Reset2024-Każda reakcja na nienormalną sytuację jest normalna.
@andrzejwisnieski3422 2 dni temu Ciotę Żydowską ganiali krzycząc Lutz . Takie reakcje jeszcze w Polsce były w latach 70-80 tych lutz kanałami chodził i mocno konspirował swoje wynaturzenie!
_________________ 2Kor 10/4,5 oręż którym walczymy, nie jest cielesny ma moc burzenia warowni dla sprawy Bożej; nim unicestwiamy złe zamysły i pychę, podnoszącą się przeciw poznaniu Boga i zmuszamy wszelką myśl do poddania się w posłuszeństwo Mesjaszowi
_________________ 2Kor 10/4,5 oręż którym walczymy, nie jest cielesny ma moc burzenia warowni dla sprawy Bożej; nim unicestwiamy złe zamysły i pychę, podnoszącą się przeciw poznaniu Boga i zmuszamy wszelką myśl do poddania się w posłuszeństwo Mesjaszowi
noemi
Tytuł: Re: Reset24 Achtung Achtung
Napisane: 7 listopada 2024, o 17:12
Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54 Posty: 19971
.
Reset2024-informacje z Niemiec i okolicy
_________________ Isaj40/9 Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie! Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem! Podnieś głos, nie bój się! Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!
.
noemi
Tytuł: Re: Reset24 Achtung Achtung
Napisane: 7 listopada 2024, o 17:19
Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54 Posty: 19971
. Reset2024-informacje z Niemiec i okolicy.
_________________ Isaj40/9 Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie! Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem! Podnieś głos, nie bój się! Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!
.
noemi
Tytuł: Re: Reset24 Achtung Achtung
Napisane: 7 listopada 2024, o 17:21
Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54 Posty: 19971
. Reset2024-informacje z Niemiec i okolicy.
_________________ Isaj40/9 Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie! Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem! Podnieś głos, nie bój się! Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!
.
noemi
Tytuł: Re: Reset24 Achtung Achtung
Napisane: 26 stycznia 2025, o 14:17
Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54 Posty: 19971
Reset2024- najpierw pożary na Maui,Teksasie,Los Angeles a teraz w Monachium. https://www.youtube.com/watch?v=GjFDNnb ... zkrzysztof @neboo666 10 godzin temu Dzieje sie. Chaos kontrolowany. ONI zyja . @franekubranek4956 20 godzin temu Poszła tam sztuczna inteligencja z kanistrem?
2 @beatapoznan7 20 godzin temu Podpałka z Notre-Dame . @SławomirBiskupski 17 godzin temu Sztuczna inteligencja stoją za nią zbuntowane anioły Buntownik Lucyfer jego królestwo w tej chwili robią co chcą .
@justynawieczorek7407 17 godzin temu Ciekawe jak ludzie się ewakuowali z tych LA domów, wszyscy wiedzieli ze bedzie się palić i sobie poszli tak poprostu ze swoich pieknych domów...piekna ustawka I teatr.. No obserwujmy dalej do czego się posuną.. . @antekplayz1405 20 godzin temu Się dzieje ,spiskowa teoria szybko stanie się faktem
_________________ Isaj40/9 Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie! Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem! Podnieś głos, nie bój się! Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!
Teraz jest 26 czerwca 2026, o 17:07 Strefa czasowa: UTC
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków Nie możesz odpowiadać w wątkach Nie możesz edytować swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz dodawać załączników