Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » OFF TOPIC » Wierzyc nie wierzyc » ISLAM




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Straz Rewolucyjna Iranu zajmuje tankowiec
 Post Napisane: 5 stycznia 2021, o 17:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Pierwsze spojrzenie na irańskie nagranie pokazujące, że Straż Rewolucyjna Iranu „zajmuje tankowiec pod banderą Korei Południowej”

.
Słońce
1,18 mln subskrypcji
Irański materiał filmowy pokazany po raz pierwszy pokazuje, że irańska Straż Rewolucyjna zajęła tankowiec pływający pod banderą Korei Południowej w Zatoce Perskiej.

Według doniesień wspieranej przez Teheran agencji Fars News władze irańskie zatrzymały rzekomo MT Hankuk Chemi z powodu rzekomego „zanieczyszczenia ropą”.

Podobno był w drodze do Zjednoczonych Emiratów Arabskich z Arabii Saudyjskiej, kiedy został zatrzymany.

Pojawiły się zdjęcia przedstawiające łodzie irańskiej marynarki wojennej eskortujące ogromny tankowiec w Cieśninie Ormuz.

W oświadczeniu irańskiej marynarki wojennej Revolutionary Guards Corp (IRGC) tankowiec miał przewozić 7200 ton etanolu, który jest obecnie przetrzymywany w irańskim mieście portowym Bandar Abbas, irański serwis informacyjny, donosi Press TV.

Stwierdzono również, że załoga tankowca, składająca się głównie z Korei Południowej i innych osób z Wietnamu, Indonezji i Birmy, została zatrzymana.

Według doniesień sprawa zostanie przekazana irańskim urzędnikom sądowym w celu zbadania po tym, jak statek naruszył morskie przepisy dotyczące ochrony środowiska.

Dryad Global, firma zajmująca się monitorowaniem i doradztwem w zakresie bezpieczeństwa morskiego, stwierdziła, że ​​południowokoreański statek Hankuk Chemi „zawrócił ze swojego kursu na północ na irańskie wody terytorialne podczas przypływania do Fujairah (w Zjednoczonych Emiratach Arabskich) z (saudyjskiego miasta) Al Jubail”
.
Patrick Hackett
3 godziny temu
Wkraczamy w bardzo mroczne i złe czasy. Nie tylko Stany Zjednoczone, chociaż nie jesteśmy już Stanami Zjednoczonymi, jesteśmy bardzo podzieleni. Użyję słowa Stany Zjednoczone. Jesteśmy na krawędzi wojny domowej i III wojny światowej. Komunista chiński, Rosjanie i Irańczycy są po tej samej stronie. Pierwszy raz w historii. Dziesiątki tysięcy z nich oddaje cześć na południowych Karaibach, na północ od Wenezueli. Święta Bożego Narodzenia spędziłem w Kolumbii, gdzie mam rodzinę, aw drodze powrotnej do Miami można zobaczyć okręty wojenne na południowych Karaibach. Dzięki Bogu, nie boję się zła. I rozumiem, że jestem duchem ze słońca z lekkości, który zajmuje moje fizyczne ciało tylko przez krótki czas.
.

Kevan Chippindall-Higgin
2 godziny temu
Nie popełnij tutaj błędu. Podążamy tą samą drogą. Po raz kolejny odebrano nam wolność pracy w ostatnim zamknięciu. Żadna blokada nigdzie na świecie nie zadziałała. Przyjmijmy więc nieudaną międzynarodową politykę i powtarzajmy ją w kółko, aż się zniszczymy. Naprawdę nie mogłeś tego nadrobić.

Pratt nadtlenkowy może mieć więcej stopni niż termometr, ale jest całkowicie niezdolny do zobaczenia, co patrzy mu w twarz.
.
Patrick Hackett
2 godziny temu
@Kevan Chippindall-Higgin Nie rozumiem, co oznacza twoje stwierdzenie.
Starałem się na własne oczy dokładnie wyjaśnić, o co mi chodzi.
Oczywiście nic się nie uda. Blokada nigdy nie działa. Ale to wydarzenie na skalę międzynarodową, nie tylko w tym kraju.
To jest o wiele większe niż cokolwiek i bardziej diaboliczne i złe niż cokolwiek, o czym marzyłem, wydarzy się w dzisiejszych czasach i czasach, co dzieje się na naszych oczach. Bez wolności i wolności daj mi śmierć. Moje ciało fizyczne jest pojazdem tylko na krótki okres czasu.
Żyję w duchu i pochodzę ze światła, a nie z ciemności.
To inna częstotliwość.
Ale oczywiście mają szczepionkę, która wyleczy wszystko. Stworzone przez tych samych ludzi, globalistów, których celem numer jeden jest świat z głęboką populacją i kontrolą populacji.
Biblia w wielu innych książkach naukowych mówi o tym w dzisiejszych czasach. Niech mnie diabli, jeśli wrzucę coś do żył wyprodukowanych przez tych samych ludzi, którzy rozpoczęli ten kryzys. A śmierć to tylko część życia

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 5 stycznia 2021, o 17:35 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strona główna forum » OFF TOPIC » Wierzyc nie wierzyc » ISLAM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL