Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » ADMINISTRACJA » UWAGI--OGŁOSZENIA--skargi




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: kasowanie postow
 Post Napisane: 30 września 2014, o 08:54 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
zostal wykasowany moj post, ktory wczesniej jednak zostal edytowany , z powodu rzekomej prowokacji.


Takze jesli cos komus zawinilam prosze mi wybaczyc, co i ja robie notorycznie pomimo, ze macie sie za dobrych, a nawet lepszych.

Prosze nie kasowac tego postu. Jest to moj ostatni post tutaj.

usunięto wszystko co służyło ku prowokacji do atakowania
Zakaz § 4

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Ostatnio edytowano 1 października 2014, o 07:57 przez anawa, łącznie edytowano 1 raz
.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 30 września 2014, o 08:54 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: kasowanie postow
 Post Napisane: 30 września 2014, o 09:20 
Offline
admin
admin

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 14:33
Posty: 1471
agnieszka napisał(a):
zostal wykasowany moj post, ktory wczesniej jednak zostal edytowany , z powodu rzekomej prowokacji.

Uwazam, ze edytowanie postow i zarzucanie prowokacji jest nieuczciwe tak samo jak kasowanie postow.

Proponuje, by nie edytowac postow i nie kasowac, szczegolnie, ze to sie dzieje tylko wobec moich postow, w ktorych nic zlego nie ma, a ze Was prowokuje do zlosci juz sama moja osoba to bedzie lepiej jak stad odejde.

Chce jednak powtorzyc to co napisalam w moim wykasowanym poscie, ze wybaczam userowi RP oszczerstwa, ktore miota pod moim adresem, pubiczne oczernianie mnie co jest karalne, brak dobrej woli by to wyjasnic, ale chec i domaganie sie karanie, pomimo bezzasadnego ukarania mnie juz karniakiem. Po prostu nienawisc, obluda i falsz.

Slowo "spolka", ktore uzylam, ktore to wprawilo w zlosc i za ktore dostalam karniaka i domaganie sie statusu trolla nie jest zadnym obrazliwym slowem takze nie ma powodu do obrazy.

Ponadto kolejny raz wyciaganie przez usera RP starych zakonczonych spraw sprzed ponad roku, ktore wyjasnialismy sobie na priv.,ktore nawet juz tutaj wyjasnialam, jes tpo prostu podloscia i szukaniem zwady.

Zarzucanie mi atakow i agresji, ponizania i obrazania bez udowodnienia, a ktorych nie ma.

Nie moge tego zrozumiec jak ludzie majacy sie za wierzacych moga tak postepowac.
Wybaczam nieucziwosc i podlosc nie pierwszy raz zreszta i zostawiam to Bogu. On jest Sedzia i to sprawiedliwym, pomsta do Niego nalezy i On odda kazdemu sprawiedliwie.

Mam czyste sumienie, nie zrobilam nic zlego umyslnie, przyszlam z dobrymi intencjami w ktore sie nie wierzy. Niemal wszystko odbierane jest jako prowokacja. Ja natomiast nie mam zamiaru udowadniac, ze nie jestem wielbladem, bo i nie widze sensu.

Takze jesli coz zawinilam to tak jak efroni cytowal obowiazkiem osoby majacej sie za wierzaca jest wybaczenie by i Bog jej wybaczyl.

Takze jesli cos komus zawinilam prosze mi wybaczyc, co i ja robie notorycznie pomimo, ze macie sie za dobrych, a nawet lepszych.

Prosze nie kasowac tego postu. Jest to moj ostatni post tutaj.


Po raz kolejny robisz to samo , ponownie prowokujesz .
agnieszka twój post jest tutaj został usuniety z wątku do kosza i nie sadze ,ze go nie widziałas bo jest widoczny i nick i data .
.
viewtopic.php?f=89&t=2072

Co do powyższego twojego wpisu to BĘDZIE 'oczyszczony' z wszystkiego co prowokuje
do kłótni.

Zostanie tak długo by mozna go przeczytac bez domysłów co w nim pisałas .
I tak bedzie za kazdym razem az sie NAWRÓCISZ .

Powiem krótko zostaw RP w spokoju nawet o sobie nie wspominajcie !
Nie mozesz niczego proponowac chyba ze jako Admin na swoim forum ,
ale Tu nie poniewaz robisz to z kłótliwości i jako 'nagonka na innych .

Moja propozycja jest tak - jest wiele tematów gdzie mozesz sie wykazac
w Pokoju Bozym
Moze piesn ,moze wiersz ?
A reszte zostaw bo cie przerasta .

agnieszko nie wybaczaj komus swoich grzechów ,wybacz sobie ,wtedy znajdziesz Pokój Boży.

_________________
2Kor 10/4,5 oręż którym walczymy, nie jest cielesny ma moc burzenia warowni dla sprawy Bożej;
nim unicestwiamy złe zamysły
i pychę, podnoszącą się przeciw poznaniu Boga
i zmuszamy wszelką myśl do poddania się w posłuszeństwo Mesjaszowi


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: kasowanie postow
 Post Napisane: 1 października 2014, o 04:45 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
Mam sie nawrocic ?, ok !
Jestem gotowa sie nawrocic gdy wykazecie mi moja rzeczywista wine.

wpis prowokujący usnięto wina patrz
Zakaz § 4 regulamin

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Ostatnio edytowano 1 października 2014, o 07:54 przez anawa, łącznie edytowano 2 razy
.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: kasowanie postow
 Post Napisane: 1 października 2014, o 08:27 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
mhm..., rozumiem juz co znaczy , ze mam "nawrocic sie " .... :D

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: kasowanie postow
 Post Napisane: 1 października 2014, o 16:12 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
Zakaz § 4 regilamin- usunięto

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Ostatnio edytowano 1 października 2014, o 17:35 przez anawa, łącznie edytowano 1 raz
.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: kasowanie postow
 Post Napisane: 2 października 2014, o 01:45 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
Prawdziwa cnota krytyki sie nie boi, (...§ 4 ...)

Zakaz § 4 regilamin-prowokowanie do kłótni -

_________________
wierze, ze PAN BOG nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest JEZUS CHRYSTUS, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, CHRYSTUS, DUCH SWIETY objawiony w ciele ludzkim (sarx), Syn Bozy, Syn Czlowieczy. Wierze, ze OJCIEC jest w SYNU, a SYN w OJCU.


Ostatnio edytowano 2 października 2014, o 06:35 przez anawa, łącznie edytowano 2 razy
.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 2 października 2014, o 01:45 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strona główna forum » ADMINISTRACJA » UWAGI--OGŁOSZENIA--skargi


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL