Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » OFF TOPIC » ROZMOWY trzeciego MILENIUM
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: VI-PROROK WOLNA WOLA
 Post Napisane: 9 września 2012, o 18:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 13857
Rozdział VI

Kim był Prorok, Wolna Wola
.


Chyba nikt nie wątpi w fakt posiadania Wolnej Woli przez Jezusa.

W trakcie swego życia poprzez pewne słowa i czyny dokonuje zaprogramowania kilku ważnych dla ludzkości Praw, które będą na całym świecie respektowane przez Zastępy i przez nie realizowane do wykonania.

Robi to z dwóch pozycji – pierwsza jak wyżej w świecie makro oraz drugiej w czasie Trzech Dni gdy wchodzi do Morza Informacji, Otchłani, gdzie znajduje się Jednostka Centralna(komputer) sprawująca kontrolę nad całością informacji Ziemi i wprowadza Nowe Prawa.

Dokonuje zaprogramowania uzupełniając Prawa, których wyjaśnienie daje w naukach zawartych w Ewangelii.

Mówi – „przecież dlatego przyszedłem na tę godzinę” Jan 12,27.
Te dni to czwartek, piątek i sobota, w niedzielę jest wolny od swoich obowiązków.
Zastępy działają w pewnej części przestrzeni, w której zostają uruchamiane wszystkie mechanizmy sterujące życiem po tej stronie życia.

Główne przestrzenie są cztery, dzieląc się potem na 11 i do dokładnych wyjaśnień ich funkcji dojdziemy w dalszej części wykładu w temacie budowy świątyni.

Wszystkie dziwne czynności, które wykonują prorocy na polecenie słyszanych słów Wyroczni, czy Boga Zastępów (Ezechiel), np. wypowiadanie przez nich słów „proroczych” jest porozumiewaniem się z Jednostką Świadomości znajdującą się w Morzu – inaczej komputerem, nazywanym Enigmą.
Przenoszeniem do niej oprogramowania, pośrednictwem do przestrzeni Zastępów, aby odpowiednio respektowały i kierowały wykonaniem scenariuszy zdarzeń w danym rejonie zamieszkiwania społeczności, a także na całej Ziemi.

Taką widzialną formą porozumiewania się z Informacjami wyższych lub niższych poziomów są gesty w formie polewania głowy oliwą, wodą, namaszczanie, obrzędy przy ołtarzu, podniesione ręce Mojżesza w walce z Amalakitami II Mojż.17,8–13, strzelanie z łuku i uderzanie strzałami o ziemię (II Król.13,15–19), mające przynieść zwycięstwo społeczności.

Stosowano odpowiednie gesty uaktywniające programy ochrony przed żywiołami Ziemi, ale również można uruchomić programy niszczące za pomocą klęsk głodu czy suszy, za nieposłuszeństwo względem obowiązujących Praw.
Np. „Symboliczne ukazanie wygnania ludu” Ks. Ezechiela rozdz. 12, zburzenia Jerozolimy, wygnania do niewoli i inne sceny.

Usytuowanie proroków w pozycji pośredniczącej to tylko połowa ich możliwości, gdyż drugim aspektem ich umiejętności jest samodzielne tworzenie rzeczywistych zdarzeń.


Prorok to nie człowiek, który odczytuje przyszłość, lecz ją tworzy,
gdyż jest człowiekiem o Wolnej Woli,
która objawia się tym, że można wpływać i decydować o zjawiskach lub wydarzeniach, które mają nastąpić, według wielu podanych przykładów.

Wolną wolę człowiek stracił w momencie wyrzucenia go z raju i nie jest to możliwość wyboru pomiędzy dwoma teoretycznymi zdarzeniami, i czekania na rezultat wyboru, gdyż jest niewiadomy, lecz właśnie wyznaczenie efektu końcowego, bez interesowania się drogą jego osiągnięcia.
Możliwości takie były i są dostępne jedynie pojedynczym osobom, ale wyjaśnieniem mechanizmów takich możliwości zajmę się przy problemie czasu i jego tworzenia.

Fakt, że na którymś z soborów Kościoła katolickiego grono ludzi nie znających zagadnień uchwaliło, że człowiek wyrzucony z raju stracił nieśmiertelność i inne atrybuty Synów Bożych, a pozostała mu wolna wola, niczego w istocie faktu nie zmieniło.

Po prostu nie rozumiano zjawiska.

Wpajanie społeczności wiedzy, że każdy posiada wolną wolę przynosi ogromne szkody,
gdyż pomylone to być może z „wolnym” wyborem, a na dodatek tenże wybór nie jest wolny, musi być ograniczony do dwóch dróg wyboru.
Idąc dalej należy powiedzieć, że w życiu istnieje nie wolny wybór, a obowiązek wyboru, z którego nikt się nie wymiga.

Można oczywiście przyszłość jednie przepowiedzieć , bo jest zapisana w formie symbolicznego scenariusza zdarzeń i ich powiązań, jak to robią Widzący, (jasnowidze) np. przepowiednia dotycząca losów Izraela Ks. Liczb 24,1–24, przepowiednie Jakuba dla synów I Moj.49, czy przepowiednie Ojca Pio, ks. Klimuszki, Edgara Cayce'a, nie opuszczając w wyliczance trzech sławnych przepowiedni z objawienia Maryi, ale jest to tylko odczyt.

Jego zakres zależy od rozwoju duchowego – poziomu dostępnych informacji osoby czytającej, ale nikt nie jest w stanie stwierdzić, czy przepowiadając tworzy przyszłość, czy odczytuje.
Uprawianie astrologii i wróżenia w dawnej społeczności żydowskiej było zabronione i karane.
Jezus wyraźnie zakazuje wychodzenia poza zapisane wydarzenia, gdy jego uczniowie chcą ściągnąć ogień z nieba na nieprzychylną im społeczność Łuk.9,54–56,

lecz dla Piotra tworzy sytuację, by się trzy razy zaparł.

Uspokojenie wzburzonego morza, a następnie przeniesienie łodzi z dużej odległości do brzegu Jan 6,16–21, to korzystanie z Wolnej Woli.

Wiadomo, że są zaklęcia i używanie ich pozwala na zmianę pewnych sytuacji według życzenia wypowiadającego, czyli kogoś, kto nabył prawo ich stosowania, lecz te same słowa nie działają w ustach każdej przypadkowej osoby.

Trzeba usta zasilić odpowiednią energią, którą uzyskuje się stojąc jedną nogą na Morzu, a drugą na Lądzie, wg słów Objaw.10,2
I postawił prawą nogę swoją na Morzu, lewą zaś na Lądzie”,
czyli na informacji i prochu.


Postawienie nóg w pozycji odwrotnej daje też energię, ale o mniejszym skutku działania i jest działaniem określonym mianem Czarnej Magii, ale nie tylko z tej przyczyny następuje taki podział, co zostanie wyjaśnione.

Jedną z form zapisywania informacji, programów, aby je móc przenosić i odczytywać w odpowiednim miejscu jest tzw. „książeczka”.

Słowo to nie jest obrazem dzisiejszej formy złożonych kartek, lecz taśmą nawiniętą na dwa walce, podobne do kasety magnetofonowej, filmowej, jednak bardzo szeroka, a obraz taki został uwieczniony w wyglądzie dawnej Tory.

Odczytywanie odbywa się przez zjedzenie jej i wypowiadanie przez usta zapisanych programów czy przepowiedni,

„Wziąłem więc książeczkę z ręki anioła i zjadłem ją…. I powiedziano mi: Musisz znowu prorokować o wielu ludach i narodach” Obj.10,10–11, Ezech. 3,1–4.

Taka funkcja odbywa się w trakcie normalnego spożywania posiłków i znaczącą rolę w tym procesie odgrywają zęby, najpierw inną mleczne, a potem inną stałe.
Może to np. dotyczyć programów odpowiedzialnych za metabolizm wewnętrzny komórek oraz istotną rolę odgrywają braki w uzębieniu.
http://rozmowy.all.pl/index.php?option= ... &Itemid=45

_________________
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 9 września 2012, o 18:18 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strona główna forum » OFF TOPIC » ROZMOWY trzeciego MILENIUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL