Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » OFF TOPIC » TEORIE SPISKOWE-świat i kraj




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Czy grozi nam III WOJNA ŚWIATOWA ..
 Post Napisane: 10 listopada 2016, o 08:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
620 kontenerów amunicji. Wielki transport trafił do arsenału w Niemczech (http://www.tvn24.pl)

Wyładowany amunicją amerykański statek zawinął do niemieckiego portu Nordenham.
620 kontenerów z pociskami, bombami i rakietami trafiło do arsenału w Miesau. Według wojska USA to największy taki transport od ponad dwóch dekad. - Chodzi o odstraszanie.
Moglibyśmy mieć tutaj i tysiąc czołgów, ale bez amunicji nikogo by nie odstraszały.
To kolejny przykład na to, jak USA są zaangażowane w bezpieczeństwo i stabilność w Europie - stwierdził generał Ben Hodges, dowódca US Army na Starym Kontynencie. (http://www.tvn24.pl)
http://www.tvn24.pl/transport-amunicji- ... 355,s.html

--------------

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 10 listopada 2016, o 08:50 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Czy grozi nam III WOJNA ŚWIATOWA ..
 Post Napisane: 10 listopada 2016, o 19:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Wielka katastrofa planowana jest na 2017 rok. Oficjalny program zniszczenia Niemiec i plany o trzeciej wojnie światowej


Komentarz od tłumacza: świadectwo Pani inżynier Emilii Dominikas, która budowała tajne podziemne bazy w Niemczech. Chora na białaczkę w ostatnim stadium, zdecydowała się ujawnić prawdę. Prawdopodobnie już nie żyje.

OD REDAKCJI III Rzym:

Drodzy ojcowie, bracia i siostry!

Publikujemy takie materiały, ponieważ uważamy, że powinniście wiedzieć o tym, co może się wydarzyć w najbliższej przyszłości.
To wasza sprawa: wierzyć lub nie. Nie chcemy was zastraszyć i w jakiś sposób wytworzyć w was stan depresji. Wiemy, że u prawosławnych ludzi taka informacja nie wywoła rozpaczy i przygnębienia, ponieważ my – Prawosławni, doskonale wiemy i rozumiemy, że wszystkim w świecie rządzi Bóg.
On nigdy nie odda na pohańbienie swoich wiernych dzieci. Natomiast naszym zadaniem jest, aby nie wyrzekać się Jego, aby przestrzegać Przykazania, modlić się i pokutować za swoje grzechy.

Apokalipsa się wypełnia i nikt nie będzie mógł jej zmienić. I trzeba być na nią przygotowanym i do tego, co się dzieje, i dziać się będzie. Jeśliby to nie było ważne, to Pan Bóg nie dawałby ludziom proroków i objawień, w tym Objawienie Świętego Apostoła Jana Ewangelisty. Pan Bóg uczy nas i wymaga od nas, abyśmy widzieli znaki ostatniego czasu. Dlatego dążymy do tego.

Dopomóż nam, Panie Boże!

Przetłumaczyłem ten tekst, ponieważ myślę, że świat powinien znać jego treść. Osobiście jestem zdania, że ​​raport informatora jest absolutnie prawdziwy i autentyczny, ponieważ wszystko doskonale pasuje do tego, o czym wiemy. (tu i dalej są to uwagi tłumacza rosyjskiego – A.L.)

Nie dbam o to, gdy wiele instytucji będzie twierdzić, że jest to fałszerstwo, ponieważ większość instytucji podąża za swoim własnym ukrytym programem, podczas gdy my jesteśmy niezależni i pracujemy za darmo tylko do rozpowszechniania tego, co uważamy za prawdę. Świat musi wiedzieć, co dzieje się w Europie, a zwłaszcza w Niemczech, wieczorne wiadomości w telewizji o tym nie poinformują.

Osobiście przejrzałem pocztę elektroniczną bardzo krytycznie, sprawdzając styl, gramatykę, możliwe sprzeczności i osobisty charakter pisma autora, który – do tego – w żaden sposób nie jest anonimowy. Autorka podpisuje się swoim pełnym imieniem i nazwiskiem, mgr inż. (co odpowiada tytułowi mgra nauk technicznych) Dr Austeya Emilia Dominikas, cierpi na białaczkę od 2014 roku, nie ma ona nic do stracenia i przypuszczam, że opuści ten świat przed końcem tego roku.

Tekst jest treścią filmu wideo na YouTube z konta niemieckiego autora, nazywającego siebie «ZERBERSTER». Publikuje pocztę elektroniczną, którą otrzymuje, i jest to poczta elektroniczna informatorów pod numerem 10. Jeżeli wpiszecie na wyszukiwarce «ZERBERSTER” i „Zuschauerpost # 10”, to możecie znaleźć film wideo. Dowiedzieliśmy się w międzyczasie, że właściciel konta miał dobrze znany kanał na YouTube wcześniej, z dużą liczbą abonentów, który został usunięty z YouTube (zgadnijcie dlaczego). Autor konta ZERBERSTER nazywa siebie Brandonem Lakefieldem na wideo. Jego adres e-mail: wichtig@zerberster.org

Uważamy za życiowo ważne, aby zachować ten materiał tak, aby można było go umieścić ponownie w razie, gdyby cenzura znów go usunęła.

Jeśli sami dojdziecie do wniosku, że ten raport – jest prawdą, to bardzo proszę, pomóżcie go rozpowszechnić i umieścić na stronach dyskusyjnych i stronach internetowych, wyślijcie go do swoich przyjaciół. My – jako ludzkość – jesteśmy w krytycznym momencie przejścia i powinniśmy się przekonać, aby obrać kierunek, który nie będzie nas zatrzymywał, ale doprowadzi nas na drogę boskiej ewolucji. Celem ludzkości – jest być błogosławieństwem dla planety, niczym więcej. I jest to droga, którą musimy przyjąć.
PRZECIEK! OFICJALNY PROGRAM ZNISZCZENIA NIEMIEC

Drogi Brandonie Lakefield (dobry nick)

Po pierwsze, bardzo dziękuję za mnóstwo odważnych filmów wideo, które opublikowałeś, rozumiejąc całe niebezpieczeństwo naszej niemiecko – faszystowskiej dyktatury, gdzie wszystko przechodzi przez cenzurę i zniekształca się – to wspaniała praca. Niestety, ludzi takich jak ty spotyka się teraz zbyt rzadko – większość ludzi chowa głowy w piasek, w złudnej nadziei, że kiedyś będzie lepiej.

Film video [22:19]

Z góry chciałabym prosić Cię o rozpatrywanie mnie jako wariatki lub rozzuchwalonego teoretyka teorii spiskowej lub o wybranie dowolnego określenia, które mógłbyś wykorzystać w dalszej lekturze, aby w ten sposób łatwiej Ci było przyjąć to, co mam do opowiedzenia. Proszę mi wybaczyć, jeśli są jakieś luki w tekście lub błędy typograficzne (literówki), występujące w wyniku mojej obniżającej się zdolności do koncentracji uwagi z powodu przyjęcia przeze mnie ostatniej chemioterapii, choć przykładam wszelkich starań, aby się trzymać.

Mój zawód: inżynier – budowniczy tuneli, szczególnie instrumentów pomiarowych dotyczących ciśnienia / ochrona / wzmocnienia. Jaśniej: konstruktor głębokich bunkrów (baz podziemnych).

Moja własna historia rozpoczyna się w lutym 2001 roku, kiedy to BBR (Bundesamt für Bauordnung und Raumwesen, niemiecki zarząd d/s kontroli architektonicznej i rozmieszczenia) ogłosił przetargi na siedem obiektów, przeznaczonych dla placów budowlanych w sferze ochrony ludności w przypadku masowej ewakuacji. Mnie i jeszcze sześciu innych ekspertów w tej konkretnej dziedzinie zebrano w biurze planowania w Kassel, 23 marca 2001 r.

Na początku mieliśmy podpisać dziesięć różnych oświadczeń o tajemnicy dla dziesięciu różnych departamentów rządowych, w tym dwóch, które były klasyfikowane jako ściśle tajne dokumenty dla Ministerstwa Obrony. (Bundesverteidigungsministerium)
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wielk ... ej-2016-11

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy grozi nam III WOJNA ŚWIATOWA ..
 Post Napisane: 14 listopada 2016, o 18:10 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 marca 2013, o 15:31
Posty: 3947
US Army rozpoczęło operację wysyłania sprzętu do Polski. Ponad 2000 czołgów i innych pojazdów trafi na pociągi


http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/pol ... id=SK2MDHP

_________________
viewtopic.php?f=2&t=1&p=3005#p3005
wyjasnie ze robie często wklejki różnych art,i tak odpowiadam na pytania - to mi oszczędza pisanie
przy moich niesprawnych rękach.i pomaga w byciu na forum
.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy grozi nam III WOJNA ŚWIATOWA ..
 Post Napisane: 23 listopada 2016, o 10:57 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 marca 2013, o 15:31
Posty: 3947
ISKANDERY - prezent pod choinkę od Putina dla Polski

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiat ... 99572.html

_________________
viewtopic.php?f=2&t=1&p=3005#p3005
wyjasnie ze robie często wklejki różnych art,i tak odpowiadam na pytania - to mi oszczędza pisanie
przy moich niesprawnych rękach.i pomaga w byciu na forum
.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy grozi nam III WOJNA ŚWIATOWA ..
 Post Napisane: 27 listopada 2016, o 12:33 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 marca 2013, o 15:31
Posty: 3947
Rosjanie przerzucaja zolnierzy pod polska granice
Wedlug informacji portalu Defence24.pl, rosyjska armia przerzuci w przyszlym roku na Bialorus wyjatkowo duza grupe zolnierzy. Opozycja na Bialorusi twierdzi, ze jest to element przygotowan do ataku na zachodniego sasiada.

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/swi ... id=SK2MDHP

_________________
viewtopic.php?f=2&t=1&p=3005#p3005
wyjasnie ze robie często wklejki różnych art,i tak odpowiadam na pytania - to mi oszczędza pisanie
przy moich niesprawnych rękach.i pomaga w byciu na forum
.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy grozi nam III WOJNA ŚWIATOWA ..
 Post Napisane: 9 stycznia 2017, o 13:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
No na co sie zanosi na Pokój - jaki dla kogo ?

Widziałam ten transport wojskowy i kto wie moze po to sa te Sejmowe
rozróby tych pasożytów z innego wymiaru ,zeby zaskoczyc i obalic polaków .

Niezależna.pl :

"Amerykanie przerzucają setki sprzętu do Polski.

W niemieckim porcie Bremerhaven rozpoczęła się w piątek operacja przerzutu przez Niemcy do Polski amerykańskiej brygady pancernej, mającej wzmocnić bezpieczeństwo wschodniej flanki NATO. – Aby utrzymać pokój, trzeba być przygotowanym do wojny – powiedział dziennikarzom w Bremerhaven zastępca dowódcy wojsk lądowych USA w Europie, gen. Timothy P. McGuire.

Do portu w Bremerhaven zawinęły już dwa z trzech statków transportowych typu ro-ro, wiozących z USA sprzęt stacjonującej na co dzień w Fort Carson w stanie Kolorado 3. Pancernej Brygadowej Grupy Bojowej z 4. Dywizji Piechoty.
Trzeci statek ma dotrzeć do Bremerhaven w niedzielę.

W ramach pierwszej rotacji Pancernej Brygadowej Grupy Bojowej (ABCT) dowództwo brygady oraz batalion inżynieryjny i wsparcia brygady, 3. Batalion 29. Pułku Artylerii i 4. Batalion 10. Pułku Kawalerii będą stacjonowały w obiektach wojskowych w Żaganiu, Świętoszowie, Skwierzynie i Bolesławcu.
Z Polski część elementów ABCT zostanie rozmieszczona w innych lokalizacjach na wschodniej flance NATO.
Jeden batalion trafi do państw bałtyckich, jeden do Bułgarii i Rumunii, a jeden – zajmujący się szkoleniem i konserwacją sprzętu – do Grafenwoehr w Niemczech.
W Bremerhaven rozpoczął się rozładunek dwóch statków transportowych z amerykańskim sprzętem, w tym czołgów, transporterów opancerzonych i haubic samobieżnych.
W najbliższych tygodniach zostaną one przewiezione koleją i transportem drogowym do Polski, gdzie zostaną rozlokowane m.in. w Żaganiu i Bolesławcu.
Amerykańska jednostka będzie liczyła cztery tysiące żołnierzy.

McGuire zaznaczył, że obejmująca skierowanie ABCT na wschodnią flankę NATO operacja Atlantic Resolve jest kontynuacją polityki prowadzonej przez Waszyngton od 70 lat. Podkreślił, że zaangażowanie USA ma charakter defensywny.
Aby utrzymać pokój, trzeba być przygotowanym do wojny
– powiedział McGuire.
Podkreślił, że cieszy się na współpracę z Niemcami i Polską."

__________

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy grozi nam III WOJNA ŚWIATOWA ..
 Post Napisane: 9 stycznia 2017, o 13:18 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 marca 2013, o 15:31
Posty: 3947
Pierwsi amerykańscy żołnierze w Polsce. Będą wzmacniać wschodnią flankę NATO

http://wyborcza.pl/7,75399,21214142,pie ... odnia.html

_________________
viewtopic.php?f=2&t=1&p=3005#p3005
wyjasnie ze robie często wklejki różnych art,i tak odpowiadam na pytania - to mi oszczędza pisanie
przy moich niesprawnych rękach.i pomaga w byciu na forum
.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy grozi nam III WOJNA ŚWIATOWA ..
 Post Napisane: 9 stycznia 2017, o 13:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Amerykańscy żołnierze wylądowali we Wrocławiu.
"To historyczny moment"



Pierwsza grupa amerykańskich żołnierzy wylądowała dzisiaj na lotnisku we Wrocławiu oraz na poligonie w Żaganiu (woj. lubuskie).
To dla nich początek dziewięciomiesięcznej zmiany w Polsce w ramach operacji Atlantic Resolve. - To historyczny moment - powiedział generał brygady, Kenneth Lee Kamper.

We Wrocławiu wylądował samolot z pierwszą turą żołnierzy amerykańskich z Fort Carson w stanie Colorado, którzy przez najbliższe dziewięć miesięcy będą stacjonować w Polsce.
Ich miejsce docelowe to poligon w Żaganiu, gdyż - zdaniem generała Kampera - panują tam doskonałe warunki do ćwiczeń bojowych.
Obecność amerykańskiej armii w Polsce to efekt ubiegłorocznego sojuszu zawartego podczas Szczytu NATO, jaki miał miejsce w Warszawie.
Głównym celem jest okazanie przez Amerykę wsparcia bojowego dla Europy.

Dowództwo brygady, pododdziały zabezpieczenia i bataliony wsparcia, pułk artylerii polowej oraz szwadrony kawalerii będą stacjonować w Żaganiu, Świętoszowie, Skwierzynie i Bolesławcu.
Oficjalne przywitanie wszystkich żołnierzy odbędzie się 14 stycznia.



http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/am ... 32716.html
.....

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy grozi nam III WOJNA ŚWIATOWA ..
 Post Napisane: 9 stycznia 2017, o 14:07 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 marca 2013, o 15:31
Posty: 3947
Generał NATO ostrzega: Wojna atomowa z Rosją możliwa w 2017 r. ... Emerytowany wojskowy ostrzega, że wojna z Rosją może wybuchnąć w ciągu najbliższego roku.
Shirreff Richard - 2017: Wojna z Rosją | PEBx.pl · PEB.pl

http://niezalezna.pl/80613-general-nato ... a-w-2017-r

_________________
viewtopic.php?f=2&t=1&p=3005#p3005
wyjasnie ze robie często wklejki różnych art,i tak odpowiadam na pytania - to mi oszczędza pisanie
przy moich niesprawnych rękach.i pomaga w byciu na forum
.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy grozi nam III WOJNA ŚWIATOWA ..
 Post Napisane: 10 stycznia 2017, o 12:00 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 marca 2013, o 15:31
Posty: 3947
Strzały ostrzegawcze niszczyciela USA
http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/swi ... id=SK2MDHP

_________________
viewtopic.php?f=2&t=1&p=3005#p3005
wyjasnie ze robie często wklejki różnych art,i tak odpowiadam na pytania - to mi oszczędza pisanie
przy moich niesprawnych rękach.i pomaga w byciu na forum
.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy grozi nam III WOJNA ŚWIATOWA ..
 Post Napisane: 10 stycznia 2017, o 19:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Czyli dobrze miec na oku gdzie co kupic w razie czego ,konserwy woda zapałki
i oszczednie teraz życ bo pieniadz moze sie przydac .

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy grozi nam III WOJNA ŚWIATOWA ..
 Post Napisane: 11 stycznia 2017, o 10:09 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 marca 2013, o 15:31
Posty: 3947
Ja kupiłem już świeczki itd a co do pieniędzy to mam ich mało na dzisiaj a i tak jak coś się stanie to pewnie stracą wartość jak np w 1939 r w Polsce stało się z naszymi państwowymi pieniędzmi a liczyło się tylko złoto i dolary ...

_________________
viewtopic.php?f=2&t=1&p=3005#p3005
wyjasnie ze robie często wklejki różnych art,i tak odpowiadam na pytania - to mi oszczędza pisanie
przy moich niesprawnych rękach.i pomaga w byciu na forum
.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy grozi nam III WOJNA ŚWIATOWA ..
 Post Napisane: 11 stycznia 2017, o 11:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Swieczki zapałki chociaz lampa naftowa była by lepsza .
Mało mamy pieniedzy to i mało stracimy a na koserwy powinno starczyc
Cóz tu nam planowac naprawde trudno przewidziec co bedzie i jak bedzie
Wczoraj noca ogladałam film ŁOWCA SMOJKÓW jak to Polak Gadzinowski w Niemczech
rozmawia pokazuje stan obecny.
Nprzykład dowiedziałam sie ze tam zakazane jest mówic o turkach jako tych
których jest najwiecej i wogóle nie wolno mówic ze przestepstwa sa powodowane
przez muslim.

Ta która napisała ksiązke o młodych przestepcach została znaleziona powieszona
w lesie.
Niemki działaczki sa szykanowane i napadane we własnym domu.
dzieci w przedszkolach sa uczone sexualnosci .
Ale co sie dziwic przeciez w Ełku tez na poczatku utajniali to zamordował POLAKA
dopiero jak policja zaczeła ochraniac musliowe kebaby to polakom cos nie pasowało
i zrobił sie szum.
Do maja juz niedaleko zobaczymy jak to bedzie .

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy grozi nam III WOJNA ŚWIATOWA ..
 Post Napisane: 15 stycznia 2017, o 11:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Lawina:1,2 Wojska USA w Polsce, Warszawa, piknik.




.......

za miske soczewicy / grochówki

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy grozi nam III WOJNA ŚWIATOWA ..
 Post Napisane: 15 stycznia 2017, o 15:49 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 marca 2013, o 15:31
Posty: 3947
W czasach II RP ( lata 1921 - 1939 ) nie było żadnych obcych wojsk na naszym terytorium ...

_________________
viewtopic.php?f=2&t=1&p=3005#p3005
wyjasnie ze robie często wklejki różnych art,i tak odpowiadam na pytania - to mi oszczędza pisanie
przy moich niesprawnych rękach.i pomaga w byciu na forum
.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 15 stycznia 2017, o 15:49 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strona główna forum » OFF TOPIC » TEORIE SPISKOWE-świat i kraj


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL