Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » IZRAEL JEHUDIM » JERUSALEM - JERUSALEM » SZEMA ISRAEL - SŁUCHAJ ISRAELU




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: ZNAKI, CUDA i ANIOŁOWIE w IZRAELU- Kathie Walters
 Post Napisane: 8 stycznia 2013, o 12:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:58
Posty: 415
https://www.elijahlist.com/index.php

ZNAKI, CUDA i ANIOŁOWIE w IZRAELU
Ściana Płaczu Ściana Płaczu
Kathie Walters jest jednym z moich drogich przyjaciół. Chciałbym oczywiście widzieć aniołów w takiej "ilości" jak Kathie, ale cieszę się z tego, co się jej przydarza.
Obserwujemy znaczący WZROST liczby proroczych spotkań i słów zarówno W IZRAELU jak i DLA IZRAELA. Bóg kocha tych, którzy mieszkają w Izraelu, Żydów i pogan.
Módl się o pokój dla Jeruzalem i bądź zachęcony tym anielskim spotkaniem w Izraelu. - Steve Shultz

Żydzi w Izraelu Będą Oglądać Znaki i Cuda

W piątek 18 lipca 2008 byłam w Boone w Północnej Karolinie, przygotowując się do konferencji z Sidem Rothem, która miała się odbyć w sobotę.
Zanim się zaczęła, Duch Święty powiedział mi, że ludzie na tej konferencji potrzebują WIELKICH zmian i zachęty.

Potem w sobotni wieczór, kiedy Sid Roth przemawiał, miałam wizję – ujrzałam anioła w czymś niebieskim, ale za tym aniołem zobaczyłem nagle największego anioła, jakiegokolwiek widziałam – był złoty i miał ogromne skrzydła.
Pierwszy raz zobaczyłam anioła z takimi skrzydłami.
Miałam ochotę wejść pod krzesło.

To był Archanioł Michał.

Na tym spotkaniu miało miejsce wiele zmagań i zakłóceń w Duchu. Wiedziałam, że wstawiennicy modlili się całą noc i nawet nie wiedzieli, o co się modlili. Ale kiedy zobaczyłam Michała, zdałam sobie sprawę z silnej duchowej opozycji wobec Sida Rotha tego wieczoru.

Kiedy nagle pojawił się Michał, wiedziałam w moim duchu, że Bóg powołuje Sida do znaków i cudów w Izraelu. Wcześniej, w ciągu dnia Pan mówił do mnie: "Żydzi domagają się znaków i będą mieli znaki, i wiele uzdrowień, i cudów." Mesjasz Jeszua, Wyzwoliciel, Uzdrowiciel, Odbudowujący nas i Przebaczający grzechy, objawi w Izraelu swoją moc w znakach i cudach.

Gary Oates na tym samym spotkaniu także widział anioła:

"Widziałem dużego anioła ubranego na biało z dużą błękitną szarfą od prawego ramienia do lewego biodra. Umieścił na głowie Sida złotą koronę wysadzaną klejnotami. Widziałem anioła jak stał z tyłu Sida i kilkakrotnie poruszał nim podczas spotkania. Błękitna szarfa była bardzo widoczna. Miałem wrażenie, że korona reprezentowała wzrost autorytetu w duchowych realiach. Powiedziałem mu później, że ta błękitna szarfa reprezentowała wzrost objawienia, które miał otrzymać."
NAMASZCZENIE NA TOBIE Będzie w Stanie Dosięgnąć Żydów

Kiedy byłam w Izraelu kilka lat temu, widziałam anioła, który był ubrany jak żołnierz izraelski. Pojawił się znienacka na środku dziedzińca. Podszedł do mnie i rozmawialiśmy w pobliżu grobu Sary i Abrahama. Powiedział, że w Izraelu byli misjonarze, którzy nie byli do tego powołani, ale działali w duchu religijnym i Bóg ich odesłał do tych miejsc, krajów i miast, do których ich powołał. Powiedział, że byli inni, którzy nie byli w Izraelu, chociaż zostali do tego powołani, i że Bóg ich przyprowadzi.

Anioł powiedział, że Żydów nie można zdobyć intelektualną Ewangelią, ale znakami i cudami, i mogą to robić ludzie działający pod namaszczeniem. Moja przyjaciółka i ja byłyśmy pod potężnym namaszczeniem, które nosił anioł Obecności Bożej. Potem anioł nagle zniknął.
Natychmiastowa Demonstracja Namaszczonej Bożej Obecności

Nagle zaraz po tym podszedł do nas człowiek. Ten jedyny raz byłam świadkiem, jak ktoś był całkowicie owładnięty duchem lęku. On był straszny! Ani przez moment nie był spokojny. Powiedział nam, że uciekł skądś, gdzie było wielu zabitych. Zapytał, czy nie wiemy czegoś o Australii, bo rząd Izraela organizuje mu wyjazd do Australii. Tak się składa, że kilka lat mieszkałam w Australii i opowiedziałam mu o tym, jak wygląda tam życie.

Kiedy mówiłam, namaszczenie, pod wpływem którego się znajdowałam, spadło na niego i został całkowicie uwolniony od lęku. Nie mówiłam mu bezpośrednio o Jezusie, tylko odpowiadałam na jego pytanie o Australię. Kiedy ten mężczyzna odszedł, anioł znów się pojawił i powiedział:

"Tak powinno tu być; ludzie, którzy żyją pod namaszczeniem będą w stanie dosięgać i oddziaływać na Żydów. Obecność Boża na i w jego ludzie będzie dotykać życia ludzi i będzie następować uwolnienie i demonstracja mocy.
Tu musi być demonstrowana Boża Obecność."


http://www.otwarteniebo24.pl/magazyn/sw ... -w-izraelu


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 8 stycznia 2013, o 12:18 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: ZNAKI, CUDA i ANIOŁOWIE w IZRAELU
 Post Napisane: 8 stycznia 2013, o 12:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:58
Posty: 415
Bóg Mówi: "Poślę Kogoś i Oni Mnie Znajdą"
http://www.otwarteniebo24.pl/magazyn/sw ... lu?start=1

Przy innej okazji, kiedy byłam na spotkaniu modlitewnym dla kobiet w Orlando na Florydzie, Duch Święty powiedział do mnie, żebym weszła do drugiego pokoju, z którego zrobiono jadalnię. Powiedziałam: "Panie, ja nawet nie znam tej kobiety, w domu której jestem. Nie mogę chodzić po jej domu, bo to będzie dla niej niezrozumiałe."

Ale głos Pana pojawił się ponownie, więc weszłam do tego pomieszczenia.
Stanęłam tam i nie byłam pewna o co chodzi. Nagle pojawił się promień światła i uniósł mnie w górę.

W następnej minucie stałam na Starym Mieście w Jeruzalem. Podszedł do mnie Jezus i chodziliśmy ulicą. Potem znalazłam się z Jezusem z tyłu meczetu.
Byłam w szoku, bo zawsze unikałam meczetów, kiedy byłam w Jeruzalem.
Mężczyźni rzędami klęczeli na podłodze.
Jezus powiedział do mnie: "Poczekaj tu." Poszedł naprzód i kilku mężczyzn dotknął w ramię, a potem wrócił do mnie.
"Ci mężczyźni mają być zbawieni," powiedział.

Potem wyszliśmy na zewnątrz i znowu spacerowaliśmy po ulicy. Minęliśmy parę staruszków z wózkiem z chlebem, a Jezus powiedział do mnie: "Oni mają trudną sytuację finansową, ale ich sąsiedzi im pomogą."

Minęliśmy innych ludzi i Jezus mówił mi o nich. Pamiętam, że zwrócił moją uwagę na żydowską dziewczynę z ciemnymi włosami. "Ona jest zaręczona, a jej narzeczony Mnie szuka. Poślę kogoś i on Mnie znajdzie," powiedział Jezus.

Doszliśmy do końca Via Dolorosa i Pan powiedział do mnie: "Musisz już iść, nawiedzę to spotkanie modlitewne w klasztorze żeńskim." To był klasztor, w którym była Matka Barbara. (Matka Barbara opuściła Rosję ze swoją rodziną, gdy była młodą dziewczyną, pod wpływem znanego proroctwa, danego rosyjskiemu mnichowi w roku 1911. To było prorocze słowo dla narodów.)

"Pójdę z tobą," powiedziałam. "Nie, ty musisz iść teraz," odpowiedział Jezus. "Zostanę," powiedziałam, ale w następnej minucie byłam z powrotem w jadalni w Orlando.

Nie Przekonującymi Słowami, Ale Demonstracją i Mocą

Apostoł Paweł powiedział, że on nie przyszedł z przekonującymi słowami ludzkiej mądrości, ale z objawieniem i mocą Boga.

"A mowa moja i zwiastowanie moje nie było głoszone w przekonywających słowach mądrości, lecz objawiały się w nich Duch i moc, aby wiara wasza nie opierała się na mądrości ludzkiej, lecz na mocy Bożej." 1 Koryntian 2:4-5

Hebrajczyków 2:4 (KJV) mówi: "Bóg również poręczył ich świadectwo, (słowa Jezusa do uczniów) zarówno znakami, jak i różnymi cudami, i darami Ducha Świętego, zgodnie z Jego wolą."

Jeśli Ojciec poręczył świadectwo służby Jezusa znakami i cudami, i darami Ducha, zatem On poręczy nasze świadectwo w naszych słowach głoszących Dobrą Nowinę o Mesjaszu.


Przebudzenie Nie Ominie Jeruzalem

Przez cały dzień 21 lipca widziałam powiewającą flagę izraelską – to była flaga z bisioru i była poruszana przez wiatr (bisior = delikatna tkanina, używana w Biblii).

Wyjścia 26:1 mówi: "Przybytek zaś zrobisz z dziesięciu zasłon ze skręconego bisioru i z fioletowej, i czerwonej purpury, i z karmazynu dwakroć barwionego, z wyhaftowanymi na nich artystycznie cherubami."

Przebudzenie dotrze do miast na całym świecie, a Izrael i Jeruzalem nie będą ominięte – widziałam Bożą rękę wyciągniętą z nieba w stronę Izraela.

Błogosławieństwa,

Kathie Walters





źródło: http://www.niezatrzymywalna.blog.onet.pl, http://www.elijahlist.com


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 8 stycznia 2013, o 12:20 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strona główna forum » IZRAEL JEHUDIM » JERUSALEM - JERUSALEM » SZEMA ISRAEL - SŁUCHAJ ISRAELU


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL