Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » ZNANY i NIEZNANY Świat PRZYRODY » Znaki na NIEBIE-Ziemi-WODZIE
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: TUNELE pod Górami Bucegi
 Post Napisane: 28 listopada 2015, o 19:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 15583
Natrafili na sieć przedziwnych tuneli.
Najbardziej tajemnicze odkrycie w historii


Gigantyczna, trudna do wyobrażania sieć tuneli, zagadkowe hologramy, pieczary oraz grobowce, w których znajdować się mają szczątki olbrzymów.
Położone w Rumunii góry mogą skrywać jedną z największych zagadek archeologicznych w dziejach. Sęk w tym, że władze nie chcą oficjalnie potwierdzić ich istnienia, a tajemnicze, podziemne korytarze są jednym z najbardziej strzeżonych miejsc w Rumunii.

Rok 2004 okazał się bardzo ważny dla historii Rumunii.
Właśnie wtedy ten położony w południowo-wschodniej Europie kraj został przyjęty do NATO.

Dziś pojawiają się teorie, że stało się to w dużej mierze dzięki Stanom Zjednoczonym, które lobbowały za jej przyjęciem do Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego w zamian za to, że Rumunia zatrzyma w tajemnicy wszystkie informacje na temat niezwykłego obiektu, który ukryty jest pod górami Bucegi w środkowej części kraju.
Właśnie tam ma brać swój początek rozległa, sięgająca nawet tysięcy kilometrów siatka tuneli.


Tunele miały zostać odkryte w 2003 r. Od tamtej pory Stany Zjednoczone i - co bardzo ciekawe - Watykan zaczęły realizować zabiegi dyplomatyczne, które miały powstrzymać władze Rumunii przed ujawnieniem informacji.
Presja ta w krótkim czasie miała przynieść oczekiwane rezultaty.

Dlaczego Amerykanom oraz Watykanowi miało tak bardzo zależeć na tym, by sprawa tuneli pozostała w ukryciu?
Dlaczego - zgodnie z pojawiającymi się informacjami - Watykan przekazał Rumunii ważne, nieznane wcześniej dokumenty dotyczące przeszłości kraju w zamian za to, że tamtejszy rząd będzie trzymał język za zębami?
Czym tak naprawdę są zagadkowe tunele?

Na ich ślad mieli trafić Amerykanie.
Przy wykorzystaniu urządzeń satelitarnych odkryli oni dekadę temu komnatę, która ukryta jest pod ziemią, pod posągiem Sfinksa z Bucegi.

To jednak nie koniec.
Amerykańscy geodeci mieli ustalić, że w tym samym miejscu występują także zapory, które blokują dostęp do tuneli, a które określone zostały mianem bloków energetycznych. Co ciekawe, Pentagon miał ustalić, że bardzo podobne bariery energetyczne występują w rejonie struktur, które wcześniej, także przez Amerykanów, zostały odkryte w Iraku, a o których Irakijczycy także nie mieli pojęcia.

godnie z informacjami, które pojawiły się w wielu publikacjach poświęconych zagadce tuneli pod górami Bucegi, Amerykanie mieli wielki problem, by przedostać się do podziemnych struktur. Każdy z naukowców, który znalazł się zbyt blisko zapory energetycznej, miał doznać... zawału serca.
Ostatecznie ekipa dostała się do wnętrza, które określane jest mianem Wielkiej Galerii. Wędrując poprzez komnatę naukowcy mieli zarejestrować liczne anomalie, w tym intensywne, niebieskie światła.

Według relacji osób zajmujących się zagadnieniem, w olbrzymim holu położone są wielkie płyty kamienne - każda z nich ma ponad dwa metry.
Na wszystkich znajdują się znaki oraz inskrypcje, które zostały zapisane za pomocą nieznanych symboli.
Znaleziono na nich także holografy, które obrazują zagadnienia z zakresu takich dziedzin, jak: biologia, medycyna, kosmologia, astronomia, fizyka, a nawet genetyka.
Niektóre z projekcji mają dokumentować teorię ewolucji Darwina, a jeszcze inne męczeńską śmierć Chrystusa.


Po każdej stronie komnaty znaleziono pięć takich obiektów, które - według hipotez - należały do rasy olbrzymów.
To o tyle ciekawe, że już wcześniej mieszkańcy jednej z lokalnych wiosek wskazywali na istnienie w pobliżu miejsca ich zamieszkania cmentarzysk, na jakich znajdują się szkielety olbrzymów, którzy wzrostem zbliżali się do trzech metrów.

Najbardziej intrygujące wydają się jednak informacje na temat tuneli, które biorą swój początek właśnie pod górami Bucegi.
Rozległe struktury mają obejmować swoim zasięgiem tysiące kilometrów.
Według doniesień, każdy z trzech tuneli biegnie w innym kierunku - pierwszy w kierunku Egiptu, drugi w stronę Tybetu, a kolejny w stronę... jądra Ziemi

Kiedy w 2009 r. sprawą tuneli zainteresował się jeden z dziennikarzy lokalnej stacji telewizyjnej, dano mu do zrozumienia, by jak najszybciej porzucił temat.
Kwestia podziemnych ciągów oraz zjawisk, które mają miejsce w rejonie gór Bucegi, wielokrotnie poruszany był w książkach.
O niezwykłości miejsca wielokrotnie zaświadczali okoliczni mieszkańcy, którzy twierdzą, że w rejonie ich domów często dochodziło w przeszłości do zjawisk paranormalnych - bywało, że ludzie nawet przez kilka tygodni nie mogli zasnąć; regularnie dochodziło też do drgań ziemi.
......

Descoperiri in Bucegi -"uriasii" (la découverte de Bucegi- Les géants)


http://niewiarygodne.pl/kat,1031991,pag ... omosc.html

(rc/ac/niewiarygodne.pl)

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 28 listopada 2015, o 19:40 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: TUNELE pod Górami Bucegi
 Post Napisane: 28 listopada 2015, o 20:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 15583
http://alexjones.pl/media/k2/items/cach ... e0b_XL.jpg
.
Obrazek

.

Obrazek

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: TUNELE pod Górami Bucegi
 Post Napisane: 28 listopada 2015, o 20:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 15583
Alternews - 13.11.2015 - Rumunia TUNELE


Poniżej linki źródłowe, do których odnosi się Jerzy w drugiej części swojej korespondencji:

https://daserwachendervalkyrjar.wordp...

http://stateofthenation2012.com/?p=22112

http://humansarefree.com/2010/11/anot...

http://transinformation.net/das-gross...
_________
Część 1 Streszczenie[z innego forum]

Za pomocą nowoczesnych satelitów szpiegujących, którymi można skanować warstwy pod powierzchnią ziemii, Amerykanie odkryli w roku 2002 w Górach Bucegi w Rumunii nietypowe puste wnętrza/jamy. Dokładne badania wykazały, że w tym miejscu znajduje się ogromna, sztucznie utworzona prawie w formie półkuli hala o średnicy 100 metrów i wysokości 30 metrów, przy czym istnieje tunel do niej prowadzący, który jest oddalony od powierzchni ziemii o 60 metrów, zaczyna się we wnętrzu góry i zamknięty jest sztucznym wałem energetycznym. Od hali odchodzą 3 podziemnie bardzo długie tunele.

Nie tylko tunel, który prowadzi niewytłumaczalnym zygzakiem do hali, ale również sama hala
są chronione mocno działającym fizycznie i energetycznie zabezpieczeniem. Nawet amerykańskie nowoczesne i tajne technologie drążenia tuneli nie zdołały przebić się przez płaszcz ochronny i barierę energetyczną. Przy tych próbach zmarlo kilku żołnierzy w niewytłumaczony sposób.

Za pomocą niefizycznych środków udało się dotrzeć do tunelu i hali. W hali odnaleźli badacze daleko rozwinięte techniczne/naukowe urządzenia, których umiejętności wyprzedzają zdecydowanie nasze obecne możliwości.Tajna Baza Obcych w górach Bucegi. Część 2 - 20.11.2015


21.11.2015

Góry Bucegi znajdują się w centralnej części Rumunii, na południe od Braszowa. Od wschodu masyw Bucegi tworzy strome urwiska. Jak się okazuje, góry Bucegi kryły przez lata niezwykłe tajemnice.

Latem 2003 roku, w mało zbadanym rejonie gór Bucegi w Rumunii, zespół badaczy z Departamentu Zero (tajna sekcja rumuńskiej agencji wywiadowczej – SRI) dokonał odkrycia, które może obalić wiele teorii oficjalnej nauki. Bohaterem tych szokujących wydarzeń jest Cezar Brad, dyrektor Departamentu Zero. Posiada on zdolności paranormalne, posługuje się telepatią i jasnowidzeniem. Już w młodym wieku zainteresowały się nim służby specjalne i wzięły pod swoją opiekę, aby zapewnić mu specjalistyczne szkolenie...

O tym jak doszło do tego odkrycia i dlaczego wmieszał się w to Watykan i USA w relacji naszego berlińskiego korespondenta - Jerzego.

Linki źródłowe:
https://daserwachendervalkyrjar.wordp...

http://stateofthenation2012.com/?p=22112

http://humansarefree.com/2010/11/anot...

http://transinformation.net/das-gross...
______
z innego for
Bucegi 2. Między innymi mogli odwiedzający zobaczyć holograficzne (3-wymiarowe), filmy na różne naukowe tematy, które naszą wiedzę istotnie ogromnie mogą powiększyć.
Jeden z tych holograficznych programów pokazał (tajemną) historię ludzkości.
Okazało się, że nasza historia przedstawiana w książkach historycznych jest zmanipulowana i fałszywa.

Po uciążliwych i bardzo emocjonalnych przetargach pomiędzy Amerykanami i rumuńskimi władzami, do czego dołączył się Watykan, zawarto umowę o dotrzymaniu tajemnicy przez Rumunów.

Nie mniej jednak udało się niektórym dzielnym, anonimowym i biorącym udział w tym odkryciu niektóre informacje przekazać do wiadomości publicznej. Te wiadomości zawdzięczamy rumuńskiemu inseiderowi, który napisał bardzo warte przeczytania książki, przetłumaczone na j. angielski.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: TUNELE pod Górami Bucegi
 Post Napisane: 27 grudnia 2015, o 12:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 15583
Tajemnicza baza obcych w górach Bucegi, część III - 4.12.2015Tajemnicza wizyta ważnej osoby z Watykanu.

Końcem maja do Caezara Brada zadzwonił jego szef generał Obadea, że ważna zagraniczna osobistość chce się z nim spotkać.
Caesar bardzo się zdziwił, że ktoś wie o jego istnieniu.
Był on technicznym dyrektorem Departamentu Zero‘ Bucegi 5 (oddział Zero) najbardziej tajnego oddziału wewnątrz rumuńskich służb tajnych SRI, o których wiedziała tylko garstka ludzi.
Ten DZ (departament Zero) założył i zaopatrzył ówczesny komunistyczny dyktator Ceausescu.

To była mała grupa, której głównym zadaniem było badanie zjawisk niewyjaśnionych. Oprócz tego zajmowali się tematyką parapsychologiczną i możliwościami pozyskiwania informacji oraz ich przetwarzaniem. W tym celu stworzono specjalne programy do rekrutacji i szkolenia.

Caesar Brad ze względu na szczególne zdarzenia w trakcie jego porodu, od początku był obserwowany przez DZ i w wieku 10 lat wciągnięty do tajnego programu szkoleniowego, gdzie jego szczególnie silnie rozwinięte zdolności parapsychiczne dalej szkolono. Pod opieką tajemniczego chińskiego lekarza rozwinął się badzo spirytualnie i dostał szybko funkcję kierowniczą w DZ. To wszystko dokładnie opisano w książce: "Transylvanian Sunrise"

Wszystko co dowiedział się Caesar z rozmowy telefonicznej ze swoim szefem to to, że ta przyjezdna osoba jest włoskim arystokratą i jednocześnie wysokim rangą członkiem loży masońskiej, że dobrze mówi po rumuńsku, zna dobrze stosunki panujące w Rumunii i ma na nią mocny wpływ finansowy.
Więcej nie udało się SRI dowiedzieć.
Caesar poczuł od razu, że ta osoba ma duże wpływy i może wywoływać nacisk.
Otoczona nieprzyjemną aurą skrywającą prawdziwe zamiary.
Dlatego przygotował się do spotkania głęboką medytacją.
Osobistość przybyła na spotkanie helikopterem SRI. Był elegancko ubrany, miał arogancki, pewny siebie wygląd i sprawiał wrażenie, że byłprzyzwyczajony do wydawania rozkazów. Przedstawił się jako Signor Massini i był bardzo bezpośredni w swoich tłumaczeniach. W wyjątkowo otwarty sposób poinformował Cezara, który był przewodniczącym jednej z najważniejszych lóż masońskich w Europie i była częścią kierownictwa Grupy Bilderberg.

Massini stwierdził, że istnieją dwa rodzaje ludzi: Mocne osobowości posiadające pewne umiejętności i większość, która jest manipulowana i rządzona.
On przybywa jako przedstawiciel najwyższej loży masońskiej i jest zainteresowany pomyślnym wynikiem spotkania.
Chciał osobiście spotkać Cezara, bo był pod wrażeniem jego zdolności psychicznych.
Tylko dzięki swoim wielkim wpływom politycznym udało mu się dotrzeć do chronionego przez DZ Caesara.

Massini oznajmił, że Gupa Bilderberg nie jest lożą masońską i ma większe znaczenie niż ona, bowiem loże to tylko fasady i władza jest o wiele wyżej umiejscowiona niż w 33 stopniu wolnomularskim. W niewyjaśnionej otwartości Massini opisał ukryte cele tajnych stowarzyszeń i ich częściowo straszne metody, za pomocą których utrzymują władzę nad resztą ludzkości.

Zaprosił Caesara, aby dołączył do grupy co przysporzy mu wiele korzyści.
Caesar był bardzo negatywnie poruszony opowieścią Massiniego, czuł do niego obrzydzenie, jednak udało mu się to ukryć.
Satelity Pentagonu, które były wykorzystywane do geodezyjnego szpiegostwa wyposażone w tajne Bionik technologie i detektory (wykrywacze) fal odkryły w 2002 roku dziwną pustkę na obszarze gór Bucegi.
Pusta przestrzeń wewnątrz góry nie miała połączenia ze światem zewnętrznym i wyglądała tak, jakby była wycięte przez inteligentne istoty we wnętrzu góry.
To z pewnością nie była jaskinia.

Dokładne zbliżenia z satelitów ujawniły dwie większe energetyczne blokady, które składały się sztucznie wytworzonej energii. Pierwszą barierą był taki energetyczy mur, który zablokował wejście do tunelu prowadzącego do Wielkiej Sali na końcu tunelu wewnątrz góry, a drugą ściana energii tworzyła rodzaj tarczy w formie półkuli w samej hali, w pobliżu centrum gór


Massini opowiedział Caezarowi o tym odkryciu, i uważał, że tam musi znajdować się coś, co jest bardzo ważne.
Najwyraźniej miał bardzo dokładne informacje, o tym że wewnątrz półkulistej hali musi znajdować się obiekt bardzo pożądany przez masonów.
Tunel i katedra (hala) były szczególnie ukierunkowane do specyficznych formacji skalnych na górze, które były znane jako "Babele" i "Sfinks w Bucegi".
_________
tłumaczenie z innego for

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: TUNELE pod Górami Bucegi
 Post Napisane: 12 lipca 2019, o 19:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 15583
Arka Gabriela Odnaleziona - czy ponownie ukryto ją na Antarktydzie?

/
Tajemity
Opublikowany 26 sty 2019
Legenda głosi, że Archanioł Gabriel, który podyktował Prorokowi Mahometowi świętą księgę „Koran” – powierzył mu też świętą arkę, skrzynię pełną ogromnej i niespotykanej mocy. Archanioł Gabriel nakazał Mahometowi ukryć arkę, w miejscu, które określił jako "miejsce kultu aniołów działającym przed stworzeniem człowieka". Podczas prac nad masową przebudową Wielkiego Meczetu, 11 września 2015 roku doszło do niebywałego odkrycia, które pociągnęło za sobą setki ofiar. Co odkryto w jednym z tuneli po świętym Meczetem? Jakie siły zaangażowano aby całą sprawę wyciszyć i ukryć znalezisko? Na te pytania postaramy się opowiedzieć w dzisiejszym filmie. Zapraszamy do oglądania.
...

Co skrywa Patomski krater?

/
Tajemity
Opublikowany 3 kwi 2019
Na grzbiecie góry Medveditsk znaleziono dziesiątki pionowych studni o średnicy do 20 centymetrów, które schodzą pod ziemię na 15-20 metrów. Ściany otworów są zeszklone. Naukowcy uważają, że są to „gniazda błyskawic”, które znajdują się na grzbiecie Medveditsky, który ma mniejszy opór elektryczny ze względu na źródła wody ukryte w ziemi lub osady metalu. Założono także istnienie pewnych linii sił (pól elektrycznych), wzdłuż których przemieszczają się pioruny kuliste. Są na grzbiecie węzły, do których aspirują. W trakcie badań poniżej grzbietu gdzie sprzęt elektroniczny pracował w miarę normalnie, uzyskano wykresy zmian pola magnetycznego gleby w tej anomalnej strefie. Były to serie gładkich, symetrycznych linii. Oznacza to, że pole magnetyczne lokalnej gleby zwiększa się kilka razy, a następnie gwałtownie spada, co nie zdarza się spontanicznie, ale w sposób uporządkowany. Wahania pola magnetycznego są tak płynne, jakby leżały w tej okolicy niewidzialne linie energetyczne. Miejscowi nazywają to miejsce „Diabelskim legowiskiem”. To tu znikają w niewyjaśnionych okolicznościach ludzie...
..


Diabelskie Legowisko - sekrety grzbietu górskiego Medveditsa

.
Tajemity
Opublikowany 3 kwi 2019
Na grzbiecie góry Medveditsk znaleziono dziesiątki pionowych studni o średnicy do 20 centymetrów, które schodzą pod ziemię na 15-20 metrów. Ściany otworów są zeszklone. Naukowcy uważają, że są to „gniazda błyskawic”, które znajdują się na grzbiecie Medveditsky, który ma mniejszy opór elektryczny ze względu na źródła wody ukryte w ziemi lub osady metalu. Założono także istnienie pewnych linii sił (pól elektrycznych), wzdłuż których przemieszczają się pioruny kuliste. Są na grzbiecie węzły, do których aspirują. W trakcie badań poniżej grzbietu gdzie sprzęt elektroniczny pracował w miarę normalnie, uzyskano wykresy zmian pola magnetycznego gleby w tej anomalnej strefie. Były to serie gładkich, symetrycznych linii. Oznacza to, że pole magnetyczne lokalnej gleby zwiększa się kilka razy, a następnie gwałtownie spada, co nie zdarza się spontanicznie, ale w sposób uporządkowany. Wahania pola magnetycznego są tak płynne, jakby leżały w tej okolicy niewidzialne linie energetyczne. Miejscowi nazywają to miejsce „Diabelskim legowiskiem”. To tu znikają w niewyjaśnionych okolicznościach ludzie...

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 12 lipca 2019, o 19:12 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strona główna forum » ZNANY i NIEZNANY Świat PRZYRODY » Znaki na NIEBIE-Ziemi-WODZIE


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL