Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » OFF TOPIC » Wierzyc nie wierzyc
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Trzecia tajemnica fatimska
 Post Napisane: 20 października 2013, o 15:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 13411
Trzecia tajemnica fatimska wypełni się w 2016 roku w Polsce?

Obrazek
Józef Ratzinger białym biskupem z trzeciej przepowiedni Fatimskiej z 13 Maja 1917? Benedykt XVI rezygnuje z funkcji bycia papieżem dla stania się ofiarą przepowiedni z Fatimy? Jak nam wiadomo, po rezygnacji Benedykt XVI zostanie ogłoszony "Biskupem" i nadal mu przysługuje noszenie białych szat.

Na 100% zmuszono go do tej ciężkiej decyzji, a na tronie stolicy Piotrowej zasiądzie Kardynał jaki przyjmie imię Piotr II.
Zakazane jest by ktokolwiek nosił te imię jako Papież, ale w tym przypadku na tronie ma zasiąść ktoś, co osłabi fundamenty obecnego kościoła i owych wierzeń....

Możliwe jest także, aby nie wyszły na jaw wszystkie sekrety Watykanu z powództwa nowego Papieża, że ktoś podejmie decyzje podczas odbywania się Konklawe o likwidacji wszystkich wtajemniczonych Watykanu Kardynałów, a cały spisek obróci w fakt ofiary samopalnej.
Czy dojdzie do zamachu na życie kardynałów podczas Konklawe? Tego nie wiemy, ale wszystko zaczyna się obracać w scenariusz filmu "Anioły i Demony".
Podczas Światowych Dni Młodzieży w roku 2013, Franciszek I ogłasza Światu, że w 2016 poprowadzi Światowe Dni Młodzieży w Krakowie.
O dziwo, właśnie w roku 2013 mija jego 42 miesiące pontyfikatu, jak określa pewna przepowiednia iż tyle ma być ostatni Papież

Obrazek

Fenomenem z Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej jest fakt o wielkim krzyżu na wielkiej górze, pod jaką niby idzie za przewodnictwem Białego Biskupa lód, jaki to potem zostaje wybity wraz z przewodnikiem.
Na górze tej także jest krzyż mocny i postawny.
Reprezentatywny krzyż w Polsce stoi w Zakopanym na Giewoncie, więc podejrzewamy, że Franciszek I będzie nalegał na to, aby odbyć swoją pielgrzymkę do danych Światowych Dni Młodzieży 2016 szlakiem Jana Pawła II, jaki to uwielbiał góry.
Kolejnym fenomenem III tajemnicy jest imię Franciszek, jakie to wybrał sobie właśnie Jorge Mario Bergoglio określa się do imienia św. Franciszka jaki to wraz z Łucją i Hiacyntą w 1917
roku miał objawienie Maryjne w jakim to otrzymali proroctwo dotyczące wielkich przepowiedni zwanych Fatimskimi.
Wszystkie zdarzenia mają się wypełnić w ciągu stulecia, a rok 2016 jest ostatnim co do stulecia licząc od 1917 roku.

Nie bez przypadku to właśnie Polska została wyznaczona na "apogeum ostatecznych Fatimskich Przepowiedni" z racji iż w Polsce jest najwięcej żydów, co określa
się mianem świętej krwi, przez co jeżeli nastąpi krwawa ofiara samopalna na osobach tej krwi, zwanej żydowską, kolejne proroctwo stanie się zatwierdzone i zrealizowane, przez tych co od wieków hodują ludzkość do własnych celów.
Rytuały z ludzi są furtkami do strefy cienia, dlatego największe masowe rzeźnie jakie odbyły się kiedykolwiek na Ziemi, największe żniwo zbierały z gatunków ludzi żydowskiej krwi.
Jest to akt okrucieństwa pomiędzy dwoma gatunkami żydów, z jakich jedni uznawani są za świętość, za drudzy za dopełnienie świętości czyli osoby, które
do dzisiejszego dnia są składane w ofiary samopalne ku Babilońskim Bóstwom.

Obrazek
Nie dawno badacze odkryli na "Sześcianie Muzułmańskim z gwiazd" treść w jakiej to opisane jest iż sami ludzie zaczną ku sobie wypełniać wszelkie przepowiednie, tym samym zbliżając Świat do ostatecznej przepowiedzianej bitwy.
Nowoczesne świątynie w Astanie (Satana) stolicy Kazachstanu, gdzie ostatnio nawet kosmonauci z bazy orbitalnej lądują, są budowane na cześć nowego Babilonu, a przez fenomen manipulacji biegunem północnym, obecnie to właśnie tam w klasyfikacji geometrycznej jest punkt główny czakry Ziemi, jaki kilka tysięcy lat temu był w Izraelu gdzie stała na skale Świątynia jaką zburzono.Cały szwindel ma dobiec końca przed trzema dniami ciemności, jakie wnet ogarną całą Ziemię na max 3 dni.

W tym także dniach ogarniętych ciemnością większość ludzi będzie pozbawionych ego, blask księżyca spowoduje zakres z dziedziny Blue Beam, że wydawać się będzie ludziom iż każdy kogo napotkają to Zombie, po czym zacznie się bój o przetrwanie.
Mas media będą kreować fałszywe relacje, w czego skutkach ma zostać miedzy sobą wybitych miliardy ludzi.
Obecnie taki cyngiel był testowany w USA gdzie badania tworzono na Indianach po czym wykończono ich szczepionkami.
Blue Beam ze światłem ultrafioletowym narzuconym na twarz człowieka, daje efekt iż ludzie wyglądają jak zombie... A może ludzie już są Zombie, bo dają się kierować jak roboty?
Obrazek

Świecenie promieniami światła laserowego w twarz nie zabija.
Za to przy pomocy systemu Fade Out może nadać obliczu naprawdę złowrogi wygląd:
Za opracowanie systemu odpowiedzialni są japońscy artyści, Daito Manabe i Motoi Ishibashi.
Fade Out tworzy obrazy, które świecą w ciemnościach przy pomocy promienia światła laserowego o długość fali 405 nanometrów.
Oprogramowanie najpierw analizuje twarz, potem wysyła w jej kierunku precyzyjne impulsy laserowe tak, by synchronicznie wygasały.
Przenikanie kolejnych fal tworzy cienie i blaski, które tworzą psychodeliczny efekt.
Czy takie zjawisko będzie wytwarzał wnet księżyc ubrany w urządzenie Blue Beam, lub odbicie światła z projektu Blue Beam?
Ludzie wystraszeni Zombi będą eliminować się na wzajem.

http://facty.pl/?fakty=fakt&id=708
Biały Biskup - Trzecia Tajemnica Fatimska wypełnienie w roku 2013 czy 2016 ?
Third Secret of Fatima

_________________
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 20 października 2013, o 15:08 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: FATIMA - tajemnica ?
 Post Napisane: 15 lutego 2014, o 15:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 13411
Fatima inaczej
piątek, 05 grudnia 2008 18:17
Obrazek
http://infra.org.pl/wiat-tajemnic/tajem ... ma-inaczej
W 1917 troje dzieci ze wsi Fatima w Portugalii ujrzało niezwykłą istotę, którą wzięli za Matkę Boską. W czasie kolejnych spotkań, które gromadziły tłumy ludzi, dochodziło do wielu niezwykłych zjawisk, w tym obserwacji metalicznego obiektu, nazywanej „cudem słońca”. Jasne jest, iż Kościół zinterpretował i odpowiednio ukształtował historię, ukrywając wiele jej fragmentów. O nich mówi w wywiadzie udzielonym INFRZE prof. Joaquim Fernandes, autor książek sugerujących związki wydarzeń w Fatimie ze współcześnie znanym zjawiskiem UFO.
ObrazekJak podkreślono nieraz, wydarzenia fatimskie noszą na sobie ciężar ideologicznej cenzury ze strony Kościoła, toteż relacje odnoszące się do nich przepełnione są często chrześcijańską retoryką i symboliką, niekoniecznie wiernie odzwierciedlając ich rzeczywisty przebieg. Często oficjalne rozmowy między rzekomą Matką Boską, a dziećmi przedstawiane są w formie pompatycznego dyskursu, miejscami mocno zabarwionego ideologicznie.

Co natomiast wiemy na pewno – świadkami wydarzeń było troje fatimskich dzieci – Lucia dos Santos (Łucja, lat 10) oraz spokrewnione z nią rodzeństwo Marto, Francisco (Franciszek, lat 9) oraz Jacinta (Hiacynta, lat 7). To właśnie oni każdego 13 dnia miesiąca, począwszy od maja skończywszy na październiku, roku 1917 byli świadkami niezwykłego fenomenu. Niekiedy wspomina się także o wydarzeniach poprzedzających główne wizje, w których dzieci obserwować miały świetliste obiekty oraz istoty, które w oficjalnej historii znaturalizowane zostały jako postaci aniołów.

13 maja, trójka dzieci zabrała swą trzodę na pastwisko w wąwozie znanym jako Cova da Iria. Po posiłku ujrzały one nagle dwa jasne błyski. Patrząc w górę ujrzały „panią ubraną na biało, jaśniejszą niż słońce, lśniącą światłem czystszym i mocniejszym niż kryształowa czara napełniona błyszczącą wodę, oświetloną przez gorejące słońce” – przeczytać możemy w opisie prostych pastuszków. Dzieci stanęły w zdumieniu. Lucia, najstarsza z wszystkich, zapytała kobietę skąd pochodzi. Ta wskazała ku górze, mówiąc: „Pochodzę z nieba
..
CUD SŁOŃCA

ObrazekOni przewidzieli Fatimę
Obrazek
http://infra.org.pl/wiat-tajemnic/tajem ... fatim.html

.
Matka obca z Fatimy”: Cud czy bliskie spotkanie?

Obrazek

Artystyczna i niezgodna ze stanem faktycznym wizja objawień w Fatimie (autor nieznany)
W świadomości katolików wydarzenia z Fatimy funkcjonują jako najbardziej spektakularny i najważniejszy cud XX wieku, powiązany z przekazaniem słynnych tajemnic. Joaquim Fernandes – historyk z Uniwersytetu F. Pessoa w Porto twierdzi jednak, że jeśli wydarzenia te możemy do czegoś porównać, to najbliżej im do bliskich spotkań z UFO i jego pasażerami. W wywiadzie, który przeprowadził z nim P.Cielebiaś, uczony wskazuje na szereg świadczących o tym faktów i wymienia te elementy fatimskiego objawienia, które nie są powszechnie znane…

Obrazek
Prawdziwy wygląd zjawy fatimskiej odtworzony na podstawie relacji wizjonerów, kontrastujący z ikonograficzną wizją Matki Boskiej Fatimskiej (fot.: Archiwum J. Fernandesa).
http://infra.org.pl/wiat-tajemnic/tajem ... fatim.html

_________________
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Biały Biskup - Trzecia Tajemnica Fatimska wypełnienie w 2016
 Post Napisane: 25 marca 2014, o 09:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 13411
Biały Biskup - Trzecia Tajemnica Fatimska wypełnienie w 2016 roku w Polsce? Third Secret of Fatima http://youtu.be/NqfTKqFN2Qw

niewiarygodne.pl
http://facty.pl - Benedykt XVI stał się białym biskupem po rezygnacji z tronu stolicy Piotrowej. Czy do wielkiej rzezi dojdzie w Rio De Janeiro czy jak już wiemy w Polsce? W roku 2016
.

Trzecia Tajemnica Fatimska wydarzy się gdy nadal żył będzie Biały Biskup - Wypełnienie w Polsce?
http://youtu.be/6tzhy6j9g5M

_________________
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: FATIMA - tajemnica ?
 Post Napisane: 30 maja 2014, o 18:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 13411
The Miracle of the Sun in Fatima October 13, 1917

.

Fatima. Excellent clip

_________________
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: FATIMA - tajemnica ?
 Post Napisane: 7 czerwca 2014, o 17:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 13411
Przede wszystkim wielkim zaskoczeniem okazało się to, że te niezwykłe wydarzenia nie mogły zostać sfabrykowane. W naszej opinii doszło do nich w rzeczywistości. Kiedy jednak zagłębialiśmy się w oryginalne dokumenty związane z objawieniami, wstępowaliśmy coraz dalej na pole badań… ufologii.


Profesor Joaquim Fernandes to portugalski historyk z Uniwersytetu w Porto; jest jedną z niewielu osób, które uzyskały dostęp do oryginalnych dokumentów dotyczących objawień maryjnych w Fatimie z 1917 r. Dzięki ich analizie doszedł on do zaskakujących wniosków: jego zdaniem prawdziwy przebieg tych wydarzeń bardzo różni się od oficjalnej wersji prezentowanej przez Kościół. Co więcej, wiele wskazuje na to, że w Fatimie wystąpiło wiele niezwykłych zjawisk, które przypominają do złudzenia… relacje o UFO.

W rozmowie prof. Fernandes wyjaśnia, w jaki sposób zorientował się, że wizja objawień prezentowana przez Kościół nie odpowiada w wielu punktach oryginalnym wydarzeniom. Mówi również o jasnowidzach, którzy przewidzieli cud, o prawdziwym wyglądzie Fatimskiej Pani, szeregu dziwnych incydentów wokół wizjonerów, zapomnianym czwartym świadku objawień, a także o prawdzie na temat tajemnic fatimskich.
Rozmawia Piotr Cielebiaś.

Objawienia fatimskie uważane są za jeden z najbardziej znanych i spektakularnych chrześcijańskich cudów. Co sprawiło, że doszedł pan do wniosku, iż zdarzyło się tam coś innego niż przyznaje oficjalnie Kościół Katolicki?

Wszelkie publikacje na ten temat inspirowane były tym, co zdarzyło się w 1917 r. w miejscu zwanym Cova da Iria w pobliżu Fatimy. Większość z nich miała charakter religijny, ale brakowało im obiektywności, zarówno w kwestiach historycznych, jak i tych, które odnoszą się do kompleksowej analizy faktów, o których donosili świadkowie. Jako historycy nie możemy rozważać zdarzenia w Fatimie w oderwaniu od niezwykłych i nietypowych przeżyć ludzi, na których relacje natrafiamy w materiałach