Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » OFF TOPIC » Wierzyc nie wierzyc » ISLAM




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Szturm na Europę. Czy nadchodzi dzień X?
 Post Napisane: 14 kwietnia 2016, o 11:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18360
Juz gdzies wklejałam o Dniu X ale nie moge odnaleść ,zatemm wklejam podobne w tym temcie
____________


Szturm na Europę. Czy nadchodzi dzień X?
(WIDEO)

Z Niemiec płyną przerażające głosy o „dniu X”.
Poniżej wybrane fragmenty oraz materiał wideo.
Komentarz pozostawiamy Państwu.

(…) Wedle informacji, które sam otrzymałem w lecie od poufnych źródeł, które już teraz zostały zneutralizowane i nie wiadomo czy żyją czy gdzieś się ulotnili, że do Hamburga i Bremerhaven przybiły statki pełne broni, gdzie były całe kontenery pełne broni z Ameryki i to samo wydało się też pod koniec lata w Grecji gdzie odkryto cały statek pełen broni i nagrano to kamerą. Otwarto tam jeden kontener ale podczas przeszukiwania stało się to jasne, że był to cały statek pełen broni ale to zostało zbagatelizowane; można to jeszcze zobaczyć na youtube. W lecie jeszcze w to nie wierzyłem i myślałem, że to wszystko się jeszcze ustabilizuje ale teraz już widać, że to plotki jednak są prawdą. Rozmawiałem później z przyjacielem, który zna generała broni w Bundeswehrze i który ma przyjaciela w MID (Military Intelligence Digest) i ten opowiedział, że w sierpniu 2015 doszło do wypadku gdzie ciężarówka wjechała w kolumnę samochodów i było to gdzieś w Hesji i powypadał ciężki sprzęt wojenny różnego rodzaju: pancerfausty, broń… i to nie jakaś tam broń pneumatyczna tylko ciężka broń wojenna. Policja natychmiast tam wszystko ogrodziła a 45 minut później przyjechało wojsko amerykańskie i odesłało niemiecką policję do domu. Potem przyjechała przyczepa niskopodłogowa i załadowano tam na nią całą ciężarówkę a broń została zebrana i wszyscy zniknęli… (…)

(…) Doszła do mnie jeszcze jedna informacja bo jeden z moich przyjaciół pracował w takiej grupie opieki nad uchodźcami tutaj w Hamburgu i on powiedział: Słuchaj, ja rozmawiałem tu z paroma ludźmi bo oni znali angielski i można było z nimi pogadać i byli to Arabowie czy to byli Syryjczycy tego nie wiem ale byli to Arabowie i oni powiedzieli: „jesteśmy tu by was zabijać; czekamy na nasz dzień X” – powiedzieli ci młodzi mężczyźni do opiekuna uchodźców – mieli względem siebie dość dobry stosunek i byli „cool” a broń jest tu schowana gdzieś w pobliżu w starych magazynach Bundeswehry itp. I jak ją dostaniemy to zaczniemy zabijać niewiernych. To będzie synchronizowane przez smartfony, które pochodzą od Carlosa Slim z Meksyku i zostały najczęściej rozdane na granicy (…)

(…) Myślimy tutaj o tych 80% samotnych, agresywnych młodych mężczyznach między 20-tym a 35-tym rokiem życia, którzy nie wyglądają tak jakby byli uchodźcami ze względów ekonomicznych bo tylko żądają, żądają i jeszcze raz żądają i tutaj przyszli z takim zadaniem, że jest tutaj łup do zdobycia czy dom czy coś innego. A w mediach jest to bagatelizowane i pokazuje się kobiety i dzieci ale to są tylko małe segmenty w mediach a jak się tak przyjrzeć to jest to kamuflaż, bo reszta to sami mężczyźni – i wyglądają jak dobrze wyszkoleni i dobrze wyżywieni żołnierze – w wiadomościach widziałem jak podciągają się na belkach stropowych; oni utrzymują dobrą kondycję i to też stwierdził ten młody człowiek (opiekun uchodźców) a współpracownik wywiadu to potwierdził, że dojdzie do przemarszu, który jeszcze nie jest zakończony i dlatego jeszcze ich tu więcej przychodzi bo brakuje jeszcze paru bojowników Kaliban (…)

(…) A o gwałtach nie muszę już wcale mówić bo ich liczba jest bardzo wysoka; Szwecja była numerem 1 na liście i możliwe, że Niemcy za niedługo dogonią Szwecję a nic się nie zgłasza i nigdzie się o tym nie pisze a gwałciciele zostają następnego dnia wypuszczeni przez sądy.
Jest takie tajne polecenie dla sędziów by obcokrajowców wypuszczać a Niemców ukarać z całą surowością prawa – to jest takie wewnętrzne polecenie i widzę, że się to potwierdza. Azylant dostaje tutaj (do) 1050 euro zasiłku plus mieszkanie i darmową opieką medyczną. To jest więcej niż zarabia sprzedawczyni z dwójką dzieci.
/
Dzień X - Szturm na Europę


_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 14 kwietnia 2016, o 11:53 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Szturm na Europę. Czy nadchodzi dzień X?
 Post Napisane: 11 września 2016, o 10:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18360
W Niemczech czeka na rozkaz do ataku kilkuset uśpionych dżihadystów!

niedziela, 11.09.2016, 12:31
W Niemczech "drzemie" i czeka na rozkaz Państwa Islamskiego co najmniej 520 przeszkolonych dżihadystów zdolnych do samodzielnego ataku albo do udziału w grupie terrorystycznej - ostrzegł minister spraw wewnętrznych Thomas de Maiziere w wywiadzie dla dziennika Bild.

Kolejne 360 osób pozostaje w bliskich kontaktach z "potencjalnymi zamachowcami" i być może tworzy ich zaplecze logistyczne.

Według Thomasa de Maiziere najgroźniejsze są jednak "fanatyczne samotne wilki".

Ci zradykalizowani ludzie są znacznie trudniejsze do wykrycia od siatek terrorystycznych i praktycznie nie wiadomo ilu ich jest i jakie mają plany.

(rav)
http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/ ... zihadystow

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szturm na Europę. Czy nadchodzi dzień X?
 Post Napisane: 24 października 2016, o 15:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18360
PARIS 2016: Scenes from the Apocalypse - African Mass Immigration ruins Streets of France


....
dziwne bardzo dziwne ,zaprosic zeby niszczyli ?

stolica kultury, sztuki i porządku ...? czy pokazała prawdziwe oblicze od podszewki

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 24 października 2016, o 15:55 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strona główna forum » OFF TOPIC » Wierzyc nie wierzyc » ISLAM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL