Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » MISTYCYZM WSZELAKI » PROROCY PROROCTWA PRZEPOWIEDNIE




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: James Maloney
 Post Napisane: 8 października 2014, o 12:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
Panoramic Visions of the Future | James Maloney


Is there a supernatural dimension, a world beyond the one we know? Is there life after death?
Do angels exist? Can our dreams contain messages from Heaven? Can we tap into ancient
secrets of the supernatural? Are healing miracles real? Sid Roth has spent over 35 years
researching the strange world of the supernatural. Join Sid for this edition of It’s Supernatural.
SID: Hello. I'm Sid Roth. Welcome to my world where it’s naturally supernatural. Have you
ever heard of a man by the name of William Branham? He had without a doubt since the days
that Jesus walked in the flesh the greatest miracle ministry I ever read about. No guess work on
his part. He knew when people were going to be healed. He never missed it. Well I have a guest
that operates in that same type of presence of God. He was telling me that he, many times,
almost every time, he sees what are known as panoramic visions. He'll see a light over someone
and he'll pick that person out, and then he'll see photographs of their entire life right above their
head, their past, their present, their future. And he was mentored by an individual that said, she's
in Heaven now, but she said he would transmit the most supernatural anointing to people in the
last days. Are you interested in hearing about it? I have to tell you something. I read in the Bible
that the Gentile believer is supposed to provoke the Jew to jealousy. So my friend James
Maloney has been provoking me to jealousy. But I just found out he's not Gentile. He just found
that he's Jewish. So I don't know how can you be provoking me to jealousy? People see a flame
of fire. Explain that, when you speak many times.
JAMES: Well Sid, well what many times happens is I'm ministering after the Word sometimes I
enter in to what's termed, in Hosea 12:10, "multiplied visions." It's what we term a seer
operation, prophetic seer operation. So what happens is the person that's, you know, I feel
impressed to call someone out. I have him stand in front of me and they welcome the anointing
and the congregation is drawing on that gifting and anointing. And then I just have this
overwhelming sense that an angelic person comes to my side. I've actually had people as well as
myself sense the weightiness of this angel, and it's like a flame of fire. It's, I can't describe. But
just that way, hundreds have seen this terror kind of fire just hover over the person and I, and just
drop on us. And when it does extraordinary things happen.
SID: Speaking of extraordinary things, I mean, you should have been at a meal that I recently
had with James. I mean, you were telling me one thing after another. Tell me about the person
with the tattoo.
JAMES: You like that one, don't you?
SID: I do. I do.
JAMES: Out in Anaheim, California there was a drug addict that had just gotten saved, just a
couple of weeks, and he was so embarrassed, precious brother, because not only did he have
needle marks in his arm, hundreds of them on both arms, but tattoos, and they were all demonic.
I mean, they were just grotesque. And he said, "You know, I just want to serve Jesus, but I'm so
embarrassed because I've been a drug addict and I have hepatitis C, and this and that, and look at
these needle marks." And I just saw the hands of Jesus in a vision just put his hands on him, and 2
30 seconds later, all the needle marks disappeared. And, hey, that got him excited. And then I
said something. I said, he's worried about the tattoos. I said, "Just watch what the Lord does.
Wake up in the morning. Just watch what God does." That's how I said it. And he woke up the
next morning and he was there in the bathroom, you know, brushing his teeth, and all of a
sudden he felt this tingling. He said, "I felt this shaking and tingling." Then poof! And he had
brand new baby skin, not one tattoo left. Hallelujah!


Czy istnieje nadprzyrodzony wymiar, świat poza jednym wiemy?
Czy istnieje życie po śmierci?
Czy istnieją anioły?
Czy nasze sny zawierają wiadomości z Nieba?
Możemy wykorzystać starożytny
Sekrety nadprzyrodzone?
Czy cuda lecznicze prawdziwe?
Sid Roth spędził ponad 35 lat
badania dziwny świat nadprzyrodzony.
Dołącz SID dla tej edycji jest to Supernatural.

SID: Witam. Jestem Sid Roth.
Witaj w moim świecie, gdzie to naturalnie nadprzyrodzony. mają ci
słyszał o człowieku o imieniuWilliam Branham?
Miał niewątpliwie od czasów że Jezus chodził w ciele największy cud posługi kiedykolwiek przeczytać.
Chyba na żadnej pracy jego część.
Wiedział, kiedy ludzie będą uzdrowieni.
On nigdy nie przegapić.
Cóż mam gości , która działa w tym samym typie obecności Boga.
Mówił mi, że on wiele razy,
Prawie za każdym razem, widzi tak zwanych panoramicznych wizjach.
On zobaczyć światło nad kimś a on wybrać tę osobę z, a potem zobaczymy fotografie z całego życia tuż nad ich głowa, ich przeszłość, ich obecne, ich przyszłość.
I był prowadzony przez osobę, że powiedział, że jest teraz w niebie, ale powiedział, że przekazuje większość nadprzyrodzone namaszczenie do ludzi
Ostatnie dni.

Czy jesteś zainteresowany słuchaniem o tym?
Muszę ci coś powiedzieć.
Czytam w Biblii że wierzący poganie ma sprowokować Żyda do zazdrości.
Więc mój przyjaciel James Maloney został prowokując mnie do zazdrości.
Ale ja po prostu okazało się, że nie jest poganinem.
On po prostu znaleźć , że jest Żydem.
Więc nie wiem, jak można być sprowokowanie mnie do zazdrości?
Ludzie widzą płomień ognia.
Wyjaśnij, że kiedy mówisz wiele razy.
James: Cóż Sid, dobrze, co się dzieje, jest wiele razy posługi jestem po słowie czasem wejść do tego co nazwano, w
Ozeasza 12:10, "mnoży wizje."
To, co nazywamy jasnowidzem praca, praca prorocze jasnowidz.
Więc co się dzieje, jest osoba, która jest, wiesz, czuję się
pod wrażeniem, aby zadzwonić do kogoś na zewnątrz.
Mam mu stanąć przed sobą i przyjmuję namaszczenie
i zgromadzenie na tym rysunku jest gifting i namaszczenie.
A potem po prostu to
przytłaczające poczucie, że anielski osoba przychodzi do mojej strony.
Ja rzeczywiście miał ludzi, a także ja wyczuć weightiness tego anioła, i to jest jak płomień ognia.
To, że nie da się opisać. ale tylko w ten sposób, to setki widziałem przerażenie rodzaju ognia po prostu unoszą się nad osobą i ja, i tylko spaść na nas.
I kiedy to robi niezwykłe rzeczy się zdarzają.
SID: Mówiąc o niezwykłych rzeczach, to znaczy, że powinny być na posiłek, które niedawno miał z Jamesem.
To znaczy, mówili mi jedno po drugim.
Opowiedz mi o osoby z tatuażem.
James: Jesteś jak ten jeden, nie?
SID: ja. Ja.

JAMES: Out w Anaheim,
Kalifornia był narkomanem, który właśnie dostał zapisane, tylko
Kilka tygodni, a on był tak zakłopotany, cenne brat, bo nie dość, że mają
Znaki igły w ramię, setki z nich na obu ramionach, ale tatuaże, i wszystkie były demoniczne.
Chodzi mi o to, że były one po prostu groteskowe.
I powiedział:
"Wiesz, ja po prostu chcę, aby służyć Jezusowi, ale jestem tak
zakłopotany, ponieważ byłem narkomanem i mam wirusowe zapalenie wątroby
typu C, i to i to, i spojrzeć na Oceny te igły.
"i po prostu zobaczyłem ręce Jezusa w wizji po prostu umieścić na nim ręce i 2
30 sekund później, wszystkie znaki igła zniknęła.
I, hej, że dostał go podekscytowany.
I wtedy powiedział coś. I powiedział, że jest zaniepokojony tatuażami.
I powiedział: "Tylko uważaj, co robi Pan.
Obudzić się rano. Wystarczy obserwować, co robi Bóg. "Tak właśnie powiedział.
I obudził się
Następnego dnia rano, a on tam był w łazience, wiesz, myje zęby, a wszystkie
Nagle poczuł, to mrowienie. On powiedział: "Czułem to drżenie i mrowienie."
Następnie puf! I miał nowy skóry dziecka, nie jeden tatuaż w lewo.
Alleluja

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 8 października 2014, o 12:37 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: James Maloney
 Post Napisane: 8 października 2014, o 12:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
SID: You're looking at James and you're saying, boy that man is such a blessed man. But you
don't know what that man has gone through. You see, his, he was born illegitimately. His
mother's husband was in prison. He gets out of prison, recognizes that James could not be his. He
was in prison, could not possibly have been his son and abuses James. He locks him in a closet.
He doesn't eat. He's beaten. He's rejected. How long were you locked in that closet?
JAMES: Nine months straight and then periodically about six, seven months.
SID: Did they give you much food?
JAMES: Oh no. I'd go two and three days with no food. They would just throw a bottle of water,
a little milk or a half-eaten hamburger in there, and the only time I was taken out was to be
beaten and then thrown back in there. So my nose was broken several times, my eye area, ribs,
fingers were broken, this and that, you know.
SID: But God had mercy and he was adopted by a wonderful family. At 15, he hears the audible
voice of God and he becomes a believer in the Messiah. Nineteen, he's off to Bible college and
you had a visitation. You believe it was from the Angel Gabriel. What happened?
JAMES: I was doing a lot of fasting and praying. Now that may sound real spiritual, but I was a
student at Christ for the Nations in Dallas, Texas, and we didn't have a cafeteria, so I had no
money, so I had no other choice but to fast. But God used it. I think it was on the fourteenth day
that I had 22-minute visitation from an angelic person. I knew it was not Jesus because when I
was born again, Jesus was the one that appeared to me. So there's a difference, of course. And I
was given mandates and certain scriptures that I would identify my life ministry calling in the
future. And it was at that time that I received just certain impartations and callings, and I didn't
wait. I was 19. I just, you know, hey, I'm ready, let's go for it. And I just started stepping out as a
student and God began to give me words of knowledge and wisdom, and prophetic words for
students, and they were quite specific.
SID: I am in awe the gifting that you operate in. But in 40 years of the most amazing, amazing
ministry, this is the single most profound experience. We'll talk about it when we come back.

..........
SID: Patrzysz na Jakuba i mówisz, chłopcze, że człowiek jest tak błogosławiony człowiek. ale
Nie wiem, co ten człowiek przeszedł. Widzisz, jego, on urodził się bezprawnie. jego
mąż matki był w więzieniu. On wychodzi z więzienia, przyznaje, że James nie mógł być jego. on
byłem w więzieniu, nie mógł być jego synem i nadużycia James. Zamyka go w szafie.
Nie jeść. On pobity. On odrzucony. Jak długo można zablokować w tej szafie?
JAMES: Dziewięć miesięcy prosto, a następnie okresowo około sześć, siedem miesięcy.
SID: Czy dają dużo jedzenia?
JAMES: O nie. Chciałbym tam dwa i trzy dni bez jedzenia. Oni po prostu wyrzucić butelkę wody,
trochę mleka lub pół zjedzony hamburger tam, i tylko raz został wystawiony miało być
pobity i wyrzucony z powrotem tam. Więc mój nos został złamany kilka razy, moje okolice oczu, żeberka,
Palce zostały podzielone, to i to, wiesz.
SID: Ale Bóg zlitował się i został przyjęty przez wspaniałą rodzinę. W 15, słyszy on słyszalny
głos Boga, który staje się wierzący w Mesjasza. Dziewiętnaście, to się do szkoły biblijnej i
miałeś odwiedzin. Wierzysz, że to od anioła Gabriela. Co się stało?
JAMES: Robiłem dużo poszcząc i modląc się. Teraz to może brzmieć realne duchowe, ale byłem
student Chrystusa dla Narodów w Dallas, w Teksasie, a nie mamy stołówkę, więc nie miał
pieniędzy, więc nie miałem innego wyboru, jak tylko szybko. Ale Bóg go stosować. Myślę, że to było na czternastego dnia
że miałem 22 minut wizytację z anielskim osoby. Wiedziałem, że to nie był Jezus, ponieważ kiedy
narodził się na nowo, Jezus, który ukazał się na mnie. Więc nie ma różnicy, oczywiście. i
otrzymał mandat i niektórych pism, które identyfikują moje życie i powołanie ministerstwa w
przyszłość. I to było w tym czasie, że otrzymał tylko niektóre speed i powołania, a ja nie
czekać. Byłem 19. Po prostu, wiesz, hej, jestem gotowa, chodźmy do niego. I po prostu zacząłem wychodząc od
studentów i Bóg zaczął mi słów wiedzy i mądrości, i prorocze słowa za
studentów, i były dość specyficzne.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: James Maloney
 Post Napisane: 8 października 2014, o 12:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
SID: So James was directed to a woman. Her name, she's in Heaven now, her name is Francis
Metcalf. And Francis had a group of people that would pray, that would do the most phenomenal
things, I mean, visitations to Heaven, translated to other parts of the world when they would go
into trances. And James, she had a face-to-face visitation from Jesus. What did he say to her?
JAMES: Well she had, Sid, many visitations from the Lord. But this particular one, now she's
my spiritual mom, that group of women and men, about 70, 80, spent over 53 years, six days a
week, eight, nine hours a day in high praise and worship, and intercession as a minister in my
home town. And this particular visitation, Jesus spoke to her and said that there would come a
time, an "end time ministry," whenever that is, whatever that means, I believe it's now, that Jesus
face-to-face spoke to her and said that, "I will set apart and raise up," what he called, the Dove
Company. She was a forerunning group. Her precious brothers and sisters and I were sent out
from her at 19 years of age. I was a Jesus freak. I admitted I needed some changes in my life and
a little bit more sanctification. She said that, "You grow and mature, you'll grow into this and
you will be an extension." In other words, you will enter in to our prayers, our intercessions, our
fastings, all that we've spent 50-some years. And it's interesting because a lot of the nations, Sid,
that I go to, I find out in their writings that they had been there 60 years earlier.
SID: So they actually paved the way with prayers for James to come there. I told you our God is
brilliant.
JAMES: Yes. Exciting move.
SID: Now tell me about the most profound, it happened a couple years ago, profound experience
you've ever had.
JAMES: February of 2012, I was getting ready to go to bed. It was 1:00 in the morning, Texas
time. All of a sudden, the next thing I know, I'm looking down at a map and I see the city
Tashkent, Uzbekistan. I just thought I was in a visionary thing, God was going to reveal
something about the community. But then I saw myself go up, I guess by course, an hour north
and an hour east, near a city called, in English, Amoti [sp]. They are pronounced differently. And
about 30 minutes or so, a walk 45 minutes south. I mean, the specificness of it. And all of a
sudden, I'm just standing there on a dirt road and I realized, it didn't take much discernment, that
I was translated there or transported, like Phillip in Acts 8, spirit, soul and body. And there had
been gathered there about a thousand people that had just newly been saved, newly born again.
But they were sick and afflicted, because the evangelist had just talked about salvation, by God,
the greatest miracle, but did not talk about Jesus as the Messiah that could heal. So they were all
waiting there to be healed. And out of all of my years of ministry, it was the most sick, diseased,
infirm group of people I've ever seen, children with their limbs blown off because of mines. And
I'm overwhelmed. But what overwhelmed me the most was I'm standing there thinking I'm alone,
what am I supposed to do. It's in the middle of the afternoon. It's the next day, of course. And I
look to my left and Jesus was standing right next to me.

SID: Więc James został skierowany do kobiety. Jej imię, ona jest teraz w niebie, ma na imię Franciszek
Metcalf. I Francis miał grupę ludzi, że się modlą, że zrobi najbardziej fenomenalne
rzeczy, to znaczy, terminu oględzin do Nieba, tłumaczone na inne części świata, kiedy pójdą
w trans. I James, miała odwiedzin twarzą w twarz z Jezusem. Co miał jej powiedzieć?
James: Cóż miała, Sid, wiele wizytacje od Pana. Ale to przede wszystkim jeden, teraz jest
moja mama duchowy, że grupa kobiet i mężczyzn, o 70, 80, spędził ponad 53 lat, sześć dni w
tygodniu, osiem, dziewięć godzin dziennie w wysokiej uwielbienia i wstawiennictwa jako minister w moim
rodzinne miasto. I to zwłaszcza wizytacja, Jezus przemówił do niej i powiedział, że nie przyjdzie
czas, "Koniec czasu ministerstwo," gdy jest to, cokolwiek to znaczy, uważam, że to teraz, że Jezus
twarzą w twarz mówił do niej i powiedział, że "będzie ustawić siebie i podnieść się", jak to nazwał, gołębica
Firma. Była grupa forerunning. Jej bracia i siostry szlachetne i wysłano mi
od niej o 19 lat. Byłem maniakiem Jezus. I przyznał, że potrzebne pewne zmiany w moim życiu i
trochę bardziej uświęcenie. Powiedziała, że "wzrastać i dojrzewać, będzie rosnąć w tym i
będzie rozszerzenie. "Innymi słowy, można wejść w nasze modlitwy, nasze wstawiennictwo, nasza
postach, wszystko, spędziliśmy 50-kilka lat. A to ciekawe, bo wiele narodów, Sid,
że idę, dowiem się w swoich pismach, że byli tam 60 lat wcześniej.
SID: Tak rzeczywiście utorowało drogę z modlitwą za James tam przyjść. Mówiłem ci, jest naszym Bogiem
genialny.
James: Tak. Emocjonujący pojedynek.
SID: Teraz powiedz mi o najgłębszym, stało się to kilka lat temu, głębokie doświadczenie
jaki kiedykolwiek miałem.
JAMES: lutego 2012 roku, byłem coraz gotowy pójść do łóżka. To była 1:00 rano, w Teksasie
czas. Nagle, następną rzeczą, wiem, jestem patrząc na mapę i zobaczyć miasto
Taszkent, Uzbekistan. Pomyślałem, byłem w wizjonerski rzeczy, Bóg zamierza ujawnić
coś o społeczności. Ale potem zobaczyłem siebie w górę, myślę o kursie, godzinę drogi na północ
i godzinę na wschód, w pobliżu miasta o nazwie, w języku angielskim, Amoti [SP]. Są wymawiane inaczej. i
około 30 minut lub tak, spacerem 45 minut na południe. To znaczy, na specificness tego. A wszystko
Nagle, po prostu stoi na polnej drodze i zdałem sobie sprawę, że nie potrzeba wiele rozeznania, że
I został przetłumaczony tam lub transportu, jak Phillip w Dz 8, ducha, duszy i ciała. I nie miał
zgromadzono tam około tysiąca osób, które dopiero niedawno zostały zapisane, nowo narodzony na nowo.
Ale byli chorzy i cierpiący, bo właśnie ewangelista mówił o zbawieniu, przez Boga,
największy cud, ale nie mówił o Jezusie jako Mesjasza, który może uzdrowić. Więc wszyscy byli
tam czeka, aby się leczyć. I z wszystkich moich lat służby, to było najbardziej chore, chore,
niedołężnych grupa osób, jakie kiedykolwiek widziałem, dzieci z ich kończyn zboczyła z powodu kopalni. i
Jestem przytłoczony. Ale to, co mnie najbardziej był przytłoczony Stoję tam myśląc, że jestem sam,
Co mam zrobić. Jest w środku popołudnia. Jest to następny dzień, oczywiście. i
spójrz na mój lewy i Jezus stał tuż obok mnie

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: James Maloney
 Post Napisane: 8 października 2014, o 12:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
SID: It's nice not to be alone.4
JAMES: Yes.
SID: Especially there.
JAMES: And I'm thinking, oh thank you Jesus, you're here. But it was so amazing, Sid, because
he just had this matter of fact look in his eye. And so he just went down in the crowd, and of
course, I'm going to follow him.
SID: I would.
JAMES: Yeah, wouldn't you? And I just started to follow him. And he would go up to there's a
man who had consumption or something, he should have been a 180-pound man, looked 90
pounds, curled up in a fetal position, was dying, was hardly able to breathe, just a lump of flesh.
And Jesus looked at me and expected me to put my hands out to pray for the man. Well when I
did, he entered into my body and the man saw the hands of Jesus, but they were my hands, but
they were Jesus' hands. And the man was supernaturally lifted up. It was about four feet from us,
no binding, loosing, didn't have to cast out, speak in, do nothing. Just the manifest presence of
Jesus, lifted him up. He stood straight up and he filled out to the proper weight instantaneously,
as if he never had the condition. And Jesus just a matter of fact just went to another person and
another person. I followed him. And so no miracle took less than 15 seconds.
SID: Do you realize we are living in the days that what James is describing, there will be people,
unknowns, people no one has ever heard of that are hungering and thirsting for this kind of
reality right now, and they will be filled. When we come back I want him to describe a few of the
miracles he saw there. But then I want him to tell you why this was not a pizza dream. We'll be
right back.
[music]
We'll be right back to It's Supernatural.
We now return to It's Supernatural.
[music]
SID: So James is translated to the former Soviet Union. He's seeing miracles like few people on
Earth have ever seen. Tell me about limbs being restored, because they had all those mines and
their limbs were blown off.
JAMES: What broke my heart more than, of course, all of the conditions of the people were, of
course, it broke my heart, the compassion of the Lord, and you could just sense it, the Lord just
touching them and going amongst them. But what really touched me were the little children. Just
broke my heart because they would have a missing hand or missing leg, or foot, or whatever,
because of the mines. And every single one of those children, the leg or hand did not grow out. It
just appeared. It's the only way I can describe it.


SID: Miło nie być alone.4
James: Tak.
SID: Zwłaszcza tam.
James: A ja myślę, och dziękuję Jezusowi, że tu jesteś. Ale to było tak niesamowite, Sid, ponieważ
on po prostu miał ten rzeczywistości spojrzeniem. I tak po prostu poszedł w tłum, a wśród
Oczywiście, mam zamiar go przestrzegać.
SID: chciałbym.
James: Tak, prawda? I po prostu zacząłem go śledzić. I pójdzie do nie
Człowiek, który miał konsumpcję czy coś, powinien być 180-kilogramowy mężczyzna, wyglądał 90
funtów, skulona w pozycji embrionalnej, umierał, był prawie nie mogła oddychać, tylko kawałek mięsa.
A Jezus spojrzał na mnie i oczekuje mnie, aby umieścić swoje ręce do modlitwy dla człowieka. Cóż, kiedy
zrobił, wszedł do mojego ciała i mężczyzna zobaczył w ręce Jezusa, ale były moje ręce, ale
były ręce Jezusa. I człowiek został nadnaturalnie podniósł. To było jakieś cztery metry od nas,
nie wiążące, utraty, nie musiał wyganiać, mówić, nic nie robić. Tylko manifest obecność
Jezus, podniósł go. Stał prosto, a on wypełniony do właściwej wagi natychmiast,
tak, jakby nigdy nie miał kondycji. A Jezus po prostu faktem po prostu poszedł do innej osoby i
inna osoba. Poszedłem za nim. A więc nie ma cud trwało mniej niż 15 sekund.
SID: Czy zdajesz sobie sprawę, że żyjemy w czasach, że to, co James opisuje, znajdą się ludzie,
niewiadomych, ludzie nikt nigdy nie słyszał, że są głodni i spragnieni tego rodzaju
Rzeczywistość już teraz, a oni będą nasyceni. Kiedy wrócimy Chcę, żeby opisać kilka z
cuda widział tam. Ale chcę mu powiedzieć, dlaczego nie było pizzy sen. Będziemy
Zaraz wracam.
[muzyka]
Będziemy z powrotem na jego Supernatural.
Wracamy do To Supernatural.
[muzyka]
SID: Tak James jest tłumaczony do byłego Związku Radzieckiego. On widząc cuda, jak niewielu ludzi na
Ziemia kiedykolwiek widziałem. Opowiedz mi o kończyn jest przywrócony, ponieważ mieli te wszystkie kopalnie i
ich kończyny zboczyła.
James: Co złamał mi serce więcej niż, oczywiście, wszystkie warunki ludzi były,
Oczywiście, że złamał mi serce, współczucie Pana, a może po prostu poczuć go, Pan po prostu
dotykając ich i będzie wśród nich. Ale co tak naprawdę dotknął mnie były małe dzieci. tylko
złamał mi serce, ponieważ musieliby brakującego lub brakującą nogę rękę lub nogę, lub cokolwiek,
bo z kopalni. I każdy z tych dzieci, ręka noga lub nie wyrastają. jest
Właśnie ukazał się. To jedyny sposób, w jaki można to opisać.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: James Maloney
 Post Napisane: 8 października 2014, o 12:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
SID: Now I asked James, what do you know, was it just a real vivid dream? How do you know
this? Well first of all, he told me that people got reports that they remembered him and they
remembered someone else with you. Who was the someone else?
JAMES: This guy that, brown hair and a beard, and he, for some strange reason wore, you
know, like a tunic or, that's the way they worded it, you know.
SID: Imagine getting reports like that. But then, this is the most amazing part, when he got back,
you were covered with what?
JAMES: Well let me just say this. When it was all done, they were all crying out, Yeshua!
Yeshua! Yeshua! And now there's now about probably 1500, 1800, Yeshua! Yeshua! Yeshua!
And he's standing right next to me. And Jesus just looks at me. It's been three hours I was
ministering with them. And he's phasing in and out. They're seeing me, seeing him. That's the
whole Romans 8, "manifest sons of God". And he just looked at me. It was real ironic. The
Lord's got an amazing sense of humor. And he said, "Am I not Creator? Am I not God? Is there
anything too hard for me?" Next thing I remember, I'm sitting on the edge of my bed in Texas
and I'm looking, and all of my clothes was covered with dirt, mud, and shoes, and everything.
SID: Is there any way by your bed in Texas that you would have been there filled with mud?
Any explanation?
JAMES: Not sitting on the edge of my bed with my wife there.
SID: Okay. You told me that God had something for us right now. I want you to, whatever God
shows you.
JAMES: Well I tell you, I'm just going to lay it out here. There is an amazing manifest presence
of God. It's very angelic. The Glory is here. It's in the audience. It's upon you, Sid. I told you that
just a few minutes ago, the Glory. You know, even though we believe in Jesus, Yeshua is the
centrality of everything. We believe in him as Messiah, yet he does use angelic persons to help
aid in ministry of the Holy Spirit and there is just a powerful manifestation. And I'm really
incredibly amazed that the one that particularly stands next to my right side when I move in
visionary experience, he's here, and it's, I want to do everything in my power to keep myself
from going into the crowd.
SID: But I want you, I want you to, I don't know, we may have a mutiny on our hands right now.
But I want you to pray as God directs, right now.
JAMES: Holy Spirit, I just thank you for the various ways that you operate and move in the
lives of your people, that this precious group, those that are watching, the millions, that there are
thousands now that are being touched by the Holy Spirit right in Jesus' name, and they are being
called to come up higher in the Spirit. They are called to greater visionary encounters, and
dreams, and rapturous experiences. And as the Holy Spirit wills and directs, all of this scriptural.
All of this is for this time. We've come to that season for such a time as this. In Jesus' name, we
release that activation right now. So everyone that's watching this program, they're going to have 6
visions like they've never had before. They're going to have dreams like they've never had
before. They're going to be called up. They're going to experience the presence of God and so are
you, Sid. Hallelujah

SID: Teraz poprosiłem James, co wiesz, to był po prostu prawdziwy żywy sen? Skąd wiesz, że
to? Oraz przede wszystkim, powiedział mi, że ludzie mają raporty, że jego i pamiętali
pamiętał kogoś z was. Kto był ktoś inny?
James: To facet, który, brązowe włosy i brodę, a on, z jakiegoś dziwnego powodu, ci nosili
wiedzieć, jak tuniki czy, to sposób, w jaki sformułowane, wiesz.
SID: Wyobraź sobie, raporty, takie jak to. Ale wtedy jest to najbardziej niesamowita część, kiedy wróciłem,
Ci pokryte były co?
James: Cóż powiem tylko to. Kiedy to wszystko było zrobione, wszystkie były wołając, Jeszua!
Jeszua! Jeszua! A teraz nie ma już około 1500, 1800 chyba, Jeszua! Jeszua! Jeszua!
A on stał tuż obok mnie. A Jezus patrzy na mnie. Minęły trzy godziny byłem
posługi z nich. A on stopniowe i obecnie. Oni widząc mnie, widząc go. To
Cały Rzym 8, "oczywiste" synowie Boży. A on tylko spojrzał na mnie. To była prawdziwa ironia.
Pan ma niesamowite poczucie humoru. A on powiedział: "Czyż nie jestem Stwórcą? Czyż nie jestem Bogiem? Czy istnieje
coś dla mnie zbyt trudne? "Następne, co pamiętam, siedzę na brzegu łóżka w Teksasie
i szukam, i wszystkie moje ubrania pokryta była brudem, błotem, i buty, i wszystko.
SID: Czy jest jakiś sposób, by swoim łóżku w Teksasie, które nie byłyby wypełnione błotem?
Wszelkie wyjaśnienia?
James: Nie siedzi na krawędzi łóżka z tam żoną.
SID: Ok. Powiedziałeś mi, że Bóg miał coś dla nas teraz. Chcę cię do tego, co Bóg
pokazuje.
James: Cóż wam powiedzieć, ja po prostu się położyć go tutaj. Jest niesamowity manifestu obecność
Boga. To bardzo anielski.Sława jest tutaj. To na widowni. To na was, Sid. Mówiłem ci, że
zaledwie kilka minut temu, Glory. Wiesz, mimo że wierzymy w Jezusa, Jezus jest
Centralne wszystkiego. Wierzymy w niego jako Mesjasza, ale on nie używać, aby pomóc osobom anielskie
pomoc w służbie Ducha Świętego i jest po prostu potężna manifestacja. I jestem bardzo
bardzo zdziwiony, że jeden, który szczególnie stoi obok mojej prawej stronie, kiedy poruszają się w
doświadczenie wizyjne, jest tutaj, i to, co chcę zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby utrzymać się
od wdawania się w tłumie.
SID: Ale ja chcę cię, chcę, żebyś, nie wiem, może mamy bunt w naszych rękach teraz.
Ale chcę, żebyś się modlić tak, jak Bóg kieruje i teraz.
JAMES: Duch Święty, ja po prostu dziękuję za różne sposoby, które działają i poruszają się w
Mieszka z twoich ludzi, że ten cenny grupy tych, które oglądasz, miliony, które nie są
tysiące teraz, że zostały dotknięte przez Ducha Świętego w prawo w imię Jezusa, a oni są
nazywa wymyślić wyższa w Duchu. Nazywane są one do większych spotkań wizjonerów i
marzenia i zachwytu doświadczenia. I jak Duch Święty chce i kieruje, wszystko to biblijne.
Wszystko to jest w tym momencie. Zaszliśmy do tej pory na czas taki jak ten. W imię Jezusa, mamy
zwolnij, że aktywacja teraz. Więc każdy, kto ogląda ten program, że będziemy mieć 6
wizje jak oni nigdy nie miałem wcześniej. Oni będą mieć sny, jakby nigdy nie miał
wcześniej. Zamierzają zostać powołany. Zamierzają doświadczyć obecności Boga, a więc są
Ci, Sid. Alleluja

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: James Maloney
 Post Napisane: 8 października 2014, o 12:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
SID: I'll take that. How about you guys? You want to take it? How about you guys? Do you
want to take it? James had a visitation to Hell, and I've heard his description of this. And I’m
going to tell you, Hell is real. It so changed his life. He used a phrase, which really got to me. We
have a race against time because Hell is real. Heaven is real. God is real. Jesus is real. You need
reality and reality is the Messiah of Israel. Yeshua [Hebrew]. And if you right now within your
heart and with your mouth you would say, I believe Jesus died for my sins. I'm so sorry. In Jesus'
name give me the help to overcome them. Come inside of me. Be my Lord. Your words. Say
this. Get right with God. There's a race against time.
[music]
We'll be right back to It's Supernatural.
We now return to It's Supernatural.
[music]
SID: Next week on It’s Supernatural. Can demons cause sickness, such as cancer? And if you
pray for a healing and you do not cast out the demon, maybe that's why people aren't being
healed of diseases such as cancer. My guest says that when you cast the demon of cancer out, the
healing begins.

SID: Wezmę to. Jak o was? Chcesz go wziąć? Jak o was? Czy
chcesz go wziąć? James miał wizytację do piekła, i słyszałem jego opis tego. A ja jestem
powiem ci, Piekło jest prawdziwe. To tak, zmienił jego życie. Użył wyrażenia, które naprawdę się do mnie. mamy
mają wyścig z czasem, bo piekło jest prawdziwe. Niebo jest prawdziwe. Bóg jest prawdziwy. Jezus jest prawdziwym. musisz
rzeczywistość, a rzeczywistość jest Mesjaszem Izraela. Jeszua [Hebrajski]. A jeśli teraz w Twoim
sercem i ustami byś powiedział, Wierzę, że Jezus umarł za moje grzechy. Tak mi przykro. W Jezusa "
nazwa mi pomoc je przezwyciężyć. Przyjdź we mnie. Bądź moim Panem. Twoje słowa. powiedzieć
tego. Się z Bogiem. Jest to wyścig z czasem.
[muzyka]
Będziemy z powrotem na jego Supernatural.
Wracamy do To Supernatural.
[muzyka]
SID: W przyszłym tygodniu na jego Supernatural. Czy demony powoduje choroby, takie jak rak? A jeśli
modlić się o uzdrowienie i nie wypędzał demona, może dlatego ludzie nie są w
wyleczone chorób takich jak rak. Mój gość mówi, że gdy rzucisz demona raka z,
rozpoczyna się leczenie.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: James Maloney
 Post Napisane: 8 października 2014, o 13:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
Nie wiem kto to nie znam nie słyszałam czy ktoś wie o nim cos więcej ?

znalazłam
http://translate.google.pl/translate?hl ... annel%3Dsb
.
JAMES MALONEY został w pełnym wymiarze czasu służby na prawie czterdzieści lat jako prezes Głos Dove firmy International (dawniej aktów Group International.)
W szanowanego proroczym głosem, ministerstwo wyrażenie Jamesa cechuje Podpisywanie potężny i-cud przepływu, silnie nastawiona na uzdrowienie dla umysłu, duszy i ciała.

Ale życie Jamesa rozpoczęła się nadużyć, odrzucenia i strachu.
Jako nastolatek, w obliczu myśli samobójcze, zawołał na odpowiedź:
"Boże, jeśli jesteś naprawdę realne, Będziesz musiał ujawnić się do mnie, bo nie mogę już tego znieść!"

Jezus Chrystus, pod warunkiem, że odpowiedź na to pytanie, pojawiające się w obłoku chwały z dwoma wyciągniętymi rękami: "Słyszałem twoje wołanie o akceptację. Słyszałem twoje wołanie o rzeczywistości, i kocham cię tak, jak, że jesteś. "

Od tego spotkania zmieniające życie, namaszczenie i łaska Pańska nie przejawia się w służbie Jakuba w proroczym pracy widzącego, gdzie szczegółowe dane o warunkach ludzi są nadnaturalnie objawionej, tworząc w ten sposób wiarę w Jezusa Chrystusa, aby otrzymać cud.
Aby tylko cześć boską, ten przepływ panoramiczny konsekwentnie stosowany do rozpuszczenia metalu w ciałach ludzi, aby utworzyć lub odtworzyć kończyny,
aby stopić guzy i rozruszników, aby otworzyć oczy niewidomym i uszy głuchych, i wiele więcej!

Jako uznany teolog James posiada DD, a Th.D. i dr Uczył w szkołach biblijnych, od ponad dwudziestu lat i jest autorem kilku ciekawych książek: taniec Ręka Boga, Panoramiczny Widzący, przytłoczony przez Ducha, Aletheia Eleutheroo, rannych Cry i serii Freedom.
Jego praca jest uprawniony zbliżające Pana w pożarach.
Jest także kompilator Ladies złota i Rapture na Bliskim Wschodzie, zebranych nauk Frances Metcalfe i złotego świecznika.

James i jego żona, Joy, mieszka w okolicy Dallas-Fort Worth z ich dorosłych dzieci i siedmiu wnuków.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 8 października 2014, o 13:26 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strona główna forum » MISTYCYZM WSZELAKI » PROROCY PROROCTWA PRZEPOWIEDNIE


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL