Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » OFF TOPIC » TEORIE SPISKOWE-świat i kraj




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 216 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ukochany nasz Kraj
 Post Napisane: 15 kwietnia 2016, o 14:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Poniżej pełną listę polskich europosłów, którzy opowiedzieli się za uderzającą w Polskę rezolucję PE. W internecie lista ta funkcjonuje już jako #ListaWstydu:

1. Michał Boni
2. Jerzy Buzek
3. Andrzej Grzyb
4. Krzysztof Hetman
5. Danuta Jazłowiecka
6. Jarosław Kalinowski
7. Agnieszka Kozłowska-Rajewicz
8. Barbara Kudrycka
9. Janusz Lewandowski
10. Elżbieta Łukacijewska
11. Jan Olbrycht
12. Dariusz Rosati
13. Czesław Siekierski
14. Adam Szejnfeld
15. Róża Thun
16. Bogdan Zdrojewski
17. Jarosław Wałęsa
18. Tadeusz Zwiefka
19. Bogusław Liberadzki
20. Janusz Zemke
21. Danuta Hubner
22. Julia Pitera
23. Krystyna Łybacka
24. Bogdan Wenta
25. Adam Gierek
26. Marek Plura
27. Lidia Geringer de Oedenberg

http://niezalezna.pl/78989-listawstydu- ... -rezolucje

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 15 kwietnia 2016, o 14:29 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Spolecznik z Katowic pomagal bezdomnym .....
 Post Napisane: 3 maja 2016, o 17:39 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 marca 2013, o 15:31
Posty: 3947
Spolecznik z Katowic pomagal bezdomnym, ( nie katolik - TG ) sam zostal bez dachu nad glowa

Caly tekst: http://katowice.wyborcza.pl/katowice/1, ... z47c4mtsj3

_________________
viewtopic.php?f=2&t=1&p=3005#p3005
wyjasnie ze robie często wklejki różnych art,i tak odpowiadam na pytania - to mi oszczędza pisanie
przy moich niesprawnych rękach.i pomaga w byciu na forum
.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ukochany nasz Kraj
 Post Napisane: 6 maja 2016, o 07:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Dr Zbigniew Kękuś: Polacy nie wychodźcie na ulice 7 maja.
Może dojść do operacji fałszywej flagi.


_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ukochany nasz Kraj
 Post Napisane: 6 maja 2016, o 07:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Targowica zaatakuje 7 maja! - Kowalski & Chojecki 15.04.2016

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ukochany nasz Kraj
 Post Napisane: 6 maja 2016, o 12:39 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sierpnia 2012, o 16:46
Posty: 1456
mam straszną pokusę wziąść w tym marszu udział bo bardzo mnie bolą wypowiedzi i chamstwo obecnie rządzących
ale nie wyjdę
bo postanowiłem nie mieszać się do polityki
a o rządzących modlę się - może ich Bóg zmieni
mój ojciec był w 27 pułku ułanów z Baranowicz Nowogródskiej brygady Kawalerii
w tym pułku oficerem był pan Kaczyński ojciec obecnego lidera
pod koniec września pułk poddał się pod Mościskami sowieckiej armii - oficerowie trafili do łagów i skończyli w Katyniu .Mojemu ojcu udało się uciec z transportu we Lwowie pomogli mu ludzie na dworcu bo znał Ukraiński /urodził się i dzieciństwo spędził w Kijowie / ciekawe jak uniknał Katynia pan ojciec miłościwie nam panującego ? zaprawdę jestem ciekaw
modlę się o rzadzących naszym krajem o mądrość i rozwagę

_________________
Odszedł do Pana


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ukochany nasz Kraj
 Post Napisane: 8 maja 2016, o 08:37 
Offline

Dołączył(a): 2 maja 2016, o 09:15
Posty: 20
Nasza zaś ojczyzna jest w niebie, skąd też Zbawiciela oczekujemy.
To słowa ap. Pawła , które w pełni oddają moje stanowisko w tych sprawach. Wiem że ten czas, ta historia świata nie ma wpływu na rzeczywistą przyszłość którą jest sam Chrystus Pan, że On przyjdzie i weźmie nas do siebie do swego królestwa. Jednak jest jeszcze inny aspekt tej sprawy jak chodzi o ten marsz powód do marszu etc. Z pewnością jak większość z polaków, zostałem wychowany w duchu patriotyzmu polskiego i bardzo mnie boli że jakaś grupa polaków, nie mogąca się pogodzić z utratą władzy, w rzeczy samej organizuje anty polskie akcje wykorzystując w tym celu rząd europejski. To bardzo przykre. Pozostaje mi wiec tak jak RP to powiedział, modlić się do Boga o mądrość dla tej władzy, ponieważ jakkolwiek jest to wszelka władza pochodzi od Niego. Niech zatem Pan Bóg Wchechmogący ich błogosławi i da im mądrości a także refleksji. Z serdecznym pozdrowieniem do RP i jego rodziny.

_________________
SZUKAJCIE NAJPIERW KRÓLESTWA BOŻEGO I JEGO SPRAWIEDLIWOŚCI A WSZYSTKO INNE BĘDZIE WAM DANE


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ukochany nasz Kraj
 Post Napisane: 8 maja 2016, o 08:51 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sierpnia 2012, o 16:46
Posty: 1456
ja ze swej strony nie potrafię zaufać i uwierzyć w dobre intencję pana J.Kaczyńskiego
i jego tz dobrej zmiany
wiec mogę się jedynie modlić
o wyrwanie Polski z tego chocholego tańca w ramach pogrobowców Solidarności
z POPIS-u
może dożyję czasów gdy odejdą
a może nie
dziękuję Bogu że nie należałem do Solidarności
wiec mnie ich konflikt nie dotyczy
szkoda Polski
wiec się modlę

_________________
Odszedł do Pana


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ukochany nasz Kraj
 Post Napisane: 8 maja 2016, o 09:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Wiem,że cos sie dzieje ,ale zabardzo nie wnikam bo szkoda mi zdrowia.
Ale co do chamstwa to ci z systemu PO przebili wszystko .
Wystarczy poczytac komentarze po zamachu na Prezydenta .

Owe komentarze sa tu powyzej zamieszczone i tacy ludzie poszli w tym marszu .

Walka toczy sie o wielkie pieniadze i o Czas dla muzułmanów to wszystko jest
powiazane .
Nie tesknie nic a nic do widoku islamu na naszych ulicach w naszych POLSKICH miastach
Mimo ze ci z PO powiedzieli Polski juz NIE MA .
Soros włozył zbyt wiele pieniedzy by oddac władze ot tak ,więc trzeba zrobic
wszystko bo Czas nagli.

ten WŁADCA wzywa do odrodzenia sie w ...islamie ?!
viewtopic.php?f=75&t=2975

Czas nagli .

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Kolejny pomysl PiS.
 Post Napisane: 14 maja 2016, o 10:24 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 marca 2013, o 15:31
Posty: 3947
Koniec niedzielnego handlu? (ZC 03/2016)

Bardzo mozliwe, ze juz od 2017 roku — jak zapowiadaja zwiazkowcy „Solidarnosci” — niedziela stanie sie wolna od handlu dla wszystkich, czy tego chca, czy nie.
Wraca boj o wolna niedziele. W polowie stycznia w Kancelarii Premiera doszlo do spotkania rzadu z przedstawicielami sieci handlowych w sprawie podatku od handlu wielkopowierzchniowego. Obecni na spotkaniu zwiazkowcy z „Solidarnosci” wreczyli premier Beacie Szydlo kalendarz „Solidarnosci” na 2016 rok ze zdjeciem szczesliwej rodziny i dopiskiem: „Niedziela dobrem publicznym — chronmy ja ustawowo!”. Juz dwa lata temu „S” zebrala 120 tys. podpisow pod obywatelskim projektem ustawy o zakazie handlu w niedziele, ale owczesny sejm odrzucil ten projekt. Zwiazkowcy licza, ze ten sejm bedzie laskawszy dla ich postulatu. Zapowiadaja ponowne zbieranie podpisow, zeby znow wywolac ogolnopolska dyskusje i ozywic temat wolnej niedzieli.
A w marcu chca powolac do zycia specjalny komitet, ktory przygotuje obywatelski projekt ustawy w tej sprawie. „S” przywoluje przyklady zakazu niedzielnego handlu w Niemczech, Francji, Belgii, Austrii i Wloszech, a ostatnio rowniez na Wegrzech. Ekonomisci ostrzegaja przed skutkami takiej zmiany. Jednak zwiazkowcy „S” zapewniaja tez, ze gospodarce to nie zaszkodzi. Partia rzadzaca pewnie bedzie za. Internauci jak zwykle sa podzieleni, choc ze wskazaniem na zakaz niedzielnego handlu — bo byloby wiecej czasu dla rodziny, bo w wielu krajach UE juz taki zakaz obowiazuje, bo to szansa na rozwoj kultury, turystyki i zycia spolecznosci lokalnych. Zwolennicy niedziel handlowych twierdza, ze przeciez mozna sobie odebrac wolne za niedziele w innym dniu tygodnia; ze trzeba ludziom zostawic wybor — kto chce tego dnia kupowac czy pracowac, powinien miec taka mozliwosc. Nie negujac prawa pracownikow do niedzielnego wypoczynku, powazne watpliwosci budzi jednak swiatopogladowa otoczka postulatow „wolnoniedzielnych”.
Juz trzy lata temu nie ukrywano, ze starania o wolna od handlu niedziele sa odzewem na apel metropolity katowickiego bpa Wiktora Skworca. Powolywano sie tez na znany papieski listu Dies Domini z 1998 roku poswiecony swietowaniu niedzieli. W tym swietle wszelkie argumenty spoleczno-ekonomiczne na rzecz proponowanego zakazu jawia sie jako malo wiarygodne, bo wtorne wobec powodu pierwotnego — religijnego. W istocie chodzi o przywrocenie rekami najpierw zwiazkowcow, a potem parlamentarzystow, i przy pomocy swieckiego prawa, religijnego znaczenia swietowania niedzieli. Chodzi w istocie o to, by w niedziele zapelnialy sie koscioly, a nie galerie handlowe. Eksponowanie potrzeb rodzin bedzie tu tylko zaslona dymna. Tylko czy nie jest to w istocie narzucanie innym wlasnych pogladow religijnych z wykorzystaniem mechanizmow demokratycznych?
Olgierd Danielewicz
Skrot artykulu. Calosc juz do przeczytania w wersji elektronicznej, PDF lub EPUB miesiecznika „Znaki Czasu” lub w juz niebawem wersji papierowej w duzych salonach Empik.


Kolejny pomysl PiS. Wielu Polakow straci prace?
Prezes Jaroslaw Kaczynski (67 l.) kazal przyspieszac z reformami. To premier Beata Szydlo (53 l.) przyspiesza. Ministerstwo Rodziny i Pracy wlasnie zapowiedzialo, ze juz w 2017 roku chce wprowadzic zakaz handlu w niedziele. I to we wszystkich sklepach. Wyjatkiem beda tylko apteki.
http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/pol ... id=SK2MDHP


Wolna tylko niedziela w UE .... nie wszyscy sie z tym zgadzaja ....

http://www.adwentysci.waw.pl/index.php? ... om&ucat=13

_________________
viewtopic.php?f=2&t=1&p=3005#p3005
wyjasnie ze robie często wklejki różnych art,i tak odpowiadam na pytania - to mi oszczędza pisanie
przy moich niesprawnych rękach.i pomaga w byciu na forum
.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kolejny pomysl PiS.
 Post Napisane: 14 maja 2016, o 17:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
apteki ,małe sklepiki no i napewno monopolowe :D:
Kiedys nikt nie protestował ze Wielkie sklepy towarowe byly w niedzie zamkniete.
Tyle tylko ze w obecnych czasach do tych sklepów wybieraja sie całe rodziny z dziecmi
i jest to niedziela .

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kolejny pomysl PiS.
 Post Napisane: 15 maja 2016, o 09:44 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 marca 2013, o 15:31
Posty: 3947
Prawo do wolnego dnia np soboty czy niedzieli lub piątku itp. to co innego niż zakaz pracy w niedziele bo to może być początek wprowadzania "praw religijnych większości" w nowej RP i UE .... poza tym jest wielu chrześcijan z rożnych kościołów którzy świętują np sobotę i są też Żydzi i Muzułmanie
O ile wiem z roznych zrodel ... np z internetu itp. , kazde wyznanie czy kosciol obecny dzis w Polsce ma duzy odplyw wiernych i rozne inne problemy .
Podobnie jest w calej Europie ( wyjatek to islam ) nawet u SJ w Polsce jest spora wymiana wiernych w zborach , choc tam przybywa troche wiecej nowych wiernych a wiec tego tak nie widac . Poza tym wszystkie koscioly maja duzy problem w temacie ewangelizacji i trzymania sie zasad ..... stad mamy rozne proby naciskow kosciolow na wladze by bronila wartosci chrzescijanskich przy pomocy nakazow prawa swieckiego np temat swiecenia niedzieli lub aborcji albo rozwodow itp....

Ps : Europejski Sojusz na rzecz Wolnej Niedzieli - Kosciol Adwentystow ...
http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=a ... Mp81d-EguA

_________________
viewtopic.php?f=2&t=1&p=3005#p3005
wyjasnie ze robie często wklejki różnych art,i tak odpowiadam na pytania - to mi oszczędza pisanie
przy moich niesprawnych rękach.i pomaga w byciu na forum
.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kolejny pomysl PiS.
 Post Napisane: 15 maja 2016, o 12:29 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sierpnia 2012, o 16:46
Posty: 1456
polityka jest samym złem
dlatego nie chcę się w nią angażować
i nie ufam żadnym politykom

_________________
Odszedł do Pana


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kolejny pomysl PiS.
 Post Napisane: 15 maja 2016, o 13:58 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 marca 2013, o 15:31
Posty: 3947
1 Jezus jak i apostoł Paweł a przedtem i potem prorocy i reformatorzy kościoła oraz prawdziwi chrześcijanie byli zwolennikami wolności i sprawiedliwości , zawsze też przestrzegali prawa i korzystali z jego ochrony ( jeśli to było tylko możliwe ) wiec uważam że jeśli można głosować i popierać dobre wartości to powinno się to robić ( myślę że Jezus i Paweł itp. by tak zrobili ) podobnie np. myśleli Ci chrześcijanie którzy np. w USA albo w RPA itp. krajach walczyli o zniesienie niewolnictwa i segregacji rasowej np. pastor Martin Luther King czy biskup Oskar Romero lub biskup Desmont Tutu itd. pamiętajcie co pisał apostoł Jakub ( Jak. 4:17 17. Kto więc umie dobrze czynić, a nie czyni, dopuszcza się grzechu . )

2. Trzeba pamiętać że gdyby wszyscy chrześcijanie i Żydzi głosowali w wyborach w Niemczech przeciw A Hitlerowi mogło by nie być III Rzeszy i II wojny ale wielu uważało wtedy tak jak i teraz że polityka to nie chrześcijańska sprawa albo że nie można popierać czerwonych itp. , ale niczego z historii sie nie uczymy nie tylko tej Biblijnej a potem mamy pretensje do Boga i całego świata o wszystko .

_________________
viewtopic.php?f=2&t=1&p=3005#p3005
wyjasnie ze robie często wklejki różnych art,i tak odpowiadam na pytania - to mi oszczędza pisanie
przy moich niesprawnych rękach.i pomaga w byciu na forum
.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kolejny pomysl PiS.
 Post Napisane: 17 maja 2016, o 10:51 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 marca 2013, o 15:31
Posty: 3947
Polityk PiS: kosciol bedzie zwolniony z abonamentu

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/pol ... id=SK2MDHP

_________________
viewtopic.php?f=2&t=1&p=3005#p3005
wyjasnie ze robie często wklejki różnych art,i tak odpowiadam na pytania - to mi oszczędza pisanie
przy moich niesprawnych rękach.i pomaga w byciu na forum
.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: ćwiczenia Anakonda w Polsce
 Post Napisane: 9 czerwca 2016, o 14:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Komorowski: ćwiczenia Anakonda w Polsce to sukces T. Siemoniaka z PO

– Ćwiczenia Anakonda zapoczątkował poprzedni szef MON Tomasz Siemoniak, to jego duży sukces polityczny i cieszę się, że dzisiaj jest to kontynuowane przez ministra Macierewicza – powiedział były prezydent Bronisław Komorowski w programie #RZECZoPOLITYCE.

Komorowski krytykował też rząd PiS za „łamanie Konstytucji”.
Dodał, że obawia się m.in. postawienia go przed Trybunałem Stanu z racji tego, że rząd PiS jest „mściwy”.
Jednocześnie dodał, że sam – gdyby mógł – postawiłby prezydenta Dudę i premier Szydło przed TS.

– To jest środowisko, które lubuje się w zemstach, szczególnie, gdy ma władzę, więc spodziewam się wszystkiego – mówi Komorowski.

Szybkie i zdecydowane działanie Prawa i Sprawiedliwości przyprawia opozycję o wściekłość.
Zaledwie pół roku po objęciu władzy rząd Beaty Szydło sprowadził do Polski sojuszników z NATO, jednak Bronisław Komorowski mówi o tym jako o sukcesie politycznym Tomasza Siemoniaka z PO, który jest poprzednikiem Antoniego Macierewicza na stanowisku szefa MON.

http://znews.pl/2016/06/09/komorowski-c ... iaka-z-po/

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 9 czerwca 2016, o 14:12 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 216 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona

Strona główna forum » OFF TOPIC » TEORIE SPISKOWE-świat i kraj


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL