Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » OFF TOPIC » Wierzyc nie wierzyc




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wizje - Krzysztof Jan Andrzej Tarasiewicz bio-roboty
 Post Napisane: 7 marca 2016, o 11:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Czy wśród imigrantów są hybrydy ludzkie i bio-roboty?


Jak wcześniej wspomniałem, dostaję maile z wizjami i przepowiedniami. Dzisiaj wizja osoby, która nie chce być anonimowa, jest to jak o sobie pisze „terapeuta rodzinny, interwent kryzysu psychologicznego, pedagog, praktyk terapii i medycyny kwantowej, doradca rozwoju duchowego, wizjoner”. Zob:
http://www.terapiekwantowe.pl

Nie sądzę by budzenie się od niedawna „nadzwyczajnych” zdolności było u ludzi przypadkowe.
Musi bowiem zajść coś co pozwoli nam wyzwolić się z terroru żydowskich bankierów, który narzucany jest światu.
Społeczeństwo nie ma narzędzi by się temu przeciwstawić – użycie siły było by samobójstwem, gdyż „elity” przez kilkadziesiąt lat opracowały bronie o jakich nam się nie śniło. Wystarczy wspomnieć o kontroli umysłu za pomocą mikrofal.
Dlatego też, jeśli celem naszego istnienia w tym świecie jest samodoskonalenie dusz, to musi dojść do nadzwyczajnego wydarzenia, które obróci wniwecz chore plany zaburzonych dusz, które zamiast kolejnej inkarnacji, podejrzewam, czeka rozproszenie – czyli faktyczna śmierć.

Ale jest to też wyjątkowo ciężki test dla nas, gdyż jeśli nic się nie wydarzy, jeśli nie będziemy nic robić, to wkrótce z ludzkości pozostaną zdegenerowane resztki, a Ziemia zamieni się w wielkie więzienie dla tych co się ostaną.

Niektórym może się wydawać, że to o czym pisze jest tzw. New Age, ale są dowody empiryczne na to, że dusza istnieje i w większości przypadków jest nieśmiertelna (jako energię można ją jedynie rozproszyć).
Pisałem już tu o eksperymencie w Scole (
http://www.monitor-polski.pl/eksperymen ... ni-wszyscy ), w którym do kontaktu ze światem dusz wykorzystywano m.in. aparaty fotograficzne, magnetofon i kamery wideo – pojawiały się zdjęcia i nagrania „nie z tej ziemi” i to w obecności ekspertów naukowych – więc trudno to posądzić o hochsztaplerstwo.
Sam jestem świadkiem rozmów z „duchami” ludzi z wysoce zaawansowaną aurą
(co widać na urządzeniu Kirliana).
Sądzę, że mamy z tym też do czynienia u Krzysztofa Tarasiewicza, który jak mi się wydaje, dopiero się rozgrzewa.

Fala X niekoniecznie będzie nagłym procesem, być może obudzenie ludzkości następuje już od jakiegoś czasu, a teraz przyspiesza. Zewsząd słyszę bowiem, że z ludźmi dzieje się „coś dziwnego”. Ja sam podczas medytacji grupowej, w której od jakiegoś czasu uczestniczę, zaczynam widzieć pewne rzeczy, jest to bardzo ulotne, ale się powtarza. Np. przy wzmacnianiu Zbigniewa Stonogi, bo o to prosiłem grupę, już drugi raz z kolei zobaczyłem „robaki”, a było to przed podaniem przez niego informacji o zawale. Dolegliwości sercowe są zazwyczaj skutkiem obecności przywry ludzkiej – po zastosowaniu zappera zanikają. Być może zobaczyłem właśnie tę przywrę?

Nawiązując jeszcze do poniższej wizji, warto zauważyć, że jest zbieżna z wizją pewnej osoby sprzed ponad roku, która widziała „ludzi-wilki” w akcji. Czyżby chodziło o hybrydy ludzko – zwierzęce? Wcale by mnie to nie zdziwiło, znając to nad czym psychopaci pracowali w laboratoriach na Plum Island. (zob. zdjęcie). Już nie mówię o bio-robotach, które na pewną nie są fantazją. Posłuchajcie o czym na zlocie Jana Taratajcio mówiła Danuta Sharma… (cz.1, cz.2).

=============================================

„Islamizacja” Krzysztof Tarasiewicz, 11 września 2015

Odbieram: „Napisz Przepis na pozbycie się imigrantów z Polski”.
Istnieją 4 sposoby podbicia Europy, a więc istnieją także 4 sposoby na niedopuszczenie do tego”.
I zobaczyłem (będąc nadal w trakcie odbierania wizji) bezsilność imigrantów, a w zapachu jaki od nich poczułem było śmiertelne zagrożenie dla ludzi ze strony zwierząt (hybrydy!?).

PS. Po zakończeniu wizji, nastąpiła w moim umyśle mimowolna jej interpretacja z wyraźnym zwróceniem mi uwagi, na jedną wizji poprzednich – „Pobudka Jezusa”. Interpretacja ta stworzyła natychmiast hipotezę. Oto ona:

” Ludzie bio-roboty z poprzedniej wizji to zwierzęta w osobach imigrantów.

Uwolnienie dźwięku z poprzedniej wizji, to program Mind Control (Ludzki (zły) mózg nie wytrzyma) jako aktywator/sygnał dla zwierząt/imigrantów do ataku.
Zamiar wchodzenia bio-robotów do domów ludzi i ich mordowanie w poprzedniej wizji
(Za godzinę będzie trzeci dźwięk, który zmieni wszystko), to planowany atak zwierząt/imigrantów w dzisiejszej wizji.
Co ciekawe, ów sygnał z poprzedniej wizji odebrałem rzeczywiście w podobny sposób (Kilkusekundowy, mocny, niczym sygnał do ataku ogromnej armii (moje skojarzenie)).

Zadaję sobie pytania.
Czy Jezus z poprzedniej wizji faktycznie ostrzega, czy Jest sprawcą tej tragedii budząc się ?
Czy imigranci to biblijna Bestia wychodząca z morza ?
Czy Jezus w wizji ma postać symboliczną jako program Mind Control, podobnie jak w religii ?
Czy gołąb z poprzedniej wizji, to naród Polski ?
Czy demony z poprzedniej wizji to imigranci ?
(„Po wszystkim, demony przerzuci się na kwiaty„.
I odbieram, że „teraz demony są w zwierzętach”).
A jeśli, to przerzucenie demonów na kwiaty w poprzedniej wizji, to przypadkiem nie ich pochowanie po ich klęsce ?

„Pobudka…Jezusa” (29.07.2015)

Unoszę się na wysokości dachów i wysokich wież w mieście.
Dachy i wieże są w większości konstrukcji ze szkła.
Nagle rozbrzmiewa dźwięk w przestrzeni.
Jego wibracje odczuwa się w całym ciele.
Najbardziej w głowie.
Kilkusekundowy, mocny, niczym sygnał do ataku ogromnej armii (moje skojarzenie).

Nagle odbieram informację: „Za trzecim dźwiękiem stanie się, ponieważ ludzie już rozpoznali”.

Wtedy ujrzałem rzędy ludzi-biorobotów.
Ubrani, poruszający się i wyglądający jak ludzie.
Mieli za zadanie wejść do każdego domu, by zabić.

Do tego zostali zaprogramowani na wypadek, gdyby ludzie „za wcześnie” zaczęli myśleć, dostrzegać, odkrywać i działać.

A tak się właśnie działo.

Kolejny, drugi dźwięk. I znów odbieram informację:
„To kolejne ostrzeżenie Jezusa.
Jezus się obudził.
Za godzinę będzie trzeci dźwięk. który zmieni wszystko”.

Opuściłem obszar kontroli biorobotów i miejsce w którym ustawiali się w szeregu, by potem rozejść się po mieszkaniach ludzi.
Dostrzegłem, że roboty nie mają dusz (co jest niby oczywiste).

Zmieniałem obszar pobytu i gdzieś pomiędzy dostrzegłem gołębia.
Był jasno szary – nie biały :)
Wtedy odebrałem: „Jeszcze on będzie miał coś ważnego w m.czasie do powiedzenia”.

Okazało się, że znów jestem w roli „Świadka”.
Przeniosłem się nad wodę. Jestem koło mostu i widzę jak królowa Anglii rozmawia z mężczyzną.
Zostaje mi przypomniane, że słucham rozmowy jako „Świadek”.

Królowa mówi: „Po wszystkim, demony przerzuci się na kwiaty”. I odbieram, że „teraz demony są w zwierzętach”.

Oddalam się od rozmówców i znów odbieram informację z obrazem:
„Trzeci dźwięk sprawi, że wszystko co złe rozsypie się.
Ludzki (zły) mózg nie wytrzyma” i pokazano mi ogromny kryształ, a w nim uwięziony dźwięk – „Za godzinę zostanie uwolniony”.

Poczułem, że dźwięk przejdzie z ziemi do stóp ludzkich i zadziała na każde ludzkie ciało.


Krzysztof Tarasiewicz
http://www.monitor-polski.pl/czy-wsrod- ... io-roboty/

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 7 marca 2016, o 11:41 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Wizje - Krzysztof Jan Andrzej Tarasiewicz bio-roboty
 Post Napisane: 11 marca 2016, o 10:29 
Offline
aktywni
aktywni

Dołączył(a): 5 marca 2014, o 12:13
Posty: 309
Wizjonerów było wielu .....

Prawda jest jedna - Pan Jezus Chrystus, Pan Panów i Król królów a na Jego IMIĘ zegnie się wszelkie kolano i wszelki język wyzna, że Jezus jest Panem.

Rz 14:11 "Napisano bowiem: Na moje życie, mówi Pan, przede Mną zegnie się wszelkie kolano i wszelki język będzie wychwalać Boga."
Flp 2:10 "aby na imię Jezusa zgięło się wszelkie kolano istot niebieskich i ziemskich, i podziemnych,"


Przrażające wizje będą się mnożyć ponieważ niszczyciel szaleje póki może.
Czytałam w ostatnich dniach wiele na temat nanotechnologii, bioterroru i torturowania ludzi
niewidzialną bronią i tego co "oni" robia istotom ludzkim i przyszedł do mnie jeden werset z Ewangelii, gdzie Pan Jezus Chrystus mówi:

Mt 10:28 l "I nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, lecz duszy zabić nie mogą; ale bójcie się raczej Tego, który może zatracić w gehennie i duszę, i ciało."

Jedyny ratunek jest w Jeszua HaMaszijach!
Boży ludzie mają ochronę w swoim Bogu (Psalm 91)
mamy zbroję Bożą, którą należy wkladać i bez strachu stać w mocy Bożej.

A to co najlepsze w tym art. powyżej, to Twój podpis pod kreską:)

_________________
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!

_________________
Ps 27:1 Pan światłością moją i zbawieniem moim: Kogóż bać się będę? Pan ochroną życia mego: Kogóż mam się lękać?


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wizje - Krzysztof Jan Andrzej Tarasiewicz bio-roboty
 Post Napisane: 19 kwietnia 2016, o 14:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Wizjoner widzacy jak zwał tak zwał ,wiem ze ST ,ze byli obecni w życiu Israela .
Byli tez prorocy fałszywi i prawdziwi a prawdziwy od fałszywego róznił sie tym,ze
mówił co ich czeka .
A faszywi mówili " Nie spotka was nic złego " i takich trzeba sie wystrzegac .

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wizje - Krzysztof Jan Andrzej Tarasiewicz bio-roboty
 Post Napisane: 27 maja 2016, o 13:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Krzysztof Tarasiewicz odc. 4. Podsłuchy maili i telefonów. PRAWO REZONANSU.
'

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 27 maja 2016, o 13:26 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strona główna forum » OFF TOPIC » Wierzyc nie wierzyc


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL