Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » ZNANY i NIEZNANY Świat PRZYRODY » Znaki na NIEBIE-Ziemi-WODZIE » KOSMOS - UFO




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Anioły i UFO - OBŁOKI
 Post Napisane: 20 lutego 2015, o 17:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18360
Anioły i UFO
Czy w Biblii możemy przeczytac o tzw UFO jak mogli sie nazywac w opisie biblijnym ?
Obłoki ,Rydwan Ognia .
O jakiej to Górze jest mowa ,ze dymiła a ludzie i bydło mieli sie trzymac z daleka ,zeby nie dotknąc krawędzi Góry bo zosali by zabici strzałami oni i bydło .
Kto by do nich strzelał ?

znalazam blog gdzie ktos podjął sie 'zbaania 'jak e sprawy sie mają.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 20 lutego 2015, o 17:13 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Anioły i UFO - OBŁOKI
 Post Napisane: 20 lutego 2015, o 17:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18360
ObrazekSkrzydlaty Cherubin z pałacu Sargona II w Niniwie, Asyrii

Jezus, podróżnicy miejsca

Jeśli teraz aniołowie mają kosmiczne, więc trzeba zadać sobie pytanie, dlaczego. Wskazuje na to pewne ograniczenia. Aniołowie nie mogą podróżować w ich mocy w przestrzeni. Nawet Jezus latania w statkach kosmicznych. Został odebrany przez aniołów w (Dz 1, 9-11) "niebie.", I rozumiemy, że to nie był zwykły Chmura, bez lub za tymi chmurami, te skrócone formacje, były takie jednostki już opisano dość GT szczegółowe. Nie ma powodu, aby sądzić, inne niż to, w którym przewóz Pan przyleciał do Ezechiela, to ten sam samochód, który zabrał go, Jezu, do domu w niebie (Ez. 1: 1-28).

Więc te anioły, są ograniczone, nie mogą zrobić w przestrzeni innej niż latający statek. Są Synowie Boga, które ma taki sam kształt jak my, ludzie, z rękami i nogami, a nosy i usta i narządów wewnętrznych, jedzą i oddychać i mówić i chodzić. Są one bardziej niż my, ale nie na tyle, że mogą to zrobić bez powietrza, bez jedzenia, bez ochrony przed zimnem przestrzeni i odległości. Jezus został ustanowiony dla człowieka, a jest jeszcze człowiekiem, i zawsze tak pozostanie. Więc musi być odebrany z wózkiem, i był również w GT, w Ezechiela, między innymi, rozumiemy, że już wtedy był ograniczony, ale to, że - dobrze, to musi być aniołem. Syn Boży nie potrzebuje karetki w jego bezcielesny istnienia. Jako Bóg, On jest wszechobecny.
Ale aktorstwo i rola aniołów, Pan, że potrzebuje go.

Trzeba też sobie sprawę, że takie pojazdy nie mogą być stworzone do podróżowania między wymiarami. Statki kosmiczne muszą przemierzać odległości (Ez. 1: 4), więc rozumiemy, że niebo jest miejscem na lot, a raz nie możesz wyjść z jego samochodu i bez niego.
Tam, gdzie jest atmosfera.

Ale te statki i miejsca nie są dla zwykłych śmiertelników.
Należą one do świata niebiańskiego, z jego substancji. Wymaga ciała chwały, ciał niebieskich (1 Kor. 15:40).

...
Wszystko to jest w Biblii. Głośno i wyraźnie. Czy nie widzisz, że to ty, niestety, oślepiony przez tradycję religijną.
___
ObrazekObrazekObrazek

Przykłady jak nawet nasz samolot może kształtować Chmura / chmury kondensacji wokół niego. Wraz z rozwojem tych technologii może będzie możliwe pełne ukrycia

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Anioły i UFO - OBŁOKI
 Post Napisane: 20 lutego 2015, o 17:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18360
Król Dawid "lot kosmiczny"

W Psalmie 18, Król Dawid opisuje coś bardzo interesującego.
Przy odrobinie wyobraźni sensie można nazwać to historia science-fiction.
David doświadcza nie jest, o ile pamiętam, gdzie indziej niewymienione w Biblii (inne niż w równoległym hymnu w 2 Sam. 22).

On widzi w tekście hymnu powrotem na jego walki wypełnione życia, przypomina zdarzenia, gdzie wydaje się być w bitwie morskiej, gdzie kończy się w wodzie i utonięcia.
Czuje, że siły zła, aby przeciągnąć go w głąb. W swej niedoli, wzywa swego Pana, a Pan przychodzi, aby pomóc mu w fantastyczny sposób.
Z nieba zbliża ogromny chmura, chmury i chmury jest Anioł Pański. Siła jego chwały jest tak silny, że ziemia trzęsie się, a wiatr obraca oceanu daleko, tak że jej dno jest narażony.
Grad i węgle spadnie z skyfarkosten.
Pociski wystrzeliwane z okrętu przeciw wrogom Dawida, którzy, prawdopodobnie na brzeg oni też uciekają we wszystkich kierunkach, aby uciec eldpilarna.
Więc stłumione David się z dna oceanu i można przypuszczać, że wrócą wody tonie wrogów, lub masz czas, że może uciec na ląd.
David wyprowadzeni w dużym, przestronnym miejscu, gdzie nie wspominając słowa, ale przestronne sugeruje, że może to być w przestrzeni, a może na pokładzie anielskiej statku.

Następnie Dawid chwalić i nie wspomnieć więcej o rzeczywistej walki, więcej niż, że po tym stał się znany daleko i szeroko, a narody zagranicznych podległych, Dawid, w obawie przed jego mocy Pana.

Dla tłumaczy takiego obrazowania nie jest oczywiście łatwe do uchwycenia jego prawdziwy wygląd.
Jedyną rzeczą, która naprawdę może przetłumaczyć na inny język i uzyskać z odpowiedniej treści, jest również sam Dawid.
I, oczywiście, choć nie jest podane wśród tłumaczeń mamy tłumacza, który jest prowadzony przez Ducha Świętego.

Ps18/5-20
5 Ogarnęły mnie fale śmierci
i zatrwożyły mnie odmęty niosące zagładę;
6 oplątały mnie pęta Szeolu,
zaskoczyły mnie sidła śmierci.

7 W moim utrapieniu wzywam Pana
i wołam do mojego Boga;
usłyszał On mój głos ze swojej świątyni,
a krzyk mój dotarł do Jego uszu.

8 Zatrzęsła się i zadrżała ziemia,
posady gór się poruszyły,
zatrzęsły się, bo On zapłonął gniewem.
9 Uniósł się dym z Jego nozdrzy,
a z Jego ust - pochłaniający ogień:
od niego zapaliły się węgle.

10 Nagiął On niebiosa i zstąpił,
a czarna chmura była pod Jego stopami.
11 Lecąc cwałował na cherubie,
a skrzydła wiatru Go niosły.
12 Przywdział mrok niby zasłonę wokół siebie,
jako okrycie ciemną wodę, gęste chmury.

13 Od blasku Jego obecności
rozżarzyły się węgle ogniste.
14 Pan odezwał się z nieba grzmotem,
to głos swój dał słyszeć Najwyższy,
15 wypuścił swe strzały i rozproszył wrogów,
cisnął błyskawice i zamęt wśród nich wprowadził.

16 Aż ukazało się łożysko morza
i obnażyły się posady lądu
od groźnej nagany Twej, JHVH,
i tchnienia wichru Twoich nozdrzy.
17 On wyciąga [rękę] z wysoka i chwyta mnie,
wydobywa mnie z toni ogromnej;

18 Wyrywa mnie od przemożnego nieprzyjaciela,
od mocniejszych ode mnie, co mnie nienawidzą.
19 Napadają na mnie w dzień dla mnie złowrogi,
lecz JHVHjest moją obroną,
20 wyprowadza mnie na miejsce przestronne;
ocala, bo mnie miłuje
Miejsca równoległe: Ps. 68: 8-9. 2 Np. 19:18. Ps. 97: 1-6.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Anioły i UFO - OBŁOKI
 Post Napisane: 20 lutego 2015, o 17:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18360
Habackuks kosmiczny

Obrazek

Film, który może dać wyobrażenie tego, co widział Habakuk
Podobny obraz zawarty w Habackuks rozdziale 3.
Prorok słyszał o tym, kiedy Anioł Pański wcześniej ogarnęła kraj niebiańskiego rydwanu jego.
"Tematy" i "Paran" wymienione są odniesienia do Synaj, gdzie Mojżesz w swoim czasie doświadczył zejście Pana. Być może, że incydent Prorok myśli o, i tak myśli, doświadczeń Dawida powyżej. Może było kilka razy.

Rzemiosła teraz widzi zlatywać dostaje nawet tutaj w górach wstrząsnąć i strumieni, że jeden z projektów lub cokolwiek innego, składany.
Widok jest opisane jak Pan idzie z koni i wozów na morze.
Bruzdy wykopane w ziemi, jak statek porusza się w całym kraju.
Ciężkie ulewy wystąpić, gdy chmury nieba odsunął.
Rozjaśnianie lub tak strzelać światło rzemieślniczy się.
Domy zgnieciony i upadek ziemiach Izraela wrogów.

Prorok widzi to na własne oczy.
Po statki przesuwa się do przodu, kraj jest zdewastowany.
Nic nie może się rozwijać, a żadne zwierzę pozostaje.
Prorok jest wstrząśnięty i drżenie, ale nadal chwalić Pana za to, co się stało.
...

Jak wytłumaczyć te reprezentacje, to nie byłoby prawdziwe, fizyczne wydarzenia?
Wydaje się bardzo daleko idące do tych szczegółowych opisów będzie
tylko symboliczne reprezentacje walk między Izraelem a jego wrogami.
Nie, wyraźnie widziałem jeden lub więcej samolotów do jazdy na niebo.
Pan posłał anielskie rydwany z ogromnych sił do pomocy Izraela.


Ha3-218
2 Usłyszałem, o JHVH, Twoje orędzie,
zobaczyłem, o JHVH, Twe dzieło.
Gdy czas nadejdzie, niech ono odżyje,
gdy czas nadejdzie, pozwól nam je poznać,
w zapale gniewu pomnij na swą litość!

3 Bóg przychodzi z Temanu,
Święty z góry Paran.
Majestat Jego okrywa niebiosa,
a ziemia pełna jest Jego chwały.
4 Wspaniałość Jego podobna do światła,
promienie z rąk Mu tryskają,
w nich to ukryta moc Jego.

5 Zaraza idzie przed Jego obliczem,
w ślad za Nim gorączka śmiertelna.
6 Gdy On występuje, trzęsie się ziemia
i drżą narody pod Jego spojrzeniem;
rozpadają się góry prastare,
uniżają pagórki odwieczne,
te ścieżki Jego od pradawnych czasów.

7 Widzę klęską dotknięte mieszkania Kuszanu,
chwiejące się namioty ziemi Madian.
8 Czy na rzeki gniewasz się, JHVH?
Czy na rzeki [wybuchł] gniew Twój?
Czy na morze - Twoja zapalczywość,
że wsiadasz na swoje konie,
na swoje rydwany zwycięskie?

9 Łuk Twój obnażony,
a kołczan pełen strzał,
dla rzek otwierasz ziemię.
10 Na widok Twój trzęsą się góry,
ulewa deszczu runęła.
Wielka Otchłań głos swój podniosła,
wysoko uniosła swe ręce.

11 Słońce i księżyc stoją w swoim miejscu
z powodu blasku lecących Twych strzał
i jasności lśnienia Twej dzidy.
12 Rozgniewany kroczysz po ziemi,
w zapalczywości swej depczesz narody.

13 Wyszedłeś w celu ocalenia swego ludu,
w celu wybawienia Twego pomazańca.
Zburzyłeś dom bezbożnego,
odsłoniłeś fundament aż do nagiej skały.
14 Przeszyłeś strzałami wodza ich wojska,
które naciera, aby nas zgubić -
radując się jak ten, co w ukryciu wyniszcza biednego.

15 W morze wdeptałeś jego konie,
w kipiącą topiel wód mnogich.
16 Usłyszałem i serce moje struchlało,
na głos ten zadrżały me wargi,
przenikła trwoga me kości,
kroki się moje zachwiały.
W spokoju jednak wyglądam dnia utrapienia,
który nadchodzi na lud, co nas gnębi.

17 Drzewo figowe wprawdzie nie rozwija pąków,
nie dają plonu winnice,
zawiódł owoc oliwek,
a pola nie dają żywności,
choć trzody owiec znikają z owczarni
i nie ma wołów w zagrodach.
18 Ja mimo to w JHVH będę się radować,
weselić się będę w Bogu, moim Zbawicielu


Miejsca równoległe: 2 Ex. 19:16 f. 5 Ex. 33: 2nd Dom. 5: 4 2 Np. 24:17. Ps. 77: 16-21.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Anioły i UFO - OBŁOKI
 Post Napisane: 20 lutego 2015, o 17:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18360
Kosmicznym Ezechiela

Nie musimy być w ciemności na temat tego, co to naprawdę jest.
W Księdze Ezechiela, mamy, w zbliżeniu, zobaczyć, co jest w tych chmurach.
Nasz Pan chce, byśmy o tym wiedzieć.
Ezechiel musi opisać Pan Król wagon, w szczegółach.
Przez Niego, potwierdziliśmy, że to jest rzeczywiście latające statki, dziwnym rodzaju
skomplikowanych kół i rodzaj kopuły, który jest ukryty w chmury i chmury mieliśmy wcześniej przeczytałem o.
Jednocześnie sobie sprawę, że nie chodzi tylko o fizyczne rzeczy.
Tutaj wydaje się być połączenie duchowe i fizyczne.

Ale możemy też zakładać, że nawet w chmury i chmury my później w Piśmie o przeczytanych,
to ten rodzaj anielskich rydwanów.
Jak w chmurach, które doprowadziły Jezusa do nieba i chmur wróci się i chmury będziemy uchwyconych w, się z nim spotkać.
(Zobacz Iz 66:15, 5 Pwt 33:26; Job 26:.. 9 Dan 7:13; Mt 24:30; 1 Tes 4:17; Mt 17..... 5; Łk 09:33 -36, w górę. 11:12)

Montaż powrotnej podróży do niebieskiego Jeruzalem więc odbędzie się w niebiańskich rydwanów.
.
Teraz możesz zacząć myśleć: Wiemy z Pisma, że aniołowie mają skrzydła. Niektórzy aniołowie mają go tak, być może każdy. Mają skrzydeł z, jak Księgi Daniela, który mówi, że anioł przyszedł do niego w "latającym koniu". Dlaczego więc wtedy spreparować? Pomyśl o tym.
___


P arentes : To jest więcej niż jeden niebiański rydwan, wiemy z kilku fragmentów Biblii: po pierwsze, czytamy, " Rydwany Boga są dziesiątki tysięcy "Ps. 68, odnosząc się do przypadku Synaj.
Częściowo wymienione chmury gdzie indziej w związku z ludzkich utrwaleń do nieba i aniołów, fauluje go.
Czy to niebiański rydwan na niebie w jednym przypadku, byłoby to dziwne, jeśli nie jest to także w innych przypadkach.

___

Wizja rydwanu Bożego
4 Patrzyłem, a oto wiatr gwałtowny nadszedł od północy, wielki obłok i ogień płonący <oraz blask dokoła niego>, a z jego środka [promieniowało coś] jakby połysk stopu złota ze srebrem, <ze środka ognia>. 5 Pośrodku było coś, co było podobne do czterech istot żyjących. Oto ich wygląd: miały one postać człowieka. 6 Każda z nich miała po cztery twarze i po cztery skrzydła. 7 Nogi ich były proste, stopy ich zaś były podobne do stóp cielca; lśniły jak brąz czysto wygładzony. 8 Miały one pod skrzydłami ręce ludzkie po swych czterech bokach. Oblicza <i skrzydła> owych czterech istot - 9 skrzydła ich mianowicie przylegały wzajemnie do siebie - nie odwracały się, gdy one szły; każda szła prosto przed siebie. 10 Oblicza ich miały taki wygląd: każda z czterech istot miała z prawej strony oblicze człowieka i oblicze lwa, z lewej zaś strony każda z czterech miała oblicze wołu i oblicze orła,
11 <oblicza ich> i skrzydła ich były rozwinięte ku górze; dwa przylegały wzajemnie do siebie, a dwa okrywały ich tułowie.
12 Każda posuwała się prosto przed siebie; szły tam, dokąd duch je prowadził; idąc nie odwracały się.
13 W środku pomiędzy tymi istotami żyjącymi pojawiły się jakby żarzące się w ogniu węgle, podobne do pochodni, poruszające się między owymi istotami żyjącymi.
Ogień rzucał jasny blask i z ognia wychodziły błyskawice. 14 Istoty żyjące biegały tam i z powrotem jak gdyby błyskawice.
15 Przypatrzyłem się tym istotom żyjącym, a oto przy każdej z tych czterech istot żyjących znajdowało się na ziemi jedno koło.
16 Wygląd tych kół <i ich wykonanie> odznaczały się połyskiem tarsziszu, a wszystkie cztery miały ten sam wygląd i wydawało się, jakby były wykonane tak, że jedno koło było w drugim.

17 Mogły chodzić w czterech kierunkach; gdy zaś szły, nie odwracały się idąc.
18 Obręcz ich była ogromna; przypatrywałem się im i oto: obręcz u tych wszystkich czterech była pełna oczu wokoło.
19 A gdy te istoty żyjące się posuwały, także koła posuwały się razem z nimi, gdy zaś istoty podnosiły się z ziemi, podnosiły się również koła.
20 Dokądkolwiek poruszał je duch, tam szły także koła; równocześnie podnosiły się z nimi, ponieważ duch życia znajdował się w kołach.
21 Gdy się poruszały [te istoty], ruszały się i koła, a gdy przestawały, również i koła się zatrzymywały:
gdy one podnosiły się z ziemi, koła podnosiły się również, ponieważ duch życia znajdował się w kołach.
22 Nad głowami tych istot żyjących było coś jakby sklepienie niebieskie, jakby kryształ lśniący, rozpostarty ponad ich głowami, ku górze.
23 Pod sklepieniem skrzydła ich były wzniesione, jedno obok drugiego; każde miało ich po dwa, którymi pokrywały swoje tułowie.
24 Gdy szły, słyszałem poszum ich skrzydeł jak szum wielu wód, jak głos Wszechmogącego, odgłos ogłuszający jak zgiełk obozu żołnierskiego; natomiast gdy stały, skrzydła miały opuszczone.
25 Nad sklepieniem które było nad ich głowami, rozlegał się głos; gdy stały, skrzydła miały opuszczone.
26 Ponad sklepieniem, które było nad ich głowami, było coś, o miało wygląd szafiru, a miało kształt tronu, a na nim jakby zarys postaci człowieka.
27 Następnie widziałem coś jakby połysk stopu złota ze srebrem, <który wyglądał jak ogień wokół niego>.
Ku górze od tego, co wyglądało jak biodra, i w dół od tego, co wyglądało jak biodra, widziałem coś, co wyglądało jak ogień, a wokół niego promieniował blask.
28 Jak pojawienie się tęczy na obłokach w dzień deszczowy, tak przedstawiał się ów blask dokoła.
Taki był widok tego, co było podobne do chwały Pańskiej.
Oglądałem ją. Następnie upadłem na twarz i usłyszałem głos Mówiącego.



F underat jasne? Ok. Podróż Anioły w przestrzeni? Odpowiedź: tak.
Miejscem zamieszkania Boga mówi się, że "wysoko ponad gwiazdy Boże".
A kiedy ziemia została stworzona Synowie Boga, widząc pracę, nie na ziemi, lecz racjonalnie w przestrzeni poza nim. Kiedyś, gdy na pytanie, dlaczego anioły muszą spreparować, że mogą latać się z ich skrzydeł.
Cóż, to jest dość oczywiste, że potrzebują do jednostek pływających w przestrzeni. Jest do mojej wiedzy nie ma Pismo, które sugeruje, że anioły latają z jego skrzydła w przestrzeni.
Co więcej, nie byłoby opór powietrza, które może dać skrzydełka rentowności.
Skrzydła mają jedną gdzie jest atmosfera.
Więc anielskie wagony są zatem statek kosmiczny? Prawdopodobnie. Jeśli masz problemy w to wierzyć, to należy uznać, że anioły są boskie istoty.
Oni są na nas, ale nie są Bogiem.
Są więc ograniczona.
A odległości w kosmosie są świetne.
Ale dość o tym aż do odwołania.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Anioły i UFO - OBŁOKI
 Post Napisane: 20 lutego 2015, o 17:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18360
Urtidshimlarnas Niebo?

D zapalonym mieć więcej do powiedzenia na temat anioła koszyka Pańskiej.
Może napisał Psalm 68 Psalm 18. przed sugeruje co najmniej na tym, czym on jest w Psalmie 68 opisuje niebiańską koszyk dołączonej do Synaju, bez wzmianki o własne doświadczenia w Psalmie 18.
W każdym razie, dodaje, gdzie ważny szczegół, aby tych, których wcześniej przeczytać. On pokazuje, że jest ich więcej, o wiele więcej niż niebiańskiej przewozu.
Anioł Pański ma cały armada niebiańskich rydwanów:

"Rydwany Boga jest dwadzieścia tysięcy, wiele tysięcy; Pan jest wśród nich, jak na Synaju, w świętym miejscu." (Ps. 68:18)

Kontekst przypomina to, co Jezus powiedział w Getsemani, mógł przywołać dwanaście zastępów aniołów, gdyby chciał. W połączeniu ze słowami Dawida, teraz rozumiem, że te änglalegioner są wyposażone w wózki. Można je nazwać "anielski kosmiczny". (Patrz niżej dla Debory i naruszenie gwiazd orbity).

Dawid wspomina również coś, co może być opis wycieczki Pana änglavagns w przestrzeni kosmicznej. Pisze on:

"Ty królestwa ziemi, śpiewać na chwałę Boga, układanka Pan, Sela, przechadza się po urtidshimlarnas nieba Tak, objawiło się wysłać swój głos, potężny głos Daj siłę wy do Boga, Izrael jest jego chwała, i moc jego.. jest w chmurach. " (Ps 68:. 33-35)

King James tłumaczy je jako:

"Śpiewajcie Bogu, królestwa wy ziemi; O śpiewajcie Panu, Selah: do niego, że rideth się na niebiosach od, stary whichwere; oto wydaje wysłać swój głos, a ten głos mocy. przypisują siłę wy Boga.
Jego Ekscelencja jest nad Izraelem, a jego siła jest w chmurach "

Co zrobić, David naprawdę?
Daleko na urtidshimlarnas nieba?
Tekst szwedzki wydaje się niemal niezrozumiałe pierwszy. Angielski tekst zapewnia większą jasność, wydaje się wskazywać na kosmiczne znaczenie:
Pan (to Anioł Pański) jeździ się na niebiosach niebios, które były w pradawnych czasach. Następnie przemieszcza się po niebiosach, co było w prehistorii = zaczynają?
Może odnosić się do niczego innego niż trzeciego nieba, gdzie, kto, co mówi Praca i Izajasza, musi istnieć w pierwotnym, przed ziemi i jej lufthimmels i najbliższego otoczenia galaktycznego tworzenia?

Ten mały fragment w ten sposób potwierdzić, że czytamy o innych miejscach, tylko sugerował, ale oczywiście jednak, że nie było stworzenie, urhimmel, zanim Bóg stworzył nasz świat.
Czyli historia stworzenia już mówi, ale tutaj mamy do zrozumienia, że ​​początek / rano pierwszego dnia stworzenia więcej niż kilka godzin - to długo.

Niebo termin urtidshimlarnas może zatem odnosić się do Drogi Mlecznej, galaktyki, jak on jest widoczne jako szeroki, rozmytych zespołu całym nocnym niebie.


Przyszłe postępy w różnych systemach


Ale aby się nikt nie odbierze to jako pretekst, aby wydłużyć resztę dni stworzenia:
To jest po prostu w samym początku jest miejsce na długi czas.
Jak tylko pierwszy dzień miał swoje pierwsze światło, ten "zegar" bieganie i tyka, a następnie to, w słowach Boga, tym samym czasie projekt ustawy, który mamy dzisiaj.
Ale zanim pierwszy dzień, ale jego pierwsze światło, gdy racjonalnie Do dnia zaczął - rano zaczyna się, gdy światło przerwy w - może być niezmierzona ilość "czasu" upłynęło, kiedy czas ziemia jeszcze się nie rozpoczął.

Co więcej, czas może się w różnym tempie w różnych częściach świata, więc może to się stało, długie, długie okresy czasu w jednym miejscu, podczas gdy obecnie pierwsze godziny dzieje się tutaj, na ziemi.
To zależy od tego, gdzie w galaktyce są. Nasz świat jest na obrzeżach Galaktyki Mlecznej Bramy, a więc obraca się o wiele szybciej niż w kierunku jego centrum układzie gwiezdnym dalej.
W świecie, bliżej centrum można chyba bardzo dawno rozegrać, a może to po prostu, jaki upłynął dzień.
A jeśli wziąć pod uwagę, że to Bóg stworzył cały wszechświat, z wszystkimi jego galaktyk - niebios - zanim stworzył nasz mały Ziemi i jej układu słonecznego, zdajesz sobie sprawę, że stworzenie niebios rozsądnie powinien był trochę dłuższy "czas"
(przy założeniu, że Bóg naprawdę trzeba trochę czasu, aby stworzyć.
Zrobił tak czy inaczej w ciągu sześciu dni ziemskich, które nasz układ słoneczny).

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Anioły i UFO - OBŁOKI
 Post Napisane: 20 lutego 2015, o 17:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18360
Dawid był w trzecim niebie?

O Dawida odnosi się do urhimmel, z nieba anielski, ekspresji urtidshimlarnas nieba - z którą miał w tym przypadku posiadał wiedzę o tym?

To nie może być tylko wiedza teoretyczna, czy coś po prostu powiedziano nam przez innych.
Te słowa brzmią odczuwanego przez siebie.
A jeśli Paweł był w trzecim niebie, dlaczego Dawid nie byli w stanie tam być?

To były słowa Psalmu 18, dał do zrozumienia, kiedy Pan wyrwał go z wody i wyprowadził go na przestronnym miejscu.
Dawid staną nedsläppt na plaży lub może trochę dalej w głąb lądu jest chyba możliwe,
ale wydaje się, trochę powolny nim powiedzieć, więc w tym przypadku.
Potem dobrze powiedział, że był nedsläppt na nim i tego miejsca, i weszła na położenie geograficzne.
Nieco mdły wyraz przestronne miejsce, sugeruje bardziej, że David pokład niebiańskiego wagonu i wziąć w podróż do urtidshimlarnas nieba.
Tekst mówi, że nie został usunięty, ale przeprowadzone.

Ponieważ Dawid był prawdopodobnie "bliski śmierci", kiedy został uratowany, można też sobie wyobrazić, że podróż odbyła się w duchu.
Paweł nie wiedział, gdyby zatrzymał się, fizycznie i duchowo, i David może doświadczyli tego samego w tym zakresie.
Ale wciąż niebiańskiego rydwanu pokładzie Pańskiej.


Czytaj Albert Einstein o Dawida?


Kolejne pytanie, które może być również odbierane przez Dawida, Psalm 18, to jak to może być możliwe, niebiański rydwan do podróży z trzeciego nieba ziemi.
Zakładając, że w trzecim niebie, więc urtidshimlarnas niebo, znajdujący się na wiele lat świetlnych od nas, więc należy zatem aniołowie mają możliwość podróżowania szybciej niż

światło. Dawid mówi coś, co może być odpowiedź na niego:

" Skłonił się niebiosa i zstąpił, i ciemność była pod nogami jego Jechał na aniołka, i poleciał, bo wzrosła na skrzydłach wiatru. ". (V. 10)

Tekst w języku angielskim brzmi:

"Skłonił niebios i zstąpił: ciemność była pod nogami jego I jeździł na aniołka i latał.. Tak, że nie latać na skrzydłach wiatru" (V. 9)


Pochylił Dlatego niebiosa.


Przywodzi to na uwadze, bezpośrednio do Einsteina i względności są, i na teorii tzw tunele czasoprzestrzenne, skrótów grawitacyjnych we wszechświecie. Albert Einstein używane tylko te słowa, kiedy opisywał, jak grawitacja z "zakrętu" Sun "czy" krzywe przestrzeni, tak, że gwiazdy tuż obok słońca pojawia się ich przeniesienia z pozycji.
To od tego czasu rozwinęła się w taki sposób, że wyobraża sobie, że dwie czarne dziury (masywne gwiazdy) może zginać odcinek przestrzeni, tak potężny, że tworzy skróty całej ogromne odległości.
Zwykle pokazać z kawałkiem papieru, jak zamierzają go: odległość od jednej krawędzi do drugiej papieru może być skrócona, jeśli złożyć papier.
Zniekształcenia słoneczna z bazowych pozycji gwiazd dowodzi, że jest to w zasadzie możliwe.
A tu, w Biblii, który mówi, zobrazowanie właśnie to!
Dawid woła, to mówi Pan w swoim niebie, w kilka chwil, ogromna odpowiedź na modlitwy: Niebiosa są wygięte tak, że anielska karetki schodzili z prędkością błyskawicy, i odstraszać wrogów. I można sobie wyobrazić, że to więcej niż ich rozum którzy wyszli z nich i David.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Anioły i UFO - OBŁOKI
 Post Napisane: 20 lutego 2015, o 18:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18360
Debora i Barak kosmiczny

Chociaż prorokini Debora i Barak dowódca zobaczył anioła wagony Pana podciągnąć się w walce przeciw wrogom Izraela:

"A Pan potarł Sisera i wszystkie jego rydwany i całe wojsko, więc zwrócił się do miecza Baraka i Sisera wysiadł z wozu swego i uciekł na piechotę". - "Z nieba prowadzone walki, walczył gwiazdy z ich kursów walczyli Sisery." (Sdz. 04:15, 05:20)

Oczywiście, to miało miejsce we wczesnych godzinach wieczornych, a anielskie wagony wydawało częściej niż gwiazdy, które spowodowały zamieszanie w armii wroga, więc przestraszył się i stracił odwagę w walce. Pochwała walce uwagę podobieństwa między ich doświadczenia i wydarzenia Synaj (Dom. 5: 4-5).

Wtedy zrozumiałem, że nie było Pan Anioł i jego niebieskie gospodarze w obu przypadkach.

Obrazek
Mogło to być coś takiego, że pojawiła się na polu bitwy pod górze Tabor?


Starożytne inskrypcje podać więcej informacji

Teraz nie może iść do Babilonu i Asyrii , i Studer na starych kamiennych tablicach i napisów, aby zobaczyć, czy mają jakieś "obrazów" tych niebieskich wozów.
Mają obrazy aniołów, a mianowicie, a to nie jest zbyt daleko idące, że nie mogą być zdjęcia również cherubinów wozów.
Można chyba przyjąć, że zarówno dobre jak i złe anioły i cherubiny mają podobne samochody.
Wszyscy oni służyli Bogu i zostać wyposażone w swojej służbie.

_______

Starożytne inskrypcje podać więcej informacji

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Anioły i UFO - OBŁOKI
 Post Napisane: 12 listopada 2015, o 19:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18360
Co to jest jak to nazwac UFO -Chwała - CIĘŻKI ?
11/11 2015

Niezwykłe zjawisko obserwowali mieszkańcy jednego z największych miast RPA,
Kapsztadu.
Zdjęcia trafiły do sieci, ale naukowcy rozwiali nadzieje: to nie UFO.

Na niebie pojawiły się bowiem przedziwne dyski, przypominające kształtem UFO - latające talerze.

Zdjęcia błyskawicznie trafiły do sieci, a zaniepokojeni obserwatorzy pisali o najeździe kosmitów.


http://www4.rp.pl/Spoleczenstwo/1511198 ... re&photo=1
.


http://www4.rp.pl/Spoleczenstwo/1511198 ... re&photo=1
.

http://www4.rp.pl/Spoleczenstwo/1511198 ... re&photo=1
.
http://www4.rp.pl/Spoleczenstwo/1511198 ... re&photo=1

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Anioły i UFO - OBŁOKI
 Post Napisane: 12 listopada 2015, o 19:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18360
UFO? Nie... to Upadłe Anioły!

Opublikowany 03.06.2015

Zmieniają kształty, poruszają się z prędkością światła, rozpływają nagle w atmosferze, łamią wszelkie prawa fizyki.
Większość naszego społeczeństwa mówi na to UFO, niezidentyfikowany obiekt latający. Jednak eksperci dokładnie badający to zjawisko twierdzą, że są to manifestacje demoniczne! "Gdyż bój toczymy nie z krwią i z ciałem, lecz z nadziemskimi władzami, ze zwierzchnościami, z władcami tego świata ciemności, ze złymi duchami w okręgach niebieskich."
(List do Efezjan 6:12)
.
hmm czy dopuszcza sie mozliwosć ,ze moga to byc Aniołowie bez demonów ?
albo bawia sie kosztem obserwatorów.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Anioły i UFO - OBŁOKI
 Post Napisane: 3 czerwca 2018, o 16:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18360

.

https://www.metabunk.org/debunked-light ... les.t9040/
__________

róznie o tym mówia ze zimno ze kropelki itp
ale co to za swiatełka biegaja na obrzeżu
i co ciekawe jedno swiatło sie dzieli sa dwa

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Anioły i UFO - OBŁOKI
 Post Napisane: 15 grudnia 2020, o 17:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18360
SIGNS IN THE HEAVENS: Spectacularly Eerie Red Apocalyptic Clouds Seen Over Bursa, Turkey!

•13 gru 2020

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 15 grudnia 2020, o 17:40 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 

Strona główna forum » ZNANY i NIEZNANY Świat PRZYRODY » Znaki na NIEBIE-Ziemi-WODZIE » KOSMOS - UFO


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL