Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » IZRAEL JEHUDIM » JERUSALEM - JERUSALEM » Izrael, Izrael




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Od KAINA do Chazarii
 Post Napisane: 21 września 2013, o 18:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18389
Teraz już wiecie jak śmieszne jest by ktoś z Żydów nzywał siebie “Semitą”.
Ani Edomici, ni Chazarowie są z pochodzenia Semitami.
Zydzi są w 100% oszustami.
Nazywanie się “Semitami” jest tylko częścią ich religjnej i historycznej szarady, jak bibllijny “Izrael”.
Wprost przeciwnie, pokazałem, że ci ludzie faktycznie są I ZAWSZE BYLI, najgorszymi wrogami JAKICH KIEDYKOLWIEK MIAŁ IZRAEL.
A ich wcielanie się w nas pozwoliło im ogłupić cały swiat (Ap 12:9) by stworzyć iluzję, iż to oni są “wybranym przez Boga narodem”.

Biorąc pod uwagę starozytność tej WIELKIEJ PERSONIFIKACJI, i finezyjność z jaką dokonał tego naród zydowski, pod dyrekcją swoich diabelskich kapłanów, rabinów judaizmu, nie należy się dziwić temu, że przez nich ogłupiony został cały świat.

Ta farsa miała początek w rajskim ogrodzie:

“A wąż był BARDZIEJ PRZEBIEGŁY niż wszystkie zwierzęta lądowe, które Pan Bóg stworzył. . . wtedy rzekł wąż do niewiasty: “Na pewno nie umrzecie!” – Rdz 3:1-4.

Ten lud wężowy nadal oszukuje nas obecnie!
Jeśli nie rozumiecie tego, że żydowski program mieszania ras jest po to by zniszczyć Białą Rasę, to nie rozumiecie Biblii, ani współczesnych wydarzeń, bo z pewnoscią, jeśli Biali nie będą się rozmnażać, TO Z PEWNOŚCIĄ WYMRZEMY!

Judeo-chrześcijanie, tak jak Ewa, są nadal oszukiwani; i to im się podoba.
Szatan dał im tak wysokie fałszywe nadzieje, że oni nie wyobrażaja sobie żadnej innej rzeczywistości. Ale NADCHODZI BARDZO PRZYKRE OBJAWIENIE.

Dzięki RUCHOWI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ TOŻSAMOŚCI ta farsa rozpada się w szwach. Żydowskie kłamstwa i zdrada zaczynają ich straszyc, jak udowodnił to skandal Masdoffa;
a ich krajowe i międzynarodowe zbrodnie sa ujawniane całemu światu, dzieki internetowi, którego nie udało im się jeszcze ocenzurować, zwłaszcza zbrodnie brutalnej IDF, które obracają przeciwko nim opinię całego świata.

Także upada ich światowa ekonomia lichwy; i walczą by utrzymać swoje syjonistyczne imperium. Począwszy od zamachu na Amerykę w 1913 roku, przejęciem naszej gospodarki poprzez ustanowienie Banku rezerw Federalnych, Edomitom udało się wykrwawić Amerykę z jej bogactwa; a nasza gospodarka jest teraz w kryzysie. ich chciwość zabiła gęś znoszącą złote jaja. Zrzucili z muru Humpty-Dumpty; i nie ma żadnego sklejania kawałków.

Oni odpowiedzialni sa za trwający kryzys światowy, co przepowiedziano w Ap 17-19, i nie będzie żadnej poprawy, bo oni totalnie osłabili produkcyjność amerykańskiej gospodarki, zagrażając całej zachodniej cywilizacji; i pozostaje tylko państwo opieki społecznej / wojny, finansowane pieniądzem umownym. Jak wszyscy powinniśmy wiedzieć, rząd nie wytwarza bogactwa; a judeo-bolszewicka tyrania (NWO) doprowadzi do jednej ostatecznej amerykańskiej rewolucji.

W czasie rewolucji amerykańskiej pokonalismy żydoskich bankierów. I pokonaliśmy ich ponownie w wojnie w 1812 roku. I pokonamy ich jeszcze raz, jak obiecał Jahwe, z Jego pomoca, w Dzień Sądu.

Żeby dokończyć nasze badanie genealogiczne żydowskiego narodu, mamy to drzewo od Kaina:

Kain
Kenici
Kananejczycy
Edomici
Ideumejczycy
Faryzeusze
Żydzi sefardyjscy
Żydzi aszkenazyjscy (Chazarowie).
.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 21 września 2013, o 18:04 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Od KAINA do Chazarii
 Post Napisane: 21 września 2013, o 18:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18389
Sąd nad Edomem

Nieliczni teolodzy dyskutowali kiedykolwiek Księgę Obadiasza, która przewiduje całkowitą destrukcję tych Edomitów.
Jeśli masz “Concordance” [Skorowidz] Stronga, proponuję odszukać wszystkie przypadki w Biblii, kiedy mówi o Edomitach i Idumejczykach.
Będziesz miał skarbnicę informacji o nich na zawołanie, ukrytą w Biblii.
Ponieważ mistrzowie ambony nowoczesnej apostazji nawet nie poruszaja tego tematu, dowiesz się więcej o wrogach Prawdziwego Izraela, niż od tych wszystkich zwiedzionych pastorów razem.
Będziesz dużo mądrzejszy od każdego z nich, bo rozumiesz Święte Słowo Boga, które oni bardzo mało rozumieją, tworząc własne, fałszywe tradycje.

Co ciekawe, sami Żydzi są dość defensywni w tym temacie.
Kiedy naciskani, pójdą do wielkich skrajności, by twierdzić, że wyrok na Edomie już nastąpił!
Wręcz przeciwnie!
W Judei wydarzyło się tylko częściowe spełnienie, jak prorokował Paweł w Liście do Rzymian 16:20, zapowiadając atak Rzymu na Jerozolimę, spełniający po części Rdz 3:15.
Ponieważ Rzymianie byli faktycznie Izraelitami od Zarah-Judah, ci Adamici zapłacili zaliczkę za Sąd w 70AD, zwiastujacy sąd ostateczny, który nadejdzie z Drugim Przyjściem tego samego Mesjasza, którego Żydzi odrzucają.


Prawdą jest – a gdzie jest judaizm tam nie ma prawdy – że Sąd nad Edomitami jeszcze ma się odbyć
.
Jak przewidział Ezdreasz, nie odbędzie się aż w Wielkim Dniu Pana, w Dniu Sądu.
Faktycznie wizja Ezdrasza jest dosyć specyficzna, gdyż to będzie znakiem czasu z taką pewnością jak narodziny Chrystusa naznaczyły przejście od pChr do AD.

Żydzi upierają się, że Edomici już zostali zniszczeni.

Oczywiście mówia to nawet nie odnosząc się do żadnych dokumentów.
Kiedykolwiek my nowoczesnych Żydów nazywamy Edomitami, to oni twierdzą iż Edomici wymarli lub zostali wyniszczeni dawno temu.
Nie chcą by ujawniono, że ONI SAMI SĄ EDOMITAMI Z BIBLII.
Żydzi bardzo dobrze wiedzą, że są Edomitami.
Ale robią wszystko co możliwe by ukryć ten fakt przed chrześcijanami.


W związku z tym chciałbym podzielić się ciekawą anegdotą.
Pastor Ken Gregg z ruchu Utożsamiania się z Tennessee stał w kolejce w restauracji fast foodowej, i miał na sobie koszulkę z napisem na plecach: “Kim są ci Edomici, którzy ośmielaja się kwestionować rasę saksońską”.
Był na niej rysunek aryjskiego wojownika wymachującego tarczą i mieczem.
Przez przypadek w kolejce za nim stał Żyd.
Kiedy pastor Gregg się obrócił, Żyd powiedział: “Jestem Żydem i nie podoba mi się napis na twojej koszulce”.
Pastor Gregg zastanowił się przez chwilę i odpowiedział:
“Więc PAN WIE ŻE JEST EDOMITĄ?”
Gdyby Żydzi mogli się rumienić, ten Żyd by się zarumienił.
Jego komentarz pokazał, że wiedział iż jest Edomita.
Żydzi WIEDZĄ KIM NAPRAWDĘ SĄ.
A tylko resztę świata, oprócz tych w ruchu Utożsamiania się, zaskakują ich oszustwa.

“I rzekł do mnie: “Na początku, gdy ziemia została stworzona, zanim stanęły granice świata, czy zerwały się wichry, zanim zagrzmiało i zabłysło, czy fundamenty raju zostały położone, zanim widziano piękne kwiaty, czy ustanowiono ruchome siły, zanim zebrały się niezliczone rzesze aniołów, czy podniosło się powietrze, zanim nazwano rozmiar firmamentu, czy zanim nawet kominy w Syjonie były gorące, i zanim oczekiwano obecnych czasów, i zanim wymyślono tych którzy teraz grzeszą, zanim zostali przypieczętowani ci, którzy gromadzili wiarę do skarbca:
Wtedy rozważyłem te rzeczy, a wszystkie one zostały wykonane przeze mnie samego, i przez nikogo innego: przeze mnie również będą zakończone, a nie kogo innego.
Wtedy odpowiedziałem i powiedziałem:
“Jakie będzie oddzielenie jednego czasu od drugiego?
albo kiedy będzie koniec pierwszego i początkek tego po nim?”


I rzekł do mnie: “Od Abrahama do Izaaka, gdy z niego urodzili się Jakub i Ezaw, ręka Jakuba trzymała najpierw piętę Ezawa.

Bo Ezaw jest końcem świata, a Jakub jest początkiem tego co po nim nastąpiło.

Ręka człowieka jest między piętą i ręką, inne pytania, Ezdraszu, nie pytaj”.
I odpowiedziałem wtedy i powiedziałem:
“Panie, który wyznajesz regułę, jeśli znalazłem łaskę w oczach twoich, błagam cię, pokaż Twojemu słudze koniec Twoich znaków, część których pokazałeś mi wczoraj w nocy”.

Więc on odpowiedział i rzekł do mnie: “Wstań na nogi, i usłysz potężnie brzmiący głos.
I to będzie jakby to był wielki ruch; ale miejsce, gdzie ty stoisz nie będzie ruszone.
A zatem, gdy to powie nie bój się: bo słowo jest o końcu, a fundament ziemi jest zrozumiały.
A dlaczego?
ponieważ mowa o tych rzeczach drży i porusza: bo wie, że koniec tych rzeczy musi być zmieniony”.
I to się stało, że gdy to usłyszałem, wstałem na nogi i słuchałem, i oto był głos który mówił, a dźwięk jego był jak szum wielu wód
.

I rzekł: “Oto nadchodzą dni, które zaczną się zbliżać, a odwiedzę mieszkających na ziemi, i zrobię inkwizycję dla tych, którzy krzywdzili niesprawiedliwie ich nieprawością, i kiedy cierpienie Syjonu będzie spełnione;
A gdy świat, który zacznie znikać się skończy, wtedy pokażę te znaki: księgi będą otwierane przed niebem, i ujrzą je wszyscy razem: i dzieci jednoroczne będą mówić ich głosami, i kobiety ciężarne będą rodzić przedwcześnie dzieci trzech lub czterech miesięcy, i będą żyć, i będą dorastały.

I nagle obsiane miejsca okażą się nieobsiane, pełne magazyny nagle staną się puste.
I trąbka wyda dźwięk, który każdy człowiek usłyszy, nagle będą się bać.
W tym czasie przyjaciele będą walczyć jeden z drugim jak wrogowie, ziemia będzie straszyć tych, którzy na niej mieszkają, strumyki się zatrzymają i przez trzy godziny nie będą płynąć.
Każdy kto to przeżyje wszystko co powiedziałem ucieknie, i zobaczy moje zbawienie, i koniec waszego świata.
A ludzie którzy zostaną przyjęci to zobaczą, którzy nie zaznali śmierci od urodzenia, a serce mieszkańców zostanie zmienione, i nabierze innego znaczenia.
Bo zło zostanie ujawnione, a oszustwo przerwane” – 2 Ezdrasz 6:7-27.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Od KAINA do Chazarii
 Post Napisane: 21 września 2013, o 18:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18389
Spełnienie proroctwa Izaaka

Kolejnym identyfikującym znakiem Edomitów i Kananejczyków jest to, że mieli być slugami Adamitów.
O klątwie Kanana mówi Rdz 9:25-27.
Potomkowie Kanana mieli słuzyc Szemowi i Jafetowi.

Przypomnijmy sobie co Jahwe powiedział Rebece: “starszy bedzie służył młodszemu“. Ponieważ Edomici i Kananejczycy zasadniczo są z tej samej grupy plemion pod dwiema innymi nazwami, oba proroctwa się spełniły; i były prawdą przez tysiące lat.

Na przestrzeni dziejów, do czasów domu Rotszylda i ich ONZ, Żydzi służyli jakubowi-Izraelowi jako doradcy polityczni, lekarze, prawnicy, nauczyciele, bankierzy, artyści, ekonomiści itp.
Oczywiście Żydzi zawsze czuli się urażonymi z powodu tej pozycji drugiej klasy.
Od czasu Rdz 3:15, która mówi, że Kenici będą deptali nam po piętach, my Izraelici budowaliśmy kraj po kraju; a Żydzi NIGDY NIE ZBUDOWALI kraju. Żydzi zawsze wchodzili do NASZYCH krajów oferując “usługi” naszym ludziom.
“Starszy [Ezaw] będzie służył młodszemu [Jakub]“.
Niestety, tymi “usługami” zwykle była lichwa.
A żydowska lichwa zawsze prowadziła do zniszczenia narodów.

“Ezaw-Edom od dawna odgrywali rolę lichwiarza (“pożyczkodawca”) Jakuba, z korzyścią dla złych królów, którzy przejmoali ziemię, zostawiając nas lokatorów-farmerów i niewolników zarobkowych, aż powróci nasz Król osądzić wszystkich” – Dan Gentry, “The Children of Hell” [Dzieci piekła] lato 2009 “Facts For Action,” źródło: Christian Research, http://www.christianresearch.info

Do stworzenia ONZ i pseudo-Izraela, Żydzi (Ezaw-Edom) zawsze grali jako pomocnicy dla Prawdziwego Izraela.

Po tym kiedy Izaak pomyłkowo pobłogosławił Jakuba zamiast Ezawa, Ezaw poprosił o błogosławieństwo. Oto opis tego wydarzenia:

Gdy Ezaw usłyszał te słowa swojego ojca, podniósł głośny pełen goryczy lament, i rzekł do ojca: “Daj i mnie błogosławieństwo, mój ojcze!”
Izaak powiedział: “Przyszedł podstępnie brat twój i zabrał twoje błogosławieństwo!” A wtedy Ezaw: “Nie darmo dano mu imię Jakub!
Dwukrotnie mnie już podszedł: pozbawił mnie mego przywileju pierworodztwa, a teraz odebrał za mnie błogosławieństwo!”
Izaak na te słowa odrzekł Ezawowi: “Skoro uczyniłem go twoim panem, wszystkich zaś jego krewnych – jego sługami, i zapewniłem mu obfitość zboża oraz moszczu, to cóż mogę dla ciebie uczynić, mój synu?”
Lecz Ezaw rzekł do ojca: “Czyż miałbyś tylko jedno błogosławieństwo, mój ojcze? Pobłogosław także i mnie, ojcze mój!”
I Ezaw rozpłakał się w głos. Na to Izaak taką dał mu odpowiedź: “Nie będzie żyzny kraj, w którym zamieszkasz, bo nie będzie tam rosy z nieba.
Z miecza żyć będziesz i będziesz sługą twego brata!
A gdy pragnienie wolności owładnie tobą, zrzucisz jego jarzmo z twej szyi” Rdz 27:34-40.

Takie jest proroctwo, które spełniło to bandyckie państwo.
Ezaw uwolnił się od jarzma Jakuba; i w tym samym czasie rozpoczął się trudny okres dla Jakuba”. My nie mamy nic oprócz problemów od kiedy Wiek Syjonizmu rządził swiatem. Pnieważ Żydzi NIE SĄ Izraelem, niemożliwe jest spełnienie proroctwa o “ponownym zgromadzeniu się w Izraelu”.

Ostatnio edomiccy Żydzi stali ie nerwowi.
Ich światowe imperium liichwy i intrygi politycznej niemal całkowicie kontroluje planetę. Faktycznie łamalo jarzmo Jakuba ze swoich karków.
Stworzenie bandyckiego państwa izraela zwróciło im w posiadanie Jerozolimę; a świat chrzecijański nie ma pojęcia, że to proroctwo Edom spełnił.

Obecnie Żydzi dyktują nam warunki, kiedy Tajemniczy Babilon przejął wszystkie rządy świata, jedynie poza kilkoma wyjątkami takimi jak Iran.
Poprzez infiltrację naszych narodów, Żydzi przejęli nasze rządy i instytucje religijne. Pwt 28:43-45 również wiele wyjaśnia.
Mówiąc o Prawdziwym Izraelu, Jahwe przepowiedział:

“Obcy, mieszkający u ciebie, będzie się wynosił coraz wyżej, a ty będziesz zstępował coraz niżej.
On ci będzie pożyczał, a ty jemu nie pożyczysz.
On będzie na czele, a ty zostaniesz w tyle. Spadną na ciebie wszystkie te przekleństwa, będą cię ścigały i dosięgną cię, aż cię zniszczą, bo nie słuchałeś głosu Pana, Boga swego, by strzec nakazów i praw, które na ciebie nałożył“.

“Obcy” mieszkający u nas to perfidny edomicki Żyd.
On nam pożycza; my mu nie pożyczamy.
Nasze narody są karane przez samego Jahwe z powodu naszego nieposłuszeństwa. Ponieważ my, jako kraj i jako naród, zapomnieliśmy jego prawa i szliśmy własnymi liberalnymi i pogańskimi drogami, idąc śladami dzieci piekła ku własnej destrukcji.
Jahwe zniszczy tych z nas, którzy to zrobili; i tylko Prawdziwa Resztka przeżyje Dzień Sądu.
On wyplenia niewierne owce, gdyż one odmawiają posłuszeństwa Jego prawom.
Nic nie jest wyraźniejsze czy prostsze do zrozumienia.
.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Od KAINA do Chazarii
 Post Napisane: 21 września 2013, o 18:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18389
Świadectwo Henocha

Księga Henocha ma dużo do powiedzenia o tych, którzy nazywa się złymi i bezbożnymi, którzy będą żyć jako ostatnie pokolenie prze sądem ostatecznym.

Henoch 1:1-2:

Błogosławieństwo Henocha, którym pobłogosławił wybranych i sprawiedliwych obecnych
w dniu ucisku, podczas którego wszyscy źli i niegodziwi zostaną usunięci.

Henoch, człowiek błogosławiony i sprawiedliwy, któremu Pan otworzył oczy i obdarzył świętym widzeniem w niebiosach, zabrał głos i powiedział
“[To, co] pokalali mi aniołowie! Usłyszałem od nich wszystko i zrozumiałem to, co zobaczyłem, choć przeznaczone to jest nie temu pokoleniu, lecz pokoleniom dalekim, które dopiero nadejdą”
[Jesteśmy pokoleniem, które odnalazło teksty w grotach M Martwego, przyp M G / źródło: http://www.revelationbible.pl/henocha/1henocha%20.html]

Jahwe pokazał Henochowi niezwykle szczegółową wizję ostatniego pokolenia ludzi, którzy będą mieszkać na ziemi.
Częścią tej wizji jest bardzo wyraźny obraz tych, którzy będą prześladować prawdziwe dzieci Jahwe.
Henoch przepowiedział także, że w ostatnich dniach wydarzy się wielkie oszustwo:

Henoch 104: 10-11:

I teraz znam te tajemnicę, że grzesznicy zmienią się i na wiele sposobów wypaczą słowa prawości, i będą wypowiadać złe słowa, i kłamać, i stosować wielkie oszustwa, i pisać księgi [Talmud] dotyczące ich słów.

Skoro Henoch wyraźnie powiedział, iż jego słowa pisane były dla ostatniego pokolenia wierzących w Jahwe, możemy sie spodziewać, ze w tym pokoleniu będą praktykowane “wielkie oszustwa” na wierzących.

Nie ma wiekszego oszustwa niż kłamstwo, że ten szatański ród Kaina, przez kananejczyków i Edomitów i do współczesnych Żydów, są prawdziwymi potomkami Abrahama, Izaaka i Jakuba!

Nigdy nie powiedziano wiekszego kłamstwa rasie Adama, anglosaskiej rasie, Białej Rasie.
To kłamstwo wymyślono i uwieczniono dzięki absolutnej żydowksiej kontroli mediów, edukacji, Hollywood, politykom i rządowi, akademii, wydawnictwom i nieograniczonemu wsparciu finansowemu poprzez żydowska kontrolę bankowości na świecie.
Jeśli to kłamstwo nie kwalifikuje się na “wielkie oszustwo”, to nie kwalifikuje się żadne kłamstwo!
Zobaczmy co jeszcze miał do powiedzenia Henoch odnośnie tych złych i bezbożnych stworów, którzy udają iż są “Izraelem”.

W rozdziale 94 Henoch omawia tych złych i bezbożnych grzeszników, którzy nie praktykują oszustwa, ale budują swoje bogactwo na fundamencie oszustwa:

Henoch 94:6-7:

“Biada tym, którzy buduja nieprawość i opresję, i jako fundament kładą kłamstwo; bo oni nagle zostana obaleni, i nie zaznaja spokoju.
Biada tym, którzy swoje domy budują z grzechu; bo wszystkie ich fundamenty zostaną obalone, i zginą od miecza.
A ci którzy nabywają złoto i srebro wyrokiem nagle wymrą“.

Obecnie całym “fundamentem” żydowskiej tożsamości jest to, że to oni są “wybranym” przez Boga narodem.
Tym fałszywym założeniem ogłupili świat, po to by pozwolił im przejąć kontrolę niemal nad wszystkim co wymaga kontroli.
To tą fałszywą obietnicą ukradli ziemię Palestyny w roku 1948.
jest oczywiste, że Żydzi rządzą szlachetnymi metalami na całym świecie.
Dom Rotszylda kontroluje światową cen złota i ma całkowita kontrole nad metalami szlachetnymi, jak również kopalniami złota.
Całe to ogromne bogactwo i wpływy zbudowano na fałszywym fundamencie oszustwa i skradzionej tożsamości pawdziwych dzieci Jahwe, rasy anglosaskiej. Żydzi zapłacą za ten grzech nagłą destrukcją i wiecznym wyrokiem po powrocie Jahwe, kiedy wróci by ustanowić swoje wieczne królestwo na ziemi.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Od KAINA do Chazarii
 Post Napisane: 21 września 2013, o 18:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18389
Spójrzmy na pewne wyraźne znaki na tych, których Henoch opisuje jako złych i bezbożnych:

Henoch 22:3-8:

“Wtedy Rafael odpowiedział, jeden ze świętych aniołów, który był ze mną, i rzekł do mnie: ‘Te puste miejsca zostały stworzone w tym celu, żeby w nich gromadziły się duchy zmarłych dusz, żeby gromadziły się tam wszystkie dusze dzieci ludzi.
I te miejsca są po to by przyjmowały ich do dnia ich sądu i do ich wyznaczonego terminu, aż wielki na nich wyrok (nadejdzie)‘.
Widziałem (ducha) zmarłego człowieka składającego pozew, a jego głos poszedł do nieba i złożył prośbę.
I zapytałem anioła Rafaela, który był ze mną, i rzekłem do niego:
‘Ten duch składa prośbę, kim on jest, którego głos idzie i składa prośbę w niebie?’
A on odpowiedział mi, mówiąc: ‘To jest duch, który wyszedł z Abla, którego zabił jego brat Kain, i składa ten prośbę przeciwko niemu, aż jego ród zostanie zniszczony z powierzchni ziemi, i jego ród zostanie wymazany spośród rodów ludzi“.

Wersety te są bardzo ważne, gdyż korzenie współczesnych Żydów można prześledzić do ich oryginalnego przodka, Kaina.
Tutaj mamy wgląd w tę prawą część Szeolu, i widzimy że Abel, którego sprawiedliwym nazwał Jaszua Mesjasz w Mt 23:25, nieustannie woła do Jahwe by zniszczył z ziemi ród Kaina i wymazał spośród ludzi.
Jak ważne jest to, że Abel modli się nie o sąd nad samym Kainem, ale nad wszystkimi jego potomkami!
Niewątpliwie Abel wiedział o szatańskim pochodzeniu Kaina w wyniku stosunku seksualnego węża z Ewą w Raju.


Skoro pochodzenie Żydów można historycznie przesledzić do Kaina, to jest to w ogromnej sprzeczności z ich twierdzeniem, iż są “świetym narodem”, i faktem, że prawy duch, Abel, modli się o to by ich “ród” został zniszczony z powierzchni ziemi!
Im wnikliwiej patrzymy w świete słowo, tym wyraźniejszy staje się fakt, że Żydzi narzucili na anglosaską rasę największe oszustwo jakie kiedykolwiek widział świat!
Jak mówi I Jan 3:12:

“Nie tak, jak Kain, który pochodził od Złego i zabił swego brata.
A dlaczego go zabił? Ponieważ czyny jego były złe, brata zaś sprawiedliwe”.


Jest to tak jasne, że Abel, wraz z milionami naszych drogich zamordowanych z nim braci w Szeol, modli się nawet dzisiaj by ten sam szatański “ród” Kaina, współcześni Żydzi, zostali wymazani spośród rodów “ludzi”, rasy anglosaskiej, naszej rasy

Przypowieść o pszenicy i kąkolu w Mt 13 mówi o zbliżającej się odpowiedzi na trwające od tysiącleci modlitwy Abla o wyrok na ten szatański ród.

Henoch ma więcej do powiedzenia w sprawie identyfikacji złych i bezbożnych w końcowym wieku, co będzie widoczne w powrocie Jahwe na ziemię. Zbadajmy te wersety i zobaczmy na kogo wskazują:

Henoch 46:7-8:

I są to ci, którzy oceniają gwiazdy na niebie, i podnoszą ręce przeciw Najwyższemu i stąpają po ziemi i mieszkają na niej.
I wszystkie ich uczynki manifestują nieprawości, a ich władza polega na ich bogactwie, a ich wiara jest w bogów, których zrobili własnymi rękami, a oni zaprzeczają imieniu Pana Duchów (Jahwe), i oni prześladują domy Jego zgromadzeń, i wiernych, którzy wyznają imię Pana Duchów.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Od KAINA do Chazarii
 Post Napisane: 21 września 2013, o 18:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18389
W tym ostatnim pokoleniu jest tylko jedna grupa ludzi, którą można zidentyfikować jako tych, którzy mają władzę polegającą na ich bogactwie, zaprzeczają imieniu Jahwe, i przesladują domy Jego zgromadzeń, tą grupą są współcześni Żydzi!

To nie muzułmanie czy buddyści. To nie al.-kaida! To nie Kościół Katolicki, jak wielu fałszywych proroków chciałoby byśmy wierzyli.
Nawet krótkie spojrzenie na prawdziwą historię naszej rasy w tym wieku wskazałoby na żydowskie przesladowania Białej rasy na całym świecie.
Nie pokazując opinii publicznej ich wysiłków, Żydzi wspierali, finansowali i legalizowali nie-białą imigrację do naszych wszystkich wcześniej Białych krajów.
Oczywiście, skoro “rasizm” jest największym złem tego świata, oni “zwalczają” go, prawda?

Kiedy Biali coraz bardziej pozbawiani są praw, Żydzi stają się bogatsi niż kiedykolwiek! Mamy wierzyć, że żydowskie / syjonistyczne przejmowanie wszelkiej władzy jest przypadkowym skutkiem ubocznym ich “liberalizmu” i “tolerancji”.

As Whites are increasingly disenfranchised, Jews grow richer than ever! We are expected to believe that Jewish/Zionist acquisition of all power is just a coincidental side-effect of their “liberalism” and “tolerance.”

Henoch 96: 4-8:

Biada wam, grzesznicy, bo wasze bogactwa sprawiają, że wyglądacie jak sprawiedliwi, lecz wasze serca skazują was na bycie grzesznikami, i fakt ten będzie świadectwem przeciw wam na pamiątkę waszych złych czynów.
Biada wam, którzy pożeracie najlepszą pszenicę i wino pijecie dużymi miseczkami, i z całą siłą deptacie pokornych.
Biada wam, którzy piją wodę z każdego źródła, bo nagle zostaniecie pochłonięci i uschniecie, bo żeście opuścili źródło życia.
Biada wam, którzy działacie dla nieprawości i oszustwa i bluźnierstwa: to będzie pomnik przeciw wam za wasze zło.
Biada wam, wy możni, którzy z siłą uciskacie sprawiedliwych; bo dzień waszego zniszczenia nadchodzi.

Dzięki nieograniczonemu i niesprawiedliwemu bogactwu współczesnych Żydów, mogą oni wyglądać jak sprawiedliwi.
Mogą uciszyć prawie wszelką ich krytykę i mogą kontynuować ich “wielkie oszustwo” udając wybrańców Jahwe.
Jest to istotne, że w powyższych wersetach Henoch używa słów oszustwo i bluźnierstwo razem by opisać ród Kaina.
Ich wielkie oszustwo rzeczywiście jest bluźnierstwem i będzie pomnikiem przeciwko im w dniu sądu ostatecznego.

Henoch 97:8-10:

“Biada wam, którzy gromadzicie srebro i złoto nieprawością i mówicie:
“Staliśmy się bogaci w bogactwie i mamy posiadłości, i zdobyliśmy wszystko czeego pożądaliśmy.
A teraz róbmy to, co zamierzaliśmy: bo zebraliśmy srebro, a wielu to rolnicy w naszych domach.
A nasze spichrze są wypełnione po brzegi jak wodą, i tak jak woda i wasze kłamstwa wypłyną; bo wasze bogactwa nie utrzymają się a szybko wyniosą się od was, bo wy nabyliście to wszystko nieprawością, a wy będziecie poddani wielkiej klątwie”.

Nie można zaprzeczyć, że obecne pokolenie Żydów jest w posiadaniu większości bogactw świata.
Henoch pokazuje, iż to jest przypadek końca czasu dla złych i bezbożnych Żydów. Pokazuje, że to co zgromadzili poprzez nieprawość (ukradli nam przez lichwę!) i zostana poddani wielkiej klatwie na sądzie ostatecznym.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Od KAINA do Chazarii
 Post Napisane: 21 września 2013, o 18:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18389
W rozdziale 103 Henoch zawarł być może najwyraźniejszy opis utożsamienia rodu Kaina jako złych i bez boznych przesladowców prawego rodu, rasy anglosskiej.

Henoch 103:9-15:

“Niech nie mówią prawi i dobrzy którzy żyją: “W naszych niespokojnych dniach pracowaliśmy mozolnie i doświadczaliśmy wszelkich kłopotów, i napotkaliśmy na dużo zła i byliśmy wykorzystywani, a zostało nas mało i nasz duch jest mały.
I zostaliśmy zniszczeni i nie znaleźliśmy nikogo kto by nam pomógł nawet słowem:
Byliśmy torturowani i niszczeni i nie spodziewaliśmy się przeżyć z dnia na dzień.
Mieliśmy nadzieję być głową a staliśmy się ogonem: Trudziliśmy się mozolnie i nie mielismy żadnej satysfakcji z naszej pracy, i staliśmy się pokarmem grzeszników i nieprawych, i oni nałożyli ich ciężkie jarzmo na nas.
Panowali nad nami, których nienawidzili i bili nas; a przed tymi, którzy nas nienawidzili zginaliśmy nasze karki, ale nie okazywali nam litości.

“Chcieliśmy odejść od nich żeby móc od nich uciec i żyć w spokoju, ale nie znaleźliśmy miejsca gdzie mogliśmy uciec i być od nich bezpieczni.
I skarżylismy się władcom na naszą mękę, i krzyczeliśmy przeciwko tym, którzy nas pożerali, ale oni nie zajęli się naszymi krzykami i nie słuchali naszego głosu.

[Ani republikanie, ani demokraci! – Eli]
I pomagali tym którzy nas pożerali i tym którzy zrobili z nas niewielu; i ukrywali naszą opresję, a oni nie zdjęli z nas jarzma tych którzy nas pożerali i rozproszyli nas i mordowali, i ukrywali ich mordy, i nie pamietali, że podnosili ręce przeciwko nam“.

Te wspaniałe wersety Henocha mogą byś podsumowaniem anglosaskiej historii ostatnich 100 lat.
Wyjasniają w jaki sposób syjonistyczne lobby ciemiężyło Białą Rasę, od kiedy ohyda spustoszenia 15 maja 1948 roku osiedliła się w Palestynie.
Nasza szlachetna rasa była celem rodu Kaina tak jak opisuje Jahwe w Rdz 3:15.
Jahwe powiedział, że będzie nienawiść między dwu rodami, które wyszły z łona Ewy, i Henoch daje nam szczegółowy opis tej wrogości.
Spójrzmy na słowa użyte przez Henocha dla opisania zachowania Żydów wobec rasy Adama: Kłopot, dużo zła, pochłonięci, zniszczeni, pokarm dla grzeszników, ich jarzmo nałożone na nas, władza nad nami, nienawidzili nas, bili nas, nie mieli nad nami litości, pożerali nas, ukrywali ich opresje, rozproszyli nas, mordowali nas, ukrywali mordy dokonane na naszej rasie.

Bracia, kiedy odłożymy na bok cały nonsens i pranie mózgów i żydowskie bajki
(oszustwa), które w tak dużym stopniu stanowiły historię anglosaską, jest bardzo jasne, że byliśmy ofiarami ogromnego szwindlu.
Tożsamość całej świętej rasy została nam skradziona i przejeta przez inny szatański ród, ród Kaina, oryginalnego Żyda.

Kto mógłby sobie wyobrazić, by cały naród mógł personifikować całkowicie inny naród. . .
I USZŁO MU TO PŁAZEM !!!
Tu nie chodzi o jakiegoś Joe Blowa kradnącego tożsamość Jacka Blacka.
To jest cały naród kradnący tożsamość innego narodu !!!
Jest to tak niepojęte, że ci z nas którzy ujawniają ten totalnie lucyferiański charakter tego zła są ośmieszani, karceni i wyśmiewani, podczas gdy Żydzi na to gwiżdżą !!!
Dobrego serca chrześcijanie nie mogą nawet podejrzewać tak nikczemnej hańby!
ten rodzaj zła po prostu przekracza ich wyobraźnię!
I dlatego nie może istnieć!
Oni NIE CHCĄ WIERZYĆ, ŻEBY TAKIE ZŁO BYŁO MOŻLIWE!


A Mesjasz powiedział: “Bądźcie więc roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie!” – Mt 10:16. Co On przez to mógłby mieć na myśli?

To oszustwo dokonane zostało z takim sukcesem, że 99% naszej anglosaskiej rasy uważa, iż Żydzi są prawdziwymi potomkami 12 plemion Izraela, a nie oni sami!
Gdyby nie było to tak złym i szatańskim kłamstwem, można by pogratulować Żydom za dokonanie tak zdumiewającego oszustwa!
Niestety, miliony naszych braci zamordowano jako część tej diabelskiej impersonacji, dlatego nie należą się gratulacje, bozarezerwowany jest sąd ostateczny dla tego złego rodu Kaina, znanego dzisiaj pod nazwą Żydzi.

Henoch w rozdziale 103 opisuje koniec rodu Kaina.

Henoch 103:5-8:

“Biada wam, grzesznicy, kiedy umrzecie, jeśli umrzecie z bogactwem swoich grzechów,
i ci którzy mówicie o sobie: “Błogosławieni są grzesznicy: oni widzieli wszystkie swoje dni. I ponieważ umarli w dobrobycie i bogactwie, i nie widzieli ucisku czy mordu w ich życiu; oni zginęli z honorem i sądu nie wykonano na nich za życia “.

Wiedzcie, że ich dusze zejdą do Szeolu i będą nieszczęśliwi w ich wielkim ucisku.
A do ciemności i łańcuchów i płonącego ognia, gdzie jest ciężki sąd wasze dusze wejdą;

i wielki sąd będzie nad wszystkimi rodami świata.
Biada wam, albowiem nie zaznacie spokoju.

Kiedy na ziemi pokaże się sąd ostateczny, każdy z tego złego rodu zostanie usuniety i wrzucony w wieczny ogień, razem z diabłem i jego aniołami.
Wtedy wybrana rasa Jahwe, anglosaska, kaukaska, będzie świecić jak słońce w królestwie swojego Ojca (Mt 14:43).
Niech ten błogosławiony czas nadejdzie szybko i przyspieszony przez naszą rasę dodającą swoje głosy do nie zliczonych milionów naszych zamordowanych braci, którzy krzyczą z Szeolu o sąd nad rodem Kaina.
Chwalmy naszego Ojca, Jahwe, za Jego wyraźne słowo w księdze Henocha!


http://www.killthebank.net/content/cain-khazaria
.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Od KAINA do Chazarii
 Post Napisane: 21 września 2013, o 18:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18389
Znaki Kaina

To badanie historii i proroctwa biblijnego i izraelickiego pokazało, że WIELKA IMPERSONACJA Izraela stanowi główny temat Biblii.
To że większość ludzi na świecie jest całkowicie oszukana tą impersonacją jest faktem proroczym i rzeczywistością historyczną.
Podsumowując, poniżej dowody przedstawione w tym artykule, oraz inne znaki, które pokazują. że Żydzi są potomkami Kaina:

- nie okazują współczucia dla nie-Żydów – Rdz 4:9
- niezdolni do zajmowania się rolnictwem – Rdz 4:12
- zbiedzy wielokrotnie wypędzani z krajów w których mieszkali – Rdz 4:12
- tułacze błąkający się z kraju do kraju – Rdz 4:12
- koczowniczy pasterze bydła – Rdz 4:20
- pracują w przemyśle rozrywkowym – Rdz 4:21
- handlują bronnią – Rdz 4:22
- są chciwi (Józef Flawiusz “Antiquities”)
- są hybrydyzatorami (Flawiusz): Monsanto itp.
- krzyżują rasy (Jasher, Biblia, historia, reklamy i tele-ewangelizm)
- mordercy, bolszewizm, podżegacze wojenni, komunizm, syjonizm, NWO
- lichwiarze
- uzurpatorzy
- handlarze niewolników
- pracze mózgów
- molestują dzieci
- aborcjoniści
- aferzyści
- pornografiści
- oszuści
- ludobójcy
- fałszywi kapłani
- hipokryci
- rasiści
- wojny religijne pod pozorem “tolerancji”
- satanizm pod pozorem “praw Mójżesza”
- fałszywi oskarżyciele
- wrogowie chrześcijaństwa
- wogowie wolności słowa
- międzynarodowi kupcy (Tajemniczy Babilon)
- członkowie V kolumny
- wyznawcy religii babilońskiej (Talmud babiloński)
- bogobójcy.

Mógłbym tu dodać dosłownie setki więcej występków, gdyż Żydzi są odpowiedzialni za więcej zbrodni niż wszystkie inne narody razem.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Od KAINA do Chazarii
 Post Napisane: 21 września 2013, o 18:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18389
Zniszczenie Mamona

Z powyższej listy występków dla każdego powinno być oczywiste, że żydostwo jest biblijnym MAMONEM.
Definicja Mamona: bogactwo, chciwość i doczesne korzyści uosabiane z fałszywym bogiem w Nowym Testamencie. Mamon to bogactwo materialne mające zły wpływ.

Wszędzie gdzie spojrzymy, widzimy bogatych Żydów popełniających złe czyny przeciwko reszcie świata. A odszczepieńcze kościoły nie zwracają uwagi na Mamona. Udają że on nie istnieje. Cóz, ON NA PEWNO ISTNIEJE; a to że nie udaje im się ostrzec swoich stad przed niebezpieczeństwami z jego strony dowodzi, że nowoczesne judeo-chrześcijańskie duchowieństwo to właśnie WILKI W OWCZEJ SKÓRZE, PRZED KTÓRYMI OSTRZEGAŁ NAS MESJASZ.

Zamiast ostrzegać nas przed PRAWDZIWYM ZŁEM TEGO ŚWIATA, dołączyli do syjonistycznego chóru, fałszywie oskarżając BIAŁĄ RASĘ o wszelkie zło. Ustanowili STRASZYDŁO: “rasizm”. I te instytucje edukacyjne tego świata nigdy nie przestają bić tego chochoła, stosując to fałszywe oskarżenie żeby pozbawić własności Białego Człowieka, podczas gdy w sposób rażący ignorują żydowskie afery.
Gdyby Biali mieli połowę wpływów żydowskiego lobby w DC, byłoby zdziobało prawdy w tym zarzucie.

Musicie celowo przymykać oko na te fakty, i na codzienne okrucieństwa dokonywane przez Żydów na Palestyńczykach, żeby wierzyć w fałszywą rzeczywistość, matrix oszustwa, stworzonego przez szatana i jego ulubieńców, Żydów.

O obłudzie i niewspółmierności tej rzeczywistości powiedział Jaszua następującymi słowami: “Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz?” – Łk 6:41.

Hipokryci nowoczesnego świata za wszystko obwiniają tych, którzy zbudowali znaną nam cywilizację; i przymykają oko na prawdziwe zło, niszczycieli: syjonizm, talmudyzm i ich imperium Mamona. Żydzi są liderami Mamony (Tajemniczy Babilon, a kościoły głównego nurtu są WIELKĄ NIERZĄDNICĄ, która zachęca nas do cudzołóstwa z Mamonem.
Każda denominacja wspierająca syjonizm jest niczym innym niż prostytutką szatana.

Pamiętajmy co Jahwe powiedział Rebece kiedy pytała o bolący brzuch: “Dwa narody są w twym łonie, dwa odrębne ludy wyjdą z twych wnętrzności” – Rdz 25:23.

Czy można to ująć wyraźniej?
Ezaw był złym człowiekiem; Jakub był prawym.
Wżeniając się w złe drzewo, Ezaw wżenił się w lud jeszcze gorszy od niego.
Wżenił się w rodziny upadłych aniołów; i od tego czasu tak się zachowywali.


A tym Żydom, którzy próbują unikać tematu twierdząc, że Edomitów usunięto dawno temu, tylko wskażę jedną z ich własnych encyklopedii:

“Edom jest nowoczesnym żydostwem” – Jewish Encyclopedia, 1925, t. 54, s. 41.


.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Od KAINA do Chazarii
 Post Napisane: 21 września 2013, o 18:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18389
Podsumowanie

Przedstawiona tutaj dokumentacja na temat pochodzenia Kenitów pokazuje niezbicie, że w dzisiejszym świecie nie ma Żyda, który mógłby uczciwie nazwać się “Semitą’.
To fałszywe wykorzystywanie języka stanowi tylko małą część GIGANTYCZNEJ FARSY zwanej judaizm.
Judaizm jest religią i kulturą KŁAMSTW.
Realia są takie, że naród żydowski i ich religia są zepsute od góry do dołu; a historia wykazała, że ich nadmuchane poczucie własnej wartości zawsze było ich upadkiem.
Mogli ogłupić świat w tych ostatnich dniach, ale Jahwe osądzi to w niedługim czasie.

Judaizm jest religią kłamstw; i ta religia kłamstw wykreowała naród kryminalistów, ludzi którym radość sprawia oszukiwanie chrześcijan.
Tak, są Żydzi, którzy faktycznie nie są kryminalistami, ale oni WSPIERAJĄ żydowskich kryminalistów, i dlatego nie są bez winy.
Czy aktywni syjoniści czy nie, wszyscy Żydzi są talmudycznymi rasistami; a głos tych niewielu demonstrantów, którzy próbują ostrzegać własny naród przed ich szaleństwem, tłamszony jest poduszką syjonistycznej prasy i rabinicznego oszustwa.
Jeśli zabierają głos, jest on niesłyszalny.

Oberjuden dopilnuje żeby “mniejsi bracia” nie narzekali zbyt głośno.
Oto najkrótsza ocena farsy judaizmu jaką kiedykolwiek czytałem:’

“Maskarada judaizmu w biblijną Judę i, co więcej, w cały Izrael – co jest podstawą żydowskiego nacjonalizmu – staje się oczywiście podróbką, kiedy porówna się ja ze źródłami historycznymi prawdziwych domów Izraela i Judy.
Nawet krótkie podsumowanie pokaże kontrast między potomkami biblijnego Jakuba-Izraela jako sprzeczny z obcymi potomkami kabały, którzy roszczą sobie prawa nie tylko do Ziemi Obiecanej, ale także do nazwy i dziedzictwa Izraela” - W N Saxon “The Mask of Edom” [Maska Edomu], s. 8.

Niestety, nowoczesne kościoły zostały całkowicie zwiedzione tą impersonacją, i nadal prowadzą chrześcijan drogą do piekła, powtarzając żydowskie kłamstwa. Daleko jest każdemu o łagodnym usposobieniu chrześcijaninowi by skarżyć się czy nawet badać żydowską wiarołomność, oszustwo, korupcję, wyuzdanie, infiltrację, matactwo, zdradę, ludobójstwa, itp.

Faktycznie sam Jezus powiedział, że ci Edomici będą tak przekonywujący w swoich oszustwach, że chrześcijanie będą nawet zdolni zabijać innych chrześcijan, żeby tylko przypodobać się swoim oszustom:
“Wyłączą was z synagogi.
Owszem, nadchodzi godzina, w której każdy, kto was zabije, będzie sądził, że oddaje cześć Bogu” – J 16:2.
“Chrześcijańscy” syjoniści, myśląc, iż oddają cześć “Bogu”, dołączyli do Żydów w nawoływaniu do zniszczenia palestyńskiego narodu, prześladowania “rasistów”, uciszania niezadowolenia i wszczynania fałszywych wojen !!!

Gdzie tu jest “oddawanie czci”?
Oni służą szatanowi, myśląc iż służą Bogu.
Czy można być bardziej zwiedzionym?
Jest także pewne, że ci “chrześcijańscy syjoniści” poprą syjonistyczne państwo policyjne, kiedy ich zbiry będą szukać “własnych terrorystów” by ich więzić, i kiedy ich Policja Pharmakeia (tyranosaurus rex) zmusi was do wstrzyknięcia sobie śmiertelnych szczepionek.

Judeo-chrześcijanie czują się bardzo wygodnie z tymi wszystkimi żydowskimi wadami, bo wszystko to tłumaczy fakt, iż “Jezus był Żydem”, oraz bo “Żydzi są wybranym przez b—a narodem”.
Dzięki tym dwu kulawym pretekstom akceptują wszystko co Żydzi robią przeciwko ludzkości.
Nawet szatanowi nigdy nie było tak dobrze!

Jednocześnie judeosi uczą nas, że Prawdziwym Izraelem już nie jest Naród Wybrany.
Biblia mówi wręcz przeciwnie.
Nie jest naszą winą. że są tak nieugięcie oporni na prawdę o NASZEJ Tożsamości Izraelskiej, że po prostu nie widzą świateł auta, którego celem jest rozjechanie ich.

Jahwe mówi, że w ostatnich dniach pozostanie RESZTKA; i ta resztka będzie się składać z pełniej krwi Izraelitów.

“Taki jest cały Izrael.
To dla Izraela stworzyłem świat, a kiedy Adam przekroczył moje prawa tworzenie przeszło pod sąd” – 2 Ezd 7:11.


‘Rozeszli się więc gońcy z listami od króla i jego przywódców po całej [ziemi] Izraela i Judy, zgodnie z królewskim rozkazem ogłaszając: “Synowie Izraela, powróćcie do Pana, Boga Abrahama, Izaaka i Izraela, aby i On powrócił łaskawie do tych, którzy ocaleli uciekając
z ręki królów asyryjskich” – 2 Krn 30:6.

“Utworzy się droga dla Reszty Jego ludu, która przetrwa wygnanie w Asyrii, podobnie jak się to stało dla Izraela, kiedy ten wychodził z krainy egipskiej” – Iz 11:16.

”Reszta powróci, Reszta z Jakuba do Boga Mocnego.
Bo choćby lud twój, o Izraelu, był jak piasek morski, Reszta z niego powróci.
Postanowiona jest zagłada, która dopełni sprawiedliwości.
Zaiste, zagładę postanowioną wykona Pan, Pan Zastępów, w całym kraju” – Iz 10:21-23.

“Ponieważ Ja, Pan, nie odmieniam się, więc dlatego wy, synowie Jakuba, nie jesteście zniszczeni” – Ml 3:6.

“Jestem posłany tylko do owiec, które poginęły z domu Izraela” – Mt 15:24.
Mówi “dom Izraela”, a nie “duchowy Izrael”.
Dom Izraela zawsze, bez wyjątku, odnosi się do dosłownych dzieci Izraela.

RESZTA PRAWDZIWEGO IZRAELA zatryumfuje.

A nie Żydzi.
Ale przypowieść o pszenicy i kąkolu ostrzega, że ci z naszej rasy, których “korzenie” są tak ściśle poplątane z tymi od kąkolu, zostaną wyrwani, zgromadzeni i spaleni razem z kąkolem” – Mt 13:24-30.

Czy rozumiecie ten przekaz? Albo przywrócicie swoją świętość i dołączycie do resztki,
albo zostaniecie spaleni z kąkolem.
Co jest dla was ważniejsze?
Pycha czy Życie?

Zarówno wypędzony Izrael jak i Edom są obecnie bardzo żywi; ale antychryst ogłupił chrześcijański świat by uwierzył, że żaden z nich nie istnieje; i to wszystko jest daremna dyskusją.
“Wszystko jest duchowe: – mówią.
Przeciwnie do tego czego uczą nowocześni heretycy, niewiara w dosłowne spełnienie tych proroctw skaże tych heretyków na pewną śmierć.
Bardzo niewielu z nich przeżyje Dzień Sądu.
Jahwe nie obchodzą liczby.
Obchodzi go jakość.
Księga II Ezdrasza tak o tym mówi:

” . . . posiadacz tego co jest trudne do uzyskania ma więcej powodów do zadowolenia niż właściciel tego czego jest dużo. W ten sam sposób, kiedy spełnię obietnicę stworzenia, BĘDĘ MIAŁ RADOŚĆ Z NIEWIELU, KTÓRZY ZOSTANĄ ZBAWIENI, bo to oni sprawili, że teraz zwycięża moja chwała, a przez nich moje imię (JHWH)stało się znane” – 2 Ez 7:59-60.

Judeo-chrześcijanie w swoim ciągłym złudzeniu dobrych intencji, wspaniale przysłużyli się szatanowi, bo wynieśli jego ród wysoko nad własnym, i bez kwestionowania żydowskich powodów czy stosowania ich złych praktyk, powtarzają, jak papugi, chory refren:
“Żydzi są wybranym przez b—a narodem”.

Jezus powiedział: “PO OWOCACH ICH POZNACIE”.
Otwórzcie oczy i przestańcie wierzyć w ich kłamstwa.

Ten kto daje się oszukiwać nie wie że jest oszukiwany, aż do czasu kiedy ktoś mu to wytłumaczy.

OBUDŹCIE SIĘ! OPUŚĆCIE BABILON!


http://gazetawarszawska.com/2012/09/09/ ... -chazarii/

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Od KAINA do Chazarii
 Post Napisane: 27 września 2013, o 13:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18389
Artykuł dość ciekawy na wiele spraw związanych z Biblią otwiera oczy zwłąszcza jeśli codzi
o rodowód o to kto jest od kogo i kim.

Faktem jest ,ze całościowo mówimy na każdego Żyd - Israel ,ale jakoś nam umkneło,
że oprócz Jakuba był jeszcze Ezaw .
A ten jak najbardziej ubiega sie o swoje miejsce przeciez jest tego samego ojca i matki.

A jesli mamy brac pod uwage matke ,to możemy i na pewno nie mamy żadnego rozróżnienia.
Uważam ,ze trzeba do tego podejść z Bożą Mądrościa i Rozumem zeby nie dac sie podejść Wężowi.
Bo cóż to zamierzają ?
Wytępic Żydów sefardyjskich i Aszkanazyjskich zacząc polowanie ?
Przeciez wiemy ze Bóg wybiera z każdego narodu języka itp ...

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Od KAINA do Chazarii
 Post Napisane: 4 kwietnia 2014, o 09:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18389
Przypomnę temat bo warto .

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Od KAINA do Chazarii
 Post Napisane: 23 sierpnia 2014, o 17:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18389
Żydzi Aszkanazi i starożytny Izrael Co się stało z prawdziwymi izraelitami

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Od KAINA do Chazarii
 Post Napisane: 23 sierpnia 2014, o 17:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18389
Chazarska Konspiracja -Film dokumentalny.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Od KAINA do Chazarii
 Post Napisane: 29 sierpnia 2014, o 17:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18389
http://palestyna.wordpress.com/2014/06/ ... a-szarona/


07/06/2014
Nowa Chazaria, czyli tajny plan Putina-Szarona?

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 29 sierpnia 2014, o 17:35 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strona główna forum » IZRAEL JEHUDIM » JERUSALEM - JERUSALEM » Izrael, Izrael


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL