Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » OFF TOPIC » TEORIE SPISKOWE-świat i kraj » Wężowe geny - ilumin
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: CHRISLAM - HYBRYDA - PODSTĘP
 Post Napisane: 7 lipca 2015, o 12:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14981
FRANCISZEK ZAMÓWIENIA WATYKAŃSKIE UTWORZYĆ PIERWSZĄ W HISTORII WYSTAWĘ DO PROMOCJI CHRISLAM
Obrazek


FRANCISZEK PROWADZENIA PRACY RICKA WARRENA Z CHRISLAM


" I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Wyjdźcie z niego, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami jego grzechów i aby was nie wzięli z plag. " Objawienie 18: 4

Franciszek może być najlepiej opisany jako człowiek na misji.
Misja wydaje się ujednolicenie systemu rzymskiego katolickiego Watykanu z islamem.
To jest to, co demoniczne hybrydowy bardziej znana jest jako Chrislam.
Francis jest w oparciu o już całokształt twórczości w tej dziedzinie rozpoczął od odstępcy Emergent Churc h pastora Ricka Warrena .

Niemiecki strona DW informuje, że po raz pierwszy w historii, Watykan jest inscenizacja niezwykłą wystawę w emiratu Shajah .
Spektakl jest postrzegane jako oznaka otwartości i współpracy między religiami .

" Jest to pierwsza współpraca z Watykanu w kraju arabskim , "powiedział al-Khamis. Rzeczywiście, wystawa jest jedyny w swoim rodzaju - nie tylko dlatego, że prezentuje znakomite dzieła sztuki, ale także dlatego, że sprzyja dialog między chrześcijanami i muzułmanami

Fakt, że Rzym jest pożyczając swoje prace po raz pierwszy jest aktem dyplomacji, zgodnie z obecną polityką Franciszek w. Podczas gdy papież Benedykt XVI zdystansował się od innych religii, jego następca prowadzi inną politykę.
W październiku ubiegłego roku, podczas przemówienia dla sponsorów Muzeum etnologiczne, Franciszek wskazał, jednoczącą rolę kultury w sprawach religijnych, społecznych i moralnych .

W katalogu wystawy, Watykan pisze, że będzie traktować islamskich obiektów "o tej samej wysokości względem co Leonardos, Raffaels i Michaelangelos."
Odpowiednio, Tytuł wystawy to "Tak, że może znacie.", który jest rzeczywiście werset z Koranu , w odpowiedzi na pytanie, dlaczego ludzie są tak różni. Wzajemnego zrozumienia między chrześcijanami a muzułmanami jest dokładnie to, co ma na wystawie.

http://www.nowtheendbegins.com/blog/?p=22878&

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 7 lipca 2015, o 12:04 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: CHRISLAM - HYBRYDA - PODSTĘP
 Post Napisane: 7 lipca 2015, o 12:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14981
FRANCISZEK I RICK WARREN ZJEDNOCZYĆ DLA GLOBALNYCH KONFERENCJI CHRISLAM
Geoffrey Grider | 10 listopada 2014

NADCHODZI JEDEN ŚWIAT RELIGIA CODZIENNIE ROŚNIE W SIŁĘ


"I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Wyjdźcie z niego, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami jego grzechów i aby was nie wzięli z plag." Objawienie 18: 4

W poniedziałek, 17 listopada 2014, Franciszek będzie gospodarzem konferencji ekumenicznej globalnych liderów muzułmańskich, m.in. pogan i Chrislam założyciel Rick Warren z Saddleback Kościół w Kalifornii.
Oficjalna strona mówi, że Colloquium jest sponsorowana przez Kongregację Nauki Wiary , a współfinansowany przez Papieskiej Rady do Spraw Rodziny, z Papieskiej Rady Dialogu Międzyreligijnego , i Papieskiej Rady do spraw Popierania Jedności Chrześcijan .

Konferencja odbędzie się 17-19 listopada w Watykanie, i oczekuje się, że posiadają ponad 30 prelegentów z ponad 20 krajów.
Według Catholic News Service, te żydowskie, islamu, hinduizmu, buddystów, Jaina Shasana, taoistycznych i Sikh religii będą obecni, jak i rzymskich katolików i chrześcijan. Należy zwrócić uwagę na dużą liczbę wyznawania religii pogańskich, które będą tam reprezentowane. Papież nie obchodzi, w co wierzysz, tak długo, jak postępować w Rzymie.

Komplementarność mężczyzny i kobiety: International Colloquium jest zgromadzenie przywódców i uczonych z wielu religii na całym świecie , do zbadania i zaproponować na nowo piękno relacji między mężczyzną i kobietą, w celu wspierania i ożywić małżeństwa i rodziny życie dla rozkwitu społeczeństwa ludzkiego.

Ale poza to stwierdził, cel, rzeczywistym powodem globalnego confab jest kontynuowanie prac Franciszek "z połączenia wszystkich religii w One World Religion których mowa w Księdze Objawienia. Każdy pretekst dla razem jest w porządku, tak długo, jak wszystkie religie zgadzają się ustanowienie przed Watykanem i stać w kolejce za Papieża.

W ubiegłym roku, anglikański ksiądz i bliski przyjaciel Franciszek Tony Palmer dał namiętny do kościoła zarzut Kenneth Copeland , aby "wrócić do domu, do matki Rzymie", tylko umrzeć zaledwie miesiąc później w tajemniczym wypadku motocyklowym.

http://www.nowtheendbegins.com/blog/?p=28081

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: CHRISLAM - HYBRYDA - PODSTĘP
 Post Napisane: 7 lipca 2015, o 12:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14981
CHRISLAM NA RICK WARREN WSPÓŁPRACA Z MECZETY NAUCZA,
ŻE ​​BÓG I BÓG SĄ TAKIE SAME

Geoffrey Grider | 28 lutego 2012
Obrazek

ZWIĄZANE STORY: Kliknij tutaj, by przeczytać o początkach Ricka Warrena w Chrislam ...

Od WND: (OCREGISTER) - ks Rick Warren, pastor kościoła Saddleback w Lake Forest i jeden z najbardziej wpływowych przywódców chrześcijańskich w Ameryce, rozpoczęła wysiłku, aby uzdrawiać podziały między ewangelicznymi chrześcijanami i muzułmanami poprzez współpracę z meczetów Southern California i proponowanie zbiór zasad teologicznych, które obejmuje uznających, że chrześcijanie i muzułmanie czczą tego samego Boga.

Wysiłek, nieoficjalnie nazwany królem Way, czapki letnie zasięgu między Warren i muzułmanów. Warren złamał Ramadan pości w meczecie Mission Viejo, spotkał przywódców muzułmańskich za granicą i skierowana 8000 muzułmanów na krajowej konwencji w Waszyngtonie

Saddleback czciciele zaprosili muzułmanów na świąteczny obiad i grał w piłkę nożną wyznań na pikniku w Irvine uczestniczyło ponad 300 osób. (Gra pestki pastorów i imamów przeciwko nastolatków z obu wyznań. Nastolatki wygrał.)

Wysiłek przez wybitnego chrześcijańskiego lidera do mostu, co sondaże pokazują, jest głęboka przepaść między muzułmanami i chrześcijan ewangelicznych kulminacją w grudniu na kolację w Saddleback uczestniczyło 300 muzułmanów i członków zboru przełęczy w. źródła - WND

Od Stand Up prawdy: w ostatni niedziela, poważnych zmian został ogłoszony przez pastora Ricka Warrena w swoim Kościele Saddleback w Orange County, Kalifornia, który ma wiele zainteresowanych chrześcijańskich liderów. W jego "gospodarzem przełęczy uroczystość Jezusa (pzn)," z udziałem wielu społeczności muzułmańskich w południowej Kalifornii, coś się stało w teologicznie znaczna część kolacji imprezy.

Tylko wybierz liczba osób zostali zaproszeni na kolację. Dokument rok w podejmowaniu został przedstawiony, który zachęca chrześcijan i muzułmanów do "docenić podobieństwa naszych wyznań." Co to ​​oznacza? Czy jest to po prostu sposób na dotarcie pomocną dłoń do społeczności w południowej Kalifornii, czy jest coś bardziej poważnego dzieje? źródłowy - Stand Up For The Truth

Od czasu: WASHINGTON - Defying niektóre z jego kolegów konserwatywnych krytyków chrześcijańskich, jeden z najwybitniejszych przywódców religijnych w kraju, powiedział kilka tysięcy amerykańskich muzułmanów w sobotę, że "dwie największe religie na świecie" muszą działać wspólnie na rzecz zwalczania stereotypów i rozwiązywać globalne . Problemy źródłowy - MSNBC

Od Jim Hinch: Saddleback Kościoła w Orange County w Kalifornii, do domu super pastora Ricka Warrena (Obama inauguracji, Życie świadome celu, itp) połączyła siły z meczetów Southern California przyjąć plan trzech kroków do zakończenia nieprzyjaźń między

ewangelicznych chrześcijan i muzułmanie.

Plan na pierwszy krok wymaga muzułmanów i chrześcijan do uznania czczą tego samego Boga. Uzgodnienie międzyreligijny został przystąpieniem do lat pomiędzy muzułmanami i bardziej liberalnych-skłaniające głównego nurtu wyznań protestanckich.

Obrazek
Saddleback Kościół w Orange County w Kalifornii, do domu super pastora Ricka Warrena (Obama inauguracja, Życie świadome celu, itp) połączyła siły z meczetów Southern California przyjąć plan trzech kroków do zakończenia nieprzyjaźń między ewangelicznymi chrześcijanami i muzułmanami.
Jest to pierwszy taki wysiłek Słyszałem przez mega-ewangelickiego kościoła. Wiele ewangelicy uważają islam jako chrześcijaństwa wrogiem numer jeden, a oni w ogóle nie zgadzają się, że te dwie religie czczą tego samego Boga. To może sprawić, że fale. źródło - Jim Hinch
http://www.nowtheendbegins.com/blog/?p=8961

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kanał Alfa - Księga Wiedzy -Allah -System
 Post Napisane: 25 września 2015, o 12:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14981
http://www.dkb-mevlana.org.tr/en/polish.htmldzisiaj znalazłam ,zobaczcie czego nie wiecie a warto wiedzieć jako PRZESTROGA.
to jest ta EKUMENIA to połaczenie wszystkich religii o które tak zabiega vatykan ale
dla kogo maja sie połaczyc ?
dla allaha to jemu nalezy oddac pokłon.
chrześcijanie nie maja pojęcia na co sie zanosi .

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kanał Alfa - Księga Wiedzy -Allah -System
 Post Napisane: 20 listopada 2015, o 19:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14981
Grzegorz Sar - Księga Wiedzy - 16.09.2014


nie znamy źródła
.


mevlana to dzieło jakiego sie podjeła
ksiega wiedzy to połaczenie wszystkich ksiąg od bliskiego wschodu

nad nilem przekazana wiedza kabały
wiedza doprowadziła nas do podziałów.
ksiega uniwersalna

..

komenarz
Dla waszej wiedzy, Jan Paweł II otrzymał również tą księgę,
Watykan zna jej treść, ale ich zadaniem nie jest pokazanie prawdy ludziom ze względu kościół jako instytut
------ biznes,,,
pomyśl,Ja jestem wierzącą osobą ale staram się myśleć samodzielnie.
.
Idac dalej, JP II jako jedyny papiez w historii kosciola rozprzestrzenil ekumenizm,
czyli chcial polaczyc wszyskie religie swiata w jedna.

Tak szybko zapominacie ? .
O tym mowi Ksiega Wiedzy...
_________

Przestrzegam przed zachwytem nad ta ksiega której zamysłem jest
oddanie pokłonu allahowi.
.Obrazek
pokazał komu sie kłania ,całujac koran .

.
JPII stał sie wykonawca tej ksiegi chciał połaczyc wszystkie religie co pokazał
w Asyzu , ale i Bóg dał mu odpowiedz co o tym mysli.

watykan sie spieszy z ekumenia chca złaczyc wszystkie religie a potem
złozyc z ich ofiare w pokłonie allahowi.
Wielokroc o tym mówiłam i mówie.
Ta ksiega nie da nikomu wolnosci jest tylko Jeden który daje WYZWOLENIE
JAHSZUA MESJASZ.
allah to system jak widac połaczenia sie z kosmosem.
ta ksiega PROGRAMUJE podświadomosc bierze w niewole .
Umieściłam aby pokazac jak powabnie moze wyglądać zasadzka..

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kanał Alfa - Księga Wiedzy -Allah -System - TURCJA
 Post Napisane: 2 października 2016, o 14:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14981
Cytuj:
Kanał Alfa przesunął się na Północ i przybył nad Turcję Anatolijską.

Z końcem 20. Stulecia dobiegł Końca Program 6000 Lat;
Zaczął się Program 21. Stulecia. Kozmoz nazywa ten
Okres „4. Porządkiem Allaha”.

Ponieważ nadszedł czas, że Człowiek, który osiągnął Świadomość, Zna teraz wszystko i Prawdę, została w Roku 01.11.1981 z Uzasadnieniem, że Kanał Alfa znajduje się w tym momencie nad Turcją Anatolijską

Zwazywszy na to co sie dzieje w Turcji i jesli to ma zwiazek z kanałem Alfa no to
sami połaczcie ,ze tam otwarto Portal z którego wyciekaja hordy muslim i zalewaja europe a i nie tylko Europe .
Ciekawe ze w kosciołach zborach wojsku wiezieniach itp wszedzie rozpowszechniono
"Kurs Alfa" czy to zbieg nazw czy celowe programowanie ?

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kanał Alfa - Księga Wiedzy -Allah -System - TURCJA
 Post Napisane: 2 października 2016, o 15:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14981
kilka cytatów z ksiegi wprowadzenia to co rzuca sie w oczy.
__________________
Ksiêga ta została podyktowana poprzez odmiennä Technikê, zwanä
“Éwiatöo – Foton – Cyklon”,
której Nasza Planeta jeszcze nie zna.
Zgodnie z tä Technikä Energia Czasu naładowana jest na
Czêstotliwoéç Liter.
Dlatego, kiedy czytacie Ksiêgê, rozumiecie jä i odpowiednio do waszego
poziomu otrzymujecie pewnä Wiedzê.
Potem wymazywane jest to z pamiêci.
Pozostaje jedynie
Wiedza ogólna.
Tych innych Éwiêtych Ksiäg moìecie nauczyç siê na pamiêç, ale z tej Ksiêgi nie
moìecie zapamiêtaç nawet jednej strony

. Poniewaì jest ona poöäczona z Energiä czasu, Wiedza
wymyka siê z pamiêci.
To jest Specjalna technika.
...
Ksiêga Wiedzy jest bezpośredniä KSIÊGÄ PANA.

Dlatego została ona podyktowana
poprzez Kanał ALFA.
.
. Program ten obejmuje pierwszy okres 2000 lat i
zwane to jest Pierwszym Porzädkiem ALLAH

a.
3 - Program MOJŻESZA zwany jest Drugim Porzädkiem ALLAH

a. W tym Okresie, jako że
pionowa projekcja Kanaöu ALFA padaöa na Piramidy w Egipcie i na Nil, MOJÌESZ wcieliö siê
w Egipcie.
MOJÌESZ, zgodnie ze swym obowiäzkiem przekazaö w Torze bezpoéredniä Wiedzê
Rzeczywistoéci jako Wiedzê Kabala.
Ten drugi program 2000 lat trwaö do okresu Jezusa.
4 - Dla Éwiadomoéci, które bêdä siê rozwijaç, Pierwszym stopniem do przekroczenia jest MiŁość,
a potem Wiedza.
Dlatego Jezus, przyjmujäc najpierw program Miłości, zjednoczył Ludzi w
Świadomosci Jedynego BOGA i z tego powodu Ewangelia nosi czêstotliwoéç Miłoéci.
Potem
MAHOMET, przekazujäc Wiedzê poprzez Koran, utworzyö Éwiatowy System Ìycia.
Poniewaì
Kanaö ALFA, przesuwajäc siê na Póönoc, znajdowaö siê w tym okresie nad Jeruzalem – Mekkä
i Medynä, Program JEZUSA i MAHOMETA wöäczyö siê jako Trzeci Porzädek ALLAH

a. Wraz z
Okresem MAHOMETA, okres Éwiêtych Ksiäg i Proroctwa dobiegö koùca.
Potem Ludzkoéç
zostaöa pozostawiona sama z jej Ksiêgami na 1500 lat i oczekiwane byöo pojêcie Prawdy.
5 - Teraz w roku 2000 zakoùczyö siê program 6000 lat i wszystko objaéniane jest ludzkoéci z caöä
jasnoéciä.
Poniewaì Kanaö ALFA znajduje siê w tym momencie nad TURCJÄ ANATOLIJSKÄ,
KSIÊGA WIEDZY włäczona zostaöa z Turcji.
I objaéniajäc teraz Ludzkoéci poprzez Ksiêgê Wiedzy
wszystko bardzo otwarcie, köadzione sä Fundamenty Éwiatowego Paùstwa Jutra.
I ten Porzädek
zwany jest Czwartym Porzädkiem ALLAH

a. Chcielibyémy powtórzyç, Ksiêga Wiedzy, która
przygotowana zostaöa zgodnie z projektem Wejécia ALFA Wyjécia OMEGA, zwana jest równieì
Ksiêgä Zbawienia.
Jednak nie jest ona nigdy Éwiêtä Ksiêgä Religijnä, do której naleìaöoby siê
modliç.
To jest Ksiêga Przewodnik

I koniecznym jest, aby kaìdy Punkt Ogniskowy na waszej Planecie wiedziaö o
Ksiêdze Wiedzy i abyémy my wiedzieli o Informacjach wszystkich Punktów Ogniskowych.
Wychodzäc z tego zaöoìenia, naszym Najwiêkszym ìyczeniem jest wspólne utworzenie, rêka
w rêkê, na drodze Éwiatöa Éwiatowego Krêgu.
Aì spotkamy siê na drodze Światła, nasza
Miłoéç jest
dla Was.
V. B
Ü
LENT ÇORAK
Przewodniczaca
– 3 –
Lehçe/Polish Ver 2011/1
_________________

Po przecytaniu nic a nic niezapamietaja wszystko zostanie usuniete wymazane .
czyli jak w hipnozie ale potem w jakims momencie System właczy co trzeba i bedzie działanie.
Co tu jeszcze o zgrozo ujawniaja a co lekcewaza chrzescijanie ?

ano To !

Ksiêga Wiedzy jest bezpośredniä KSIÊGÄ PANA.


teraz staje sie jasne dlaczego chrzscijanie chetnie mówia w modlitwie Pan ale bez Imienia nie ma Pan Jezus wystarcza Pan i o to chodzi bo chodzi o alaha

w piesniach jest
radosc dał mi Pan radosc dał mi Pan-
coraz wiecej piesni jest dla Pana bez imienia za zgoda samych chrześcijan.
dlaczego papiez polak całował koran ?
bo to jego Pan.
dlaczego koranisci nie wierza ze Jeszua jest Bogiem ze nie został ukrzyzowany
bo maja swojego Pana alaha a ten nie oddał swego życia za nikogo .

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kanał Alfa - Księga Wiedzy -Allah -System - TURCJA
 Post Napisane: 2 października 2016, o 15:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14981
z Ksiegi pierwszej
_________

Nazwä tego
Uniwersalnego Programu w Caöoéci jest “Dostojny Plan MEVLÂNA”.
I zgodnie z tym Planem, caöa Ludzkoéü
Zjednoczy siê pewnego dnia pod tym samym Dachem.
Pod tym Dachem Ludzkoéci, każdy jest dla każdego
bratem i siosträ.

ALLAH tej Braterskiej Całości jest Ten sam.
Ich Esencja jest taka sama.
Odtäd ich Religie
nie bêdä różne, jako że Wymiary Religijne juì dawno temu zostaöy zamkniête w Uniwersalnej Całoéci.

Jednakìe w Wymiarze Przejécia, w którym dziaöajä Éwiatowe Éwiadomoéci, zarówno Religijne jak i Éwiatowe
Przywiäzania oddzielajä tê Jednoéü Braci i Sióstr wzajemnie od siebie.
Z tego powodu nasza Planeta, na
której zostaö rozpoczêty wielki program Selekcji, przechodzi i bêdzie przechodziü najciêìszy okres tego
ostatniego wieku. Okres ten, który w Éwiêtych Ksiêgach znany jest jako “ZMARTWYCHWSTANIE”, w
Uniwersalnym Programie nazwany zostaö “Planem Ocalenia”.
My, jako zaöoìyciele Szczêéliwego Éwiata
Jutra i jako Autentyczni czöonkowie Caöoéci Rzeczywistoéci, jesteémy na drodze do oznajmienia naszej
Planecie wszelkich Prawd
__________

No to juz wiecie co to takiego ta EKUMENIA ?
ze ALLAH tejbraterskiej CAŁOSCI i religie nie beda odtąd rózne !

ale co tam przeciez wy kochacie wszystkich a ze Jeszua dla was jest tylko
Synem Bozym a nie Bogiem to sami sie przekonacie jak to bedzie .
OK
poczytam co tam jeszcze w tych ksiegach

Drzwi Modlitwy sä jedynymi Drzwiami Boga.
Nie ma tam dyskryminacji.
Nie ważne gdzie jesteécie,
Jego niegasnäce Słoùce zawsze éwieci w nas.
PAN nas wszystkich jest Jedyny.
To znaczy, My
wszyscy jesteémy Jego Dziećmi.
Z tego powodu wraz z rozkazem Jedynego PANA całe Uniwersum
sprowadza siê do zgromadzenia pod jednym Dachem


no popatrzcie jakie to katolickie toczka w toczke i kto by pomyslal widzicie po co taki pospiech
dlaczego franciszek tak namolnie wciska muslim bo on wie komu słuzy !
JEDYNY PAN allah a Jezus nadal wisi na pokrzywionym Krucafiksie .
ok cdn..

Teraz jesteémy pewni, że kwiaty na tej ukwieconej drodze, po której stäpamy, juì nigdy nie
zwiêdnä. Poniewaì jesteémy Bezpieczni.
Te Éwiête Ksiêgi Oéwieciöy Was do dzié i przygotowaöy
Was na pewien Obszar.
To jest najbardziej Godziwy krok, który podejmiecie na drodze Miöoéci,
Przyjaíni i Braterstwa.


no nawet byscie nie wiedzieli ze idziecie po ukwieconej drodze O jakie to ckliwe
u musi to byc bardzo SZEROKA Droga bo napewno nie jest to Wąska Droga .
ale wybór nalezy do was .

Nie zapominajcie, ìe Duch nie ma ani Wieku ani Płci, ani Narodowoéci.
( JEZUS CHRYSTUS –
MOJÌESZ – MAHOMET BYLI SWEGO CZASU UNIWERSALNYMI BRAÜMI. )
Zostali Oni zesöani z
Rozkazem zgromadzenia razem swych Braci i Sióstr Éwiata i ich Oéwiecenia.
Teraz te ciêìkie czasy,
w których oni ìyli, dawno juì mamy za sobä.
Nie zapominajcie nigdy, ìe My nie ìyjemy juì w
Éredniowieczu.
W tym Wieku Przestworzy, Ludzkoéü, proporcjonalnie do Éwiadomoéci jakä
osiägnêöa, uformowała juì swoje Boskie Trójkäty.

Teraz rozpoczêöo siê Boskie Zadanie Ludzkoéci
na drodze nauczania.
Ta Ksiêga jest przygotowywana w tym wöaénie Celu.
Z Miöoéciä Naszym
Braciom i Siostrom.
PIÓRO Z ̧OTEGO WIEKU
P.Z.W.

....
jakos Abraham nie załapał sie na uniwersalnego brata ?
o i Boskie Trójkaty juz uformowane i osiągniete , i miłosc zawsze pamietaja zeby
mówic o miłosci bo kto by niechciał byc i miec miłosc .

cdn
no i sie zaczyna

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kanał Alfa - Księga Wiedzy -Allah -System - TURCJA
 Post Napisane: 2 października 2016, o 16:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14981
Pierwsze Orêdzie: 1.11.1981
DZIESIÊÜ PRZYKAZAú
ZłOTEGO WIEKU

7 - Ci, którzy mówiä Prawdê, bêdä jednoczeénie w stanie czyniü Cuda.(hmm 3 żaby duchy demonów czyniące cuda tez beda mówic prawdę ?
jesli na podstawie cudów beda przesadzac o Prawdzie to bedzie ich koniec).


OALLAH
( KÂD‹R - ‹ MUTLAK ) ( ABSOLUTNY WSZECHMOGÄCY )
M – MUHAMMET MUSTAFA ( RESUL ) MAHOMET MUSTAFA
( POSÖANNIK ALLAHa )
K – KURTARICI ( HZ. ‹SA ) ( w jêzku tureckim ZBAWICIEL, ÉW. JEZUS CHRYSTUS )
Trójkät MEVLÂNA równa siê Trójkätowi Uniwersum

(to taka ich TRÓJCA a kto wie moze katolicka tez jest od nich .
Nachasz jest sprytny oj sprytny ...)

PRAWO UNIWERSUM
------------------------------
ROZDZIAÖ 1
1 - Moc Boskiego Królestwa, tworzäca Porzädek administracji Całego Wszechéwiata,
( POCHODZI OD BOGA JEDYNEGO ).
2 - On jest Najwznioélejszym z Nas wszystkich.
Nie uznajemy ìadnego innego Wzniosöego poza nim.
3 - Jeden Wzniosły, który jest Éwiatłem Niebios, stworzył wszystkich równymi i osädza ich jednakowo.

(Jakie to podstępne i wielu przytaknie bo czyz tak nie jest ?
ale ja sie pytam czy cały ten ALAH jest Bogiem Stwórca bo cos tu jest ,ze wszystkich stworzył równymi ?
czy tez Allah to jakis Allah czyli bóg ale bez Imienia ?
a moze to dlatego coraz czesciej sie słyszy ze Bóg nie ma Imienia ?
sprytne oj sprytne ).


11 - W trakcie przejécia w obszar ponad Rozwój, dla Mieszkaùców Galaktyki otwierajä siê inne
Wrota.

Bêdä oni nauczani Tajemnic, których nie znajä.
12 - Naszä Skalä jest Sumienie.
I to zapewnia Równowagê, która nigdy nie zawodzi.
To decyduje,
co robiü a czego nie robiü u tych, którzy sä Rozwiniêci.
13 - Zarzädcy na górze sä odpowiedzialni jedynie za Porzädek Zawodowy, a nie za Porzädek Moralny

.
(a kto by niechciał poznac tajemnic za tajnymi Drzwiami ?
a jaki to Portal to juz nie ma znaczenia wazne ze zachęca ,bo ktos w komentarzu pod filmem juz chciała i juz musiala te ksiege miec . <lol>
hmm nasza Skała jest sumienie ?a moze sumienie Sakmieniało ?)


17 - Nasz Porzädek nie chce, aby ktokolwiek byö Nieszczêéliwy. Szczêécie jest Naszym Celem.

18 - W ogrodach, w których siane sä Nasiona Miöoéci, kwitnä niespotykane Kwiaty.
19 - Wasze Trzecie Oko jest Tajemnicä nadajäcä tym Kwiatom aromat.
Jeéli potraficie osiägnäü tê
Waszä Moc, potraficie rozszyfrowaü Wszystkie Tajemnice.

.
(kobiety moga sie nabrac na kwiaty ale facet ?
oni maja ogrody dziewic tak ?
no i wszyscy beda szczęśliwi z Trzecim Okiem aromatu kwiatów ).


30 - Bóg stwarza kaìdego ze Swych söug unikalnym.
Kaìda osoba jest Wolnym Duchem, Wolnym
Sumieniem.

Nikt nie jest niczyim Söugä.
Wzajemny Respekt jest warunkiem.
31 - Dyskryminacja pöciowa istnieje jedynie w Waszej Galaktyce.
To Nas zdumiewa32 - To jest właśnie powód, dla którego konieczny jest dla Was Rozwój. Nikt nie moìe naruszaü
praw innych. Jest to Pra-Ustaleniem Boga.
[/center

no no tecza tecza gender gender ..O i to jest POWÓD koniecznego rozwoju !?
to juz wiecie skad to sie wzieło na naszych ulicach kim oni sa to alahowcy.
Wolny Duch wolne sumienie juz ktos tak mówił jakis wolny duch .
zdumiewaja sie ze tu taka dyskryminacja płciowa ? to po co tu sie pchaja ?)


[center] 114 - Tym, którzy spytajä Panujäcä Boginiê o Dostojny Namiot Wzniosöych, dana bêdzie Odznaka
z Symbolem Szczêécia na jej czubku..

czyzby chodziło o Maryję ?!
128 - Pan jest Architektem Uniwersum, Słoùcem Kraju Możnych i Éwiatłem Allah

a. Propozycje
przechodzä przez Drogê Éwiatöa.
129 - Jeìeli Oczyszczenie nie dokonuje siê w Esencji, nie dokonuje siê równieì w oku. Otwarcie
Waszego Trzeciego Oka jest pierwszym Éwiatöem, prowadzäcym Was do Rozwoju.

Jeszua powiedział 'bacz aby Światło ,które jest w tobie nie było Ciemnościa'
144 - ALLAH jest Najwznioélejszym.
On jest Bogiem Obszaru, w którym jest, On jest Jedyny. PAN
jest Éwiatöem, które nadaje kierunek biegowi caöego Uniwersum.
Energia, którä posiada, jest
Obecna w kaìdej Ìywej Jednostce.
Jesteémy Jego Właéciwymi Sługami.
Z tego powodu czujemy Go w Naszych wnêtrzach.
On wie wszystko i Ta Energia zgöasza Nas do pewnych
Obszarów.
145 - Ta Energia jest Jedyna i Wszechmogäca.
Kaìdy z Nas jest czêéciä niego.
Nie moìemy nigdy siê odłäczyć.
On jest Architektem caöego Uniwersum.
Nie moìna go zawrzeü ani w Uniwersum
ani w Myélach.
Koùcowe Drzwi zawsze pozostanä zamkniête.

.
kiedy czyta sie takie cos mozna zrozumiec dlaczego oni odrzucaja Jeszua
a to takie wazne by mówic jak ap Paweł Nie znam innego jak TYLKO UKRZYZOWANEGO!


W ten sposób wyciägamy do Was Nasze Pomocne Döonie.
Ci, którzy Nas rozumiejä, przyjdä do Nas.
Przyjaciele spotkajä Przyjacióö, a Boskie Éwiatöo ALLAH

a spöynie na Was.


mozna by sie smiac mozna zlekceważyc ale nie jest mi do smiechu
bo bedzie strasznie.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kanał Alfa - Księga Wiedzy -Allah -System - TURCJA
 Post Napisane: 29 maja 2017, o 13:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14981
Turcja to potomki reptili ?

UFO, istoty pozaziemskie oraz Reptilianie w Turcji - Farah Yurdozu

viewtopic.php?f=69&t=3571&p=24500#p24500

coraz ciekawiej sie robi

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: CHRISLAM - HYBRYDA - PODSTĘP
 Post Napisane: 9 września 2017, o 16:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14981
Andrzej Cyrikas - Kurs alfa.
https://www.youtube.com/watch?v=Vn9yQmJ6jU4
.
51min
koscioły w Nigerii spalone
to koscioły chrislamu

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kanał Alfa - Księga Wiedzy -Allah -System - TURCJA
 Post Napisane: 1 czerwca 2019, o 19:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14981

.

Roberto de Mattei: Najgorsza schizma, jaką świat dotąd widział
MichalCzerwiec 1, 2019 NWO, Żydomasońska rewolucja w
"Kościele katolickim"
04 lutego 2019 roku w Abu Zabi papież Franciszek i wielki imam Al-Azharu,
Ahmad el-Tajeb
podpisali dokument


„O ludzkim braterstwie dla pokoju światowego i współistnienia”.

Deklaracja zaczyna się w imię Boga, który – jeśli ma być Bogiem wspólnym wszystkim – nie może być niczym innym, jak tylko Allahem muzułmanów.

Bóg chrześcijan jest w rzeczywistości jeden pod względem natury,
ale w trzech Osobach boskich, równych i odrębnych:
Ojca, Syna i Ducha Świętego – pisze prof. Roberto de Mattei.
Czyta Jan Moniak


__________

wszystko i sie zgadza przygotowuja chrzescijan i katolików do oddania polonu allahowi

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kanał Alfa - Księga Wiedzy -Allah -System - TURCJA
 Post Napisane: 14 maja 2020, o 19:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14981
Braterstwo» pod specjalnym nadzorem. Powołano międzyreligijny komitet"
dodano: 21.08.2019, 10:05
akcje wątku: drzewko

Autor: Annbis

Kraje arabskie oraz Włochy i Hiszpania powołały do życia komitet międzyreligijny, mający za zadanie wdrożenie w życie Dokumentu o ludzkim braterstwie, podpisanego 4 lutego br. przez papieża Franciszka i dr Ahmeda Al Tayeba, wielkiego imama Al Azhar w Abu Zabi.

Komitet złożony z przedstawicieli Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Egiptu, Hiszpanii i Włoch - będzie odpowiedzialny za opracowanie ram zapewniających realizację na forum międzynarodowym i w poszczególnych krajach celów Deklaracji o ludzkim braterstwie. Członkowie komitetu będą spotykać się z przywódcami religijnymi, szefami organizacji międzynarodowych i innymi „osobistościami” świata w celu wspierania i rozpowszechniania przesłania deklaracji.

Komitet ma wezwać organy ustawodawcze do wprowadzenia zapisów deklaracji do ustaw, by promować tolerancję dla innych wyznań [to ile tych "wyznań" utworzył Jezus Chrystus"?]. Nowo powołana instytucja będzie również odpowiedzialna za nadzorowanie Abrahamic Family House – „budynku poświęconego harmonii międzywyznaniowej”. W skład komitetu mogą wejść członkowie innych wyznań za obopólną zgodą obecnych przedstawicieli.

Członkami wyższej komisji zostali: biskup Miguel Guixot, przewodniczący Papieskiej Rady ds. Dialogu Międzyreligijnego; prof. Mohamed Mahrasawi, dziekan Uniwersytetu Al-Azhar; Monsignor Yoannis Gaid, osobisty sekretarz papieża Franciszka; sędzia Mohamed Abdel Salam, doradca Wielkiego Imama; Mohamed Al Mubarak, przewodniczący Departamentu Kultury i Turystyki Abu Zabi; Dr Sultan Al Rumaithi, sekretarz Generalny Muzułmańskiej Rady Starszych; oraz Yasser Al Muhairi, pisarz i osobowość medialna ZEA.Dla mnie cokolwiek, a więc i owa "Deklaracja o ludzkim braterstwie" z Abu Zabi, i ten "komitet międzyreligijny" jeśli nie są w imię Boga Ojca i Syna, i Ducha Świętego, to są dziełem pogańskim - co najmniej - wszak muzułmanie nie mogą deklarować czegokolwiek w imię Boga w Trójcy Świętej Jedynego. Bóg chrześcijan jest w rzeczywistości jeden pod względem natury, ale w trzech Osobach boskich, równych i odrębnych: Ojca, Syna i Ducha Świętego.

„W imię Boga” który – jak pisał np. prof. Roberto de Mattei – „jeśli ma być Bogiem wspólnym wszystkim nie może być niczym innym , jak tylko Allahem muzułmanów.

Dla Bergoglio -widać - jest to obojętne. Byleby - masońskie.
https://www.pch24.pl/miedzyreligijny-ko ... 280,i.html
.
https://www.fronda.pl/forum/braterstwo- ... 96035.html

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kanał Alfa - Księga Wiedzy -Allah -System - TURCJA
 Post Napisane: 15 maja 2020, o 12:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14981
Papież z okazji podpisania deklaracji o Braterstwie
Papież Franciszek wygłosił przesłanie z okazji pierwszej rocznicy podpisania Deklaracji o Ludzkim Braterstwie.
Wyraził w nim nadzieję, że przyczyni się ona do zbliżenia z islamem oraz do budowania przyszłości wolnej od nienawiści, ekstremizmu i terroryzmu.
Dokument został podpisany 4 lutego ubiegłego roku na międzyreligijnej konferencji
w Abu Zabi przez Franciszka i Wielkiego Imama Al-Azhar, Ahmana al-Tayyeba.
,
https://www.vaticannews.va/pl/papiez/ne ... stwie.html

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kanał Alfa - Księga Wiedzy -Allah -System - TURCJA
 Post Napisane: 15 maja 2020, o 12:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14981
Przesłanie Franciszka na inaugurację Paktu Wychowawczego


Roman Koszowski /Foto Gość Ponawiam zaproszenie do rozmowy na temat tego, w jaki sposób budujemy przyszłość naszej planety oraz na temat konieczności zaangażowania talentów wszystkich, ponieważ każda zmiana wymaga procesu wychowawczego, aby dojrzała nowa powszechna solidarność oraz bardziej gościnne społeczeństwo - pisze papież Franciszek

Nigdy wcześniej nie było tak wielkiej potrzeby łączenia wysiłków w celu kształtowania osób zdolnych do przezwyciężenia przeciwieństw oraz do odbudowania sieci relacji na rzecz ludzkości bardziej braterskiej.

Przesłanie Ojca Świętego na inaugurację Paktu Wychowawczego
(Inicjatywa Kongregacji ds. Edukacji Katolickiej)

Drodzy przyjaciele,

w encyklice Laudato si' zachęciłem wszystkich do współpracy na rzecz ochronnych naszego wspólnego domu, poprzez wspólne stawianie czoła wyzwaniom, które przed nami stoją. Po upływie kilku lat ponawiam zaproszenie do rozmowy na temat tego, w jaki sposób budujemy przyszłość naszej planety oraz na temat konieczności zaangażowania talentów wszystkich, ponieważ każda zmiana wymaga procesu wychowawczego, aby dojrzała nowa powszechna solidarność oraz bardziej gościnne społeczeństwo.

W tym celu pragnę promować światowe wydarzenie, które odbędzie się 14 maja 2020 r., którego tematem przewodnim będzie „Odbudowa globalnego paktu wychowawczego”. Spotkanie to będzie miało na celu ożywienie zaangażowania na rzecz młodych pokoleń i wraz z młodymi pokoleniami, odnawiając pasję skierowaną na edukację bardziej otwartą i integrującą, zdolną do cierpliwego słuchania, konstruktywnego dialogu i wzajemnego zrozumienia. Nigdy wcześniej nie było tak wielkiej potrzeby łączenia wysiłków w ramach szerokiego przymierza edukacyjnego, w celu kształtowania osób dojrzałych, zdolnych do przezwyciężenia rozdrobnienia i przeciwieństw oraz do odbudowania sieci relacji na rzecz ludzkości bardziej braterskiej.

Współczesny świat trwa w nieustannej transformacji i przechodzi wiele kryzysów. Przeżywamy epokową zmianę: metamorfozę nie tylko kulturową, ale także antropologiczną, która rodzi nowe języki i odrzuca, bez rozeznania, paradygmaty przekazane nam przez historię. Edukacja zderza się z tak zwanym rapidación, [przyspieszeniem], który zniewala życie w wirze wyścigu technologicznego i cyfrowego, nieustannie zmieniając punkty odniesienia. W tym kontekście tożsamość sama w sobie traci spójność, a struktura psychiczna rozpada się w obliczu niekończącej się przemiany, która „kontrastuje z naturalną powolnością ewolucji biologicznej” (Enc. Laudato si', 18).

Jednakże wszelka zmiana wymaga procesu edukacyjnego, który angażowałby wszystkich. W tym celu konieczne jest zbudowanie „wioski edukacyjnej”, w której, w różnorodności, dzielono by trud powoływania do życia sieci relacji ludzkich i otwartych. Pewne afrykańskie przysłowie mówi, że „do wychowania jednego dziecka potrzebna jest cała wioska”. Ale tę wioskę musimy zbudować jako konieczny warunek edukacji. Po pierwsze, po skażeniu dyskryminacją gleba musi zostać oczyszczona przez wprowadzenie braterstwa, tak, jak stwierdziłem to w dokumencie, który podpisałem z Wielkim Imamem Al-Azhar w Abu Zabi 4 lutego bieżącego roku.

W takiej wiosce łatwiej osiągnąć globalną spójność na rzecz edukacji, która potrafiłaby stać się podstawą płaszczyzną między wszystkimi komponentami osoby: między nauką a życiem; między pokoleniami; między nauczającymi a uczącymi się, rodzinami a społeczeństwem obywatelskim z jego przejawami/cechami intelektualnymi, naukowymi, artystycznymi, sportowymi, politycznymi, przedsiębiorczymi i solidarnościowymi. Przymierze między mieszkańcami Ziemi a „wspólnym domem”, któremu winniśmy troskę i poszanowanie. Przymierze rodzące pokój, sprawiedliwość i akceptację między wszystkimi narodami rodziny ludzkiej, a także dialog między religiami.

Aby osiągnąć te globalne cele, wspólna droga „wioski edukacyjnej” musi podjąć ważne kroki. Po pierwsze, trzeba mieć odwagę, by w centrum postawić osobę. W tym celu konieczne jest zawarcie porozumienia na rzecz stworzenia formalnych i nieformalnych procesów edukacyjnych, które nie mogą pomijać faktu, że wszystko na świecie jest ze sobą ściśle powiązane i konieczne jest znalezienie - zgodnie ze zdrową antropologią - innych sposobów rozumienia gospodarki, polityki, rozwoju i postępu. Na drodze ekologii integralnej trzeba postawić w centrum wartość właściwą każdemu stworzeniu w powiązaniu z osobami oraz otaczającą je rzeczywistością, i zaproponować styl życia, który nie godziłby się na kulturę odrzucenia.

Kolejnym krokiem jest odwaga kreatywnego i odpowiedzialnego spożytkowania najlepszych energii. Działania pozytywne i oparte na zaufaniu otwierają edukację na planowanie długoterminowe, które nie grzęźnie w bezruchu uwarunkowań. W ten sposób pozyskamy osoby otwarte, odpowiedzialne, gotowe, by znaleźć czas na słuchanie, dialog i refleksję, oraz zdolne do budowania sieci relacji z rodzinami, między pokoleniami oraz z różnymi wyrazami społeczeństwa obywatelskiego, tak aby można było stworzyć nowy humanizm.

Kolejnym krokiem jest odwaga kształtowania osób, gotowych służyć wspólnocie. Służba jest filarem kultury spotkania: „Oznacza pochylanie się nad potrzebującymi i wyciąganie ręki bez wyrachowania, bez lęku, z czułością i zrozumieniem, tak jak Jezus się pochylił, by obmyć stopy apostołów. Służyć znaczy przyjąć przybysza i wyciągnąć do niego rękę, pracować u boku potrzebujących, nawiązywać z nimi relacje międzyludzkie, więzi solidarności” . Służąc, doświadczamy, że więcej radości jest w dawaniu aniżeli w braniu (por. Dz 20, 35). W tej perspektywie wszystkie instytucje muszą pozwolić na zadanie sobie pytania o cele i metody, za pomocą których wypełniają swoją misję formacyjną.

Z tego powodu pragnę spotkać się w Rzymie z wami wszystkimi, którzy, na różne sposoby, działacie w obszarze edukacji na wszystkich jej poziomach oraz badań naukowych. Zachęcam was do wspólnego krzewienia i uruchomienia, poprzez wspólny pakt edukacyjny, tych działań, które nadają sens historii i w sposób pozytywny ją przekształcają. Wraz z wami apeluję do osób publicznych, które zajmują odpowiedzialne stanowiska w wymiarze globalnym i którym leży na sercu przyszłość nowych pokoleń. Ufam, że przyjmą moje zaproszenie. Apeluję również do was, młodzi do uczestnictwa w spotkaniu i do poczucia odpowiedzialności za budowanie lepszego świata.
Spotkanie odbędzie się 14 maja 2020 r. w Rzymie, w Auli Pawła VI w Watykanie.

Przygotowaniu tego wydarzenia będzie towarzyszył cykl seminariów tematycznych w różnych instytucjach.

Starajmy się wspólnie szukać rozwiązań, bez obawy zapoczątkowujmy procesy transformacji i spoglądania w przyszłość z nadzieją. Zapraszam każdego, aby stał się czynnym uczestnikiem tego przymierza, podejmując osobiste i wspólnotowe zobowiązanie do pielęgnowania razem marzenia o solidarnym humanizmie, odpowiadającym na oczekiwania człowieka i plan Boga.

Oczekuję was już teraz, pozdrawiam was i błogosławię.

Watykan, 12 września 2019 r
https://papiez.wiara.pl/doc/5849369.Prz ... howawczego

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 15 maja 2020, o 12:43 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strona główna forum » OFF TOPIC » TEORIE SPISKOWE-świat i kraj » Wężowe geny - ilumin


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL