Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » ZNANY i NIEZNANY Świat PRZYRODY » Znaki na NIEBIE-Ziemi-WODZIE » KOSMOS - UFO




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Bob Dean - Nadejście Nibiru (1-4) PL
 Post Napisane: 20 października 2012, o 06:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:58
Posty: 415
Bob Dean - Nadejście Nibiru (1-4) PL



Film dla wszystkich zainteresowanych Planetą X.
Jest też o łodzi wysoko na górze Ararat, potwierdzeniu raportu Henry Deacona,
że Anunnaki są aktywni na Marsie do dnia dzisiejszego.


.
Bob Dean - Nadejście Nibiru (2-4) PL



Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 20 października 2012, o 06:58 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Bob Dean - Nadejście Nibiru (1-4) PL
 Post Napisane: 20 października 2012, o 07:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:58
Posty: 415
Bob Dean - Nadejście Nibiru (3-4) PL



.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Bob Dean - Nadejście Nibiru (1-4) PL
 Post Napisane: 19 listopada 2012, o 16:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:58
Posty: 415
Bob Dean - Nadejście Nibiru (4-4) PL



NIBIRU PLANET-X UPDATE Double Sunset In South Africa
http://www.youtube.com/watch?v=okG3AfR38QE


Widzimy takie rzeczy coraz częściej, tajemniczy obiekt towarzyszy naszemu Słońcu, widoczny jest po lewej stronie Słońca.
Momentami zasłaniają go chmury .


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Bob Dean - Nadejście Nibiru (1-4) PL
 Post Napisane: 11 września 2020, o 17:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
NIBIRU PLANET X 2020 UPDATE 2020. RED ALARM !!! TRANSFORMATION OF THE NIBIRU X.
•12 cze 2020

.
Nibiru Planet X News
2,18 tys. subskrypcji
NIBIRU PLANET X 2020 UPDATE 2020. CZERWONY ALARM !!! PRZEKSZTAŁCENIE NIBIRU X.
Prawdziwa historia Nibiru (planeta X)
Najpierw wracamy do historii stworzenia Mezopotamii
SUMERZYŃCZY zawsze opisywali swoich Bogów jako planety zaczynające się od Plutona, następnie Neptuna, Urana itd., Tak jakby widzieli planety z ciała niebieskiego (lub statku kosmicznego?), Które wchodziło do naszego Układu Słonecznego z zewnątrz.

Sumeryjska pieczęć (poniżej) z planetami Merkury, Wenus, Ziemia, Księżyc, Mars, Nieznane (mniej więcej rozmiar Urana / Neptuna), Jowisz, Saturn, Nieokreślony (mniej więcej rozmiar Merkurego), Uran, Neptun, Pluton.
SUMERIANIE wspomnieli również o „dwunastej” planecie zwanej „NIBIRU”, której eliptyczna orbita
Rejestracja kanału:
https: //www.youtube.com/channel/UCq0I ...
Nibiru Planeta X 2019 "" Planeta X 2019 "" Planeta X "Planeta" Zniszczyć Ziemię "" Wiadomości o nibiru "" Planeta Wiadomości "" Nowości 2019 "" Nowości 2019 "Zagłada beznadziejna Nibiru

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Bob Dean - Nadejście Nibiru (1-4) PL
 Post Napisane: 15 września 2020, o 15:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Nibiru in Ancient Times
Nibiru w starożytności

14 wrz 2020


Justice Keyes
1 dzień temu
Pod skrzydłami potężnych Bożych Aniołów Światła nie będziesz się bać ciemności ani samotności.
.
Jamal Laidley
1 dzień temu
Niszczyciel jest prawdziwy. Nie lubi tego robić, ale kiedy czasy stają się tak groteskowe, kiedy śmiertelnicy nie szanują już Boga i Jego dzieł, pojawi się Niszczyciel ...

POZA WIDMEM
1 dzień temu (edytowany)
To jest to, do czego zmierzamy w miłości, jest tutaj i po to są wielkie rozrywki! Oni (liderzy świata bogaci i bezwstydni) mają swój własny świat wbudowany w góry, na wypadek, gdyby stało się to bardzo szybko.
Właśnie dlatego te statki są tutaj, to Annunaki
.
Dana Googs
1 dzień temu
Gina !!!!
O mój Boże, taki szczęśliwy, że przyszedłeś ...
Widziałeś dzisiejsze słońce, tutaj w MICHIGAN było absolutnie szaleństwo!
Dosłownie zniknął tuż przed moimi oczami i NIE zastygł.

Również ścieżka, którą podróżował, wydawała się dziwnie północno-zachodnia, ale około dziesięć minut po moim doświadczeniu wyglądało to tak, jakby słońce zaszło na południowo-zachodnim niebie.

Miało to nastąpić o 7:55, ale to było o 7:42, kiedy NIE było SŁOŃCA na niebie.
Patrzyłem na to wyraźnie, a to dosłownie zniknęło, jakby zostało wymazane z nieba. Dzień był całkowicie pokryty chemtrails, a niebo w ostatniej godzinie dnia wyglądało ... bardzo dziwnie.
Czy ktoś jeszcze doświadczył dziwnego zachodu słońca?

POZA WIDMEM
1 dzień temu
To podwójna Gwiazda, nasza gwiazda bliźniacza. Wychodzi wokół naszej gwiazdy / słońca i gasi nasze słońce na 3 dni i ponownie je zapala, a podczas tych trzech dni ciemności zło wędruje po ziemi, nie są to dobre czasy, to na pewno
.
Dana Googs
POZA WIDMEM tak, wyglądało na to, że słońce przygasło ... Nawet ktoś, kto nigdy wcześniej nie patrzył, mógł ŁATWO patrzeć przez 5 minut. Miałem przyjaciela, który też patrzył, a ona doświadczyła tego samego (inna lokalizacja około 45 minut na wschód ode mnie)
.
Carol Hartley
1 dzień temu
Cześć, ja też jestem w Michigan, nie zwracałem dziś uwagi, ale widziałeś bardzo niezwykłe rzeczy dotyczące położenia słońca, coś w górze?
.
POZA WIDMEM

1 dzień temu
Carol Hartley cześć, widzisz wiele dużych planet, wypełniaczy nieba, przez większość dni nasze słońce jest zaćmione, dlatego symulator jest włączony, a wraz z tymi masywnymi ciałami niebieskimi mamy ogromne obiekty! Napisiti znajdowało się nad nami, a ona przechylała się, więc nasz horyzont również się przechylał i mamy statki, które wyglądają jak skały i asteroidy, które krążą wokół nibiru i innych planet. To planety wypełniające niebo, które nagrałem razem z wieloma innymi. Sprawdź anonimowy kanał nibiru, ona zna się na rzeczy Sam Hoffman, a także nasze dzisiejsze niebo i cctv nibiru, na których pokazują miłosne zdjęcia tych obiektów. Wiele cieni. Na naszym niebie dzieje się wiele rzeczy, których nie usłyszysz w głównym nurcie

3
POZA WIDMEM
1 dzień temu
Dana Googs A księżyc wschodzi na zachodzie, a nasze słońce ma bliźniak, a te planety bardzo blokują słońce. Udało mi się sfotografować te obiekty i są one wypełniaczami nieba. Nibiru jest 10 razy większe od Ziemi i przez połowę czasu patrzymy na nią, a nie w nasze niebo

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Bob Dean - Nadejście Nibiru (1-4) PL
 Post Napisane: 8 marca 2021, o 16:32 
Offline
admin
admin

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 14:33
Posty: 1471
Is this a Second Sun/Nibiru?

•Nadawane na żywo 6 mar 2021
'
There are a lot of strange occurrences in the sky lately.
Ostatnio na niebie dzieje się wiele dziwnych zjawisk.

Eugeniadella
2 dni temu
Nibiru ..? Miałoby to związek z trzęsieniami ziemi… i szybką ewolucją porządku obrad
Anthony Walstra
1 dzień temu
Drunvalo Melchizedek powiedział: „kiedy czerwona gwiazda pojawia się na niebie, to dobry znak, aby wiedzieć, że wszyscy jesteśmy bardzo blisko wydarzenia, które ma miejsce”. Nie mogę znaleźć filmu, ale to może być to.
.
Jeffy Dinwiddie
2 dni temu
Wiele osób widziało teraz 2 słońce. Planet 7X
.
Jessica Collins
2 dni temu
Wiedziałem, że to nadchodzi, ale teraz, gdy moje oczy to widzą, jestem zachwycony jak nigdy dotąd WOW !!
.
Bess Tonbridge
2 dni temu
Nie bójcie się, że wkrótce nastąpi wielkie wniebowstąpienie.
;
Beverley Brayley
17 godzin temu
Wniebowstąpienie ma miejsce dla niektórych od 2012 roku
.
Bożena Chrzazcz
2 dni temu
Byłem na plaży Clearwater
Słońce było zakryte dużym, regularnym kołem, przypominającym chmurę, ale było tak regularne, a wokół tej chmury był pomarańczowy
Każdy inny tak
Mam zdjęcie
.
Pat Hoover
2 dni temu
Uczyniłeś moją noc i zrujnowałeś ją, lol… teraz nie mogę się niczym innym zainteresować. To, co znalazłeś, było tak ogromne, że większość ludzi nie wie
.
Carol Hartley
2 dni temu
Tak, widzę czerwonawe koło!
1
Bożena Chrzazcz
2 dni temu
@Carol Hartley co to jest
.
Tracey Wheeler
1 dzień temu
MAŁYCH NASZE SŁOŃCE, NASZE SŁOŃCE NIGDY NIE BYŁO DUŻE, BIAŁE LUB DZIWNE. BYŁ MNIEJSZY, MIĘKKI ŻÓŁTY I OKRĄGŁY.
.
Pani SouSou
20 godzin temu
To symulator słońca
.
Już nie
1 dzień temu
Wreszcie ktoś inny to widzi. Widzę to od 2019 roku za każdym razem, gdy próbuję nagrywać wideo, jest to sposób na rozróżnienie ich
.
Współtworzenia Ziemi Kwantowej
2 dni temu
Lemuria Sun First Light na piątą Ziemię
.
Siobhan Roberts
2 dni temu
Kanał Skywatch Media News na YouTube pokazujący „meteor”, który wygląda podejrzanie jak ogromny statek, który opublikowałeś
.
Carol Hartley
2 dni temu
Tak, widzę czerwonawe koło!

.
Pani SouSou
20 godzin temu
To symulator słońca
.
Już nie
1 dzień temu
Wreszcie ktoś inny to widzi. Widzę to od 2019 roku za każdym razem, gdy próbuję nagrywać wideo, jest to sposób na rozróżnienie ich
.
Współtworzenia Ziemi Kwantowej
2 dni temu
Lemuria Sun First Light na piątą Ziemię
.
Siobhan Roberts
2 dni temu
Kanał Skywatch Media News na YouTube pokazujący „meteor”, który wygląda podejrzanie jak ogromny statek, który opublikowałe
Terisse P
2 dni temu
Słyszałem, że im bliższe duże Słońce to zwykłe Słońce 3-wymiarowe, a 2-gie dalej i mniejsze Słońce to Słońce 5-wymiarowe według dekodowania genów.
Złapał podobną anomalię w innym miejscu.
.
Bbout
2 dni temu
Wszyscy martwili się o słońce ... Lepiej, żebyśmy się martwili o księżyc, bo księżyc jest silniejszy niż słońce
.
Jeff Hawk
2 dni temu
Słońce jest znacznie większe, a grawitacja znacznie silniejsza, ale jest dalej
.
Bbout
2 dni temu
Jeff Hawk hell naw dude lol ... księżyc kontroluje grawitację, księżyc kontroluje fale oceanu, księżyc jest również gorący, tak jak słońce, księżyc jest magiczny i magnetyczny ... dlaczego myślisz, że czarownice i wampiry i magiczne rzeczy zdarzają się podczas księżyc wyszedł

Słońce Jeff Hawk jest tylko uzdrowicielem i może przywrócić Ziemi nową energię
.
Bbout
2 dni temu
ILLYUWN księżyc jest magiczny ... księżyc jest bramą dla aniołów i demonów ... księżyc może zrobić o wiele więcej niż słońce ... tylko słońce może przywrócić w zasadzie ładowanie energii i to wszystko
,
Paolo Marinelli
2 dni temu
@Bbout Księżyc jest pusty, tak jak Ziemia ...,
,
Bbout
2 dni temu
Paolo Marinelli wszystko wokół nas jest energią węglową plazmy ... księżyc jest ciemnym kryształem ... słońce jest zrobione ze złota ... gwiazdy to diamenty ... ziemia to wszystkie połączone elementy
.
Świadek
2 dni temu
Właśnie siedziałem na parkingu Walmart, myśląc o tym samym, co patrzyłem przez chmury, myśląc, że słońce wygląda, jakby było tam, co jest nad nim, co jest super jasne
.
Pat Hoover
2 dni temu
Ok ... to jest twoje najlepsze. Film ... 100% dowód ... fantastycznie ... teraz wiesz, co ukrywają.
.
TuxedoXJunction 2902
1 dzień temu
Jeśli mówisz o czwartym wymiarze, Karaiby byłyby Inkami i Aztekami, racja!
.
Demi Potvin
2 dni temu
Na mojej stronie na Twitterze mam wideo z innym Ciałem Niebieskim tuż obok Słońca, a także piękne, niezwykłe zjawisko na niebie.
Marietta
Lorraine Marietta
2 dni temu
Słońce wygląda na zepsute, gdy drugie słońce wychodzi na słońce.
.
Tara Piedra
2 dni temu
Mieszkam w Sarasocie. Spryskały dziś niebo z nieba, to była pełna osłona na tym, co powinno być dzisiaj błękitnym niebem

_________________
2Kor 10/4,5 oręż którym walczymy, nie jest cielesny ma moc burzenia warowni dla sprawy Bożej;
nim unicestwiamy złe zamysły
i pychę, podnoszącą się przeciw poznaniu Boga
i zmuszamy wszelką myśl do poddania się w posłuszeństwo Mesjaszowi


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 8 marca 2021, o 16:32 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strona główna forum » ZNANY i NIEZNANY Świat PRZYRODY » Znaki na NIEBIE-Ziemi-WODZIE » KOSMOS - UFO


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL