Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » YOUTUB VIDEO » PIESNI CHWAŁY




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: ADORATION || JESUS 19 || Eric Gilmourh
 Post Napisane: 25 czerwca 2022, o 18:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362


ADORATION || JESUS 19 || Eric Gilmourh
ttps://www.youtube.com/watch?v=khfM08hfqvk
.
Izako Palma
Pewnej nocy Jezus powiedział mi , ŻE WIELU LUDZI CHCE MI SŁUŻYĆ , ALE MAŁO CHCE MNIE ZNAĆ , w tamtym czasie w moim życiu kierowałem w moim kościele i najważniejszą rzeczą było służenie Bogu i rozważono tych , którzy nie służyli Jemu . leniwi i nie kochali Jezusa. Ale teraz, po 26 latach, wiem, że jedyną rzeczą, która się liczy, jest on, kochanie go, bycie u jego stóp jak Maryja, wszystko inne nie ma dla mnie wartości teraz w porównaniu z Jezusem jest moją jedyną miłością i widzę jego twarz, aby być trzymana przez niego, bycie pocałowanym przez niego jest dla mnie życiem.
.
Dziecko światła 5778
To szaleństwo.
Słuchając tego, poczułam, jak jego obecność zalewa mój pokój.
Moje nogi stały się tak słabe, że upadłem na kolana i jedyne, co mogłem zrobić, to tylko go czcić. Chciałem po prostu rzucić się do jego stóp, stanąć na twarzy, pragnąc coraz więcej jego obecności.
.
Izako Palma
Susan Hitchcock och!! Serce Susan Jesus jest tak piękne, że kiedy je zobaczysz, zmienisz się na wieczność, już nigdy nie będziesz taki sam. Właśnie dlatego szatan zajmuje nas sprawami tego świata, ponieważ wie, że jeśli tylko raz zobaczymy Jezusa, to już koniec, będziemy tak szaleni za Jezusem, że szatan nie będzie w stanie tak łatwo do nas dotrzeć. Najważniejszą rzeczą, którą dziś zrobisz, będzie szukanie jego twarzy, ponieważ jest tak piękny i godny, że nie mogę nic ponad nim postawić.
.
cnotliwa kobieta
Amen! Piękne, dzięki za udostępnienie!
.
H. A
Tak, zgadzam się, nie ma nikogo takiego jak On, a kiedy dostrzegasz Go, nie masz Go dość! Wszystko inne blednie w porównaniu!! WSZYSTKO dotyczy Niego!!
.Dziecko światła 5778
2 lata temu
@Deboroh Pierce
Nie rozumiem, co masz na myśli. Czy możesz wyjaśnić, co masz na myśli?
Właściwie wierzę, że każdy ma swoje własne świadectwo.
A jednak jest to jedno zdanie, które ciągle przychodzi mi do głowy:
„zraniony miłością”.
Jakby Jego miłość była tak potężna, że ​​silni, pyszni ludzie nie mogli stanąć przed Nim. Co mam przez to na myśli?
Są ludzie tacy jak moja mama, którzy zawsze mają pod kontrolą swoje emocje. Nie okazują wielkich uczuć.
Ale kiedy wchodzisz w bezpośredni kontakt z Jego obecnością, wszystko się zmienia. Wybacz, po prostu nie wiem, jak to opisać.
.
Debora Pierce
Chodziło mi tylko o to, że wszyscy mamy to samo świadectwo, że mówimy, że chcemy JEGO więcej… ale z pewnością każdy z nas ma również swoje własne osobiste świadectwa

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 25 czerwca 2022, o 18:05 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: ADORATION || JESUS 19 || Eric Gilmourh
 Post Napisane: 25 czerwca 2022, o 18:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362

https://www.youtube.com/watch?v=mfEQt1MHr-o
WORSHIP MOMENT KE '19 | ERIC GILMOUR | TOM CHAPPELL | SPONTANEOUS
9 mar 2020
.
Jeff Breshears
To uwielbienie było tak niesamowite, że mnie zrujnowało Faktycznie widziałam twarz Pana Płonę dla niego Tęsknię za nim Kocham Jezusa całą moją istotą Po prostu chcę Go poznawać coraz bardziej i bardziej On jest moim jedynym i tylko w Jego obecności Tam nie ma większej radości Panie Jezu jesteś taki święty i nie pragnę niczego prócz Ciebie i wszystkich pragnę Cię w pełni we mnie
.
Kminek Rhiannan
Wow. To są moje dokładne słowa do Niego każdego dnia
.
Carrollyin Paul-Mahabira
2 lata temu
Ta chwila mnie zniszczyła...
Nikt inny oprócz Ciebie, nikt inny oprócz Ciebie, JEZU!
.
Mary Hanrahan
Moja Miłości, JEZU, tylko JEZU, dziękuję za podzielenie się tym, Bóg zapłać wam wszystkim w KE
.
Barbara Pinto
Piękne intymne uwielbienie.
.
David McCoy
po prostu naciśnij przycisk MIŁOŚĆ, potrzebujemy więcej usług takich jak ta, schodzimy nisko i pozwalamy Jezusowi przez Jego Ducha, aby wzniósł się WYSOKI, wywyższony ponad wszystko!
.
589 / 5 000
Wyniki tłumaczenia
lyne benoit
Nie chcemy spuszczać z Ciebie oczu, ponieważ nigdy nie spuszczałeś z nas oczu. Jak piękny, jaki piękny jest Jezus, nikt taki jak Ty Panie, nie mogę nikogo postawić ponad Tobą, nie mogę niczego postawić ponad Tobą, nikt nie jest Ci równy Jezu.
.
Hank Griffin
ERIC Nie jestem pewien, czy zdajesz sobie sprawę, jak bardzo ta posługa wpływa na ludzi, którzy pragną całkowitego poddania się naszemu KRÓLOWI. Dziękuję mojemu OJCIE, że również mi pokazał przykład, który pokazujesz w tych filmach! ON jest wierny i UFAM CI MÓJ PAN JEZUS! Chciałem cię tylko zachęcić, Eric!
BŁOGOSŁAWIEŃSTWA BRAT

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ADORATION || JESUS 19 || Eric Gilmourh
 Post Napisane: 25 czerwca 2022, o 18:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362



SŁODKA OBECNOŚĆ JEZUSA na Konferencji Jezusowej 2014
25 maja 2015
https://www.youtube.com/watch?v=odWZT59LA5A
SWEET PRESENCE OF JESUS at Jesus Conference 2014
490 157 wyświetleń 25 maj 2015
.
Emmanuel Adeyemi
Jezu kocham Cię; Jezu wielbię Cię. Nie ma nic lepszego niż przebywanie w obecności Boga, chciałbym taką atmosferę z powrotem w dzisiejszym kościele, gdzie po prostu czcimy lub nadal jesteśmy w obecności Jezusa.
.
Wino Rachel
Tak było w latach 70-tych w Bible Temple… kiedy zaczęło się to zmieniać, było mi smutno. Musimy po prostu zanurzyć się w Jego obecności i oddać cześć u Jego podnóżka.
.
.
Suzanne Ebby
Brak słów, by opisać niesamowitą moc ducha świętego. Wiemy na pewno, że duch święty działa, gdy w innym zakątku ziemi w filmie następuje uzdrowienie. Samo mówienie do Boga w językach i namaszczona muzyka w tle to wszystko, czego potrzebujemy, aby wysłać ogromną zmianę w życie ludzi. modlitwy z Indii.
.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ADORATION || JESUS 19 || Eric Gilmourh
 Post Napisane: 25 czerwca 2022, o 18:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362

https://www.youtube.com/watch?v=qBmpt-HmfO4
YESHUA || ERIC GILMOUR & WILLIAM HINN
9 paź 2020
.
Kminek Rhiannan
Wydaje się, że mężczyznom jest trudniej niż kobietom kochać Jezusa w ten sposób i napawa mnie radością, gdy widzę tych, którzy potrafią i radzą sobie bez zastrzeżeń. Dlatego istniejemy. Tak głęboka miłość do Jezusa jest dla Niego całkowicie wyjątkowa. Nie ma takiej ludzkiej miłości. Kochanie Go jest jak spełnienie każdego rodzaju ludzkiej miłości, ale o wiele bardziej satysfakcjonujące i piękne.
.
El największy
Zgadzam się . Ten widok mężczyzn bardzo mnie cieszy. I jestem pewien, że Bóg jeszcze bardziej. To jest Bóg, potem Jezus, potem mężczyzna, potem kobieta. Módlmy się, aby ludzie poddali się Bogu, wiedząc, że ich siła i prawdziwa tożsamość, miłość i cel będzie tam, w Nim. Chwalcie Boga na wieki więcej. .
.
Rick Ross
Eric Gilmore ma jedną z najbardziej namaszczonych muzyki
,
Kanwal George
Czuję w Nim tę piękną Miłość Jezusa! Eric kocha Jezusa całym sercem!!
.
Alissa Catron
Och, jak bardzo lubię mówić Jezusowi, że Go kocham! Uwielbiam patrzeć na Jego wyraz twarzy. Czasami czuję ten olejek na czole podczas uwielbienia, jakby mnie namaszczał. To takie namacalne, ale kiedy dotykam czoła, nic tam nie ma.
.
ABBA wojownicza księżniczka ojca
Wow, przydarzyło mi się to dzisiaj po raz pierwszy, ale poczułam to prosto na czubku głowy i ściekało po bokach po tym, jak poprosiłam Jezusa, aby namaścił moją głowę olejem. Jak wspaniale!
.
Alissa Catron
@ABBA Wojownicza księżniczka ojca Czy to nie cudowne!? Czasami czuję Jego zapach! Pachnie słodkim cynamonem i trochę pieprzem. To takie cudowne!
.


ABBA wojownicza księżniczka ojca
@Alissa Catron ​Teraz moje serce podskakuje z radości! Pewnego ranka wyczułem wyjątkową różnicę podczas mojego spokojnego czasu z Bogiem. Zmarszczyłem brwi i zapytałem "skąd to pochodzi?" Aczkolwiek podobał mi się ten zapach. Poczułem swoje ubrania i kanapę, na której klęczałem, ale nic. Chwilę później ponownie go powąchałem. Myśl o tym, że pochodzi od Boga, przeszła mi przez głowę, ale pomyślałem: „nieee, nie powinienem szukać rzeczy, których tam nie ma”, ale teraz, kiedy wspomniałeś o tym, jak pachniało, to tak, jakby Bóg mówił do mnie przez ciebie, „To BYŁEM Ja!”.
WOW! Absolutnie cudownie, droga siostro!
Bóg jest Nagrodą dla tych, którzy Go szukają. Jaka słodka nagroda!
KOCHAMY CIĘ JEZU! TAK TAKIE DUŻO!
Niech cię Bóg błogosławi, droga siostro! Dużo miłości w Chrystusie!
.
Alissa Catron
@ABBA Wojownicza księżniczka ojca Wow!!!! To jest niesamowite! Och, ten zapach jest taki cudowny. Cieszę się, że udało Ci się tego doświadczyć,
.
ABBA wojownicza księżniczka ojca
@Alissa Catron Dziękuję bardzo! Poprosiłem o to ponownie od czasu mojego ostatniego komentarza, ale jeszcze go nie otrzymałem. Poczekam :) . W końcu to prezent!
.Wąska Droga
Song 2:16 Umiłowany mój jest mój, a ja jego: żywi się wśród lilii.
...
Felicia Whitfield
Nie ma słów, aby wyrazić piękny blask uwielbienia, który emanuje z ciebie w tak cennym i świętym podziwie miłości Jezusa. Tak namaszczony. Twoja ognista miłość do króla jest zaraźliwa. To jak najczystszy olejek z nieba. Nawet gdy śpiewasz, królestwo niebieskie wdziera się do pokoju. Jego otaczająca nas obecność okrywa nas i nic innego w życiu nie ma znaczenia. Spójrz prosto w jego piękne i urocze oczy. Niech Bóg błogosławi ciebie Eric,
twoją rodzinę i twoją służbę. Wciągając niebo do tej sfery poprzez adorację i uwielbienie. Chwała Bogu, że nie ma nikogo takiego jak Ty Królu Jezusie.
.

Riette Van Der Merwe
Słowo mówi, że Jezus namaszcza nas Olejkiem wesela i radości!!! Dziękuję Ci mój Panie Jezu Chryste!!!
.
Kerrie Reid
@Pastor eric gilmour Żyjesz nauką swojego życia o intymności .. z taką przejrzystością .. namaszczonym namaszczeniem .. niczym kryształowy wazon ... przepełniony osobą Jezusa ... piękny , inspirujący i wzywający do przyjścia i smaku i przekonaj się sam... Pan jest dobry
Dziękuję... za twoje wylane życie
Sprawia, że ​​ja i tysiące innych pragniemy coraz większej zażyłości z Jezusem. Błogosław ci bracie
.
lyne benoit
Kiedy twoich naprawdę głęboko zakochanych słów jest niewiele, ale są one bardzo ciężkie od emocji i uczuć, są one głębokie. Jak gdy mówi TĘSKNIĘ ZA TOBĄ, to głębokie emocje niosące, tęsknota za Jezusem jest cudowna a jednocześnie bolesna. Te słowa zabierają życie i płoną ogniem w duszy, nigdy nie wychodzisz tak samo, ta tęsknota przejmuje i twoje serce płonie pożądaniem, którego nie da się wytłumaczyć słowami. Rani cię i łamie najpiękniejsze dlaczego, och!!! Jezu jesteś taki piękny!!!!! Jest tylko Ty Panie, tylko Ty.
.
Debora Henon
To najlepsze, jakie kiedykolwiek słyszałem! Zabiera mnie wizyta w królestwie Ducha Świętego. Nie chcę nigdy wyjeżdżać
.
Johnathan Bryant
Jedna z najbardziej ulubionych pieśni do oddawania czci Panu Jezusowi, grając Jego czystość, Jego Miłość, Jego Świątobliwość jest Najpiękniejsza wśród tysięcy, Jezus jest najpiękniejszy ze wszystkich... błogosław Erica w imieniu Jezusa Chrystusa i wszystkich świętych ..amen
.
Daniel Hillestad
Wyobraź sobie miłość, zachwyt, podziw, piękno, mega miłość i ekstremalną dobroć doświadczaną we wszystkich przyszłych spotkaniach przez biliony razy biliony dni i lat bez najmniejszej zasłony i bez możliwych obecnych przeszkód lub przeszkód
.
Jordania
Bracie. Gilmour nie tylko kocha Pana, ale jest bardzo utalentowany.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 25 czerwca 2022, o 18:37 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strona główna forum » YOUTUB VIDEO » PIESNI CHWAŁY


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL