Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » OFF TOPIC » ROZMOWY trzeciego MILENIUM




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: TO czasy KŁAMSTWA NAUKOWEGO
 Post Napisane: 8 maja 2016, o 10:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Poniższy teks stanowi przewodnią informację dla całego forum i równocześnie wnioski końcowe po 30 latach pracy nad tematem.

Zapisy na forum w pewnym momencie musiałem zakończyć.
Napotkałem barierę, której nie można na obecne czasy pokonać.

TO czasy KŁAMSTWA NAUKOWEGO wpojonego przez tzw. ateistów dysponujących szeroko rozwiniętym aparatem naukowym rozdzielającym tytuły naukowe tylko swoim adoratorom. Oczywiście to tylko przykrywka dla kryjącego się w esencji działania Systemu Operacyjnego.
Jak pisałem, naukowcy zawsze dążyli do poznawania mechanizmów służących udowadnianiu jakoby Człowiek powstał bez udziału Boga czyli z chaosu.
Jednak jest w tym jakieś działanie i nawet idąc po pewnych wybojach i błędach można znaleźć okruchy prawdy.
Doszedłem do etapu badań gdzie stwierdziłem, że naukowcy w swoim rozpędzie kłamstwa, niedomówień i wypaczania prawdy doświadczalnej przez teorie wyssane z „palca” UDOWADNIAJĄ ISTNIENIE BOGA.
Istnieje i druga grupa poszukiwaczy Boga, Prawdy i Esencji Istoty Rzeczywistości, zawodowo do tego przygotowana, ale nic w tym kierunku nie robiąca. Nie chce wykorzystać takiego rewelacyjnego osiągnięcia ateistów dla swoich celów, zwalcza ten najważniejszy dowód, jednak z prostego powodu - swojej głupoty, niekompetencji edukacyjnej i chyba PYCHY, blokują aby ktoś obcy, nie z ich grona, miał prawo do nauczania o Istnieniu Sił Kreacji.

Czego dotyczy odkrycie?
- od 25 lat zwracam się do wielu pracowników naukowych (obu grup) w znaczących jedenastkach badawczych z różnymi tytułami naukowymi z jednym prostym problemem, który nie znalazł wyjaśnienia w literaturze fachowej.
Dotychczas nie uzyskałem odpowiedzi, każdy pytany odsyła do "kolegi" lub w ogóle ignoruje pytającego.


OTO wysyłana treść zapytania;

"chciałbym prosić o wyjaśnienie zasadniczego problemu fizycznego, na którym TO bazuje cała obecna nauka o człowieku w wielu dziedzinach jego konstrukcji.

pytanie:
zgodnie z jaką zasadą fizyczną prądy z neuronów przechodzą przez 5 warstw elektrolitu, aby ukazać się w pomiarach, które zostają analizowane jako działanie odpowiednich pól neuronowych. dokładnie ułożonych oczywiście pod punktami aktywności elektrycznej?
czy jeśli badamy prądy EEG i polejemy głowę wodę otrzymamy jakieś wyniki? - bo w tenże sposób działa warstwa pod skórą zasadniczą.
problem dotyczy oczywiście również zapisu EKG.
istnieją dowody wielu zapisów wskazujących na zawały, ale nieadekwatnych do istoty sprawności serca wykazanych badaniem krwi.
NIE kwestionuję FAKTU istnienia aktywnych prądów na skórze jednak nie wynikają one z wnętrza czaszki, serca ... a ich źródło opisałem.”

O zagadnieniu tym już w kilku miejscach i w różnych czasach pisałem na forum (szczególnie temat „Problemy fizyczne”)
Trudno jest udowodnić, że zapis EEG czy EKG jest niezgodny ze stanem faktycznym badanej substancji organu. Przy bezpośrednim podłączeniu elektrod coś tam wskazuje lub nie i można wizualnie np. stwierdzić, że tkanka jakiegoś płata neuronowego, serca jest po prostu niedokrwiona, martwa, lub zdrowa.
Sprawa jest całkowicie odmienna w sytuacji zamkniętych powłok. Można zapis dowolnie interpretować jako działanie pola X1, X2...Xn, (opowiadanie bajek) nikt nie sprawdzi lecz tylko porówna swoją wiedzę wyczytaną z wiedzą lekarza.
Jednak w pewnym szczególnym przypadku przy badaniu EKG dość szybko można sprawdzić prawidłowość analizy zapisu z faktyczną sytuacją stanu serca.
Osobiście kiedyś robiłem sobie badanie, ot tak, bez specjalnej konieczności zdrowotnej tegoż organu.
Wyszedł zapis jakoby był to stan przedzawałowy, wszystkie określone naukowo załamki tego (opisanego) stanu. Dodam dla wyjaśnienia, że w swoich poszukiwaniach zapoznałem się z ponad setką zapisów wraz z komentarzem specjalisty.
Sytuacja jednak wyglądała w ten sposób, że byłem mocno zestresowany wizytą w gabinecie i dość poważnym zranieniem wywołującym ból, nie dotyczyło to w żadnym wypadku serca, wpływało jedynie na zmiany prądów na skórze.
Spotkałem się również z innym przypadkiem, że ból około sercowy, dał sygnał lekarzowi do wykonania EKG, które wykazało ostry zawał. Lekarz mówi, „wzywamy karetkę”, pacjent odwieziony zostaje na oddział ratunkowy.
Leży cały dzień, zrobiono badanie krwi aby skontrolować czynniki rozpadu tkanek, jaki jest stan serca. Okazuje się pod koniec dnia lekarz mówi - „ może pan iść do domu i może zostać, nie wiemy co jest, zapis wskazuje na zawał badanie chemiczne czynników krwi wyklucza zawał”. Pacjent poszedł do domu. Potem umówił się na badanie do p. prof. leczącego wielkie osobistości, po zrobieniu badania prof. załamuje ręce i drapie się w głowę bo nie potrafi odczytać co wykres przedstawia. Nie pasuje mu do żadnego znanego zapisu czy jednostki chorobowej.
„Pacjent” czyli mój znajomy ma się świetnie i gdy mu wyjaśniłem, dlaczego nie występuje korelacja między zapisem, a stanem faktycznym dał sobie spokój z dalszymi badaniami.
Jest i sytuacja odwrotna dokładnie opisywana przez gazety w znaczącej ilości gdzie wykres nic krytycznego nie wskazuje, a pacjent w kilka godzin po tym umiera na zawał.
Współczuć można tym co dają się potem nabierać na statyny, ale to już inny temat.
Tak jest właśnie, - zapis w wielu wypadkach nie wskazuje stanu faktycznego narządu w tym określonym czasie, może natomiast być przyczynkiem do pewnego zastanowienia nad zmianą trybu życia.
Istnieje wiele przyrządów do elektronicznego wykrywania chorób, ich dokładnej analizy i najśmieszniejsze jest, że w kilka minut podawania (przeciw) prądów są w stanie wyleczyć każdą chorobę – jak zapewniają konstruktorzy tych aparatów.
Wszystko przebiega w sferze Aury, nie ma nic wspólnego ze stanem ciała materialnego i kierunek rozwoju jest taki, że te zależności powinny się zmniejszać.
Dokładnie opisałem temat przy omawianiu Aury.

I tu dobiegamy do wniosków rozpoczętego tematu.
Żadne pola - prądy badane technicznymi przyrządami na powierzchni skóry nie wychodzą z wnętrza ciała i nie stanowią dowodów na działanie organów.
Prądy występują, ale ich źródło jest poza ciałem i każdy uczony uznający istnienie tylko ciała jako maszyna samonapędzająca się jedzeniem udowadnia, że oficjalna nauka zwana fizyką jest jedną wielką brednią.
A następny ważny dowód, to fakt, że żadne pole elektromagnetyczne ze statku podwodnego (czyli łączność radiowa) nie wydostaje się na powierzchnię morza. Jego skład jest identyczny z elektrolitami ciała, a odległości czy inaczej grubość warstwy elektrolitowej jest porównywalna do kilku tysięcy metrów zanurzenia statku.

A jeśli nie ciało generuje prądy – TO CO?
Konstrukcja KREATORA – CO NALEŻAŁO UDOWODNIĆ.

Temat „król jest nagi” na akademickim forum przez rok nikt nie zareagował.
www.nfa.pl/news.php?id=8288
http://www.nfa.pl/news.php?id=8288

pytanie było na forum fizycznym www.electrino.... przez długi czas, przeczytało go ponad 12 000 osób (specjalistów chyba) bez odpowiedzi, w końcu napisałem temu „fizykowi” krytycznie o jego wiedzy (pisał o antenkach w neuronach) i musiał skasować całość.

Tak więc nie ma co dalej ciągnąć zagadnienia świadomości i wyjaśniać, bo bez zmiany podstaw myślenia niczego się nie przeforsuje. Chodzi oczywiście o WYZWOLENIE z narzucanych stanów psychicznych.
Idę na zasłużoną emeryturę.
Na ten czas jak napisano w Piśmie - "pieczęcie zostały złamane"
pozostałe tajemnice przekażę przy następnym pobycie ....

http://lifechip.pl/index.php/kunena/obs ... -i-wnioski

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 8 maja 2016, o 10:01 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strona główna forum » OFF TOPIC » ROZMOWY trzeciego MILENIUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL