Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » ZNANY i NIEZNANY Świat PRZYRODY » Znaki na NIEBIE-Ziemi-WODZIE » KOSMOS - UFO

Autor Wiadomość
 Tytuł: Eiffel Tower- Wieża Eifla i UFO
 Post Napisane: 28 stycznia 2021, o 08:51 
admin
admin

The Eiffel Tower UFO’s from the Live Webcam
.
MALAIKA AL-AMIN
12 godzin temu
Gina, to przechwytywanie jest niezwykłe! Jak udaje ci się złapać te wszystkie rzeczy? Myślę, że to kwestia "" bycia we właściwym miejscu we właściwym czasie "", LOL!
ZATRZYMAJ WIELKĄ PRACĘ!
.
Carolyn Klenk
Wieża Eiffla jest na linii prostej !! Większość ważnych posągów i pomników znajduje się na liniach świeckich, mają one bardzo potężną energię !! Spójrz na to dalej, to bardzo interesujące! Widzimy coś niezwykłego !! Większość ludzi nie zna tych informacji, ale nie są one fałszywe !! Myśl, patrz i badaj zamiast robić głupie komentarze!
4
Klasyczny Ninja
Czy to może być technologia telsa? Darmowa energia? Większość starszych budowli wykonali tatarzy. Do przeprowadzenia bezprzewodowego prądu w budynku. Tak, śpiewaliśmy. Nasza historia jest fałszywa.
.
zemsta patriotów
Nie trolluję. Mówię poważnie.
.
Iris Essex
Wygląda na to, że światło w wieży świeci na statek, a następnie nie chce go dostrzec po raz drugi. To wychwyt jest jeden na milion, podobnie jak formy plazmy. Bądź odważna Gina, jest powód, dla którego jesteś w tej chwili, a twoja podróż pozwala ci pokazać swoje spostrzeżenia.
.
Christopher Kunis
Cześć Gina, widzisz Merkabę na niebie. Wszystkie kolory tęczy. Merkaba spłaszczająca się od złych. Pomyśl o Gwieździe Dawida. Sprawdź, co się stanie, gdy merkaba się spłaszczy. To schodzi klika. Wspaniałe przebudzenie
.
Pauline Hogness
David nie miał gwiazdy. To, co masz na myśli, to „star of remphan”. W matematyce nazywa się to czworościanem
.
sbrazwell42
Znalazłem ich więcej na jednej z ich kamer plażowych… ta haga jest ich pełna…
Nie mogę nadążyć
.
jennifer memon
Gina, myślę, że pobierasz pliki do pobrania z ET, więc wiesz, gdzie szukać, w przeciwnym razie mogą być wszędzie. Znajdujesz niesamowite rzeczy! Dzięki.
.
ramon abarca
Krótko i słodko, więc wszystko, co nam powiedziano i wszystko, co widzieliśmy, nigdy nie było tym, czym myśleliśmy, że było. Jest większe niż nam powiedziano, a teraz to widzimy, taka fajna Gina! Dziękuję Ci!
.
Krystal Wingate
To niesamowite, zwłaszcza gdy promień światła jest przerywany przez statek.
.
Ivy Cantu
Biblia mówi, że musimy mieć umysł dziecka (nie oznacza to dziecinnego), ale jesteśmy otwarci na nielogiczne sposoby, zostaliśmy wytrenowani w sposobie myślenia, więc tęsknimy za rzeczywistością znajdującą się przed naszymi oczami.
Jesteś błogosławieństwem Gina
.
Angie Pennington
Dobrze powiedziane, Gina Marie! Tak wielu z nas docenia Twoje poświęcenie i przejrzystość
.
IAMBECAUSEHEIS
12 godzin temu
Jest całkiem w porządku, naprawdę jest !! Lol, dzięki Gina za wszystko, co robisz.
.
miami 1984
Świetny film.
Wygląda na bitwę o Los Angeles w latach czterdziestych XX wieku.
.
Edie
7 godzin temu
Jesteś dobrze obserwowaną damą. Każdy, kogo znam z oczami, które widzą, wie, że masz oczy. Dużo Miłości dla Ciebie, Gina za to, że jesteś tym, kim jesteś i robisz to, co robisz.
.
Jose Martinez
tak, masz rację .. RÓWNOLEGŁE WSZECHŚWIATA .. międzywymiarowe UFO
.
Jill Harding
Statki w kształcie cygara to draco! Bardzo źli REPTILLIANS! Okrągłe statki są w większości dobre. Myślę, że była taka przestrzeń.
.

EyesToSee
Te rzeczy są prawdziwe.
Widziałem ich gołymi oczami na pustyni NV.
To powiedziawszy, są mieszanką rzemiosła wojskowego, a niektóre są zadziwiające.
Jeden był kulą, wyglądającą w płaszczu i wydawało się, że patrzy na mnie, patrzy na to. Drugi, który widziałem, był czarnym trójkątem z ciemnymi, ciemnoczerwonymi światłami na dole, i nie wydawał żadnego dźwięku podczas lotu tuż nad moją głową około 100 stóp w górę. Niebieska wiązka Pronect jest prawdziwa,
JEDNAK mają te statki, które nie działają jak wszystko, o czym wszyscy wiemy. Projektuj niebieski promień jako mieszankę tych i holograficznych projekcji, aby symulować inwazję obcych, aby połączyć religie i skłonić ludzi do jeszcze większego potępienia boga. Nie śpij i POPATRZ W GÓRĘ.
.
Ricardo Cordova
Nadeszło przebudzenie. Oczy sceptyków zobaczą prawdę. Goście wyszli na jaw i chcą ich zobaczyć.

Patricia Burchwell
Ppl spójrz w górę projektu niebieskiego promienia i dostrzeż dla siebie miłość i światło dla wszystkich BÓG BŁOGOSŁAWI WSZYSTKICH
2
Wojownik Lord
Wojownik Lord
13 godzin temu
Możliwe, że to „Project Blue Beam”. A potem nie znowu!
3
nieznany z nazwiska
nieznany z nazwiska
12 godzin temu
Nie sądzę, że tak, to faktycznie są statki z innego wymiaru odwiedzające Ziemię. Projekt Blue Beam jest bardziej projektem rządowym.
.
John Miraglia
@John Doe, skąd wiesz, że nie jest to niebieski promień projektu ???
.
nieznany z nazwiska
@John Miraglia chcą, abyś pomyślał o projekcie Blue Beam, aby mogli cię rozpraszać, gdy tak naprawdę nie jest, to nie wygląda na żaden projekt rządowy. Prawdopodobnie statek z innego wymiaru właśnie sprawdzający na Ziemi, aby zobaczyć, jak ludzie utrzymują planetę. Kiedy nadejdzie czas, zobaczysz, jak wyskakują jeszcze bardziej.
.
nieznany z nazwiska
Pokaż mojej rodzinie wideo! Wszyscy byli zdumieni! Tak trzymaj, Gina! Wysyłając światło i miłość!
.
Bryan McGrain
Mówisz, że wiesz, czym one są? Więc czym one są? Proszę powiedzieć.
.
Beverley Brayley
Uwielbiają się przed Tobą pokazywać Gina, dziękuję Ci za wszystko, co robisz, kocham każde zdjęcie i wszystko, co publikujesz, błogosławię Cię.
.
Zero Quanta
To jest kropla wody ... W kropli wody widać, że wiązka światła jest ustawiona pod kątem do miejsca, w którym kropla nie jest soczewką,
.
Blake Lee
Dzień dobry. Tak, to jest bardzo, bardzo dzikie.
Dzięki za wszystko ... niech Bóg was błogosławi ...
.
miami 1984
Kierujesz swoją energię z dobrego źródła. Światło ..... miłość i światło
.
Nathan
Fakt, że pojawiają się one w znanych zabytkach i miejscach, mówi mi, że będziemy świadkami inwazji fałszywej flagi
.
Gina Maria Colvin Hill
Nie będzie inwazji fałszywej flagi. Te są prawdziwe. Zamierzam udostępnić różne sekcje klipu wideo, aby podkreślić te obszary, a następnie udostępnię cały klip wideo.

Inis Moonlight
@Gina Maria Colvin Hill Dziękuję za pomoc w dzieleniu się prawdą ....
.
PORZUCIĆ
Znakomita robota jak zwykle Gina
3
klyde szczęśliwy
klyde szczęśliwy
12 godzin temu
to takie dziwne, dobra robota Gina ....
.
chleb życia pastwiska kościelne canty
David Nino Rodriguez (mistrz świata w wadze ciężkiej) chciałby mieć Cię na swoim kanale .. !!!
.
Max Maximus 6.0
Fyi, na własne oczy byłem świadkiem tych i / lub bardzo podobnych rzeczy w naszej atmosferze. Oprócz możliwości #trebspotting.
Mam całkiem niezłe pojęcie o tym, co to jest hologram i co jest naprawdę ważne.
Dla mnie ta międzywymiarowa kongruencja zaczyna się na dobre lato 2017 roku.
Kiedy mam wszelkie powody, by sądzić, że błękitna Kachina przybyła i przesłoniła słońce 21 sierpnia.
.
Naturalna terapia macierzy
Włączyłem tę kamerę kilka minut temu, aby zobaczyć, jak ten statek eksploduje i spada
.
el ly
Udowodnij to
.
Naturalna terapia macierzy
11 godzin temu
@el ly to kamera internetowa na żywo.
Nie nagrywałem, ponieważ nie wiedziałem, co się wydarzy.
Więc nie mogę tego udowodnić.
RE.
Gdyby był to niebieski promień, to światło z wieży przeszłoby przez statek
Max Maximus 6.0
9 godzin temu (edytowany)
Wylądowali. Oni są tutaj. Połowa z nas, ludzi, jest z nich, jak w Księdze Gen-Isis. Niektórzy z nich byli tu od zawsze, nazywają ich Aniołami i Demonami, inni nazywają ich kosmitami. W końcu wszystko, co niezwykłe lub sprzeczne z naszymi uprzedzeniami dotyczącymi normalności, jest nam obce
.
toiture Pouliot
Próbuję umieścić ten sam lub podobny materiał filmowy ... i nie mogę, to nie działa
.
Lisa McDonald
Uniwersytet w Kalifornii zajmuje się plazmą
.
damon brady
Nie martw się o hejterów, Gina ... najlepszym sposobem na zabicie ich jest dobroć ... albo nawet o nich nie wspominaj ... są nieistotni ...
zara mayne

Cześć Gina
Dziękujemy za Twoją pracę
Błogosławieństwa
Elaine Wood
To jest wspaniałe !! Witam Gina z Elaine w Anglii.
.
Robyn Spicer
10 godzin temu
Kochaj swój entuzjazm !!!!
Dziękuję za dzielenie się i bycie świadkiem tych niesamowitych energii, które chcą być widziane. To naprawdę magiczny czas w naszym świecie
Jesse
To wszyscy ludzie
.
Stacey Lockett
Gina, dziękuję za udostępnienie tego, co znalazłeś.
To jest takie niesamowite!
.nas
Mandy #humanityisntavirus
11 godzin temu
Cicho, to jest poważnie aplikacja na iPhone'a
dlaczego jest jedyną osobą, która kiedykolwiek widziała tych zwykłych ludzi, gdyby to gówno było prawdziwe, tak wielu ludzi by nagrywało !!
Jego aplikacja na iPhone'a nie jest projektowana na niebiesko
.
Pauline Hogness
Szczerze mówiąc, to jedyny sposób, w jaki mogę, w Biblii pozostały tylko 3 rzeczy, które jeszcze się nie wydarzyły,
1-dwóch świadków,
2-gog / magog / miggido wojna,
3-sam Lucyfer wchodzący na światową scenę jako Jezus.
Dziękujemy za poinformowanie nas o tym, co robią suki.

i zmuszamy wszelką myśl do poddania się w posłuszeństwo Mesjaszowi

Tytuł:
 Post Napisane: 28 stycznia 2021, o 08:51 

Tytuł: Re: Eiffel Tower- Wieża Eifla i UFO
 Post Napisane: 28 stycznia 2021, o 18:10 
admin
admin

*The Ships of Amsterdam** Live Webcam in Netherlands January 26, 2021

•27 sty 2021
.
Tamara
1 dzień temu
Byłem w ostatnią niedzielę w Amsterdamie.
Odbyło się wielkie spotkanie z ludźmi, którzy chcieli się ze sobą połączyć.
Tylko po to, żeby napić się dobrej kawy, tak jak my, Holendrzy, uwielbiamy pić ze sobą.
To było wspaniałe. Przyszło wiele osób.
Tamtejsi ludzie nie zgadzają się z dystansem społecznym, maskami na twarz i zegarem wieczornym ustawionym na godzinę 21.
Po tym czasie nie możesz wyjść z domu.
To jest niedorzeczne.
Energia na Museumplein była cudowna.
Dopóki burmistrz nie zdecydował, że nie możemy się więcej widzieć i rozmawiać ze sobą i byliśmy zmuszeni odejść.
Ustawiono policję, żeby zmusić nas do opuszczenia pola.
Ale ludzie, którzy chcą się połączyć poprzez miłą pogawędkę i filiżankę dobrej kawy, wracają w każdą niedzielę, na place, małe lub duże.
Pozwolimy światłu wygrać tę bitwę

Post Napisane: 28 lutego 2021, o 12:16 
admin
admin

Massive UFO in Brest, France
.
Lane Withrow-Frisbee
1 dzień temu
Twój na rolce. A może powinienem powiedzieć, że są w ruchu. Bóg przyspieszy Ginę. Wygląda na kształt dysku. łał
.
eamon delaney
1 dzień temu
Niech trolle mówią, co chcą. Zablokowanie ich sprawia, że ​​jesteś tym samym, co kultura anulowania. Nie możemy okazywać słabości. W końcu my wierzący będziemy się śmiać ostatni i ukrywać się w piwnicy
.
Blake Lee
Cześć Gina ...
Nasz Pan od jakiegoś czasu mówi i ostrzega nas przed tym ...
Musimy być silni i nigdy się nie poddawać, ani się nie poddawać ... Niech Bóg błogosławi ...
.
Timothy A. LaViola. Krąg transmutacyjny w Nowym Jorku.
21 godzin temu
Ci, którzy udają się na wielkie głębokości, aby ukryć swoje plany przed Panem. Kto nas widzi, kto nas zna. Z pewnością odwrócenie się od góry nogami będzie szanowane jako Potters Clay. Zostaliśmy odwróceni. Uwielbiam Twój kanał i ujawnianie prawdy. Jeszcze raz dziękuję z Bronxu.

Post Napisane: 28 lutego 2021, o 16:32 
admin
admin

Special 4K Sun Halo
,
Marcel Baumann
7 godzin temu
Co ciekawe, symulator słońca wydawał się pozostawać w tej samej pozycji przez cały czas (prawie nie można było wykryć żadnego ruchu). Carlos, ile czasu zajmuje to nagrywanie poklatkowe?
mieć na nim znacznik czasu, świetnie. Moje oczy zwykle już niczego nie wychwytują, gdy są na czymś skupione. W ciągu tych kilku minut nie można się spodziewać dużego ruchu. Więc wszystko wydaje się po prostu normalne.
.
CARLOS SKYWATCHER
Cześć Marcel, został nagrany i załadowany w 4k w czasie rzeczywistym. Ładowanie do YouTube zajęło 24 godziny. To tylko 15 minut, kamera robi większe wideo tylko w 1080hd. (45m). Aparat kosztuje 40 €. I to dzięki tobie
vChwała Jezusowi Chrystusowi
Piękne znaki nadchodzącego króla właśnie zrobiłem zrzuty ekranu niszczyciel jest za słońcem bardzo duży to jest Boża broń zniszczenia osądzająca grzeszny świat Niech bogowie zostaną dokonani na ziemi
,
Matthew Kyle
6 godzin temu
Bóg odpowiada na wszystkie modlitwy o cuda, więc zawsze proś o jedną za każdym razem, gdy modlisz się na końcu Modlitwy Panów, powiedz Panie JEZUSIE, proszę, potrzebuję cudu, proszę? Proś o cokolwiek chcesz i powiedz, że modlę się w imię JEZUSA amen.
.
Julie Howard
Dziś wieczorem mam księżyc z długą kostką i innymi platformami zakrywającymi inne źródło światła.
.
Tracy Lynn
4 godziny temu
To niesamowite, ale naprawdę przerażające
.
Amy N
miał tę samą aureolę wczoraj w Minnesocie
.
Wise Up With Risey
7 godzin temu
Wczoraj i dzień wcześniej mieliśmy naszą pierwszą bezchmurną smugę chemiczną bezchmurną, więc ten system porusza się wstecz, jeśli teraz mamy zaćmienie w Portugalii. Niesamowite ... Dziękuję za twoją pracę bracie
.
Gordon Delorm
18 minut temu
808-1435 różowa kula pod słońcem lekko w lewo.

Tytuł:
 Post Napisane: 28 lutego 2021, o 16:32 

Strona główna forum » ZNANY i NIEZNANY Świat PRZYRODY » Znaki na NIEBIE-Ziemi-WODZIE » KOSMOS - UFO