Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » OFF TOPIC » Wierzyc nie wierzyc




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Sny maria-ela
 Post Napisane: 20 września 2013, o 15:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Zjawisko SNU jest diametralnie inne, niż jest powiedziane tu w tym artykule, czyli zdecydowanie się różni literą prawa - PRAWA NATURY oczywiście.


Sen wykorzystują tzw. obce cywilizacje.... dla człowieka nie przebudzonego duchowo.
Gdzie następuje zwykła manipulacja ludzkim "centrum dowodzenia" - w moach tj. mózgu.
Jednak wszystko co znajduje się w
RĘKU J H W H B'H! JEST PRZEZNACZONE DLA NASZEJ DUCHOWEJ PERCEPCJI
(dlatego nie powinniśmy niczego odrzucać w Tevie - Przyrodzie) a jeśli przyjmować, to przyjmować pod ścisłym nadzorem JHWH B'H!

Dopóki nie rozróżniamy co nam w ten sposób jest pokazywane i nie potrafimy zdecydowanie trzymać się J H W H (chodzi o "dwekut"), nie powinniśmy zwracać nawet uwagi na tę cześć przyrody naszego śmiertelnego ciała by kierować się, czy mówiąc wprost, otrzymywać tą drogą jakieś p r o w a d z e n i e we snach czy wyobrażeniami sennymi, ponieważ prowadzi to donikąd (Psalm 1 patrz: droga bezbożnych)

Jest napisane w hebrajskiej

Księdze Mądrości w 1 rozdziale:

12 Nie dążcie do śmierci przez swe błędne życie,
nie gotujcie sobie zguby własnymi rękami!

13 Bo śmierci Bóg nie uczynił
i nie cieszy się ze zguby żyjących.

14 Stworzył bowiem wszystko po to, aby było,
i byty tego świata niosą zdrowie:
nie ma w nich śmiercionośnego jadu
ani władania Otchłani na tej ziemi.

15 Bo sprawiedliwość nie podlega śmierci.

16 Bezbożni zaś ściągają ją na siebie słowem i czynem,
usychają, uważając ją za przyjaciółkę... .


Natomiast każdą formę przejawu w Przyrodzie wykorzystuje STWÓRCA B'H!, aby uratować nację ludzką, dlatego też "sen" u ż y w a J H W H B'H!, lecz nie jako zjawisko przyrodnicze , jednak takim się wydaje i przecież w pewnym sensie jest, natomiast zupełnie niepodobne do snu najzwyklejszego ludzkiego,
ale jest to w i d z e n i e "we ś n i e"", jednak kiedy zwykły człowiek go przeżywa, umie rozpoznać od J H W H B'H! dla Zbawienia, a wykorzystując tą formę przekazu wizualizacji HASZEM B'H! przestrzega ludzi przed tym , co zagraża im w życiu.
Zobaczmy.... jak ELiHU - אֱלִיהוּא ( jeden z przyjaciół Hioba, którego samo Imię wskazuje kto jest Twórcą tej wypowiedzi) mówi przekazując :
(ks. Hioba 33:14-20 zobaczcie dalej sami)

Biblia Warszawska:
Wszak Bóg przemawia raz i drugi, lecz na to się nie zważa: We śnie, w nocnym widzeniu, gdy głęboki sen pada na ludzi i oni śpią na swym łożu.
Wtedy otwiera ludziom uszy, niepokoi ich i ostrzega, aby odwieść człowieka od złego czynu i uchronić męża od pychy.
Zachowuje jego duszę od grobu, a jego życie od śmiertelnego pocisku.
Smaga go też cierpieniem na łożu i dreszczem ustawicznym w jego kościach tak,
że jego życiu obrzydł chleb, a jego duszy nawet ulubiony pokarm.

Biblia Tysiąclecia:
Bóg raz się odzywa i drugi, tylko się na to nie zważa.
We śnie i w nocnym widzeniu, gdy spada sen na człowieka; i w czasie drzemki na łóżku otwiera On ludziom oczy, przerażenie budzi w ich sercu.
Chce odwieść człowieka od grzechu i męża uwolnić od pychy, uchronić duszę od grobu, a życie - od ciosu dzidy.
Przez cierpienie nawraca na łożu i udrękę w kościach nieustanną.
Kiedy posiłek już zbrzydnie i smaczne pokarmy są wstrętne;



_*_*_*_*_*_*_*_*

Tu jest hebrajska wersja tego wersetu o widzeniu nocnym:

Tekst oryginalny:
בחלום חזיון לילה בנפל תרדמה על אנשים בתנומות עלי משכב
Biblia Hebraica Stuttgartensia:
בַּחֲלוֹם חֶזְיוֹן לַיְלָה בִּנְפֹל תַּרְדֵּמָה עַל-אֲנָשִׁים בִּתְנוּמוֹת עֲלֵי מִשְׁכָּב


..na pewno warto wejrzeć, może nawet zdziwilibyście się jak b. źle przetłumaczono.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 20 września 2013, o 15:41 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Sny maria
 Post Napisane: 20 września 2013, o 15:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Napisano w tej lekcji rava Laitmana:
Cytat:
aby być pod wpływem przyjaciół?
Tylko wtedy będą podnosić cię od twoich pragnień i wyciągną cię z tego bagna.



Jestem zgorszona takim podejściem... do zmiany natury człowieka, wszak jest napisane w jednym miejscu:
(Przyp. Salomon. 27:17)

בַּרְזֶל בְּבַרְזֶל יָחַד וְאִישׁ יַחַד פְּנֵי-רֵעֵהוּ׃
Biblia Warszawska:
Żelazo ostrzy się żelazem a zachowanie swojego bliźniego wygładza człowiek.
Biblia Tysiąclecia:
Żelazo żelazem się ostrzy, a człowiek urabia charakter bliźniego.


....są to jednak drastyczne sytuacje, które naturalnie wykorzystuje STWÓRCA (B'H!) posyłając nas w ten byt... umieszczając nas w rodzinnym gniazdku.....
potem z mężem czy żoną.... potem z własnymi dziećmi..
. abyśmy mieli to naturalne ostrzenie (iskrzenie) w urabianiu charakteru w czasie tikun.
I grupy do tego wcale nie potrzebujemy, a zwłaszcza takiej gdzie nic nie możemy wnosić i najmniej jeszcze z niej wynosić...
Wesoly Wesoly Wesoly, no chyba, że jesteśmy towarzystwem wspólnej adororacji, więc tu jest zdrada i w głoszeniu tego typu poglądów, aby złapać frajerów - ludzi naiwnych by finansowali wydanie jakiejś książki Laitmanowi...przecież nie sobie, napisano bowiem:

(Izajasz 55:1)
Biblia Warszawska:
Nuże, wszyscy, którzy macie pragnienie, pójdźcie do wód, a którzy nie macie pieniędzy, pójdźcie, kupujcie i jedzcie! Pójdźcie, kupujcie bez pieniędzy i bez płacenia wino i mleko!


i dalej:
Biblia Warszawska:
Czemu macie płacić pieniędzmi za to, co nie jest chlebem, dawać ciężko zdobyty zarobek za to, co nie syci?
Słuchajcie mnie uważnie, a będziecie jedli dobre rzeczy, a tłustym pokarmem pokrzepi się wasza dusza!

Biblia Tysiąclecia:
Czemu wydajecie pieniądza na to, co nie jest chlebem?
I waszą pracę - na to, co nie nasyci?
Słuchajcie Mnie, a jeść będziecie przysmaki i dusza wasza zakosztuje tłustych potraw.
Biblia Gdańska:
Przecz wynakładacie pieniądze nie za chleb, a pracę swą na to, co nie nasyca? Słuchając słuchajcie mię, a jedzcie to, co jest dobrego, i niech się rozkocha w tłustości dusza
wasza.

Psalm 127:1)
אִם-יְהוָה לֹא-יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם-יְהוָה לֹא-יִשְׁמָר-עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר׃

Jeżeli HASHEM domu nie zbuduje, na próżno się trudzą ci, którzy go wznoszą.
Jeżeli Pan miasta nie ustrzeże, strażnik czuwa daremnie.


Pytam się Ciebie efroni jak przyjaciele wyciągają z bagna, jesli HASHEM nie wyciągnie?

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sny maria
 Post Napisane: 20 września 2013, o 16:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Jedno życie i wspólna modlitwa dla każdego
Napisany maj 27th, 2012


Centrum grupy jest punkt, w którym zaczynamy uwalniać się od wszystkich fragmentów łamania i chcemy skoncentrować się tylko na naszych iskierkach łącząc je razem. Im bardziej staramy się połączyć te iskierki, tym wyżej wznosimy się po duchowej drabinie.

Z powodu tych wysiłków odkrywamy nową głębię pragnienia w nas i większe Światło ujawnia się w jedności iskier. Połączenie iskier to “Reshimode Hitlabshut,” I głębia pragnienia nad którym chcemy się połączyć to “Reshimo de Aviut,” w ten sposób zaczynamy połączenie w naszym pierwszym duchowym „Parcufie”, w którym będziemy czuć jedną duszę.

Na początku będziemy czuć siebie w integralnej rzeczywistości, gdzie jesteśmy połączeni nawzajem, a w środku będziemy czuć życie duchowe – jeden dla wszystkich. Jak jest powiedziane: „Nie ma nikogo oprócz Stwórcy” jeden dla wszystkich: jedna myśl jedno Światło, jednolity system. Będziemy czuć żyjących wewnątrz jednego wyższego życia.

A potem zaczniemy coraz bardziej poznawać, odróżniać ważniejszą rolę w tym, różne postawy wobec nas, w stosunku do wielkości Parcufa, ale pierwszy punkt od którego musimy zacząć, to punkt naszej jedności nazywany centrum grupy. Składa się on z dwóch elementów: pierwszy jest pokonaniem naszego egoizmu, “Reshimo de Aviut”, a drugi to nasze pragnienie połączenia przez nasze iskry określane jako „Reshimode Hitlabshut”.

Jeśli ustawię je poprawnie w stosunku do siebie to nazywa się wiara ponad rozumem. To wszystko sprowadza się do jednej rzeczywistości, do jednego stanu. Wiara jest połączeniem iskier, a wiedza jest siłą egoistycznego pragnienia, ponad którym pragniemy zbudować nasze połączenie.

Nie ma znaczenia jeśli nie uda nam się osiągnąć pożądanego i połączyć z centrum grupy.

Najważniejsze jest to, jak wiele włożyliśmy w to wysiłku. Zakres działań określa udany stan.

Nigdy nie osiągniemy sukcesu bezpośrednio poprzez nasze działania, a tylko przyciągniemy Światło dla siebie, dlatego Stwórca zakończy tę pracę za nas! Wszakże „niewolnik nie może uwolnić się z więzienia”, wszystko dzieje się dzięki pomocy z Góry, poprzez modlitwę i odpowiedź na nią.

Z pierwszej lekcji Dziennej Lekcji Kabały 24.05.2012 “Dyskusja o Warsztatach”
_____________




Wiesz, że to nieprawda!


Cytat:
Centrum grupy jest punkt, w którym zaczynamy uwalniać się od wszystkich fragmentów łamania i chcemy skoncentrować się tylko na naszych iskierkach łącząc je razem.


Byłam w obu polskich grupach rava Laitmana na tyle, aby zobaczyć, zorientować się, że nie może być wykonalne na Waszych zgromadzeniach to, o czym tu głosi rav Laitman - utopia!!!
Kobietom (wcale) nie wolno było czytać na głos tekstów ze stronek kabbalah.info.... blogu rava Laitmana ...ba.. czy nawet skądkolwiek i tylko mogli robić to mężczyźni! Tak było w grupie Itzhaka! Nie wolno (jest nawet obecnie) rozmawiać o Bogu na tematy związane z lekcjami, a przecież STWÓRCA w przykazaniu .... "Szema Israel": .... nakazuje rozmawiać o NIM! I jeszcze o wiele, wiele więcej.... .


Jakie iskry chcesz zbierać z ludźmi efroni którzy mają tak ograniczone możliwości przekazu i tym samym wszelkiego działania.....no, poza swoimi pieniędzmi, na które nie ma przecież zakazu Wesoly

Czy samą obecnością i wkładem pieniężnym mogą osiągnąć tak wysokie cele?
Bezwarunkowe tłumaczenie artykułów laitmanowskich czy innej literatury bez poddania kontroli WSZECHMOCNEGO B'H! jest przecież poleganiem tylko - jedynie - na człowieku, na jego intelekcie i jego darowi duchowemu, a przecież człowiek jest omylny..... nawet gdy rozmawia z Bogiem, bo jego serce jest podstępne i najzdradliwsze nade wszystko!*** Jak sam mówi HASZEM B"H!

*** Jeremiasz 17:9
maria

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sny maria
 Post Napisane: 20 września 2013, o 19:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
W sprawie Judaizmu na dzisiejszym kazaniu, jestem na nie. Mam wrażenie że tu mam zrozumienie tylko u oślicy Bileama
Wiktor Najgeburski Tak mogę tylko z oślicą, ale zauważ że jej zignorowanie było niebezpieczne 4 Mojżesz 22.27-31
Wracając do tematu o doszukiwaniu się ducha Antychrysta w Judaiźmie.
Termin Judaizm jako określenie religii Mojżeszowej, też pochodzi od plemienia Judy, z którego też pochodzi Jezus. W języku niemieckim Żyd - Jude też wskazuje na to plemię Jan 4.22 Ten cytat mówi więc że zbawienie pochodzi od Żydów. Dlatego przy koncepcji Judaizmu jako religii Antychrysta, wywnioskować można paranoidalny wniosek że zbawienie pochodzi od Antychrysta. To przykład na to że kaznodzieja powinien brać pod uwagę, że mimo wszystko ktoś oprócz niego może być biegły w temacie
Ja akurat interesuje się Judaizmem poza programowo, czyli jestem wolny od szablonów teologicznych z góry ustalonych przez daną denominacje:...
1 Jan 2.22-23 " Któż jest kłamcą, jeżeli nie ten, który przeczy, że Jezus jest Chrystusem ? Ten jest antychrystem, kto podaje w wątpliwość Ojca i Syna. Każdy, kto podaje w wątpliwość Syna, nie ma i Ojca. Kto wyznaje Syna, ma i Ojca. "
Tu pisze że kłamcą jest ten który zaprzecza o roli Mesjasza Jezusa, ( jednak Rzymian 3.10 ; 3.19 ) dlatego ten miecz może równie dobrze wbić się a każdego z nas, ale cechą Antychrysta jest poddawanie w wątpliwość Ojca i Syna, ale...Nie sjest tu uściślone o jakiego syna chodzi. Ojciec jest 1 ale jego synów jest dwóch.
Pierworodny Izrael 2 Mojżesz 4.22-23 / Jeremiasz 31.9: Psalm 81.14-17
http://www.youtube.com/watch?v=gzIV0CGP_OI
Jednorodzony Jezus 1 Jan 4.9-10
Zgadzam się że Judaizm nie uznaje za Syna Bożego Jezusa, ale Izraela za Syna Bożego na pewno uznaje. To pytanie czy jest to duch Antychrysta skoro jednego za syna uznaje, a drugiego nie ?
Wiadomo że ja nie jestem nauczycielem i zawsze będzie więcej pytań niż odpowiedzi, ale pytanie też może nakłonić do myślenia. Sednem tematu jest poddawanie w wątpliwość Ojca i Syna. Zgadzam się że Islam jest religią Antychrysta, bo jego założeniem jest że Bóg nie ma Syna, dlatego właśnie samo pojawienie się Izraela na mapie świata ugodziło w to założenie Islamu. Więc konflikt na Bliskim Wschodzie między Izraelem a tkz " Palestyńczykami " rozgrywa się na podłożu duchowym właśnie z tego fr. pierwszego listu Jana
Mateusz 21.34-41 "...a gdy nastał czas winobrania, posłał sługi swoje do wieśniaków, aby odebrali jego owoce, ale wieśniacy pojmali sługi jego; jednego zbili, drugiego zabili, a trzeciego ukamienowali. Znowu posłał inne sługi w większej liczbie niż za pierwszym razem, ale im uczynili to samo, a w końcu posłał do nich syna swego, mówiąc: Uszanują syna mego, ale gdy wieśniacy ujrzeli syna, mówili między sobą: To jest dziedzic; nuże, zabijmy go, a posiądziemy dziedzictwo jego, i pochwycili go, wyrzucili poza winnicę i zabili.
Ezechiel 35.11-( 13 ): Psalm 25.19 / Jan 15.18-21
http://www.youtube.com/watch?v=P0MdYnXccfc
Mateusz 12.25-26 "...a Jezus, znając ich myśli, rzekł im: Każde królestwo, rozdwojone samo w sobie, pustoszeje, i żadne miasto czy dom, rozdwojony sam w sobie, nie ostoi się, a jeśli szatan szatana wygania, sam z sobą jest rozdwojony; jakże więc ostoi się królestwo jego ?"

Jeżeli więc Islam i Judaizm pochodzą od ducha Antychrysta, to dlaczego są ze sobą skłóceni, skoro mają jednego ducha

Gdy więc przyjdzie pan winnicy, Izajasz 5.7 co uczyni owym wieśniakom ? Mówią mu: Wytraci sromotnie tych złoczyńców, a winnicę wydzierżawi innym wieśniakom, którzy mu we właściwym czasie będą oddawać owoce. "
http://www.youtube.com/watch?v=jcAvBK_VfjA
Dlatego wrogość wobec Izraela poddaje w wątpliwość jego relacje z Ojcem jako Jego Syna i w istocie w teologii Chrześcijanie stosując tkz teologie zastępstwa o nich jako i duchowym Izraelu, robią to, bo w tym układzie Izrael traci znaczenie Syna Bożego na rzecz Chrześcijaństwa, które podaje się za Izrael. Tu też pojawia się idea zastępstwa która była podana jako cecha ducha Antychrysta
/////////

2 Piotr 3.16 " Tak też mówi we wszystkich listach, gdzie o tym się wypowiada; są w nich pewne rzeczy niezrozumiałe:
http://www.youtube.com/watch?v=v5t6A9wSMWo
...które, podobnie jak i inne pisma, ludzie niewykształceni i niezbyt umocnieni przekręcają ku swej własnej zgubie " 4 Mojżesz 22.27-31
Ariel Sharon jako premier Izraela potraktował Izrael typowo świecko w oderwaniu od Bożego charakteru. Wykorzystał ziemię Izraela do manewrów politycznych na rzecz pokoju tego świata w konflikcie między palestyńczykami i dał im w zamian za fałszywy pokój część ziemi Izraela. Gdyby Izrael dziś nie był wyrazem Bożej woli w tym świecie, to nie powinno mu się nic stać. Tymczasem 3 miesiące po przekazaniu przez Sharona części ziemi Izraela na rzecz " autonomii palestyńskiej " zapadł w śpiączkę i zmarł. Gdyby spotkał oślicę Bileama która by przemówiła do niego to może, nie popełniłby tego błędu
http://www.youtube.com/watch?v=aP7McB-vUhI
....

Podczas kazania na temat czasów ostatecznych, doszło do paradoksu doktrynalnego. Była mowa o znamieniu bestii której przyjęcie oznacza potępienie dla tych którzy je przyjmują. Ta sprawa jest tak istotna, że sam anioł lecąc środkiem nieba przestrzega przed przyjęciem tego zamienia Objawienie Jana 14.9-12 "...a trzeci anioł szedł za nimi, mówiąc donośnym głosem: Jeżeli ktoś odda pokłon zwierzęciu i jego posągowi i przyjmie znamię na swoje czoło lub na swoją rękę, to i on pić będzie samo czyste wino gniewu Bożego z kielicha jego gniewu i będzie męczony w ogniu i w siarce wobec świętych aniołów i wobec Baranka, a dym ich męki unosi się w górę na wieki wieków i nie mają wytchnienia we dnie i w nocy ci, którzy oddają pokłon zwierzęciu i jego posągowi, ani nikt, kto przyjmuje znamię jego imienia. Tu się okaże wytrwanie świętych, którzy przestrzegają przykazań Bożych i wiary Jezusa. "
http://www.youtube.com/watch?v=kg9PM56OZyI
Jednak kaznodzieja przeoczył oficjalnie obowiązującą doktrynę Kościoła w którym naucza, która mówi że zbawienie jest tylko i wyłącznie w Kościele, a wydarzenia z okresu " wielkiego ucisku " rozgrywają się poza czasem Kościoła w przyszłości. Dlatego z tego punktu widzenia, nie ma znaczenia ostrzeżenie anioła, ponieważ w wyniku samego faktu czasów rozgrywających się po czasie Kościoła i tak nikt nie może być zbawiony. W ten sposób nastąpiła zgodna z Biblią, choć sprzeczna z obowiązującą teologią nieścisłość, na którą oczywiście nikt nie zwrócił uwagi, no może oprócz mnie
..

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sny maria
 Post Napisane: 20 września 2013, o 19:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Dzisiaj otrzymałem zaproszenie od bardzo znanej osoby, znanej na całym chyba świecie, chrześcijańskim, do znajomych. Taki zaszczyt... Akurat był na necie i napisał do mnie. Ale radość, aż ręce mi drżały, taki wielki mąż Boży i do mnie pisze,sam zaproponował mi znajomość. Niestety podczas wymiany korespondencji zaczęło we mnie kiełkować podejrzenie, że to oszust. Wystraszyłem się tej myśli ale moje podejrzenia krystalizowały się. Gdy napomknąłem mu o tym to bardzo mocno zareagował; jak ja mogę takiego męża Bożego. Teraz nabrałem pewności i wprost mu napisałem. Iiiii ... koniec korespondencji...
Dlaczego o tym piszę? Aby przestrzec Was , ludzi dobrej woli aby badali duchy, aby nie wpadali w sidła oszustów, którzy wykorzystując Waszą dobroczynność, okradają Was.
A może znajdzie się na necie ktoś , kto pomoże mi ostrzec tę osobę, prawdziwą, że oszust spreparował jego profili okrada ludzi? Muszę przyznać, że ten profil i wpisy na nim to dobra robota. Może ktoś mi doradzi, czy mogę opublikować link na tego złodzieja na ogóle?
Lubię to! · · Udostępnij · 18 września o 12:47 ·
6 osób lubi to.
4 ponownych udostępnień
Zobacz więcej komentarzy (7)

Ksymena Żak a mnie tak zastanawia czyta zna osoba zna cie choć z imienia lub z widzenia? bo jak nie to od razu lampka powinna się zapalić
18 września o 17:13 · Lubię to!

Bogdan Olma Przyslij mi to na priv. Dzieki
18 września o 23:38 · Lubię to!

Urszula Ce A moze Duch Święty wskazuje jeszcze na coś innego ? przeciez piszesz ze rece ci drżały byłeś tak podekscytowany ze TAKA Sławna osoba ..... jak myslisz ?
14 godz. temu · Lubię to!

Roman Szewczuk Chętnie odpowiem, chociaż inne miałem cele pisząc swój post. Ja nie szukam znajomych na tym portalu. To raczej mnie zapraszają do znajomych. Czasami są to dość znane osoby.A jeżeli chce się szukać kogoś o zbliżonych poglądach do swoich to wystarczy przejrzeć taki profil, co pisze, co lubi itd itp. A może to Duch Święty ( bo nic bez woli Bożej się nie dzieje) zainspirował to zdarzenie aby przestrzec innych? A może jeszcze są inne przyczyny dla których mam tak wielką radość gdy spotkam kogoś o podobnych poglądach do swoich???? Ale to nie jest miejsce aby o tym pisać.
około godziny temu · Lubię to!

Urszula Ce Nie chodziło mi ze ty szukasz ,ale o coś co jest jako pragnienie .Napisałeś //// Dzisiaj otrzymałem zaproszenie od bardzo znanej osoby, znanej na całym chyba świecie, chrześcijańskim, do znajomych. Taki zaszczyt... Akurat był na necie i napisał do mnie. Ale radość, aż ręce mi drżały, taki wielki mąż Boży i do mnie pisze,sam zaproponował mi znajomość. //// Czy widzisz ten ZACHWYT to szczęscie niemal ubóstwienie człowieka ze taki WIELKI ZNANY na całym świecie - Postawiłes siebie jako malutki niezauważalny .Aż tu , Zauwazony przez WIELKIEGO SŁAWNEGO itp ....Co ci pokazał Duch Święty
......

9 Przeto i my od dnia, w którym to usłyszeliśmy, nie przestajemy za was się modlić i prosić [Boga], abyście doszli do pełnego poznania Jego woli, w całej mądrości i duchowym zrozumieniu,
..
http://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hpho ... 7781_n.jpg
.
róża
https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hph ... 3418_n.jpg
.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 20 września 2013, o 19:08 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strona główna forum » OFF TOPIC » Wierzyc nie wierzyc


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL