Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » OFF TOPIC » TEORIE SPISKOWE-świat i kraj




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dtektyw prawdy
 Post Napisane: 3 listopada 2020, o 20:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
Dwa scenariusze na najbliższy czas. Wszystko zależy od wyników wyborów prezydenckich w USA.
•3 lis 2020

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 3 listopada 2020, o 20:05 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Dtektyw prawdy
 Post Napisane: 18 grudnia 2020, o 19:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
Masz kredyt na mieszkanie lub dom? "Rózgi" przejmą Twą “własność” i wydzierżawią Ci Twój dom.
•18 gru 2020
.
Od ok 10 lat kieruje się Prawem Bożym i w oparciu o to Prawo relacjonuje rzeczywistość. Żyjemy w czasach tuz przed nadejściem Jezusa. Ale najpierw będzie miał miejsce Wielki ucisk biblijny, którego już ludzkość doświadcza plandemią.
______________

Transkrypcja

https://detektywprawdy.pl/2020/12/18/...
Detektyw Prawdy czasów Ostatecznych.
.....


Dariusz Niziol
15 godzin temu
"Weselcie się nadzieją. W ucisku bądźcie cierpliwi, w modlitwie - wytrwali." List św. Pawła do Rzymian 12:12 / Biblia Tysiąclecia
4

marcin134 123
14 godzin temu
To są czasy ostateczne. Powrót Jezusa jest bliski.
Renata Pietranik
11 godzin temu
Dążą do tego aby wyeliminować najsłabszych pod każdym względem .
5

Rafał Kulpa
15 godzin temu
Witajcie. Sam mam kredyt prowadzę firmę i modlę się co dziennie do naszego Pana Jezusa żeby mi serce zatwardził na czas jak będzie trzeba to wszystko stracić. Z PANEM BOGIEM
7

T D
15 godzin temu (edytowany)
"Celem nie była szczepionka", skoro tak to w którym momencie miała nastąpić by depopulacja? Dla mnie szopka z wirusem to próba upieczenia kilku pieczeni na jednym ogniu, czyż nie tak?
Brzoza Biała
14 godzin temu
Ucisk się rozpoczął Dobrze że nie mam żadnych długów ani kredytów ...
Pozdrawiam z Bogiem
6
Magellan Weelington
16 godzin temu
Czekam niecierpliwie na upadek tego zgniłego świata i koniec męki dobrych ludzi.
Wielki dzień sądu Boga Wszechmogacego coraz blizej bo dni na tym świecie coraz trudniejsze. Ocal Panie tych co Cie miłują od cierpienia i otrzyj wszelką łze z ich policzków.
Tobie Boze chwała po czas niezmierzony.

barmanek73
13 godzin temu
Jest jeszcze trochę czasu, zrób filmik jak się zabezpieczyć ,co kupić na przetrwanie...bo przecież bez szczepionki nic nie kupimy...a nie wiadomo jle to potrwa ..pan Kudliński śp mówił ale nie każdy go oglądał....QWA jak mnie to już wkr....porady: nie używaj żadnych produktów z fluorem..jedz czekoladę z min 80/ kakao ..pij łyżeczkę sody z łyżeczką cukru ..bierz Wit D ja biorę 4 TAB dziennie..na opakowaniu jest 1...pozdrawiam..Rodacy czas na oświecenie ludzi
.

Piotr Więckowski
14 godzin temu (edytowany)
Sprawdź statystyki jaka jest liczba samobójstw wśród Polaków?
Ludzie czytajcie Pismo Święte tam są Słowa Jezusa Chrystusa który Wykupił Nas z Niewoli Szatana,grzechu,i śmierci zmartwychwstał siedzi po prawicy Ojca przyjdzie sądzić żywych i umarłych Trzeba się Nawrócić: zmieniać tok myślenia nastawienie, Narodzić na Nowo J3:3,7Uwierzyć w Ofiarną śmierć Pana Jezusa Chrystusa
zMiłości do Nas wydał siebie na okup J3:16,Mamy naśladować Jezusa Chrystusa i Wypełnić Jego Wolę tak jak On wypełniał wolę Swego Ojca
Dał nam wzór jak to zrobić Ewangeliści pod Natchnieniem Ducha Świętego spisali w Piśmie Świętym przekaz jest Święty przez czytanie i modlitwy prosto z serca płynące
Nawiążecie bliską więź ,relacje z żywym Bogiem Jezusem Chrystusem 1J 5:20 Ef 4:21:23 Jezus Chrystus-Bóg jest Silniejszy od Szatana
Chrystus będąc tu na ziemi też był kuszony przez diabła Łk4:1:13 wer6 diabeł chciał żeby Jezus Chrystus podał mu pokłon za władzę i chwałę w tym świecie
Syn Boży podziękował odpowiedzial Precz szatanie 2 Kor4:4 J 8:44

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dtektyw prawdy
 Post Napisane: 19 grudnia 2020, o 19:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
Transkrypcja

https://detektywprawdy.pl/2020/12/18/...
Detektyw Prawdy czasów Ostatecznych.
.....


Dariusz Niziol
15 godzin temu
"Weselcie się nadzieją. W ucisku bądźcie cierpliwi, w modlitwie - wytrwali." List św. Pawła do Rzymian 12:12 / Biblia Tysiąclecia
4

marcin134 123
14 godzin temu
To są czasy ostateczne. Powrót Jezusa jest bliski.
Renata Pietranik
11 godzin temu
Dążą do tego aby wyeliminować najsłabszych pod każdym względem .
5

Rafał Kulpa
15 godzin temu
Witajcie. Sam mam kredyt prowadzę firmę i modlę się co dziennie do naszego Pana Jezusa żeby mi serce zatwardził na czas jak będzie trzeba to wszystko stracić.
Z PANEM BOGIEM
7

T D
15 godzin temu (edytowany)
"Celem nie była szczepionka", skoro tak to w którym momencie miała nastąpić by depopulacja? Dla mnie szopka z wirusem to próba upieczenia kilku pieczeni na jednym ogniu, czyż nie tak?
Brzoza Biała
14 godzin temu
Ucisk się rozpoczął Dobrze że nie mam żadnych długów ani kredytów ...Pozdrawiam z Bogiem
6
Magellan Weelington
16 godzin temu
Czekam niecierpliwie na upadek tego zgniłego świata i koniec męki dobrych ludzi. Wielki dzień sądu Boga Wszechmogacego coraz blizej bo dni na tym świecie coraz trudniejsze. Ocal Panie tych co Cie miłują od cierpienia i otrzyj wszelką łze z ich policzków. Tobie Boze chwała po czas niezmierzony.

barmanek73
13 godzin temu
Jest jeszcze trochę czasu, zrób filmik jak się zabezpieczyć ,co kupić na przetrwanie...bo przecież bez szczepionki nic nie kupimy...a nie wiadomo jle to potrwa ..pan Kudliński śp mówił ale nie każdy go oglądał....QWA jak mnie to już wkr....porady: nie używaj żadnych produktów z fluorem..jedz czekoladę z min 80/ kakao ..pij łyżeczkę sody z łyżeczką cukru ..bierz Wit D ja biorę 4 TAB dziennie..na opakowaniu jest 1...pozdrawiam..Rodacy czas na oświecenie ludzi
.

Piotr Więckowski
14 godzin temu (edytowany)
Sprawdź statystyki jaka jest liczba samobójstw wśród Polaków?
Ludzie czytajcie Pismo Święte tam są Słowa Jezusa Chrystusa który Wykupił Nas z Niewoli Szatana,grzechu,i śmierci zmartwychwstał siedzi po prawicy Ojca przyjdzie sądzić żywych i umarłych Trzeba się Nawrócić: zmieniać tok myślenia nastawienie, Narodzić na Nowo J3:3,7Uwierzyć w Ofiarną śmierć Pana Jezusa Chrystusa
zMiłości do Nas wydał siebie na okup J3:16,Mamy naśladować Jezusa Chrystusa i Wypełnić Jego Wolę tak jak On wypełniał wolę Swego Ojca
Dał nam wzór jak to zrobić Ewangeliści pod Natchnieniem Ducha Świętego spisali w Piśmie Świętym przekaz jest Święty przez czytanie i modlitwy prosto z serca płynące
Nawiążecie bliską więź ,relacje z żywym Bogiem Jezusem Chrystusem 1J 5:20 Ef 4:21:23 Jezus Chrystus-Bóg jest Silniejszy od Szatana
Chrystus będąc tu na ziemi też był kuszony przez diabła Łk4:1:13 wer6 diabeł chciał żeby Jezus Chrystus podał mu pokłon za władzę i chwałę w tym świecie
Syn Boży podziękował odpowiedzial Precz szatanie 2 Kor4:4 J 8:44
.....

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dtektyw prawdy
 Post Napisane: 20 grudnia 2020, o 16:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
Dlaczego system ujawnił film z mdlejącą pielęgniarką po szczepionce?

•20 gru 2020
.

DetektywPrawdy
12 minut temu
Uważajmy na informacje na stronach prawdy. Oni (system) mogą nas celowo wprowadzać w błąd podając fałszywe newsy.

Nie wiem jak jest w przypadku Tiffany Dover, pielęgniarki mdlejącej po szczepieniu. Ale do tej pory żadne medium nie potwierdziło informacji o jej śmierci.
Natomiast Słuszni/system bestii może wstrzykiwać także fake newsy, po to, by trutherzy (poszukiwacze prawdy) zostali ośmieszeni. Jeśli pielęgniarka żyje, to ludzie rozpowszechniający informacje o jej zgonie będą niewiarygodni a media obsmarują takich jak my.
Sam popełniłem kilka takich błędów, a oni tylko czekają na to aby zdyskredytować prawdę. Bądźmy ostrożni

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dtektyw prawdy
 Post Napisane: 18 lutego 2021, o 17:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
Nadchodzi zapowiadana przez Bidena operacja wojskowa "Dark Winter

.
DetektywPrawdy
4,32 tys. subskrypcji
Od ok 10 lat kieruje się Prawem Bożym i w oparciu o to Prawo relacjonuje rzeczywistość.
Żyjemy w czasach tuz przed nadejściem Jezusa.
Ale najpierw będzie miał miejsce Wielki Ucisk biblijny, którego już ludzkość doświadcza plandemią, będącą czasem łaski: czasem na nawrócenie się, czyli porzucenie grzechów i odejściem od tego zepsutego świata.
...
WAZNE


Operation Dark Winter
22 cze 2001 – 23 cze 2001
Tłumaczenie z języka angielskiego-Operacja Ciemna Zima była kryptonimem symulacji ataku bioterrorystycznego wyższego szczebla przeprowadzonej w dniach 22–23 czerwca 2001 r. Miała ona na celu przeprowadzenie pozorowanej wersji tajnego i szeroko zakrojonego ataku ospy na Stany Zjednoczone. Wikipedia (angielski)

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dtektyw prawdy
 Post Napisane: 23 lutego 2021, o 12:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
Lodowa apokalipsa w Teksasie" - Sąd nad Ameryką.

.
Grzegorz Polak
2 godziny temu
Biden mówił że USA czeka ciemna zima,a to że mogą manipulować pogodą to wiedzą chyba wszyscy(haarp,chemitrals)
.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dtektyw prawdy
 Post Napisane: 24 lutego 2021, o 12:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
Watykan grozi zwolnieniem każdego pracownika, który odmówi przyjęcia szczepionki. 666 nadchodzi.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dtektyw prawdy
 Post Napisane: 3 marca 2021, o 17:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
Do 2022 roku chip w mózgu człowieka. Grimes i Lil Uzi Vert. Pieczęć Boga.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dtektyw prawdy
 Post Napisane: 15 marca 2021, o 11:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
Ludzie chorują i umierają na “kowida”. A mówiłem…
admin
13 marca 2021
Czasy Ostateczne, System Szatana, Szczepienia
Comments

Często w swych filmach i tekstach powtarzam te same zdania.
Jak się jednak przekonuje, to za mało.

Dlaczego za mało?

Mianowicie dlatego, że jak teraz ludzie zaczynają chorować o czym już kilka osób mi dzisiaj doniosło, jest zdziwienie, że jednak jest kowid, jest wirus.

Mało tego, ktos podesłał mi link do zmianynaizemi:

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/koro ... ie-narzady?

Wirus był, jest i będzie, a teraz napiszę Wam, co pominęliście w moich tekstach i filmach.


Kiedy mówiłem o szczepieniach w UK, poinformowałem Was, że w tym samym czasie stwierdzono, że powstała nowa groźniejsza mutacja.
Postawiłem wówczas hipotezę, że szczepionki rozsiewają wirusa.


Tak na marginesie. Ogólnie uważam, że ludzie mają problem z pamięcią.

Po drugie, mówiłem, że na moje zjazdy, nie będę zapraszał osoby zaszczepione. Nawet ostatnio jakaś czytelniczka mnie zapytała czy na prawdę nie przyjmę zaszczepionych…

https://detektywprawdy.pl/2021/03/13/lu ... a-mowilem/

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dtektyw prawdy
 Post Napisane: 15 marca 2021, o 11:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
Ludzie chorują i umierają na “kowida”. A mówiłem…
admin
13 marca 2021
Czasy Ostateczne, System Szatana, Szczepienia
Comments

Często w swych filmach i tekstach powtarzam te same zdania.
Jak się jednak przekonuje, to za mało.

Dlaczego za mało?

Mianowicie dlatego, że jak teraz ludzie zaczynają chorować o czym już kilka osób mi dzisiaj doniosło, jest zdziwienie, że jednak jest kowid, jest wirus.

Mało tego, ktos podesłał mi link do zmianynaizemi:

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/koro ... ie-narzady?

Wirus był, jest i będzie, a teraz napiszę Wam, co pominęliście w moich tekstach i filmach.


Kiedy mówiłem o szczepieniach w UK, poinformowałem Was, że w tym samym czasie stwierdzono, że powstała nowa groźniejsza mutacja.
Postawiłem wówczas hipotezę, że szczepionki rozsiewają wirusa.


Tak na marginesie. Ogólnie uważam, że ludzie mają problem z pamięcią.

Po drugie, mówiłem, że na moje zjazdy, nie będę zapraszał osoby zaszczepione. Nawet ostatnio jakaś czytelniczka mnie zapytała czy na prawdę nie przyjmę zaszczepionych…

https://detektywprawdy.pl/2021/03/13/lu ... a-mowilem/
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dtektyw prawdy
 Post Napisane: 15 marca 2021, o 17:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
Podróże Pana Kleksa i pokaz w Seattle programem elit dla
•3 lut 2021
Niusia Bedz
1 miesiąc temu
Oni nie mogą się powstrzymać pokazują nam wszystko jak na talerzu mamy tą futurystyczną przyszłość a my się zachwycamy efektami scenariuszem a psychole rżą z uciechy do czego dopuscilismy.
Od ponad roku nie wlaczam telewizji i mam normalne myslenie nikt mnie nie programuje.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dtektyw prawdy
 Post Napisane: 20 marca 2021, o 14:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
Kamery kontrolujące emocje. Chiny poligonem do biblijnego Wielkiego Ucisku.

•16 mar 2021

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dtektyw prawdy
 Post Napisane: 22 marca 2021, o 19:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
"Okupas".

•17 mar 2021

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dtektyw prawdy
 Post Napisane: 25 marca 2021, o 18:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
Czy w testach i maskach mogą być Morgellony?
2651 wyświetleń
•25 mar 2021
.

Mario Wp
6 godzin temu
Piotrze mialam robiony test dwa razy rok temu... Jestem juz na oczyszczaniu organizmu drugi raz.. no coz co ma byc to bedzie poki co zyje mam sie dobrze juz pogodzilam sie z tym ze cos tam moze byc na tych testach albo i nie. W tych czasach jedyna prawda dla mnie jest Bog i wiem ze jesli cos mialo by byc zlego ze mna to juz by bylo i wiem ze Bog nie pozwoli mi zrobic krzywdy. Jedynie o co moge prosic to o modlitwe za moje zdrowie. Z Bogiem Piotrze
.
Kasia
6 godzin temu
Jak można oczyścić się z tego?
.
TheCorstenn
6 godzin temu
Też z zaskoczenia zrobiono mi taki test. Teraz due zastanawiam co będzie dalej.
.
DennyOsw Ibra
4 godziny temu
Nie obawiaj sie siostro. Ja miałem niestety robiony już 4 raz..musiałem ostatni raz zrobić żeby wyjechać z Norwegii. Módlmy sie do naszego Pana Jezusa Chrystusa by wrzucił i unieszkodliwił cokolwiek wprowadzili nam do organizmu.. z Panem Bogiem
.
WiFi Maestro
6 godzin temu
Mnie robiono przed badaniem wymaz w szpitalu na Covid-19 kiedy miałem wycior w nosie kazano mi wciągać nosem powietrze , ale po co?. Ciekawe czy mnie nie zarazili takim pasożytem ?
19

Buntownik Jutra
6 godzin temu
Ja tylko ws nanocząstek nie w kwestii całości:
Nanocząstek nie da się zobaczyć gołym okiem. One są tak małe że mogą wnikać do komórek.
13

#Strefa51#
5 godzin temu
To by tłumaczyło dlaczego tak głęboko wpychają te patyki
.

R P
4 godziny temu
Tez uważam, ze jeśli chodzi o test z filmu pierwszego, mogła być to manipulacja, ale... coś jest z tymi testami nie tak, ponieważ moja córka dzień po teście i przez kolejne 3 dni dosłownie nie mogła chodzić, bo każdy krok okupiony był ogromnym bólem
.
feliksa Tellos
6 godzin temu (edytowany)
Obejrzyjcie morgellony na kan Taratajcio., jest tam mężczyzna z tą przypadłości i pokazuje co ma w ciele, to jest prawda.
.
juliajulia
5 godzin temu
Nie traccie nadzieii, nie smuccie się i nie bójcie...wiem, ze to trudne, ale próbujcie. Zdrawiam
.
Tinitusek
4 godziny temu
weekend poświęcę osobiście na badanie testów i maseczek ! Dziękuję .
Anna Stolarczyk
5 godzin temu
Musialam zrezygnowac z pracy , bo mialam wybor test , albo praca , wybralam siebie i to czego ja chce , nie ma zgody na ingerowanie w moj organizm bez mojej zgody i wbrew sobie .
.
D. H.
2 godziny temu (edytowany)
To sie zaczelo juz razem z chemitrals, juz nie jest takie tajemnicze!!(mam na mysli te chmury ktore sa dlugo na niebie)pozdrawiam
.
Agnieszka JANIEC
3 godziny temu
Wlasnie wczoraj zobaczylam niemoecki filmik, gdzie facet znajduje jakiegos robala w tescie.
.

Bike Fan
4 godziny temu
Takie coś jak w tej masce znalazłam parę tygodni temu oglądając z dzieckiem fragment ogórka pod mikroskopem. Skala powiekszenia wydaje się podobna. Moje się nie ruszyło ale patrzyłam tylko przez krótki moment, i nie podejrzewalabym że mogłoby. Jakoby nie dopuszczalam do świadomosci iz to moze byc nicień czy coś zywego, a teraz się zastanawiam. Ogórek był ze sklepu. Dziwne coś bylo wewnątrz oddalone od skorki. Nie bylo to zanieczyszczenie z zewnątrz ogorka z mojego domu i badałam tylko mały wycinek więc nie wiem czy może znalazlabym tego więcej. Pomyślałam że jakieś zanieczyszczenie mechaniczne z gleby czy coś nad czym lepiej nie rozmyślać bo znów nic nie będę jeść przez kilka dni... teraz mam konsternację w mózgu ... a jestem w trakcie posiłku... Tak jako ciekawostka dzielę się spostrzeżeniem.
Pozdrawiam.
.

Nik Nik
6 godzin temu
Właśnie..coś tak ucichło o chorobie Morgellonów..jak kamień w wodę..hm..moim skromnym zdaniem..nawet wprowadzenie kilku włokien zwykłej waty..tak głęboko do jamy nosowo- gardłowej..jest szkodliwe ..i może spowodować reakcję..zapalną.(różna tolerancja na ciała obce w organiżmie!)Nota bene..ciekawe to włokno..nie spala się!? reaguje na ciepło!? I reaguje na wilgotność!?... to nie wyglada na materiał elektrostatyczny..tylko i wyłącznie..a jeśli te właśnie "sztuczne włókna "powodują najpierw podrażnienie tkanek..a już w masywnym kontakcie..zapalenie i pełny obraz ..kliniczny..czyli choroby.!?.No ale tak jak już powiedziałeś..co my tam maluczcy możemy..niech prawda zwycięży..z Bogiem.Na początku był nakaz w pracy..noszenia zwykłych masek..nosiłem bawełniane,prałem i gotowałem je sam w domu.i nie było mi nic...teraz jest nakaz noszenia FFP2..i mam bardzo duże problemy z zatokami,uchem i migdałami..ale cóż ..lekarz powiedział że zapalenie ucha środkowego to żadna choroba..i mogę dalej pracować..o bólach głowy już nie wspomnę..a..będzie co ma być.
.

Robert Dym
2 godziny temu
Brak słów na komentarz , szok - myślałem że sam fakt zerwania błony
patykiem 15 cm która chroni mózg to zbrodnia...a tu dowody że każdy z setek milionów testowanych ma już w głowie lokatora...
.
Ula
2 godziny temu
Jest coś w tym bo ludzie którzy przysłowiowo nie śpią , a muszą zrobić test żeby podróżować mówią w szpitalu ze mieli złamany nos i ze mogą mieć tylko test do ust nie do nosa , po teście płuczącą usta i gardło octem , teraz ma to sens czemu tak robią

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dtektyw prawdy
 Post Napisane: 25 marca 2021, o 19:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18378
moja choroba
morgelony
viewtopic.php?f=70&t=2857&p=28303#p28303
lata temu ,za pisane o tym na webd było sie karanym :D:

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 25 marca 2021, o 19:02 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strona główna forum » OFF TOPIC » TEORIE SPISKOWE-świat i kraj


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL