Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » KSIĘGI - POSTACIE - MIEJSCA




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Genetyczna inwazja wroga na Lud Boga - z for kubika
 Post Napisane: 20 kwietnia 2018, o 07:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Bede tu zamieszczała posty z tego tematu bo jestem ciekawa jak sie
temat rozwinie jak potoczy i czym zakonczy.
Temat który poruszam od lat ze skutkiem niedowiarstwa od strony
chrzescijan jako nie do przyjęcia
kubik tez odrzucał ale widze ze cos wnim zaskoczyło.

Pomawiaja Branhama ze to zapoczątkował i nie przychodzi im do głowy ,ze
wział to od kogos zbadał biblijniei przyjął za fakt.

Sa tematy na forum ,ale dla odwaznie myslacych niedających sie zasraszyc.

viewtopic.php?f=78&t=1219&hilit=telegonia
.
viewtopic.php?f=49&t=1557&hilit=telegonia

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 20 kwietnia 2018, o 07:51 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Genetyczna inwazja wroga na Lud Boga - z for kubika
 Post Napisane: 20 kwietnia 2018, o 07:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Pisanie by damian on 23rd Styczeń 2018, 10:48

Zakładam temat bo odkryłem właśnie coś i muszę się z Wami podzielić.
Poskładałem w całość kilka od dawna porozrzucanych elementów układanki w jakiś spójny większy fragment.

Temat dla mnie nowy (z ostatniego weekendu) i będę to jeszcze wnikliwie badał i uzupełniał o jakieś materiały jeśli znajdę ... chociaż domyślam się, że może być dość ciężko bo to z pewnością jeden z kluczowych elementów kampanii szatańskiej na ziemi i wiem już, że siły zła nie wahają się i zabijają ludzi, którzy mówią o tym publicznie ... więc jest na rzeczy i GRUBO, że tak to określę.

Zastanawiam się od czego zacząć ... zacznę chyba od przedstawienia luźnych elementów, które znałem lepiej lub gorzej od dawna i były one przedmiotem rozważań .... brakowało mi jednak wspólnego mianownika ... .który otrzymałem w ostatni weekend.

Dobrze jest mieć mądrych, ogarniętych przyjaciół w świecie medycznym ... ludzi, którzy mają szczere i dobre intencje, którzy traktuję medycynę jak rzeczywiste niesienie pomocy i nieszkodzenia innym .... RZADKOŚĆ w tych czasach ale znam takie osoby ... do tego dysponują wiedzą w tematach nas interesujących (bo sami się interesują) i dzielą ... niestety skrycie, z przyjaciółmi ... bo za to grozi co najmniej pozbawienie prawa do wykonywania zawodu.

Więc po kolei ...

ELEMENTY UKŁADANKI


1. TELEGONIA.


Pamiętacie ten temat?

W skrócie chodzi tam o to, że były badania na zwierzętach, które udowadniały wpływ DNA pierwszego partnera seksualnego na potomostwo płodzone przez kolejnych ojców.

W odniesieniu do ludzi w skrócie i wprost - pierwszy partner danej kobiety wywiera wpływ na dzieci płodzone przez kolejnego itd.
Telegonia szła dalej i są tam istotne dowody na to, że KAŻDY partner seksualny kobiety pozostawia wpływ na nią i dzieci.


2. PRAWO pierwszej nocy.

Z uwagi na powyższe ... wiemy już dlaczego władcom w historii zależało na prawie pierwszej nocy.


3. Dziewice w Biblii.

Z telegonią wiąże się też logicznie znaczenie dziewictwa w Biblii i siła nacisku położona właśnie na to.



4. NIECZYSTOŚĆ z powodu wycieków.

Zwróciliście kiedyś większą uwagę na Torę i nacisk położony na NIECZYSTOŚĆ z powodu wycieków ludzi?
Jak duży był nacisk na to i nie wolno było DOTYKAĆ takiego człowieka. Mamy tam konkretne regulacje co do tego.

Sam Isus też powiedział .... to co WYCHODZI z człowieka czyni go nieczystym ... wycieki + On miał jeszcze na myśli również SŁOWA.

Wyciekami, które powodowały nieczystość (poza chorobami) były tam: męskie nasienie i płyny menstruacyjne.
Oba zawierają DNA ... są wręcz "bombami DNA" To jest istotna uwaga.

Nasienie męskie to aktywne białka, które niosąc z sobą materiał genetyczny UŁATWIAJĄ jego wbudowywanie ... to takie bardzo proste określenie.
Daję to CELOWO jako przykład ponieważ wiemy, że DNA znajduje się wszędzie np. we włosach ... ale one nie zawierają dodatkowych substancji pomagających wiązać to DNA w innym ciele.

Nie myślałem, że sprawy związane z nieczystością i wyciekami są TAK WAŻNE i wciąż aktualne dla nas DZIŚ i że należy zwracać na to szczególną uwagę.

Idziemy dalej.


5. CIEKAWOSTKA dodatkowa - podobieństwo w małżeństwach.


Zwróciliście kiedyś uwagę na pewne zjawisko ... że małżeństwa z dłuższym stażem stają się do siebie coraz bardziej podobne pod wieloma względami, nawet wręcz pod względem podobieństwa w wyglądzie?
Jest takie zjawisko. Nie w każdym małżeństwie jest ono widoczne ale wśród wielu par jest wyraźne.

Muszę sam poszukać czy były jakieś badania na ten temat ... domyślam się, że nawet jeśli tak to były niewygodne i ...

Wiąże się to w każdym razie z naszym tematem.



6. ZAKAZ łączenia się Izraela z obcymi plemionami ludzi.


W obliczu powyższego, większego znaczenia i zrozumienia nabiera zakaz łączenia się Ludu Bożego (Izraela biblijnego) z innymi ludami.


7. ABORCJA.

Świat naciska na legalizację aborcji.
Fakt - płody poaborcyjne (pozyskiwane masowo, legalnie w np. szpitalach) są wysyłane "do badań" ... na razie tyle.

Nacisk świata pozwala na zadanie pytania ... czy chcą jedynie skłaniać ludzi do przestępstwa mordowania dzieci ... czy może jeszcze coś więcej motywuje tych agitatorów ...
Może potrzebują ludzkich płodów poaborcyjnych do czegoś? W dużej ilości?



8. Ludzkie płody w PEPSI i McDonald's.

Pamiętacie niedawno pewną "aferę", której ukręcono łeb i w sumie obśmiano i tak sprzątnięto pod dywan?
Było coś takiego, że ktoś odkrył fragmenty DNA ludzkich płodów w ... PEPSI.
Było też coś na ten temat o ludzkich płodach w McDonald's ....

Ciekawe ... i do odkopania.



9. Ludzkie płody w ... szczepionkach.

Tak. To fakt. Potwierdzone. W szczepionkach odkryto DNA płodów poaborcyjnych ...


10. Przymus szczepień w Polsce ... i dobrowolność w innych krajach.


Ciekawe to jest, no nie? My musimy .... inni mogą.
Trzeba sprawdzić jak jest z tym w innych krajach słowiańskich.



11. Niemcy podczas II wojny w tajnych bazach i laboratoriach podziemnych i naziemnych na terenie Polski i nie tylko prowadzili na dużą skalę BADANIA GENETYCZNE


To, o czym mówię OD DAWNA.
Wojna była tylko przykrywką do tego aby w łatwy sposób pozyskiwać materiał do badań.

Niemcy mieli na tym punkcie (między innymi na tym) obsesję.
Fascynujące jest to, że całe te kompleksy wraz z materiałami, BADANYMI i lekarzami zboczeńcami i oprawcami pojechały później ... do USA ... gdzie z pewnością w wojskowych, tajnych i podziemnych (oni lubią pod ziemią operować jak widać ... ) bazach kontynuowane były i są po dzisiejszy dzień.

Muszą wiedzieć DUŻO ... bo środków sporo na to przeznaczają i mieli sporo czasu. Aż strach ... na szczęście wiemy, że Bóg się z nich śmieje.



I teraz FAKT WIĄŻĄCY wszystko ...

Ludzkie DNA podawane w szczepionkach WIĄŻE SIĘ z DNA szczepionego dziecka (za sprawą dodatkowych składników szczepionek),
WBUDOWUJE się w DNA dziecka ... i MODYFIKUJE DNA dziecka.

Potwierdziły to badania medyczne lekarzy, którzy występują właśnie przeciwko szczepionkom.

WNIOSEK .... uważajmy i brońmy się przed szczepionkami, unikajmy leków i nie spożywajmy produktów dużych korporacji ....

Temat wymaga szerokiego rozwinięcia i badania.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Genetyczna inwazja wroga na Lud Boga - z for kubika
 Post Napisane: 20 kwietnia 2018, o 08:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
damian on 23rd Styczeń 2018, 10:56
ZWRÓĆMY też uwagę jakiego wymiaru nabierają te słowa:

Rdz 2:23 Wtedy rzekł człowiek: Ta dopiero jest kością z kości moich i ciałem z ciała mojego. Będzie się nazywała mężatką, gdyż z męża została wzięta.

Rdz 2:24 Dlatego opuści mąż ojca swego i matkę swoją i złączy się z żoną swoją, i staną się jednym ciałem.


Mar 10:7 Dlatego opuści człowiek ojca swego oraz matkę i połączy się z żoną swoją.

Mar 10:8 I będą ci dwoje jednym ciałem. A tak już nie są dwoje, lecz jedno ciało.



I Pawełek ... bo w tym akurat miał rację. On zresztą z 90% racji ma i prawd głosił ... Gdyby nie to by go nikt nie przyjął w tamtych czasach ... zwodnicze idee zatruwające to u niego tylko dodatki ... subtelne ...

1Ko 6:15 Czy nie wiecie, że ciała wasze są członkami Chrystusowymi? Czy mam tedy wziąć członki Chrystusowe i uczynić je członkami wszetecznicy? Przenigdy!

1Ko 6:16 Albo czy nie wiecie, że, kto się łączy z wszetecznicą, jest z nią jednym ciałem? Albowiem, mówi Pismo, ci dwoje będą jednym ciałem.


damian on 23rd Styczeń 2018, 10:56

1Ko 6:18 Uciekajcie przed wszeteczeństwem. Wszelki grzech, jakiego człowiek się dopuszcza, jest poza ciałem; ale kto się wszeteczeństwa dopuszcza, ten grzeszy przeciwko własnemu ciału.

avatar
damian

Liczba postów : 97
Join date : 29/06/2015

http://PrawdaNasWyzwoli.com

Re: Genetyczna inwazja wroga na Lud Boga

Pisanie by damian on 23rd Styczeń 2018, 10:59

Rzm 1:24 Dlatego też wydał ich Bóg na łup pożądliwości ich serc ku nieczystości, aby bezcześcili ciała swoje między sobą,


A świat promuje luźny seks ... jak chyba nic innego ....
i obcowanie z męskim nasieniem.
Teraz wiemy, że to niszczy nasze ciała.
Uczmy tego nasze dzieci jeśli nie jest za późno

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Genetyczna inwazja wroga na Lud Boga - z for kubika
 Post Napisane: 20 kwietnia 2018, o 08:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
thewordwatcher on 23rd Styczeń 2018, 13:22
Dwa dni temu czytałem, że Bill Gates dąży do redukcji populacji w Afryce za pomocą szczepionek!!!!

Powodem jest niezaradność mieszkańców i najczęściej skrajna bieda, głód i ubóstwo, brak higieny itp.

Jest jeszcze jeden ciekawy czynnik o nieczystości.

W mózgu kobiety są zarejestrowani za pomocą DNA wszyscy mężczyźni, z którymi miała seks

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Genetyczna inwazja wroga na Lud Boga - z for kubika
 Post Napisane: 20 kwietnia 2018, o 08:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
by efraimita on 23rd Styczeń 2018, 17:19
Kiedyś dość intensywnie interesowałem się tymi tematami.
Świat szatana ma jeden bardzo poważny problem z DNA. Otóż ma ono "wbudowaną" tendencję do samooczyszczania i wszelkie zmiany DNA na przestrzeni pokoleń nie są trwałe.

Te działania o których piszesz Damianie to niestety wg mojej wiedzy prawda, ale mają one na celu nie tylko samą zmianę DNA ale przede wszystkim są to prace nad sposobem utrwalania tych zmian.

Patrząc na to logicznie, zaczynam rozumieć dlaczego u Boga ważne jest POCHODZENIE w linii męskiej. Otóż DNA może być zanieczyszczone, ale ostatecznie na przestrzeni pokoleń i tak ono wraca do postaci poerwotnej, czyli tej od której pochodzi.

I to jest największa bolączka świata szatańskiego, że musi podjąć gigantyczny wysiłek, aby zmiany których dokonano już dawno były utrwalane. Stąd powszechność szczepionek zwłaszcza w krajach o białej populacji.

Stąd także antybiotyko terapia. Prawdopodobnie niemal każda choroba zakaźna zwłaszcza w wieku dziecięcym jest czyszczeniem DNA. Brzmi to niewiarygodnie i dla ludzi bardziej bajkowo niż płaska ziemia, ale wszystko na to wskazuje.

Temat jest ciekawy.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Genetyczna inwazja wroga na Lud Boga - z for kubika
 Post Napisane: 20 kwietnia 2018, o 08:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Xyz on 20th Luty 2018, 08:01
Witam serdecznie,

nie bardzo wiem gdzie umieścić ten post, więc umieszczam go tutaj.

Otóż zainteresowały mnie, a jednocześnie wprawiły w zaniepokojenie pewne słowa z Księgi Salomona.

(15)Albowiem wspaniałe są owoce dobrych uczynków (jak) niezniszczalny korzeń
mądrości.
(16)Dzieci cudzołożników są małe, a nasienie z nieprawego łoża zgniłe.
(17)Choćby się stały długowieczne za nic będą uważane, a na końcu ich starość
będzie
bez szacunku.
(18)Gdyby wcześnie umarły nie będą mieć nadziei ani pociechy w dniu radości
i (sądu).
(19)Albowiem straszny jest koniec nieprawego pokolenia!

Odnosząc to do własnej osoby, mój tata spłodził mnie z moją mamą kiedy trwał w związku małżeńskim jeszcze z inną kobietą. Czy w wyniku tego ja, jako nic nie winna istota, ponieważ nie miałam wpływu na to z jakiego łoża powstanę, będę z tego tytułu ukarana przez Boga jak wynika z powyższego tekstu?

Jednakże czytając dalej, Ks. Mądrości 4,4-5,7, nadziewam się na takie słowa:

(6)Albowiem dzieci zrodzone z nieprawego łoża są świadkami zła rodziców
dlatego osądzą ich przewrotność

Bardzo proszę o odpowiedź bardziej oświeconych ode mnie, ponieważ, nie umiem tego zinterpretować.

Pozdrawiam Smile

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Genetyczna inwazja wroga na Lud Boga - z for kubika
 Post Napisane: 20 kwietnia 2018, o 08:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
by Bushi on 20th Luty 2018, 08:24
Bóg nie robi różnicy przed dzieckiem z prawego czy lewego łoża. Salomon miał w zwyczaju opisywać problemy społeczne w ówczesnym Izraelu. Nie traktuj tego jako wyrok Boga, ale jedynie spostrzeżenia mądrego człowieka.

Salomon wywyższa tu potomstwo urodzonych z prawgo łoża

Salomon napisał:
Albowiem wspaniałe są owoce dobrych uczynków (jak) niezniszczalny korzeń
mądrości.


(16)Dzieci cudzołożników są małe, a nasienie z nieprawego łoża zgniłe.


Tu znowu alegoria do owocu zgniłego, który tyczy się potomstwa z lewego łoża, nie oznacza to dosłownie że są złe, ale z powodu swojej alienacji w społeczeństwie takie dzieci stawały się często brutalne i bezwzględne i zdeprawowane. To tyczyło się ludzi zamożnych i rodów królewskich, w podziale majątku czy walce o władzę.

Ten werset właśnie na to wskazuje:

Choćby się stały długowieczne za nic będą uważane, a na końcu ich starość
będzie
bez szacunku.


Albowiem straszny jest koniec nieprawego pokolenia!


Tu nie jest mowa o tym że Bóg kara takim końcem pokolenie z nieprawego łoża, ale opisuje jakie niszczycielskie było w tym czasie dla moralności bycie z nieprawego łoża ( patrz wyżej )

Nie mamy nigdzie napisane w Słowie Boga, że z nieprawego łoża mają jakieś konsekwencję. Jedynie fakt że dzieci płacą przeważnie za grzechy ojców. Ale to dotyczy wszystkich z prawego czy lewego łoża.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Genetyczna inwazja wroga na Lud Boga - z for kubika
 Post Napisane: 20 kwietnia 2018, o 08:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
by thewordwatcher on 20th Luty 2018, 09:52
Osobiście nie stawiam na opinie ludzkie. Król Salomon nie jest wzorową postacią biblijną. Miał wspaniały początek ale koniec jego życia to uczestnictwo w satanizmie.

Zwłaszcza nie miał on żadnego wyobrażenia o związku małżeńskim.

Trudno by go nazwać ekspertem małżeństwa skoro miał 300 żon i 700 nałożnic i część z tych kobiet była z nasienia węża.

Mnie interesują słowa Boga, ponieważ tym mamy się karmić. Jeżeli znajdziemy potwierdzenie gdziekolwiek z ust samego Boga, wtedy ma to wielką wartość.

Owszem Bóg kategorycznie zabraniał małżeństw mieszanych, tzn. małżeństw Izraelitów z kobietami Kanaanu, które były poważnie skażone genetycznie z powodu powiązań krwi z upadłymi aniołami oraz ich bezpośrednim potomstwem.

Ale dzisiaj nawet taki zakaz to nie wyrok na potomstwo a powodów jest wiele.

Dlatego Bóg dzisiaj stawia głównie każdą osobę na sądzie według swego Prawa, głównie 10-ciu Przykazań.

Pochodzenie z Narodu Wybranego Bóg nadal faworyzuje i On doskonale wie, kto jest kim. My nie mamy najczęściej zielonego pojęcia.

Po za tym Bóg obiecał nowe serca czyli nową wrażliwość ludzką.

Dlatego w chwili obecnej wszystko sprowadza się do przestrzegania 10-ciu Przykazań i to jest główną miarą naszych osobowości.

Zasada ta dotyczy wszystkich narodów a nawet nasienia węża. Objawienie mówi nam o tym.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Genetyczna inwazja wroga na Lud Boga - z for kubika
 Post Napisane: 20 kwietnia 2018, o 08:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
by huberkinky Yesterday at 12:04
Bardzo ciekawy artykuł na temat Biblii, potopu i gigantów.


Przetłumaczony na polski w Google.

https://translate.google.com/translate? ... edit-text=

Autor podaje Księgę Gigantów także jako część Biblii, Jaszera itp. Według starożytnych informacji upadli przybierali postacie zwierząt i korumpowali je płodząc pół ludzi, pół zwierzęta.

Muszę poszukać Księgę Gigantów i wiarygodną księgę Jaszera i być może dołączyć do Biblii.

Autor podaje, że Henocha i 2 Henocha były częścią kanonu biblijnego przez wieki. Dopiero kilka set lat temu je usunięto i wiemy już dlaczego.

I jeszcze jeden niezwykle ciekawy artykuł o tym, ze Lucyfer miał seks z Ewą i masoneria to w pełni potwierdza.

https://translate.google.com/translate? ... edit-text=

Prawie skończyłem ten artykuł, który mnie wprawił niemal w osłupienie. Myślałem że wiem dużo o nasieniu węża, a przecież napisałem 3 częściowy artykuł.

Oj będę musiał sporo dodać do tego artykułu.

Owszem ten brat często cytuje Pawła, ale jego dowody i argumenty poza dowodami Pawła są wręcz niesamowite.

Gorąco zachęcam do przeczytania, a zwłaszcza sprawdzenia jego dowodów.

Kain rzeczywiście był synem Lucyfera i są na to wystarczające BIBLIJNE dowody.

Jeden z polskich braci, Tadeusz Pólgensek (chyba się nie mylę) napisał książkę na ten temat ale ją zignorowałem i dowody wydawały się mnie niewystarczające.

Ale te oba artykuły całkowicie mnie przekonały. Może wcześniej nie byłem dojrzały aby uznać takie drastyczne dowody. Ale po przeczytaniu tych dwóch artykułów nabrałem głębokiego przekonania, że Kain był synem Lucyfera

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Genetyczna inwazja wroga na Lud Boga - z for kubika
 Post Napisane: 20 kwietnia 2018, o 08:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
by Hugo Yesterday at 15:17
Z całym szacunkiem dla aurora tego bloga, w drugim arcie nie ma żadnych dowodów tylko interpretacje.

Chodzi mi o rzekomy seks Ewy z szatanem.

W żadnym rozdziale biblii nie ma tego typu tajemnic i niedomówień. Jak ktoś z kimś sypiał i jest to istotne dla zrozumienia co tam się wydarzyło, to jest to jasne powiedziane

rodz, 4 (1) Adam obcował z żoną swoją Ewą, a ta poczęła i urodziła Kaina

Kain był dzieckiem Adama a nie szatana i domysły, że skoro Ewa jadła to co dał jej szatan to znaczy, że nim uprawiała seks nie są faktami.

Owszem istnieje nasienie węża czyli potomstwo upadłych.
Jest to opisane, nie ma żadnych niedomówień, że niby kobiety ludzkie jadły owce podarowane przez aniołów.

rdz, 6 (4) A w owych czasach, również i potem, gdy synowie boży obcowali z córkami ludzkimi, byli na ziemi olbrzymi, których im one rodziły. To są mocarze, którzy z dawien dawna byli sławni.

Nie widzę powodu, dlaczego Bóg miałby operować takimi tajemnicami i mówić niejasno. W tej części biblii spisaną historię traktuję ja traktuję jako czyste Słowo Boże, bo mojrzesz który to spisał nie był świadkiem tych wydarzeń. Część z tych wydażeń w ogóle nie miała świadków ludzkich, więc jest to przekazane przez samego Boga. Z tego wynika, że Ewa jednak nie sypiała z szatanem. To nie zmienia w żaden sposób naszej nędznej sytuacji.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Genetyczna inwazja wroga na Lud Boga - z for kubika
 Post Napisane: 20 kwietnia 2018, o 08:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
by huberkinky Yesterday at 16:42
Jest kilka innych tłumaczeń tego wersetu i najprawdopodobniej pierwsze rozdziały Rodzaju są nieco skażone.

Jest np. liczenie Henocha jako siódmego po Adamie.
Z Kainem musiałby być ósmy, ale skoro Kain nie był synem Adama nie był liczony jako syn.


Po za tym słynny werset - położę nieprzyjaźń - od razu mówi po tym wydarzeniu i nasieniu węża.

1Jana 3:12 Nie jak Kain, który wywodził się od złego i zabił brata swego.
A dlaczego go zabił?
Ponieważ uczynki jego były złe, a uczynki brata jego sprawiedliwe.



Odnośnie Gen 4:1 - ten werset nie udowadnia niczego.
Ewa mogła być już w ciąży.
Werset nie mówi, że Adam spłodził Kaina, ale że obcował a było to po grzechu.


W dwóch artykułach jest wiele interesujących punktów i cytatów z innych apokryfów.

Jest także argument, że słowo - zwiódł mnie (szatan) oznacza także - uwiódł mnie.

Innym argumentem jest nagłe przykrycie nagości, czyli części... grzesznych.

Muszę to dokładnie przestudiować, ponieważ w obu artykułach jest mnóstwo ciekawych informacji o nasieniu węża głównie i jest znacznie więcej dowodów na nasienie węża niż do tej pory wiedziałem.

Także wiele argumentów na seks Ewy z szatanem.
Jest oczywiste, że szatan i nasienie węża za wszelką cenę ukrywa owe informacje przed nami i z tych przyczyn 1 Henocha i 2 Henocha zostały usunięte z Biblii.


Pewne fragmenty Rodzaju sugerują pewne zniekształcenia.

Przykład dowodu na nasienie węża pośród pastorów i kleru.

Mat 13:38 Rola zaś, to, to świat, a dobre nasienie, to synowie Królestwa, kąkol zaś, to synowie Złego.


Jest argumentów w obu artykułach sporo i nie mam jeszcze wyrobionej opinii o seksie Ewy z szatanem i muszę to dokładnie sprawdzić.
Po za tym... czy jest to prawda czy nie, nie zmienia to faktu, że jesteśmy w niewoli synów szatana i aniołów.

I oni się wściekają, kiedy o tym się dowiadujemy więcej. Dlatego to ukrywają przed nami.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Genetyczna inwazja wroga na Lud Boga - z for kubika
 Post Napisane: 20 kwietnia 2018, o 08:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
by Cyryl Yesterday at 16:56
Henryku co do księgi Jaszera to była opisywana ona tutaj:



Jej wiarygodność jest żadna i co ciekawe ma ona na celu wybielenie Ezawa czyli praojca Edomitów czyli masoretów.


Hugo ma racje. Teoria o tym, że Ewa miała seks z szatanem wężem w Edenie pochodzi od Wiliama Branhama, który był zielonoświątkowcem a oni są najgrorliwszymi wyznawcami Pawła i och ruch jest opanowany przez demony w stopniu największym (t.z.w. dary ducha, które na ich spotkaniach wyglądają jak opętania):


wikipedia napisał:
Nauka o nasieniu węża
Największe kontrowersje spośród nauk Branhama wzbudza nauka dotycząca nasienia węża. Według niego wydarzenie w raju dotyczące uległości Ewy w obliczu kuszenia przez węża miało kontekst seksualny, a „spożycie zakazanego owocu” było aktem, który doprowadził do poczęcia Kaina – kiedy potem Ewa skusiła Adama do „spożycia zakazanego owocu” skutkiem tego było poczęcie Abla, w konsekwencji od bliźniaczych braci Kaina i Abla (synów jednej matki, lecz różnych ojców) ród ludzki rozdzielił się na pokolenie Kaina (miłujące cielesność, postrzegające wiarę przez pryzmat formalnego rytualizmu religijnego, pomimo wiary skłonne jednak do zła) i pokolenie Abla, pochodzące od Adama jako bezpośredniego syna Bożego, posiadające znamiona głębokiej jedności duchowej z Bogiem. Branham zwracał uwagę, że odniesienia do tych dwóch linii ludzkości i do ojcostwa Kaina często są przytaczane w Nowym Testamencie (m.in. 1 List Jana 3,10-12)[33][34].


https://pl.wikipedia.org/wiki/William_M ... nasieniu_węża

Teoria o seksie Ewy z wężem i o tym, że Kain to potomek Ewy i diabłą to stare odgrzewane kotlety.

Zresztą upadli aniołowie za seks z kobietami i spłodzeniem potomstwa zostali skazani przez Boga na uwięzienie w otchłani.

Co za tym idzie, szatan czyli wąż, Lucyfer także gdyby miał seks z Ewą i spłodził z nią potomka musiałby być uwięziony w otchłani. Gdyż takie jest prawo Boga.

Tymczasem wg Apokalipsy szatan ma dostęp do Boga w niebie:


Ap 12 napisał:
(7) I wybuchła walka w niebie: Michał i aniołowie jego stoczyli bój ze smokiem. I walczył smok i aniołowie jego,
(Cool Lecz nie przemógł i nie było już dla nich miejsca w niebie.
(9) I zrzucony został ogromny smok, wąż starodawny, zwany diabłem i szatanem, który zwodzi cały świat; zrzucony został na ziemię, zrzuceni też zostali z nim jego aniołowie.
(10) I usłyszałem donośny głos w niebie, mówiący: Teraz nastało zbawienie i moc, i panowanie Boga naszego, i władztwo Pomazańca jego, gdyż zrzucony został oskarżyciel braci naszych, który dniem i nocą oskarżał ich przed naszym Bogiem.
(11) A oni zwyciężyli go przez krew Baranka i przez słowo świadectwa swojego, i nie umiłowali życia swojego tak, by raczej je obrać niż śmierć.
(12) Dlatego weselcie się, niebiosa, i wy, którzy w nich mieszkacie: Lecz biada ziemi i morzu, gdyż zstąpił do was diabeł pałający wielkim gniewem, bo wie, iż czasu ma niewiele.
(13) A gdy smok ujrzał, iż został zrzucony na ziemię, zaczął prześladować niewiastę, która porodziła chłopczyka.



Zobaczmy szatan ma dostęp do nieba i do Boga i może oskarżać ludzi oraz ma swobodny dostęp do ziemi.... czyli nie jest uwięziony w otchłani. Bestia obecnie nie jest uwięziona w otchłani ale nie ma dostępu do nieba.

A zatem to pokazuje, że teoria seksu Ewy z wężem jest naprawdę cienka.

Zresztą wg tej teorii to diabeł by rozdziewiczył Ewę a zatem nie tylko Kain ale także Abel czy Set mieliby geny diabła, gdyż kobieta przechowuje w swoim ciele cechy każdego mężczyzny z którym spała i w jakiś sposób przekazuje je dalszym dzieciom nawet od innych ojców. A zatem cała ludzkość była by bezpowrotnie skażona.

Czyli jak widać ta teoria ma wiele dziur i moim zdaniem jest sensacją.

Pomyślmy zresztą skoro zakazany owoc to seks kobiety z wężem to dlaczego Adam z grzeszył i został za to ukarany???

Czyżby Adam także miał homoseksualny stosunek z wężem???

Na to wychodzi z tej teorii. Gdyż jeśli przyjmiemy tą teorie to wychodzi na to, że albo Adam także miał seks z wężem albo został bezprawnie ukarany przez Boga.


Cyryl

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Genetyczna inwazja wroga na Lud Boga - z for kubika
 Post Napisane: 20 kwietnia 2018, o 08:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
by Cyryl Yesterday at 17:37
Teoria o tym, że Ewa miała seks z wężem ma także inny ciekawy mankament.

Otóż wg niej diabeł spał z żoną Adama a zatem obydwoje popełnili cudzołóstwo. A jaka była kara za cudzołóstwo??? Otóż nie tylko ukamienowanie ale także natychmiastowe spalenie cudzołożnicy:


Kapł 21 napisał:
(9) Jeśli córka kapłana zbezcześci się przez nierząd, to bezcześci swojego ojca. Będzie spalona w ogniu.


Rodz. 38 napisał:

(24) Po upływie około trzech miesięcy doniesiono Judzie: Tamara, synowa twoja, dopuściła się wszeteczeństwa i jest brzemienna z nierządu. Wtedy Juda rzekł: Wyprowadźcie ją i spalcie!

Sama księga Rodzaju jasno mówi, że już od pierwszego dnia życia Ewy była ona żoną Adama:


Rodz 2 napisał:
(21) Wtedy zesłał Pan Bóg głęboki sen na człowieka, tak że zasnął. Potem wyjął jedno z jego żeber i wypełnił ciałem to miejsce.
(22) A z żebra, które wyjął z człowieka, ukształtował Pan Bóg kobietę i przyprowadził ją do człowieka.
(23) Wtedy rzekł człowiek: Ta dopiero jest kością z kości moich i ciałem z ciała mojego. Będzie się nazywała mężatką, gdyż z męża została wzięta.
(24) Dlatego opuści mąż ojca swego i matkę swoją i złączy się z żoną swoją, i staną się jednym ciałem.
(25) A człowiek i jego żona byli oboje nadzy, lecz nie wstydzili się.

Człowiek i jego żona byli nadzy a nie wstydzili się, czyli jak widać Ewa i Adam byli mężem i żoną przed spożyciem zakazanego owocu.

A zatem skoro Kain był pierwszym dzieckiem Ewy czyli wg tej teorii owocem seksu Ewy i diabła to wg Tory powinna ona zaraz po seksie z diabłem być spalona i cały rodzaj ludzki by szybko wyginął.

Ponadto diabłu za cudzołóstwo także by groziła śmierć, czyli by zapewne zginął od ognia. Tak samo jak upadli aniołwie w otchłani oczekują na śmierć w ogniu za cudzołóstwo.

Gdyż za cudzołóstwo wg Tory groziła śmierć przez spalenie.


A zatem czy diabeł znając Torę byłby aż tak głupi ryzykując natychmiastową śmierć.

Przypominam upadli aniołowie uprawiali seks z ziemskimi kobietami które nie były zamężne czyli były dziewicami.
Czyli upadli aniołowie nie popełnili cudzołóstwa tak jak by wg tej teorii popełnił by diabeł. A zatem wina diabła była by większa niż upadłych aniołów. Raz że jako anioł czy istota duchowa wyższa miała seks z kobietą, dwa, że miał on seks z mężatką.

Czyli jak widać ta teoria ma naprawdę wiele dziur i nie dziwie się, że wierzą w nią zielonoświątkowcy oraz masoni.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Genetyczna inwazja wroga na Lud Boga - z for kubika
 Post Napisane: 20 kwietnia 2018, o 08:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
by Liksar Yesterday at 18:16
Akurat dla masonów/ nasienia węża to dodatkowa pożywka

po 1 mogą uważać się za bezpośrednich potomków swojego " boga" co w ich oczach zapewne jest bardziej atrakcyjne niż od jakiegoś anioła mniejszej rangi.

po 2 taki fakt, daje im nadzieję, że jako ich "dobry ojciec" przecież ich nie zdradzi i nie pozostawi.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Genetyczna inwazja wroga na Lud Boga - z for kubika
 Post Napisane: 20 kwietnia 2018, o 08:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
by huberkinky Today at 02:21
Dla mnie jest to bodziec aby zbadać dokładniej tę kwestię. Według opisów z Rodzaju szatan jest niemal wybielony oraz potraktowany przez Boga wyjątkowo surowo.

On tylko wyjaśnił Ewie, ze oni nie umrą ale będą podobni do Boga. Zła rada, ale żeby za nią otrzymać tak surowy wyrok śmierci!? Szatan zakwestionował Boga motywy.

A tutaj oskarżenie o jego potomstwo nasienia węża i śmierć z ręki jednego potomka. Najwyraźniej Bóg zareagował w bardzo stanowczy sposób jest nie do końca jasne, czy chodziło tylko o zakaz zjedzenia owocu z drzewa żywota.

Adam i Ewa definitywnie wypowiedzieli Bogu posłuszeństwo, zwłaszcza Adam.

Wiedział że stracił Ewę i miał wybór. Zjeść lub nie zjeść i pozostać samemu z Bogiem, zostawić Ewę na jej los i ku śmierci.

Szatan nawet z Adamem nie miał nic wspólnego.

Ale, jeżeli szatan rzeczywiście miał seks z Ewą, to cały rodzaj ludzki już był skażony, nie tylko Kain ale i Abel i reszta ludzkości.

W takim przypadku wszystko okazuje się zrozumiałe i reakcja Boga jest jak najbardziej prawidłowa w takiej sytuacji.

Znam tą teorie od wielu lat i nigdy się z nią nie zgadzałem ponieważ argumenty, które czytałem były za słabe. Ale i moja wiedza była znacznie mniejsza.

Odnośnie kary za cudzołóstwo, to miało zastosowanie kiedy Prawo było już w mocy.

Ale i kara na szatanie najwyraźniej jest karą śmierci... za cudzołóstwo!?

Masoni i Iluminaci to 100% nasienie węża i oni bardzo dbają o to, aby nie mieszać się z rodzajem ludzkim ale żeby zachowywać swe linie rodowe.

Oni sobie to bardzo cenią i dlatego wielbią Lucyfera.

Niemniej w Rodzaju są dwa sprawozdania stwarzania co jest także nieco dziwne.

To jest bardzo zagadkowy temat - bardzo ważny dla szatana i nasienia węża i dlatego wymaga głębszego sprawdzenia.

Najciekawsze jest następujące pytanie.

Kto jest pierwszym bezpośrednim potomkiem szatana?

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 20 kwietnia 2018, o 08:23 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strona główna forum » BIBLIA dla KAŻDEGO- TWARDY POKARM » KSIĘGI - POSTACIE - MIEJSCA


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL