Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » ZNANY i NIEZNANY Świat PRZYRODY » Znaki na NIEBIE-Ziemi-WODZIE » KOSMOS - UFO

Autor Wiadomość
 Tytuł: Table Mountain w Cape Cod w RPA
 Post Napisane: 25 stycznia 2021, o 14:22 
admin
admin

Plasma Ships have Landed at Table Mountain, South Africa!!!
Statki plazmowe wylądowały na Table Mountain w RPA !!!

.
Gina Maria Colvin Hill
Proszę, przyłącz się do mnie w odkrywaniu nieznanego, gdy informujemy o tym tych, którzy jeszcze się nie obudzili. Wyruszamy w cudowną podróż pełną tajemnic, które na nas czekają. Dziękuję za obejrzenie!!!

To nagranie pochodzi z kamery internetowej na żywo znajdującej się na Górze Stołowej w Kapsztadzie w RPA
mu
Wojna światów, gdzie już w ziemi używali uderzeń plazmy `` błyskawicy '', aby umieścić jednostki w statkach, tylko zamknięte umysły myślą, że jesteśmy sami w tym ogromnym wszechświecie, Gina
.
Gina Maria Colvin Hill
9 godzin temu
Dzięki za udostępnienie
.
SALON MUFUGGA 321
14 godzin temu (edytowany)
Cały dzień oglądałem transmisję na żywo na górze stołowej i nic ... miejscowi nigdy o tym nie słyszeli, mówili, że jestem szalony.
.
Gina Maria Colvin Hill
9 godzin temu
Cóż, to nie jest miłe dla mieszkańców. Lol
.
Offroad Infidel
11 godzin temu (edytowany)
Czy w pobliżu są jakieś obiekty HAARP? A może coś związanego z Teslą.
.
nieznany z nazwiska
4 godziny temu
Kontrola pogody jest prawdziwa, ale nie sądzę, aby była związana z teslą. Bardziej jak CERN
.
Nickey Renforth
11 godzin temu
To jest podłoga mnie w pełnym nachyleniu, musiałem przetrzeć oczy i uszczypnąć się
.
Daniel Prempal
8 godzin temu
Widziałem dokładnie te rzeczy na farmach mojego dziadka. Są istotami światła i energii plazmy. Ludzie po prostu nie są gotowi na poznanie prawdy o wszelkiego rodzaju obcych istotach. Kocham cię Gina.

Marianne Kleshick.
Gina Marie ... nigdy nie zawodzisz. Niesamowity materiał filmowy i niezapomniane wyjaśnienie. Dziękuję za wszystko co robisz. Niech Bóg błogosławi Ciebie, Ciebie i wszystkich, którzy to czytają. Boska prędkość
Miłość / światło / spokój
.
dorothy allen
9 godzin temu
Te statki są bardzo duże. Może Palaidianie! Dobroczynne istoty!
.
Caleb Schoonraad
15 godzin temu
Na północny zachód od miasta ma znajdować się zakład HAAP, wiemy, kiedy jest aktywny, ponieważ władze zawsze kłamią o awariach zasilania i przerwach w dostawie prądu, kiedy z niego korzystają, dzieje się to od lat
.
ilka
14 godzin temu
Masz na myśli Haarpa? O czym?

dorothy allen
9 godzin temu
Nie było żadnych awarii zasilania, obserwując to! Super!

Caleb Schoonraad
7 godzin temu
Tak ... i tak, brak zgłoszonych awarii
.
ilka
7 godzin temu (edytowany)
Naprawiono wyłączniki automatyczne w różnych dzielnicach w różnym czasie, a niektóre z przedpłaconych skrzynek liczników energii elektrycznej zostały zastąpione innymi.

9+
Statki plazmowe wylądowały na Table Mountain w RPA
.
zara mayne
14 godzin temu (edytowany)
Gina
Właśnie czytałem
Góra stołowa połączona ze splotem słonecznym w piątym wymiarze przekształcająca Strach w miłość i rozjaśniająca kolor Żółty (auspsowny kolor Chińczyków)
.
zara mayne
Artykuł Diane Cooper FB 10 stycznia 2019
Kawa pierwsza
11 godzin temu
ok, więc zgadzam się, że przepływa energia, którą można zobaczyć jako białe bicze ..... ale - I mam na myśli to z całym szacunkiem ... ale co z tego ??? ..... czy coś stanie się ziemi lub ludziom podczas tej wizyty energetycznej?
.
slyn4ice
1 godzinę temu
Nic się nie stanie, nie słuchaj szaleńców.
To tylko woda na obiektywie kamery.
.
Redsonia1
11 godzin temu
.
Gina, mój mężulek usłyszał 1010 zwycięstw, zakaz podróżowania dla S.africa od 26 stycznia i informacje o Afryce Doradztwo pogodowe 2 dni od dzisiaj ulewny deszcz
.
Lourdes Asuncion
12 godzin temu
Dziękuję bardzo Gina. Dowiadujemy się od Ciebie wielu rzeczy. Niech cię Bóg błogosławi. Dużo miłości z Filipin.
.
Joseph Pompa
12 godzin temu
Czy nikt nie zgłasza tych szalonych rzeczy, które się tam dzieją, powinien być gdzieś w wiadomościach. To szaleństwo, nigdy nie widziałem czegoś podobnego. Fajne vid Gina
.
Valerie Edwards
12 godzin temu
POKRYJĄ TO NIEKTÓRYMI RZECZAMI BS SCIENCE ...
.
LaLa Canamar
11 godzin temu
Większość NIE WIERZY - ich strata
.
Mason Wallace
7 godzin temu
Wygląda na to, że otworzyli bezdenną jamę
.
Aloha Food Forest
9 godzin temu
Skupiają twoją uwagę na czymś innym, więc nie zauważysz, że to się dzieje

Lynda Light
9 godzin temu
W pewnym momencie nie będą w stanie tego ukryć ... wszyscy zobaczą na własne oczy! WSZYSTKO! Jak piękna i jestem taka podekscytowana !! Świetna robota Gina !!
Może te punkty uziemienia to ludzie medytujący lub tworzący błogosławieństwa, używając swoich ciał do uziemienia plazmy. Widzę to swoim wewnętrznym wzrokiem
.
amm rock
11 godzin temu
Tak, pomyślałem, że od razu, jak się wczoraj rozwinęło. Rezonuje też z moim bytem ... wielka miłość, twoja gwiazda
.
Gina Giovanazzi
11 godzin temu
Dziękuję uprzejmie Gina, twoja bardzo wyjątkowa kochana, to Boża Najwspanialsza Chwała Apokalepto pow imprezowy czas pow nie bój się, że gardeans tu są!
Powszechna miłość i hormony zbliżają się do nas wszystkich
.
Shay Marie
12 godzin temu
Nie mogę uwierzyć, że to złapałeś, takie niesamowite. Rozważałem to cały dzień.
.
Kay Lef
Czy sprawdziłeś Stany Zjednoczone, aby zobaczyć, czy są tutaj, czy zmierzają w tę stronę ???
.
Linda Clouston Wendt
11 godzin temu
Ostatnio mieliśmy też potężne CME, które przypominają mi jak plazma sznurek do planety, którą badam blisko Słońca

Sandra Newton
Nigdy nie słyszałem o Table Mountain, ale ten film jest niesamowity. Czy widok ze szczytu góry? Przypomina południowoafrykańską wersję Aurora Borealis
2

Karen Rengiil
5 godzin temu
Nadal nie wierzą, że NAJWYŻSZE ISTNIEJE.

English Rose of Sharon
12 godzin temu
O 23:32 na prawym niebie pojawiła się dziwna kula.

Zamar
12 godzin temu
Joela 2:29 A także na sługi i niewolnice w owych dniach wyleję mego ducha, 30 i ukażę cuda na niebie i na ziemi, krew i ogień, i słupy dymu 31. w ciemność, a księżyc w krew, zanim nadejdzie dzień Pański wielki i straszny.
.
Kay Lef
Czy sprawdziłeś Stany Zjednoczone, aby zobaczyć, czy są tutaj, czy zmierzają w tę stronę ???

.
Linda Clouston Wendt
11 godzin temu
Ostatnio mieliśmy też potężne CME, które przypominają mi jak plazma sznurek do planety, którą badam blisko Słońca

Sandra Newton
Nigdy nie słyszałem o Table Mountain, ale ten film jest niesamowity. Czy widok ze szczytu góry? Przypomina południowoafrykańską wersję Aurora Borealis
2

Karen Rengiil
5 godzin temu
Nadal nie wierzą, że NAJWYŻSZE ISTNIEJE.

English Rose of Sharon
12 godzin temu
O 23:32 na prawym niebie pojawiła się dziwna kula.

Zamar
12 godzin temu
Joela 2:29 A także na sługi i niewolnice w owych dniach wyleję mego ducha, 30 i ukażę cuda na niebie i na ziemi, krew i ogień, i słupy dymu 31. w ciemność, a księżyc w krew, zanim nadejdzie dzień Pański wielki i straszny.
.
Shaya H
12 godzin temu
Absolutnie piękna! Wyższe częstotliwości = wyższe wymiary. Widzimy je, ponieważ każdy pomaga podnieść nasz poziom świadomości. Masa krytyczna została osiągnięta w grudniu. Najlepsze zdecydowanie dopiero przed nami. Dziękuję Gina
16

Kevin Drummond
11 godzin temu
Cześć Gina
Kto nagrał ten film i o której godzinie?
Czy to mogło być działanie hologramowe?
.
Gina Maria Colvin Hill
10 godzin temu
To jest kamera internetowa na żywo i nie, to nie jest hologram. Kamera internetowa znajduje się na Table Mountain w Cape Cod w RPA. Sygnaturę czasową można zobaczyć u góry filmu, który znajduje się na końcu tego nagrania.
.
Cape2Cairo
1 godzinę temu
Nikt tu o tym nie mówi ... Jestem w Afryce Południowej
.
Joindque
6 godzin temu
Czy podróżowanie przez wymiary jest dozwolone podczas blokady, demony chcą uważać, że gliniarze będą karać ich karę na ponad 5 km od domu,
.
LINDA MARIE
6 godzin temu
Wierzę, że jest wszędzie Gina, to jest coś dobrego dla każdego
.
RubyRed 2021
9 godzin temu
Najpierw muszą wyczyścić obiektyw kamery.

LINDA MARIE
6 godzin temu
Wierzę, że to może być uzdrawiających aniołów, aby uleczyć ziemię - i jej dzieci na całej tej naprawdę pięknej ranie
.
Miztur Perzonality
11 godzin temu
Spałem tylko 4 godziny, ponieważ nie chciałem niczego przegapić ...

Gina Maria Colvin Hill
10 godzin temu
Awwwww .... Znam to uczucie

Monika Weber
12 godzin temu
Jesteś niesamowity. Dziękuję Ci, jesteś utalentowany i błogosławiony, że możesz znaleźć, zobaczyć i udostępnić nam wszystkie te statki kosmiczne. Nie jesteśmy sami, moje serce tak bardzo pragnie ponownie połączyć się z naszymi duchowymi rodzinami. Miłość i błogosławieństwo dla ciebie.

i zmuszamy wszelką myśl do poddania się w posłuszeństwo Mesjaszowi

Tytuł:
 Post Napisane: 25 stycznia 2021, o 14:22 

Tytuł: Re: Table Mountain w Cape Cod w RPA
 Post Napisane: 5 marca 2021, o 13:12 
admin
admin

There are UFOS in The Gulf of Mexico
.
何敏輝
6 godzin temu
Brama startowa istnieje w golfie w Meksyku. Wierzę. Bagua ma kształt ośmiokąta. Starożytna religia pochodzi z Chin.
.

Zwykły Niedźwiedź
6 godzin temu
uwielbiam pracę Gina. . Wiem, że teraz toczy się duchowa wojna i świadomość wzrasta !! Trzymaj się dziewczyno. .
13
Strażnik Teksasu
5 godzin temu
Zawsze toczyliśmy duchową walkę. To trwa od lat i teraz to zauważamy, ponieważ rośnie nasza świadomość. Ale niektórzy z nas, tacy jak ja, widzą je tylko na ekranie komputera i telefonu, ponieważ mój umysł i oczy nie chcą, żebym widział to osobiście.

Ale wierzyłem, że widziałem miasto chmur na niebie w Arkansas, odkąd się tam niedawno przeprowadziłem, i kiedy słońce zachodziło, widziałem na niebie miasto zbudowane z chmur. Myślę, że to był raj na ziemi, który teraz okazał się tak wyraźny. Mogę zajrzeć do królestwa 5D, w które wierzę, gdybym zobaczył miasto chmur na niebie. To było piękne
.
Jen B.
6 godzin temu
Dorastając, chmury nigdy nie były tak niskie. Zawsze byli bardzo wysoko. Warto wiedzieć, że teraz nie są to prawdziwe chmury!
.
John Gloser
6 godzin temu
Jana 1:29 Nazajutrz Jan ujrzał Jezusa idącego do niego i powiedział: Oto! Baranka Bożego, który gładzi grzechy świata.
.
Carol Hartley
5 godzin temu
Nie sądzę, żeby statki obcych miały takie same wierzenia religijne jak ludzie, ale kto wie, nie chcę podważać twoich przekonań.
.
Debbie Moffett
4 godziny temu
Masz taki talent do łapania tych rzeczy. Coś jest nie tak i poczuj, że to długo.
.
Lori Watson
5 godzin temu
Cześć Gina! Pensacola na Florydzie tutaj! Chyba będę zwracał większą uwagę na nasze Niebo. Dzięki za udostępnienie !!
2
Debbie Moffett
Są ogromne. Wygląda na to, że kiedy tylko zaczynasz szukać, nagle za każdym razem wychodzi ich mnóstwo. Z ARIZONY !!
.
Marit Evans
5 godzin temu
Tak opisują statki, cienką czarną linią na dole, ubraną w fajny top z biczem
.
rewizja wiedzy maga
1 godzinę temu
Ciekawe, że wojsko jest tam również zajęte w przestrzeni powietrznej, to jest ogromna sytuacja otwierająca oczy dla nas wszystkich ... tak ekscytujące
.
posiadacz generalny
4 minuty temu
Robią się coraz śmielsze, wkrótce przestaną się maskować i wszyscy będziemy je widzieć gołym okiem.
.
Patricia Staton
6 godzin temu
jest ładnie w pobliżu Zatoki Meksykańskiej w rejonie Galveston
.

Nicole Pappas
5 godzin temu
Jestem nad zatoką w Naples na Florydzie, na południe od Siesta Key. Dokumentuję niebo od marca zeszłego roku, a te ciemne, metalicznie wyglądające chmury / statki stały się coraz częstsze i bardziej widoczne. Kształty są bardzo prostopadłe i żywe, szczególnie w okularach przeciwsłonecznych. Wydają się podążać za słońcem i je blokować. Zachód słońca nadał całemu niebu odcienie fioletu, różu, pomarańczy, zieleni i bieli. Blask słońca jest nienaturalny, a błękit rozmywający niebo. Różowe chmury i nieustannie niska mgiełka na niebie. Samoloty rozpylają X na całym niebie o wschodzie słońca i w południe aż do zachodu słońca w każdym czystym miejscu. Horyzont na południowym wschodzie i północnym zachodzie wydaje się być stale przesłonięty górami chmur. Wygląda jak duży ekran. Przeprowadzają eksperymenty ze światłowodami w kosmosie. Mgiełka tworzy na niebie obrazy przypominające hallogram. Gwiazdy to nie tylko gwiazdy, a ilość podwójnych tęczy była nierealna.
.
Mary Smith
37 minut temu
Czuję, że cała galaktyka zbliża się do wielkiego wydarzenia.
.
zara mayne
1 godzinę temu
Powinno się dziać coś pozytywnego, dlaczego to się przeciąga… czy jest blokowane. Ludzie ??
.
Pat Hoover
3 godziny temu
Widzą, co się dzieje na świecie, i przychodzą, aby pokazać nam, jak to się robi.
.
Ricardo Cordova
2 godziny temu
Powitanie
Te statki są dobrze zdefiniowane, a wokół niektórych tworzą się zmarszczki
.
Carolyn Taglioni
6 godzin temu
Ten statek w kształcie ośmiokąta, niesamowicie widoczny WOW
dziękuję Gina
.
Rita Clifton
7 minut temu
Mam meksykańskich przyjaciół, którzy mówili, że mają kosmitów w Meksyku.
.
Pat Hoover
4 godziny temu
Wciągnąłeś mnie w kamery na żywo, ale nie mam twojego prezentu, nigdy nic nie widzę ..
.
Mieszkaniec zatoki
2 minuty temu
Wiem, że oglądałeś je od dłuższego czasu. Co się dzieje Twoim zdaniem? Myślisz, że grozi nam niebezpieczeństwo?
.
Wielkie zamieszanie
54 minuty temu
Te są regularnie na całym świecie od 4 lat mam wiele zdjęć i przychodzą na komendę
.
Carol Hartley
6 godzin temu
Cześć, wow, mam na myśli, że widzę bez detekcji krawędzi., Jest ich tak wiele, to niezaprzeczalne! Dla mnie jest ich tak wiele w tym samym obszarze nieba? Hmm, jak myślisz, czego oni chcą? Woda, powietrze, energia? Zastanawiam się, czy ktoś inny się zastanawia, czego mogą chcieć? Przy okazji są one znacznie inne niż te, które widzieliśmy!
.
Zwykły Niedźwiedź
7 godzin temu
Wiele zostanie pokazane wszystkim. .
.
Ross Talbott
5 godzin temu
Chmury to kosmici?
.
Becky D.
7 godzin temu
łał
zastanawiam się, czy dadzą nam znać?
.
Babbage Steam
2 godziny temu
Dzieją się jakieś dziwne rzeczy. Któregoś dnia widziałem film, na którym jest fragment czegoś, co trzymał facet. Kiedy trzymał go przed twarzą, mogliśmy zobaczyć za nim. Sprawiało, że rzeczy były niewidzialne.
.
6 godzin temu
Dość ciekawe !! Tak wielu z nich w Keys. O to właśnie chodzi!
.
Andrew Dodd
7 godzin temu
To dlatego ludzie wylewają się z Meksyku, teraz Biden ich wpuszcza
.
Rita Clifton
2 minuty temu
Zgadzam się z tobą Gina, już niedługo.
.
Trisha Maloney
40 minut temu
Dziękuję za całą ciężką pracę i oddanie prawdy. Moja córka mieszka właśnie tam i jest po prostu WOW
.
JL Star Sound
5 godzin temu
Niesamowita Gina! Nie mamy pojęcia, co się dzieje. Obserwowałem otaczające mnie niebo, ale widziałem tylko światła poruszające się naprawdę wysoko. Chemtrails sprawiają, że nasze niebo jest bardzo zamglone ... trudno cokolwiek dostrzec

Rita Clifton
9 minut temu
Blisko mojego skraju lasu.
.
Meta Van Der Meer
3 godziny temu
Idź zobaczyć, kiedy wracam do domu z pracy, już wyglądam świetnie z tego, co widzę.
.
ET
11 minut temu
To nigdy nie są UFO, to wojskowe zamaskowane powietrzne z niewidzialności i nanotechnologia tworząca chmury, czyli projekt Cloverleaf
.
Rita Clifton
12 minut temu
Pokażą ci tylko to, co chcą, żebyś zobaczył, potrafią sterować elektroniką.

Post Napisane: 5 marca 2021, o 13:16 
admin
admin

Cities in the SKY!
.
Rebecca Hull
3 dni temu
Mamy nadzieję, że oznacza to, że widzimy 5 D i opuszczamy Matrycę Apokalipsy.
.
Rebecca tandem
2 dni temu
Um ... dziwne doświadczenie. Mamy to samo imię! Używam Tandem online, ale moje nazwisko to również Hull
Czy jesteś mną ?! Haha, ciągle doświadczam tego dziwnego efektu mandeli, przeskakującego na liniach czasu.
.
Rebecca Hull
3 dni temu
Może naprawdę przeskakujemy linie czasu. Przestałem mówić innym, co nadchodzi ...
.
Eva June Sanchez
3 dni temu
Będę słuchać. Co się dzieje?
7
Strażnik Teksasu
3 dni temu
Nasionko. Przestałem to robić ...
Wydaje mi się, że wkraczamy w królestwo 5D. Ale oczywiście niektórzy z nas, tacy jak ja, tak naprawdę tego nie widzą.
Ponieważ nie jesteśmy dobrze gotowi, nie jestem gotowy, ponieważ nie medytowałem ani nie próbowałem nic zrobić, aby to zobaczyć.

Byłem daleko od ruchliwych miejsc i rozpakowywania pudeł w moim nowym miejscu.
Ale widzę rzeczy, ale tylko tak mało, ale nic tak dużego, ponieważ naprawdę nie mogę niczego znaleźć.

Widzę rzeczy tylko tutaj. W YouTube, na tym kanale.
Ale w moich oczach tego nie widzę. Albo mój umysł nie jest w pełni gotowy lub nie przekroczył mostu do czwartego i piątego wymiaru

Post Napisane: 9 marca 2021, o 18:16 
admin
admin

There’s no way these clouds are normal
•Transmisja na żywo 17 godzin temuLori Preddy
15 godzin temu
Widziałem gdzieś, jak powiedzieli, że teraz jesteśmy główną atrakcją Wszechświata.
Że wszyscy są u2p, obserwując nas i widząc, co i jak wszyscy zareagujemy.
Miłość brzmi dla mnie jak dobry początek.
Gdybyśmy wszyscy skupili się na kochaniu siebie nawzajem i naszej planety, byłby to świetny początek. Tylko moja pokorna miłość, bardzo kocham wszystkichKer Plunk
17 godzin temu
Takie chmury widzę teraz co najmniej raz w tygodniu nad moją okolicą.
;
wakeandinformed
17 godzin temu
Byliśmy w strefie zmierzchu. Realty opuściła budynek
,
Jean Welstead
15 godzin temu
Wojsko USA ma statki antygrawitacyjne wielkości lotniskowca, które używają urządzeń maskujących.
Mają kolejne 70 dni na wypuszczenie kolejnych ukrytych technologii.
Patent na rzemiosło antygrawitacyjne TR3B został już wydany.
Grant Welstead. Hiszpania

Post Napisane: 9 marca 2021, o 18:16 
admin
admin

There’s no way these clouds are normal
•Transmisja na żywo 17 godzin temuLori Preddy
15 godzin temu

Widziałem gdzieś, jak powiedzieli, że teraz jesteśmy główną atrakcją Wszechświata.
Że wszyscy są u2p, obserwując nas i widząc, co i jak wszyscy zareagujemy.
Miłość brzmi dla mnie jak dobry początek.
Gdybyśmy wszyscy skupili się na kochaniu siebie nawzajem i naszej planety, byłby to świetny początek. Tylko moja pokorna miłość, bardzo kocham wszystkichKer Plunk
17 godzin temu
Takie chmury widzę teraz co najmniej raz w tygodniu nad moją okolicą.
;
wakeandinformed
17 godzin temu
Byliśmy w strefie zmierzchu. Realty opuściła budynek
,
Jean Welstead
15 godzin temu
Wojsko USA ma statki antygrawitacyjne wielkości lotniskowca, które używają urządzeń maskujących.
Mają kolejne 70 dni na wypuszczenie kolejnych ukrytych technologii.
Patent na rzemiosło antygrawitacyjne TR3B został już wydany.
Grant Welstead. Hiszpania

Post Napisane: 10 marca 2021, o 16:50 

The Cubes are Building again in Tennessee
•Nadawane na żywo 9 mar 202
.
Richard M.
1 dzień temu
Jak na świecie można to zrobić bez wiedzy ludzi, wydaje się, że ktoś zacząłby wydawać wszelkiego rodzaju hałasy.
I kwestionowanie tego, co się stało z ziemią.
.
Pani Rabarbar Owsiany
1 dzień temu
Kwadraty szachownicy są istotami z obcych wymiarów.
Na zdjęciu widać gada podobnego do humanoida.
Federacja galaktyczna toczy wojnę.
To, co uchwyciliście na wideo, jest formą innych częstotliwości, na których człowiek JESZCZE nie może wibrować.
Dla nas wyglądają jak kwadrat z kodem QR, ponieważ widzimy tylko w 2D-3D.
To są istoty od 4-5,6,6,8,9d itd.,
Dlatego widzimy tylko kod.
Nasze wibracje w naturalny sposób idą wyżej, dlatego dopiero teraz jesteśmy w stanie zauważyć zmianę na niebie.
Proszę zobaczyć Laurę Eisenhower (prawnuczkę Dwighta Eisenhowera, byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych) na yt.
Wyjaśnia, jak jej dziadek spotkał się z obcym życiem w latach czterdziestych pięćdziesiątych. Ziemia jest w środku wojny. Przestrzeń. Mieszka cię jako dziecko, gdzie przedstawia prawdę.
.
Kendrick Mcdonald Bey
1 dzień temu
Mówię tylko, że nie sądzisz, że to usterki komputera, że ​​dzieje się jakaś szalona anomalia
.
Richard Rohn
1 dzień temu
Po prostu nie wiem, co o tym sądzić, ale dobrze jest widzieć wszystkich ludzi na Twoim kanale, którzy próbują to rozgryźć. To należy zrobić, ponieważ mamy tutaj do czynienia z pozaziemską inteligencją
..
Mądry myśliwy
1 dzień temu
To najbardziej szalona rzecz, jaką do tej pory widziałem !!!
Co oni ukrywają lub będą musieli ukrywać ???
Donna Mcbain
1 dzień temu
Może niektóre wymiary się pokrywają, myślę, że mówiła o tym Delores Cannon
.
lou hearnesberger
1 dzień temu
Jak to możliwe, że kostki zabierają kawałki ziemi i wykorzystują je gdzie indziej i nikt tego nie zauważa? Nie rozumiem!
.
Tiffany Kaye
1 dzień temu
20:08 o tak, na pewno pojawiają się twarze, a one nie są ludźmi!
.
Becky Bucci
1 dzień temu
Czuję, że budują pułapki na mroczną istotę
.
wyścig459
1 dzień temu
Może ma to coś wspólnego z trwającą teraz kosmiczną wojną.
.
granice karola
20 godzin temu
JEST BARDZIEJ JAK --- CERN I HARP, KTÓRE MOGĄ WYKONYWAĆ WSZYSTKIE RODZAJE DRZEWA LUB MUSZĄ ZROBIĆ ZE ZMIANĄ WYMIARÓW, O KTÓRYCH MÓWIMY
.
Wren Owens
18 godzin temu
Żaden człowiek na ziemi nie widzi ani nie zauważa tego wszystkiego i nie reaguje DUŻO ?!
.
Tiffany Kaye
1 dzień temu
Chichot Giny to WSZYSTKO, zwłaszcza gdy mówisz o takich strasznych i mrocznych rzeczach!
.
XshawnaX
1 dzień temu
To naprawdę sprawia, że ​​zastanawiam się, czy żyjemy w świecie minecraft typu matrix
.
Ashley R.
1 godzinę temu
Trafić w sedno!! 1000%
.
OmMystery
1 dzień temu
W ciemnej kostce jest coś określonego, które pokazałeś jako pierwsza Gina.
.
Sheri Schneider
1 dzień temu
20 minut przed i kilka sekund po kostkach są twarze. Zauważyłeś to?
.
Christina Phillips
1 dzień temu
Widziałem twarze

Cassi Heidenreich
21 godzin temu
Fotografuję twarze na niebie. To są obserwatorzy, których nas widzą
.
Schron
1 dzień temu
Sprawia, że ​​czuję się, jakby ziemia była matrycą Lego. Zgaduję, że kiedyś otrzymamy odpowiedzi.
,
Michelle Zoske
1 dzień temu
Albo ROBLOX, w który bawią się nasze dzieci, przenika do naszego wymiaru
.
Ashley R.
1 godzinę temu
To sprawiło, że przypomniałem sobie podróż, którą miałem lata temu, kiedy kopnęli WSZYSTKO było równe nawet ludziom, z którymi byłem
Ciągle powtarzałem, że nie mogę na ciebie patrzeć, bo wszyscy wyglądacie jak ludzie z leggo i to mnie przeraża. Nigdy więcej nie miałem takiej podróży, uwielbiam te małe rzeczy
..
Donna Sellers
1 dzień temu
Czy to mogły być unoszące się miasta? Wygląda prawie jak mieszkanie czy coś.
,
granice karola
21 godzin temu
POKAZUJE, ŻE ŻYJEMY W HOLLOW GRAM - LUB CERN - HARP - ZMIANA WYMIARU
.
Niebieska północ
16 godzin temu
Tak, są latające miasta, gwiezdne forty, ziemie i statki-matki, jak miasta są ukryte na dole z hologramem
.
Haydee hernandez
1 dzień temu
Słyszałem, że uratowali ponad 300 dzieci w Tennessee. Ciekawe, czy ma to coś wspólnego z kostkami
.
Wren Owens
19 godzin temu
@Inis Moonlight Cóż, to, co widzimy, wykracza poza „pogłoski”, nie sądzisz?
.
Niedźwiedź Tammy AZ
1 dzień temu
Niewiarygodne zostało zablokowane podczas czatu Nic nie jest obraźliwe i zablokowane razem z innymi. Jeśli masz opinię inną niż jesteś zablokowany. To było na wideo z kostki sprzed kilku godzin. jestem bardzo rozczarowany
.
Beverley Brayley
1 dzień temu
Ograniczyli też moje konto do udostępniania.
.
materialgirl338
16 godzin temu
Mówisz o wideo Giny Marie? Jeśli tak uważam, że ci ludzie szerzą mnóstwo fałszywych kłamstw, są strażnikami, znalazłem gościa z Nowej Zelandii, nazywa się ARRON HAYWOOD i mówił mi, kto jest fałszywy, kto jest gawędziarzem, słuchałem tego innego gościa Gene Decode jest pełen kłamstw, w tym momencie musisz przetestować wszystkie duchy, zaufać nikomu, że wszyscy są agentami diabła.
.
materialgirl338
16 godzin temu
@Beverley Brayley, o kim mówisz?
.
Bonnie Davis
1 dzień temu
Nie mogę uwierzyć, że główne sieci nic z tego nie niosą
.
momkoz
1 dzień temu
Oni wiedzą. Wiedzą tyle, że są współwinni. I są współwinni. Sojusz, który widzimy, oczyszcza DUMBY. Zbliżamy się do końca. Wkrótce nastąpi naprawa nośnika. Wszystko to zgodnie z dekodowaniem Gene. Kogo można znaleźć w witrynie Blessed2teach dot com. Cały czas o tym Tylette Crosby
1 dzień temu
Zastanawiać się, dlaczego. Tennessee. Czy to początek.
.
Cassi Heidenreich
21 godzin temu
Żyjemy w matrycy. Przechwytujesz część upadającej macierzy.
.
Kryształowy klejnot
1 dzień temu
Bardzo, bardzo zbliżony do efektu ciekłokrystalicznego obserwowanego w usterkach technologii telewizyjnej.
.
Clara Dean
1 dzień temu
Wygląda również na to, że podczas pracy zbierają ukryte przedmioty, które maskują się.
.
CloudyGigi22 Walton
1 dzień temu
Łał. Na mojej stronie IG mam zdjęcia, które zrobiłem i wychodzą, oznaczone kolorami, są czymś dziwnym. Ten wyraźny obraz QR code Mam takie zdjęcia WooooooooooW. Ciekawe wideo
kellus68lee
1 dzień temu
Gina, właśnie dotarło do mnie, że nie żartujesz z rzeczy, które pokazujesz
.
David Lukas
1 dzień temu
@Phoenix Rising te komentarze są pełne - wszyscy musimy uważać na te kostki yo !!
.
kellus68lee
15 godzin temu
@David Lukas muzułmanie czczą wielbić sześcian!!

worship a cube!
Ona jest na czymś, człowieku.
.
Podróże przeszłości, światło przed nami
1 dzień temu
Zastanawiam się, czy tworzą nowy świat dla osób z 5D, zachowując ten świat 3D dla tych, którzy nie są gotowi iść naprzód lub ewoluować tylko przez chwilę

Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!

.

Post Napisane: 13 marca 2021, o 19:02 

Is Earth being taken over by Flying Cubes?
Czy Ziemię przejmują Latające Kostki?

•Transmisja na żywo 13 godzin temu

Gina Maria Colvin Hill
,
kyblueeyegurl
11 godzin temu
Gina Jestem tutaj w bowlinggreen ky Mieszkam blisko Western Kentucky University. Gina sprawdzi tutaj kamery na żywo. Coś się dzieje na niebie. Znowu, jak powiedziałem wcześniej.
.
Shay Lamb
9 godzin temu
Mieszkam w Ohio. Pół godziny po Cincinnati przed Dayton. Tu jest coś. Mam wideo. To jest codzienność
.
sbrazwell42
7 godzin temu
Myślę, że ludzie są słabi w percepcji.
W dużej mierze… te rzeczy są ogromne
,
Janet Bracey
8 godzin temu
@Shay Lamb WOW! ŁAŁ ! Łał ! Ty wszystkim wierzę Ginie, ale dajesz dodatkowe potwierdzenie. TY
.
kyblueeyegurl
2 godziny temu
@Shay Lamb, czy mi to wyślesz? Nigdy nie mogę uzyskać wideo, jeśli spojrzę na moją wizjer, to nigdy nie pokazuje, że muszę po prostu nagrywać wideo i robić zdjęcia nieba. Ale to, co widać na zdjęciach, jest nierealne !
.
simhi za darmo
3 godziny temu
Cześć Gina. Powiedziano mi, że nastąpiło załamanie naszej magnetosfery, więc może powstały małe czarne kostki?
.

Nichol Reed
10 godzin temu
Przerwałem o 11:39 i NIE WYGLĄDA JAKO ŻADNY BŁĘD, KTÓRY WCZEŚNIEJ WIDZIAŁEM. WYGLĄDA SOLIDNIE CZARNE OKRĄGŁE RZECZY CAŁKOWICIE WYSTĘPUJĄCE. CO SIĘ DZIEJE. TO NIE JEST FAJNE. W TYM ŚWIECIE CHCESZ ZOBACZYĆ SIEBIE I NAS NIEKTÓRE BARDZO DZIWNE RZECZY PRZEZ CAŁY CZAS, CODZIENNIE. CZUJĘ SIĘ, ŻE JEST KOLEJNA NOWA NORMALNA CAŁY CZAS WIDZIĆ SZALONE RZECZY .. Przepraszam za czapki przez cały czas zapomniałem ich zdjąć.
To jest NUTS. Zastanawiam się, co jeszcze zobaczymy. Jeszcze raz dziękuję Gina za Prawdę. Kochajcie pokój, radość i szczęście… Niech Bóg błogosławi
.
Lola Feathers, jestem po prostu szczęśliwy, że złapałem cię na żywo
Mimien Fop stworzony przez człowieka? Te rzeczy?
Rosie Pie Ciocia Nellie, masz szczęście, że nie ma tu jeszcze kostek
Angela Wray, wygląda na to, że widzę sylwetkę wewnątrz morfujących sześcianów
Jeremiah Coen nie
will r Gdzie leciał JFK Jr?
Tezy Maga News Nation Radio William Barnard są nanosondami
StarEmpress złapie jednego
Chloë Wright Spójrz na różnicę wielkości między odlatującym ptakiem a kostkami.
To zdecydowanie NIE są ptaki!
Miya Janae Robot komar to może tylko Gina ... wyszli kilka miesięcy temu i powiedzieli, że odkryli, jak edytować swoje geny, aby nie przenosić chorób

.

Post Napisane: 22 marca 2021, o 18:58 
admin
admin

There’s Cloaked Ships in Nashville, Tennessee
•Nadawane na żywo 16 mar 2021

.

Post Napisane: 22 marca 2021, o 18:59 
admin
admin

.
The Cubes are on the Building in Tennessee
•Nadawane na żywo 21 mar 2021

Post Napisane: 26 marca 2021, o 18:39 

WOW!!! This Plasma Ship has shown up on Live Webcam

•Transmisja na żywo 21 godzin tem
.
Yvan Chauchat
4 godziny temu (edytowany)
Cześć Gina. Odpowiadam na pytania ludzi. Gina jest kontaktem z UFO o tym nie wiedząc, nie ma tego samego rodzaju „kontaktu jak ja”. Uważa, że ​​sama wybrała kamerę internetową, na której będzie dokonywać obserwacji W rzeczywistości jest prowadzona, nie widząc tego, więc ma spotkanie z UFO, które nagrywa za pomocą łącza telepatycznego przez ekran komputera, telewizora lub telefonu komórkowego. Kontakt telepatyczny bez widzenia ma miejsce między obserwatorem lub kilkoma obserwatorami w w czasie rzeczywistym przez ekran, na którym nie ma odległości dla telepatii, może to być na końcu świata lub na Księżycu. Dla plazmy to to samo, zmienia wygląd zgodnie z twoimi myślami i uczuciami, jeśli jest ich kilka ludzie patrzą na niego w tym samym czasie, obrazy zmieniają się dla jednego lub drugiego, jeśli jest jedna osoba, która wierzy w duchy, przybierze wygląd duchów, jeśli inny obserwator myśli, że ma ośmiornicę, pojawi się , meduza e, potwór itp. W moim przypadku doskonale zdaję sobie sprawę ze swojego medium i zrozumiałem to? dla mnie rozmowy telepatyczne z UFO są na porządku dziennym, niezależnie od odległości na żywo i w czasie rzeczywistym przez ekran telewizora, komputer, telefon, a nawet w przyroda i ulice. UFO migocze, aby przyciągnąć uwagę Giny i sfilmować je, gdy podążają za nią myślami.
.
Gina Maria Colvin Hill
20 godzin temu
Po prostu intuicyjnie kieruję się spojrzeniem w określone obszary
.
Loriah Yisrael
14 godzin temu
@Gina Maria Colvin Hill Hej Gina, idź do 4:59 i spójrz na drzewo… wiele twarzy na nim. Całe drzewo jest pełne twarzy. Twoje filmy są na miejscu! Dzięki, że trzymałeś się szczerego serca
.
Vicki Sueflohn
20 godzin temu
Bruce Swartz: prawda. Widzi wszystko. Filmowanie księżyca
.
Nichol Reed
16 godzin temu
Duży blask w środku również jest dziwny, duży okręt wygląda tak, jakby kosmici mogli przez niego patrzeć, jakby był lustrem, wygląda, jakby był lustrem, aby mogli zobaczyć nas z innego świata. Niesamowity chwyt Gina. To jest niesamowite. Dziękuję Ci. Kochaj pokój i szczęście dla siebie i dla wszystkich
.
Yvan Chauchat
3 godziny temu (edytowany)
Są rzeczy, o których po prostu nie myślisz, ponieważ UFO nigdy nie było badane we właściwy sposób, więc na pierwszy rzut oka wydaje ci się to niemożliwe, stwierdzenia z kontaktu z mediami. Możesz zrozumieć telepatyczne połączenie przez ekran bez względu na odległość, o ile jest ono aktywne.

Bruce Swartz jest w takiej samej sytuacji jak Gina, kiedy bierze swój teleskop, jest w telepatycznym połączeniu z UFO, które są na księżycu, dlatego jest to data, w której pojawiają się UFO, dlatego wiele z nich sfilmował, a inni ludzie go nie zobaczą. Powinienem ci wszystko powiedzieć, bo myślę, że byłeś bardzo daleko od tego rozwiązania? Biorąc pod uwagę odległości, wydaje ci się to niemożliwe
.
rewizja wiedzy maga
9 godzin temu
więc pytanie
W jaki sposób to koreluje, wykracza poza i / lub wyjaśnia firmament, to jest to, co wprawia mój mózg w zakłopotanie ... proszę podać swój pomysł lub wyjaśnienie

.

Post Napisane: 8 kwietnia 2021, o 13:15 

The Plasma Webs are BACK in the Netherlands
•Nadawane na żywo 9 mar 2021
Gina Maria Colvin Hill

,Cassi Heidenreich
15 godzin temu
Rozmawiałem wczoraj z facetem, który komunikuje się z istotami wyższymi i wspomniał, że mamy istoty plazmowe, które pracują nad liniami świecącymi i siatkami ziemskimi, naprawiając je. Widzenie tych istot ma sens.
.
Prawo Leanna
18 godzin temu
Mogą leczyć miejsca, w których popełnili przerażające zbrodnie przeciwko ludzkości. Walcząca Angela schodzi z nieba. Spójrz na renesans Schumana. Biel to anielskie wibracje.

Pragnienie. A. Engelen
1 dzień temu
Haga, Binck Eiland to dawna siedziba państwowej drukarni i wydawnictwa SDU. Nowa powierzchnia, Magazyn utworzy miejsce dla 46 przestronnych 4-kondygnacyjnych kamienic z zadaszonym parkingiem i ogrodem na dachu.
Sdu to holenderskie wydawnictwo, którego nazwa wywodzi się od pochodzenia firmy jako Staatsdrukkerij en Uitgeverij, zwykle w skrócie Staatsdrukkerij; firma zaczynała jako oficjalny wydawca („Państwowa Drukarnia”) holenderskich publikacji rządowych oraz dokumentów takich jak paszporty i karty wyborcze. Wraz ze Staatscourant była pierwszą holenderską firmą, która otrzymała miano „królewskie” [1], nadane w 1806 r. Przez Ludwika Napoleona Bonaparte.
.
Northern Lightz
1 dzień temu
Właśnie sprawdziłem i nie mogę umieścić linku, ale w Holandii są mocne linie leylines. Zastanawiam się, czy jest połączenie?
.
L Laman
20 godzin temu
Założę się, że Narcslayer z kanału YT chciałby zobaczyć, co dzieje się w ich kraju
.
Diane B.
15 godzin temu
link to - https://www.youtube.com/watch?v=QpM-znphQ1Y.
Teresa Mclaren
22 godziny temu
Wierzę, że dobra energia Giny pochodzi z kostek z góry, a także oczyszczenie, wysyłając do was modlitwy miłosne, całą miłość z Glasgow Szkocja x God bless
.
John Gloser
1 dzień temu
Jeśli zgromadzisz się w swoim kościele, Pan zabierze cię daleko. Po powrocie weźmie oblubienicę i stworzy dla nas swój lud, nowe niebiosa i nową ziemię
,
ilka
1 dzień temu
43.30 wyglądał jak olbrzym o ciemnej sylwetce siedzący na budynku z pochyloną głową i spadającą białą maską

Simon,Flisiak Horban

.

Tytuł:
 Post Napisane: 8 kwietnia 2021, o 13:15 

Strona główna forum » ZNANY i NIEZNANY Świat PRZYRODY » Znaki na NIEBIE-Ziemi-WODZIE » KOSMOS - UFO