Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » ZNANY i NIEZNANY Świat PRZYRODY » Znaki na NIEBIE-Ziemi-WODZIE




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Explozja na zaporze Hoovera
 Post Napisane: 20 lipca 2022, o 10:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362


Eksplozja na zaporze Hoovera Nadchodzi podprogowe przesłanie zniszczenia!
19 warg 2022 Transformator eksploduje na zaporze Hoovera
.
Silny wyznawca Biblii Świętej
Pożary wszędzie!!!!
Pan Jezus Chrystus wkrótce nadejdzie
Pokutujcie, uwierzcie w Ewangelię, narodźcie się na nowo
.
Terry Harris
Daj mi zobaczyć. 106 zakładów przetwórstwa spożywczego, 4 magazyny gazu, 60 milionów ptaków spożywczych, Może, może powinienem wziąć udział w zajęciach z rozpoznawania wzorów. Doh!
.
Świat marzeń
Pamiętam, jak widziałem tamę na pieniądzach wiele lat temu, przez długi czas czekałem na wiadomości o incydencie tam
Niech Bóg będzie z nami wszystkimi w tych szalonych dniach i czasach

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 20 lipca 2022, o 10:50 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Explozja na zaporze Hoovera
 Post Napisane: 20 lipca 2022, o 11:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362

Wybuch zapory Hoovera, pożar na filmie turystycznym
19 lipca 2022 Wybuch zapory Hoovera, pożar na filmie turystycznym
.
Boba Swansona
Cóż, to byłoby bardzo przerażające, gdyby to była część tamy, która powstrzymuje wodę.
Bardziej przerażające jest to, jak niska jest woda.
.
ćwierćtypu
Ostrzeżenie: Nie próbuj uruchamiać turbin, dopóki woda nie osiągnie znaku na ścianie wlotowej. Może to spowodować pożar lub wybuch. Pozostaw turbiny wyłączone, aż poziom wody podniesie się do znaku.
.
Donna Gagne
Zastanawiam się, czy to było zamierzone i nie wyszło zgodnie z planem. Wcale by mnie to nie zdziwiło.
.
Adrian Diaz
Jak myślicie, kiedy zabraknie wody i jak myślicie, co ludzie będą musieli zrobić, aby przeżyć? To szalone, jak jedna rzecz, jakkolwiek złożona, dotyka tak wielu ludzi i tak naprawdę bez zapory odkurzacza wiele miejsc nie nadaje się do zamieszkania, takich jak arizona, nevada i części Kalifornii.
.
Ryan Summers
najwyraźniej mówię w imieniu inżynierów budownictwa lądowego, tak ci mówiłem. beton może się zginać, sekcja 40 stóp 4 stopy na 2 stopy może zginać 2 cale. Hoover i kanion glen to tamy grawitacyjne, zbudowane zakrzywione, aby zaoszczędzić ogromne ilości betonu w porównaniu z płaskimi, również przechylają się w kierunku wody, więc woda utrzymuje je, wpychając je w zakręt, a następnie w skałę, schodzą poniżej punktu x w wodzie i cały dame zakręty, turbinownia ma duże turbiny z wałami, które trafiają do generatorów, jeśli wysiądą o pewną ilość, zaczynają się chwiać i tak zwana katastrofalna awaria dzieje się na pojedynczej turbinie, miejmy nadzieję, że nie kręci się w sposób niekontrolowany inni, dlatego było masowe drżenie, powiedziałem, że pęknięcia nie myślą o wałach, ale nadal powiedziałem ci, że jedyne, co musisz zrobić, to dotować rolników, aby nie używali wody, a tak się nie dzieje, po prostu fyi podczas fali upałów, ponieważ woda jest tak niska, że ​​nie produkuje prawie tyle energii, co wydaje się teraz dość ważne, mogło uruchomić tamy przy mniejszym zużyciu energii, ale potrzebować tych pieniędzy. kiedy desantis mówi, że marines mogliby wykonywać tę pracę, śmieję się, że tylko dobrzy inżynierowie budowlani utrzymywali tę tamę bez zarzutu przez 70 lat, teraz kretyni, to właśnie oznaczają studia online, to oznacza utratę akredytacji.
-najbardziej znienawidzona osoba w ameryce
.
Mike Renello
Wow, jestem trochę zaskoczony, ale nie mówili o braku wody w jeziorze Mead, który wpływa na tamę Hoovera, która jest dla ciebie głównym medium
.
Matt Morelli
Po twarzy prezentera wiadomości na końcu można było powiedzieć, jak cholernie wkurzona była na tego, kto nie poprawił scenariusza na kropki/przecinki przed przesłaniem go do telepromptera. Nigdy nie umieścili interpunkcji między zdaniem o eksplozji a zdaniem o historii tamy..dlatego nie robiła przerwy i musiała zaczynać frazę od nowa („otwarta w dziewiętnaście trzydzieści itd.”) .
.
Jordania Sprzedawcy
„Urzędnicy RNK potwierdzili doniesienia o eksplozji na zaporze Hoovera. Plotki przypisujące eksplozję sabotażystom Legionu są niepotwierdzone.

W innych wiadomościach kurier paczek, który został postrzelony w głowę w pobliżu Goodsprings, podobno całkowicie wyzdrowiał. Teraz JEST usługa dostawy, na którą możesz liczyć!
Po tej przerwie pojawią się kolejne wiadomości.

Do miasta Agua Fria droga obcy pewnego pięknego dnia .....

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Explozja na zaporze Hoovera
 Post Napisane: 20 lipca 2022, o 11:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362

https://www.youtube.com/watch?v=oAsabewT3g0
Pytania i odpowiedzi: Co powinieneś wiedzieć o pożarze transformatora na zaporze Hoovera?
20 lip 2022 We wtorek rano awaria sprzętu spowodowała eksplozję na zaporze Hoovera. Pożar został już ugaszony, ale wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi.
.
brokat spiccoli
Myślałem, że lepiej się odbudowujemy. Chodzi mi o to, gdzie są wszystkie zakłady odsalania, które mogłyby zasilać rzekę w dowolnym miejscu na jej ścieżce. Pompa n oleju rurowego. Co powiesz na wodę z pomp i rur. Naprawdę miałam na myśli, jak bardzo może być zalanie wodą?
.
dyrektor4
ale czy był to Autobot czy Decepticon?

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Explozja na zaporze Hoovera
 Post Napisane: 20 lipca 2022, o 11:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362

Hoover Dam fire after transformer explodes 07/19
19 lip 2022
.
brokat spiccoli
Myślałem, że lepiej się odbudowujemy. Chodzi mi o to, gdzie są wszystkie zakłady odsalania, które mogłyby zasilać rzekę w dowolnym miejscu na jej ścieżce. Pompa n oleju rurowego. Co powiesz na wodę z pomp i rur. Naprawdę miałam na myśli, jak bardzo może być zalanie wodą?
.
dyrektor4
ale czy był to Autobot czy Decepticon?
.
ohn Wasson Sr.
Zapora Hoovera ma 80 lat. Czas na naprawy i remonty. Nikt nigdy nie planował wycofania go. Plan B.
.
Cheryl Medeiros
I za mało wody, aby ugasić ogień!
.
FrankiE Rutherford
Zastanawiam się tylko, czy na miejscu byli jacyś strażacy. Nie ma się czym martwić.
.
mopthermopther
Pożar został wzniecony przez
LAPTOP HUNTERA
.
Azmuth
Dobrze, że został umieszczony na zewnątrz przynajmniej...
.
Jakob von Bugmann
Żywi chłopcy Megatrona

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Explozja na zaporze Hoovera
 Post Napisane: 20 lipca 2022, o 11:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362


Q&A: What you should know about the transformer fire at Hoover Dam
20 lip 2022 On Tuesday morning, an equipment failure caused an explosion at Hoover Dam. The fire has since been extinguished, but many questions remain unanswered.
https://www.youtube.com/watch?v=EFf2JcSqAlM
Pytania i odpowiedzi: Co powinieneś wiedzieć o pożarze transformatora na zaporze Hoovera?
20 lip 2022 We wtorek rano awaria sprzętu spowodowała eksplozję na zaporze Hoovera. Pożar został już ugaszony, ale wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 20 lipca 2022, o 11:30 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strona główna forum » ZNANY i NIEZNANY Świat PRZYRODY » Znaki na NIEBIE-Ziemi-WODZIE


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL