski, ponieważ Pan, Bóg nasz, przyniósł Hebrajczyków z Egiptu i udał się na pustynię i doprowadziło do obiecanej ziemi opływającej w mleko i miód.

Pan nie przyszedł, na grecki lub francuski lub Kostaryki.
Jahwe wybrał naród Izraela.
On jest Stwórcą i On może robić, co chce.
Jesteś stworzony, ale nie możesz robić, co chcesz. Wybrał Izrael.
Jego imię jest Jahwe i Yashua jest jedynym Zbawicielem. Jahwe Yashua. Jahwe Yashua!

I wiem, że teraz to jest Ruach Hakodesz Duch nasz salon Elohim daje Ci zrozumienie, woła puertica serce, On daje zrozumienie z ta wiadomość pochodzi z Jego Yashua usta.

On wie swoje myśli, On wie swoje sposoby, wie jak się go pozbyć, on wie, gdzie ukrywa się i podczas ukryć w szczelinach skał On wyciągnąć haczyk jeśli utrzymują się w bunt przeciwko nim, bo woła cię.
Twoja Elohim Twój Stwórca was wzywa, co daje szansę już teraz, aby można wyglądać jak lustro, tak, że są stracone! Co jesteś duchowy nędza!
I fizyka! Chce dać życie prawdziwe życie!
I chce leczyć swoje rany!
Twoje choroby!
On chce cię błogosławi duchowo, fizycznie i finansowo! ... Ale! ...
Kochasz grzech!
Farsa! Hipokryzja!
Jesteś na dobrej empoltronado kanapie.
Lubisz pochlebstw, że świat daje. Lubisz bogactwo.
Jak cudzołóstwo. Lubisz pić. Itp.
Myślisz, że jesteś wolny, ale niewolnikiem grzechu, że praktyka.
Myślisz, że jesteś wolny i możesz zrobić ze swoim życiem, co chcesz.
Jesteś głupi i głupi!
Bo jesteś niewolnikiem grzechu ćwiczysz teraz, nieposłuszeństwa do Tory.
Kochasz grzech i każdy, kto miłuje grzech jest niewolnikiem grzechu i synem Przeciwnika.


To jest napisane w Piśmie Świętym przez palec naszego życia Stwórcy Elohim Yashua.

Twoje słowo przeciwko Yashua!, Dla twojej informacji!
Twoje słowo jest bezwartościowe!
Jesteś martwy duchowo!
I jeśli umrzesz fizycznie teraz bez czyszczenia swoje serce w drogocenną krew, że On przelał na Yashua palika w drzewie, jesteś ewangeliczny chrześcijanin, katolik, anglikanie, prawosławni, Żydzi, co ty ... idziesz do piekła!
Aby spędzić wieczność tam, bo umiłował przekleństwo więcej, kochał bardziej grzech.
Ale nie można winić Stwórcę swojego, bo nazwał cię.
Wzywał do pokuty, pojednania.
Miał cierpliwości do ciebie cierpliwość!
Ale posłuchał. Yashua odrzucona.'
I umrzeć fizycznie BANG!
Jak błyskawica!
do miejsca, należę do tego okropnego miejsca zwanego Piekło że wiele powiedzieć nie istnieje, ale to jest napisane w Piśmie Świętym! Yashua przyszedł jako człowiek, kiedy to, co najbardziej mówił!

Piekło!
Jest napisany w odnowionej Przymierza. wielu myśli, chcę myśleć, że Tora została zniesiona przez Yashua.
Jak zostaną zniesione swoim słowie?
Jeśli Yashua jest Living Torah.
Yashua przyszedł do jego śmierci na stosie wykonania z jego krwi i zmartwychwstanie, przyszedł tam do ukończenia Torę wypełnić Torę!
Living Elohim Yashua jest naszym Stwórcą i On nigdy nie przeczy Jego słowa pisanego, Jego przymierzy.
Jesteś acostumbradico cielesny człowiek naturalny zaprzeczać własne słowo i Przymierza naruszające jesteś cielesny nigdy postacie ludzkie, zwierzęce, ziemskie i diabelski, ale nasz salon Elohim nasz Stwórca nigdy Jego słowa pisanego przeczy! Ever!

Mężczyźni się zmianę prawa, jak myślisz.
W moim kraju jest dziś prawo, prawo jest kolejne cztery lata.
Mężczyźni. Jako naturalny, cielesny, self przeczy jego przykazań, przykazania, które narażają się, bo nikt nie sprawiedliwy, nawet u ludzi.
Tylko żywa jest tylko Pan, nasz Elohim.
On ma współczucie dla ludzkiej rasy, ale również dlatego, że wyczerpują się targi cierpliwość! Tylko fair!
Racja!
Pan nasz Elohim żyje!
Yashua Jahwe! Wszystkie inne grzechem.
Wszyscy ludzie zgrzeszyli i przyjść im chwały naszej żywej Jahwe Elohim są zbawieni przez łaskę, a nie przez człowieka dzieła, tak że nie człowiek, istota ludzka może się pochwalić, ale przez śmierć i zmartwychwstanie Yashua Mesjasza. Jest zbawienie i człowiek, którego odrzucają możliwość być zapisywane i super błogosławiony Yashua nasze życie nasz Stwórca Jahwe Elohim Yashua.
Jahwe stało się ciałem i zamieszkało wśród nas, Jego i Jego wina nie otrzymał go, Żydów, Żydzi nie otrzymują dwa domy Izrael nie akceptują go!, Plus, którzy go przyjęli, dało moc, aby być nazwany Synem Jahwe żywego nasz Elohim.

Izrael odszedł od Tory.
Kiedy Mojżesz zmarł, a dopóki nie prorokowaliśmy w Księdze Powtórzonego Prawa, rozdziały ostatnie, jak rzekł Pan do Mojżesza i Jozuego, niż od Mojżesza, spać z rodzicami, zrobi Izrael, cały naród.
Jak by Tora na bok, jak by odeprzeć micwot, przykazania, instrukcje, a to, co się stanie z buntowniczy, uparty, dumny, Izraela (Ephraim Juda), oraz dobrze jest to, co stało się!

Skłonność człowieka, że ​​człowiek, który ciągnie pierwszą duchową śmierć prowadzi go do buntu przeciwko Stwórcy. Człowiek może czynić dobro, a zły człowiek może zrobić, ale człowiek woli kocha grzech, ponieważ grzech! Nieposłuszeństwo kocha!
Loves niedowierzanie! Egoizm kocha! Itd. niewdzięczny człowiek jest z natury człowiek jest wdzięczny za jego Elohim. Człowiek jest niewdzięczny, nikczemny, zły człowiek wie, niewdzięczni, niegodziwi, niegodziwi, i domaga!, Nasz salon Elohim nasz Stwórca ma zmiłuj się nad nami.
To jest myślenie o człowieku, który ciągnie pierwszą duchową śmierć! Każdy człowiek będzie strasznie źle, gdy rzeczy myślę, że "Bóg" musi zmiłuj się nad nami ... ale musimy zachować grzeszyć! Jest to trend, który jest Przeciwnika skłonność człowieka, który jest niewolnikiem, a syn przeciwnika.
To jest to, co jest w sercach ludzi, którzy Przeciągnij pierwszy duchowej śmierci, którzy nie narodzili się ponownie,
nie są prowadzeni przez Ducha naszego Boga naszego Pana Stwórcy.

Seas're religijny, czy nie, ale jeśli są niewdzięczni, pies, draniu, jesteś martwy duchowo!,
A jeśli umrzesz fizycznie przeciągając pierwsze duchowe piekło śmierci czeka!,

A w piekle otrzymasz sekund duchową śmierć Dlatego zawsze.
Będziesz spędzał wieczność w piekle, bo kochasz grzech celowo Ci preferowaną, miłość oszustwa, zdrady, miłość. Ponieważ powołanie Yashua się.
Yashua Mesjasz wzywa cię teraz wzywa do nawrócenia!
Istnieje rozwiązanie dla wszystkich Twoich problemów!
Yashua dał nam Torę Yashua dał nam Torę!
Instrukcje Tory środki, przykazania.
Yashua dał Torę Mojżesza.
Yashua napisał Torę na kamiennych tablicach, a ten, kto jest posłuszny micwot, przykazania i instrukcji, jest żywy,
ale chciałby klątwa nadal z śmierci i umierania fizycznie idzie do piekła, wieczne potępienie , i nie otrzyma drugie śmierć duchową i robak, który nigdy nie umiera, jest grzechem i każdy kto tam idzie wie, dlaczego jest w tym strasznym miejscu ognia i siarki na zawsze. Nie wszyscy, którzy tam są świadome.
Wiele razy naszego życia nasz Stwórca Elohim Yashua powołuje go i odwołuje wezwanie Yashua. Odrzucony zbawienie. Yashua Mesjasz odrzucony.
A każdy, kto odrzuca wieczne potępienie jest Yashua, jest napisane w Piśmie Świętym.
Nie tylko religijne, rabinów i ortodoksyjnych Żydów ciągle oddalających Izraelitów odrzucony aż do teraz do Yashua Mesjasza, także zachodnie Kościoły chrześcijańskie wzywa także Mesjasz Yashua oddanych.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 26 listopada 2012, o 19:46 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: JHWH JEST Jahoshua
 Post Napisane: 27 listopada 2012, o 13:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14896
Cytuj:
Jaka jest różnica między ortodoksyjnych rabinów, jak Żydzi i prawosławni bardzo Izraelici celowo wyrzucone tylko Zbawiciela i Pośrednika, który jest Yashua Mesjasz z chrześcijanami zwane kościoły chrześcijańskie, że zarówno Kościół rzymskokatolicki jest chrześcijański kościół matka święty pasierbica Cerkiew anglikański ewangelikiem?

Nie ma żadnej różnicy!
Ilekroć mówimy o zachodnich chrześcijan: "Żydzi zabili Yashua" w waszych Biblii "Jezus" pogańskie imię. !
Żydzi, Tak wiesz, i wy, chrześcijanie również byłeś tam w kwadrat:
"Ukrzyżuj Go, ukrzyżuj Go!"
ponieważ nie uznają Yashua nie chcą uznać prawdziwego imienia tylko Zbawiciela i Pośrednika, który jest Yashua Mesjaszem, to jest napisane w Księdze Izajasza 53 w zachodnich Biblii i hebrajskiego na język hiszpański.

Kochasz oszustwa i kłamstwa chrześcijan i nie-chrześcijan!
Preferuję podstęp, wolą truciznę, która ma szatan już nie było. !
Chrześcijanie odrzucają Torę, szukać dobrych chrześcijan i nie-chrześcijan: każda istota ludzka, która odrzuca Torę, pierwsze pięć ksiąg Pisma Świętego, jeśli fizycznie umrzeć wieczne potępienie.
Myślisz, że służą swoim "Jezus", Twój "Pan", pomyśl służycie "Muhammad"; myśleć służysz "co myślisz" ...
"Maryja" ...
To twój myślący człowiek!
I myśl człowieka nie jest myśleć o naszym salonie Jahwe Elohim.
To łatwe!
Możesz zadzwonić do ciebie "Manolo" na przykład, trzeba umieścić swoje nazwisko
"Manolo" My Name "Michael", nazwy nie mogą być tłumaczone jako chcemy.
Możecie nazywać się "Manolo" ... "foo", "foo"!
Czy to nie zrobisz jeśli "Manolo"? NO!
Nasz salon Elohim ma nazwę i napisał jego imię jest Jahwe nie tłumaczenie!

Nie możesz nazwać Jahwe "Jehowa" jest Jahwe!
Możesz myśleć co chcesz, ale w hebrajskim jest JHWH i nie możesz zadzwonić do nazwy, która pojawia się w twojej głowie i jest napisane w Biblii, które znasz te są słabo tłumaczone, pochodzące z Grecji, ponieważ ścieżka starożytny hebrajski, ponieważ Pan, Bóg nasz, przyniósł Hebrajczyków z Egiptu i udał się na pustynię i doprowadziło do obiecanej ziemi opływającej w mleko i miód.
Pan nie przyszedł, aby grecki lub francuski lub Kostaryki.
Jahwe wybrał naród Izraela.

On jest Stwórcą i On może robić, co chce.

Jesteś stworzony, ale nie możesz robić, co chcesz.
Wybrał Izrael.
Jego imię jest Jahwe i Yashua jest jedynym Zbawicielem.
Jahwe Yashua. Jahwe Yashua!
I wiem, że teraz to jest Ruach Hakodesz Duch nasz salon Elohim daje Ci zrozumienie, woła puertica serce, On daje zrozumienie z ta wiadomość pochodzi z Jego Yashua usta.

On wie swoje myśli, On wie swoje sposoby, wie jak się go pozbyć, on wie, gdzie ukrywa się i podczas ukryć w szczelinach skał On wyciągnąć haczyk jeśli utrzymują się w bunt przeciwko nim, bo woła cię.
Twoja Elohim Twój Stwórca was wzywa, co daje szansę już teraz, aby można wyglądać jak lustro, tak,
że są stracone!
Co jesteś duchowy nędza!
I fizyka!
Chce dać życie prawdziwe życie!
I chce leczyć swoje rany!
Twoje choroby!
On chce cię błogosławi duchowo, fizycznie i finansowo! ...
Ale! ... Kochasz grzech!
Farsa!
Hipokryzja!
Jesteś na dobrej empoltronado kanapie.
Lubisz pochlebstw, że świat daje.
Lubisz bogactwo.
Jak cudzołóstwo.
Lubisz pić. Itp.
Myślisz, że jesteś wolny, ale niewolnikiem grzechu, że praktyka.
Myślisz, że jesteś wolny i możesz zrobić ze swoim życiem, co chcesz.
Jesteś głupi i głupi!
Bo jesteś niewolnikiem grzechu ćwiczysz teraz, nieposłuszeństwa do Tory.

Kochasz grzech i każdy, kto miłuje grzech jest niewolnikiem grzechu i synem Przeciwnika.

To jest napisane w Piśmie Świętym przez palec naszego życia Stwórcy Elohim Yashua.
Twoje słowo przeciwko Yashua!, Dla twojej informacji!
Twoje słowo jest bezwartościowe!
Jesteś martwy duchowo!
I jeśli umrzesz fizycznie teraz bez czyszczenia swoje serce w drogocenną krew,
że On przelał na Yashua palika w drzewie, jesteś ewangeliczny chrześcijanin,
katolik, anglikanie, prawosławni, Żydzi, co ty ... idziesz do piekła!
Aby spędzić wieczność tam, bo umiłował przekleństwo więcej, kochał bardziej grzech.
Ale nie można winić Stwórcę swojego, bo nazwał cię.
Wzywał do pokuty, pojednania.
Miał cierpliwości do ciebie cierpliwość!
Ale posłuchał.
Yashua odrzucona.
I umrzeć fizycznie BANG!
Jak błyskawica!
do miejsca, należę do tego okropnego miejsca zwanego Piekło że wiele powiedzieć nie istnieje, ale to jest napisane w Piśmie Świętym!
Yashua przyszedł jako człowiek, kiedy to, co najbardziej mówił!
Piekło!
Jest napisany w odnowionej Przymierza. wielu myśli, chcę myśleć, że Tora została zniesiona przez Yashua.
Jak zostaną zniesione swoim słowie?
Jeśli Yashua jest Living Torah.

Yashua przyszedł do jego śmierci na stosie wykonania z jego krwi i zmartwychwstanie, przyszedł tam do ukończenia Torę wypełnić Torę!
Living Elohim Yashua jest naszym Stwórcą i On nigdy nie przeczy Jego słowa pisanego, Jego przymierzy.

Jesteś acostumbradico cielesny człowiek naturalny zaprzeczać własne słowo i Przymierza naruszające jesteś cielesny nigdy postacie ludzkie, zwierzęce, ziemskie i diabelski, ale nasz salon Elohim nasz Stwórca nigdy Jego słowa pisanego przeczy!
Ever!
Mężczyźni się zmianę prawa, jak myślisz.
W moim kraju jest dziś prawo, prawo jest kolejne cztery lata.
Mężczyźni.
Jako naturalny, cielesny, self przeczy jego przykazań, przykazania, które narażają się, bo nikt nie sprawiedliwy,
nawet u ludzi.
Tylko żywa jest tylko Pan, nasz Elohim.
On ma współczucie dla ludzkiej rasy, ale również dlatego, że wyczerpują się targi cierpliwość!
Tylko fair! Racja!
Pan nasz Elohim żyje! Yashua Jahwe!
Wszystkie inne grzechem.
Wszyscy ludzie zgrzeszyli i przyjść im chwały naszej żywej Jahwe Elohim są zbawieni przez łaskę,
a nie przez człowieka dzieła, tak że nie człowiek, istota ludzka może się pochwalić, ale przez śmierć i
zmartwychwstanie Yashua Mesjasza.
Jest zbawienie i człowiek, którego odrzucają możliwość być zapisywane i super błogosławiony
Yashua nasze życie nasz Stwórca Jahwe Elohim Yashua.

Jahwe stało się ciałem i zamieszkało wśród nas,
Jego i Jego wina nie otrzymał go, Żydów, Żydzi nie otrzymują dwa domy Izrael nie akceptują go!,

Plus, którzy go przyjęli, dało moc, aby być nazwany Synem Jahwe żywego nasz Elohim.
Izrael odszedł od Tory.
Kiedy Mojżesz zmarł, a dopóki nie prorokowaliśmy w Księdze Powtórzonego Prawa, rozdziały ostatnie, jak rzekł Pan do Mojżesza i Jozuego, niż od Mojżesza, spać z rodzicami, zrobi Izrael, cały naród.
Jak by Tora na bok, jak by odeprzeć micwot, przykazania, instrukcje, a to, co się stanie z buntowniczy, uparty, dumny, Izraela (Ephraim Juda), oraz dobrze jest to, co stało się!

.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: JHWH JEST Jahoshua
 Post Napisane: 27 listopada 2012, o 14:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14896
Cytuj:
Skłonność człowieka, że ​​człowiek, który ciągnie pierwszą duchową śmierć prowadzi go do buntu przeciwko Stwórcy.
Człowiek może czynić dobro, a zły człowiek może zrobić, ale człowiek woli kocha grzech, ponieważ grzech!
Nieposłuszeństwo kocha!
Loves niedowierzanie!
Egoizm kocha!
Itd. niewdzięczny człowiek jest z natury człowiek jest wdzięczny za jego Elohim.
Człowiek jest niewdzięczny, nikczemny, zły człowiek wie, niewdzięczni, niegodziwi, niegodziwi, i domaga!,
Nasz salon Elohim nasz Stwórca ma zmiłuj się nad nami.
To jest myślenie o człowieku, który ciągnie pierwszą duchową śmierć!
Każdy człowiek będzie strasznie źle,
gdy rzeczy myślę, że "Bóg" musi zmiłuj się nad nami ...
ale musimy zachować grzeszyć!
Jest to trend, który jest Przeciwnika skłonność człowieka, który jest niewolnikiem, a syn przeciwnika.
To jest to, co jest w sercach ludzi, którzy Przeciągnij pierwszy duchowej śmierci, którzy nie narodzili się ponownie,
nie są prowadzeni przez Ducha naszego Boga naszego Pana Stwórcy.


Seas're religijny, czy nie, ale jeśli są niewdzięczni, pies, draniu, jesteś martwy duchowo!,
A jeśli umrzesz fizycznie przeciągając pierwsze duchowe piekło śmierci czeka!, A w piekle otrzymasz sekund duchową śmierć Dlatego zawsze.
Będziesz spędzał wieczność w piekle, bo kochasz grzech celowo Ci preferowaną, miłość oszustwa, zdrady, miłość.
Ponieważ powołanie Yashua się.
Yashua Mesjasz wzywa cię teraz wzywa do nawrócenia!
Istnieje rozwiązanie dla wszystkich Twoich problemów!
Yashua dał nam Torę Yashua dał nam Torę!
Instrukcje Tory środki, przykazania.
Yashua dał Torę Mojżesza.
Yashua napisał Torę na kamiennych tablicach
, a ten, kto jest posłuszny micwot,
przykazania i instrukcji, jest żywy, ale chciałby klątwa nadal z śmierci i umierania fizycznie idzie do piekła,
Wieczne potępienie , i nie otrzyma drugie śmierć duchową i robak, który nigdy nie umiera, jest grzechem i każdy kto tam idzie wie, dlaczego jest w tym strasznym miejscu ognia i siarki na zawsze.

Nie wszyscy, którzy tam są świadome. Wiele razy naszego życia nasz Stwórca Elohim Yashua powołuje go i odwołuje wezwanie Yashua.

Odrzucony zbawienie. Yashua Mesjasz odrzucony.
A każdy, kto odrzuca wieczne potępienie jest Yashua, jest napisane w Piśmie Świętym.
Nie tylko religijne, rabinów i ortodoksyjnych Żydów ciągle oddalających Izraelitów odrzucony aż do teraz do Yashua Mesjasza, także zachodnie Kościoły chrześcijańskie wzywa także Mesjasz Yashua oddanych.

Jaka jest różnica między ortodoksyjnych rabinów, jak Żydzi i prawosławni bardzo Izraelici celowo wyrzucone tylko Zbawiciela i Pośrednika, który jest Yashua Mesjasz z chrześcijanami zwane kościoły chrześcijańskie, że zarówno Kościół rzymskokatolicki jest chrześcijański kościół matka święty pasierbica Cerkiew anglikański ewangelikiem?
Nie ma żadnej różnicy!
Ilekroć mówimy o zachodnich chrześcijan: "Żydzi zabili Yashua" w waszych Biblii "Jezus" pogańskie imię. !
Żydzi, Tak wiesz, i wy, chrześcijanie również byłeś tam w kwadrat:
"Ukrzyżuj Go, ukrzyżuj Go!"
ponieważ nie uznają Yashua nie chcą uznać prawdziwego imienia tylko Zbawiciela i Pośrednika, który jest Yashua Mesjaszem, to jest napisane w Księdze Izajasza 53 w zachodnich Biblii i hebrajskiego na język hiszpański.

Kochasz oszustwa i kłamstwa chrześcijan i nie-chrześcijan!
Preferuję podstęp, wolą truciznę, która ma szatan już nie było. !
Chrześcijanie odrzucają Torę, szukać dobrych chrześcijan i nie-chrześcijan: każda istota ludzka, która odrzuca Torę, pierwsze pięć ksiąg Pisma Świętego, jeśli fizycznie umrzeć wieczne potępienie.

Myślisz, że służą swoim "Jezus", Twój "Pan", pomyśl służycie "Muhammad"; myśleć służysz "co myślisz" ...
"Maryja" ... To twój myślący człowiek!
I myśl człowieka nie jest myśleć o naszym salonie Jahwe Elohim.
To łatwe!
Możesz zadzwonić do ciebie "Manolo" na przykład, trzeba umieścić swoje nazwisko
"Manolo" My Name "Michael", nazwy nie mogą być tłumaczone jako chcemy.
Możecie nazywać się "Manolo" ..
. "foo", "foo"! Czy to nie zrobisz jeśli "Manolo"? NO! Nasz salon Elohim ma nazwę i napisał jego imię jest Jahwe nie tłumaczenie!
Nie możesz nazwać Jahwe "Jehowa" jest Jahwe!
Możesz myśleć co chcesz, ale w hebrajskim jest JHWH i nie możesz zadzwonić do nazwy, która pojawia się w twojej głowie i jest napisane w Biblii, które znasz te są słabo tłumaczone, pochodzące z Grecji, ponieważ ścieżka starożytny hebrajski, ponieważ Pan, Bóg nasz, przyniósł Hebrajczyków z Egiptu i udał się na pustynię i doprowadziło do obiecanej ziemi opływającej w mleko i miód.

Pan nie przyszedł, aby grecki lub francuski lub Kostaryki.
Jahwe wybrał naród Izraela.
On jest Stwórcą i On może robić, co chce.
Jesteś stworzony, ale nie możesz robić, co chcesz.
Wybrał Izrael.
Jego imię jest Jahwe i Yashua jest jedynym Zbawicielem.
Jahwe Yashua.
Jahwe Yashua!
I wiem, że teraz to jest Ruach Hakodesz Duch nasz salon Elohim daje Ci zrozumienie, woła puertica serce, On daje zrozumienie z ta wiadomość pochodzi z Jego Yashua usta.
On wie swoje myśli, On wie swoje sposoby, wie jak się go pozbyć, on wie, gdzie ukrywa się i podczas ukryć w szczelinach skał On wyciągnąć haczyk jeśli utrzymują się w bunt przeciwko nim, bo woła cię.
Twoja Elohim Twój Stwórca was wzywa, co daje szansę już teraz, aby można wyglądać jak lustro, tak, że są stracone! Co jesteś duchowy nędza!
I fizyka! Chce dać życie prawdziwe życie!
I chce leczyć swoje rany!
Twoje choroby!
On chce cię błogosławi duchowo, fizycznie i finansowo! ... Ale! ...
Kochasz grzech!
Farsa! Hipokryzja!
Jesteś na dobrej empoltronado kanapie.
Lubisz pochlebstw, że świat daje.
Lubisz bogactwo.
Jak cudzołóstwo.
Lubisz pić.
Itp. Myślisz, że jesteś wolny, ale niewolnikiem grzechu, że praktyka.
Myślisz, że jesteś wolny i możesz zrobić ze swoim życiem, co chcesz.
Jesteś głupi i głupi!
Bo jesteś niewolnikiem grzechu ćwiczysz teraz, nieposłuszeństwa do Tory.
Kochasz grzech i każdy, kto miłuje grzech jest niewolnikiem grzechu i synem Przeciwnika.
To jest napisane w Piśmie Świętym przez palec naszego życia Stwórcy Elohim Yashua.

Twoje słowo przeciwko Yashua!,
Dla twojej informacji!
Twoje słowo jest bezwartościowe!
Jesteś martwy duchowo!
I jeśli umrzesz fizycznie teraz bez czyszczenia swoje serce w drogocenną krew, że On przelał na Yashua palika w drzewie, jesteś ewangeliczny chrześcijanin, katolik, anglikanie, prawosławni, Żydzi, co ty ... idziesz do piekła!

Aby spędzić wieczność tam, bo umiłował przekleństwo więcej, kochał bardziej grzech.
Ale nie można winić Stwórcę swojego, bo nazwał cię.
Wzywał do pokuty, pojednania.
Miał cierpliwości do ciebie cierpliwość! Ale posłuchał.
Yashua odrzucona.
I umrzeć fizycznie BANG!
Jak błyskawica! do miejsca, należę do tego okropnego miejsca zwanego Piekło że wiele powiedzieć nie istnieje, ale to jest napisane w Piśmie Świętym!
Yashua przyszedł jako człowiek, kiedy to, co najbardziej mówił!
Piekło! Jest napisany w odnowionej Przymierza.
wielu myśli, chcę myśleć, że Tora została zniesiona przez Yashua. Jak zostaną zniesione swoim słowie?
Jeśli Yashua jest Living Torah.
Yashua przyszedł do jego śmierci na stosie wykonania z jego krwi i zmartwychwstanie, przyszedł tam do ukończenia Torę wypełnić Torę!
Living Elohim Yashua jest naszym Stwórcą i On nigdy nie przeczy Jego słowa pisanego, Jego przymierzy.

Jesteś acostumbradico cielesny człowiek naturalny zaprzeczać własne słowo i Przymierza naruszające jesteś cielesny nigdy postacie ludzkie, zwierzęce, ziemskie i diabelski, ale nasz salon Elohim nasz Stwórca nigdy Jego słowa pisanego przeczy!
Ever!
Mężczyźni się zmianę prawa, jak myślisz.
W moim kraju jest dziś prawo, prawo jest kolejne cztery lata.
Mężczyźni. Jako naturalny, cielesny, self przeczy jego przykazań, przykazania, które narażają się, bo nikt nie sprawiedliwy, nawet u ludzi.
Tylko żywa jest tylko Pan, nasz Elohim.
On ma współczucie dla ludzkiej rasy, ale również dlatego, że wyczerpują się targi cierpliwość!
Tylko fair!
Racja!
Pan nasz Elohim żyje!
Yashua Jahwe! Wszystkie inne grzechem.
Wszyscy ludzie zgrzeszyli i przyjść im chwały naszej żywej Jahwe Elohim są zbawieni przez łaskę,
a nie przez człowieka dzieła, tak że nie człowiek, istota ludzka może się pochwalić, ale przez śmierć i
zmartwychwstanie Yashua Mesjasza. Jest zbawienie i człowiek, którego odrzucają możliwość być zapisywane i super błogosławiony Yashua nasze życie nasz Stwórca Jahwe Elohim Yashua.

...

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: JHWH JEST Jahoshua
 Post Napisane: 27 listopada 2012, o 14:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14896
Cytuj:
Czy to jest czas dla ciebie mój przyjacielu.
Nie wiem, kiedy to nastąpi Anioła Śmierci z jego kosą jak to wygląda!
Ty nie wiesz.
Czy wiesz, ile minut wy ludzie żyć fizycznie?
Niektórzy ludzie na wakacjach na plaży i zabili się na drodze.
Śmierć przychodzi nagle, nagle!
Człowiek nie wie, kiedy spotka śmierć.
Człowiek jest wyciąć roku życia, który ma fizycznie przez grzech w sercu człowieka.
Ale jeśli człowiek kocha Tory, jest posłuszny Tory, jego dni są długie, a wszystko jest błogosławieństwo ich pracy, ich małżeństwo jest błogosławiony, wszystko to praktyka jest błogosławieństwem, jeśli ten człowiek jest posłuszny Torze . Tory są instrukcje, nakazach naszego Boga, naszego Stwórcy.

Ewangeliczni chrześcijanie nie kochają Torę, nic jak twoja matka Rzymu.
Rzymskokatolicki kościół chrześcijański odrzucił Tory, jest anty-Tora.
Kościół ewangelicki chrześcijanin odrzucił Tory.
Anglikańskiego, wszystko, co jest chrześcijańskie, nic Tory.
Ortodoksyjni Żydzi nie odrzucili Torę, by Golly, że tylko dodaje się do Tory i przykazań i instrukcje zostały wykonane Talmud i bardziej wierzą w Talmud, że Słowo podaje Yashua Jahwe nasz Elohim, przyszedł bunt dla Izraelitów: "Ephraimites i Judejczyków" i zostały rozproszone przez wszystkie narody i że przyszła katastrofa, tam przyszedł głód, zarazy, niewoli i do dziś, dumny wiek XXI.,

Wyniośli i dumni ortodoksyjni rabini które nie należą do rodziny Aarona byli lewitów, stały się same w sobie i pastorzy nauczają Nations Yashua Mesjasz nie przyszedł! Yashua porzuci! Wszystkie mają wieczne potępienie!
I wybrali przekleństwa Tory.
Ortodoksyjnych rabinów dziś nadal ukrywają ze prawdziwe imię jest Jahwe nasz Elohim!
Nieposłuszeństwo Torę, nieposłuszeństwo micwot, przykazań i wskazówki.
Dziś wierzę, że ludzie Zachodu są "HaSzem", ale oczywiście z Zachodu, większość nie zna Hebrajski.
Hebrajski jak są ... oni nie wiedzą hiszpański dobrze dobrze dobrze wyczyścić rodem pochodzi?

Ale "HaSzem "oznacza" nazwę "i przejdź się wokół tak zwanych chrześcijan:" Jestem HaSzem "i zawsze pytam:

" No, co ty, to powiedz mi, jaka nazwa "i nie wiem, jak reagować i są chrześcijanami ...?

" HaSzem "to" nazwa. "
Oto moje Shem, mam na imię Miguel
Atalaya, to skrzydło!
można pepito Twój Szem manolito lub rigorcito to jest to Dla zachodnich chrześcijan wykraczających chwalenie, chwali się, że wiem dużo i nic nie wiedzą!

HaSzem Jesteś Super niedouczonych ignorantów i ludzie wierzą, że wiedzą tak dużo i nic nie wiem!
Baruch HaSzem Jahwe! Chwalcie imię Pana! Mój salon Elohim. Baruch HaSzem Yashua!
Nie mam wiem dużo hebrajskiego, wiem co Yashua stawia w moim sercu, że On mówi przez moje serce, gardło i język, i poznaj moje serce i wiesz serca wszystkich słuchaczy i że istnieje wiele słuchacze tak, ale to nie zaś słowo w czyn!
Jest posłuszny! nie są wdzięczni!
kierunku naszego życia Elohim bo mieszka grzech w twoim sercu, ponieważ nie chcą być lavadicos przez drogocenną krwią Yashua.
chcą, jak nie mówią włączyć do Yashua Ale jeśli chcesz błogosławieństwa. w swoich dziedzinach, na przykład, żniwa plantáis i kiedy owoce wychodzi można zobaczyć deszcz lub pedregada, z wielu milionów dolarów lub euro stracił rację? dlaczego? dlaczego?
Za grzech, który jest w twoim sercu bałwochwalstwa, pogaństwo, bo rzucasz Torę.
Rządy odrzucił Tory i kiedy rząd odrzuca się z Tory, naród popada w przekleństwo.
Instrukcje zero, Przykazań podane przez naszego Twórca przez naszego jedynego żywego Elohim Jahwe i Yashua
każdy rząd, każdy naród, który odrzuca Tory Yashua wyrzucić Mesjasz jest tylko przekleństwem Zbawiciel przychodzi do tego rządu i narodu! Więc żywiołowych przyjść!
Następnie plantáis swoją pszenicę , Twoja wina, a kiedy masz zamiar odebrać powodzie, pedregadas, susza, pożar i stracisz wszystko!
Tracisz swoje pola, możesz stracić swoje plony, tracisz swoje domy, tracisz swoje dzieci, wielu z was i umrzesz pojawiasz się w piekle i tam podium ponieważ świadomość nigdy nie umiera wiele razy nasz salon Elohim Yashua dzwoni ty i ty śmiej, ty mofabas, to śmiał się, powiedział:
"nie chcemy was tutaj", będzie można zobaczyć wszystkie dlatego, że praktykuje co siejesz zbierane i wyśmiewali nasz salon Elohim, Jahwe naszym Stwórcą i wyłącznie Zbawiciel Yashua Mesjaszem.
Jesteśmy w ostatniej chwili i nie wierzysz!
ha Szatan dba : "Nie wierz mu, nie wierzę mu", że jeśli słyszysz A co mówi idzie na mszę Cokolwiek mówi robię je Ale nie przejmuj się do Tory, czy co!?
mówi, jest prawdą, ponieważ nic.
Czy to jest czas dla Ciebie przyjaciel.
I spójrz na Hiszpanii, ostrzegam cię, że jest susza, bardzo silny, aż z Hiszpanii, za niegodziwość, bunt, za zatwierdzanie homoseksualizmu tyle kurzu!
By dozwolone po żonaci mężczyźni z mężczyznami, kobiety z kobietami.
Odrzuciwszy Torę.
Odrzuciwszy Mesjasza Yashua.
Nie uwierzysz, ale będę żyć! silne katastrofy przychodzą w najmniej oczekiwanym momencie i Przychodzę do was wszystkie ostrzeżenia narodów. trzęsienie ziemi tutaj, trzęsienie ziemi tam.
Czy mężczyźni pomóc? będzie tak szybko!
Nie przyjdzie z uprzedzenia lub maszyn masz zamiar iść szalony!
czas jest dla wszystkich Narody się pogodzić do Stwórcy jak On ustanowiony przez Yashua Mesjasza On jest Stwórcą zostały dokonane przez Niego wszystkie rzeczy:....
niebios, ziemia i siebie i mnie Yashua żyje w On nie umrze.
On stworzył nas na swój obraz i podobieństwo do ludzi oddawali Mu cześć w Duchu i prawdzie.
Ale gdy grzech jest w twoim sercu, a nieprawość jest w twoim sercu, że nigdy nie może służyć swoją dzienną Elohim ponieważ duch jest martwy, a twoje są niewolnikiem ducha króla ciemności szatan i jego legiony.

Thou niewolnika sztuki i syn przeciwnika dlaczego ćwiczyć i praktykować to, co mówisz, co mówisz.

Ale Yashua woła woła ci w swoim własnym języku! Mówię hiszpański i dostajesz go w języku japońskim, chińskim, w swoim ojczystym języku ojczystym, On zna wszystkie języki.
Zna swoje potrzeby. płakać widzi Cię jako ewangeliczny chrześcijanin, ale nie Odpowiedziałem, wiesz dlaczego?
Bo już mam swoje prawdziwe imię i zachować powołujące pogańskie nazwy i to jest obrzydliwością dla naszego Boga żywego, a także nie chciał się narodzić na nowo, bo wiele razy wzywali i masz szydził, teraz masz wyśmiewali cię!
Więc teraz, mój synu, być może, On zmiłuj się nad tobą może!

Ponieważ wiele pan wyprowadził z Egiptu, poszedłem na pustynię, aby być uczniami, ponieważ nie chciałem, żebyś wrócił do Egiptu. wielu chrześcijan!
wielu chrześcijan, którzy mówią, że urodził się ponownie! ale twoje przychody śmierć. wiele, wiele!
Yashua W nieskończonym miłosierdziu cię z Egiptu udał się na pustynię, aby być uczniami i zawrócił do Egiptu, bo Egipt umrzeć! umrzeć w Egipcie z siedmiu duchów bardziej niegodziwych! napisane w Piśmie Świętym, że to się stało, ale oczywiście, to lepiej, aby kontynuować wywoływanie pogańskich bogów i oszukiwaniu ludzi i oszukują was ludzie!

Siedem Duchów gorzej!
Więc teraz kłamał ... zanim stała się nieco konwulsyjne kłamcą i nie zatrzymać. Lubię kobiety trochę, teraz pożądanie bardzo tłuszczu, ponieważ można powiedzieć swój "salon Elohim" lub "twój Bóg" jak mówisz, że został on nadany, oraz że kobieta leży!
Więc slapping dajesz, więc splunąć i iść z innymi.
Gdy Yashua łączy mężczyznę i kobietę, kocham pełnię Yashua jest dwa serca On jest drogą, nigdy, że małżeństwo nigdy nie łamie! nigdy!
Oni mają swoje cosicas ale odpuść sobie, ponieważ Yashua przebaczył nam tak wiele, a my nadal wyrozumiały, który nie jestem wybaczyć mojego małżonka? albo ja robię źle?
Potrzebujemy przyjaciół wszystkich narodów naprawdę nie urodzone znowu mentirijicas jak ty!
A teraz, ponieważ słuchał głosu twego Boga Stwórcę swojego, bo wiem, że słuchasz, otworzyć drzwi swojego serca, zaprosić wejść Yashua, On jest jedyną Drogą! Prawda tylko!, a życie w prawdziwe Yashua głównej!

A kiedy Yashua prawdziwie żyje w naszych sercach, wszystkie nasze grzechy zostały zmyte przez drogocenną krwią przelaną na Yashua stawka wykonanie i ruch z duchowej śmierci do życia w Yashua!
Odtąd jesteśmy posłuszni Tory super super posłuszny!
Czy wiesz, dlaczego?
Ponieważ kiedy przyjmujemy Yashua ze skruszonym sercem nasze grzechy są wymazane usunięte! , nie musimy iść ich przyjęcia fałszywych zeznań!
są usuwane i ducha naszego Boga żywego w nas i On prowadzi nas do Tory.
Wszystkie narodzić się ponownie, aby usłyszeć głos Yashua Duch naszego żywego Elohim Yashua i że Duch naszego Zbawiciela, nasz Niebiański Tata błaga Torę! błaga Tora! ewangeliczni chrześcijanie zatem zakończył farsę!

Nie zostały na nowo narodzić.
Nie Ducha Boga naszego Pan życia zaprzecza Jego Słowo? ze prawda? zbywać Tora nie wiem oświadczenia, stanowiska Przykazań przez życia i znają nasze przekleństwa Boga tych, którzy nie słuchają. zbywać Torę, "ignorancja" powie wielu odrzucić ... jedynym Zbawicielem, jedynym pośrednikiem to dlatego Yashua Mesjasz Yashua jest Living Tora!

Jak szatan oszukał cię? Ale duch niewiedzy jest zło jest złem! Rzym już zaczął ... "Nie będzie zdjęć rzeźby "... i nadal z ewangelików nie zachowuje szabatu, ani nie zapisuje w Rzymie, ale w niedzielę," dzień słońca.

"A jeśli nie uda nam się w przykazaniu negatywnej i we wszystkim jest łańcuch!
Więc jeśli przyjaciele Teraz usłyszą głos swojego Nawracajcie Boga, z sercem skruszonym. wiem, że słuchasz!

Czy Yashua kto dzwoni i nazwał wiele porquicos wybrańców!
Te was wzywa! !
Nawracajcie swojego grzechu teraz.
Bądź szczery ze swoim żywym Elohim Jahwe i Yashua i powiedzieć, powtarzaj za mną i zobacz czy jesteś szczery zmiana będzie zmienić, jeśli są prawdziwe, do swojego Stwórcy.
Jeśli próbujesz postępować szyderczy głupca przyjdzie dziś wieczorem .!
dla duszy jest napisane Gdziekolwiek jesteś, jeśli chcesz się na nowo narodzić, jeśli chcesz błogosławieństwo Yashua zaakceptowania go, zaprosić go do swego serca i powiedzieć dobrze, powtórzył:

"Adon Yashua wiesz, że umarł za mnie na stawka wykonanie w drzewie, i zmartwychwstał, że żyjesz. Wybacz mi, wybacz mi wszystko, co mam obrażony odkąd opuściłem łonie matki aż do teraz. leży w moim sercu, wzywam was i oddaję całkowicie .
Oczyść mnie swoją drogocenną krwią, że krew można rzucić na mnie na stosie wykonania. Ratuj mnie, ratuj mnie mój salon Elohim. Pomóż mi zrobić swoją wolę. Adon Oh moja dusza daję wszystkie pełne!, mój umysł, ciało, ducha , emocje, uczucia, wolę i nawet moja wolna wola.


Empápame z drogocenną krwią i mnie twoje całkowicie jestem!, bo teraz wiem, że właśnie kupił drogocenną krwią, że możesz rzucić w stosie wykonania.
Och, tato oh słodkie podziękować Tatusiu, dziękuję za wypowiedziane po bezpośrednio do mojego życia, bo teraz wiem, że po prostu iść z duchowej śmierci do życia, w Twoim Synu Yashua Mesjaszem.

Naucz mnie Kocham cię bardziej i bardziej. być moim nauczycielem Master, wiem, ci mój pastor.
Naucz mnie mieć intymną komunię z tobą.
Dzięki, dzięki, uroczy tatuś BeShiem Yashua Mesjasz! Amen, amen i amen.
Writer jest wszystko, o co prosimy Boga naszego naszego Niebieskiego tatusia w Imieniu Yashua Mesjasza, bez wahania, otrzymujemy.
Wszystkie wnioski można zrobić, to zrobić w imię Yashua Mesjasza, nie wahaj się, a otrzymacie. napisane przez palcem Yashua. napisane., pytać, pytać. born-again wszystko mówię, zaakceptować Yashua, nasze grzechy zostały wymazane przez drogocenną krew, że On przelał na Yashua palika.
Dochodzimy teraz się dzieci mieszkające prawda do naszego Boga. stare przeminęło, nowe jest to nowe narodziny !
I nie oglądaj się za siebie, bo to, co już nie Yashua skasowane niesienia!
Był wrzucony do morza.
W Twoim sercu to cenna krew Yashua rzucić na stosie wykonania. 'ze właśnie narodził się na nowo i bo wiesz, to był czas słyszysz tę wiadomość, Ruach Hakodesz, Duch naszego żywego Elohim mówi bezpośrednio do Ciebie i dlaczego jesteś szczęśliwy, radosny, radosny, ponieważ otrzymujesz Shalom, prawdziwy pokój, że tylko Yashua Mesjasz może dać ludziom.
fikcyjna World Peace jest, pokój Jezusa jest Shalom, że to prawda!
Niech nauczy.
Zabierze cię do Tory, on zabiera cię do Tory, a teraz teraz rozumiem! By narodzić się na nowo zacząć rozumieć Pismo Święte, ponieważ kiedy śmierć skrada duchowy umysł jest zamknięty, nasze duchowe oczy są zamknięte.

Ale kiedy Yashua Zapraszamy wprowadzić nasze szczere serce, nasz umysł jest otwarty Yashua, nasze duchowe oczy są otwarte w Yashua.
On daje nam zrozumienia, wiedzy i mądrości w Yashua HaMashiach.
Powstrzymaj się uczyć przez krok po kroku. narodził się na nowo wszystkie nadzieje, wytrwa i ma pełne zaufanie Yashua.
On jest mistrzem, wiesz co nie powinniśmy spieszyć! Jesteśmy studentów, uczniów, studentów.

Dziękuję Ojcze, dziękuję za uratowanie tych nowych braci i siostry, naucz mnie jak się uczyć.
Bless duchowe, fizyczne i gospodarcze. pokażę ich życie.
Naucz ich, jak mnie uczyć, aby dać mi na co dzień, by umrzeć dla siebie, tak, że widać Yashua w nas.
Dzięki, dzięki, dzięki, dzięki za nieskończonego miłosierdzia. błogosławić wszystkie narody, ludy i plemiona .

Shew w krzesła, które regulują te narody.
Shew, pokażę im, którzy są z domu Izraela, też, tak jak ja mnie zrozumieć.
Dzięki tato, dziękuję za nieskończonego miłosierdzia, miłości i sprawiedliwości.
Papito Dziękuję uroczy BeShem .
Yashua HaMashiach, amen, amen i amen masz Biblię, aby zrozumieć, trzeba Biblię z hebrajskiego na hiszpańskiej Yashua strony to:
http://www.laplumadivina.com
jest Biblia, stary sposób hebrajski język hiszpański.
Nie na sprzedaż w księgarniach, można go pobrać za darmo i wszystko, co jest na tej stronie, pobierz go, a dźwięki są komunikaty, które Yashua przemawia przez mojego serca, gardła i języka.
Nazywam się uczniem Miguel Yashua Mesjaszem.
Atalaya Atalaya oznacza stróż, stróż, który jest w szczeliny. pisałem w Ezechiela rozdział 2 i 3. Shalom i wysłać wszystkie moje Yashua hermanicos hermanicas i którzy odkupionym drogocenną krew Yashua rzucić na stosie wykonania w drzewie. Wytrwaj Wytrwajcie w Nim, mają pełne zaufanie do niego, a my znajdziemy niebieskiego Jeruzalem. rebendiga To Yashua wszyscy słuchacze bez wyjątku!

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Yahshua is Messiah YHWH
 Post Napisane: 29 lipca 2013, o 16:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14896
Obrazek
http://littleguyintheeye.wordpress.com/ ... a-is-yhwh/

,
Joh 17:3 A to jest Życie Wieczne, aby znali Ciebie, jedynego prawdziwego Boga i Jezusa Chrystusa, którego posłałeś.
1 Jana 5:20 A wiemy, że Syn Boży przyszedł i dał do nam zrozumienie/Bina, że możemy poznać prawdziwą, a my jesteśmy w prawdziwym One, w Jego Syna Jezusa Chrystusa.
To jest prawdziwy Bóg i Życie Wieczne.


1Kor 12:03 z tego powodu mogę ci dać poznać, że nikt nie mówi przez Ducha Bożego, mówi Jezus jest przekleństwem. I nikt nie jest w stanie powiedzieć, że Jezus jest Panem, tylko przez Ducha Świętego.

Joh 08:24 Powiedziałem więc wam, że pomrzecie w grzechach swoich: bo jeśli nie wierzycie, że Ja jestem ., pomrzecie w grzechach swoich

Exo 3:14 I rzekł Bóg do Mojżesza: JESTEM KTÓRY JESTEM , i powiedział: Będziesz powiedzieć do synów Izraela, JESTEM posłał mnie do was.

Isa 41:4 Kto zaplanował i zrobił to, przywołując pokolenia od początku? I YHWH jestem pierwszy i ostatni, Ja jestem .

Isa 43:10 Jesteś moimi świadkami, mówi YHWH, a mój sługa, którego wybrali, które można poznać i uwierzyć Mi, oraz zrozumieć, że ja nim jestem .
Zanim mnie nie było Bóg ulepił;., Nie mogą być po mnie .

Isa 43:25 I nawet ja, jestem On , który plamy swoje winy z Mojego powodu;. i nie będzie pamiętał swoje grzechy .

Isa 48:12 Posłuchaj mnie , Jakubie, i Izrael Mój zwana: Ja jestem , ja jestem pierwszy, z pewnością jestem ostatni.

Dlaczego Mesjasz Yashua powiedzieć, że musimy wierzyć, że On jest "JA JESTEM" i nie może być zbawiony?
To dlatego, że człowiek nie może zbawić nas od naszych grzechów,


Psalm 49:7 człowiek nie może w ogóle zrealizować brata ani dać Bogu okupu za niego, Psalm 49:8 dla zbawienia ich duszy jest cenny, a przestaje zawsze,
Psalm 49:9 bo się jeszcze żyć wiecznie, nigdy nie ujrzy z korupcją.

Tylko Jahwe jest naszym Zbawicielem

Isa 43:11 Ja jestem Jahwe, i nie ma Zbawiciela oprócz Mnie.
Oz 13:4 Ale ja jestem Jahwe, Bóg twój, od ziemi egipskiej, i poznacie innych bogów niż ja. Nie ma bowiem Zbawiciel oprócz mnie.
Luk 01:46 I rzekła Maryja: Wielbi dusza moja Pana,
Luk 01:47 a duch mój cieszył się w Bogu, moim Zbawcy.
Ps 146:3 nie Postaw na książąt, ani w synu człowieka, w którym nie ma pomocy (teshuah). Ps 60:11 Daj nam pomoc przeciw naszego ciemiężcy, na próżno jest wyzwolenie (teshuah) człowieka.

Oz 01:07 I będzie zmiłuj się nad domem Judy i zapisać je przez Jahwe, Boga ich. I nie uratuje ich przez łuk lub miecz, lub walki, przez konie lub przez jeźdźców.

Jednak oczywiste jest, że Yashua jest opisany jako naszego Zbawiciela ... Yashua jest YHWH

Ustawa 04:11 ten jest liczony bezwartościowy kamień przez was budujących, tym, który przyszedł, aby być na szefa Corner; Psa. 118:22
Act 04:12 i nie ma w żadnym innym zbawienia One , na nie ma też innego imienia pod niebem, które danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni.
Tit 02:13 poszukuje błogosławionej nadziei i wygląd chwały wielkiego Boga i Zbawiciela, Jezusa Chrystusa ,
Sikora 03:04 Ale gdy dobroć i miłość Zbawiciela, naszego Boga, do ludzi się,
Tit 03:05 nie dla uczynków sprawiedliwości, które w, jakie spełniliśmy, lecz dla miłosierdzia swego, Uratował nas przez obmycie odradzające i odnawiające w Duchu Świętym,
Tt 3:06, którego wylał na nas obficie przez Jezusa Chrystusa, naszego Zbawiciela,
2 Piotra 3:18 Ale rośnie w łasce i poznaniu naszego Pana i Zbawiciela, Jezusa Chrystusa . Jemu chwała zarówno teraz, jak i do dnia wieczności. Amen.
1 Jana 4:14 A my oglądaliśmy i dać świadectwo, że Ojciec zesłał Syna jako Zbawiciela świata.

I AM
Exo 3:13 I rzekł Mojżesz do Boga: Oto Ja przyjdę do synów Izraela i powiedz im: Bóg ojców naszych posłał mnie do was, a oni mówią do mnie: Co to ​​jest Jego imię? ?
Co mam im powiedzieć
Exo 3:14 I rzekł Bóg do Mojżesza: JESTEM KTÓRY JESTEM, i powiedział: Będziesz powiedzieć do synów Izraela, JESTEM posłał mnie do was.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Isa 07:14 Tak, YHVH sam da wam znak: Oto! Dziewica pocznie i porodzi syna, i jest ona nazwie Go imieniem Emmanuel.

Mesjasz wyjaśnia, że ​​On jest "JA JESTEM" Exodus 3

oh 08:24 Dlatego powiedziałem wam, że pomrzecie w grzechach swoich. W przypadku, jeśli nie wierzysz, że Ja jestem, pomrzecie w grzechach swoich.

Joh 08:28 A Jezus rzekł do nich: Kiedy podnieść Syna Człowieczego, wtedy poznacie, że JA JESTEM i od Siebie nic nie robić, ale jak mnie nauczył Ojciec mój, tak mówię.

Joh 08:56 Abraham, ojciec wasz skoczył z radości, że powinien zobaczyć Mój dzień, i widział, i cieszyli się.
Joh 08:57 Wtedy Żydzi rzekli do Niego: Nie mają jeszcze pięćdziesięciu lat, a Abrahama widziałeś?
Joh 08:58 Rzekł do nich Jezus: Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Zanim Abraham stał się, JA JESTEM!

Joh 13:18 Nie mówię o was wszystkich, wiem, którą wybrałam się, ale to się wypełniło Pismo, "jeden jeść chleb ze mnie podniósł na Mnie swoją piętę." Ps. 41:9
Joh 13:19 Od tej chwili mówię wam, zanim to się dzieje, że kiedy to się stanie, abyście wierzyli, że JESTEM.

Joh 18:7 Potem znowu zapytał, Kogo szukacie? A oni powiedzieli: Jezusa Nazarejczyka.
Joh 18:8 Odpowiedział Jezus: Powiedziałem wam, że Ja jestem, a następnie, jeśli Mnie szukać, pozwala to odejść,

Jn 18:9 (to słowo może być spełnione, które On powiedział: "Z tych, których Mi dałeś, straciłem nie jedną z nich). "

Mar 14:61 Lecz On milczał i nic nie odpowiedział. Ponownie Arcykapłan więc zapytał go i rzekł do Niego: Czy Ty jesteś Mesjasz, Syn Błogosławionego?

Mar 14:62 A Jezus powiedział, że jestem! I zobaczysz Syna Człowieczego, siedzącego na prawicy mocy Bożej, i przychodzącego na obłokach nieba. Ps. 110:1; Dan. 07:13

Zwrot ἐγω εἰμι (ego eimi) w Greek & אהיה אשׁר אהיה (Ehyeh asher Ehyeh) w języku hebrajskim = אנא אנא (ene na) w języku aramejskim.

Aramejski English Interlinear New Testament - David Bauscher pg 255 komentarzem Jana 08:24

אנא אנא (ene na) oznacza tu sama: Pan powiedział, że Thow, którzy nie wierzą Shal śmierci "ENA Na 'w swoich grzechach. Nie jest to odniesienie do wiary w istnienie Jezusa ("Ja istnieję"), które faryzeusze byli całkiem świadomi, ale raczej odniesienie do wiary w Bóstwo Jezusa ("JESTEM Living God") ... Trzydzieści dwa razy to (Peshiṭta) odnosi się do Jeszui Meshikha jako Maryah (Jahwe) i 25 razy jako 'Ena Na' ('I AM Living God ").

YHWH stał Jeszua
Isa 12:02 Oto Bóg jest zbawieniem/Yeszuah moim! Zaufam i nie bój się, na moje siły i piosenka jest Jah YHWH, tak, On stał się moim zbawieniem/Yeszuah *
Isa 12:03 Będziecie czerpać wody ze zdrojów zbawienia/Yeszuah z radością. * H3444 ישׁוּעה yeshu'ah
Obrazek


Exo 15:2 Moja siła i piosenka jest YHWH, i stało się, On był dla mnie zbawienie (H3444) , to jest mój Bóg i będę wysławiać Go;. Bóg ojca mego, i będę Go wywyższał
Exo 15:3 YHWH jest człowiek wojny, Jahwe jest imię Jego.

Psalm 118:14 Jahwe jest moją mocą i pieśnią, a On jest moim zbawieniem (H3444) .
Psalm 118:15 głos radości i zbawienia jest w namiotach sprawiedliwych, prawica Jahwe działa potężnie.
Psalm 118: 16 prawa ręka Jahwe jest wywyższony, prawa ręka Jahwe działa potężnie.

Na głębszym poziomie, ta koncepcja Jahwe Yashua coraz można zobaczyć na poniższym wykresie:
Obrazek

Podejmując gematrii Adonai, który jest 65 i szukają 65. litery Tory yod list został znaleziony. Ehyeh asher Ehyeh równa 543, 543-sze litera Tory jest hey. Mesjasz jest równa 548, który znajduje się na liście waw i Jeszua jest równa 386, która pochodzi z literą hej. Stąd YHWH = Adonai, I AM = Mesjasz Yashua

Mesjasz YHWH Luk 2:11 bo dziś Zbawiciel, którym jest Chrystus Pan, urodził się do was w mieście Dawida. Luk 02:11 ὅτι ἐτεχθη ὑμιν σημερον σωτηρ, ὅς ἐστι Χριστος Κυριος , ἐν πολει Δαυΐδ.


χριστος κυριος (Christos Kurios) występuje w Septuaginta w Lamentacje Jeremiasza 04:20 Lam 4:20 Πνεῦμα προσώπου ἡμῶν χριστὸς κυρίου συνελήμφθη ἐν ταῖς διαφθοραῖς αὐτῶν, οὗ εἴπαμεν Ἐν τῇ σκιᾷ αὐτοῦ ζησόμεθα ἐν τοῖς ἔθνεσιν. Lam 4:20 oddech naszych nozdrzy , pomazańcem Jahwe, został złapany w ich dołach, z których mówiliśmy w jego cieniu będziemy żyć wśród narodów.

Obrazek

Dosłownie = Mesjasz YHWH

Jer 23:5: Oto nadchodzą dni, mówi Jahwe, że wzbudzę Dawidowi Oddział sprawiedliwy, a król będzie królował i działać roztropnie, i będzie czynił sąd i sprawiedliwość na ziemi.
23:6 Jer w jego dzień Juda dostąpi zbawienia, a Izrael będzie mieszkał bezpiecznie. I to jest jego imię, którym On się nazywa, YHWH naszą sprawiedliwością.

John Gill Komentarz

"To, że Mesjasz jest tutaj na myśli jest uznawane przez Żydów, dawnej i współczesnej: T. Bab. Bava Bathra, fol. 75. 2. Echa Rabbati, fol. 50. 1. R. Saadia Gaon w Dan VII. 13. R. Albo, Sefer Ikkarim, l. 2. c. 28. Abarbinel, Mashmiah Jeshuah. fol. 35. 2. Kaftor fol. 87. 1. Yalkut Simeoni, par. 2. fol. 75. 2. Kimchi w loc. I w Ez. XLVIII. 35. & Ben Melech w loc. "

Targum (Lam 4:20), w Biblii króla Hiszpanii, jest,

"Król Mesjasz, który był kochany przez nas, jak tchnienie ducha życia, które jest w naszych nozdrzach."

Aramejski tłumaczenie Peshiṭta Łukasza 2:11 tłumaczy "Chrystusa Pana", jak Maryah Meshikah aramejskiego słowa "MarYah" jest używany do tłumaczenia Jahwe ponad 6000 razy w Starym Peshiṭta Testamentu
Obrazek

Niektóre przykłady wykorzystania MarYah w Peshiṭta Nowego Testamentu

Lamsa aramejskiego Tłumaczenie

1Kor 08:06 Dla nas istnieje tylko jeden Bóg, Ojciec, od którego pochodzi wszystko, co i przez kogo żyjemy, oraz jeden Pan (Maryah) , Jezus Chrystus, przez którego wszystko, a my przez niego.

03:03 Mat Dla niej był, o którym mówiono, przez proroka Izajasza, głosem, który woła na pustyni: Przygotujcie drogę Panu (MarYah = YHWH w Tanach Izajasza 40:3) i wyprostować autostrad.
Mat 04:07 Jezus powiedział do niego, znowu jest napisane, że nie będzie wypróbować Pana Boga (Pwt 06:16 = YHWH) .
Mat 21:9, a ludzie, którzy szli przed nim i przyjdą po nim, krzyczeli, mówiąc, Hosanna Synowi Dawida Błogosławiony, który przychodzi w imię Pańskie (Psalm 118:26 = YHWH) ;. Hosanna na wysokościach
Act 02:21 I stanie się do tego, że ten, kto powinien wezwie imienia Pańskiego, będzie zbawiony (Joel 2:28 = YHWH) .


Ustawa 02:38 Potem Simon rzekł do nich: Nawróćcie się i być ochrzczony, każdy z was w imię Pana (MarYah) Jezusa na odpuszczenie grzechów, tak, że można otrzymać dar Ducha Świętego.


Act 05:14 A liczba tych, którzy uwierzyli w Pana została znacznie zwiększona przez tłumy, zarówno mężczyzn jak i kobiet.
Jas 05:07 Ale wy, moi bracia, być cierpliwym, aż do przyjścia Pana, tak jak rolnik czeka na cennych uprawach swojej dziedzinie i ma długą cierpliwości do niego, dopóki nie otrzyma wczesne i późny deszcz.
1 Piotra 3:15 Ale uświęcić Chrystusa Pana w waszych sercach: i być gotowi do udzielenia odpowiedzi w łagodności i szacunku dla każdego, kto poszukuje od was słowo dotyczące nadziei waszej wiary:
grecki

1 Piotra 3:15 Ale uświęcić " Pan Bóg w waszych sercach, i być zawsze gotowi do udzielenia odpowiedzi do wszystkich z prośbą powód dotyczące nadzieję w was, z łagodnością i strachu,

Rev 01:08 Jam jest Alfa i Omega, początek i koniec, mówi Pan, Ten, który jest i który był, i który przychodzi, Wszechmogący.
Rev 22:20 One potwierdzające te rzeczy mówi, Tak, przyjdę wkrótce. Amen. Tak, przyjdź, Panie Jezu !

LITV Col 3:24 wiedząc, że od Pana otrzymacie nagrodę dziedzictwa. Dla służyć Chrystusowi jako Panu. LBP Col 3:24 Wiedząc, że od Pana otrzymacie nagrodę dziedzictwa; Ci służyć Panu (MarYah) Chrystusa.Joh 20:28 Odpowiedział Tomasz i rzekł mu: Pan mój i Bóg mój!

Paweł wierzył, że Mesjasz jest JHWH 10:09 1Kor Ani kuśmy Chrystusa, jako niektórzy z nich kusili i od wężów poginęli.

Deu 06:16 Nie będziecie kusić Pana, Boga waszego, jak chcecie skusić go w Massa.

14:14 Rom bo wiem i mam zaufanie do Pana (MarYah) Jezusa, że nic nieczystego pochodzi od niego, ale dla tego, kto wierzy, co jest nieczyste, do niego tylko jest nieczysty.
1Kor 12:03 Przeto Chcę, abyście zrozumieli, że żaden człowiek, mówienie przez Ducha Boga, nazywa Jezusa przeklęty: i że nikt nie może powiedzieć, że Jezus jest Pan (MarYah) ., ale przez Ducha Świętego
PHP 02:11 i każdy język wyzna, że Jezus Chrystus jest Panem (MarYah) , na chwałę Boga, swego Ojca.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Yahshua is Messiah YHWH
 Post Napisane: 30 lipca 2013, o 14:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 maja 2013, o 08:57
Posty: 274
Oczywiście ,że Jezus nie jest JHWH,nie jest Stwórcą.
Jest ,przynajmniej dla niektórych Mesjaszem i czyniąc Go Bogiem a tym bardziej Boga sprowadzając do postaci człowieka Mesjasza ,drwimy zarówno ze Stwórcy jak i Jego Pomazańca.
PS.
Słowo hebrajskie"ruach"(duch),jest wyrazem wieloznacznym,i posiada różne znaczenia w tekstach biblijnych w zależności od kontekstu.Może oznaczać np.zwyczajny wiatr jak i tchnienie,oddech.
Nie jest to oczywiście porównywalne do tekstów greckich Nowego Testamentu.

_________________
"Celem naszego życia nie powinno być posiadanie bogactw, lecz bogactwo bycia."
Erich Fromm


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Yahshua is Messiah YHWH
 Post Napisane: 30 lipca 2013, o 18:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14896
gapik napisał(a):
Oczywiście ,że Jezus nie jest JHWH,nie jest Stwórcą.
Jest ,przynajmniej dla niektórych Mesjaszem i czyniąc Go Bogiem a tym bardziej Boga sprowadzając do postaci człowieka Mesjasza ,drwimy zarówno ze Stwórcy jak i Jego Pomazańca.
PS.
Słowo hebrajskie"ruach"(duch),jest wyrazem wieloznacznym,i posiada różne znaczenia w tekstach biblijnych w zależności od kontekstu.Może oznaczać np.zwyczajny wiatr jak i tchnienie,oddech.
Nie jest to oczywiście porównywalne do tekstów greckich Nowego Testamentu.

Oczywiście ,ze tak i wcale sie nie dziwie ,że tak sie dzieje mimo upływu wieków .
Komus na tym zależy by wierzono tak jak piszesz a nie tak jak Mówi Słowo a ponieważ
przewodnicy slepych wiedzą ,że prowadzący sa gnusni i że dadzą sie prowadzic ,to i jest jak jest.
Wręcz odwrotnie ,to nie czynienie Jeszuah Mesjasza YHVH-Bogiem powoduje drwiny ze Stwórcy ,ale Nie Wywyższenie Jahszuah Mesjasza jako YHVH - to sa drwiny i uwłaczanie
Jego Imieniu.
Żydzi dobrze wiedzieli za KOGO sie Jahszuah podaje i to ich gorszyło tego nie mogli zniesć
bo jakże to ,ze YHVH miałby zstąpić pomiedzy Swój Lud i pozwolic żeby zrównał sie
jako jeden z nich stajac Nierozpoznawalny .
Zaiste tys YHVH Bogiem ukrytym.
Nachylił Niebiosa i zstapił .
Widzisz Słowo usłyszane nie przydało sie im na nic.
Oczywiście mówie o tych medrcach a nie o maluczkich tęskniących do WOLNOSCI.
Ciesze sie z tych blogów z tego co pisze Levi ,ludzie szukaja bo są wygłodniali Prwdy
a nie karmienie resztkami . :)

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Yahshua is Messiah YHWH
 Post Napisane: 30 lipca 2013, o 19:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14896
Izaj 8/18
Oto ja i dzieci, które mi dał Pan, są na znaki i na cuda w Izraelu, od Pana zastępów, który mieszka na górze Syon.
.
Isa 08:18 Oto Ja i dzieci {Mesjasza i Jego ciało} któremu Jahwe dał mi to do znaków (אתות - "liter") i zastanawia się, w Izraelu z Jahwe Zastępów, który mieszka na górze Syjon.
.
http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 8667_n.jpg

.

.Woda, światło i dźwięk

http://littleguyintheeye.wordpress.com/ ... esis-12-5/
.
Glory of YHWH jest podłączony w / music
Luk 02:32 światło na oświecenie pogan i chwałę (Greek doxia Praise =) Twego ludu, Izraela.

W 2 Kronik 5:11-13, lewici księża śpiewają pieśni pochwalne ku Najwyższemu i Jego chwałę (Szechina) wydaje się Izraela.

Mesjasz jest Jego chwały ... Jego Światło

Rev 21:23 A miasto nie potrzebuje ani słońca ani księżyca, aby świeciły na chwałę Boga nie rozjaśnić je, a Baranek jest jego światło.

Eze 43:2 I oto chwała Boga Izraela przyszła od drogi na wschód. A Jego głos był jak głos wielu wód. I ziemia zajaśniała od Jego chwały.

Jego chwała i Rainbow

Począwszy od wody, rezonans prawo dźwięk będzie produkować wszystkie kolory spektrum światła.

Zwróć uwagę na związek między wodami, tęczy i tronu Elohim.

Ps 29:10 YHWH siedzi po powodzi, tak, YHWH zasiada jako Król na wieki.
Ap 4:03 I Jeden posiedzenia był z wyglądu do jaspisu oraz sardius, a tęcza dokoła tronu, z wyglądu szmaragd.

Eze 01:27 I widziałem Go, jak kolor polerowanego brązu, patrząc jak ogień wewnątrz niego dookoła. Z wyglądu bioder i wyżej, i na podstawie wyglądu jego biodra i dół, widziałem go patrząc jak ogień;. Oraz jasność na to wszystko wokół

Eze 01:28 Jak wygląd łuku, który jest w chmurze w dni z deszczem, więc pojawiła się jasność dookoła. To było pojawienie się na podobieństwo chwały Jahwe. I widziałem, i upadłem na twarz i usłyszałem głos z jednego słowa.

Dźwięk i światło ... Częstotliwości
EW Bullinger - Numer Pismo pg 18

Jeden krok przenosi nas do kolorów, które jest spowodowane przez drgań światła, jak dźwięku spowodowane wibracjami powietrza. Istnieje związek między nimi, tak aby dany kolor odpowiada danej nuty w muzyce.

Stąd istnieje siedem kolorów odpowiadające siedmiu dźwięków muzycznych, a okaże się, że dźwięki, które dostosowują, odpowiadać kolorów harmonizacji. Podczas rozdźwięki w kolorze odpowiadać rozdźwięków rodzi się w muzyce.

Siedem, zarówno w muzyce i koloru, są podzielone na trzy i cztery. Trzy kolory podstawowe i cztery średnie, z których wszystkie inne kontynuować, odpowiedzieć na trzy podstawowe dźwięki nazwie Tri-akord lub akordu wspólnego, a cztery wtórnych.

Temat jest zbyt abstruse dalsze rozszerzenie na tutaj. Wystarczające zostało powiedziane, aby pokazać, że w dziełach Boga wszystko jest idealne harmonii, porządku i symetrii, zarówno w liczbie i projektowania, a jeden, odpowiada inny w sposób prawdziwy i wspaniały.

Menora i Scale Solfeggio
.
Identity - Jesteś przybytek Boga John Saba pg 54

Dzień 1 utworzenia odpowiada 4 dni. Dzień 2 odpowiada 5 dni. Dzień 3 odpowiada dzień 6. Światło dni 1-ty łączy ze światłem słońca na dzień 4. Ryba w 5 dni i wody w 2. dniu połączenia. Człowiek w 6 dni połączy się z ziemią / kurzem, z którego przybywa. Za pomocą tego wzoru Pan Saba, że menorah pokazuje pierwotny Solfeggio skali Scale Solfeggio .
Obrazek
Od lewej do prawej
174, 285, 396
od prawej do lewej
417, 528, 639
z dołu do prawej do lewej
741, 852, 963

1: Ut = 396 = 9
2. Re = 417 = 3
3. Mi = 528 = 6
4. Fa = 639 = 0
5. Sol = 741 = 3
6. La = 852 = 6

Tutaj widzimy połączenie, poprzez Menora, między światłem i dźwiękiem. Do 7 oddziałów Menora odpowiadają 7 nut w skali muzycznej i 7 kolorów w spektrum kolorów i 7 długości fal widma elektromagnetycznego.

Rezonans dźwięku na wodach
Wracając do hebrajskiego słowa רחף (unoszące się / przenoszenie) to słowo jest tłumaczone jako "poruszenia" w Piśmie Świętym (Jeremiasza 23:9) To opisuje doskonale Genesis 1:2-3.

Dźwięk działa w fale. Cząstki światła działa i fale. Światło może podróżować w próżni, podczas gdy dźwięk nie może. Dźwięk potrzebuje medium, aby podróżować. Światło na początku jest medium, w którym dźwięki rezonuje przez wszechświat.

Światło można zobaczyć, dźwięk nie może (w większości).

Lekki wyszedł z ciemności i wody (lub to, co nie jest widoczna). W języku hebrajskim słowo to, co jest מה
.
Obraz maluje tu jest światło wychodzi z ciemności. Lub fizyczną manifestacją Elohim pochodzących z nieznanego. Pismo określenie Mesjasza Yashua jako Light (Izajasza 09:02; Jana 01:09; 08:02, 09:05, 12:46), ale jasne jest, że Mesjasz Yashua jest Stwórcą (Efezjan 3:09, 1 Koryntian 08:06; Kolosan 1:16), który był na początku z Ojcem (Jana 17:5), więc światło pochodzące powrotem z ciemności nie mówi o "stworzeniu" Mesjasza. To jego zdjęcie fizycznie objawia się w Jego stworzeniu.

Tutaj na początku widzimy dwa przejawy Mesjasza Yashua w Jego uwielbionym formie. Najpierw jako słowo / Voice kliknij tutaj Elohim, które można usłyszeć, ale nie widziałem, a jak światło kliknij tutaj , które można zobaczyć, ale nie słyszałem.

Joh 1:1 Na początku było Słowo, a Słowo było u Boga, i Bogiem było Słowo.
Joh 1:2 było na początku u Boga.
Joh 01:03 Wszystkie rzeczy zostały dokonane przez niego, a bez go nie było się co się stało.
Joh 01:04 W Nim było życie, a życie było światłością ludzi.
Joh 01:05 A światłość w ciemności świeci, a ciemność nie to.
Joh 01:06 Był człowiek posłany od Boga, który miał na imię John.
Joh 01:07 Ten przyszedł na świadectwo, aby zaświadczyć o Światłości, by wszyscy ludzie przez niego uwierzyli.
Joh 01:08 Nie był on światłością, lecz został wysłany, aby dawać świadectwo o światłości.
Joh 01:09 To była prawdziwa światłość, która oświeca każdego człowieka, przychodzącego na świat.
Joh 01:10 On był na świecie, a świat stał się przez niego, a świat nie poznał.
Joh 01:11 Przyszedł do swoich, a jego nie przyjęli go.
Joh 1:12 Tym zaś, którzy go przyjęli, dał im tę moc, aby się stali dziećmi Bożymi, tym, którzy wierzą w Jego imię:
Joh 01:13 Które urodziły, nie z krwi, ani z woli ciała, ani z woli męża, ale z Boga.
Joh 01:14 i ciałem Słowa stało i zamieszkało wśród nas, (I oglądaliśmy Jego chwałę, chwałę, jaką Jednorodzony otrzymuje od Ojca), pełen łaski i prawdy.
Dźwięk ruchu na wodach wyprowadzeni światła. Light (realizowane / otwór) "dzieci" (dźwięk / słów / węgla).

Hebrajskie słowa (Word) rozbić na 3 litery conSONental root. Każde słowo ma korzenie główne z 2 liter z 3. listu podejmowania korzeń "użytecznym". W ten sposób prace atomy i cząsteczki. Wiele elementy łączą się w cząsteczki, które tworzą sprawy. Elektronów atomu jest stale przędzenia i ruchu, tak jak w języku hebrajskim każde słowo pochodzi od słowa głównego, który jest czasownik kliknij tutaj .

Angielskie słowo "dźwięk" ślady na następującej hebrajskiego słowa:
...
Wskazówka ponownie połączenia do wody, i grzmot, jak w Psalmie 29.

Isa 66:6 ryczący dźwięk z miasta! Dźwięk ze świątyni! To jest dźwięk YHWH zemsty spłacanie swoich wrogów.

Isa 66:6 קול שׁאון מעיר קול מהיכל קול יהוה משׁלם גמול לאיביו:
QoL Sha'on (Świetny głos) Ten fragment tekstu, a następnie mówi o narodzinach Syjonu (Izajasza 66:7-8). Znowu połączenie pomiędzy głos / dźwięk Elohim i narodzin / odrodzenia (Psalm 29:9, 89:15, John 5:25, 28-29). Pojęcie to jest również widoczne w głosie / Duch Elohim ruchu na wodach i niosące światło. Światło jest postrzegane jako życie (Jana 1:04), podczas gdy ciemność jest postrzegana jako śmierć (Psalm 107:10; Job 10:21). Co więcej, człowiek otrzymuje życie przez Ducha / oddychać Elohim. Bez niego zginiemy (Kaznodziei 12:07). Połączenie między oddychać / Ducha, jego głos / Word i światła jest widoczne w narządach organizmu człowieka ... więcej na ten temat poniżej.

Nic więc dziwnego, dźwięk jest w odniesieniu do wody w języku angielskim, a także.
...
KODY na CIELE
http://littleguyintheeye.blogspot.com/2 ... codes.html
.
Wieczne organy w naszym ciele to obraz cienia Królestwa kliknij tutaj . Nasze ciała są Jego Temple (Efezjan 2:21-22, 5:30, 1 Koryntian 06:19). W Apokalipsie (rozdział 4) John ukarany wizji Tronu Elohim. Gdy nasze serca są obrzezani (Księga Powtórzonego Prawa 10:15, 30:6, Jeremiasz 32:39-40; Ezechiela 11:19-20, Kolosan 2:11-13; Hebrajczyków 4:11-14, Łk 24:31-32) Elohim jest na tronie (Rzymian 10:8-10). Wokół Jego tronie są 4 żywe istoty (Objawienie 04:06), która reprezentuje 4 komory ludzkiego serca. Wokół tronu i 4 żywych stworzeń są 24 starszych (Objawienie 04:04), reprezentujących 24 żebra otaczające ludzkie serce. Z serca krew pompowana jest do płuc. Jak widać powyżej etymologii angielskiego słowa "Lung" śladów powrotem do znaczenia Światła. W naszym ciele nasze płuca mają 7 wiązkami zwane węzły. Te reprezentują 7 Duchy Elohim (Objawienie 04:05; Izajasz 11:1-3). Te 7 Spirits / Ruach / Oddychaj są na zdjęciu w ziemskim przybytku / Świątynia przez menory. Menora jest obraz Drzewa Życia. Światłością świata.

Menora
Jak widać powyżej, obraz Menora jest związane z Księgi Rodzaju 1:02. Jak wspomniano powyżej, Mesjasza na krzyżu / drzewa z wyciągniętą bronią punkty z powrotem do Księgi Rodzaju 1:02 i ducha unoszącego się nad wodami / ptaka przysłania jej potomstwo.

Czy ukrzyżowanie naprawdę wizerunek menory?

Pismo Święte mówi o ukrzyżowaniu razie na drzewie Act 05:30 Bóg ojców naszych wzbudził Jezusa, którego konfiskaty, wiszące na drzewie . ustawy 10:39 A my jesteśmy świadkami wszystkiego, co czynił, zarówno w kraj Żydów, w Jerozolimie. Zrobili precz z Nim, wiszące na drzewie . Act 13:29 A kiedy skończył wszystkie rzeczy, które zostały napisane o Nim, biorąc go z drzewa, położyli Go w grobie. Gal 3:13 Chrystus odkupił nas od przekleństwa Prawa, stawszy się za nas przekleństwem, gdyż napisano: "Przeklęty każdy, został zawieszony na drzewie," Deut. 21:23 02:24 1 Piotra, który "prowadzi się sam, w swoim ciele nasze grzechy" na drzewie, które umierają z grzechów, abyśmy żyli dla sprawiedliwości, o którym "przez Jego rany zostaliście uzdrowieni."
Yashua został ukrzyżowany pośród dwóch złodziei

Joh 19:18, gdzie Go ukrzyżowano, a dwie pozostałe z nim na tej stronie i na tej stronie, a Jezus w środku .

Tradycyjnie jest to obraz, który jest przedstawiany z ukrzyżowania.
.
MĄDROŚĆ / SPIRIT

Mdr 07:24 Dla mądrości jest bardziej poruszający niż ruchu:. Że przewyższa i idzie przez wszystkie rzeczy, z powodu jej czystości
Mdr 07:25 Bo ona jest tchnieniem mocy Bożej i czysty wpływ płynących od chwały Wszechmogący: w związku z tym nie mogą zhańbiony spadek rzeczą do niej.
Mdr 7:26 Do ona jasność wiecznego światła, nieskalanym zwierciadłem mocy Boga, a obrazem Jego dobroci.

Yashua jest światło Isa 09:02 Naród kroczący w ciemnościach ujrzał światłość wielką, którzy mieszkają w ziemi cienia śmierci, na nich ma i zabłysło światło. Joh 01:09 To było prawdziwe światło, które oświeca każdego człowieka, przychodzącego na świat. Joh 08:12 A Jezus znowu rzekł do nich, mówiąc: Ja jestem światłością świata. Kto idzie za Mną, nie będzie chodził w ciemności, lecz będzie miał światło życia Joh 9 : 5 Jak długo jestem na świecie, jestem światłością świata. Joh 12:46 Ja światłość przyszedłem na świat, aby każdy, kto wierzy we mnie, nie powinny trwać w ciemności.

Tory i ŚWIADECTWO Isa 08:20 Do prawa i do świadectwa : . jeśli nie mówią według słowa tego, to dlatego, że nie ma w nich światła Rev 12:17 I rozgniewał się Smok na Niewiastę, i odszedł do podjąć walkę z resztą jej potomstwa, które strzeże przykazań Boga i mają świadectwo Jezusa Chrystusa.


Isa 60:1 Powstań, świeć, bo Twój światło przyszło, i chwała Jahwe wzrosła od Ciebie!
Isa 60:2 Bo oto ciemność okrywa ziemię i mrok narody. Ale YHWH powstaną na ciebie, a Jego chwała jawi się na Ciebie.

Hebrajskie słowa za "światło" i "słowa" są również podobne w tym, że mają takie samo znaczenie porządku.

Światło pochodzi z następującym słowa root:Słowo pochodzi od następnego słowa root:Webstera
Order
OR'DER, n. [L. ordo.]

Angielski, aby słowo pochodzi od łacińskiego ordo. Śledzenie tego z powrotem wyraz w łacińskiej Wulgaty przynosi ciekawe połączenie koncepcji światła kolejności:.

Job mówi o śmierci / Szeolu / Hell jako kraj ciemności bez porządku. Czy to prawdziwe znaczenie "piekła na ziemi". No order. Brak światła. No relacja z Jahwe, a więc nie Tora.

10:21 Praca zanim pójdę, a ja nie wrócę, do krainy ciemności i cieniu śmierci;
Job 10:22 krainą ciemności, ciemność cieniu śmierci, i bez celu (łac. ordo , Hbr seder). , nawet blask jest jak ciemność.

To jest to, co "nowy porządek świata" jest. To jest fałszywe światło / order, który w rzeczywistości jest czysta ciemność. Co ciekawe, Lucyfer oznacza lekki nośnik / zwiastuna, ale w rzeczywistości jest zwiastunem ciemności i bezprawia. To jest to, co Mesjasz mówił:

06:23 Mat Lecz jeśli twoje oko jest złe, cały organizm jest ciemny. Jeśli więc światło w tobie, jest ciemnością, jakże wielka to ciemność !Ponownie, poprzez studia biblijne definicji Światła tekstu, możemy zobaczyć, że YHWH = Tory = Słowo = Duch = Yashua.
Psalm 43:3 O wysyłać twoje światło i twoją prawdę: niech prowadzi mnie, niech mi przynieść twemu święte wzgórze, a na twoich Namiotów.

Wprowadzając jego słów przynosi światła

Psalm 119:130 wprowadzanie Twoim Słowem daje światło, dając rozeznanie się proste.

Jak widać powyżej, Duch unosi się nad wodami łączy się z Duchem najechaniu łonie Maryi Dziewicy, które doprowadziły do jej narodzin, dając do Mesjasza, światłością świata. Jego ciało, "Manchild" rodzi się w taki sam sposób, jak widać w Objawieniu 12.
Objawienie 12 pokazuje narodziny Mesjasza i
narodziny Jego Ciała / Narzeczona / Manchild / Zion.

Zion jest naród (Izajasza 51:16), Zion jest ziemia
(Psalm 48). Miasto na wzgórzu, przynosząc Światło (Mateusza 5:14).
Ziemi wyszedł z wód na dzień 3, Mesjasz zmartwychwstał na 3 dni (Mt 12:40), Jego ludzie są podniesione na 3 dni (Oz 6,3).
Ziemia wychodzi z wody z 7 lądowych mas, Jerozolima jest ziemia z 7 gór (1 Enoch 17:6-8). Jego ciało, z rysunku przez Menora ma 7 oddziałów, Mesjasz namaszczony 7 Duchów Elohim (Objawienie 05:06; Izajasz 11:1-3).
Wracając do Genesis 1:01 kliknij tutaj
http://littleguyintheeye.wordpress.com/ ... enesis-11/
i powiększenie Bet, to z pewnością widać, że pragnienie Najwyższego w tworzeniu wszechświata było zbudować dom dla Jego oblubienicy.
http://littleguyintheeye.wordpress.com/ ... esis-12-5/

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Yahshua is Messiah YHWH
 Post Napisane: 30 lipca 2013, o 21:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 maja 2013, o 08:57
Posty: 274
noemi napisał(a):

Powiedzmy sobie ,że Stwórca nie może zstąpić między lud osobiście.No bo niby jak?
Musiałby posiadać śmiertelne ciało itd.
Jednak niektórzy sądzą ,że skoro jest Stwórcą to nie stanowi to dla niego trudności.
Tyle że nie mógłby być wtedy Stwórcą,Bogiem,nieskończonym,wszechmocnym,nieograniczonym.
Bo Bina ,na którą się powołujesz czasem ,to zrozumienie,że stworzenie nie może być swoim Stwórcą.
Jak i to ,że Mesjasz nie jest Bogiem,jest jego pomazańcem,jak samo słowo Mesjasz się tłumaczy.I za jego pośrednictwem "zstępuje" między lud.
Oczywiście trynitarianie,widzą to inaczej .
Czy Żydzi wiedzieli że Jezus jest Mesjaszem?
Z pewnością mieli inne oczekiwania względem Mesjasza o czym świadczyć może parę epizodów z ludźmi podających się za mesjaszy.

_________________
"Celem naszego życia nie powinno być posiadanie bogactw, lecz bogactwo bycia."
Erich Fromm


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Yahshua is Messiah YHWH
 Post Napisane: 31 lipca 2013, o 10:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14896
gapik napisał(a):


Powiedzmy sobie ,że Stwórca nie może zstąpić między lud osobiście.No bo niby jak?
Musiałby posiadać śmiertelne ciało itd.
Jednak niektórzy sądzą ,że skoro jest Stwórcą to nie stanowi to dla niego trudności.
Tyle że nie mógłby być wtedy Stwórcą,Bogiem,nieskończonym,wszechmocnym,nieograniczonym.
Bo Bina ,na którą się powołujesz czasem ,to zrozumienie,że stworzenie nie może być swoim Stwórcą.
Jak i to ,że Mesjasz nie jest Bogiem,jest jego pomazańcem,jak samo słowo Mesjasz się tłumaczy.I za jego pośrednictwem "zstępuje" między lud.
Oczywiście trynitarianie,widzą to inaczej .
Czy Żydzi wiedzieli że Jezus jest Mesjaszem?
Z pewnością mieli inne oczekiwania względem Mesjasza o czym świadczyć może parę epizodów z ludźmi podających się za mesjaszy.


Ano właśnie "No bo niby jak "
A ponieważ nie wie sie jak to co sie robi ?
Zaprzecza sie ,że Bóg nie może Zstąpić Osobiście .
Bóg najwidoczniej nie maztym problemu bo Przyszedł i zamieszkał pośród ludu Swego aby go zbawic od grzechów jego .
Ale oni Go nie przyjeli a ci ,ktorzy przyjeli ,tym dał Moc stania sie Jego DZIECMI .
Dlaczego - musiałby posiadać śmiertelne ciało ? raczej NIEŚMIERTELNE ,Nieskażone ziemskim DNA, czyli oddzielony od grzeszników .
O Jego Ciele temat tutaj
viewtopic.php?f=12&t=24
.
Stworzenie nie może byc swoim stwórca ale Stwórca może upodobnic sie do stworzenia,
może sie Ukryc a rzeciez to robi bo patrząc na Niego nie Poznali GO .
Mesjasz Ten Mesjasz to Duch YHVH .
Trynidanie widzą to inaczej bo widzą tak jak mieli widzieć oczmi Romy,
po prostu poszli na łatwiznę przyjeli co im dano bez sprawdzania .
Ja też tak widziałam bo nie było do ppomyslenia żeby sie z ty nie zgadzac .
Najbardziej mnie dziwi ze Zielonoświątkowcy trzymaja sie tego kłamstwa tak kurczowo i
w tym trzymaja swoje owieczki ,ale jesli to robia na polecenie ,to inaczej nie będzie .

Ja ujrzałam i zostawiłam ich z ich błędna nauką .

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Yahshua is Messiah YHWH
 Post Napisane: 31 lipca 2013, o 14:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 maja 2013, o 08:57
Posty: 274
Mówiąc o trynitarianch,miałem na uwadze powyższe teksty.
Pond to uważam ,że Twoje stanowisko nie jest spójne a wręcz się kłóci z tekstem Tory,a nawet NT.
Należy zauważyć ,że Jezus wypowiada się o Bogu jako swoim ojcu,mówią o Bogu również apostołowie w listach stawiając Go nad Mesjaszem.
Oczywiście Bóg ma z tym problem aby zstąpić osobiście i na domiar w ciele i do tego umrzeć.Zwyczajnie zaprzecza to Jego Boskości,istnieniu jako Byt ,którego istnienie jest absolutne.
Apostoł pisze ,Boga nikt nigdy nie widział.Ciało widzialnego Jezusa było zaś śmiertelne,co wielokrotnie powtarza chociażby Paweł w listach,wspominając Jego śmierć.

Warto zastanowić się zatem nad paroma kwestiami..
Pierwsza to, to że jeśli chodzi o Boga nie ma mowy w tym przypadku o jakiejkolwiek ofierze,przyjąwszy ,że się ucieleśnił (co moim zdaniem jest irracjonalne,)byłaby to zwykłą sztuczką. Tego tylko mógł dokonać człowiek.I tak się stało.

Drugą jest fakt ,że pisma na które powoływał się Jezus,zapowiadają wzbudzenie Mesjasza w narodzie Izraela,proroka większego niż Mojżesz,człowieka.
Zwróć na to uwagę ,gdy odwołujesz się do kabały,iż naucza,że Stwórca ograniczył Swoją Wolę stwarzając światy,pozostawiając je niedoskonałymi,aby człowiek za pomocą swojej wolnej woli,mógł dokończyć dzieła stworzenia.
Tym samym stanowisko Twoje podważa znaczenie roli Mesjasza w naprawie świata i utworzeniu Królestwa Bożego co według powyższego nawet nazywając Jezusa Bogiem,takim Go nie czyni,jedynie bożkiem i nadaje mu rangę monolitu,niwecząc Jego oddanie,oddalając jednocześnie od siebie możliwość zbawienia,gdyż takim sposobem człowiek nie jest w stanie je osiągnąć.

_________________
"Celem naszego życia nie powinno być posiadanie bogactw, lecz bogactwo bycia."
Erich Fromm


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Yahshua is Messiah YHWH
 Post Napisane: 31 lipca 2013, o 17:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14896
gapik napisał(a):
Mówiąc o trynitarianch,miałem na uwadze powyższe teksty.
Pond to uważam ,że Twoje stanowisko nie jest spójne a wręcz się kłóci z tekstem Tory,a nawet NT.


Nie jest spójne czy jak uważasz ,że sie kłóci ponieważ taka jest twoja miara przyłożona
do tego co ty pojmujesz.
To normalne przeciez wiesz ,że jeden poziom nie jest równy drugiemu i nie ma spójności
dlatego tobie sie kłóci to ,co mnie sie nie kłóci.
Cytuj:
Należy zauważyć ,że Jezus wypowiada się o Bogu jako swoim ojcu,mówią o Bogu również apostołowie w listach stawiając Go nad Mesjaszem.


Juz ten zwrot - NALEŻY ZAUWAŻYC - jest manipulacją i właśnie w taki sposób nie pozwala sie zauważac Prawdy.
Dobrze jest kiedy już sie od tego uwolnimy ,wtedy pozwalamy sie prowadzić i przyjmujemy
Światło .
Niestety owce są dobrze strzyżone - strzeżone i nie osmielą sie przekroczyć wytycznych
Jeszuah mówi o Ojcu i wskazuje na Siebie mówiąc - Ja JESTEM - ŚWIATŁO - DROGA-PRAWDA- ŻYCIE - WODA - CHLEB - PASTERZ .......

Mówił w taki sposób by Słowo- ZIARNO -NASIENIE - dotarło/ZAPŁODNIŁO tych co sa Jego własnością dla pozostałych była to mowa nie do przyjęcia .
To samo dotyczy apostołów ,ale to jest dla każdego indywidualnie by Poznac Tajemnice Mesjasza ...
Skoro wszystko jest tak proste i jawne to co tu poznawać .
Cytuj:
Oczywiście Bóg ma z tym problem aby zstąpić osobiście i na domiar w ciele i do tego umrzeć.
Zwyczajnie zaprzecza to Jego Boskości,istnieniu jako Byt ,którego istnienie jest absolutne.

A to jest twój osąd Jego możliwości a nie Jego problem aby zstapić w Ciele i pozwolić
by uczynili z Nim wedle swego uznania jakby był jednym z nich .
Czytam ,ze tak sie Unizył - powściągną sie w Swej Potędze - stał sie podobny do śmiertelnika Oblekając sie w Ciało podobne do ciała-mięsa grzechu - Rzym.
Jesli potrafisz ,wczuj sie w Jego Uniżenie w postawe Sługi .
Wszystko co sie stało ,stało sie by Waz został pokonany Mądrością Boga .
Cytuj:
Apostoł pisze ,Boga nikt nigdy nie widział.
Ciało widzialnego Jezusa było zaś śmiertelne,co wielokrotnie powtarza chociażby Paweł w listach,wspominając Jego śmierć.

Tak ,tak powiedział i powiedział Nikt z tych co grzeszą nie widział Go ani nie Poznał1J 3:6 bt "Ktokolwiek trwa w Nim, nie grzeszy, żaden zaś z tych, którzy grzeszą, nie widział Go ani Go nie poznał."

Gdyby Ciało Jego było jak to wmawiają ' pasterze owiec'- śmiertelne , to nie było by
Zmartwych powstania a właśnie Z martwych powstanie świadczy ,ze Ciało nie miał w sobie
zapisu grzechu i smierci .
Czyli nie był z Ziemi prochu a z Nieba .
To co tego Dnia dokonało ,nigdy wcześniej nie miało miejsca On pierwszy.
Paweł nie mógł mówic o śmiertelnym Ciele Jahszua poniewaz mówi o Namiocie z Nieba
mówi ze mamy sie Oblec w to co Nieskażone .
Paweł mówi ,Objawia niezwykłe rzeczy ,ale ludzie cielśni wypaczyli jego przesłanie jego
jak powiedział Mądrość tajemną zakryta ,która Głosi wśród Doskonałych.

Cytuj:
Warto zastanowić się zatem nad paroma kwestiami...
Pierwsza to, to że jeśli chodzi o Boga nie ma mowy w tym przypadku o jakiejkolwiek ofierze,przyjąwszy ,że się ucieleśnił (co moim zdaniem jest irracjonalne,)byłaby to zwykłą sztuczką. Tego tylko mógł dokonać człowiek.I tak się stało.
No właśnie twoim zdaniem .A moje zdanie jest zgoła z innego poziomu :)
Słowo stał sie Ciałem - miesem - Chlebem - z Nieba.
O jakiej ty sztuczce mówisz a może inaczej O kim ty mówisz ?

Cytuj:
Drugą jest fakt ,że pisma na które powoływał się Jezus,zapowiadają wzbudzenie Mesjasza w narodzie Izraela,proroka większego niż Mojżesz,człowieka.

A czy Jahszuah nie był Adamem lecz z Nieba ,jaki był Jego wygląd ?Flp 2:6 bt "On to, istniejąc w postaci Bożej, nie skorzystał ze sposobności, aby na równi być z Bogiem,"
.
Flp 2:7 bt "lecz ogołocił samego siebie, przyjąwszy postać sługi, stając się podobnym do ludzi. A w zewnętrznej postaci uznany za człowieka,
.
Flp 2:7 bp "lecz sam siebie poniżył, przyjąwszy naturę sługi.
Stał się podobny do ludzi i w zewnętrznej postaci uznany za człowieka."

Cytuj:
Zwróć na to uwagę ,gdy odwołujesz się do kabały,iż naucza,że Stwórca ograniczył Swoją Wolę stwarzając światy,pozostawiając je niedoskonałymi,aby człowiek za pomocą swojej wolnej woli,mógł dokończyć dzieła stworzenia.

Jeśli kabała to przede wszystkim ujrzałam ,ją w Słowach Jahszuah Mesjasza Pawła i innych apostołów i to mnie wielce zaskoczyło .
Kabała którą ty możesz mieć na mysli ja raczej nie znam chociaz przyznaję pomogła mi
ujrzeć w Biblii to czego inni nie widzą a u tych co widzą z upodobaniem ,wysmiewają ,szydzą znieważaja itp .
Tak Stwórca ograniczył Siebie ,powściągnął sie w Sobie by uczynic Miejsce dla tych co
powściągną sie w sobie by uczynic Miejsce dla Niego .
Wtedy On jest Obecny w Miejscu Najświętszym a ja W Nim Jego Obrazem .
- Dziełem Jego Rąk .
Bezemnie nic uczynic nie możecie - tak że nie wiem co człowiek cielesny może za pomoca swojej woli ? na dodatek wolnej ? dokonczyc Jego Dzieło ?
Jesli masz na mysli ze siac SŁOWO - NASIENIE - to tak a jesli coś innego ,to co ?

Cytuj:
Tym samym stanowisko Twoje podważa znaczenie roli Mesjasza w naprawie świata i utworzeniu Królestwa Bożego co według powyższego nawet nazywając Jezusa Bogiem,takim Go nie czyni,jedynie bożkiem i nadaje mu rangę monolitu,niwecząc Jego oddanie,oddalając jednocześnie od siebie możliwość zbawienia,gdyż takim sposobem człowiek nie jest w stanie je osiągnąć

Nie wiem jakie zastosowałeś kryteria ze masz taki osąd co do mojego stanowiska ,że podważam role Mesjasza ?
Duch Mesjasza przedewszystkim oczyszcza Tych którzy Go przyjeli , anuluje we mnie
zapis grzechu i smierci i daje mi Swój Zaapis ,Życia Wiecznego .
Królestwo Swoje tworzy we mnie i jest Królem i Zbawicielem mojej Duszy bo taki jest
Cel wiary - Zbawić Duszę - od grzechu .
Człowiek nie osiągnie Zbawienia bez Ducha Jahszuah Mesjasza - nie ma takiej mozliwości.
Duch Jego nas Wykupił Swoja Krwią - Ofiara Jego jest Raz jeden i na zawsze .

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Yahshua is Messiah YHWH
 Post Napisane: 31 lipca 2013, o 18:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 maja 2013, o 08:57
Posty: 274
noemi napisał(a):
Słowo stał sie Ciałem - miesem - Chlebem - z Nieba.

Raczej ,słowo stało się ciałem,inaczej urzeczywistniło się przyjście Mesjasza.

_________________
"Celem naszego życia nie powinno być posiadanie bogactw, lecz bogactwo bycia."
Erich Fromm


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Yahshua is Messiah YHWH
 Post Napisane: 31 lipca 2013, o 18:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14896
Jahszuah Mesjasz jest przemienionym Obrazem Siebie Samego .
Tak Stał sie Ciałem bo zapłodnienia nie było .

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Yahshua is Messiah YHWH
 Post Napisane: 31 lipca 2013, o 18:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 maja 2013, o 08:57
Posty: 274
Cytuj:
Gdyby Ciało Jego było jak to wmawiają ' pasterze owiec'- śmiertelne , to nie było by
Zmartwych powstania a właśnie Zmartwych powstanie świadczy ,ze Ciało nie miał w sobie
zapisu grzechu i smierci .

To jak w takim razie zmartwychwstał Łazarz?
Jak ty zmartwychwstaniesz?
Sam Jezus mówił że to co umrze nie może powstać w tej samej postaci............na przykładzie ziarna pszenicy.

_________________
"Celem naszego życia nie powinno być posiadanie bogactw, lecz bogactwo bycia."
Erich Fromm


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 31 lipca 2013, o 18:28 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » Jeśli nie UWIERZYCIE że JA -ON-JESTEM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL