Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » ZNANY i NIEZNANY Świat PRZYRODY » Znaki na NIEBIE-Ziemi-WODZIE » KOSMOS - UFO




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Urgent Breaking News : Update From Dr Greer
 Post Napisane: 18 kwietnia 2021, o 17:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Urgent Breaking News : Update From Dr. Greer

•Nadawane na żywo 8 kwi 2021




----------

impreza 25 kwietnia 2021 20 rocznica powstania narodowego
i UFO ???

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 18 kwietnia 2021, o 17:37 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Urgent Breaking News : Update From Dr Greer
 Post Napisane: 18 kwietnia 2021, o 17:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Dlaczego fałszywa inwazja obcych?
Why a Fake Alien Invasion?
pod kazdym filmem tekst i jezyki -włącz

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Urgent Breaking News : Update From Dr Greer
 Post Napisane: 22 kwietnia 2021, o 15:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
PYRAMID UFO's CON-firmed by PENTAGRAM, Uh I mean GON , YAY!!!

•20 kwi 2021
,

Przypięty przez twórcę theJonathanKleck
theJonathanKleck
2 dni temu
Brighteon
https://www.brighteon.com/channels/thejonathankleck

BitChute
https://www.bitchute.com/channel/LFx0p7JkTS4D/

Internet Archive
tinyurl.com/4rfrt8wa
komen
griffineagle7
1 dzień temu
ps .. wiem, że wiele w tym rozszyfrujesz .. nie mogę się doczekać, aby go obejrzeć, ponieważ jesteś pograniczem steganografii .. moje wezwanie to John Dee i królowa Elżbieta pierwszy obraz .. prześwietlenie, które przypadkowo odkrył lub Sekretem było to, że obrazy skrywają to, czego niewprawne oko nigdy by nie było świadome .. Moim ulubionym jest niemieckim filozofem, archietektem Czaszka, który jest widoczny z widzenia peryferyjnego, obaj są w przeglądarkach obrazów pps ..jonathan .. otworzyłeś mi oczy 2 BOGÓW w Genesis .. więc uczciwe pytanie brzmi: czy istnieje powiązanie z Janusem?
.
TobyMcfarland
1 dzień temu
@ griffineagle7 wow! Chciałbym wiedzieć, o czym tutaj mówisz, ale 2 Bogów w Księdze Rodzaju? Czy możesz mi powiedzieć, gdzie dokładnie ... Uwielbiam to czytać ... moje umiejętności rozumienia nie są aż tak dobre. Ciekawe rzeczy, dziękuję !!
.
Robert Bell
1 dzień temu
@TobyMcfarland, tak, mogę, gen 1 dotyczy oszustwa lub obowiązków zastępców, tak jak w stworzeniu dla tego świata, Gen 2 jest Panem Bogiem i jego formacją Adama. Jedyny sposób, w jaki byście w ogóle wiedzieli, to to, że Pan Bóg nauczył Jonatana, aby otworzyć nasze oczy i uszy na to, co Duch mówi aniołowi, czyli posłaniec, którym jest Jonatan, dla nas. Mam nadzieję, że ten brat pomoże, twój brat w Chrystusie - Robert
.
Mapa Zale - Danny Zale
1 dzień temu
Jonathan Kleck dziękuję ci bracie. Dave opublikował twoje linki w grupie FB i udostępniamy je wszędzie. Pokój i łaska. Mapa Zale - Danny Zale
.
1 dzień temu
Jonathan Kleck dziękuję ci bracie. Dave opublikował twoje linki w grupie FB i udostępniamy je wszędzie. Pokój i łaska.
TobyMcfarland
1 dzień temu
@Robert Bell, dziękuję panu!
.
Robert Bell, Robert Bell
1 dzień temu
@TobyMcfarland Założę się, że jeśli chcesz coś zrozumieć, a ja mogę pomóc, po prostu daj mi znać, abyśmy wszyscy mogli wrócić do domu. Pokój z tobą, Robercie
.
Mikrofon
23 godziny temu
@Robert Bell Hej Robert, to koledzy, tacy jak Jonathan i ty. Nie mogę się doczekać, kiedy będę z nimi współpracował. Modlę się, że wszyscy jesteśmy godni Tu jest trochę samotnie. Błogosławieństwa i łaski dla tego forum.
.
Robert Bell
23 godziny temu
@Mike amen Mike, bardzo chciałbym spotkać się z wierzącymi w Chrystusa, aby razem zdobyć motywację i siłę, gdy będziemy walczyć ze wspólnym wrogiem. Błogosławieństwa dla ciebie Mike i twojej rodziny. Twój brat w Chrystusie - Robert
.
Robert Bell
18 godzin temu
Dzięki Jonathan, bracie, Prawda mnie zachwyciła. Dziękuję Ci ! Bo bez tego tracimy wszystko.
Ogromny szacunek, czasami mi ciężko i nie mogę sobie wyobrazić, przez co musicie przejść.
Bardzo kochany bracie, dziękuję ci od twojego brata w Chrystusie - Roberta i psa.
.
Daniel Loughery
2 dni temu
„Karta obcych” to OSTATNIA karta w talii Iluminatów
.
sługa THEMOSTHIGH
2 dni temu (edytowany)
Lol to jest? Nie chcieli włożyć karty „Gniew BOGA”, co?
.
Santana Angel
2 dni temu
Znasz Boga, anioły, demony to kosmici, prawda? Nie urodzili się na Ziemi, prawda? Nawet Jezus zostałby sklasyfikowany jako hybryda kosmitów i ludzi.
.
Upadły anioł
2 dni temu
Poza tym, że co kilka lat dodają więcej pakietów „DLC”… są tam teraz tysiące
.
Mapa Zale - Danny Zale
2 dni temu
Jak Johnny powiedział: „Są tutaj!” Wiemy, czym one naprawdę są. Nadchodzi „Ujawnienie”. Postaraj się jak najszybciej z LORDEM EL EMANUELEM. Bez strachu!
.
Brandon L.
2 dni temu (edytowany)
Mój Boże, koniec jest bliski ... Więcej przed nami. To taka pora roku na Ziemi.
.
robert lambert
2 dni temu
Przez wiele lat często zastanawiałem się, jak to uniesienie, ucisk i koniec tego świata spotykają się razem, a teraz obserwujemy, jak rozwija się on na naszych oczach! .... Przyjdź, Panie Jezu, przyjdź!

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Urgent Breaking News : Update From Dr Greer
 Post Napisane: 22 kwietnia 2021, o 16:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Covid bill includes 180-day countdown for Pentagon
to make UFO disclosures
Rachunek Covid zawiera 180-dniowe odliczanie dla Pentagonu
ujawniać informacje o UFO


Pentagon ma 6 miesięcy na ujawnienie swojej wiedzy o UFO

https://egaebfaynfn2vhw545sgy6ddi4-adv7 ... -ufos.html

Zrzut ekranu z nagraniem wideo opublikowanym przez marynarkę wojenną Stanów Zjednoczonych przedstawiającym spotkanie F / A-18 z niezidentyfikowanym zjawiskiem powietrznym w 2004 roku.
.
4 stycznia 2021
Military.com | Przez Oriana Pawlyk
W ramach nowo uchwalonej ustawy o pomocy związanej z COVID-19, prawodawcy żądają odpowiedzi od amerykańskich agencji wywiadowczych i Departamentu Obrony na temat potencjalnego istnienia UFO i innych niezidentyfikowanych zjawisk powietrznych.

Ustawa o środkach zbiorczych o wartości 2,3 bln USD, przyjęta w zeszłym miesiącu, obejmuje ustawę Intelligence Authorization Act na rok podatkowy 2021, która zapewnia więcej środków na gromadzenie dochodzeń i „wzmacnianie gromadzenia danych wywiadowczych o otwartym kodzie źródłowym” wśród agencji, zgodnie z oświadczeniem republikańskiego senatora z Florydy Marco Rubio, który wprowadził ustawę w czerwcu. Senat przyjął ustawę w lipcu.

Niektóre z tych informacji obejmują to, co Pentagon, Federalne Biuro Śledcze i jego odpowiedniki wiedzą o niezidentyfikowanych zjawiskach powietrznych - znanych również jako „anomalne statki powietrzne”. Ustawodawcy spodziewają się, że zobaczą raport na temat zebranych danych UFO 180 dni od przyjęcia ustawy, zgodnie z ustawodawstwem .

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Urgent Breaking News : Update From Dr Greer
 Post Napisane: 22 kwietnia 2021, o 17:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Pentagon ma 180 dni na odtajnienie informacji na temat UFO
IGOR MAJ
05.01.2021 22:37

fot. Shutterstock

OCEŃ

Już niebawem Pentagon odtajni informacje na temat UFO. Zapis o podaniu tych informacji do wiedzy publicznej znalazł się w ustawie budżetowej USA na rok 2021. Pentagon ma na to 180 dni.

UFO, czyli niezidentyfikowany obiekt latający, wbrew powszechnemu przekonaniu, nie musi oznaczać statku kosmitów. UFO to określenie obiektu latającego nieznanego pochodzenia - najprawdopodobniej wysoce zaawansowanej technologii wojskowej państw trzecich. Niezidentyfikowanym obiektem może być także maszyna pochodzenia kosmicznego.

Ustawa budżetowa USA na rok 2021 zakłada przeznaczenie funduszy na badania nad UFO. Zobowiązuje ona ponadto Pentagon do ujawnienia raportu na temat UFO, opartego na wiedzy amerykańskiego wojska. Pentagon ma na to 180 dni.

Pentagon w ciągu 180 dni ujawni informacje na temat UFO
W ramach ustawy ma powstać jednolita baza danych na temat UFO. Zbierane będą także i systematyzowane wszelkie informacje na temat temat niezidentyfikowanych obiektów latających od wszystkich organizacji wywiadowczych.

ZOBACZ TAKŻE


Poszukiwacze kosmitów potwierdzają: "Odebraliśmy sygnał z kosmosu"
Coraz częstsze spotkania z UFO budzą obawy władz amerykańskich, że Chiny, czy Rosja, mogą dysponować nieznanymi technologiami wojskowymi.

Pierwsze raporty na temat zarejestrowania UFO Pentagon opublikował w kwietniu 2020 roku. Wiadomo, że nagrania były prawdziwe, a obiektów nie udało się zidentyfikować. Wspomniane trzy nagrania pochodzą z 2004 i 2015 roku. Piloci F/A-18 Hornet należących do US Navy nagrali wówczas nietypowo zachowujące się, szybko poruszające się obiekty o owalnych kształtach.

RadioZET.pl/ Independent/ Military.com
Więcej: https://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/UF ... -UFO-w-USA

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 22 kwietnia 2021, o 17:14 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strona główna forum » ZNANY i NIEZNANY Świat PRZYRODY » Znaki na NIEBIE-Ziemi-WODZIE » KOSMOS - UFO


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL