Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » OFF TOPIC » ROZMOWY trzeciego MILENIUM




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: ROZMOWY trzeciego MILENIUM
 Post Napisane: 8 września 2012, o 14:22 
Offline
admin
admin

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 14:33
Posty: 1471
Rozmowy Trzeciego Milenium |Obrazek
Image

Czy człowiek poznał już pełny Obraz Stworzenia? - nawet nie zajrzał do przedsionka wiedzy, gdyż naukowcy swoimi doświadczeniami udowadniają jedynie kreację życia bez udziału Boga.
Trudno więc, aby mogli połączyć przekazaną przez Niego wiedzę z wynikami swoich doświadczeń.

Jednak wychodząc z odmiennych założeń początkowych wykorzystajmy, doświadczenia, wiedzę i osiągnięcia cywilizacyjne w połączenie z wiedzą Objawioną, do kreacji nowej wizji człowieka.

Zapraszam do lektury o Istocie człowieka, wiedzy przedstawiającej i udowadniającej dualizm człowieka, jako oddzielne cząstki somy i psyche.
Opracowanie zawiera wyjaśnienia dotyczące systemów sterowania metabolizmem oraz udowadnia, że człowiek nie myśli mózgiem i mózgiem NIE jest.

Portal jest stworzony i prowadzony dla Wszystkich Tych, którzy zadają sobie pytania i szukają odpowiedzi.
Przede wszystkim przedstawia wiedzę o mechanizmach związanych z funkcjonowaniem człowieka w tej przestrzeni.
Przekazuje Wiedzę nigdzie indziej nie publikowaną.
Wprowadza wiele pojęć, które będą obowiązywały dopiero w nieokreślonej czasowo przyszłości.
Jednakże, każdy prezentowany tu bit informacji można zweryfikować "naukowo", dysponując stosownym zapleczem doświadczalnym.

Gospodarzem portalu jest Janusz Lusiński, autor wykładu i Źródło Informacji. Świadomość, która podjęła się przekazania nam tej wiedzy i wprowadzenia Czytelników w Trzecie Milenium (publikuje również pod imieniem Eljasz).

Czytaj całość...
Motto
Nie jestem wykonawcą przeznaczenia.
Nie mam skąd przyjść i nie mam dokąd pójść. Jestem poza czasem i przestrzenią, ale Jestem zawsze, nieustannie w Tobie, jako maleńka cząstka ogromnej myślącej materii.
Udało Ci się rozbudzić Mnie w Sobie, a teraz JA rozbudzam Ciebie.


O Mądrości:
Przed oceanem istnieć zaczęłam, przed źródłami pełnymi wody;
(25) zanim góry zostały założone, przed pagórkami zaczęłam istnieć;
(26) nim ziemię i pola uczynił - początek pyłu na ziemi.
(27) Gdy niebo umacniał, z Nim byłam gdy kreślił sklepienie nad bezmiarem wód,
(28) gdy w górze utwierdzał obłoki, gdy źródła wielkiej otchłani umacniał,
(29) gdy morzu stawiał granice, by wody z brzegów nie wyszły, gdy kreślił fundamenty pod ziemię.
(30) Ja byłam przy Nim mistrzynią, rozkoszą Jego dzień po dniu, cały czas igrając przed Nim, igrając na okręgu ziemi, znajdując radość przy synach ludzkich.
Biblia.
http://rozmowy.all.pl/
.

NTV AlterNews...– Janusz Lusiński – badacz natury rzeczywistości
http://niezaleznatelewizja.pl/2012/04/a ... 0-04-2012/

.

_________________
2Kor 10/4,5 oręż którym walczymy, nie jest cielesny ma moc burzenia warowni dla sprawy Bożej;
nim unicestwiamy złe zamysły
i pychę, podnoszącą się przeciw poznaniu Boga
i zmuszamy wszelką myśl do poddania się w posłuszeństwo Mesjaszowi


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 8 września 2012, o 14:22 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: ROZMOWY trzeciego MILENIUM
 Post Napisane: 8 września 2012, o 14:23 
Offline
admin
admin

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 14:33
Posty: 1471
Wykład



Zapraszam wszystkich do zapoznania się z treścią przekazu. Tu, na portalu, w formie wykładu, publikujemy tylko część dostępnych materiałów. Całość pierwszego, wstępnego działu jest już zebrana w postaci książki. Można ją zamówić pisząc do autora (adres podany na końcu „wstępu”).

Wiedza ta, może okazać się nie do przyswojenia dla wszystkich i od razu. Po pierwszym przeczytaniu, proszę wrócić jeszcze raz i jeszcze raz do tekstu.

Tekst jest przeznaczony przede wszystkim dla „tych którzy szukają odpowiedzi”, a w zasadzie dla „tych którzy już zadają sobie pytania”.

Dokładna analiza tekstu i wszystkich zawartych tam treści pozwoli każdemu uczynić wielki krok ku zrozumieniu siebie i otoczenia w którym się znalazł.

Na portalu znajduje się również „forum”. Jest to miejsce do uzupełniania i uszczegóławiania poznanych treści.

Proszę szczególnie zwrócić uwagę na informację, że człowiek nie myśli mózgiem i nim nie jest. Człowiek jest ciałem i ŚWIADOMOŚCIĄ.

Należy o tym pamiętać zawsze. Opisy w wykładzie dotyczą właśnie relacji Ja-Świadomość, a nie Ja – ciało materialne. Ziemskie ciało materialne to tylko „pojemnik”, „wehikuł, umożliwiający egzystencję w stworzonych i dokładnie sprecyzowanych stałych fizykalnych.

Życzę wszystkim mądrości i rozwoju duchowego uprawniającego do spokojnego patrzenia w przyszłość.

p.s.

na portalu znajduje się tylko część dostępnych materiałów. Dla wszystkich, którzy zainteresowani są całością wykładu lub rozszerzeniem któregokolwiek z tematów zostawiamy adresy kontaktowe, pod którymi można otrzymać szczegółowe instrukcje odnośnie zamówienia i wysyłki:

Janusz Lusiński

43-170 Łaziska Górne

ul. Sienkiewicza 16

Polska

email: kontakt przez link "napisz do nas"
http://rozmowy.all.pl/index.php?option=com_content&task=section&id=5&Itemid=37

_________________
2Kor 10/4,5 oręż którym walczymy, nie jest cielesny ma moc burzenia warowni dla sprawy Bożej;
nim unicestwiamy złe zamysły
i pychę, podnoszącą się przeciw poznaniu Boga
i zmuszamy wszelką myśl do poddania się w posłuszeństwo Mesjaszowi


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ROZMOWY trzeciego MILENIUM
 Post Napisane: 8 września 2012, o 14:27 
Offline
admin
admin

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 14:33
Posty: 1471
tematy części 1

dostępne na portalu

WSTĘP

Świadomość - Procesor.

Zasada działania Procesora.

Bóg Zastępów – Ojciec Niebieski.

Chwała - Ciężki.

Zagadnienie Istoty Morza.

Kim był Prorok, Wolna Wola.

Muzyka w społeczności.

Najważniejsze jest PRAWO.

Kształtowania stanów Miłości – Inteligencja.

Coś o pamięci.

Zagadnienie korpuskularnego charakteru budowy materii świata.


Skąd bierze się Olej i Mąka?

Struny – Palmy.

Tworzenie Energii Mocy.

Neuron - wzmacniacz.

Kanały energetyczne i zasady przekazywania informacji.

Pokarmy.

Dlaczego krew jest nazywana duszą?

Tworzenie kanałów kontaktu z drugą stroną struny.

Niewyjaśnione naukowo zjawisko spalania.

Budowa atomu.

tematy części 2

dostępne po zamówieniu u autora


Budowa ROZUMU.

System Operacyjny – umieszczenie zasilanie w energię.

Znaczenie wzorów umieszczonych w świątyni jerozolimskiej oraz

ich związek z naukami o sterowaniu informacją genetyczną.

Sieci łączności.

Wprowadzenie dotyczące snu i sieci.

Bariery gatunkowe.

System tworzenia obrazów.

Bilans energetyczny wykonywanych obrazów.

Przyczyny występowania choroby nowotworowe.

Twarze Boga – Triada.

Mur Nienawiści – podział Lewo-Prawo.

Systemy połączeń Świadomości.

Małżeństwo.

Proces programowania energii Kształtu.

Instrumenty wykonawcze zjawisk paranormalnych.

Założenie Efodu.
Wizualizacja informacji w poszczególnych przestrzeniach.

Życie Świadomości w trakcie snu.

Niszczenie struktury sterowania przez krzem.

Przyczyny blokad na granicy przesyłu informacji.

Komnaty naszej egzystencji.

Zagadnienie grawitacji.

System kontroli Prawa przez Enigmę Ziemi.

Wytwarzanie lekarstwa na entropię Wszechświata.

Mechanizmy warunkujące o śmierci.

Co umożliwia przedłużenie życia? – KARMA

Ekrany wizualizacji obrazów.

Tkanka neuronowa jako wzmacniacz dla...

Mechanizm tworzenia stanów psychicznych.

Mechanizmy działania głośni.

Taśma naszej drogi życiowej.

Stopa i jej system receptorów sterujących.

Połączenie ciała materialnego ze Świadomością.

Podłączanie nowej Świadomości do systemu sieci.

Aborcja.

Jak obca Świadomość staje się ziemską.
Zakończenie.

_________________
2Kor 10/4,5 oręż którym walczymy, nie jest cielesny ma moc burzenia warowni dla sprawy Bożej;
nim unicestwiamy złe zamysły
i pychę, podnoszącą się przeciw poznaniu Boga
i zmuszamy wszelką myśl do poddania się w posłuszeństwo Mesjaszowi


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ROZMOWY trzeciego MILENIUM
 Post Napisane: 8 września 2012, o 14:50 
Offline
admin
admin

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 14:33
Posty: 1471
Transformacja teologii w kontekście nauk ścisłych
czyli

Dualizm Prawdy.




Przez tysiąclecia rozwoju człowieka w różnych społecznościach rozsianych na ziemi dociekano – jaki może być sens życia człowieka?
Przeminęło wiele istnień ludzkich, wielu filozofów trudzących się nad rozwiązaniem tego problemu nie dożyło czasów, w których można by odpowiedzieć na to pytanie posługując się zgromadzonymi przez badania naukowe danymi doświadczalnymi.



Odpowiedź na to pytanie jest zaskakująco prosta otóż – życie człowieka na ziemi nie ma sensu!
Jest jedynie najlepszym wyborem pomiędzy stworzonymi możliwościami bytu – przestrzeniami – stanami egzystencji, bo Bóg stwarzając człowieka powiedział, że „to jest dobre”, a jeśli ON tak powiedział to nie może człowiek wymyślać niczego lepszego.



Końcowy fragment Ew. św. Mateusza mówi: „Idźcie tedy i czyńcie uczniami wszystkie narody”…, oraz „Idąc na cały świat, głoście ewangelię wszystkiemu stworzeniu”.



Przez blisko 1500 lat „świat” to tereny Ziemi pozbawionej kilku dość dużych obszarów znanych obecnie, czy o tych kontynentach mówił Jezus?
Bo właśnie w myśl tych słów głoszono tam Chrześcijaństwo zabijając mieczem i niszcząc ogniem.



Rozpocznijmy czasy bardziej cywilizowanej formy krzewienia chrześcijaństwa w kontekście wiedzy naukowej wszystkich dostępnych dziedzin, choć w wielu przypadkach intencją tworzenia nowoczesnej nauki jest udowadnianie Życia bez udziału Boga.
Wychodząc od odmiennych założeń początkowych wykorzystując obowiązujące doświadczenia naukowe można w połączeniu z wiedzą Objawioną wykreować nową wizję człowieka.



Dorobek cywilizacyjny nauk humanistycznych i technicznych jaki dokonał się od zaistnienia człowieka na ziemi, jego dążenia do odkrycia swej Istoty, były planem prowadzącym do poznania działania Procesora, który jest źródłem tworzenia jego myśli i doznań psychicznych.



Treścią poniższego przekazu jest uzmysłowienie człowiekowi, że nie jest problemem kwestia czy istnieje Bóg i wiary w Niego, czy fakt Jego nieistnienia, gdyż nawet pogańskie i prymitywne ludy poprzednich cywilizacji wierzyły w Boga.
Wiarę należy dać kwestii Wiedzy o Sferze Jego działania, trzeba uwierzyć w mechanizmy, poprzez które może się objawić w człowieku.



Jego polem działania są elementy odpowiedzialne za sterowanie na wszystkich poziomach i przestrzeniach, które Jego Prawa stworzyły.


[u]
Każda wykonywana przez człowieka czynność wynika z jego stanu psychicznego
[/u]
(o ile oczywiście nie zostanie do niej przymuszony siłą), nawet fakt czy dojdzie do dalszej czynności czytania przedstawianych treści.
Nauka przekazana przez Jezusa i Nasza sprowadza się do wyjaśnienia, że stan psychiczny jest stanem narzuconym przez mechanizmy wbudowane w konstrukcję człowieka.

Najważniejszy przekaz z Ewangelii mówiący o „Wyzwoleniu się z NIEWOLI” dotyczy opanowania, zablokowania i zniszczenia tych mechanizmów, jeszcze raz powtórzę – wyzwolenia się z mechanizmów narzucających stan psychiczny.

Zadaniem świadomości powinna być umiejętność logicznej oceny sytuacji na podstawie posiadanej wiedzy, np. o konsekwencjach wynikłych z łamania obowiązujących praw i odpowiednie wynikające stąd ukierunkowanie swoich czynów, gdzie elementem wykonawczym jest ciało materialne.



Obecnie obowiązująca nauka w zakresie wiedzy o Świadomości została skierowana w kierunku udowadniania, że jej źródłem jest mózg.
I z tego faktu wynika kilka logicznych konsekwencji, że jeśli nie ma mózgu, to nie ma istnienia, świadomości i myśli, czyli nie ma Ja, a co za tym idzie nie istnieje odpowiedzialność za czyny dokonane w życiu na Ziemi.



Każdy, kto wyznaje wiedzę o myśleniu mózgiem jest wrogiem Boga, jest ateistą i za każdy swój czyn zostanie po śmierci mózgu rozliczony, bez względu na fakt, w co wierzył.



Nauka penetrując najgłębsze przestworza struktur biologicznych w ciele człowieka doszła do postawienia pytania: po co jest cały człowiek w strukturze makro skoro cała istota życia koncentruje się w strukturach transkrypcji DNA?
Czy struktura makro jest tylko opakowaniem dla genów, które decydują jak będzie wyglądać to opakowanie?



Aby to pięknie wytłumaczyć ludowi znaleziono temat zastępczy, że to wszystko jest potrzebne do zbudowania mózgu, który jest siedliskiem myśli i steruje wszystkimi procesami.
Proste i jedyne wytłumaczenie, lecz niestety całkowicie mijające się z Prawdą Tworzenia.



To właśnie na poziomie sterowania strukturami DNA istnieje największa Świadomość, bo te miejsce jest siedliskiem Boga Zastępów.
O ile człowiek w swej postaci makro może zdobywać kosmos i podbijać inne planety to nigdy nie spotka tam Boga „twarzą w twarz”.
A można tego dokonać jedynie posiadając ciało fizyczne i Ja – Świadomość zbudowaną z pola (elektromagnetycznego), inaczej Energii i Informacji.



Poznano dokładnie anatomię człowieka i wiele jego funkcji w działaniu fizjologicznym jak również wiele reakcji organizmu w sytuacjach stresowych, patologicznych czy sztucznie wywołanych. Odwołam się tutaj do jednego z takich zjawisk.



Otóż istnieje w mózgu zbiór komórek zwanych płacikiem ciemieniowym, którego wycięcie – uszkodzenie powoduje sytuację, że człowiek nie zdaje sobie sprawy z istnienia drugiej połowy ciała, inaczej mówiąc z jego świadomości zostaje wycięta część przestrzeni.
Jeśli czyta książkę to tylko połowę strony, goli połowę twarzy i dba tylko o jedną stronę ciała.
(Fizjologia William F.Ganong str. 335)



Istnieje również inna grupa komórek w istocie szarej mózgu (jeszcze nie nazwana), która zostaje uaktywniona w odpowiednim czasie rozwoju człowieka i jej aktywacja powoduje zjawisko odczuwania dodatkowych przestrzeni wypełnionych również obrazami i dźwiękami, których inni nie potrafią dostrzec.
Ludzie ci są najczęściej uważani za niezrównoważonych psychicznie, bądź w najlepszym przypadku nazywa się ich wizjonerami i za wszelką cenę otoczenie chce ich zrównać z ogółem głuchych, niemych i ślepych.




Przedstawiona w wykładzie nowa Wiedza na temat budowy i działania Świadomości została zapisana w tych dodatkowych przestrzeniach, które są w tej chwili odkrywane metodami matematycznymi.



Pismo Św. jest zbiorem wszystkim znanych liter, lecz obrazy tam przedstawione, zapisane mogą być odczytane jedynie przez osoby widzące przestrzeń, a nie jak u wszystkich normalnych, którzy widzą jedynie symulację tzw. zetowej (wektora z).




Proponuję spojrzenie na odmienny sposób interpretacji ogólnie znanych zjawisk przyrody. Wychodząc z innych założeń podstawowych można dojść do zupełnie odmiennych (przeciwnych) wniosków końcowych, które pozostają w zgodzie z rezultatami doświadczeń naukowych.



Zapraszam do lektury o Istocie człowieka, wiedzy przedstawiającej i udowadniającej dualizm człowieka, jako oddzielne cząstki somy i psyche.

Podtytuł i dodatkowy motyw przewodni może również brzmieć – „Dlaczego człowiek staje się swoim zabójcą?”
http://rozmowy.all.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=26&Itemid=39

_________________
2Kor 10/4,5 oręż którym walczymy, nie jest cielesny ma moc burzenia warowni dla sprawy Bożej;
nim unicestwiamy złe zamysły
i pychę, podnoszącą się przeciw poznaniu Boga
i zmuszamy wszelką myśl do poddania się w posłuszeństwo Mesjaszowi


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 8 września 2012, o 14:50 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strona główna forum » OFF TOPIC » ROZMOWY trzeciego MILENIUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL