Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » Jeśli nie UWIERZYCIE że JA -ON-JESTEM




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1683 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 113  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: CIAŁO MOJE JEST Z NIEBA
 Post Napisane: 24 lipca 2012, o 07:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18389
Napisane jest ,ze Przyszedł Odziany Ciałem p o do b n y m - do grzesznego....

Przeciez był podobny do nas a nie do jakiegoś zwierzęcia - tak ?
Miał postawe- Ludzką a nie zwierzęcą - tak ?

I ten wyglad " ludzki" wszystkich zmylił nawet szatan nie rozpoznał ciała
z powodu zrodzenia ...
Dla mnie WAŻNE jest to ,co On Jeszuah Sam mówi o Sobie -
Sam Siebie Objawia - Moje Ciało JEST z Nieba ...Ja JESTEM z Wyskoka
a wy Z niska..
To ze sie urodził czyli ze przeszedł na ten świat jak każdy JEST JEGO UKRYCIEM i ten kto rozpozna ten przyjął Objawienie.


1J 4:2 bt "Po tym poznajecie Ducha Bożego: każdy duch, który uznaje, że Jezus Chrystus przyszedł w ciele, jest z Boga."

jest to niedokładne tłumaczenie , ale widocznie uważali ,ze prostakom i tego nadto.

2 בָּזֶה תַּכִּירוּ אֶת רוּחַ אֱלֹהִים: כָּל רוּחַ הַמּוֹדָה כִּי יֵשׁוּעַ הַמָּשִׁיחַ בָּא בִּלְבוּשׁ בָּשָׂר, מֵאֱלֹהִים הִיא;

jak widać z tych słów ,chodzi o rozpoznanie Ducha Elohim i podano w jaki sposób możemy rozpoznać.
KAŻDY duch ,który MELDUJE ,że Jeszuah HaMasziach Przyszedł w Obłóczeniu basar-ciała- mięsa z Elohim jest/ona
ONA-Hi -הִיא

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 24 lipca 2012, o 07:20 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: CIAŁO MOJE JEST Z NIEBA
 Post Napisane: 5 listopada 2012, o 10:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18389
:shock:
Cytuj:
A niebiańskiego człowieka,który jest nieśmiertelnym duchem,to kto stworzył,--nie Bóg?
Nasza ojczyzna jest w Niebie (Fil.3.20).Przed Bogiem jedynie człowiek niebiański ma wartość,bo jest Jego dzieckiem Bożym.
Jeśli Bóg jest Ojcem duchów i go nikt nigdy nie widział,to na pewno nie przebywał On na Ziemi i nie stworzył ziemskiego człowieka Adama.

Dlaczego w tym artykule,który poleciłeś nic nie pisze o człowieku niebiańskim?




Cytuj:
ratao napisał/a:
Dlaczego w tym artykule,który poleciłeś nic nie pisze o człowieku niebiańskim?
.........
Jachu udziela odpowiedzi

Bo w Niebie nie ma ludzi Ratao.
Bo człowiek został stworzonym z ziemi,jest ziemskim bytem.
Jeżeli tego nie pojmujesz,to niczego do końca nie zrozumiesz.
Jezus narodził się człowiekiem ziemskim,jego matką była Ziemianka Maria,ale ojcem Sam Bóg Najwyzszy.
Adam też był stworzony z ziemi,jako doskonałe,ale ziemskie ciałow które Bóg najwyższy tchnął siłę życiową,swego Ducha ożywiajacego.
Jezus przez matkę stał się materialnie człowiekiem,ale stworzenie pośrednie matki Jezusa,pochodziło przez Adama.
Tak w przypadku Adama,jak i w przypadku Jezusa,dawcą życia był Bóg.
Czy to trudno zrozumieć?
Czy trzeba nieustannie gmatwać to,co nie jest zagmatwane.
Jezus po narodzeniu nie był Bogiem,był doskonałym Człowiekiem,tak jak Adam przed zgrzeszeniem też był doskonałym Człowiekiem.
Aby odkupić Człowieka,który upadł przez grzech,życie musiał oddać w Okupie doskonały Człowiek,takim był Jezus - lutron anti-okup za

http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.p ... 576#251576

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: CIAŁO MOJE JEST Z NIEBA
 Post Napisane: 5 listopada 2012, o 10:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18389
Cóż powiedzieć na takie rozumowanie ,albo to celowe działanie ,albo całkowita niewiedza.

Raczej jedno i drugie a świadczy to o zaprogramowaniu ,którego nie można sie pozbyć .
Tu musi wkroczyć Duch Prawdy bez Ducha nic sie nie pojmie bedzie sie kalkulowac wysmiewac , ironizować..
Poglądy sie róznią w zaleznośi od denominacji i jej własnego "credo".

Od tego czy uznaje sie ,ze Jeszuah JEST Bogiem-Stwócą ,czy tez sie nie uznaje.

Smutne jest to ,że człowiek oddał swoje Życie w ręce przywódców religijnych, zamiast samemu
osobiście zabiegać o Życie Wieczne dla swojej Duszy.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: CIAŁO MOJE JEST Z NIEBA
 Post Napisane: 5 listopada 2012, o 18:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18389
To wyglada na ubezwłasnowolnienie bo jak to mozliwe ze wszystkie denominacje korzystają z Biblii
ale nie doceniają tego co nam przekazano.

Jahszuah nie miał Ciała z matki ziemskiej przeciez On sam o tym mówi.
Mówi ze jest z Nieba i nie chodzi o Ducha jak co nie którzy sugerują nikt sie nie upiera ze
Gołębica była ziemska .
Jeszuah mówi o sobie Kim jest czy tylko Jan a potem Paweł to zrozumieli ?

Cytuj:
Jezus narodził się człowiekiem ziemskim,jego matką była Ziemianka Maria,ale ojcem Sam Bóg Najwyzszy.

Z tego wynika ze Miriam została zapłodniona przez Boga Najwyższego.?!
Synowie Boga schodzili na Ziemie brali sobie córki ludzkie-Ziemskie a te im rodziły ....synów
Z wypowiedzi usera wynika ,że Bóg ukarał Synów Boga za to co Sam uczynił ?!

Reszty wypowiedzi raczej nie będe komentowac poniewaz przez 6 lat GŁOSIŁAM -Siałam a w kim zakiełkowało
wie Duch Święty.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: UNIZYŁ SAM SIEBIE - Flp 2:6-11 (Hymn o kenozie)
 Post Napisane: 15 listopada 2012, o 19:08 
Offline
admin
admin

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 14:33
Posty: 1495
mirek Wysłany: 2006-05-22, 18:46 Flp 2:6-11 (Hymn o kenozie)


hymnem o kenozie, czyli samouniżeniu Chrystusa, które dokonało się we wcieleniu, czyli inkarnacji.
Oto jak brzmi ten hymn w najnowszym przekładzie Pisma Świętego:


Hymn o uniżeniu i wywyższeniu Jezusa Chrystusa
On, mając naturę Boga, nie uznał za stosowne korzystać ze swojej równości z Bogiem, lecz ogołocił siebie samego, przyjmując naturę sługi i stając się podobnym do ludzi.

A z zewnętrznego wyglądu uznany za człowieka, uniżył siebie samego, stając się posłusznym aż do smierci, i to śmierci na krzyżu.
Dlatego Bóg Go wywyższył i obdarzył Go imieniem, które jest ponad wszelkie imie, aby na imię Jezusa zgięło się każde kolano istot niebieskich i ziemskich, i podziemnych, i aby wszelki język wyznał, że Jezus Chrystus jest Panem na chwałę Boga Ojca. (Flp 2:6-11)

Jest to najbardziej chyba sugestywny fragment biblijny mówiący o równości Syna z Ojcem.
Fragment ten mówi o tym, że Chrystus będąc Bogiem, mając genetyczną równość z Ojcem, przyjął dodatkowo naturę ludzką zachowując przy tym naturę Boską.
Nie skorzystanie z bycia na równi z Ojcem w momencie przyjęcia ciała ludzkiego to wzięcie na siebie przypadłości ludzkich takich jak głód, pragnienie, cierpienie czy śmierć.

Z ludzkiego punktu widzenia Jezus stał się jakby na moment niższy od Ojca przez swą uniżoną naturę ludzką ale pod względem posiadania natury Bożej był Jemu równy. Skoro też Jezus przyjął postać sługi, to oznacza, że wcześniej nim nie był.
Gdyby Jezus nie był równy Ojcu, to jaką zasługą byłby fakt, że nie rości sobie do niej prawa? A fakt, że Chrystus będąc Bogiem, mając równość z Ojcem, przyjął dodatkowo naturę ludzką, zachowując jednak naturę Boską potwierdzają dodatkowo poniższe wersety biblijne:

J 1:1 Bw „Na początku było Słowo, a Słowo było u Boga, a Bogiem było Słowo.”

J 1:14 Bw „A Słowo ciałem się stało i zamieszkało wśród nas, i ujrzeliśmy chwałę jego, chwałę, jaką ma jedyny Syn od Ojca, pełne łaski i prawdy.”

2Kor 8:9 Bw „Albowiem znacie łaskę Pana naszego Jezusa Chrystusa, że będąc bogatym, stał się dla was ubogim, abyście ubóstwem jego ubogaceni zostali.”

Kol 2:9 Bw „gdyż w nim mieszka cieleśnie cała pełnia boskości"

1Tm 2:5 Bw "Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus,"


Przyjęcie ciała ludzkiego nie oznaczało i nie mogło oznaczać utraty Bożej natury lub substancji.
W momencie przyjęcia ciała ludzkiego Jezus nie skorzystał z bycia na równi z Ojcem tylko wziął na siebie wszystkie ograniczenia związane z ludzkim życiem, które w rzeczywistości skończyło się całkowitym upokorzeniem przez śmierć krzyżową.

Z ludzkiego punktu widzenia Jezus stał się jakby na moment niższy od Ojca przez swą uniżoną naturę ludzką ale pod względem posiadania natury Boskiej jest jemu równy.
Jeśli ktoś czytał książkę Marka Twaina pt. "Królewicz i żebrak" lepiej to zrozumie.

Jezus to królewicz, Boskość to jego bogata królewska szata, człowieczeństwo to żebracze łachmany.
Dopóki królewicz chodził w swej królewskiej szacie, w otoczeniu zbrojnego orszaku, po pałacowych ogrodach, wszyscy byli mu poddani i nikt ze złoczynców występujących w tej powieści nie mógł się do niego zbliżyć ani wyrządzić mu krzywdy.
Gdy jednak ubrał się w łachmany, opuścił pałac, przydarzyło mu się wiele niebezpiecznych przygód i cierpień ze strony złych ludzi, których nie był już panem.
ale przecież nie przestał być królewiczem, którego bogata szata czekała na niego w szafie i w którą mógł się ubrać kiedy by tylko chciał.

Myślę, że ten przykład wiele wyjaśnia.
Jednak odpowiedź na pytanie jak to jest mozliwe, że Jezus jest zarówno doskonałym człowiekiem jak i Bogiem w naturze pozostanie dla nas tajemnicą:

Kol 2:2 Bw „aby pocieszone były ich serca, a oni połączeni w miłości zdążali do wszelkiego bogactwa pełnego zrozumienia, do poznania tajemnicy Bożej, to jest Chrystusa,”

_________________
2Kor 10/4,5 oręż którym walczymy, nie jest cielesny ma moc burzenia warowni dla sprawy Bożej;
nim unicestwiamy złe zamysły
i pychę, podnoszącą się przeciw poznaniu Boga
i zmuszamy wszelką myśl do poddania się w posłuszeństwo Mesjaszowi


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Uniżył Sam Siebie
 Post Napisane: 10 grudnia 2012, o 11:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18389
Uwazam ,że
niechciał sie równać z Bogiem a to znaczy ,że bedąc jako Sługa postanowił nigdy nie skorzystac z Majestatu jak miał .
W cichości znosił wszystkie zniewagi w cichosci to znaczy nie Okazał KIM jest,mówił
w taki sposób o SOBIE ,że mieli GO za wariata-szalenca.

Gdyby okazał sie równym Bogu ,musiałby wszystkich zniweczyc a to nie TEN CZAS.
Ja kiedys tam powiedziałam , w radiu "rydz"że stał sie kloszardem i przebywał z tymi z marginesu .
Żebrak i ksiąze bardzo dobre porównanie z tym ,że ksiąze bedąc żebrakiem buntował
sie ze swojej pozycji i chetnie by skorzystał ze swojej Godnosci ksiecia.

Jahszua przyszedł bo chciał NAS Uwolnic z Ciemnosci i nigdy nie powołał sie na mozliwości
Swego Majestatu.
...

Jezus Doskonały Adam z Nieba
Dał świadectwo jak Człowiek Narodzony z Ducha pomimo wszelkich doświadczen
przechodzi przez TEN ziemski padół ,bez szwanku na Duszy mimo ,że ciało moze byc
poszarpane jak szata.

Jezus Dał kazdemu Narodzonemu z Wyższa Nadzieje Wolnosci pomimo niewoli ciała.
Powiedział nam ,że nasze osba zostanie Wchłonięte od Wewnątrz a to co zewnętrzne
pozostanie do Czasu .

Zbyt często stawiamy siebie na pozycji śmiertelności i zapominamy o tym co
Nieskażone
żyjemy tak jakby NIC sie nie stało a przeciez SAM JAHszua DOKONAł -DOPEłNIł
wszystkiego co dotyczy Ducha naszego i Zbawienia Duszy.


...
cyt emeta-A owe słowo: "bóstwo" staje się 'słowem wytrychem', zamiast traktować /te określenie/ jako mające znaczenie, ale w kontekście całości wymowy tekstu biblijnego; bowiem przecież już sam Jezus zrelatywizował pojęcie "bóg", "bogowie" - por. wg Jana 10:34, 35 i przy okazji wyraźnie zaakcentował nie to, iż jest jakoby 'Bogiem', co... "Synem Bożym" [w. 36].
Przecież i ludzie 'mieli stać się uczestnikami boskiej natury' -- 1 Piotra 1:4.



Pojecie Bóg jako Synowie Boga .
Powstał YHVH w zgromadzeniu Bogów- Elohim
Jesteście Synami Boga ,ale pomrzecie jak ludzie .

wszystko to jest klarowne ,tylko ,że ; JAHszua nie jest TAKIM Bogiem .
On jest Sędzia ,Pierwszy i Ostatni .
Początek i Wszystkość ! Wszystkość

O którym z Synów Bożych jeta TAK powiedziane - a właściwie SAM tak o SOBIE mówi

JA JESTEM - WSZYSTKOSĆ- Obj.

My możemy mieć Nature Boga ,mówi o tym Piotr .
Otrzymujemy Jego Nature poprzez DUCHA Mesjasza mówi o tym Paweł w Rzym 8.
To co otrzymujemy ,to otrzymujemy od WEWNąTRZ przez DUCHA ,jednak nasze
ciało -osoba zewnetrzna nadal podlega genom po przodkach i tego nikt nie zmieni ,
chociaz sa tacy co chcą osiagnać nieśmiertelność genetyczna.

Paweł zrozumiał i oddzielił - Ciało po przodkach zostawił jego biegowi jako niszczejąca szate .
Paweł Ujrzał TO co jest Celem Wiary - Dusza jako Miejsce dla DUCHA SWIETEGO,który
poprzez otrzymanie Natury DUCHA ŚWIETEGO , staje sie niedostępna dla żądła śmierci.

...
Tytus2/13
Oczekując Błogosławionej Nadziei i Objawienia Chwały/Cięzki
Wielkiego Boga I Zbawiciela naszego ,Mesjasza JAHszua.
http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=1125

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: CIAŁO MOJE JEST Z NIEBA
 Post Napisane: 25 stycznia 2013, o 14:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18389
Cytuj:
agnieszka-Tomasz wyznal Pan moj i Bog moj. Co prawda to juz po zmartwychwstaniu.

Ja wiem, ze Jezus Chrysus przyszedl w ludzkim ciele, takie jak nasze -grzeszne. Nie przecze temu. ( Jest tutaj moj watek o tym, w ktorym zostalam zwyzywana od psychicznych i opentanych, nic nie rozumiejacych, nie majacych objawinia za to, ze badalam ten temat i tak to widze.)
I wiem, ze ON grzechu nie popelnil, ale wiem tez, ze ON-JEZUS JEST PANEM. Tak jest napisane.

.
Cytuj:
Elihu
Opieranie się grzechowi

Cytat:Ja wiem, ze Jezus Chrysus przyszedl w ludzkim ciele, takie jak nasze -grzeszne. Nie przecze temu. ( Jest tutaj moj watek o tym, w ktorym zostalam zwyzywana od psychicznych i opentanych, nic nie rozumiejacych, nie majacych objawinia za to, ze badalam ten temat i tak to widze.)
I wiem, ze ON grzechu nie popelnil, ale wiem tez, ze ON-JEZUS JEST PANEM. Tak jest napisane.


To dobrze , że chociaż w tej kwestii się zgadzamy - w takim razie ja też jestem w tym klubie psycholi jak to mówią oponenci Smile

Pan Jezus był na ziemii obrazem Boga w tym sensie , że doskonale był Jemu posłusznym i wypełniał Jego wolę .
Przecież my też możemy stać się uczestnikami Boskiej natury i oczywiście nie dorównamy Jezusowi ale Boże Słowo mówi , że jest to dla nas dostępne tu na ziemii . Zależy jak rozumie się Boską naturę .
Jezus na ziemii miał takie same szanse jak my , nie był zakodowany jako bezgrzeszny robot ale objawił sie jako ten , który miał ciało skłonne do grzechu ale przez posłuszeństwo , branie łaski do tego , żeby nie upaść oraz to , co napisano w Heb 5,7-10 - grzechu nigdy nie popełnił .

Pisałaś poprzednio , że próbujemy walczyć z grzechem ale niestety często upadamy - zgadzam się -ale jak spojrzymy na Jezusa , sprawcę i dokończyciela wiary , tego , który przyszedł w ludzkim , słabym ciele i był doświadczany w życiu tak jak my i w tym wszystkim grzechu nie popełnił , to jest to dla nas siła i łaska .

Wielu tłumaczy swoje upadki tym , że są tylko ludźmi a Jezus był Bogiem w ciele i dlatego Jemu sie udało ale mnie nie musi - to kłamstwo . Nam też sie może udać , jeżeli wejdziemy na tą drogę , o której mówi autor listu do Hebrajczyków w 10 , 19-22 :

,,Mając więc, bracia, ufność, iż przez krew Jezusa mamy wstęp do świątyni
Drogą nową i żywą, którą otworzył dla nas poprzez zasłonę, to jest przez ciało swoje,
Oraz kapłana wielkiego nad domem Bożym,
Wejdźmy na nią ze szczerym sercem, w pełni wiary, oczyszczeni w sercach od złego sumienia i obmyci na ciele wodą czystą;

.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: CIAŁO MOJE JEST Z NIEBA
 Post Napisane: 25 stycznia 2013, o 14:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18389
Cytuj:
Elihu Pan Jezus był na ziemii obrazem Boga w tym sensie , że doskonale był Jemu posłusznym i wypełniał Jego wolę .
Przecież my też możemy stać się uczestnikami Boskiej natury i oczywiście nie dorównamy Jezusowi ale Boże Słowo mówi , że jest to dla nas dostępne tu na ziemii .
Zależy jak rozumie się Boską naturę .
Jezus na ziemii miał takie same szanse jak my , nie był zakodowany jako bezgrzeszny robot ale objawił sie jako ten , który miał ciało skłonne do grzechu ale przez posłuszeństwo , branie łaski do tego , żeby nie upaść oraz to , co napisano w Heb 5,7-10 - grzechu nigdy nie popełnił .

W tym sensie ,że ..
był doskonale posłuszny i wypełniał wole ...i juz i to dawało mu prawo bycia
Obrazem Boga ?
Miał takie same szanse jak my ? A na co On miał szanse ...
Czy to NIEMOWLĘTA dorwały sie do TWARDEGO POKARMU ?
SWIETY POTĘZNY Bóg ... nie był ZAKODOWANY jak ROBOT ,ale miał skłonnosc do grzechu ? szok szok 2 tys lat szok NIE MA WIARY szok SZOK!


Cytuj:
Cytat:Pisałaś poprzednio , że próbujemy walczyć z grzechem ale niestety często upadamy - zgadzam się -ale jak spojrzymy na Jezusa , sprawcę i dokończyciela wiary , tego , który przyszedł w ludzkim , słabym ciele i był doświadczany w życiu tak jak my i w tym wszystkim grzechu nie popełnił , to jest to dla nas siła i łaska .


W słabym ludzkim ciele ? a ludzkie to zepsute ,gnijące ,skażone ..
Szok !


Straszna to tragedia ,że po 2 tys lat ludzkosc zatrzymała sie na naukach KATOLICYZMU i powielane przez PROTESTANTÓW i inne DENOMINACJE .
Słuchają swoich cielesnych nie mających DUCHA PRAWDY ,nauczycieli ,ktorzy pracuja na zlecenie by jak najdłuzej i
jak najwięcej Dusz zatrzymac zdala od POZNANIA PRAWDY .
Dlatego poniosa kare bo nie przyjmuja Miłości Prawdy ,która moze ZBAWIC ich Dusze od niewoli ciemności.

Jest to wielki problem ponieważ nie mozna juz powiedzieć ,ze Biblia jest niedostępna ,ze nie mozna jej czytac itp
Mamy ŁASKE ze jeszcze możemy czytac Biblie tylko trzeba odrzucić nauki cielesnych najemników.

Zbawienie to twoja osobista sprawa i to ty decydujesz czy będziesz oddalony od Prawdy od ŻYCIA WIECZNEGO.
Tylko Sprawiedliwi beda mieli POZNANIE , tylko SPRAWIEDLIWI beda mieli udział w Chlebie i WINIE.
........
temat ciała
http://zbawieni.com/showthread.php?tid=189&page=1

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: CIAŁO MOJE JEST Z NIEBA
 Post Napisane: 29 stycznia 2013, o 13:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18389
ZANIM ZNIKNA bo WIELE już ZNIKNEŁO

Oliwka napisał(a):
"Smok Wawelski"
Oliwka napisał(a):
Ciało MESJASZA JEST ZASŁONĄ - ty przez nia przejść nie możesz.

Cytuj:
Zasłona czyli ciało Mesjasza została rozdarta dla wszystkich, a nie tylko dla "wtajemniczonych", a wejście do miejsca najświętszego mają ci, którzy staną się jak dzieci i uwierzą w prostocie serca - a nie ci, którzy posiądą "gnozę" niedostępną dla innych. Ewangelia jest prosta i zrozumiała. Mesjasz objawił się w takim ciele i krwi jak nasze ciało i nasza krew:


I TAK i NIE dla wszystkich ,o ile POZNAJĄ i Przyjmą ,a jesli nie nie przejdą.
JAHSZUA powiedział , - Niewielu ja znajduje .
To jest Wąska Droga bardzo wąska .
Jest dla wtajemniczonych ,JAHSZUA powiedział ;Aby oni NIE POZNALI ...
Zwiastowanie -ewangelia Jest prosta -Ojca Widzi TYLKO TEN kto jest
z Ducha YHVH -zrodzony.
Owszem w Ciel i Krwi ,ale tylko PODOBNE do naszego inaczej nie ma sensu Pić Jego Krew - przecież masz swoją SKORO TWIERDZISZ ze jest
taka sama.



"Skoro zaś dzieci mają udział we krwi i w ciele, więc i On również miał w nich udział, aby przez śmierć zniszczyć tego, który miał władzę nad śmiercią, to jest diabła, i aby wyzwolić wszystkich tych, którzy z powodu lęku przed śmiercią przez całe życie byli w niewoli" [Hebr. 2:14-15]
Cytuj:
Duchy antychrysta zaprzeczają między innymi temu, że On przyszedł w ciele ludzkim [sarks] a nie w jakimś innym [soma]. Twoje herezje nie zmienią Słowa Bożego. Właśnie z tych herezji o "innym clele" Jezusa kościół katolicki wywiódł dogmat o niepokalanym poczęciu Maryi.

Zaprzeczają ze - YHVH przyszedł Obleczony Ciałem -czyli ze NIEMOŻLIWYM JEST by YHVH SAM móg Osobiście urodzić sie przechodząc przez łono niewiasty.
Jest to dla nich niedoprzyjęcia .
TO JEST duch nie żaden anty mesjasz ,ale Mesjasz ucisku
Mesjasz Trwogi.
jest to zapowiedź ,ze przyjdzie taki i bedzie podwazał i zniewazał i urągał i nazywał ich ....bo wie ze kto Uwierzy ze YHVH przyszedł Obleczony
Ciałem -Mięsem i Krwią .
Co do kk jestes w błedzie oni temu zaprzeczają tak jak wy .
Oni nie mówią,ze Jezus miał INNE CIAŁO ,ale ze był bez grzechu bo maryja była bez grzechu .Nic nie słyszałam jakoby maryja miała inne ciało niz nasze .
Cytuj:
Jezus grzechu nie popełnił nie dlatego, że miał inne ciało i krew niż ci, za których umarł. Jezus jest prawdziwie Bogiem, bo jest Synem Bożym i prawdziwie człowiekiem, bo jest Synem Człowieczym, a nie Bogiem podobnym do człowieka.
Swoją herezją uderzasz w fundament wiary chrześcijańskiej czyli w tożsamość Jezusa Chrystusa.
A Twoje poglądy są niestety zlepkiem gnozy, doketyzmu i katolicyzmu.

Grzech nie wywodzi sie z UCZYNKÓW ,tylko z zapisu W GENACH.
przecież JUZ rodzimy sie grzesznikami ,a nie ze nabywamy .Nasze ciało mięsiste DOWODZI ze jesteśmy prochem .
JAHSZUA NIE BYŁ PROCHEM .
JAHSZUA nie narodził sie ani z mężczyzny ani z kobiety ,ale z WOLI Ducha ,Oblókł sie w SZatę i miał jak my udział w Ciele i Krwi .
Jeśli JEST PRAWDZIWYM BOGIEM to w jakim znaczeniu w czym ta Jego
Prawdziwosc jest ?
ON SAM powiedział ,ze JEGO MIESO I KREW SA PRAWDZIWE .
brak ci funfamentu na piasku zbudowałes.

http://www.ulicaprosta.net/forum/viewto ... &start=105

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: CIAŁO MOJE JEST Z NIEBA
 Post Napisane: 29 stycznia 2013, o 13:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18389
Cytuj:
koriel
Dlatego w musiał pod kazdym względem upodobnić się do swych braci, ażeby stać się miłosiernym i wiernym kohenem gadolem (najwyższym kapłanem) w służbie Bogu, dokonujac kappary (przebłagania) za grzechy ludu.
Skoro bowiem sam cierpiał śmierć, kiedy poddano Go próbie, jest teraz zdolny pomagać tym, którzy przechodzą próby."

Heb. 2,5-18 , NTPŻ,

Jeszua Mesjasz, ma taka sama naturę jak ja czy wy mili moi współrozmówcy.

To są fundamenty, tutaj można dyskutować naprawdę bardzo ostrożnie, aby nie wpaść w pułapke herezji jakiegoś "-izmu", wystarczy poczytać historie aby widziec ile bólu, śmierci, i dusz do piekła zaprowadziły złe rozmowy prowadzony w niewłaściwy sposób, tylko w tym temacie.
Adam, pierwszy człowiek który powstał z woli Trójjedynego Boga, miał naprawdę szczególna sytuację.

Jak rozumiem, w chwili stworzenia, miał ciało fizyczne, ale śmierci ono nie podlegało, w tym sensie było podobne do ciała Jeszui Mesjasza dzisiaj.
Jednak po Upadku, w ramach konsekwencji grzechu który wpuścił na świat, sprowadził na ciało swoje, i swoich dzieci śmierć.
Tu tuż tak uwaga, początkowo, ta śmierć dość długo nie imała się tego ciała, dopiero później Bóg wyznaczył pewną liczbę lat ile człowiek może żyć, i tak jest do dnia dzisiejszego.
Oczywiście, aby jaśniej się wyrazić, człowiek był śmiertelny, jednak bardzo długowieczny. Takie śmiertelne ciało, a więc dotknięte grzechem Adama, odziedziczył po matce swojej Jeszua.
Stał sie nam podobny, aby mogły się wypełnić proroctwa o Nim, aby Bóg mógł okazać swoja łaskę nam wszystkim.
Gdyby miał inne ciało, a tym samym, nie mógł popełnić grzechu, nie mógłby być nazwany Synem Człowieczym, był by jakimś półbogiem, czymś na kształt nefilim.
Jeszua przyszedł w ciele, miał jednak także naturę swojego Ojca.
..
viewtopic.php?f=2&t=727
oliwka
Upodobnic sie do... wcale nie znaczy że sie TYM jest .
gdyby tak było jak mniemasz po co tak długo czekano przecież już wcześniej mieli MESJASZY ...dlaczego nie Dawid przecież też był Mesjaszem - czego mu brakowało albo czego miał a nie powinien ?
Jeszuah nie ma takiej samej NATURY .
On SAM mówi tak ... " jesli wy z NATURY bedąc ZŁYMI dobre rzeczy dajecie dzieciom swoim "
Jeśli mniemasz ze On do ciebie podobny ,grzesznik ,to dla ciebie nie ma Ratunku i kto Jego Wybawi z Ciałą smierci ?
PRZEPADŁO .
......
Cytuj:
Takie śmiertelne ciało, a więc dotknięte grzechem Adama, odziedziczył po matce swojej Jeszua.
Stał sie nam podobny, aby mogły się wypełnić proroctwa o Nim, aby Bóg mógł okazać swoja łaskę nam wszystkim.
Gdyby miał inne ciało, a tym samym, nie mógł popełnić grzechu, nie mógłby być nazwany Synem Człowieczym, był by jakimś półbogiem, czymś na kształt nefilim.
Jeszua przyszedł w ciele, miał jednak także naturę swojego Ojca.
.........

NIE, nie odziedziczył NICZEGO po matce NICZEGO ..
Ona dałą jedynie Miejsce w ciele swoim .
Jego Ciało nie podlegało śmierci Świadczy On Sam ,tak - " Nikt Mi Życia nie odbiera Mam Moc połozyc i mam Moc wziąśc spowrotem "
Czy rozumiesz co to znaczy ?
Moce ciemności nie wiedziały ze sa bezsilne wobec Jego Potęgi i Majestatu

.......

Koriel
Tytuł: Re: Ogród Oliwkowej gnozy
PostNapisane: Wt lis 15, 2011 11:22 pm
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 01, 2011 6:10 pm
Posty: 197
Lokalizacja: Lublin
Szalom!, nawet nie wiesz jak bardzo chciałbym powiedzieć siostro.
Nie mogę jednak, bo przeczysz że Jeszua Mesjasz przyszedł w ciele i jest Trójjedynym Bogiem.
Niestety nie mogę teraz Ci odpowiedzieć gdyż wróciłem z pracy, zmęczony niemiłosiernie.
Może jutro, może za dwa dni, ok?
Czemu mnie wywołujesz?
I jeszcze mam pytanie, mamy wspólnych przodków?
Jeśli nie mamy, a widzę że mówi w Tobie inny Duch i głosisz inna ewangelie niż przekazana świętym przez apostołów, nie jesteś Oliwką szlachetną.
Zresztą, nawet gdybyś była Żydowką, to jako że Duch który mówi w Tobie nie jest z Ruach Ha Kadosz, świadczy o tym że czekasz na wszczepienie.
Czas jest bliski! Odrzuć to co wiesz, i zanurz się w Jeszui Mesjaszu, a wcześniej pokutuj, po przepraszaj kogo trzeba, jeśli coś zagrabiłaś oddaj, bo nie znasz ani dnia ani godziny swojej śmierci, ani tego kiedy JHWH Zbawiciel wróci po swój Kościół.

w miłości i współczuciu,

K.
__________

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: CIAŁO MOJE JEST Z NIEBA
 Post Napisane: 29 stycznia 2013, o 13:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18389
agnieszkaa
Tytuł: Re: Ogród Oliwkowej gnozy
PostNapisane: Śr sty 09, 2013 8:03 am
Offline

Dołączył(a): Pn sty 07, 2013 3:04 am
Posty: 54
Cytuj:
Takie śmiertelne ciało, a więc dotknięte grzechem Adama, odziedziczył po matce swojej Jeszua. Stał sie nam podobny, aby mogły się wypełnić proroctwa o Nim, aby Bóg mógł okazać swoja łaskę nam wszystkim. Gdyby miał inne ciało, a tym samym, nie mógł popełnić grzechu, nie mógłby być nazwany Synem Człowieczym, był by jakimś półbogiem, czymś na kształt nefilim. Jeszua przyszedł w ciele, miał jednak także naturę swojego Ojca.
Amen
.


Tutaj; http://zbawieni.com/showthread.php?tid=189,

zalozylam watek na ten temat, gdzie rowniez sie wypowiada podobnie jak tutaj w sposob chamski i agresywny.

Oliwki wiec nie uwazam za siostre w Chrystusie i unikam.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: CIAŁO MOJE JEST Z NIEBA
 Post Napisane: 27 lutego 2013, o 06:25 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
noemi napisał(a):
ZANIM ZNIKNA bo WIELE już ZNIKNEŁO

Oliwka napisał(a):
"Smok Wawelski"
Oliwka napisał(a):
Ciało MESJASZA JEST ZASŁONĄ - ty przez nia przejść nie możesz.

Cytuj:
Zasłona czyli ciało Mesjasza została rozdarta dla wszystkich, a nie tylko dla "wtajemniczonych", a wejście do miejsca najświętszego mają ci, którzy staną się jak dzieci i uwierzą w prostocie serca - a nie ci, którzy posiądą "gnozę" niedostępną dla innych. Ewangelia jest prosta i zrozumiała. Mesjasz objawił się w takim ciele i krwi jak nasze ciało i nasza krew:



I TAK i NIE dla wszystkich ,o ile POZNAJĄ i Przyjmą ,a jesli nie nie przejdą.
JAHSZUA powiedział , - Niewielu ja znajduje .
To jest Wąska Droga bardzo wąska .
Jest dla wtajemniczonych ,JAHSZUA powiedział ;Aby oni NIE POZNALI ...
Zwiastowanie -ewangelia Jest prosta -Ojca Widzi TYLKO TEN kto jest
z Ducha YHVH -zrodzony.
Owszem w Ciel i Krwi ,ale tylko PODOBNE do naszego inaczej nie ma sensu Pić Jego Krew - przecież masz swoją SKORO TWIERDZISZ ze jest
taka sama.



"Skoro zaś dzieci mają udział we krwi i w ciele, więc i On również miał w nich udział, aby przez śmierć zniszczyć tego, który miał władzę nad śmiercią, to jest diabła, i aby wyzwolić wszystkich tych, którzy z powodu lęku przed śmiercią przez całe życie byli w niewoli" [Hebr. 2:14-15]
Cytuj:
Duchy antychrysta zaprzeczają między innymi temu, że On przyszedł w ciele ludzkim [sarks] a nie w jakimś innym [soma]. Twoje herezje nie zmienią Słowa Bożego. Właśnie z tych herezji o "innym clele" Jezusa kościół katolicki wywiódł dogmat o niepokalanym poczęciu Maryi.


Zaprzeczają ze - YHVH przyszedł Obleczony Ciałem -czyli ze NIEMOŻLIWYM JEST by YHVH SAM móg Osobiście urodzić sie przechodząc przez łono niewiasty.
Jest to dla nich niedoprzyjęcia .
TO JEST duch nie żaden anty mesjasz ,ale Mesjasz ucisku
Mesjasz Trwogi.
jest to zapowiedź ,ze przyjdzie taki i bedzie podwazał i zniewazał i urągał i nazywał ich ....bo wie ze kto Uwierzy ze YHVH przyszedł Obleczony
Ciałem -Mięsem i Krwią .
Co do kk jestes w błedzie oni temu zaprzeczają tak jak wy .
Oni nie mówią,ze Jezus miał INNE CIAŁO ,ale ze był bez grzechu bo maryja była bez grzechu .Nic nie słyszałam jakoby maryja miała inne ciało niz nasze .
Cytuj:
Jezus grzechu nie popełnił nie dlatego, że miał inne ciało i krew niż ci, za których umarł. Jezus jest prawdziwie Bogiem, bo jest Synem Bożym i prawdziwie człowiekiem, bo jest Synem Człowieczym, a nie Bogiem podobnym do człowieka.
Swoją herezją uderzasz w fundament wiary chrześcijańskiej czyli w tożsamość Jezusa Chrystusa.
A Twoje poglądy są niestety zlepkiem gnozy, doketyzmu i katolicyzmu.


Grzech nie wywodzi sie z UCZYNKÓW ,tylko z zapisu W GENACH.
przecież JUZ rodzimy sie grzesznikami ,a nie ze nabywamy .Nasze ciało mięsiste DOWODZI ze jesteśmy prochem .
JAHSZUA NIE BYŁ PROCHEM .
JAHSZUA nie narodził sie ani z mężczyzny ani z kobiety ,ale z WOLI Ducha ,Oblókł sie w SZatę i miał jak my udział w Ciele i Krwi .
Jeśli JEST PRAWDZIWYM BOGIEM to w jakim znaczeniu w czym ta Jego
Prawdziwosc jest ?
ON SAM powiedział ,ze JEGO MIESO I KREW SA PRAWDZIWE .
brak ci funfamentu na piasku zbudowałes.

http://www.ulicaprosta.net/forum/viewto ... &start=105


Po pierwsze zle cytowanie, ale jakos tam mozna sie polapac, ja oczywiscie zgadzam sie ze Smokiem tutaj, a Oliwka sama sobie przeczy, raz pisze "tak", a raz na opak. :)
ale odniose sie tylko do ostatnich zdan Oliwki;

Oliwka napisał(a):
JAHSZUA nie narodził sie ani z mężczyzny ani z kobiety
Pana Jezusa urodzila kobieta, przeciez.


Oliwka napisał(a):
Oblókł sie w SZatę i miał jak my udział w Ciele i Krwi .
to w koncu jak tak jak my czy nie jak my ? :)

Oliwka napisał(a):
Jeśli JEST PRAWDZIWYM BOGIEM to w jakim znaczeniu w czym ta Jego
Prawdziwosc jest ?
BW: Gdyż w nim mieszka cieleśnie cała pełnia boskości Kol.2,9

Oliwka napisał(a):
ON SAM powiedział ,ze JEGO MIESO I KREW SA PRAWDZIWE .
=>
Oliwka napisał(a):
[miał jak my udział w Ciele i Krwi .
Amen! mial jak my udzial w ciele i krwi. :)

A co to znaczy miec udzial w ciele i krwi tak jak my ? :)

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: CIAŁO MOJE JEST Z NIEBA
 Post Napisane: 27 lutego 2013, o 10:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 września 2012, o 11:05
Posty: 132
No wlasnie, co to znaczy mial udzial w ciele i krwi.

Stal sie PODOBNY NAM z ta roznica, ze nie mial w sobie zapisu smierci. Smierc NIE POKONALA GO.
Przeciez czytasz- gdzie smierci twoje zadlo- W JEGO CIELE NIE ZNALAZLA ZADLA; WIEC NIE POKONALA PANA JEZUSA.
On sam oddal swoje cialo i Ducha dobrowolnie. Sam siebie, poprzez swojego Ducha Swietego ozywil swoje cialo, gdyz cialo bez Ducha .....
Ty Aga myslisz, ze Pan Bog przeznaczyl jeszcze przed zalozenien swiata kogos, kto by mogl popelnic grzech, potknac sie i nie wyratowac nas z tego padolu? Taki eksperyment tak...jak sie nie uda, no coz.

Piszesz:

Takie śmiertelne ciało, a więc dotknięte grzechem Adama, odziedziczył po matce swojej Jeszua. Stał sie nam podobny, aby mogły się wypełnić proroctwa o Nim, aby Bóg mógł okazać swoja łaskę nam wszystkim. Gdyby miał inne ciało, a tym samym, nie mógł popełnić grzechu, nie mógłby być nazwany Synem Człowieczym, był by jakimś półbogiem, czymś na kształt nefilim. Jeszua przyszedł w ciele, miał jednak także naturę swojego Ojca.
Amen

.
To Ty wlasnie tworzysz z Pana pol czlowieka, pol boga.
Wierze, ze przyszedl w swoim wlasnym ciele z krwi i kosci, bez zapisu grzechu w swoich czlonkach, aby nas wybawic. Przyszedl na ten swiat przez lono Marii.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: CIAŁO MOJE JEST Z NIEBA
 Post Napisane: 27 lutego 2013, o 10:57 
Offline
admin
admin

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 14:33
Posty: 1495
agnieszka napisał(a):

a Oliwka sama sobie przeczy, raz pisze "tak", a raz na opak. :)
ale odniose sie tylko do ostatnich zdan Oliwki;

Oliwka napisał(a):
JAHSZUA nie narodził sie ani z mężczyzny ani z kobiety
Pana Jezusa urodzila kobieta, przeciez.


Oliwka napisał(a):
Oblókł sie w SZatę i miał jak my udział w Ciele i Krwi .
to w koncu jak tak jak my czy nie jak my ? :)

Oliwka napisał(a):
Jeśli JEST PRAWDZIWYM BOGIEM to w jakim znaczeniu w czym ta Jego
Prawdziwosc jest ?
BW: Gdyż w nim mieszka cieleśnie cała pełnia boskości Kol.2,9

Oliwka napisał(a):
ON SAM powiedział ,ze JEGO MIESO I KREW SA PRAWDZIWE .
=>
Oliwka napisał(a):
[miał jak my udział w Ciele i Krwi .
Amen! mial jak my udzial w ciele i krwi. :)

A co to znaczy miec udzial w ciele i krwi tak jak my ? :)

1- Urodziła kobieta i co w związku z tym ?
2- miał jak my udział w ciele-miesie i krwi - a nie miał ?
czy Swego Ciała i Krwi nie złozył za nasze grzeszne ciała z prochu Ziemi.
Jak mozna mniemac ze Skazonym wykupił skażone ?
Prawdziwe czyli pozbawione Żądła SMIERCI

_________________
2Kor 10/4,5 oręż którym walczymy, nie jest cielesny ma moc burzenia warowni dla sprawy Bożej;
nim unicestwiamy złe zamysły
i pychę, podnoszącą się przeciw poznaniu Boga
i zmuszamy wszelką myśl do poddania się w posłuszeństwo Mesjaszowi


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: CIAŁO MOJE JEST Z NIEBA
 Post Napisane: 27 lutego 2013, o 11:14 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
Dziekuje za dyskusje jeszcze raz. :)

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 27 lutego 2013, o 11:14 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1683 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 113  Następna strona

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » Jeśli nie UWIERZYCIE że JA -ON-JESTEM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL