Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » OFF TOPIC » TEORIE SPISKOWE-świat i kraj




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: US military 'go wokeWojsko USA „obudziło się”, gdy Chińczycy
 Post Napisane: 30 marca 2021, o 15:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
US military 'go woke' as Chinese commit serious incursion into Taiwan airspace
Wojsko USA „obudziło się”, gdy Chińczycy dokonali poważnej inwazji w przestrzeń powietrzną Tajwanu

•28 mar 2021
.
chiny wtargnely do tajwanu
.
Crawford Smith
19 godzin temu
29 marca 2021: Dziękuję za zgłoszenie.
Z powodu tego raportu i ostatnich innych, właśnie się subskrybowałem.
Wspominam, że mój ojciec był ekonomistą Uniwersytetu Harvarda, jestem odznaczonym weteranem armii amerykańskiej, który służył przez lata w czynnej służbie zagranicznej i jestem czwartym pokoleniem ze strony ojca US Military.
Partia Demokratyczna wyraźnie, niezbicie i niepotrzebnie destabilizuje mój kraj pochodzenia.
Ostrzegam ludzkość.
Niech Bóg Wszechmogący nam pomoże.
.
Bradley Mosman
22 godziny temu
Wysłuchałem homilii wygłoszonej przez księdza katolickiego, który był kapelanem w Korpusie Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych przez dwie dekady. Jego słowa: „Ta kultura śmierdzi. Nie mogę uwierzyć, że poszedłem z tym w krzywdę”.
.
phivan d
1 dzień temu
Cóż, jak to się mówi: „historia się powtarza”! po prostu przygotuj się na nieprzyjemne!
.
Llib Mukred
2 dni temu
Współczuję rodzicom, którzy muszą wychowywać swoje dzieci w tych szalonych czasach w Ameryce. Rozumiem, dlaczego wskaźnik urodzeń w Stanach Zjednoczonych gwałtownie spadł.
.
Yusuf Akram
1 dzień temu
Japonia czuła się dokładnie tak samo przed Pearl Harbor, a zupełnie inaczej po zakończeniu wojny. Stany Zjednoczone są jak gigantyczny kocioł. Nagromadzenie się pary wymaga czasu. Czasami nawet nie chcemy, aby się nagromadziła. Ale jak pokazała historia, w końcu narasta wystarczająco, aby odwrócić bieg wojny.
.
David McCoy
1 dzień temu
Tak, złe moce korzystają z okazji, aby się poruszyć, podczas gdy Joe Biden próbuje rozgryźć różnicę między widelcem a łyżką. Ameryka i świat mają poważne kłopoty.
.
Guy N
2 dni temu
Wszyscy wiedzą, że Stany Zjednoczone nie zrobią nic cholernego, tak jak bzdury Obamy „przekraczające czerwoną linię”
.
Jabuturtle
10 godzin temu
Jeśli nasi żołnierze mają odwagę, uczciwość lub sumienie, powstaną przeciwko tyranom takim jak Biden
.
Nia Macfoy
1 dzień temu
Było już źle, teraz dodanie naszego narodu wybrało upadłego przywódcę, oczywiście nasi sojusznicy nie są zwolnieni z upadku z nami w jakiś sposób. Niektóre upadki są większe niż inne.
.
Nie będą przestrzegać
19 godzin temu
Tutaj, w Kanadzie, od dawna podążamy tą drogą z naszym dyktatorem. Z Trudeau i jego zespołem na czele wbijają całą Kanadę w skały, które szybko toniemy. Dzieje się tak od kilku lat, teraz Stany Zjednoczone wyciągają kilka stron z naszej książki i podążają za nami w głąb skał. Wszyscy jesteśmy przeklęci z liberałami i demokratami na czele. Ale zdejmiemy ich ze sobą
.
Frank Zuniga
1 dzień temu
Nawet NASZE wojsko staje się dla nas zagrożeniem, co za haniebny naród

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 30 marca 2021, o 15:48 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strona główna forum » OFF TOPIC » TEORIE SPISKOWE-świat i kraj


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL