Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » IZRAEL JEHUDIM » JERUSALEM - JERUSALEM




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Erdogan Jerozolima nalezy do Turcji
 Post Napisane: 6 października 2020, o 17:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
https://www.youtube.com/watch?v=uTeBFevU3n0
Setting The Stage For The Coming War Of Gog And Magog”- Prophecy Update



Strażnik na ścianie 88
47,2 tys. subskrypcji
Brat Chad dzieli się ostatnimi uwagami Recepa Tayyipa Erdoğana (prezydenta Turcji), które dodatkowo pokazują, że scena jest przygotowywana dla Proroctwa wypowiedzianego przez proroka Ezechiela ponad 2500 lat temu w Ezechiela 38/39, które opisuje przyszłą inwazję, która nastąpi na północnej granicy Izraela. Nie skończy się to dobrze dla narodów, które próbują najechać Izrael! (Przeczytaj tylko Ezechiela 38/39)

Jezus wkrótce nadejdzie! Nawracajcie się, wierzcie Ewangelii i nawróćcie się do nowego życia w Jezusie Chrystusie już dziś! Jutro nie jest obiecane! Jezus Chrystus to jedyna droga do Królestwa Niebieskiego i jedyne imię, które może cię zbawić!
.
Skylar Smith
15 godzin temu
Dziękuję za tak dobre wyjaśnienie szacunku Goga i Magoga i zakończenia Pokoju na Bliskim Wschodzie izraelskim.
dwa
Angel Gonzalez
14 godzin temu
Dobra robota, panie Fernandes !!!
dwa
Johnnie gutierrez
13 godzin temu
Ojciec Bóg mówi, że błogosławisz Izraelowi, on będzie ci błogosławił. Módlmy się dalej za Ziemię Świętą, ponieważ wiemy, że Bóg będzie chronił Izrael bez względu na to, o co w imieniu Jezusa się modlimy
.
Rapture BibleProphecy BYTHEBOOK
9 godzin temu
Na świecie dzieje się tak wiele, że coraz trudniej jest za tym wszystkim nadążyć. Jedno jest pewne, Kościół powinien modlić się i pościć oraz zajmować się sprawami Ojca, szerząc dobrą nowinę teraz bardziej niż kiedykolwiek, „gdy widzimy zbliżający się dzień”. Żniwa są obfite, ale robotników mało ...
jeden
Rodica Dobrescu
8 godzin temu
Dziękuję bracie Keegan! Jak zawsze mogę nauczyć się nowych rzeczy, gdy dotknę tego, co opisujesz. W moim ostatnim śnie usłyszałem głos, który mówił mi: „Oto nagła zagłada”! Myślę, że to było od naszego Pana. Niech cię Bóg błogosławi!
.
Z poważaniemGracie
17 godzin temu (edytowany)
Kiedy byłem młodszy, bałam się zachwytu, ponieważ wiedziałam, że od małego wiedziałam, że wydarzy się to za mojego życia. Teraz, gdy jestem starsza i mam małe dziecko, nie mogę nawet znieść myśli o próbie wychowania jej na tym świecie i staraniu się, aby nie dopuściła do rozczarowań szatana. JESTEM GOTOWA, aby moja rodzina była z Jezusem Chrystusem, gdzie wszyscy jesteśmy bezpieczni na wieczność
.
Jeffrey Collier
18 godzin temu
Syn Boży, Jezus Chrystus, będzie panował nad wszystkimi kolanami, ugnie się przed nim na swoim tronie. Psalmy, rozdział 2, mówi, że Bóg śmieje się z człowieka w jego planach. i The Ending nuff powiedział. - I AM Coming Quicklly

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 6 października 2020, o 17:26 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strona główna forum » IZRAEL JEHUDIM » JERUSALEM - JERUSALEM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL