Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » Jeśli nie UWIERZYCIE że JA -ON-JESTEM




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zwaiastuja innego Jeszuah - za kogo Mnie uważacie
 Post Napisane: 31 stycznia 2013, o 10:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 września 2012, o 11:05
Posty: 132
noemi napisał(a):
To tylko maleńki wycinek bo nie sposób umiescic wiekszosć wypowiedzi ,ale i to pokazuje ,że nic sie nie zmieniło.
Jak krk wpoił swoim poddanym ,tak i pozostałe wyznania przejeły ten główny nurt nauczania.
Protestanci ,jako przykładne córki ,też sie nie wyłamali i poszli za Matka kościołem ,nauczając a właściwie
programując umysły bez najmniejszego sprzeciwu ze strony poddanych.

Zaprogramowanie jest tak głebokie ,ze człowiek sam bez Ducha Prawdy, nie jest w stanie odrzucić tego 'wirusa'.
Jak to jest mozliwe ,że w obecnym Czasie kiedy każdy moze mieć i ma Biblie w domu i moze ja czytac i SAM moze
myslec nad tym co czyta.
Jak to mozliwe ,ze pomimo tego , szuka i przystaje do wiekszości i trzyma sie zaprogramowania.
Jak to mozliwe ,ze mogąc pytac i błagać Ducha Prawdy o w prowadzenie w Prawdę , trzyma sie skostniałych
przekazów religijnych .

Czy ktos podejmie sie rozjasnienia tego tematu ?


Wystarczy zapragnac poznac Pana Jezusa a on objawi siebie. (Mat. 11, 28) Mnie wyrwal z doktrynalnej trojcy. Jak ja plakalam, czy czasami nie jestem zwiedzona. Cale to OBJAWIENIE jego istoty, siebie samego i tego kim jest bolalo,bolalo jak nastawienie zle zlozonych kosci, ktore trzebabylo na nowo zlamac, abym nie pozostala w niewoli kalectwa.
Nauka o ciele to pokarm zlozony- ciezkostrawny, ale to Pan karmi, podaje Slowo...wszystko w swoim czasie. Jak powiedzial mi jeden brat, jesli jest pragnienie w sercu, to bedzie dobrze.
Jesli nam rece opadaja, to jak bardzo smuci sie Duch??


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 31 stycznia 2013, o 10:56 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Zwaiastuja innego Jeszuah - za kogo Mnie uważacie
 Post Napisane: 31 stycznia 2013, o 12:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Emily napisał(a):


Wystarczy zapragnac poznac Pana Jezusa a on objawi siebie.
(Mat. 11, 28) Mnie wyrwal z doktrynalnej trojcy. Jak ja plakalam, czy czasami nie jestem zwiedzona.
Cale to OBJAWIENIE jego istoty, siebie samego i tego kim jest bolalo,bolalo jak nastawienie zle zlozonych kosci, ktore trzeba bylo na nowo zlamac, abym nie pozostala w niewoli kalectwa.

Nauka o ciele to pokarm zlozony- ciezkostrawny, ale to Pan karmi, podaje Slowo...wszystko w swoim czasie.
Jak powiedzial mi jeden brat, jesli jest pragnienie w sercu, to bedzie dobrze.
Jesli nam rece opadaja, to jak bardzo smuci sie Duch??

Szechinie ręce opadają .

Zapragnąć Poznać Pana Jezusa ...
Jesli to jest ten wystarczający impuls to znaczy ,ze nie wielu chce lub boja sie by sami wyjść z takim Pragnieniem

Spolegają na tym co im/nam sie poda w zbiorowej społeczności obojetnie jakiej bo przeciez wszedzie podawany
jest ten sam pokarm.

Nauka o CIELE jest twardym pokarmem i wszystko w swoim czasie ,ale czy to własnie oni ci nauczający nie sa tymi
którzy czas trzymaja dla własnej korzyści ?
O CIAŁO , ZASŁONE doznałam tyle upokorzeń ,i wszystko to nazywane jest TESTEM JANOWYM

.Ci co to czynią postawili siebie jako inkwizytorów nazywając antychrystem każdego ,kto nie przechodzi
ich testu.

Niech Duch Prawdy poprowadzi bysmy wyłozyli SŁOWO Prawdy i zbudowali siebie i innych.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zwaiastuja innego Jeszuah - za kogo Mnie uważacie
 Post Napisane: 31 stycznia 2013, o 14:57 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sierpnia 2012, o 16:46
Posty: 1456
Mniemam że ten test smoczy to czysta shiza
on osądza ludzi testem Janowym
ktrego sam jan by nie ""przeszedł "
JJan bowiem nie głosił "trójedynego " Boga
a jedynego
pisał my jesteśmy w Nim
w Synu Jego Jezusie Chrystusie
On jest tym Prawdziwym Bogiem i Życiem wiecznym
pozdrawiam

_________________
Odszedł do Pana


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zwaiastuja innego Jeszuah - za kogo Mnie uważacie
 Post Napisane: 2 lutego 2013, o 19:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Nie wiem kto i kiedy wpadł tam na taki iście szatański pomysł testowania.
Wiem ,ze przynosi więcej szkody i ran niż pożytku ,zapewne nie przeszedł by ani Jan ani żaden inny apostoł
ze o Pawle-Szaulu,nie wspomnę.
Dlatego dobrze jest na podstawie Słów i Pana JAHSZUAH i tego co Głosili apostołowie,wyprostować Drogę IHVH.
Te nauki rozeszły sie jak szarańcza ,która pożera i niszczy .
Pan JAHSZUAH powiedział ,kiedy Mnie WYWYŻSZYCIE ...
A jak mozna Go Wywyższać , i znac Go jako człowieka w ciele grzesznym ,psującym sie ze skłonnością do grzeszenia.
Człowieka ,który musiał walczyc nad skłonnością swego ciała by nie popaść w grzech.
Jesli jesteśmy do czegoś powołani to jak Jan Zanurzyciel do Prostowania Drogi IHVH.
Pora stanąć w Wyłomie.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zwaiastuja innego Jeszuah - za kogo Mnie uważacie
 Post Napisane: 2 lutego 2013, o 19:42 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sierpnia 2012, o 16:46
Posty: 1456
Zgadzam sie
Jezus Jehsua to Bóg za zasłona ciała
bo w Nim zamieszkała cieleśnie nie czstaka a pelnia Boża
a pełnia Boża to Bóg
dlatego mówi te rzeczy co ja czynię nie ja czynię ale Bóg ,który we mnie zamieszkuje dzieła swoje wykonuje
oczywiście że był bez grzechu
bo gdyby miał grzech czy grzeszne cialo umarł by za swo a nie za mój grzech
musiał być bez grzechu by Go Bóg za nas mógł grzechm uczynićOn przyjął mój - nasz grzech na siebie
pozdrawiam

_________________
Odszedł do Pana


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zwaiastuja innego Jeszuah - za kogo Mnie uważacie
 Post Napisane: 26 lutego 2013, o 10:15 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
Emily napisał(a):
noemi napisał(a):
To tylko maleńki wycinek bo nie sposób umiescic wiekszosć wypowiedzi ,ale i to pokazuje ,że nic sie nie zmieniło.
Jak krk wpoił swoim poddanym ,tak i pozostałe wyznania przejeły ten główny nurt nauczania.
Protestanci ,jako przykładne córki ,też sie nie wyłamali i poszli za Matka kościołem ,nauczając a właściwie
programując umysły bez najmniejszego sprzeciwu ze strony poddanych.

Zaprogramowanie jest tak głebokie ,ze człowiek sam bez Ducha Prawdy, nie jest w stanie odrzucić tego 'wirusa'.
Jak to jest mozliwe ,że w obecnym Czasie kiedy każdy moze mieć i ma Biblie w domu i moze ja czytac i SAM moze
myslec nad tym co czyta.
Jak to mozliwe ,ze pomimo tego , szuka i przystaje do wiekszości i trzyma sie zaprogramowania.
Jak to mozliwe ,ze mogąc pytac i błagać Ducha Prawdy o w prowadzenie w Prawdę , trzyma sie skostniałych
przekazów religijnych .

Czy ktos podejmie sie rozjasnienia tego tematu ?


Wystarczy zapragnac poznac Pana Jezusa a on objawi siebie. (Mat. 11, 28) Mnie wyrwal z doktrynalnej trojcy. Jak ja plakalam, czy czasami nie jestem zwiedzona. Cale to OBJAWIENIE jego istoty, siebie samego i tego kim jest bolalo,bolalo jak nastawienie zle zlozonych kosci, ktore trzebabylo na nowo zlamac, abym nie pozostala w niewoli kalectwa.
Nauka o ciele to pokarm zlozony- ciezkostrawny, ale to Pan karmi, podaje Slowo...wszystko w swoim czasie. Jak powiedzial mi jeden brat, jesli jest pragnienie w sercu, to bedzie dobrze.
Jesli nam rece opadaja, to jak bardzo smuci sie Duch??


Witaj Emily, a Tobie w tym temacie z jakiego powodu rece opadaja ?

i co to znaczy wedlug Ciebie, ze nauka o ciele (jakim ciele?) to "pokarm zlozony-ciezkostrawny".

czy Tobie juz Pan objawil ? i co Ci objawil w temacie ciala Pana Jezusa jesli mozna spytac ?

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zwaiastuja innego Jeszuah - za kogo Mnie uważacie
 Post Napisane: 26 lutego 2013, o 11:04 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
(RP napisał(a):
Zgadzam sie
Jezus Jehsua to Bóg za zasłona ciała
bo w Nim zamieszkała cieleśnie nie czstaka a pelnia Boża
a pełnia Boża to Bóg
dlatego mówi te rzeczy co ja czynię nie ja czynię ale Bóg ,który we mnie zamieszkuje dzieła swoje wykonuje
oczywiście że był bez grzechu
bo gdyby miał grzech czy grzeszne cialo umarł by za swo a nie za mój grzech
musiał być bez grzechu by Go Bóg za nas mógł grzechm uczynićOn przyjął mój - nasz grzech na siebie
pozdrawiam


Witaj Ryszardzie, Ty tez ? Jakie cialo mial wedlug Ciebie Pan Jezus ? Czy mial ludzkie cialo, tak kiedys powiedziales na biblia.webd, co znaczy, ze byl czlowiekiem ? Byl Czlowiekiem, bo tak mamy napisane, prawda ?

a ludzkie cialo to po grecku "sarx" akurat w tym temacie zgadzam sie ze Smokiem Wawelskim, wiec zacytuje jgeo posty;

Smok Wawelski napisał(a):
Jeśli Jezus nie miał ciała z Miriam, to po co ona Go rodziła? W jaki sposób Jezus może się z nami identyfikować, skoro tak naprawdę tylko udawał, że jest człowiekiem? Co znacza następujący werset?

"Skoro zaś dzieci mają udział we krwi i w ciele, więc i On również miał w nich udział, aby przez śmierć zniszczyć tego, który miał władzę nad śmiercią, to jest diabła" [Hebr. 2:14]

***********

"A Słowo ciałem [sarx] się stało i zamieszkało wśród nas, i ujrzeliśmy chwałę jego, chwałę, jaką ma jedyny Syn od Ojca, pełne łaski i prawdy" [Jan 1:14]

"A chleb, który Ja dam, to ciało [sarx] moje, które Ja oddam za żywot świata" [Jan 6:51]

"Przeto rozweseliło się serce moje i rozradował się język mój, A nadto i ciało [sarx] moje spoczywać będzie w nadziei, Bo nie zostawisz duszy mojej w otchłani I nie dopuścisz, by święty twój oglądał skażenie" [Dz. Ap. 2:26-27]

"Do których należą ojcowie i z których pochodzi Chrystus według ciała [kata sarka]; Ten jest ponad wszystkim, Bóg błogosławiony na wieki. Amen" [Rzym. 9:5]

"Drogą nową i żywą, którą otworzył dla nas poprzez zasłonę, to jest przez ciało [sarkoz] swoje" [Hebr. 10:20]

"Po tym poznawajcie Ducha Bożego: Wszelki duch, który wyznaje, że Jezus Chrystus przyszedł w ciele [sarx], z Boga jest" [I Jana 4:2]

"Bo wyszło na świat wielu zwodzicieli, którzy nie chcą uznać, że Jezus Chrystus przyszedł w ciele [sarx]. Taki jest zwodzicielem i antychrystem" [II Jana 1:7]

sarx:
flesh (the soft substance of the living body, which covers the bones and is permeated with blood) of both man and beasts
the body
the body of a man
used of natural or physical origin, generation or relationship
born of natural generation
the sensuous nature of man, "the animal nature"
without any suggestion of depravity
the animal nature with cravings which incite to sin
the physical nature of man as subject to suffering
a living creature (because possessed of a body of flesh) whether man or beast
the flesh, denotes mere human nature, the earthly nature of man apart from divine influence, and therefore prone to sin and opposed to God

http://www.ulicaprosta.net/forum/viewto ... 9&start=45

oraz;

Smok Wawelski napisał(a):
"Skoro zaś dzieci mają udział we krwi i w ciele, więc i On również miał w nich [w krwi i w ciele] udział, aby przez śmierć zniszczyć tego, który miał władzę nad śmiercią, to jest diabła" [Hebr. 2:14]

W poprzednim poście celowo podałem znaczenie słowa "sarx", żebyś wiedziała, w jakim ciele przyszedł Jeszua. Ja nie piszę, że On był grzesznikiem, bo to byłaby herezja. Ale odzieranie Go z rzeczywistego człowieczeństwa też jest błędem. On sam przyszedł z nieba, przyjąwszy ludzkie ciało i dlatego może z nami współczuć we wszystkim jako Arcykapłan [Hebr. 4:15]. Inaczej mielibyśmy do czynienia z jakąś przebieranką, a nie z Wcieleniem.


i mozna by bylo jeszcze cytowac i cytowac, mze bedzie taka potrzeba to zrobie to, choc juz wiele razy to robilam cytujac Slowo Boze.

narazie jeszcze wypowiedz lisa;
lis napisał(a):
Ja myślę, że zdanie: Jezus potępił grzech w ciele - wskazuje wyraźnie na to, że miał ciało, jak my, bo był prawdziwym człowiekiem, potomkiem Ewy [po upadku padły słowa obietnicy: jej potomek miał zmiażdżyć głowę weża] i Dawida, według Pism. W takim ciele ludzkim musiał przyjść mesjasz, i przyszedł. Lecz w ciele tym grzechu nigdy nie popełnił.
http://www.ulicaprosta.net/forum/viewto ... ?f=2&t=593


lis napisał(a):
Uważam, że słowa: 'poczęła' i 'urodziła' niosą ważną treść. Poczęcie oznacza, że ciało Jezusa, w pełni ludzkie, otrzymał od swojej ziemskiej matki Marii, z jej jajeczka. W ten sposób wypełniły się Pisma o ludzkim rodowodzie Chrystusa. Potomku Dawida, itd.
Gdyby Maria tylko urodziła Jezusa, a nie poczęła i urodziła - można by spekulować o włożeniu w jej łono jajeczka 'z nieba'. Ale, jak sądzę, jest to nieprawdziwa spekulacja.
http://www.ulicaprosta.net/forum/viewto ... ?f=2&t=727


Smok Wawelski napisał(a):
Pan Jezus jest prawdziwie Synem Człowieczym - dlatego po matce odziedziczył ciało, które ma wszystkie cechy ludzkie. Inaczej nie byłby prawdziwie Synem Człowieczym, tylko Synem Boży udającym Syna Człowieczego. JHWH Zbawiciel wcielił się w takie ciało jakie mają wszyscy ludzie, bo inaczej nie mógłby w ich miejsce umrzeć na krzyżu. Paweł Pisze, że skłonność do grzechu jest związana ze skażonym ciałem, dziedziczonym po Adamie [Rzym. 7:14-23]. Dlatego musimy zmartwychwstać, żeby skutki odkupienia objęły trwale nasze ciała [Rzym. 8:22-23]. Pan Jezus jest nieskalany, ponieważ nie zgrzeszył, a nie dlatego, że nie mógł zgrzeszyć, bo miał inne ciało niż my.

"Na to bowiem powołani jesteście, gdyż i Chrystus cierpiał za was, zostawiając wam przykład, abyście wstępowali w jego ślady; On grzechu nie popełnił ani nie znaleziono zdrady w ustach jego; On, gdy mu złorzeczono, nie odpowiadał złorzeczeniem, gdy cierpiał, nie groził, lecz poruczał sprawę temu, który sprawiedliwie sądzi" [I Piotra 2:22-23]

Gdyby Chrystus nie zgrzeszył dlatego, że nie był w stanie, to nie moglibyśmy wstępować w Jego ślady, bo to byłoby niemożliwe.

Grzech pochodzi z serca człowieka dlatego, że jest zepsute - a staje się zepsute w momencie, gdy człowiek umiera duchowo [Rzym. 7:9-11], a nie już od poczęcia. Dlatego "z ust niemowląt i ssących Bóg odbiera sobie chwałę" [Mat. 21:15-16]. Tzw. "zbiorowa wina" i "grzech pierworodny" w znaczeniu dziedziczonej winy (a nie skłonności) to nauczanie katolickie przejęte przez Kalwina i Lutra.

Owszem, był kuszony i to bardziej niż każdy z nas - kuszenie na pustyni było wolą Bożą i nie było tylko przedstawieniem, lecz realny faktem [Mat. 4:1]. Duch antychrysta nie wyznaje, że Jezus przyszedł w prawdziwym ludzkim ciele [I Jana 4:2-3]. Tymczasem Pan Jezus przyszedł w ciele obciążonym skłonnością do grzechu, lecz ponieważ został poczęty z Ducha Świętego w tym ciele, był pełen Ducha od początku, co dawało Mu pełne zwycięstwo nad pokusami. W Nim "zakon Ducha" czyli ciążenie ku świętości zawsze zwyciężał nad "zakonem grzechu w członkach" czyli ciążeniem ku grzechowi. Dlatego nie miał tego problemu, który opisuje Paweł w Rzym. 7:9-23. Nie miał, bo go zwyciężał w Duchu, a nie dlatego, że nie mógł zgrzeszyć.

Nauczanie, że Pan Jezus miał jakieś inne ciało, w którym nie było skłonności do grzechu, brzmi bardzo "duchowo", ale jest nieprawdziwe i pochodzi z katolicyzmu. Dlatego katolicy, chcąc pokazać, że Pan Jezus nie miał ciała takiego jak nasze (choć Hebr. 2:14 mówi dokładnie co innego, podobnie jak sam fakt, że się starzał, umarł, a ciało Jego nie uległo skażeniu po śmierci nie dlatego, że było inne, tylko dlatego, że zmartwychwstał - Dz. Ap. 2:29-31), wymyślili dogmat o niepokalanym poczęciu samej Marii - czyli, że to ona została niepokalanie poczęta. Zaczęło się to dosyć dawno, bodajże na Soborze Efeskim, kiedy uznano, że Maria jest matką Boga (theotokos), ale zapomniano dodać "wcielonego". I potoczyło się później tak, jak się potoczyło.


Widzimy wbrew szerzonym tu klamstwom, jakoby nauka, ze Pan Jezus Chrystus przyszedl w ludzkim ciele (sarx), byla rodem z KrK, ze jest to nauka biblijna, ktora np. ja sama zbadalam nie przejmujac od zadnego czlowieka, czy kosciola czy organizacji, a teraz czytam, ze SW, lis, Koriel maja taki sam poglad.

"Po tym poznawajcie Ducha Bożego: Wszelki duch, który wyznaje, że Jezus Chrystus przyszedł w ciele [sarx], z Boga jest" [I Jana 4:2]

"Bo wyszło na świat wielu zwodzicieli, którzy nie chcą uznać, że Jezus Chrystus przyszedł w ciele [sarx]. Taki jest zwodzicielem i antychrystem" [II Jana 1:7]

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zwaiastuja innego Jeszuah - za kogo Mnie uważacie
 Post Napisane: 26 lutego 2013, o 11:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 września 2012, o 11:05
Posty: 132
Czy to TA Aga?:) Jesli tak, to pozdrawiam po dlugim czasie:))
Agnieszka, a Tobie jak Pan objawil sie jako Ojciec, uwierzylas natychmiast, nie mialas obiekcji, nie drazylas tego tematu w lzach, czy nie byl to dla Ciebie rowniez pokarm zlozony?
U mnie tak wlasnie bylo, poki nie zaakceptowalam jednego- Bog jest JEDEN, Duch nie objawial mi wiecej. Aga, wiem jakie masz zdanie w tym temacie, popros Ducha a jestem pewna, ze Ci ukaze.

U mnie zaczelo sie od tego- gdyby mial jakiekolwiek komorki z Marii bylby skazony.A taka ofiara nie mogla zostac zlozona w darze na krzyzu (ST). Ponad to pol Bog, pol czlowiek??? Ja wierze, ze Pan Jezus stal sie Synem Czlowieczym, Adamem z NIEBA, a Maria dala mu rod i pochodzenie oraz mozliwosc rozwoju w swoim lonie. Pan Jezus nigdy nie nazwal Marii swoja matka, nie zastanawia Ciebie to?
pozd:)
Pozniej byla lekcja- CIALO Z NIEBA, ADAM Z NIEBA.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zwaiastuja innego Jeszuah - za kogo Mnie uważacie
 Post Napisane: 26 lutego 2013, o 11:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 września 2012, o 11:05
Posty: 132
Aga kogo Ty cytujesz? Zwroc uwage na ich nicki- Smok Wawelski, Lis???? Nie mowi Ci to cos?
Oczywiscie, Pan Jezus mial prawdziwe ludzkie cialo- tylko w takie wierze. Cialo z nieba, a nie z prochu ziemi. Dlatego nazywamy go ADAMEM Z NIEBA.


Ostatnio edytowano 26 lutego 2013, o 11:22 przez Emily, łącznie edytowano 1 raz

Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zwaiastuja innego Jeszuah - za kogo Mnie uważacie
 Post Napisane: 26 lutego 2013, o 11:22 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
Emily napisał(a):
Czy to TA Aga?:) Jesli tak, to pozdrawiam po dlugim czasie:))
Agnieszka, a Tobie jak Pan objawil sie jako Ojciec, uwierzylas natychmiast, nie mialas obiekcji, nie drazylas tego tematu w lzach, czy nie byl to dla Ciebie rowniez pokarm zlozony?
U mnie tak wlasnie bylo, poki nie zaakceptowalam jednego- Bog jest JEDEN, Duch nie objawial mi wiecej. Aga, wiem jakie masz zdanie w tym temacie, popros Ducha a jestem pewna, ze Ci ukaze.

U mnie zaczelo sie od tego- gdyby mial jakiekolwiek komorki z Marii bylby skazony.A taka ofiara nie mogla zostac zlozona w darze na krzyzu (ST). Ponad to pol Bog, pol czlowiek??? Ja wierze, ze Pan Jezus stal sie Synem Czlowieczym, Adamem z NIEBA, a Maria dala mu rod i pochodzenie oraz mozliwosc rozwoju w swoim lonie. Pan Jezus nigdy nie nazwal Marii swoja matka, nie zastanawia Ciebie to?
pozd:)
Pozniej byla lekcja- CIALO Z NIEBA, ADAM Z NIEBA.


No to "polalas wody", jestem zawiedziona, bo spodziewalam sie merytorycznej odpowiedzi od Ciebie. Nie mam wiecej pytan w takiej sytuacji. :?;;

p.s. tak to ja, agnieszka.

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zwaiastuja innego Jeszuah - za kogo Mnie uważacie
 Post Napisane: 26 lutego 2013, o 11:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 września 2012, o 11:05
Posty: 132
Aga, przeciez WSZYSTKO jest w tym co cytujesz:) tylko zle patrzysz:(


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zwaiastuja innego Jeszuah - za kogo Mnie uważacie
 Post Napisane: 26 lutego 2013, o 11:25 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
Emily napisał(a):
Aga kogo Ty cytujesz? Zwroc uwage na ich nicki- Smok Wawelski, Lis???? Nie mowi Ci to cos?
Oczywiscie, Pan Jezus mial prawdziwe ludzkie cialo- tylko w takie wierze. Cialo z nieba, a nie z prochu ziemi. Dlatego nazywamy go ADAMEM Z NIEBA.


:) Nicki rzeczywiscie nie sa zaciekawe, nie tylko nicki byc moze, ale w tym temacie sie z nimi zgadzam, dlatego cytuje ich.

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zwaiastuja innego Jeszuah - za kogo Mnie uważacie
 Post Napisane: 26 lutego 2013, o 11:26 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
Emily napisał(a):
Aga, przeciez WSZYSTKO jest w tym co cytujesz:) tylko zle patrzysz:(
:D:

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zwaiastuja innego Jeszuah - za kogo Mnie uważacie
 Post Napisane: 26 lutego 2013, o 11:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 września 2012, o 11:05
Posty: 132
agnieszka napisał(a):
Emily napisał(a):
Aga, przeciez WSZYSTKO jest w tym co cytujesz:) tylko zle patrzysz:(
:D:

Patrzysz tak jak Katolicy na Trojce:(
Wytlumacz takiemu, ze Pan Jezus jest Ojcem....
Aga, pytaj, a nie nabijaj sie. Sama napisalas, ze to Twoje zdanie-opinia, a co na to Duch Prawda- czy On ci to OBJAWIL????, czy przyjelas taka wizje ciala w spadku po KRK???
BADZ SZCZERA
Przypomina to mnie sama i moje proby ratowania Trojcy, gdyz czulam, ze tonie:))
Tak na biblia.webd bronilam trojcy jak lwica,a przeciez wystarczy poprosic
DUCHU PRAWDY POUCZ MNIE BOM GLUPIA i SLEPA ja tak prosilam- kiedy ujrzalam inni nabijaja sie, zem.....


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zwaiastuja innego Jeszuah - za kogo Mnie uważacie
 Post Napisane: 26 lutego 2013, o 11:49 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
Emily napisał(a):
agnieszka napisał(a):
Emily napisał(a):
Aga, przeciez WSZYSTKO jest w tym co cytujesz:) tylko zle patrzysz:(
:D:

Patrzysz tak jak Katolicy na Trojce:(
Wytlumacz takiemu, ze Pan Jezus jest Ojcem....
Aga, pytaj, a nie nabijaj sie. Sama napisalas, ze to Twoje zdanie-opinia, a co na to Duch Prawda- czy On ci to OBJAWIL????, czy przyjelas taka wizje ciala w spadku po KRK???

Przypomina to mnie sama i moje proby ratowania Trojcy, gdyz czulam, ze tonie:))
Tak na biblia.webd bronilam trojcy jak lwica, przeciez wystarczy poprosic
DUCHU PRAWDY POUCZ MNIE BOM GLUPIA i SLEPA ja tak prosilam- kiedy ujrzalam inni nabijaja sie, zem.....


Emily, a dlaczego zakladasz, ze nie prosze Pana Jezusa, by mi objawial Prawde ?

Smieje sie wlasciwie do Ciebie z Twoich argumentow, bo ja moge przeciez to samo Tobie powiedziec, ze "zle patrzysz". To zaden argument.

Ja nie przejelam od KRK, bo nawet nie wiedzialam jak naucza, ale sie w trakcie badania tematu dowiedzialam, ze wlasnie mowi tak jak Wy mowicie, tam wyzej cytowalam Smoka. On pisal o tym w tej ostatniej jego wypowiedzi cytowanej przeze mnie.

Emily kochana, ja Ciebie nie przekonam, nawet nie chce i Ty mnie nie przekonasz. To robi Duch Swiety i On mnie juz przekonal na podstawie Slowa Bozego.

A Ty Emily, od kogo przejelas swoj poglad ? :) Cos mi sie zdaje, ze wiem od kogo. :)

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 26 lutego 2013, o 11:49 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » Jeśli nie UWIERZYCIE że JA -ON-JESTEM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL