Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » OFF TOPIC » Wierzyc nie wierzyc




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: SEN O TRUMP
 Post Napisane: 10 listopada 2016, o 19:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Nathan

W dniu 20 października 2016 roku - miałem prorocze spojrzenie - marzenie.
Podzieliłem je na moim ostatnim Wiadomości z programu dźwiękowego ścianie.
W ciągu ostatnich kilku tygodni, nie rozumiem tego. Ale to jest teraz zaczynają wchodzić w centrum uwagi. Jeśli przyszłość rozgrywa się według tego, co widziałem, lud Boży muszą się przygotować, ponieważ ogromna katastrofa nadchodzi.

... I to będzie to Donald Trump.

Więc dzielę tę informację jako ostrzeżenie dla ludu Bożego. Proszę, módlcie się o tym, i rozważyć. Jeśli Bóg świadczy o was, proszę zachowywać się odpowiednio przygotować swój dom, swoją rodzinę i swoich bliskich na jego przybycie.



Jechałem na przednim siedzeniu białego vana. Furgonetka miał silnik zupełnie nowy. Mężczyzna prowadził furgonetkę. Kiedy spojrzałem na niego, nazwał go "wujek Fred."

Furgonetka jechał w rampy wjazdowej z autostrady, która miała po dwa pasy w jednym kierunku. Nie mogłem zobaczyć ruch przeciwnej. Były też żadnych innych samochodów na autostradzie. Żaden. Byliśmy jedynymi. To był dzień.

Kiedy weszliśmy do autostrady, kierowcy, który nazwałem ", wujka Freda," zaczął bardzo szybko przyspieszać. Powiedziałem mu, że van miał silnik nowiuteńki i musieliśmy iść łatwo na nim.
Wujek Fred powiedział: "Chcę zobaczyć, ile mocy silnik ten ma".

On powalił go. Furgonetka przyspieszyła bardzo szybko, w ciągu kilku sekund, jechaliśmy na 100 mph. Stałem się nerwowy i poprosił go, aby zadowolić zwalniać. Nie patrzył na mnie, ale patrzył prosto z wielkim uśmiechem.

A potem powiedział: "Ten silnik ma taką moc. Kocham to."

Jechaliśmy bardzo szybko. Fred wszedł szybkim tempie, po lewej stronie. Bałem się, że mieliśmy awarię.

Po przejechaniu kilku mil, Fred van manewrować na lewym ramieniu autostrady. My wciąż jechali na 100 mph. Błagałam go zwalniać. Nie posłuchał. On cieszył się szybkość i moc furgonetki.

Kilka sekund później manewrować furgonetkę w lewo i pojechał na trawie obok barku, potem kontynuował w lewo i manewrować furgonetkę do dużego rowu, który biegł wzdłuż autostrady. Rów był około 10 stóp głębokości, ale bardzo szeroki. To również było bardzo stopniowe i był wystarczająco duży dla van podróżować wewnątrz, bez odbijania.

Fred zachował swoją szybkość, ale potem zacząłem się martwić, że przeszkodą będzie dalej w przyszłość w rowie, ewentualnie rury przepustu / wejście przecinający rowu, a my go uderzyć.

I nieustannie prosił go zwalniać. Nie posłuchał.

Jak spojrzałem przed siebie, zobaczyłem, że rów się skończy, a zamieni się w polu trawy. Weszliśmy pole bezpiecznie. Ale kilkaset jardów przed nami, był parking z samochodami.

Były dwa rzędy samochodów stojących wewnątrz ich zderzaki prawie dotykając. Każdy wiersz samochodów miał około 50 pojazdów side-by-side. Miałem nadzieję, że wuj Fred będzie skręcać w lewo lub w prawo, a miss rzędy samochodów. Błagałam go zwalniać. Zwolnił się około 90 mil na godzinę. To nie wystarczyło, aby zapobiec katastrofie.

Spojrzałem na mojego pasa i zobaczył, że to nie był podłączony. Potem spojrzał za siebie, i był zaskoczony, że nie jestem sam. Moje dzieci były w awangardzie. Było też wiele innych dzieci z nimi. Van był pełen dzieci.

Widząc, że nie było dzieci w samochodzie, w tym kopalni, zwiększona mój niepokój. Powiedziałem dzieciom szybko klamry pasów bezpieczeństwa, ponieważ mieliśmy awarię. One przestrzegane. Wtedy ugięły mój pas. I przygotowany na najgorsze. Moje serce waliło. Poczułem niepokój.

Wiedziałem, że będziemy do katastrofy.

Jak zbliżyć się do rzędu samochodów, Fred celowo skierowany na środku rzędu samochodów. To spowoduje, że van trafić błotnik z przodu samochodu po lewej i przedni błotnik samochodu po prawej stronie.
Tak więc, nasz wpływ miało uderzyć w przód obu pojazdów, a jak kula do kręgli, van jechał pług przez środek obu rzędami samochodów.

Sen się skończył. -

Sekund przed zderzeniem, obudziłem się. I drżał. Moje serce waliło. Bo ja zastanawiałem się, czy katastrofa we śnie był śmiertelny.

Interpretacja.

W ciągu ostatnich kilku tygodni, mam rozważała i modlił się o znaczenie tego snu. Kilka dni temu, Duch Święty wydał mi dzielić sen, bo powiedział, że zdarzenie miało się wydarzyć! Nie rozumiem to wszystko jeszcze. Ale wiem, muszę się nią dzielić.

Więc rozmawiałem o tym w moim ostatnim programie audio. Kiedy zrobiłem, wybory jeszcze nie nastąpiło. Ale myślę, że opracowane elementy snu reprezentowane nadchodzącym administracji prezydenckiej.

Mówię o tym, ponieważ wiele części snu mówią same za siebie.

Biały van - reprezentuje prezydenturę. Biały van miał nowy silnik. Obawiałem się, że dlatego, że był nowy, mieliśmy iść łatwo na nim. Ponieważ nowy silnik musi zawsze być łamane w. W przeciwnym razie może ulec uszkodzeniu. Ale wujek Fred chciał poczuć jego moc. Więc on przyspieszony bardzo szybko.

Kto był wujek Fred? Zastanawiałem się o tym, iw tym momencie, (które mogą ulec zmianie,)

... Wierzę wujek Fred reprezentuje Donald Trump. Bo Donald ma kilka "Freda" w jego rodzinie.

1. Jego dziadek był Friedrich (Drumpf) Trump. (poniżej)
2. Jego zmarły ojciec był Fred Trump. (poniżej)
3. Jego późno brat został również nazwany Fred Trump. Który zmarł w wieku lat 43 z powodu nadużywania alkoholu. (poniżej)
Ale tu pojawia się pytanie. Dlaczego funkcja sen wujek Fred kierowania pojazdem, a nie Donald Trump? Nie może być wiele powodów. I chciałbym zaproponować kilka możliwości.

We śnie, mężczyzna został nazwany "wujek Fred." Wierzę, że "Fred Factor", może być jednym z niepisane wyjaśnień unikalnej osobowości Donalda Trumpa, który dla wielu osób jest zagadką. A dla niektórych, a osobliwość.

Wiele osób zastanawiało się o tym, studiował ją. I choć niektórzy doszli do wniosku, że jest śmiały i odważny, inni doszli do wniosku, że jest zuchwały.

... I dla tych, którzy oferują uczciwą krytykę lub oceny, podsumowania, to czasami nie pozytywne. Ponieważ jego krytycy zastanawiać, dlaczego on jest - tak jest. A z uwagi na "Fred Factor", które widziałem w moim śnie. Mam kilka pytań.

1. Czy osobowość Donalda Trumpa utworzone przez przypadek? Czy jest to skomplikowane?

2. Czy on negatywnie odciśnięte w dzieciństwie przez ojca? Albo śmierci brata?

3. Czy mały chłopiec wewnątrz Donald Trump wciąż próbuje udowodnić sobie, aby jego ojciec, Fred Trump?
Myślę, że jest to możliwe. Wierzę, że Donald Trump jazdy na sukces i osiągnięcia mogą być zasilane przez niepewność, która spoczywa na "nierozwiązanych problemów" między nim a ojcem, a także wczesnej śmierci brata Freda. Dlatego wspomnienia kilku Trumps które nazywane są "Fred" wciąż nawiedzają Donald dziś.

Gdy Trump dał mowę dziękczynną wcześnie środę rano, w dniu 9 listopada 2016 roku, podziękował jego zmarły ojciec Fred i jego zmarłego brata Freda. Oczywiście, oba wyróżnienia mogło być zupełnie normalne "daniny", które nie miały podrzędnego znaczenia. Z drugiej jednak strony, wymienia nazwy mogą mówić wielkości i potwierdzić, "Fred" czynnik, który proponuję.

Moim zdaniem, ja teoretyzowania, że ​​"Fred czynnikiem," może mieć ogromne zasługi wyjaśnić psychikę Donalda Trumpa. A jeśli to teoria jest prawdziwa, to znaczy, że Donald Trump może być nadal stara się zadowolić ojca i pokazać jego starszego brata, że ​​ma to, czego potrzeba.
Może to również oznaczać, że istnieją wpływowe głosy ojca i brata, szepcząc do Donalda, który powoduje jego dążenie do władzy i osiągnięć. Niestety, ponieważ zarówno Freda zmarło, pożądanie Donalda Trumpa o uznanie z nich nigdy nie będzie zadowolony. Zatem, osobiste i biznesowe osiągnięcia Donald nigdy nie zaspokoi jego duszę.

... I bez uzdrowienia Bożego, Donald Trump będzie zawsze w niewoli do wspomnień swojego drogo zmarłego ojca i brata, którzy o nazwie Fred.

W moim śnie, wujek Fred jechał pojazd. Ale to było naprawdę Donald Trump.

(Uwaga - Rozumiem, że niektóre Trump Surogaci mogą walczyć z tym, co mam do powiedzenia, ale muszę.)

Donald chce władzy. Chce poczuć moc. A teraz, kiedy wygrał wybory, on ma zamiar wziąć białą furgonetkę (White House) na spin i zobacz, co może zrobić. Jak to przyspiesza, będzie kierować się do administracji w kierunku w lewo. I w końcu się po lewej stronie. Rów. Rzecz o rowie jest ... raz w tym ... trudno jest wydostać.

Mam nadzieję, że wraz z Donald Trump prezydencji, tak się nie dzieje. Ale jeśli ta interpretacja jest poprawna, to może być to, co się wydarzy.
Dzieci

We śnie, były dzieci w samochodzie ze mną. Stanowi to lud Boży. dzieci Bożych. Ewangelików.

Teraz ludzie, wiem, że jest tam wiele emocji ze wielu z was, którzy głosowali na Trump, ale muszę się tym dzielić. Proszę zgłosić się do modlitwy. I proszę rozważyć.

Po pierwsze, Donald Trump nie wygrali Biały Dom bez ewangelików lub dzieci Bożych. Tak więc podróż, która nadchodzi wiąże ludu Bożego.

Ponownie, lud Boży otrzymał w Trump vana ... czy modą Trump.

I wielu z nich zrobił to z dobrej intencji. Wierzą, że Trump będzie zrobić wiele rzeczy, że Kościół pragnie; zatrzymanie Clintons, zatrzymując się na aborcję, powoływanie konserwatywnych sędziów Sądu Najwyższego, chroniąc drugą zmianę, przywracając pracy, i kilka innych rzeczy. Nie mam nikogo obwiniać za to. Są powody szlachetne.

Więc Bóg błogosławi ewangelików.
Jednakże wsparcie ewangelicy Trump oznacza również, że ewangelicy są w pojeździe z Trump. A jeśli Trump awarii pojazdu, nie będzie zabezpieczenie uszkodzenie ewangelików, którzy są w pojeździe. Wiem, że wielu z was może zmagać się z tymi słowami. Ale moi przyjaciele, są one prawdziwe.

- Jeśli Donald Trump jest udana i wzrasta, ewangelicy będą obchodzić się z nim.

- Ale co, jeśli Donald Trump nie powiedzie? Co zrobić, jeśli zapomina o swoich obietnic wyborczych? Co jeśli odbiega? Co zrobić, jeśli zapomina chrześcijanie?

Co stanie się z dobrych intencjach ewangelików?

Umiłowani, to dlaczego dzielę ten sen, a to ostrzeżenie. Jestem bardzo zaniepokojony, że w przyszłości będzie to ogromną katastrofę. I to będzie obejmować ludu Bożego. A ci, którzy nie są przygotowane do nadchodzącej katastrofie będą cierpieć krzywdę.

We śnie, I ostrzegł dzieci do zapinania pasów bezpieczeństwa. Więc chciałbym zająć się oficjalnie ostrzec ludzi Bożych, braci ... proszę zapiąć pasy, bo nie ma wpływ na przyszłość.

Katastrofa
Jak wujek Fred pojechaliśmy wzdłuż trawy, widziałem na parkingu przed nami. Były dwa rzędy samochodów, skierowaną do wewnątrz zderzaka do zderzaka, jak można zobaczyć w sklepie spożywczym parkingu. Miałem nadzieję, że Fred będzie manewr w lewo lub w prawo, aby przejść wokół samochodów. Ale nie zrobił tego.

Miał uśmiech na jego twarzy. I celowo skierowany na środku obu rzędach. Co to znaczy?

Lewy i prawy - demokrata i republikanin

Lewy i prawy są partie polityczne Ameryki. Na podstawie tego, co wujek Fred nie we śnie, biały van został celowo skierowany zarówno na lewej i prawej pojazdów.

Tłumaczenie - (ta część interpretacji jest w toku) -

... Oznacza to, że Donald Trump jest Biały Dom (władzy wykonawczej) będzie wykorzystywać swoją moc pług przez obie strony, zarówno po lewej i prawe strony nawy (to znaczy także zarówno w Kongresie i Senacie).

W laika, Donald Trump zamierza wykorzystać ten przywilej wykonawczy Białym Domu przewrócić Kongres i Senat. Może to nastąpić za pośrednictwem aktów wykonawczych, oświadczenia podpisania mandatów, werbalne zleceń lub jednostronnych decyzji.

Może to również oznaczać, że Trump będzie hit bieg gruntowych. Pojazd jechał 100 mil na godzinę, więc zastanawiam się, czy może to przekłada się na pierwszych 100 dni jego prezydentury. (Ta część, nie wiem).

Ale wiem, że pojazd skręcił w lewo. Zrobiło się na lewym pasie. Następnie lewym ramieniu. Potem udał się do rowu, który był obok autostrady po lewej stronie.

Jeśli symbolika we śnie oznacza lewicy, oznacza to, że Donald Trump będzie manewrować się w lewo, zamiast w prawo, jakby kampanię.
Jako Fred udał się po lewej stronie, w końcu rozbił. Było to celowo. Zyskał wystarczającej prędkości orać zarówno poprzez rzędu pojazdów jak kula do kręgli.

Jest to część snu, który jest bardzo niepokojąca. Wujek Fred był celowy. I miał uśmiech na jego twarzy, jak on to zrobił. Co to znaczy? Czy to znaczy, że Donald Trump będzie wykazywać totalitarny zachowanie w jego prezydentury?

Nie rozumiem, dlaczego ktoś miałby upaść szybko poruszający się pojazd celowo. Czy Donald Trump to zrobić? A co będzie mieć konsekwencje? Co będzie Collateral Damage być?

Jedno wiem, czy to będzie się wiązać Donald Trump i ludu Bożego.

Więc chcę pokornie sugerują, że jeśli jesteś dzieckiem Boga, należy zacząć przyjmować odpowiednie środki duchowe przygotowanie się do tego, co nadchodzi.

Innymi słowy, moda swoje duchowe pasy.

Moi przyjaciele, wiem, że istnieje wiele okazji już teraz. Rozumiem "ulgą", że wielu chrześcijan czuje, bo Ameryka uniknął "Hillary Bullet". Ale teraz, że ona jest z drogi, proszę nie pozwól czujność iść do snu.

Wielu twierdziło, że Trump był mniejszym złem. I choć mogę spędzać dużo czasu nie zgadzając się, że jest już w przeszłości.

Mamy przyszłość przed nami. A teraz musimy zacząć czynienia z Trump; człowiek, tajemnica, anomalia.

Dla niektórych - jest nadzieja.

Dla innych, jest strach.

Dla mnie? Trump jest kotłem zastrzeżeń, która posiada mandat, (które będę mówić o w nadchodzących dniach).

A z tym zakończę. W ciągu ostatniego półtora roku, byłem rygorystycznie studiowania Donald Trump. I wrócili 30 lat i badane naszego przyszłego prezydenta. Zrobiłem to, ponieważ jestem strażnikiem. A także dlatego, że Biblia mówi nam, być czujnym.

Jezus ostrzegł nas, "do strzeżcie się kwasu faryzeuszów i Heroda".

Jezus powiedział także: "poznamy ich po ich owocach."

Mam praktykowane tej dyscypliny zarówno Hillary i Donald Trump. Zauważyłem, że większość ewangelików zbadał zaczynem Hillary, ale wyprowadziła zaczynem Trump. Ale ludzie, Jezus powiedział.

Jestem tylko posłańcem. A skala, który jest prawy i sprawiedliwy nigdy nie powinien mieć nasz kciuk na nim. Odmówiłem umieścić kciuk w skali Donald Trump. I był prześladowany za nim przez większość braci.

Ale muszę być posłuszny Bogu. Dlatego obaj kandydaci otrzymali egzamin. Niestety, niektórzy z braci myślał, że miałem program do kierowania wybory ku Hillary. Jak się tam znalazły, nie wiem.

Teraz, że wybór jest skończona. Hillary jest przeszłość. Ale prezydencja Trump jest przed nami. I na podstawie tego co widziałem w wielkim obrazem czasów ostatecznych, w proroczych migawkami około Donald Trump, przyjście narracja nie będzie to, co wielu ewangelików oczekują.

Wielkie nieszczęście zbliża ludzi. I będzie obejmować Donald Trump. Przykro mi, że muszę to powiedzieć. Przykro mi, że muszę być zwiastunem złych wieści. Ale mam jeszcze.
Wiem, że jestem w mniejszości. Wiem, że większość stróża prognozują wakacje do Ameryki.

Nie mogę tego zrobić. Bo widziałem zbyt wiele. Miałem 5 do 10 proroczych przebłyski około Donald Trump. A te przebłyski nie ujawniając czasy wakacji i dobre, że inni są promujące. Nie są one również ujawniając, że Donald Trump jest bezpieczny. Będę mówić więcej na ten temat w ciągu najbliższych dni.

Zapnij pasy bezpieczeństwa ludzi.

W Jego służbie,
Nathan

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 10 listopada 2016, o 19:05 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strona główna forum » OFF TOPIC » Wierzyc nie wierzyc


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL