Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » Jeśli nie UWIERZYCIE że JA -ON-JESTEM




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zwaiastuja innego Jeszuah - za kogo Mnie uważacie
 Post Napisane: 17 marca 2013, o 09:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 września 2012, o 11:05
Posty: 132
Agnieszko, tam gdzie Ty jestes, ja juz bylam. Pan Jezus wyciagnal mnie z babilonskich doktryn. Wystarczyolo poprosic i nie bac sie.... chociaz ja zawsze wszystko przyjmowalam z bojaznia i lzami w oczach, a nawet kiedys powedzialam jemu - NIE WIERZE! Wowczas DS cierpliwie czekal kiedy zaakceptuje to co mi ukazal, nie objawial mi kompletnie NIC, pustka w glowie. Kiedy powiedzialam, dobrze Duchu Prawdy, przyjmuje to co mi pokazales, od razu potwierdzil Slowem Bozym moje prawidlowe rozumienie.
Nie dziwie sie Tobie . Kiedys wszystko bylo zakryte przede mna, widzialam i slyszalam tak samo jak lud zgromadzony u stop Pana Jezusa. Aga nie szukaj odpowiedzi w opracowaniach, pytaj Ducha Prawdy, On zawsze mowi Prawde. Gdy prosisz o chleb, nie da kamienia. Wiecej wiary.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 17 marca 2013, o 09:51 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Zwaiastuja innego Jeszuah - za kogo Mnie uważacie
 Post Napisane: 17 marca 2013, o 10:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 września 2012, o 11:05
Posty: 132
Slowa te zupelnie inaczej widze:

Jan 3

(13) A nikt nie wstąpił do nieba, tylko Ten, który zstąpił z nieba, Syn Człowieczy, (14) i jak Mojżesz wywyższył węża na pustyni, tak musi być wywyższony Syn Człowieczy, (15) aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny. (16) Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny. (17) Bo nie posłał Bóg Syna na świat, aby sądził świat, lecz aby świat był przez niego zbawiony.

Syn Czlowieczy ZSTAPIL Z NIEBA.
Jak ja tego moglam nie widziec???? Tak, On musi byc WYWYZSZONY, a jak do tej pory wiekszosc jego poniza-skazone, grzeszne cialo z Marii, bez sily i mocy, bez chwaly, wieczny SLUGA! On przyszedl z WYSOKOSCI Agnieszko, On nie jest prochem ziemi a DUCHEM ozywiajacym.

Zauwazylam jeszcze cos. Bog dal Syna swego jednorodzonego. Zawsze myslalam, ze do zrodzenia dochodzi na ziemi, tzn. w lonie Marii!!!!!!!! Nic bardziej mylnego!
On dal swojego Syna JEDNORODZONEGO; ktorego sam zrodzil!- DZIS MNIE ZRODZILES!!!!!!!, wylonil samego siebie z..... siebie. Dlatego Ojciec i Syn to JEDEN, nie ma oddzielnie Ojca i Syna. W zrodzonym Synu zamieszkal Ojciec.
Agnieszko dziekuje Ci za ten temat, ciesze sie, ze go poruszylas, szkoda ze tak pozno. Chociaz jestem pewna, ze wczesniej bym go NIE STRAWILA!


Ostatnio edytowano 17 marca 2013, o 10:17 przez Emily, łącznie edytowano 1 raz

Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zwaiastuja innego Jeszuah - za kogo Mnie uważacie
 Post Napisane: 17 marca 2013, o 10:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 września 2012, o 11:05
Posty: 132
Jana 6

(60) Wielu tedy spośród uczniów jego, usłyszawszy to, mówiło: Twarda to mowa, któż jej słuchać może? (61) A Jezus, świadom, że z tego powodu szemrzą uczniowie jego, rzekł im: To was gorszy? (62) Cóż dopiero, gdy ujrzycie Syna Człowieczego, wstępującego tam, gdzie był pierwej?

Agnieszko, gdzie wg.ewangeli Jana Syn CZLOWIECZY byl najpierw? W niebie czy lonie Marii?

Ale jestesmy oszukiwani, przyznam sie, ze dopiero teraz ZOBACZYLAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zwaiastuja innego Jeszuah - za kogo Mnie uważacie
 Post Napisane: 17 marca 2013, o 13:18 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
Emily szkoda, ze nie czytasz uwaznie i ze zrozumieniem moich postow i rozmawiasz sama ze soba od poczatku, wiem te emocje... :) , ale postaraj sie nie ulegac im tak jak i ja sie staram. :)

Emily napisał(a):
Slowa te zupelnie inaczej widze:

Jan 3

(13) A nikt nie wstąpił do nieba, tylko Ten, który zstąpił z nieba, Syn Człowieczy, (14) i jak Mojżesz wywyższył węża na pustyni, tak musi być wywyższony Syn Człowieczy, (15) aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny. (16) Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny. (17) Bo nie posłał Bóg Syna na świat, aby sądził świat, lecz aby świat był przez niego zbawiony.

Syn Czlowieczy ZSTAPIL Z NIEBA.
Amen!
Cytuj:
Jak ja tego moglam nie widziec????
teraz natomiast nie widzisz lub nie chcesz widziec tego, ze narodzil sie z dziewicy Marii.
Cytuj:
Tak, On musi byc WYWYZSZONY,
ale jak "WYWYZSZONY" ? ano tak;
(14) jak Mojżesz wywyższył węża na pustyni, tak musi być wywyższony Syn Człowieczy, czyli w jaki sposob byl wywyzszony waz i w jaki spoosb mial byc wywyzszony Syn Czlowieczy ?
Cytuj:
a jak do tej pory wiekszosc jego poniza-skazone, grzeszne cialo z Marii, bez sily i mocy, bez chwaly, wieczny SLUGA!
to nie jest ponizanie, lecz prawda, tak jest napisane, ponizaniem jest przeczenie Slowu Bozemu, co robi duch antychrysta i zwodziciele, a waz w jaki sposob byl wywyzszony, o jakie WYWYZSZENIE GO chodzi w tym tekscie przyrownujac do wywyzszenia weza ?
Cytuj:
On przyszedl z WYSOKOSCI Agnieszko,
Amen! zly Duch rowniez wiedzial Kim On jest i krzyczal "wiem kim jestes "Swiety Bozy"
Cytuj:
On nie jest prochem ziemi
Jesli o mnie chodzi to zgadzam sie ze Slowem Bozym; „Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem i ludźmi, człowiek, Chrystus Jezus, który wydał siebie samego na okup za wszystkich” (1 List do Tymoteusza 2,5-6a)
Cytuj:
a DUCHEM ozywiajacym.
1 Kor. 15,(45) Tak też napisano: Pierwszy człowiek Adam stał się istotą żywą, ostatni Adam stał się duchem ożywiającym.
Cytuj:
Zauwazylam jeszcze cos. Bog dal Syna swego jednorodzonego. Zawsze myslalam, ze do zrodzenia dochodzi na ziemi, tzn. w lonie Marii!!!!!!!!
Nic bardziej mylnego!
no to zobaczmy jeszcze raz;
Iz.7,14 Dlatego Pan sam da wam znak:
Oto Panna pocznie i porodzi Syna,
i nazwie Go imieniem Emmanuel
.
15 Śmietanę i miód spożywać będzie,
aż się nauczy odrzucać zło, a wybierać dobro.
16 Bo zanim Chłopiec będzie umiał odrzucać zło,
a wybierać dobro,
zostanie opuszczona kraina,
której dwóch królów ty się uląkłeś.



Łk 1,26-38. „Oto poczniesz i porodzisz Syna, któremu nadasz imię Jezus. Będzie On wielki i będzie nazwany Synem Najwyższego, a Pan Bóg da Mu tron Jego ojca, Dawida. Będzie panował nad domem Jakuba na wieki
Cytuj:
On dal swojego Syna JEDNORODZONEGO; ktorego sam zrodzil!- DZIS MNIE ZRODZILES!!!!!!!, wylonil samego siebie z..... siebie. Dlatego Ojciec i Syn to JEDEN, nie ma oddzielnie Ojca i Syna. W zrodzonym Synu zamieszkal Ojciec.
Amen!
Tekst CREDO;

"Wierzę w jednego Boga, Ojca wszechmogącego, Stworzyciela nieba i ziemi, wszystkich rzeczy widzialnych i niewidzialnych.
I w jednego Pana Jezusa Chrystusa, Syna Bożego Jednorodzonego, który z Ojca jest zrodzony przed wszystkimi wiekami. Bóg z Boga, Światłość ze Światłości, Bóg prawdziwy z Boga prawdziwego, Zrodzony, a nie stworzony, współistotny Ojcu, a przez Niego wszystko się stało.
On to dla nas ludzi i dla naszego zbawienia zstąpił z nieba. I za sprawą Ducha Świętego przyjął ciało z Maryi Dziewicy i stał się człowiekiem.
Ukrzyżowany również za nas pod Poncjuszem Piłatem został umęczony i pogrzebany.
I zmartwychwstał trzeciego dnia, jak oznajmia Pismo. I wstąpił do nieba; siedzi po prawicy Ojca.
I powtórnie przyjdzie w chwale sądzić żywych i umarłych, a królestwu Jego nie będzie końca.
Wierzę w Ducha Świętego, Pana i Ożywiciela, który od Ojca i Syna pochodzi. Który z Ojcem i Synem wspólnie odbiera uwielbienie i chwałę; który mówił przez Proroków.
Wierzę w jeden, święty, powszechny i apostolski Kościół.
Wyznaję jeden chrzest na odpuszczenie grzechów.
I oczekuję wskrzeszenia umarłych. I życia wiecznego w przyszłym świecie. Amen"
Amen!

a Ty z czym sie tutaj nie zgadzasz ?, z czego Pan Jezus Cie niby wyrwal ?, ze przyjal cialo z Maryi dziewicy ? - to jest prawda, to nie Pan Jezus Cie wyrwal z Prawdy, ale dalas sie zwiesc,
ale KRK stworzyl dogmat o niepokalanym poczeciu Maryi, wiesz po co ? :)

Cytuj:
Agnieszko dziekuje Ci za ten temat, ciesze sie, ze go poruszylas, szkoda ze tak pozno. Chociaz jestem pewna, ze wczesniej bym go NIE STRAWILA!
:wink:

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zwaiastuja innego Jeszuah - za kogo Mnie uważacie
 Post Napisane: 17 marca 2013, o 13:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 września 2012, o 11:05
Posty: 132
Pan Jezus NIGDY nie przyjal ciala z Marii, cialo ludzkie jest skazone, w takim nie moglaby zamieszkac PELNIA BOZA.
Co do Izajasza 7, 14- rety...teraz myslisz, ze Pan Jezus musial uczyc sie wybierac MIEDZY dobrem a zlem???? Tak KRK zamacil Wam w glowach? Jak swiatlosc swiata musiala NAUCZYC SIE odrzucac ciemnosc???


1 Kor. 15,(45) Tak też napisano: Pierwszy człowiek Adam stał się istotą żywą, ostatni Adam stał się duchem ożywiającym

Tak Agnieszko, stal sie dla nas, czy twierdzisz, ze wczesniej nie byl.
Daruje sobie usmieszki. Jak dla mnie za powazny temat aby "mrygac" okiem.

To wyznanie Katolika,czy Twoje..... nie moje. Ja wierze, ze Slowo stal sie cialem i zamieszkal wsrod nas. Wierze, ze jego cialo jest chlebem zstepujacym prosto z nieba, cialo, ktore pokonalo smierc.


Ostatnio edytowano 17 marca 2013, o 13:36 przez Emily, łącznie edytowano 1 raz

Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zwaiastuja innego Jeszuah - za kogo Mnie uważacie
 Post Napisane: 17 marca 2013, o 13:36 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
ja "mrygam" okiem na Twoje wzdychania, kochana. :)

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zwaiastuja innego Jeszuah - za kogo Mnie uważacie
 Post Napisane: 17 marca 2013, o 13:38 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
Emily napisał(a):
Tak Agnieszko, stal sie dla nas, czy twierdzisz, ze wczesniej nie byl.
nie twierdze ! :P Przeciez zstapil z nieba. :) Chwala Mu za to !

Emily napisał(a):
Wierze, ze jego cialo jest chlebem zstepujacym prosto z nieba, cialo, ktore pokonalo smierc.
a ja wierze, ze to On jest Chlebem Zywota zstepujacym prosto z nieba i, ze to On pokonal smierc :)

Duch ożywia. Ciało nic nie pomaga. Słowa, które powiedziałem do was, są duchem i żywotem, lecz są pośród was tacy, którzy nie wierzą. Jezus bowiem od początku wiedział, którzy są niewierzący. J.6,36


A to jest żywot wieczny, aby poznali ciebie, jedynego prawdziwego Boga i Jezusa Chrystusa, którego posłałeś (Ew. Jana 17:3).

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zwaiastuja innego Jeszuah - za kogo Mnie uważacie
 Post Napisane: 17 marca 2013, o 14:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 września 2012, o 11:05
Posty: 132
Wierzysz, ze jest chlebem zywota zstepujacym z nieba????- nie Agnieszko, Ty nie wierzysz w ten CHLEB-CZLI CIALO Z NIEBA. Wierzysz w PROCH ZIEMI-cialo Marii.
Zastanow sie przez moment....W CO TY WIERZYSZ???

1. Duch Swiety-PELNIA BOZA tak jak juz pisalam, nie moglaby zamieszkac w skazonym ludzkim ciele.
Poprzez laske, przelana swieta krew, ktora uswieca-oczyszcza nasze cialo, zamieszkuje w nas ta czastka Boza.
PATRZ ARKA PRZYMIERZA- byla swieta, kto sie jej dotknal umieral. Tu do przedniej czesci( cialo-miejsc swiate) ma dostep wielu, do miejsca najswietszego( Ducha) juz tylko garstka. Malo kto przechodzi przez zaslone-czyli CIALO...zatem, powtarzam pytanie-jak cialo-swiatynia moglaby byc z Marii??

2. W ST Swiatynia Boza( ktora w NT byl Chrystus Pan) musiala byc czysta- a oczyszczenia nie ma, jak tylko przez przelanie KRWI. Jak zatem Maria moglaby dac swoja czastke, skoro ofiara okupu nie zostala jeszcze zlozona?


Duch ożywia. Ciało nic nie pomaga. Słowa, które powiedziałem do was, są duchem i żywotem, lecz są pośród was tacy, którzy nie wierzą. Jezus bowiem od początku wiedział, którzy są niewierzący. J.6,36

Agnieszko, mam wrazenie, ze sama juz nie wiesz o czym piszesz, lapiesz sie wszystkiego.
Najpierw sugerujesz, ze Pan Jezus stal sie Duchem Ozywiajacym, jakoby wczesniej nim nie byl, teraz wstawiaz powyzszy werset?

Tak SLOWO to Duch i ZYWOT. Kiedy glosilam na biblia webd. o tym, ze Pan Jezus jest DS wysmiano mnie.


Ostatnio edytowano 17 marca 2013, o 14:56 przez Emily, łącznie edytowano 1 raz

Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zwaiastuja innego Jeszuah - za kogo Mnie uważacie
 Post Napisane: 17 marca 2013, o 14:56 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
Emily napisał(a):
Agnieszko, mam wrazenie, ze sama juz nie wiesz o czym piszesz.


lepiej nie opieraj sie na swoich chorych wrazeniach. :) To, ze Ty nie wiesz o czym piszesz, motasz sie, sciemniasz, manipulujesz, nie znaczy, ze ja nie wiem . :) dlatego EOT, koncze dyskusje z Toba.
Nie pozdrawiam.
....
ObrazekPokaż Uwagi moderatora

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Ostatnio edytowano 17 marca 2013, o 16:11 przez noemi, łącznie edytowano 2 razy
Uwaga za słownictwo


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zwaiastuja innego Jeszuah - za kogo Mnie uważacie
 Post Napisane: 17 marca 2013, o 15:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 września 2012, o 11:05
Posty: 132
Cytuj:
Staraj sie nie ulegac emocjom, tak jak ja nie ulegam
.

Hmmmmm...... az dziw, ze sama nie stosujesz sie do swoich rad.
Apropos, bardzo wymowny jest Twoj Avatar.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zwaiastuja innego Jeszuah - za kogo Mnie uważacie
 Post Napisane: 17 marca 2013, o 15:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Hbr 10:20 bt "On nam zapoczątkował Drogę Nową i Żywą,
przez Zasłonę,
to jest przez CIAŁO Swoje."


Jasno i wyraźnie jest wskazane ,ze CIAŁO JEST ZASŁONĄ ku Nowej Drodze Życia.
Gdyby miał ciało z marii-miriam - to co to by była za Nowa Droga Życia ?
Jeszuah odcina sie od grzeszników o czym mówi Piotr , a odcina sie CIAŁEM i KRWIĄ.
Wąska jest Droga i NIEWIELU JĄ ZNAJDZIE .
Niewielu jest w stanie przejść przez ZASŁONE CIAŁA ,by wejśc na ta Nową Droge ŻYCIA.

Miriam jak kazdy musi przejść przez Tą ZASŁONE CIAŁA , gdyby dała swoje ciało
sama była by ta nowa droga zycia ?

Ona oczekiwała jak każdy chociaż jest nam wskazana jako wzór przyjęcia SŁOWA
i ZRODZENIE ORYGINAŁU.

Jak trudno UWIERZYĆ , ze Duch Święty przywołuje do Istnienia w łonie Miriam
SŁOWO ,które staje sie Ciałem i krwią - komórką Życia .

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zwaiastuja innego Jeszuah - za kogo Mnie uważacie
 Post Napisane: 17 marca 2013, o 15:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 września 2012, o 11:05
Posty: 132
Noemi widzisz to?
Syn Czlowieczy-CIALO-chleb zstepuje z nieba. Syn Czlowieczy ISTNIAL w niebie. Wstapil tam, skad przyszedl. Ja do tej pory wierzylam, ze cialo zostalo zrodzone w lonie Miriam, teraz inaczej to widze.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zwaiastuja innego Jeszuah - za kogo Mnie uważacie
 Post Napisane: 17 marca 2013, o 16:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Emily napisał(a):
Noemi widzisz to?
Syn Czlowieczy-CIALO-chleb zstepuje z nieba.
Syn Czlowieczy ISTNIAL w niebie.
Wstapil tam, skad przyszedl.
Ja do tej pory wierzylam, ze cialo zostalo zrodzone w lonie Miriam, teraz inaczej to widze.

Jeśli możesz to szerzej wyjasnic to zrób to tzn jak widzisz teraz .

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zwaiastuja innego Jeszuah - za kogo Mnie uważacie
 Post Napisane: 17 marca 2013, o 16:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Cytuj:
Tekst CREDO;

"Wierzę w jednego Boga, Ojca wszechmogącego, Stworzyciela nieba i ziemi, wszystkich rzeczy widzialnych i niewidzialnych.
I w jednego Pana Jezusa Chrystusa, Syna Bożego Jednorodzonego, który z Ojca jest zrodzony przed wszystkimi wiekami. Bóg z Boga, Światłość ze Światłości, Bóg prawdziwy z Boga prawdziwego, Zrodzony, a nie stworzony, współistotny Ojcu, a przez Niego wszystko się stało.
On to dla nas ludzi i dla naszego zbawienia zstąpił z nieba. I za sprawą Ducha Świętego przyjął ciało z Maryi Dziewicy i stał się człowiekiem.
Ukrzyżowany również za nas pod Poncjuszem Piłatem został umęczony i pogrzebany.
I zmartwychwstał trzeciego dnia, jak oznajmia Pismo. I wstąpił do nieba; siedzi po prawicy Ojca.
I powtórnie przyjdzie w chwale sądzić żywych i umarłych, a królestwu Jego nie będzie końca.
Wierzę w Ducha Świętego, Pana i Ożywiciela, który od Ojca i Syna pochodzi. Który z Ojcem i Synem wspólnie odbiera uwielbienie i chwałę; który mówił przez Proroków.
Wierzę w jeden, święty, powszechny i apostolski Kościół.
Wyznaję jeden chrzest na odpuszczenie grzechów.
I oczekuję wskrzeszenia umarłych. I życia wiecznego w przyszłym świecie. Amen"

ZAPEWNE jest to twór jezuitów bo to oni ustalają wszystkie wyznania wiary
to oni uwazaja ze Maryje za MACICE BOGA . to ich 'Maryja strzeze rzymu ,o czym nie wiedziałam.
.Oni sa od wyznan wiary
Jezuici ich ŚLUBOWANIE- przysięga jest przerażająca.
viewtopic.php?f=75&t=545

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zwaiastuja innego Jeszuah - za kogo Mnie uważacie
 Post Napisane: 17 marca 2013, o 16:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 września 2012, o 11:05
Posty: 132
Tak jak napisalam. Cialo Pana bylo juz wczesniej zrodzone w niebie. Syn Czlowieczy- czyli cialo zstepuje z nieba. Kiedy Slowo stalo sie cialem? Czy na pewno przy zrodzeniu ziemskim?


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 17 marca 2013, o 16:30 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Następna strona

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » Jeśli nie UWIERZYCIE że JA -ON-JESTEM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL