Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » IZRAEL JEHUDIM » JERUSALEM - JERUSALEM » Izrael, Izrael




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Słowo od Adonaj - Syjon
 Post Napisane: 12 października 2013, o 21:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 listopada 2012, o 18:52
Posty: 73
Dzielę się z wami słowem które otrzymałem od naszego Adonai i Elochim

"Zadmijcie w róg na Syjonie, uderzcie na trwogę na mej świętej górze! Niech zadrżą wszyscy mieszkańcy kraju, bo nadchodzi dzień Jahwe, już jest bliski:" Jl 2:1

SYJON - To miasto Boże duchową matką ludów. To, co na górach świętych założył: Bramy Syjonu, miłuje Pan Bardziej niż wszystkie siedziby Jakuba, Chwalebne rzeczy mówi się o tobie, Miasto Boże. Sela. Rahab i Babilon zaliczę do wyznawców moich; Również Filistea i Tyr wraz z Etiopią powiedzą: Oni się tu urodzili. A o Syjonie mówić się będzie: Wszyscy co do jednego w nim się urodzili, A On, Najwyższy, utwierdzi go. Pan zapisze w księdze ludów: Oni się tu urodzili. Sela. Śpiewać będą w pląsach: Wszystkie me zdroje są w tobie.
I będziecie czerpać z radością ze zdrojów zbawienia. I będziecie mówić w owym dniu: Dziękujcie Panu, wzywajcie jego imienia, opowiadajcie wśród ludów jego sprawy, wspominajcie, że jego imię jest wspaniałe. Grajcie Panu, bo wielkich dzieł dokonał, niech to będzie wiadome na całej ziemi. Wykrzykuj i śpiewaj radośnie, mieszkanko Syjonu, bo wielki jest pośród ciebie Święty Izraelski.
Lecz teraz słuchaj, Jakubie, mój sługo, i ty, Izraelu, którego wybrałem. Tak mówi Pan, który cię uczynił i ukształtował w łonie matki, który cię wspomaga: Nie bój się, mój sługo, Jakubie, i Jeszurunie, którego wybrałem! Gdyż wyleję wody na spieczoną ziemię i strumienie na suchy ląd; wyleję mojego Ducha na twoje potomstwo i moje błogosławieństwo na twoje latorośle, aby się rozkrzewiły jak trawa między wodami, jak topole nad ruczajami. Jeden powie wówczas: Ja należę do Pana! Drugi nazwie się imieniem Jakuba, a inny wypisze na swojej ręce: "Własność Pana" - i otrzyma zaszczytne imię "Izrael". Tak mówi Pan, Król Izraelski i jego Odkupiciel, Pan Zastępów: Ja jestem pierwszy i Ja jestem ostatni, a oprócz mnie nie ma Boga. I kto jest mi równy? Niech zawoła, niech to zwiastuje i niech mi to przedstawi! Kto zwiastował od dawien dawna przyszłe rzeczy? A to, co ma nastąpić, niech nam zwiastują! Nie trwóżcie się i nie lękajcie się! Czy wam tego już dawno nie opowiedziałem i nie zwiastowałem? I wy jesteście moimi świadkami. Czy jest bóg oprócz mnie? Nie, nie ma innej opoki, nie znam żadnej.
Bo jak nowe niebo i nowa ziemia, które Ja stworzę, ostaną się przede mną - mówi Pan - tak ostoi się wasze potomstwo i wasze imię. I będzie tak, że w każdy nów i w każdy sabat przychodzić będzie każdy człowiek, aby mi oddać pokłon - mówi Pan. Gdy wyjdą, będą oglądać trupy ludzi, którzy odstąpili ode mnie; bo robak ich nie zginie, a ogień ich nie zgaśnie i będą obrzydliwością dla wszelkiego ciała.
Oto król będzie rządził w sprawiedliwości, a książęta według prawa będą panować. I będzie każdy jak kryjówka przed wiatrem i jak schronienie przed ulewą, jak strumienie wód na suchym stepie, jak cień potężnej skały w ziemi spragnionej. I oczy tych, którzy widzą, nie będą oślepione, i uszy tych, którzy słyszą, będą uważnie słuchać. Umysł skwapliwych zyska właściwe poznanie, a język jąkałów będzie mówił szybko i wyraźnie.
Oto Ja stworzę nowe niebo i nową ziemię i nie będzie się wspominało rzeczy dawnych, i nie przyjdą one na myśl nikomu. A raczej będą się radować i weselić po wszystkie czasy z tego, co ja stworzę, bo oto Ja stworzę z Jeruzalemu wesele, a z jego ludu radość! I będę się radował z Jeruzalemu i weselił z mojego ludu, i już nigdy nie usłyszy się w nim głosu płaczu i głosu skargi. Nie będzie już tam niemowlęcia, które by żyło tylko kilka dni, ani starca, który by nie dożył swojego wieku, gdyż za młodzieńca będzie uchodził, kto umrze jako stuletni, a kto grzeszy, dopiero mając sto lat będzie dotknięty klątwą.

Gdy pobudują domy, zamieszkają w nich, gdy zasadzą winnice, będą spożywać ich plony. Nie będą budować tak, aby ktoś inny mieszkał, nie będą sadzić tak, aby ktoś inny korzystał z plonów, lecz jaki jest wiek drzewa, taki będzie wiek mojego ludu, i co zapracowały ich ręce, to będą spożywać moi wybrani.
Nie będą się na próżno trudzić i nie będą rodzić dzieci przeznaczonych na wczesną śmierć, gdyż są pokoleniem błogosławionych przez Pana, a ich latorośle pozostaną z nimi. I zanim zawołają, odpowiem im, i podczas gdy jeszcze będą mówić, Ja już ich wysłucham. Wilk z jagnięciem będą się paść razem, a lew jak bydło będzie jadł sieczkę, wąż zaś będzie się żywił prochem. Nie będą źle postępować ani zgubnie działać na całej świętej górze - mówi Pan.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 12 października 2013, o 21:56 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Słowo od Adonaj - Syjon
 Post Napisane: 31 października 2015, o 12:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Proroctwo; Żydzi eksmisji z części Jerozolimy!
02 sierpień 2015przez Stevena DeNoon


Steven Ben-Nun

Przepisane przez Siostrę Torres



Ben-Nun Steven: Wigilia Tow; Jestem Steven Ben-Nun z izraelskim Aktualności Live i znów kolejny Prorocze segmentów, kolejne niepokojące tu nowy, inny spełnia się biblijne proroctwo, nawet jak mówimy.
Teraz zaczynamy widzieć Micah Rozdział 4 nadchodzi, aby zobaczyć to, co powiedziałem, że faktycznie się odbywają.
To trochę ciekawych sposób jest to odkrycie.
Dziękuję Siostrze Shoshana za udostępnienie tego konkretnego klipu wiadomości ze mną, że jest teraz w Izraelu.
Jesteśmy w Europie Wschodniej, w tym czasie będzie w Izraelu przed zbyt długo, ale to jest na Israel Today państwa artykuł tutaj Netanjahu Coalition w opałach Over Ewakuacja Żydów.
Teraz jest to także sposób na Izrael Narodowego Aktualności jednym ze źródeł I używać dość często.

W artykule tutaj członkowskich; Krucha koalicja premiera Benjamina Netanjahu zdawała się być w tarapatach godzin porannych po policja wtorek przymusowo usunięty mieszkańców z nowo wybudowanym żydowskiej dzielnicy w mieście Beit El północ od Jerozolimy.
To nie jest zbyt daleko od miejsca, gdzie mieszkał sobie tam blisko francuskiej Hill.

To mówi; Sąd Najwyższy Izraela niedawno nakazał domy w nowej dzielnicy Beit El Dreinoff rozbiórki po petycji lewicowej twierdząc struktury zostały zbudowane na ziemi palestyńskiej.
Co za hańba, nawet słyszeć tego typu wiadomości wychodzi w ogóle.
Tak jak powiedziałem; można zobaczyć w różnych częściach Jerozolimy Żydzi być eksmitowany nawet Giulio Meotti zgłaszane na Izrael krajowych wiadomości, że będziemy eksmitować Żydów z Jerozolimy.
A teraz zaczynamy widzieć tego, co się stało bardzo.

Pójdziemy do Pisma tu za chwilę, ale pozwól mi nadal dzielić się nimi z wami tutaj.
Według artykułu jest napisane; w poniedziałek; 3 rd pkt tutaj; poniedziałek, tzw żydowscy osadnicy zabarykadowali się w domach, aby zapobiec zamówienie jest realizowane.
We wczesnych godzinach porannych we wtorek, setki oddziały prewencyjne policji pojawił się ewakuować okolicy około 50 demonstrantów aresztowano podczas konfrontacji wynikających.

To mówi; cały odcinek rozwścieczony członków prawicowej koalicji Netanjahu, który zastanawiał się, dlaczego policja dano zielone światło dla ewakuacji, gdy zarówno premier i jego minister obrony Mosze Yaalon, twierdził, że w stosunku do rozbiórki okolicy Dreinoff.
Ponownie, który kontroluje strzały, które przeznaczone są na Izrael?

Niewątpliwie musimy zadać sobie pytanie, że Pismo Święte nie poprosi Cię również.
I idziemy zaraz do Księgi Micheasza ponownie prorocze Segment nowości i przepraszam, że byliśmy trochę opóźniony w coraz naszą zywo z powrotem i działa to będzie w przyszłym tygodniu przed nami.
Gdy komputer, że wróciliśmy po inspekcji TSA nie był uszkodzony, więc nie byliśmy w stanie uzyskać LiveStream się działa poprawnie.
Plus mamy ponownie robi układ w naszym małym studiu filmowym więc miejmy nadzieję, że przez 1 st tygodnia dostaniemy to załatwione.

Micah Rozdział 4 chodźmy bezpośrednio do tego, już wiemy, jest to proroctwo wokół wersecie 6, które Bóg obiecał Izraelowi on wróci do ojczyzny, Żydzi z powrotem do ojczyzny.
Konkretnie do góry Syjon, który jest w Jerozolimie, a On będzie tam na zawsze z nimi.


Ale zmiany historii i zaczął prosić Boga Izraela; dlaczego jesteś w bólach rodzenia? Dlaczego jesteś w wielkim bólu, że idziesz przez które właśnie parafrazując go?
Ale spójrzmy na samym Piśmie tutaj i to w wersecie 9 (Micheasza 4) mówi; teraz, dlaczego czynisz krzyczysz ma tam król w tobie?

Teraz to jest dokładnie to, widzisz ten fragment spełnione przed oczami; tak jak my, powiedział wczoraj w wiadomościach nadawanych tam.
I przepraszam za odgłos kliknięcia, co zostało w wideo staramy się go rozwiązać; biegamy dwie kamery teraz, aby zobaczyć, czy jest to w kamerach lub czy może być w oprogramowaniu.
Ale i tak pokrywa się ze mną w tej sprawie; więc niech mi tylko przypomnieć jeszcze raz; po prostu na drugi dzień Wzgórze Świątynne na 26 th lipca ogłosił, że rozpoczął się plany rysunek 3 rd świątyni plany są sporządzone.

Teraz widzieliśmy tego, dzieliliśmy się z tobą, że to jest Objawienie Rozdział 11 wers 1, szczególnie dla moich żydowskich braci, którzy nie są świadomi wielu rzeczy, które są w Biblii chrześcijańskiej.
Możesz zajrzeć na tym Objawienie 11 wersecie 1, on podano trzcinę podobną do pręta, że pręt jest pręt pomiarowy, jak widzimy w Piśmie miał zmierzyć Temple, zmierzyć ołtarz opuścić Sąd zewnętrzne.
Dziedzińca zewnętrznego jest podana do pogan i będą deptać co? Świętego Miasta pod stopami czterdzieści i dwa miesiące;
Te tak zwane Palestyńczycy nie są Palestyńczycy.

Ta ziemia należy do Izraela, Bóg obiecał, że wrócimy główna Brytyjskiego Mandatu
w 1914 roku dał Izraelowi wszystkie z tej ziemi istnieje.
Że to był były; to była Liga Narodów, który został już głosował oświadczył mandat państwa żydowskiego, ale dlatego, dlaczego?
Nie lubię tego, co Żydzi zrobili, gdy wrócił do domu, więc postanowił zabrać go z nich i dać go do; uzupełnić ten arabską grupę o nazwie Palestyńczycy.
Oni nie Palestyńczyków Są ludzie arabskich, które muszą Jeszua będzie Zgadzam się z tym, czego potrzebują Jeszua jest to, czego potrzebują.
Ale to nie Palestyńczycy, Żydzi To dom, że Bóg dał nam, ale on powiedział; że będziemy travail jako rodzącą oh córki Syjonu, jak On nas wzywa.
Ok, więc teraz, On mówi na pytanie, w wersecie 9; Król jest nie ma w tobie?


Benjamin Netanjahu jest namaszczony na króla, Mike Evans i został prorokował ponad zanim jeszcze stał się premierem, że będzie premier Izraela nie raz, ale dwa razy.
Za każdym razem człowiek jest namaszczony być władcą Izraela czyni z niego król, który jest biblijne, że mandat został podany.


I oczywiście, co się stało?
Bóg wiedział, że nie potrzebujemy króla mieliśmy Samuel prorok, ale Izrael poszło źle.

Jak Izrael pójść nie tak?
Bo chciała król panować nad nią jak Narody nie miał tak Bóg przeznaczone do panowania nad nimi.
Dostali królem, ale nie Bóg przygotował drogę dla nich Bóg tak go potępił.
Widzisz Pozwolił, było liberalne On pozwolił im mieć widząc będziesz (niesłyszalny)
Miasto mówi Pan, który mówi;
Odrzucili mnie, a Bóg rzekł do Samuela; że nie odrzuca Cię Samuela odrzucili mnie z panowania nad nimi.
I to jest dokładnie to, co się stało i tak więc Bóg pozwolił King.

Mamy Dawida, mamy Salomona, ale w końcu dostaliśmy się Achaba i co Achab zrobić? Achab zaproszeni Izebel poślubił ją i przyniósł bałwochwalstwa babilońskiego bałwochwalstwa do Izraela
To samo, które Szimon Peres zrobił w 1993 roku ożenił się z Izebel Kościół rzymskokatolicki imperium babilońskie i przyniósł je do Izraela..

I zastanawiasz moich żydowskich braci i sióstr w Izraelu, gdy jesteś wyrzucony z tych różnych częściach Ziemi to dlatego, że jest on prorokował, że to się stanie.

Więc moje żydowskie bracia w Izraelu i dostałem e-mail;
Właśnie przeczytałem to dzisiaj powiem po prostu podzielić się tym z wami.
Cenną brat napisał i zapytał mnie; dlaczego oddzielić od braci chrześcijańskich braci żydowskich?
I tak napisałem brata, aby pomóc mu zrozumieć, kiedy mówię o moich żydowskich braci Mówię o tych Żydów, które nie zostały uznane Jeszua się Mesjasz!

Widzisz tak Jeszua otworzył te drzwi i utorował drogę dla nas, aby być jednym, ale nie zostały uznane na razie tak więc zwracam się ich jako moich żydowskich braci, dopóki nie widzi Mesjasza wtedy stajemy się pełnoprawnymi bracia.
Więc to jest powód to zrobić.

Teraz spójrzmy na Pisma w tej sprawie mówi (Micheasza 4: 9); teraz, dlaczego czynisz krzyczysz ma tam król w tobie?
Czy twój Dlaczego zali krzyczysz?
Czy twój doradca zginęli?

Oczywiście Zginął, Zginął 2000 lat temu.
Jeszuy Pocieszyciel, Książę Pokoju, Bóg Mocny, Odwieczny Ojciec, El Gibbor!
Ok zobaczyć, że to, kim On jest.
I tak był Pocieszyciel i On zginął 2000 lat temu.
Tak więc Bóg zadaje to pytanie, na bóle miały cię jako rodzącą.
(Werset 10) być w bólu i pracy, by przynieść, Córo Syjonu, jak rodzącą:
Ty teraz będziesz wychodzić z miasta.
W jakim mieście?
Miasto Jeruzalem!

Co mówi artykuł?
Oni wyburzenia domów w północnej Jerozolimie w małym mieście o nazwie, co było go ponownie?
Przyjrzyjmy się tej okolicy tutaj, no to jest bardzo ciekawe.
Bet El!
Beit, Dom Boży i rzucają je!
Premier Netanjahu i artykuły mówi, że twierdzi, że on i Moshe Yaalon było przeciw.
To kto w świecie kontroluje policję w Jerozolimie wtedy?
Rodzaju sprawia, że ​​zastanawiam się, prawda?
I szukasz do króla Benjamina Netanjahu, a on nie może dostarczyć wam!
Trzeba szukać i wołać do HaSzem się wysyłać Eliyahu Gam Mosze Ha'navim wtedy Bóg może dostarczyć Izraela!
Proroctwa są spełnione przed oczami, a nawet nie rozpoznaje go.
Pamiętaj Dawid, gdy był przez rzekę Jordan nie miał tam dwóch mężczyzn, że wysłał do Izraela i posłał ich do Jerozolimy?
A on mówi; kiedy się ludzi w jednym umysłem i jednomyślnie to mogę wrócić do domu!
Jest twoim Dwaj Świadkowie przepowiadali w historii Dawida po Absalom jego ojciec go odrzucił.


Teraz mówi tutaj (Micheasza 4:10); będziecie mieszkać w tej dziedzinie, i pójdziesz aż do Babilonu; gdzie będziesz być dostarczone; tam cię odkupi Pan z ręki nieprzyjaciół twoich. Zobacz musisz iść do Babilonu, musisz udać się do Rzymu, ponieważ Rzym ustawić bałagan więc teraz będziesz musiała sobie z tym poradzić.

I God'll wysłać Swoich dwóch świadków na scenie i uzyskać wszystkie rodzaje wiadomości e-mail na temat wszystkich w świecie twierdzącego, że Eliasz i Mojżesz i wszystko wiesz? Uwierz, gdy dwaj świadkowie przychodzą na scenie, że nie będą potrzebne żadne oświadczenie, że nie będą potrzebne żadne;
Nie będziemy fanfary dla nich dotarło. Nie będzie musiał wyjść i powiedzieć; chwała Bogu, że jestem jednym z dwóch świadków wierzcie mi, oni przyjdą ze znaków i cudów Boga Wszechmogącego, który wstrząśnie świat, który spowoduje świat nienawidzić ich wtedy będziesz wiedział, kim oni są! A oni nie będą przychodzili sami zostaną one przychodzi razem.

Moi żydowscy bracia, jeśli zaczniesz szukać Bóg Go prosić, ty przytrzymał drzwi dla Eliasza każdym Pesach Rashi powiedziałem zgodnie z proroctwem, które zostało napisane w Księdze Wyjścia 15, że to prorocze, że Mojżesz, kiedy śpiewał piosenkę Umorzenie, że będę śpiewał w przyszłości mógłby być tym, który go śpiewać.
Nie ulega wątpliwości, że wraca do śpiewać to prawda?

O mój Boże; wszystko w porządku znajomych spójrzmy na tym artykule reszta to tutaj; ze swej strony Netanjahu utrzymuje, że pracuje do wzmocnienia społeczności żydowskie z Judei i Samarii, ale musi się to odbywać zgodnie z prawem i za zgodą sądu.
O mój Boże; Król nie robi nam jakieś dobre to jest?
Wiesz, że premier Netanjahu mojego brata do ciebie czuję presję, że jesteś pod i jeszcze proroctwa napisane o tobie tutaj!
Wierzę jednak, że masz dobre serce.
Wierzę, że chcesz zrobić dobry uczynek czy może to być na odwrót?
Tylko Bóg wie, ale jest czas, aby pokutować tak jak to jest dla Szymona Peresa, że ​​jest w wieku teraz.

Godzina jest szybko, że Bóg wezwie go do domu, aby dać uwagę na oferty, które uczynił z Izebel. Były prezydent Peres mogę powiedzieć ci tego mój brat; jesteś ojcem Achab lat temu pokutował w worze iw popiele dla zła, że wniesione na Izraela i Boga tak bardzo wzruszył się głęboko.
Ponieważ Bóg nie jest Bogiem; On jest Bogiem miłosierdzia ujmę to w ten sposób, a nawet Achaba, powiedział; Nie chciał sprowadzić na niego wyroki, że On zaplanował ale on przynieść go na swego syna.
Stałeś się, że syn duchowy Ufam premier lub Były premier i były prezydent Izraela Szimon Peres, że będziesz żałować póki czas pokutować.

Tu jest napisane; Minister Edukacji Naftali Bennett, którego żydowska frakcja główna jest mistrzem przyczyny osadników, zasugerował, że jego partia przestanie współpracujący z Netanjahu i może opuścić rząd w ogóle, jeśli premier nie dokonała właściwej tej sytuacji. Szanuję, że pan Bennett, ale wiem, że były częścią projektu ustawy, która stałaby się opuścić rząd tak.
To jest tak smutne, tak niepokojący i znowu co mogę powiedzieć;
Przepowiednia, jeśli spełnia się przed oczami, na Twoich oczach będzie nikogo obudzić za to?

Premier Netanjahu mogę zadać ci to mojego brata; czy zawrzeć umowę z Watykanem?
Czy była umowa podpisana, który ma pozwolić na budowę 3 rd Temple, która jest wciąż jeszcze ogłoszone?
Już pozwolił umiędzynarodowienia miasta może, oczywiście, że nie zostały wam mogło być Peres, który dostał, że walcowanie na początek, wszystkie rzeczy, które robił z powrotem w 93 na przód z Kościołem katolickim.
Wiesz, że 2000 lat temu Żydzi chcieli być dostarczane z rąk Rzymian?

Wiesz, muszę Jeszuy wrócić i dokończyć tę pracę, ponieważ przyniósł Rzymian z powrotem do Izraela.
Och, oni za ukrywanie narodu palestyńskiego i Palestyńczycy pozwól mi tylko powiedzieć, że to do ciebie; zostałeś tak oszukać, więc zwieść tej nieludzkiej Koalicji z Rzymu, to nie jest nawet zabawne.


Stałeś się pionek, stałeś się marionetką i jesteś Puppet Master to nikt inny jak Franciszek. I niech mi tylko podzielić się z wami tym, co Bóg napisał tutaj o jesteś ludziom w Księdze Ezechiela 35 Bóg pierwszy mówi; że On chce, aby górze Seir spustoszona., który jest w wersecie 7 rozdziału 35 proroctwa Ezechiela mówi (werset 8);
Będę wypełnić swoje góry z jego zabitych mężczyzn.
Chodźmy do wersetu 9; Zrobię ci spustoszenie wieczne, a miasta twoje nie wróci, i poznacie, że Ja jestem Pan.
(Werset 10) żeś powiedział, te dwa narody i te dwa kraje są moje, a my ją posiąść; natomiast Pan tam był.

Najświętszym na Mount Temple Pan mieszkał w Najświętszym w jednym czasie.
I twierdzą, aby to miasto własną rękę i to nazwać Two Nations proroctwo już pokazał, że można podzielić Ziemię i to podane do góry Seir, który jest Edom przy okazji, że nie przynosi to, że jest to Edom później , potomkowie Ezawa, jak ja przyniósł w wielu innych filmów.
Widać wyraźnie identyfikuje szlak Obadyjasz Ezaw jak Rzymianie szukać go i czytać moich żydowskich braci, musisz to zobaczyć, bo jesteś proroctwa wypełniają się szybciej niż można nawet myśleć.
A jednak twój umysł jest gdzie indziej to nie na kolanach przed Bogiem Wszechmogącym, wiesz, zamiast iść do wszystkich różnych modlitw odręcznych przejdźmy przed Bogiem i niech szukają Go prawdziwie szczerych modlitwach!
I wiem, że umiemy się modlić tak!
Jesteś modlącego ludzi, zawsze byłeś modlącego się ludzie, ale musimy szukać Boga, ponieważ Rzymianie są tutaj ponownie.
(Ezechiel 35:11) w hereas że Pan tam był; jako żyję Ja, mówi Pan Bóg, będę nawet zrobić zgodnie z gniewu twego, a według twojej zazdrości, któreś używany z twojej nienawiści wobec nich; i wyrażam się znany wśród nich, kiedy osądzili tobie.
To idzie bardzo szybko.
Kiedy Bóg osądzi Rzym, Watykan?


Twoja ocena rozpocznie Dwóch Świadków, które są o przybycie na miejsce w Izraelu i obniżą wyroki od Rzymu za wszelkie zło, które czynili.
Zobaczysz, jak za czasów faraona, ponieważ Mojżesz mówi (hebr Wyjścia 15: 1); äshiyräh la yhwäh Kiy - gäoh Gääh SUS w "rokh'v O; Będę śpiewał Panu, że On zdobyć zwycięstwo nad koniem, a nad jego jeźdźca!
Ten duch Antychrysta idziesz w dół i są dwa, że może to zrobić.

Będą one wyposażone w znaki i cuda, a zobaczysz, jak to było w czasach Egipcie dokonaniu się pan Franciszek faraon, Bóg na Ziemi do ludzi.

Wiem, dobre i dobrze, że jesteś bardzo, małe słynne słowa o koronę Watykan, wikariusz ah; przepraszam; Vicarius Filii Dei, który jest wikariuszem Chrystusa substytutem Chrystusa jest tłumaczenie łacińskiego słowa Anti-Christo.
Masz narażone siebie we własnych poczynaniach w co rząd światowy, który zamierzają być głową.
A ostatnio na jednej z katolickich stron internetowych faktycznie mówi się tam mówi Narodów Zjednoczonych nie ma światowej prezydent, a potem umieścić go w ładnym wykrzyknikiem na razie wiedzą, że plan jest, że prezydent światowego lidera.
Będziesz narażony.
Jestem Steven Ben-Nun z izraelskim Aktualności żyć z kolejną zadziwiającą Prorocze Segment z aktualnościami. Shalom.

Umieszczone w: Izrael, wiadomości, opinii, Świat
http://israelinewslive.org/fulfilling-p ... jerusalem/

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 31 października 2015, o 12:24 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strona główna forum » IZRAEL JEHUDIM » JERUSALEM - JERUSALEM » Izrael, Izrael


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL