Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » OFF TOPIC » Wierzyc nie wierzyc




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: SNY
 Post Napisane: 7 maja 2018, o 12:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Łukasz Szczepaniak
4 maja o 06:19 ·

Jest teraz godzina 4,51 rano , od chwili się modliłem, słuchajcie uważnie sam nie wiem o co chodzi : spałem i nagle obudził mnie dziwny szum ,otwieram oczy .

Szumu nie słyszę , patrzę za okno , ciemno
I cicho , położyłem się znowu , zasypiam i znowu to samo , zapytałem realnie wam mówię ,
Panie Jezu o co chodzi i nagle usłyszałem ostrzeż innych !!!

Mam łóżku przy oknie , patrzę w niebo , było jeszcze całe czarne ,i widzę a raczej słyszę w uszach przeraźliwy dźwięk , idącego pochodu jakby ludzi z nieba.

To wyglądało tak nie zwykle , i nie naturalnie jakby ktoś w niebie wyciął dziurę i oni szli wpros na nas.

Leżałem a łzy zaczęły mi płynąc , bo się wystraszyłem .
Ale muszę wam powiedzieć dalej , przed tym pochodem była ustawiona strasznie dziwna niby postać , niby maszyna - tak strasznie wyła !!!

Przypominało to jakby ktoś na sile trąbił w kilku kilometrowy róg , dosłownie tak to wyglądało, dźwięk tego instrumentu realnie burzył muru - było to straszne ,ludzie wstawali , płakali a ten pochód szedł ciagle nie zatrzymywał się , i znowu usłyszałem ostrzeż ludzi , leżąc na łóżku tylko myślałem ze gdzieś to już widziałem .
Miałem duże poczucie ze już tą sytuacje przerabiałem , a dźwięk dalej trąbił , pochód był tak długi i kiedy ujrzałem dosłownie ich troszkę bliżej zaczęli wszyscy wkładać coś do ust i nagle dźwięk stał się intensywny , każdy z nich grał na tym samym czymś , co było nie samowitym zjawiskiem .

Obudzony już do granic , poszedłem na kolana , zacząłem się modlić , powiedziałem wiem Panie ze to jest to o czym Biblia mówi ze jest przyjściem Pańskim , wyglądało to realistycznie jakby właściciel danego miasta , wrócił po swoje miasto , z swoimi pracownikami , tylko ze najpierw inni torowali mu drogę , żeby nikt nie mógł nawet spojrzeć na niego , będąc na kolanach realnie zapytałem - a gdzie porwanie Kosciola , prześladowania , ucisk I przyjęcie znaku Bestii?

Usłyszałem znowu ostrzeż ludzi , czułem ze gdzies już to widziałem i zacząłem płakać , położyłem się znowu .
Zasypiając znowu obudził mnie ten szum - i tym razem tylko patrząc w niebo szlyszalem ten przeraźliwy dźwięk jakby w Td, jakby wychodził z ust kogoś kto musiał mieć potężne płuca , i znowu powiedziałem teraz już na głos jeżeli tak ma wyglądać Panie Twoje nagle przyjście , nie jestem gotów , i zacząłem wyznawać swoje grzechy , o których nawet nie pamiętałem - ten dźwięk był tak przeraźliwy ze łamał dosłownie wszystko , !!

Zapytałem gdzie te wszystkie opisane sprawy - ktoś odrzekł .
One już wszystkie się dawno wypełniły , i armia znowu oddała dźwięk potem zapadła cisza , jakby zaczęli się oddalać - i już dużo ciszej słowa ostrzeż ludzi - było to nie samowite doznanie !!!

.____________

znalazłam ten wpis lukasza i tu umieszczam bo jakos kojazy mi sie ze snem gdzie peka Niebo
robi sie dziura - przejscie dla ?

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 7 maja 2018, o 12:06 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strona główna forum » OFF TOPIC » Wierzyc nie wierzyc


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL