Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » ZNANY i NIEZNANY Świat PRZYRODY » Znaki na NIEBIE-Ziemi-WODZIE » KOSMOS - UFO




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Cos przeszło przez Portal ? Plazma Gina
 Post Napisane: 28 stycznia 2021, o 13:03 
Offline
admin
admin

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 14:33
Posty: 1492
Something came through the portal!
Coś przeszło przez portal!
.
osiedle mieszkaniowe na zachodnim wybrzezu Holandii
na morzu północnym i stolicy prowincji południowej
holandii i jest siedziba miedzynarodowego trybunau sprawiedliwosci
siedem miast w któych odbywaja sie zamieszki
czy ta energia jet odpowiedzialna za ty i ludzie sa idealnymi gospodarzzami maja w sobie troche osocza ale msza byc chetnymi naczniem
To nagranie z kamery inernetowej na zywo dostałam i umiesciłam
WebCam.NL. | http://www.vom.nl | ul
...
SerPreS1 Bless1
1 dzień temu
Prawda jest taka, że ​​wszyscy jesteśmy z kosmosu, stworzyliśmy Ziemię tym, czym jest dzisiaj, całe to życie ukryło przed naszymi prawdami, nie mówiąc już o galaktycznej energii znanego pełnego wydmuchu
.
Melody Godbey
1 dzień temu
Nastradmas lub Pan mówi, że Genewa zostanie zniszczona i ostrzega ludzi, aby się wydostali. Jak daleko to jest od CERN?
.
Jax Spratz
16 godzin temu
CERN znajduje się we Francji niedaleko Szwajcarii
.
Lori Guerrero
Cern jest 16 minut od Genewy.

Jax Spratz
Obejrzyj CEREMONIE OTWARCIA CERN. Straszny AF
.
david robbins
Ktoś powinien filmować to na podczerwień, a założę się, że lepiej zobaczycie istoty.
.
Alan Krebs
Większość nowoczesnych kamer i kamkorderów CCD jest już czułych w obszarze podczerwieni. Chciałbym zobaczyć te rzeczy sfotografowane aparatem FLIR. Sprawdź to.
infernos Dante
1 dzień temu
Ktoś powinien sobie uświadomić, co się dzieje, gdy na soczewce aparatu dostanie się woda. Zgina się i zmienia światło
.

@infernos Dante czy na pewno?
1
infernos Dante
@Ana Deshka 64 pozytywna, możesz skropić wodą swój telefon z aparatem, skieruj go na światła uliczne i uzyskaj ten sam efekt.

Ana Deshka 64
@infernos Dante ok hm ..... Rozumiem
Meryl Ottenstein
11 godzin temu
@infernos Dante to nie woda. Byłem sceptyczny, ale sam widziałem to dzisiaj na niebie.
.
K P
1 dzień temu
Podobnie jak obszar Sedona AZ i wiry.

RENDTHEHEAVENS CAŁY CZAS
1 dzień temu
KOCHAM, KIEDY MÓWISZ BOOM, TAK ŚMIESZNE.
IVE MIAŁO WIELU WIELU POZA CIAŁA DOŚWIADCZENIEM, ŻE JESTEŚ PRZESTRASZAJĄCYCH, A KIEDY NDE BYŁO PRZEDAWKOWANE W PORÓWNANIU ŻYCIA 5 DNI DZIĘKUJĘ PANU JEZUSOWI CHRYSTUSOWI IM ŻYJE.
.
Lynne Dinsdale
Jesteś teraz potrzebny do wojny na Ziemi, walcząc o światło, gromić, wiązać, rozluźniać jego wojownicze anioły w jego imieniu.
.
B.C Productionz
Czuję, że coś jest nie tak w przypadku wielu tych portali i statków / sieci plazmowych
cern należy przesłuchać
.
Allan Cox Jr
Gina, jeśli chodzi o Lacerne, The Alliance jest bardzo świadomy tego, co próbuje zrobić Lacerne, wszyscy pozostają silni. Wejdź do swojego świętego serca, zawsze bądź w harmonii ze Źródłem. kochaj tylko wibracje!
Abby Dishaw
Czy to ma coś wspólnego z negatywnymi ludźmi.
..
Jennifer Cinnamon

Miałem przeczucie, że tym właśnie są. Umysł. Nadęty.
.
Eric Richardson
Musimy wiedzieć, z jaką częstotliwością rezonują.
.Pamela Jett
Strach, paranoja, podejrzliwość, nienawiść i wszystkie inne negatywne energie.
.
Diane Mclaughlin
Myślę, że powinieneś wysłać to do doktora Stevena Greera, bc pokazał coś bardzo podobnego na plaży, gdzie wszyscy ludzie manafestowali razem, a wkrótce otworzył się portal i istoty plazmowe pojawiły się na plaży!
.
denise ludick
Niestety dr Greer jest kontrolowanym przeciwnikiem i nie można mu do końca ufać.
.
Lynne Dinsdale
Widziałem go na tym zdjęciu na spotkaniu Rothchilda, wyglądał na dwudziestolatkę.
.
Krissy Workman
Tam, gdzie cały rząd właśnie zrezygnował (uh ... myślę, że niektórzy zostali aresztowani ...) o tak, jest cały rytm spadający i wokół całej masy sprawiedliwości musiała się wydarzyć
.
Blake Lee
Witam, te istoty plazmowe są drzwiami .. Międzywymiarowe bramy
.
Cheryl Leezack
bieguny są w stanie wojny, ale światło zawsze zwycięża
.
Schron
1 dzień temu
Więc plazma wysysają energię z zewnętrznych źródeł energii. Wydaje mi się, że można zobaczyć wiele z nich w pobliżu elektrowni i tego typu rzeczy. Całkowicie wiem, że te rzeczy istnieją, podobnie jak życie obcych. Tak, we wszystkim we wszechświecie jest światło / ciemność
.
Ellen Vargas
Nadal nie wiemy, czy są dobrzy, czy źli i dlaczego tu są i co robią
.
TEXASMADE
Cokolwiek Cern próbuje sprowadzić, nie będą w stanie tego kontrolować.
.
Carol B.
Czy w tym filmie wszystkie sieci pochodzą z tego jednego centralnego światła? Wiesz, sieci są dla mnie trochę „odpychające” / upiorne, ponieważ macki gorączkowo czegoś szukają.
..
ktlin
Mieszkam też w Holandii. Zauważyłem, że ostatnio wszędzie zainstalowano antenę 5G
.
Anreeta Benedict
5G nie jest dobre, więc dlaczego te istoty plazmowe kręcą się po okolicy ... hmm, jakie dokładnie są intencje tych istot w stosunku do nas ... czy są tutaj jako grupa zadaniowa sprzątania, czy próbują złapać każdego, kto je nosi ... . to jest wysoce podejrzane.
.
darkliter8
Aktywacja CERN robiła dziwny bałagan od 2010 roku lub wcześniej

GA Fairbanks
1 dzień temu
SPRAWIEDLIWOŚĆ ZOSTAŁA WOLNA, więc zobaczymy więcej porządków
.
Sharon Hennis
Właśnie widziałem na tobie tubę o zamieszkach, które mają miejsce również w Holandii. Zastanawiam się, czy jest jakiś zbieg okoliczności w obu przypadkach. Zastanawiasz się. Czy to broń typu energetycznego… Także… Kto wie.
.
Ronald Dafoe
Dlaczego wygląda jak czarny dym pochodzący z niego
.
SandyCheeks
1 dzień temu
Gwiezdne wrota to miejsce, w którym konstelacje są używane jako punkty w przestrzeni w sześciu wymiarach, a Ziemia jest głównym punktem początkowym; Lub DOWOLNY punkt od Początkowego Początku, aby przejść od A do F. Piramidy skupiają Energię Ziemi w miejscu do magazynowania energii. Jeśli chodzi o trzymanie ręki przez Gwiezdne Wrota zwane Horyzontem Zdarzeń, gdzie w pobliżu lub na skraju Centralnego Słońca znajduje się Gazowy Olbrzym. Inne zaawansowane istoty mogą samodzielnie generować portale bez używania fizycznych Gwiezdnych Wrót. W kosmosie są naturalne punkty, które otwierają się w dziwnych momentach. To, co widzicie, to Istoty Ciemnej Energii.
.
Max Star
@ # Sandy, myślę, że istoty rasy zaawansowanej są zdolne do otwierania portali przy użyciu energii serca ... w dowolnym miejscu.
Czy się mylę??
.
Renee McCay
Opublikowane na Facebooku 2 moich znajomych. Zbyt dziwaczne, by zignorować. Myślę, że każdy powinien założyć napierśniki i podnieść miecz. 2, powiedz prawdę.
.
Gamecock Mike
Ludzie boją się tego, czego nie rozumieją, ale dlaczego boją się tego, czego nie możemy kontrolować. Usiądź wygodnie i ciesz się jazdą z mojego serca do twojego.
.
Sandy Johnson
Gina, czy widzisz istotę wewnątrz tego czarnego kwadratu? Możesz zobaczyć jego nogi, które siedzi, a także ma ogromną głowę sięgającą prawie do punktu i duże oczy.
.
Michelle Zoske
1 dzień temu
Proszę znaleźć Elanę Freeland, autorkę 3 książek zaczynających się od „pod zjonizowanym niebem”. Szukaj także „Ciekawski” tutaj na utube także Eilene McKuziac jest ekspertem w „Biofield Tuning”
Rozbudzona mama w Oregonie,
Victoria Corbett
@Designer Days Duże plamy energii ze statycznym szumem, które były siłami życiowymi z kosmosu. Teraz, kiedy pytasz… program telewizyjny nosił tytuł „The Outer Limits” w latach sześćdziesiątych.
.
nikki theodoulou
Republika Południowej Afryki również zakazała lotów, obwiniając ją o nowy szczep COVID
.
Gina Maria Colvin Hill
1 dzień temu
To jest interesujące
.
Debbie Hanisch
Słyszałem, że ... to pierwsza rzecz, o której pomyślałem
.
TEXASMADE
@Gina Maria Colvin Hill Amsterdam and Nederlands on Lockdown ..
.
Sandy Farley
Moja siostra ma jedną na swojej nocnej kamerze, naprawdę skarry, nie wiemy, dlaczego była na jej podwórku, to jest prawdziwa dla wszystkich

.
Starchildwarrior
1 dzień temu
Wierzę ci. Właśnie dziś mówiłem mężowi, bo śpi. Trudno, o tych stworzeniach, które znam z drugiej strony, a ty Walla mówiłeś. Gina może czasami wydawać się szalona, ​​ale wie, co wiemy… To bardzo pomaga. Zobaczą, ale mam nadzieję, że będą gotowe

_________________
2Kor 10/4,5 oręż którym walczymy, nie jest cielesny ma moc burzenia warowni dla sprawy Bożej;
nim unicestwiamy złe zamysły
i pychę, podnoszącą się przeciw poznaniu Boga
i zmuszamy wszelką myśl do poddania się w posłuszeństwo Mesjaszowi


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 28 stycznia 2021, o 13:03 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Cos przeszło przez Portal ?
 Post Napisane: 28 stycznia 2021, o 13:20 
Offline
admin
admin

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 14:33
Posty: 1492
Web plasma in Dublin
.

.
Becky Biehl
Mogą wysysać energię z ludzi w budynku.
.
Gina Maria Colvin Hill
Nigdy nie myślałem o wyczerpaniu energii ludzi. To jest teoria. A potem mogliby dawać ludziom energię, to jest teoria.
.
Becky Biehl
8 godzin temu
@Gina Maria Colvin Hill Nie myślałem o tym, dopóki nie zapytałeś, dlaczego mają być przywiązani do budynku. To jest twoja najdziksza jak dotąd, Gina!
.
Krissy Workman
3 godziny temu
@Gina Maria Colvin Hill Nie wiem, ale zeszłej nocy poczułam przerażającą atmosferę, kiedy było blisko okien po lewej stronie ekranu - kiedy robiliście Hagę. Dlatego ostrzegałem cię - nie śpij w pobliżu okien, lol
.
Oznaki życia
Albo ... szalone gówno ... Wniebowzięcie, zabranie najpierw dobrych ludzi zmarłych ...
.
Ludzie i kosmici
@Gina Maria Colvin Hill to rzeczywistość,
Mam osobiste doświadczenia, że ​​moja energia jest wysysana setki razy,
Mogą też dodać nam energii,
Mogą również wstawiać lub usuwać myśli w naszym umyśle,
W ten sposób kontrolują karmę
.
Carol Sloan
Tak, to też chciałbym wiedzieć. Czy ludzie wyczuwają te plazmy?
.
Wyatt McCoy
Przywiązali się do budynku i wysysają całą energię z każdego człowieka w środku
.
Cyou 44
Na zewnątrz mojego domu musi być czarny, bo czuję się jak gówno.
Niektóre z nich wyglądają jak anioły.
.
Christopher Nichols
Czy jest to rodzaj „rzeczy”, przez którą „wieża Babel” została stworzona, aby uzyskać dostęp do nieba?
.
Eric Santo
Niektóre ze starych budynków są przewodnikami energii, stary świat wykorzystywał tę energię.
.
Pani Cravens
Czerwone rzeczy, jak je nazywasz, to światła przejeżdżających samochodów, a jeśli woda jest w pobliżu, będzie płatać figle na obiektywie aparatu!
.
HeartH'S-Tones
Patrzyłem na światło skaczące po wodach.
Kilka razy myślałem, że woda wpływa na „plazmę”, a sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu przez chwilę wpływała na plazmę w pewnym obszarze (czerwony i zielony), ale później przestała.
Poszedłem do kamery internetowej w Dublinie i byłem w stanie przesunąć czerwoną linię z powrotem tak daleko, jak to możliwe, czyli 20: coś ... przyspieszyłem do 2, a potem od czasu do czasu pchałem, ale zostawałem z nią do światło dzienne dotarło do kamery internetowej ... i tak, w całym miejscu ciągle się działo ... przesunąłem oczy na kilka sekund i pojawiło się coś nowego, gdzie nie skupiałem się więcej niż raz. Trudno było za tym wszystkim nadążyć. Naprawdę niesamowite.
.
Kobieta ze studni
Ten duży wygląda jak olbrzymia ręka i przedramię.
Zasłona zostaje podniesiona - w nadchodzących miesiącach będziemy widzieć znacznie więcej dziwności.
Uważajcie na wszystko, czego dotykacie w królestwie duchowym, uważajcie na to, na co się otwieramy.
Piękny i niesamowity czy nie ...
.

Ann Mcgovern
Do kogo zadzwonisz - pogromcy plazmy
.
Gina Maria Colvin Hill
Lol
zaznacz lasy
Jak myślisz, z czego są zrobione duchy? Osocze..
.

JL Star Sound
Warto zapytać ludzi, czy nastąpił skok / odpływ energii elektrycznej w ich obszarach, w których te istoty plazmowe są / były
.
Krissy Workman
Tak, Gina zrobiła zeszłej nocy podobny komentarz: „Mam nadzieję, że ich rachunki za prąd nie wzrosną”, lol
.Gardinar
Florance
Czy widziałeś, jak reflektory samochodów zmieniały się, gdy przejeżdżały? To DUB - Lyn%> Im częściej je widzę i od tamtej pory widzę je na kilku kamerach internetowych, tym bardziej czują się złowrogo, jakby miały coś wspólnego z fiveee-geee i „chmurą”.
.
Becky Biehl
Mam nadzieję, że nie! 5G miało zostać zmienione na 432 leczenie.
.
Lorrie Campbell
Carolyn Sloan Zauważyłem, że na czerwone i zielone działają światła sygnalizacyjne, zmieniają te kolory, gdy zmieniają się światła sygnalizacyjne.
.
3. gwiazdka po prawej stronie
Ten obszar w centrum Dublina jest bardzo stary z dużą historią Wikingów i był również rządzony przez Brytyjczyków
.
Karen Strong
Chciałbym wiedzieć, co to za ciemny budynek… właśnie sprawdziłem okolicę.
To ogromny obszar sądów karnych.
Nie dziwię się, że negatywna energia zostanie wciągnięta i zgromadzona na tym obszarze. Bardzo interesujące .
Wiem, że my, ludzie, możemy i czujemy te energie, nasze zmysły są wbudowane, by nas chronić lub objąć nasze dusze dla wszystkiego, co dobre ... ale niestety niektórzy ludzie są oderwani od tych wbudowanych percepcji zmysłowych, z którymi zostaliśmy stworzeni .
.
Lady Blue
Na każdej kamerze? We wszystkich różnych miastach spójrz na wieżę Eiffla na żywo na jej kanale… zeszłej nocy!

_________________
2Kor 10/4,5 oręż którym walczymy, nie jest cielesny ma moc burzenia warowni dla sprawy Bożej;
nim unicestwiamy złe zamysły
i pychę, podnoszącą się przeciw poznaniu Boga
i zmuszamy wszelką myśl do poddania się w posłuszeństwo Mesjaszowi


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cos przeszło przez Portal ?
 Post Napisane: 28 stycznia 2021, o 16:07 
Offline
admin
admin

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 14:33
Posty: 1492
The plasma webs!!!!!
.
Courtney Ross
Widziałem więc tę plazmę w moim garażu lata temu i teraz cieszę się,
że zrobiłem zdjęcia, ale było tak dziwnie.
Przeszedłem przez to Gina !!
Widziałem to i pomyślałem, o mój Boże,
wyglądało to jak pajęczyny kapiące z sufitu, ale dla oka mogło to uchodzić jako odbicie słońca.
Miał głębię, był holograficzny w moim garażu !!!
To było około 3 lata temu !!

_________________
2Kor 10/4,5 oręż którym walczymy, nie jest cielesny ma moc burzenia warowni dla sprawy Bożej;
nim unicestwiamy złe zamysły
i pychę, podnoszącą się przeciw poznaniu Boga
i zmuszamy wszelką myśl do poddania się w posłuszeństwo Mesjaszowi


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cos przeszło przez Portal ? Plazma
 Post Napisane: 10 marca 2021, o 16:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18388
Large Plasma Ship on Table Mountain, South Africa March 10,
•10 mar 2021

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cos przeszło przez Portal ? Plazma
 Post Napisane: 10 marca 2021, o 16:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18388
The Plasma Webs are BACK in the Netherlands
•Nadawane na żywo 9 mar 2021
Gina Maria Colvin Hill

,Cassi Heidenreich
15 godzin temu
Rozmawiałem wczoraj z facetem, który komunikuje się z istotami wyższymi i wspomniał, że mamy istoty plazmowe, które pracują nad liniami świecącymi i siatkami ziemskimi, naprawiając je. Widzenie tych istot ma sens.
.
Prawo Leanna
18 godzin temu
Mogą leczyć miejsca, w których popełnili przerażające zbrodnie przeciwko ludzkości. Walcząca Angela schodzi z nieba. Spójrz na renesans Schumana. Biel to anielskie wibracje.

Pragnienie. A. Engelen
1 dzień temu
Haga, Binck Eiland to dawna siedziba państwowej drukarni i wydawnictwa SDU. Nowa powierzchnia, Magazyn utworzy miejsce dla 46 przestronnych 4-kondygnacyjnych kamienic z zadaszonym parkingiem i ogrodem na dachu.
Sdu to holenderskie wydawnictwo, którego nazwa wywodzi się od pochodzenia firmy jako Staatsdrukkerij en Uitgeverij, zwykle w skrócie Staatsdrukkerij; firma zaczynała jako oficjalny wydawca („Państwowa Drukarnia”) holenderskich publikacji rządowych oraz dokumentów takich jak paszporty i karty wyborcze. Wraz ze Staatscourant była pierwszą holenderską firmą, która otrzymała miano „królewskie” [1], nadane w 1806 r. Przez Ludwika Napoleona Bonaparte.
.
Northern Lightz
1 dzień temu
Właśnie sprawdziłem i nie mogę umieścić linku, ale w Holandii są mocne linie leylines. Zastanawiam się, czy jest połączenie?
.
L Laman
20 godzin temu
Założę się, że Narcslayer z kanału YT chciałby zobaczyć, co dzieje się w ich kraju
.
Diane B.
15 godzin temu
link to - https://www.youtube.com/watch?v=QpM-znphQ1Y.
Teresa Mclaren
22 godziny temu
Wierzę, że dobra energia Giny pochodzi z kostek z góry, a także oczyszczenie, wysyłając do was modlitwy miłosne, całą miłość z Glasgow Szkocja x God bless
.
John Gloser
1 dzień temu
Jeśli zgromadzisz się w swoim kościele, Pan zabierze cię daleko.
Po powrocie weźmie oblubienicę i stworzy dla nas swój lud, nowe niebiosa i nową ziemię
,
ilka
1 dzień temu
43.30 wyglądał jak olbrzym o ciemnej sylwetce siedzący na budynku z pochyloną głową i spadającą białą maską

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cos przeszło przez Portal ? Plazma
 Post Napisane: 30 listopada 2021, o 18:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18388
Did a Portal just Open!!!

.


Chłopiec kojot
To może być niespodzianka, ale widać plazmę. Lub, technicznie, możesz zobaczyć energię (światło) wydzielaną przez plazmę. Słońce i wszystkie gwiazdy składają się z plazmy. Ten dziwny „czwarty stan materii” jest w rzeczywistości najpowszechniejszą formą materii we wszechświecie.
.
Michelle Joy
Moja córka oglądała to ze mną, przeczytała wszystkie książki Petera Moona. Powiedziała, że ​​pisał o tych portalach z łukowatym szczytem i powiedział, że nazwał je „portalami z dziurką od klucza”.
.
Em Muse
Zastanawiam się, czy starożytne kurhany w Japonii, które mają kształt dziurki od klucza (zwane „kofun”), są rzeczywiście portalami!?
6
Darina Yordanova
Watykan z góry to dziurka od klucza
.
Ghaushah nieskończoność
@Darina Yordanova wow.
.
Lynne Murphy
@Michael BMW, czy jesteś ślepy i niegrzeczny.. albo, że jako pierwszy biegniesz
.
Linda Brooks
Łał!! Mój SO marzył o złotych kluczach. W snach pokazuje się mu wzory kluczy i mówi się, że są przeznaczone do dziurek od klucza. Mówiąc, że kiedy dostaną ostatni klucz... wydarzy się coś wielkiego. Wyciągnęliśmy klucze. Wyglądają jak wzory egipskie i Salomona.

Szaleństwem jest to, że nic nie wie o tych projektach. Tak, ale on nie badał żadnych symboli. Prawie zemdlałem, kiedy narysował pierwszy, bo wiedziałem dokładnie, co to za symbol...
.
Jessica Lacelle
@Linda Brooks, czy możesz nagrać film z rysunkami? Chciałbym to zobaczyć!!
.
Jerry Provost
Gdzie to było
.
Jamie Broska
@Darina Yordanova to także głowa węża w koronie z lotu ptaka.
Tylko zwodziciel.
.
Darina Yordanova
@Linda Brooks czy widzieliście Buffy pogromczynię wampirów? Przypomina mi najmłodszego, który był kluczem. Czy posłuchałeś Rays of light -Jason Shurka?
.
Bluszcz Cantu
To był dla mnie niesamowity moment, nigdy nie widziałem portalu, widzieliśmy go też w akcji. To było długie ze względu na całą zawartość, którą miał, nie miałeś kontroli, jak długo potrwa proces.
Dziękuję bardzo Gina.
.

T' Pristin' Miracles
Witam z Quebecu w Kanadzie! Gina ma świetne wyczucie, gdzie szukać. Dzięki Ginie za udostępnienie! Michelle tak bardzo wierzę w te portale Również pozwoliły mi mieć zdjęcie miejsca o strukturze trójkąta lub piramidy, której nie znam (odbite na szkle, więc zrobiłem zdjęcie. Jeszcze go nie udostępniłem, trochę wahaj się z udostępnieniem na youtube) Dokładnie tak, jak w tym filmie Giny iz twojej definicji te trójkątne kształty piramid prowadzą do niektórych portali, takich jak dziurki od klucza. Dziękuję również za udostępnienie tych informacji.
To tak, jakbyś dawał nam prezenty
.

Melissa Lynch Reynolds
Trudno mi było skupić się na samym zdjęciu z powodu ruchu. Zrobiłem zdjęcie i szedłem dalej. Później obejrzałem się i zauważyłem mężczyznę/anioła - dużą głowę ziejącą ogniem z ust. Byłem w szoku. Nie rozumiem, co się stało z portalem wyglądającym na jaskinię. To wyraźnie twarz. I ostrzeżenie czasów. Dziękuję za udostępnienie.
.
SolarStar
To białe światło powyżej przykuło mój wzrok od samego początku, wydaje się pulsować energią, a wyskakujący kulisty obiekt z pewnością wygląda jak statek! Jak dziki, jestem w Kanadzie i trochę mnie przeraża! Łał!
.
C Bluejay
Czy wiesz, gdzie w Kanadzie??? Dziękuję
.
Larraine Burrus
@C Bluejay to wschodnia część wyspy Vancouver, miasta o nazwie Nanaimo. To jest naprzeciwko Vancouver.
.
Debra Ładne
Robi energię impulsową
.

tamara b
Po obejrzeniu całego filmu mam wrażenie, że jakaś energia próbowała zapobiec powstaniu ciemnej energii. Doceniam życzliwe źródło, dla naszego najwyższego dobra
.
SharaLee Ward
Mieszkam w Kanadzie na wyspie Vancouver około 40 minut od Nanaimo. To jest w Nanaimo! Teraz zastanawiam się, kto jeszcze był tego świadkiem tak blisko domu.
Ostatnio mieliśmy wiele dziwnych ekstremalnych warunków pogodowych i burz słonecznych, może to odgrywa tutaj rolę?
.
Yahwdah Yisrael, poszukiwacz zrozumienia
Sekret, jeśli ktoś zobaczy te drzwi przechodzące przez nie, wielu zobaczy, gdy nadejdzie pora wyjścia. To tylko pokaz, abyś wiedział. Nie pozostawaj w tyle w 3D. Czas ruszyć dalej. Czas stworzyć świat, o którym wiemy, że powinniśmy mieć w sercu.
.
Snuffytc1
Gina, całkowicie zadziwia mnie to, jak łapiesz te niesamowite rzeczy! Dziękuję za podzielenie się tym, co naprawdę się tam dzieje.
.
Waldi L
kiedy światło o wysokiej częstotliwości uderza w światło o niskiej częstotliwości, tworzy cienie.
środowisko miało częstotliwość światła 42 Hz.
to, co wydaje się ciemne, musi mieć znacznie niższą częstotliwość.
Powiedziałbym, że 1 Hz.
białe światło otaczające cień jest bardzo silne.
Dobrze zauważalne, jeśli oglądasz wideo z prędkością zmniejszoną do 0,25, możesz zobaczyć silne wibracje białego światła.
Więc tutaj światło jest obecne w wysokiej częstotliwości Szacunkowo 52 000 Hz.
Czarne światło pojawia się jako pierwsze. białe światło 0,8 sekundy wynalezione później
.więc są dwa różne źródła światła.
gdyby to był portal, częstotliwość energii zostałaby odwrócona!
wtedy jasne światło byłoby dla nich i stopniowo zmniejszałoby się na zewnątrz
w trakcie filmu możesz również zobaczyć, że białe światło próbuje pomieścić czarne światło.
z chwilą zaciemnienia czarnego światła cała rzecz znika.
Streszczenie:
z wody wyrosło pole energii o bardzo niskiej częstotliwości.
pole wysokiej częstotliwości wydawało się go zawierać.
Była walka energetyczna.
Ponieważ pole niskoenergetyczne zostało całkowicie pokryte, oba pola energetyczne zniknęły.
co powiesz na wyjaśnienie,
demon próbował się zamanifestować i
dwaj aniołowie schwytali go i przenieśli w inne miejsce.
Boże błogosławieństwo dla wszystkich i pamiętaj
odłożyć swoje grzechy na bok przed Jezusem.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cos przeszło przez Portal ? Plazma
 Post Napisane: 25 grudnia 2021, o 17:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18388
Czy Ziemia stoi w obliczu inwazji, czy przybywają w pokoju?
Is Earth facing an invasion or do they come in Peace?


18grudnia 2021 godz18.53
Ziemia stoi w oliczu inwazji z kosmosu lubz innego swiata poniewaz wyglada na to,że Coś innego niż Słonce jest tam na Niebie
mnie sie wydaje ze istnieje ogromny gigantyczny statek -matka i
nie jest z tego swiata
Widzimy Słonce na Niebie a po bokach widzimy te małe tęcze i wielka aureole która krązyla wokół Slonca
Odbiłam obraz na kamere internetową na zywo wlasnie teraz i wiesz ze zabrali częśc zdjec Cos jest naniebie wyglada ja ogromny statek
jak portal do innego świata wyglada jak gwiezdne wrota cos jest
nie tak cos nie w porządku
jest tutaj inny gatunek to nie jest nasze Słonce
wyglada jak gigantyczny statek matka albo gigantyczny
portal gwiezdne wrota lub cos zostało,otwarte
...
Gina Maria Colvin Hill
103 tys. subskrybentów
Jestem całkiem pewien, że na niebie znajduje się gigantyczny statek-matka. Nie wierzę, że jest z naszego świata. W rzeczywistości może pochodzić z innego świata lub innego wymiaru. To jest kamera pogodowa FAA i pokazuje gigantyczny statek!!!!
.
L Laursen
Nie czuję się z tym negatywnie... Myślę, że ci dobrzy ludzie w końcu przygotowują się do pokazania siebie. Z drugiej strony może to być zdarzenie fałszywej flagi, które negatywne istoty planowały przestraszyć wszystkich. Statki Federacji Galaktycznej... miejmy nadzieję, a nie złe. Kontynuuj dobrą robotę... znajdziesz niesamowite rzeczy Gina. Dziękuję Ci.
.
Farmy A&R
Mam 47 lat i całe życie mieszkałem na tej samej farmie. Nigdy nie widziałem „słonecznego psa” lub aureoli wokół słońca przez ostatnie 3-4 lata. Jak ludzie nie zauważają, co się dzieje nad ich głowami, nigdy nie zrozumiem
.
Farmy A&R
@Leah Beyette to naprawdę jest. Jestem na wybrzeżu w Południowej Karolinie i nigdy nie mamy dużo chłodów, może 2 miesiące chłodu, ale mówią, że to kryształki lodu w atmosferze, które tworzą aureolę lub sun dogów, ale wiemy, co to jest. Widziałem je, gdy na zewnątrz było 105F
.
Leah Beyette7
@A&R Farms Nigdy w życiu nie widziałam tylu sun dogów, a w cieplejszym sezonie też je widziałam! Powtarzałam mężowi to samo – to takie dziwne!.
.
Efezjan Wojownik
To nie będzie inwazja. W galaktyce pozostały tylko życzliwe istoty pozaziemskie. Przychodzą nam z pomocą. Zostały tylko dobre. Ale nie bój się, gdy wszyscy przejdą przez firmament. Radujcie się, ponieważ jesteśmy w Wielkim Przebudzeniu. Posłuchaj wywiadu dr Michaela Salli z Eleną Danaan, bardzo piękna. Wiele informacji otwierających oczy, o których większość nie wie.
.
Carlo Regadas - Gitara
Osobiście uważam, że firmament się obniża.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cos przeszło przez Portal ? Plazma
 Post Napisane: 16 kwietnia 2022, o 10:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18388
Look at this! Russia

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cos przeszło przez Portal ? Plazma Gina
 Post Napisane: 31 maja 2022, o 10:34 
Offline
admin
admin

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 14:33
Posty: 1492
Plasma in Ukraine
Data premiery: 28 maj 2022

_________________
2Kor 10/4,5 oręż którym walczymy, nie jest cielesny ma moc burzenia warowni dla sprawy Bożej;
nim unicestwiamy złe zamysły
i pychę, podnoszącą się przeciw poznaniu Boga
i zmuszamy wszelką myśl do poddania się w posłuszeństwo Mesjaszowi


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cos przeszło przez Portal ? Plazma Gina
 Post Napisane: 21 lipca 2022, o 11:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18388

WOW! Nigdy nie byłem świadkiem czegoś takiego! Niebo jest dziwne i nadciągają burze
.
Tabitha Elrod
Hej Gina! Zrobiłem zdjęcia tej samej ogromnej, rosnącej pomarańczowej chmury 6 lipca tuż przed moim domem. Dosłownie obserwowałem, jak rośnie, jak powiedziałeś „próbując zająć całe niebo”, to było niesamowite. Mój telefon zniknął następnego dnia. NIGDY nie zgubiłem telefonu. Mnóstwo zdjęć nieba i wspomnień zniknęło.
.
Kathy B
Piękne chmury... Uwielbiam oglądać burzowe chmury. Dziękuję! Dziś wszystko wydaje się po prostu brzoskwiniowe.
.
Świat Giny
Światło tego wieczoru w Tucson w Arizonie było niesamowite. Moja córka też to skomentowała. Rozmawialiśmy o tym z mamą. Kolor był bardzo podobny do tego, który jest w twoim filmie. Całość na zewnątrz miała beżowo-pomarańczowy kolor. Od tygodni mamy zachmurzenie. Widok nieba jest rzadkością. Dziwne jest to, że rzadko pada z niego deszcz, mimo że jest to nasza pora monsunowa. Na pewno dzieje się coś dziwnego. Zbyt długo igrają z naszą pogodą.
...
KoleśDR3 _ST
Wow, to naprawdę spektakularne!
Widziałem w nim wiele postaci.
To tak, jakby robili przedstawienie.
Doświadczyłem tego teraz 2 razy sam.
A potem błyskawica w środku… zbyt dzika
.
Teresa Nolan
Od najmłodszych lat lubiłem słuchać i oglądać burze. Nigdy się nie bałem, nawet po tym, jak ktoś prawie mnie podniósł i zabrał w wieku 6 lat. Gdyby nie drążek do bielizny babci, zostałbym gdzieś zdmuchnięty... może Kansas... lol. Pamięć poza torem, ale w każdym razie sposób, w jaki one wyglądają i zachowują się, nie przypominają tego, co pamiętam. Może wielkie puszyste, kolorowe, magiczne obłoki są tylko rozrywką dla słabych, delikatnych, by poruszać się niezauważenie. Kiedy jest spektakularny górzysty teren nieba, możesz zobaczyć proste linie w kolorze nieba i prawie przezroczyste kule unoszące się w małych, niczego nie podejrzewających chmurach powietrznych.
.
Panna Kimmy
Gina! To było jak moje marzenie, które miałem kilka dni temu ze wschodem słońca zmieniającym kolor n migoczącym ~ błyskawica piękne niesamowite! Coś tam było!
.
Wian de Waal
Bardzo chciałbym móc udostępniać zdjęcia w komentarzach.
Chmury w prostej linii wyraźnych brył, WSZYSTKO na prostej, niskiej linii, jak pociąg, wisiały tuż nad Górą Stołową.
Zawsze największy kawałek nad górą!. Ludzie, którzy to widzą i myślą, że to normalne?... nie! W ciągu moich 55 lat przebywania na tej dziwnej planecie widzę teraz rzeczy, których nie pamiętam z mojej przeszłości.
.
Karen Meyer
Tak pięknie! Nigdy czegoś takiego nie widziałem.
Dzięki za udostępnienie.
Uwielbiałem "Nie biegać po werandzie" dla siebie lol. .
.
Nico
Gina, widzę twarz w chmurze. Widziałem też błysk pioruna czy coś takiego.
Przypomina mi Wojnę Światów.
W filmie istoty zeszły przez błyskawicę.
Szatan spadł z nieba jak błyskawica.
.
Crashburnova
Zawsze tak mnie urzekają chmury, że mam szalone zdjęcia przeróżnych chmur, nawet takie, które wyglądały jak fałszywe, trudne do wytłumaczenia, te, które intrygują mnie najbardziej, to nowsze czarne i szare, wyglądające jak długie macki i tak dalej. zamieniają się w szalone kształty.
.
Chris Butler
Wszyscy widzimy te same rzeczy! Przez chwilę myślałem, że zwariowałem, cieszę się, że dowiedziałem się, że nie jestem jedyny, coś się dzieje na tej planecie
.
KY Mamo
Chmury były przepiękne i wyglądały dziko wczoraj w KY. Mieli wokół siebie podszewkę z jasnym światłem.
.
Mindy
12:49 Tak, obserwując obserwatorów
Zrobiłem dziś rano zdjęcie chmur wokół słońca i spojrzałem na nie później i to ja robiłem zdjęcie, kiedy robiłem zdjęcie
Lustro lustro na ścianie
.
Bogaty bogaty
W Las Vegas Neveda było dużo chmur i światła dokładnie tak.
.
Missy Tarasoff
Pewnego dnia wśród chmur zobaczyliśmy niebieskie serce. Bóg pokazał mi piękne rzeczy na niebie I na ziemi. Piękne, żywe tęcze, któregoś ranka około 6 rano obok pociągu biegał dolar. Zawsze kocham, kiedy widzę te rzeczy. Mniej więcej miesiąc temu zobaczyłem spadającą gwiazdę... to było piękne. Mniej więcej miesiąc po tym, jak się tu przeprowadziliśmy, mały zięba przyszedł do moich snów i powiedział witaj w tamtej okolicy. Czasami czuję, że może straciłem rozum, ale wiem, że nie jestem szalony. W Księgach ENOCHa mówi o tym, jak Bóg stworzył te wszystkie rzeczy io tym, jak to zrobić. To naprawdę dobra lektura.
.
Teresa Foyle
Wczoraj obserwowałem chmury, tu w Walii, tylko ciemne chmury się poruszały
.
SaRaH
Dosłownie nie mogłem się doczekać, kiedy wejdę tutaj i porozmawiam o chmurach, które będą miały miejsce dziś wieczorem. Patrzyliśmy, jak ta szara masa dymu wtacza się i wyglądaliśmy w niej jak błyskawica. Dziwnie było to widzieć. Jestem w północnej części KY
.
Shannon i Thor
Jestem w TN. ITS szturmuje od godziny. Dźwięki grzmotów po prostu toczą się i toczą. Nie przestaje. Nie wydaje się właściwe

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cos przeszło przez Portal ? Plazma Gina
 Post Napisane: 21 lipca 2022, o 12:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18388

https://www.youtube.com/watch?v=sg19_Gwi6xQ
.
mam coś do powiedzenia
Film, który widzieliśmy wczoraj wieczorem był "nie z tego świata" i
"nie z tej ziemskiej". Odbywało się to przez ponad trzy godziny z widoku publicznego.
Jedyny sposób, w jaki można go znaleźć, to mieć do niego link.
https://www.youtube.com/watch?v=WTnuDO7ZMJo&t=0s
..

Renee O'Day OK
Tutaj wyglądało to o wiele bardziej dziko niż to.
Cała rodzina wyszła na zewnątrz.
Oświetlenie zmieniło wszystko na pomarańczowe na zewnątrz.
Ale fajnie.
Widziałem już takie rzeczy tutaj. Bardzo ładny.
.
Krystyna Kamień
Gina dziękuję za wszystko, co robisz… ale musisz też zadbać o siebie.
Czuję prawdziwy smutek z twojego powodu, jesteś bardzo zmęczona, p
rzygnębiony lub jedno i drugie.
Trzymaj się światła i ignoruj ​​„ich” i po prostu idź dalej
.
S Gill
Musiałem siedzieć przez naprawdę długie nudne reklamy, żeby to zobaczyć Gina. Wielu poddałoby się, jak nigdy dotąd na żadnym kanale YouTube, gdy mi się to przydarzyło. Zdecydowanie monitorowany
.

NIURKA LOPEZ KUBA
Jestem tak błogosławiony, że to widziałem. To była i jest najbardziej niesamowita rzecz, jaką widziałem
.
Vonda Berryman
Gina to najbardziej niesamowity film, ale wiem, że jesteś chroniony, wtedy mówiono, że widziałem ogromny piorun i było to odruchem, aby to powiedzieć.
Oczywiście ja też się modliłem.
Dziś rano jest drugi poranek, że hałas, który zawsze słyszę, jest tak głośny, że jestem bardzo chory fizycznie, mój żołądek jest tak zdenerwowany. Zastanawiam się, jaki może być hałas, wieża o masie pięciu gee wygląda tak samo. Głowa mi wali, coś na nas działa i nie mogę się doczekać, aż zatrzyma ataki, to jest żałosne.
Doceniamy twoją wytrzymałość i poświęcenie
Bardzo cię kochamy.
Niech Pan Jezus ci błogosławi obficie!

Nie chcę być denerwujący, proszę wiedz, że wiem, że musisz robić to, co musisz i wykonujesz tak wspaniałą robotę

.
Lepsze niż pamięć
Dziękuję, że jesteś tam dla nas, jesteś naszym mistrzem prawdy, Cześć z Kanady
.
K E L
Moje pierwsze wrażenie to złota pięść Boga. Wiedział, że to zobaczysz, udokumentujesz i udostępnisz Gina. Apokalipsa — wywodząca się z greckiego słowa apokolypsis — ujawniać, najbardziej dosłowne znaczenie — odkrywać. MRMBB333 pokazuje zdjęcia i filmy z całego świata. Ludzie się budzą.
.
Rob Mar
Nie ukrywają się tak bardzo. Ludzie chcą ujawnienia. Zapnij pasy! Bądź świadomy.
.
Rob Mar
Większość z nas, którzy wiedzą, co nadchodzi, wszyscy cierpią na bezsenność.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 21 lipca 2022, o 12:24 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 

Strona główna forum » ZNANY i NIEZNANY Świat PRZYRODY » Znaki na NIEBIE-Ziemi-WODZIE » KOSMOS - UFO


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL