Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » ZNANY i NIEZNANY Świat PRZYRODY » Znaki na NIEBIE-Ziemi-WODZIE » KOSMOS - UFO




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: J O W I SZ - JUPITER
 Post Napisane: 27 lutego 2014, o 18:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18360
Huge Mystery Object Caught Next To Jupiter 2014 HD Available



Dziwny obiekt zaobserwowany w okolicy Jowisza - Foto: Raffaele Popolizio

Włoski astronom amator, Raffaele Popolizio, zaprezentował rezultaty intrygującej obserwacji Jowisza. Okazuje się, że oprócz wizerunku gazowego giganta udało mu się nagrać coś, co wygląda bardzo nietypowo. Widzimy jasnego Jowisza z księżycami i coś, co wygląda jak poruszająca się mgławica emisyjna.

Oczywiście takiego obiektu nie ma oficjalnie w Układzie Słonecznym, dlatego jest to obserwacja sensacyjna, o ile nie mamy tu do czynienia z zabrudzeniem optyki. Nie wygląda jednak na to, ponieważ ten niezidentyfikowany obiekt został uchwycony na kilku klatkach i wydaje się być w ruchu.
Obrazek
Kilka zdjęć obiektu wykonano za pomocą podłączonego do teleskopu aparatu Nikon D7000. Zastosowano pięciosekundową ekspozycję.
Pierwsze skojarzenie kształtu do mgławicy emisyjnej jest oczywiste, ale w pobliżu Jowisza nie ma takiego obiektu, a nawet jeśli jest gdzieś w głębokim kosmosie, to nie dałoby się go zobaczyć przy takim powiększeniu.

Nie ma też informacji z innych źródeł na temat tej obserwacji, ale wydaje się mało prawdopodobne, że w niebo patrzył wtedy tylko Raffaele Popolizio.
Może to być zatem zarówno jakaś lokalna anomalia, błąd w obróbce materiału, lub jest to dowód na to, że coś dziwnego porusza się w naszej okolicy i nikt nie ma pojęcia co to takiego.
....
http://innemedium.pl/wiadomosc/niezwykl ... cy-jowisza

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 27 lutego 2014, o 18:55 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: J O W I SZ - JUPITER
 Post Napisane: 1 lipca 2015, o 15:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18360
Jupiter i Wenus zbiegają się po raz pierwszy od 2000 lat. Gwiazda Betlejemska?Obrazek

Koniunkcja dwóch planet budowana jest w miesiącu czerwcu i zakończy się spektakularnym pokazem na 30 czerwca 2015 „Każdej nocy w czerwcu, rozdział między Wenus i Jowisz będzie widoczny shrink”, mówi NASA. Koniunkcja jest, gdy dwa lub więcej obiektów pojawiają się bardzo blisko siebie na niebie.



Sky & Telescope sugeruje, że podobnie rzadka koniunkcja Wenus i Jowisza może być tym, co się nazywa „Gwiazdą Betlejemską” 2-3 w p.n.e.


Koniunkcja jest z pewnością widoczne gołym okiem

kiedy i gdzie powinniśmy szukać?
Spójrz na zachód-północny-zachód, jak tylko się ściemni, ”

”Czy nas chrześcijan faktycznie może to interesować?
i tak i nie.

Skoro mówi o tym NASA, to jest to podejrzane, choć tak czy owak komentować musi.

Jeśli to prawda, że nie było takiej koniunkcji od 2000 lat a gro ludzi się nad tym zastanawia, to coś w tym musi być.


Polskie, katolickie media sensacji z tego nie robią,
Wszystko na powyższy temat można znaleźć głównie na stronach angielsko języcznych.

Ja traktuję to jako ciekawostkę jedną z wielu w ostatnim czasie.
Być może jest to też tak, że chcą nas oswoić do antychrysta przychodzącego wśród wielu znaków.



Z dużą dozą ciekawości oczekuje septemera…

źródło: http://beforeitsnews.com/paranormal/201 ... 92032.html



Film w ENG

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: J O W I SZ - JUPITER
 Post Napisane: 15 października 2020, o 11:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18360
What was that Coming Out of Jupiter!!!9+
2:59 / 4:50
Co to było za wyjście z Jowisza !!!


•15 paź 2020
Gina Maria Colvin Hill
Coś bardzo niezwykłego wyszło dziś wieczorem z Jowisza. Nie mogę ci wyjaśnić, co to było. Możesz zobaczyć aktualny materiał wideo. Salem w stanie Indiana
.

RST Sport
Obawiano się 8 godzin
Wygląda na to, że od urodzenia jesteśmy karmieni łyżeczką. Galaktyczna Federacja Planet / Światło zorraofhollowearth.com Intel Disclosure Healing Call. ♥ ️
Crazee Clayton
Obawiano się 7 godzin
Zgadzam się z Tobą w 100 procentach!
4
Steve Muntalima
Obawiano się 12 minut
Prawdopodobnie otworzyła się gwiazda gwiezdna.
.
Brandy Hamilton
Obawiano się 9 godzin
TAK, NIE MA DROGI to owad, bo minąłby Jowisza, a nie pojawił się znikąd
TAAAAAA DUŻA NIESAMOWITA
6
cześć peaylee
7 godzin temu (edytowany)
Właśnie dziś wieczorem obejrzeliśmy prawdziwy stary film pt. „Pierwszy kontakt” dotyczył wielkiej czarnej dziury wychodzącej z Jowisza. Mój mąż jest przerażony, kiedy to opublikowałaś ...
Gina Maria Colvin Hill

Obawiano się 5 godzin
Oh wowBig Daddy
6 godzin temu (edytowany)
To wąż. Jeśli zauważysz, że na końcu jej filmu było coś, co przypominało mi ogon po prawej stronie Jowisza na filmie pod koniec.

Sprawdź to jednak.
https://www.foxnews.com/science/mysteri ... nthusaists

bavmo
Obawiano się 4 godziny
Ryczy w górę

Nat Logan
Obawiano się 1 godzine
Widzę to i to nie pierwszy raz, kiedy widzę twarz w gwiazdach.

Finlay Johnson
9 godzin temu (edytowany)
„Nawet nie wiem, w jakim trybie jestem”. - podsumował nas wszystkich

Midnight Rose
Obawiano się 9 godzin
Zabawne, że tak długo, jak jesteś w trybie uwagi

Andromeda Native
Obawiano się 8 godzin
@Gina Maria Colvin Hill Gina Ziemia przeżywa fazę (zapomniałem naukowej nazwy), która ma miejsce mniej więcej co kilka lat, kiedy przechodzi przez strefę i doświadcza roju meteorytów, muszę sprawdzić, jak to się nazywa, ale my przechodzą przez to teraz i będą przez kilka następnych tygodni, może to odpowiadać za tak dużą aktywność tam na górze, ale znowu słyszałem, że znowu dzieje się coś dziwnego z Wenus. Trudno uwierzyć, że tak wielu ludzi myśli, że wciąż jesteśmy sami w tak rozległej i zatłoczonej galaktyce, a potem znowu są ludzie, którzy nadal myślą, że ziemia również jest płaska, ignorancja to rozkosz, wolę rzeczywistość.
.
Amir Ibrahim
Obawiano się 9 godzin
Ciekaw jestem, co się ostatnio działo w CERN? ..... wyglądało na to, że coś mi się wydarzyło.
6

Rhonda Liles
Obawiano się 9 godzin
Jowisz jest ogromny, więc nie sposób sobie wyobrazić, jak duży może być. Na pewno większe od ziemi.
,

RST Sport
Obawiano się 8 godzin
Sprawdź Kulę Syriusza zaćmieniającą Słońce, jest prawie całkowita, w kolorze szarym.
Anioł stojący w słońcu Objawienie 19:17 ... Orb Elenon. WITAJ, to ich od 2012-13.
2
Robin Beadle
Obawiano się 9 godzin
Słyszałem, jak ktoś powiedział tuż przed wyjściem statku z Jowisza „wejdź też w ten”. Słyszałeś to?
Gwiezdny Ogień 777
Obawiano się 9 godzin
Robin Beadle Słyszałem to na nagraniu. Słyszałeś kogoś
,
Adam Michael Tartsah
9 godzin temu
Niektórzy mówią, że ukryty niszczyciel jest ukryty w dużym czerwonym miejscu. Wormwood ma jednak wiele nazw.
2

MFB
9 godzin temu (edytowany)
Jeśli wydostał się z atmosfery, jest duży jak planeta. Oto link do innego filmu z Ohio. Obiekt leciał obok Jowisza o godzinie 9:17. Być może obiekt mijał, ale nie wychodził z atmosfery w stosunku do jej aparatu? Ona też nie wiedziała, co to było. Może kolejna wskazówka:
https://www.youtube.com/watch?v=3mTpMcCXpu4

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: J O W I SZ - JUPITER
 Post Napisane: 23 grudnia 2020, o 12:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18360
Jowisz i Saturn zachodzą nad Gnieznem. Wielka Koniunkcja 2020 - 4 dni przed największym zbliżeniem.
•21 gru 2020

Mr SuperMole
26,7 tys. subskrypcji
Timelapse przedstawiający zachód Jowisza i Saturna nad Gnieznem, 18 grudnia 2020. Na 4 dni przed Wielką Koniunkcją (największym zbliżeniem) obie planety są już bardzo blisko siebie.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: J O W I SZ - JUPITER
 Post Napisane: 23 grudnia 2020, o 12:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18360
Wielka Koniunkcja Jowisza i Saturna - 21 grudnia 2020 sfilmowana za pomocą Sony a6400 i Nikon P1000.
•22 gru 2020
.
Mr SuperMole
26,7 tys. subskrypcji
Hurra! Udało się sfilmować Wielką Koniunkcję Saturna i Jowisza 21 grudnia 2020r. pomimo przeszkód w postaci wszechobecnych chmur! Początkowe miejsce obserwacji - Przełęcz nad Łapszanką - mimo dobrych prognoz okazało się niewypałem. Szybka ewakuacja w okolice Rdzawki i Chabówki to był dobry pomysł. Tam udało się w ostatniej chwili sfilmować to niezwykłe 'zbliżenie' planet! Szkoda, że było to już tak nisko i o dobrej jakości materiału nie ma mowy, ALE TO NIC! Uważam to za mój wielki sukces! Przy okazji pozdrawiam osoby spotkane na Przełęczy nad Łapszanką, oraz w okolicy Chabówki - wszyscy to fani 'Z Głową w Gwiazdach' Karola Wójcickiego. P.S. Karola chyba też widziałem na Przełęczy jak jechał samochodem

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 23 grudnia 2020, o 12:56 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strona główna forum » ZNANY i NIEZNANY Świat PRZYRODY » Znaki na NIEBIE-Ziemi-WODZIE » KOSMOS - UFO


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL