Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » IZRAEL JEHUDIM » JERUSALEM - JERUSALEM » CZEKAJĄC na Mesjasza
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Apokalipsa Panna czy to ostatnie 7 lat
 Post Napisane: 29 grudnia 2013, o 18:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14135
Jezus przychodzi 2016
Dlaczego uważam, że Rapture Kościoła
odbędzie się w dniach 25 grudnia 2013,
i 04 stycznia 2014


Pan został dając mi kawałki układanki w ciągu ostatnich 13 lat, co prowadzi mnie do terminu pierwocin Rapture Kościoła. Logiczna kończy między 25 grudnia 2013 i 04 stycznia 2014. Ja bardzo mocno wierzę, że Rapture odbędzie się dnia 3/4, 2014. Jednak możliwe jest, że zagadka może zakończyć się już 25 grudnia 2013. Uważam, że kalendarz żydowski jest miesiąc przed faktycznym kalendarza Boga i że Chanuka powinny rzeczywiście nastąpi począwszy od grudnia 27-29, 2013 r. i kończący się w okresie od stycznia 3-5, 2014. 24 dnia Kislevie w kalendarzu Boga powinno być od grudnia 26-28, 2013, 25-27 (lub grudniu w Stanach Zjednoczonych), która to data podana w Aggeusza 2 dotyczące Pan potrząsanie niebiosa i ziemię. Nie wiem na pewno, na którym dzień Rapture odbędzie się, ale to, co jest napisane poniżej wskaże bezpośrednio do stycznia 3/4, 2014, jako czas najbardziej prawdopodobny.
Jestem w 100% pewien, że zagadka, że ​​Pan dał mi się kończy między 25 grudnia 2013 a 04 stycznia 2014.
Chciałbym zachęcić was do trudno kopię (wydrukować i / lub zapisać na dysku flash) o to, co napisałem poniżej, bo uważam, że jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że zobaczymy siatki elektryczne wymazane w USA i prawdopodobnie na całym Świat 25-29, od grudnia 2013 r., choć Rapture może być później w tygodniu.
Nie będzie "wielkie oszustwo", które odbywa się w czasie pochwycenia i Jezus ostrzega, że ​​nawet chrześcijanie mogą zostać wprowadzeni w błąd przez to. Pan powiedział do mnie w dniu 4 stycznia 2001 roku, o 1 w nocy, że będę jak Jana Chrzciciela i napisze coś, co pomoże uratować miliony ludzi z oszustwa, które ma się odbyć.
Co napisałem poniżej pomoże ci, którzy pozostają, aby zobaczyć, że to, co się stało, było spełnieniem proroctw biblijnych i była w rzeczywistości Rapture i nie obca inwazja lub interwencja naszej planety.
Nawet jeśli jesteś pewien, że zostaniesz przeniesiony do pierwocin Rapture, proszę zostawić kopię to dla tych, którzy mogą pozostać w tyle, tak, że będą one w stanie go przeczytać i się do wiary w Chrystusa.


Obrazek7 th dzień Namiotów i 7 th dzień Chanuki
7 th dzień Namiotów i 7 dzień Chanuki są kluczem do zagadki. Niech najpierw spojrzenie na znaczenie 7 dnia Namiotów, a następnie spojrzeć na kalendarz żydowski jest miesiąc od, skrócenie czasów ucisku, 3 dni / rok ciemności, ohydę, który powoduje spustoszenie, a następnie (i najważniejsze) przyjrzeć się tym niesamowitym 7 dnia Chanuki!

To było na 7 th dzień Namiotów, że Żydzi będą szukać Mesjasza przyjść. W tym dniu, to oni fala gałązki palmowe i powiedzieć: "Hosanna!", Co oznacza "Zapisz się!" 7. dzień Namiotów nawet zaczęto nazywać " Great Day Hosanna ".
Czytali Psalm 118, który mówi: " Błogosławiony, który przychodzi w imię Pańskie! "

Kiedy Jezus wjechał do Jerozolimy, a ludzie machali gałązkami palmowymi i rzekł: "Błogosławiony, który przychodzi w imię Pańskie", były Rekonstrukcja na 7 th dzień
Namiotów i pokazując, że rozpoznali Jezusa jako Mesjasza.


Obrazek
Mateusza 21: 9 - "Tłumy, że poszedł do przodu z nim i te, które następnie krzyknął:" Hosanna Synowi Dawida! Błogosławiony, który przychodzi w imię Pańskie! Hosanna na wysokościach nieba!''

Tuż po triumfalny wjazd Jezusa powiedział ludziom, że nie może go zobaczyć ponownie, dopóki nie powiedział: "Błogosławiony, który przychodzi w imię Pańskie!" Był wskazując je na 7 -tego dnia Namiotów (które ma Drugi spełnienie w 7. dniu Chanuki) jako czas Jego powrotu. Mateusza 23:39 - "Albowiem powiadam wam, nie będzie mnie widzieć, aż powiecie: Błogosławiony, który przychodzi w imię Pańskie."
to jedyny czas w roku, kiedy naród żydowski, że to jest na 7 th dzień Święta Namiotów. Jest to najbardziej uroczysty i radosny dzień każdego święta, że Żydzi świętować.
Obrazek

Jana 7:37, 38: "W ostatnim i największym dnia festiwalu (Namiotów), Jezus wstał i powiedział głośno:" Niech każdy, kto jest spragniony, przyjdzie do mnie i pije. Kto wierzy we mnie, jak mówi Pismo, rzeki wody żywej popłyną z wewnątrz nich. "

Na 7 -tego dnia Namiotów Jezus powiedział ludziom, aby przyjść do Niego. Mówił im, że On był ich Mesjaszem, Jeden, że szukali, gdyż uchwalone wszystkie te wydarzenia, które zostały skierowane na Niego w tym dniu. On jest spełnieniem 7 th dzień Namiotów.
.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 29 grudnia 2013, o 18:38 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Jezus przychodzi 2016
 Post Napisane: 29 grudnia 2013, o 18:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14135
Ostateczne 7 lat zaczęły ...


Ostateczne 7 lat zaczął na 7 th dzień Namiotów w 2009 roku.
W dniu 9 października 2009 roku Pan Obama został wybrany na laureat Nagrody Nobla.
Został wybrany na 7 -tego dnia Święta Namiotów.
Obrazek
Jezus jest prawdziwym Księciem Pokoju i zapoczątkuje nowe tysiąclecie pokoju na ziemi. Wybierając Obama będzie odbiorca Nagrody Nobla w prawo na 7 th dniu Święta Obrazek
Namiotów, reprezentuje świat wyborze Antychryst na prawdziwego Mesjasza, Jezusa Chrystusa, aby być ich "Książę Pokoju


To kolejne potwierdzenie, lub wzmocnienie, w "przymierza", że świat stał się z Obamą, pytając z nadzieją, że może i zapoczątkuje nowy wiek pokoju na ziemi. Świat będzie niestety rozczarowany, kiedy przynosi przeciwieństwo tego, co oni oczekują i nadzieję. Świat dokonał "przymierze ze śmiercią" (por. Iz 28,18). Daniel 9:27 mówi nam, że ostateczne 7 lat rozpocznie się umocnienia przymierza z wielu

Nazwa Baraka oznacza "błogosławiony". Jeśli zastąpimy słowo błogosławiony w tym fragmencie, a zamiast umieścić nazwę Barak, to przeczytaj ten sposób: "Barak, który przychodzi w imię Pańskie.Obrazek

On twierdzi, że się w imię Pana, starając naśladować Mesjasza, Księcia Pokoju.

Żydzi, Ameryka i świat się łatwo i przyjął to z zadowoleniem fałszywego Mesjasza, to fałszywe rozjemcą, i zrobili to dobrze na 7 th dzień Namiotów.
Jego przymierze, lub zastaw, pokoju został wzmocniony ze światem w tym dniu.

Nie tylko Obama zdecydował się odebrać Pokojową Nagrodę Nobla w prawo na 7. dzień Namiotów, ale dostał nagrodę zaledwie kilka godzin przed rozpoczęciem 24 Kislev!
To są 2 daty podane w Aggeusza 2dotyczące Pan potrząsanie niebiosa i ziemia i potrzeby wszystkich narodów zbliża się do niego .
Te dwa terminy są niezwykle ważne w kalendarzu Boga.
Jakie są szanse, że Obama po prostu tak się złożyło, że wybrano na świecie najbardziej godne człowieka "pokoju" na 7. dzień Namiotów, a następnie otrzymał nagrodę tuż przed Chanuka Ewa, 24 dnia Kislevie?
Obrazek
W swoim przemówieniu, gdy Obama przyjął Pokojowa Nagroda Nobla, powiedział:
"Jestem NA POCZĄTKU nie koniec mojej pracy na scenie światowej. porównaniu do niektórych gigantów historii, którzy otrzymali tę nagrodę, KING , Marshall, Mendella, moje osiągnięcia są niewielkie . "
On był na początku tego okresu 7 lat (2009-2016), reprezentujący gigantów historii i KING świata.

Szatan wiem y, jak ważne są te 2 daty.
On próbuje być Bogiem, "Książę Pokoju".
Panie Obama ogłosił zwycięzcę "Pokojowej Nagrody" na 7. dzień Namiotów i odebrał nagrodę kilka godzin przed rozpoczęciem 24 Kislev, Chanuka Ewa, 2 daty podane w Aggeusza 2.
Obrazek
Noc przed Obama otrzymał tę nagrodę, dziwne spirali wyglądał na niebie nad Norwegią, która jest wciąż niewyjaśniona tajemnica, co to było.
Być może to był znak od Boga dla nas, że wydarzenie, które odbędzie się następnego dnia był naprawdę wielkiego i spełnienie przepowiedni się tysiące lat temu.
.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jezus przychodzi 2016
 Post Napisane: 29 grudnia 2013, o 19:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14135
Obama zostanie wybrany ponownie na 7 dnia Namiotów ...Obrazek

Drugie wypełnienie 7 th dzień Namiotów odbyła się w dniu 06 listopada / 7, 2012 r., gdy Obama został ponownie wybrany na prezydenta USA.
Pan dał Amerykę kolejną szansę wyboru sprawiedliwość na nieprawości, i zrobili złego wyboru.
Był kandydatem że przynajmniej wydają się mieć wysokie morale i wartości i był oczywistym wyborem dla narodu, jeśli chcieli zaakceptować sposób charakteru i wysokie morale.
Potem był Obama, człowiek, który jasno pokazuje niski moralny character i bunt wobec Boga i Jego dróg. Po raz kolejny Pan został odrzucony i Obama przyjął


Żydzi świętują 7 th dzień Namiotów na 21 st dzień ich Nowy Rok.
Obama został zaprzysiężony na 21 stycznia 2013 r., który był 21 st dzień pogańskiego Nowego Roku.
To także, w sposób, symbolizuje "ukoronowaniem" naszego "króla", przyjęcia fałszywego mesjasza i odrzucenie prawdziwego Mesjasza na 7 th dzień Namiotów.

Kalendarz żydowski jeden miesiąc od Boga kalendarza


Obrazek
Żydzi świętowali 7 th dzień Namiotów w dniu 7 października 2012 roku.
Jednak w kalendarzu Boga, prawidłowa data na 7 th dzień Namiotów był listopad 6/7, 2012 .
Daniel 7:25 mówi - "On będzie mówić na Boga Najwyższego, uciskają lud święty Najwyższego, i planujemy zmienić wyznaczone czasy i prawa.
Święci ludzie zostaną przekazane do niego przez jakiś czas, czasy i połowa czasu ".
Wróg próbował ukryć przed nami prawdziwą 7 th dzień Namiotów w 2012 i 2013 roku, tak, że nie będziemy widzieć oczywiste .
Prawda 7 th dzień Namiotów w 2012 był listopad 6/7, w dniu, który został ponownie wybrany Obama jako prezydent USA.
http://jesusiscoming2016.webs.com/barley.jpg
Wiosną 2012 roku, Żydzi zaczęli ich biblijne roku miesiąc wcześniej.
Każdego roku, Pan oczekuje, Hebrajczycy czekać aż jęczmień był wystarczająco dojrzały, aby rozpocząć ich rok biblijne, tak aby mogły one przynieść pierwociny żniw jęczmienia do Pana w święto Pierwociny ciągu pierwszego miesiąca od biblijnych rok. Jeśli jeszcze nie był jęczmień dojrzałe, byli zaczekać jeszcze miesiąc, dodając 13. miesiąc na ich roku. Jednakże Żydzi nie po to dzisiaj i mają zaprogramowaną kalendarz, który nie zależy od kiedy staje się dojrzały jęczmień w całym kraju.

Bóg ma swój własny kalendarz , a Jego kalendarz na wiosnę 2012 roku rozpoczęto miesiąc później, niż gdy kalendarz hebrajski zaczął.
Nie było dojrzałe jęczmień w ziemi Izraela pod koniec marca 2012 roku, więc prawidłowe początku tego roku w kalendarzu Boga był koniec kwietnia.
Miesiąc z Awiwie rok biblijny zaczyna się, gdy pierwszy nów po jęczmienia w
ziemi Izraela osiągnie stan w jego rozwoju, które Biblia nazywa Aviv


Tylko poprzez sprawdzenie stanu upraw jęczmienia możemy spełnić biblijne
przykazanie "Trzymaj miesiąca od Awiw" (Pwt 16:1).

Tylko poprzez ustalenie kalendarza w harmonii z uprawy jęczmienia możemy wypełniać
przykazanie, aby uczcić Hag Ha-Matzot
(Święto Przaśników chleba) "w czasie miesiąc Awiwie, ponieważ w miesiącu
Awiwie poszedł z Egiptu. " (Księga Wyjścia 34:18)

"Cykl 19 lat" został przyjęty przez większość narodu żydowskiego
, a nie ustalania pierwszy miesiąc w zależności od uprawy jęczmienia.
Cykl ten został wymyślony w czasach, gdy wiarygodne doniesienia o uprawie jęczmienia w ziemi Izraela, były trudne do uzyskania.
To dodaje czasami niezbędne 13- miesięcy (7 razy co 19 lat), który utrzymuje Aviv wiosną tego roku w sposób logiczny, ale Biblii nieautoryzowanym wzorca.
Rabbinites uznają , że stan upraw jęczmienia określa datę Paschy (Sanhedryn
11a).
Jednak od naszego powrotu do ziemi, obserwacji uprawy jęczmienia jest
udowodnione, że cykl rabiniczny jest często w błędzie, i oczywiście nieaktualne.
Kilka razy w ciągu ostatniej dekady, kilka Izraelici zbadali
stan upraw jęczmienia w czasie, nowoczesny kalendarz żydowski
oświadczył miesiąc Awiwie (Nisan), ale odkrył, że jęczmień nie Awiw.

Jest to powszechne zjawisko na rabiniczny, mesjanistyczny, a nawet Karaitic Żydzi
z okazji świąt biblijnych zbyt wcześnie jeden miesiąc!

Obrazek

Kalendarz księżycowy oparty jest biblijne, które zachęca bramkarzem ciągle szukać i oglądać na pierwszym Slither nowiu, który oznacza początek nowego miesiąca.
Ta obserwacja nowiu nie mogą być dokładnie z góry określona, ​​ani czasu dojrzewania jęczmienia, który określa biblijne Nowy Rok.
Tak dokładnie ten kalendarz tylko prezentuje się w miarę upływu czasu. Spróbować i dać i oszacować, kiedy nastąpi biblijne święta mamy symulowane widoczność nowiu. Ale tylko czas pokaże dokładnych dat tych uroczystości.

Jęczmień nie Awiw (dojrzałe) jęczmień w Izraelu przed nowiu w dniu 24 marca 2012 r., co oznacza, że ​​dodatkowy miesiąc (adar II) powinny zostać dodane do roku i nowy rok powinien rozpocząć oczach nowy Księżyc z Jerozolimy w kwietniu 2012 roku.Obrazek

Moje uwagi: Skopiowałem powyższy artykuł z Internetu w dniu 4 listopada 2012.

Artykuł nie jest już w internecie, a przynajmniej nie mogę go znaleźć.
W Karaitic Żydzi twierdzą, że znaleźli ONE pole jęczmienia w całym narodu Izraela, który miał jęczmienia, który był dojrzały do ​​1 dzień przed Awiwie w 2012 roku i w związku z tym stwierdzić, że kalendarz, że Żydzi szli była prawidłowa.
Jednak wszystkie inne pola jęczmienia w całym narodzie Izraela, nie są dojrzałe jęczmienia.
Tak, jest średnia Karaitic poprawne - że jeśli nawet jedno pole jęczmienia jęczmień dojrzeje przed Awiw 1, to oznacza, że ​​kalendarz żydowski może zacząć?
Lub powinny jęczmień całej ziemi Izraela już osiągnął swój dojrzewający formularz aby cały naród będzie w stanie przynieść pierwociny w miesiącu Avi?
To jest pytanie.

To jest moja opinia, że kalendarz żydowski był wyłączony przez miesiąc od początku wiosny 2012 roku, co oznacza, że nadal jest się przez miesiąc w 2013 roku.
Inne niż kwestii dojrzewania jęczmienia, istnieją trzy główne powody , że uważam kalendarz żydowski był wyłączony przez miesiąc od kalendarza Boga, poczynając od wiosny 2012.
Pierwszym z nich jest, że Pan szuka głównym znak na niebie dla nas na 16 października 2012
że kobiety przechodząc do pracy w Pannie, z 12 gwiazd na głowie i słońce w jej kanał rodny, z Saturna tuż obok Słońce reprezentuje smoka czeka pożreć dziecko, kiedy się urodziło, a księżyc wprost pod nogi Panny.
To był idealny opis tego, co widzimy w Objawieniu 12 : 1 - "wielki znak się ukazał na niebie: Niewiasta obleczona w słońce i księżyc pod jej stopami, a wieniec z gwiazd dwunastu na głowie."
Pan pokazuje nam właściwą terminy Święto Trąbek w 2012 roku.
Dlaczego Pan tak ważną umieścić znak na niebie w pierwszym dniu drugiego miesiąca, licząc od żydowskiego Nowego Roku?
Nie wierzę, że tak.
Wierzę, że Pan szuka ten ogromny znak dla nas, w dniu 16 października 2012 r.,
z okazji pierwszego dnia prawdziwej Święto Trąbek w kalendarzu Boga.

Drugim powodem, uważam, że kalendarz żydowski był wyłączony przez miesiąc w 2012 i 2013 r., ponieważ w przypadku 16 października / 17, 2012, był poprawny start Święto Trąbek w kalendarzu Boga, a następnie 06 listopada 2012, (dzień wyborów w Ameryce), byłoby prawidłowe dzień 7 dnia Namiotów .
To był kolejnym 7. dzień Namiotów, że Obama został wybrany na, i że Jezus i Sprawiedliwość, zostały odrzucone.
Stało się to również w dniu 9 października 2009 roku na 7. dzień Namiotów, kiedy Obama został wybrany jako laureat Pokojowej Nagrody Nobla, a końcowe 7 lat rozpoczął.
7. dzień Namiotów jest jeden dzień w roku, kiedy Żydzi szukać ich Mesjasz przyjść; machają gałązkami palmowymi i wołać: "Hosanna Błogosławiony, który przychodzi w imię Pańskie!"
Barak oznacza błogosławiony.
Izrael, Ameryka i świat, wybrał ich rozjemcą w 7. dniu Namiotów (dwa razy), a Jezus, prawdziwy Książę Pokoju, została odrzucona.
http://jesusiscoming2016.webs.com/Blood%20Moonds.jpg[
Trzeci powód, dla którego uważam, że kalendarz żydowski jest wyłączone przez miesiąc w 2012 i 2013 r. Wynika to z zaćmienia Księżyca w 2013 .

Większość z was czytając to Prawdopodobnie słyszałeś już, że w pierwszym dniu Paschy, a na pierwszy dzień Namiotów w 2014 r. i 2015 r. jest zaćmienie Księżyca miejsce.
Ale większość z was prawdopodobnie nie są świadomi, że jeśli kalendarz żydowski był poprawny w 2013 roku i został przeniesiony z powrotem do miejsca, gdzie miesiąc powinien być jej, że nie będzie również zaćmienie Księżyca w pierwszym dniu Paschy i pierwszy dzień Namiotów w 2013!

Oznacza to, że nie są tylko 2 lat z rzędu, w których to niewiarygodne zdarzenie ma miejsce, ale przez trzy lata z rzędu, jest zaćmienie Księżyca dzieje się w pierwszym dniu Paschy i pierwszy dzień Namiotów w 2013, 2014 i 2015.

Jeśli to nie przekonuje, że kalendarz jest miesiąc się, to nic nie będzie.
To jest absolutny, niepodważalny dowód, że kalendarz żydowski jest kalendarzem miesiąc przed Bożym w 2013 roku.
I przesuwając kalendarz powrotem miesiąc, nie ma to wpływu na inne Paschy i Namiotów zaćmień ponieważ kalendarz żydowski ma 13 th miesiącu dodano w 2014 roku.
To powinno być dodane z powrotem w 2012 roku, a nadchodzący rok w 2014 roku, nie powinno być tylko 12 miesięcy zamiast 13.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jezus przychodzi 2016
 Post Napisane: 29 grudnia 2013, o 19:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14135
Skrócenie czasów

Pan powiedział nam w Objawieniu 10:06 i Mateusza 25, że Oblubieniec będzie opóźnione .

Objawienie 10:06 - "I przysiągł przez Tego, który żyje na wieki wieków, który stworzył niebo i to, co jest w nich, ziemia i wszystko, co w niej jest, i morze, i wszystko, co jest w nim, i powiedział , " nie będzie bardziej opóźnić! "Mateusza 25:5 -" Jak pan młodybył opóźniony , wszystkie one stały się senny i zasnąłem. "

Wiemy, że Jezus powiedział nam, że jeśli nie skrócić dzień, że żaden człowiek nie przeżyje. Mateusza 24:22 - "I chyba te dni powinny być skrócone, nie powinny być zapisywane żadne ciało: ale ze względu na wybranych owe dni będą skrócony. " Tak, jak On "skrócić dni" z ucisku wspomnianego przez Daniela i Apokalipsy?

http://jesusiscoming2016.webs.com/Days% ... rtened.jpg
Daniel przypomina nam okres 7 lat przed Chrystusem, który zaczyna się wraca z "umocnienie przymierza lub zastawu". Jest to znane jako "70 tygodni Daniela".
Są to 4 numery podane nam przez Daniela, że ​​mamy liczyć z.
Oto 4 numery: 1260, 1290, 1335, i "2200 wieczorów i poranków", lub 1100 dni.
Zdaję sobie sprawę, że nasz współczesny tłumaczenie na angielski mówi "2300 wieczorem, rano", jednak Hieronim, wczesnego kościoła ojciec tłumaczył łaciński Wulgaty i miał dostęp do starszych manuskryptów, powiedział, że 2200 wieczorów i poranków.
A wracając jeszcze dalej, Józef Flawiusz, żydowski historyk, powiedział nam, że to był 2200 wieczorem, rano i miał dostęp do najstarszych dokumentów świątyni w czasie.
Nie tylko to, ale Józef powiedział nam, że te 1100 dni zostały spełnione w czasie Judasza Machabeuszy
w 168-165 pne!
Wszystkie 8 egzemplarzy Morza Martwego mają numer wyrwane, więc wydaje się, że wróg próbował ukryć ten numer z nami, ponieważ jest to ostateczny klucz do zagadki z tych numerów, jak postaram się pokazać.


Ostateczne 7 lat rozpoczęła w dniu 9 października 2009 roku, kiedy Obama został wybrany jako laureat Pokojowej Nagrody Nobla, wzmocnienie jego przymierze z narodem amerykańskim i świat, aby zapoczątkować nową erę pokoju na ziemi.
To był 7 dzień Święta Namiotów, tylko raz w roku, kiedy Żydzi wołać: "Hosanna! Błogosławiony, który przychodzi w imię Pańskie!"
Oni fala gałązki palmowe po ponownego uchwalenia Bitwy Jerycha i spójrz w oczekiwaniu na ich przyjście Mesjasza.
Następnie Obama otrzymał nagrodę zaledwie kilka godzin przed rozpoczęciem 24. dnia Kislev.
To są 2 daty podane w Aggeusza 2, dotyczące Pana wstrząsa niebiosa i ziemię i przynosząc pożądane wśród wszystkich narodów do siebie, i chwała nowej świątyni, która jest Jego ciało, Jego ludem, trzeciej świątyni, będącej większa niż dawnej świątyni.

1260 dzień później Obama pojechał do Jerozolimy na pożyczonej bestii, z dziećmi Macha flagi (gałęzie palmy były symbolem Izraela w czasach Jezusa, tak jak flaga jest dziś), a śpiew i taniec. Następnie udał się i stanął w świętym miejscu, gdzie nie należy. To było bardzo na miejscu, gdzie Syn Boży, "trzecia świątynia", że Pan jest Bui lding, pierwszy zjawił się na tej ziemi. 1290 dzień od tego wydarzenia przynosi do Świętem Trąbek w 2016 roku. Daniel powiedział nam, że od czasu, obrzydliwość została powołana, nie będzie 1290 dzień. A Jezus wyjaśnia na to i mówi nam, że to wydarzenie będzie obejmować kogoś stojącego w świętym miejscu, gdzie nie należy. Jest to liczba 1290 dni.

1260 dni i 1335 dzień powinien rozpoczęły w dniu 2 maja 2013 r., ale Pan ma zamiar skrócić te dni do 1100 dni. 02 maja 2013, był poprawny dzień 7 dnia Paschy, lustrzane odbicie 7 dnia Namiotów.
To był dzień, że Izraelici przekroczyli Morze Czerwone, dzień, kiedy mury Jerycha Izraelici spadł i wstąpił na dźwięk ostatniej trąby, i dzień, kiedy Piotr został uwolniony z więzienia przez anioła. Jest również bardzo prawdopodobne, że to był dzień, że Lot uciekł z Sodomy i Gomory. Wszystkie 4 t imprez Hese są zapowiadając Rapture - przejście do Ziemi Obiecanej i nagła zagłada nadchodzi Egipcjan (reprezentujący świat), ściany spada i ludzie rosnąco na dźwięk ostatniej trąby w bitwie pod Jerycho, i anioły przychodzi do ratowania pobożny (Piotr i Lot) prawo zanim by zginął, gdyby pozostał w którym byli na.

02 maja 2012, był 40 dni po obrzydliwość została powołana, 1260 dni przed Dniem Pojednania, w 2016 i 1335 dzień przed rozpoczęciem Ha nukkah w 2016 roku.
To był "wyznaczony czas "dla tej Rapture i Sudden rażenia podjęcia miejsce. maja 1/2, 2013, znany również jako "Mayday", był dniem, kiedy katolicy koronowany Maryi Panny i elity koronowany ich Mayday Królową również na One World Trade Center, z których oba były kpiną z Oblubienicy Chrystusa jest koronowana na Królową, orzeczenia i panujący z Króla Jezusa na ziemi przez 1000 lat:

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jezus przychodzi 2016
 Post Napisane: 29 grudnia 2013, o 19:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14135
Idąc dalej w górę! World Trade Center iglica nanoszone w amerykańską flagę podniósł się jak wieżowiec przygotowuje się koronowany najwyższy budynek w zachodniej półkuli w 1776 ft

http://www.dailymail.co.uk/news/article ... 776ft.html

May Day obchodzi

http://www.schooloftheseasons.com/mayday.html


W Daniela 12:12 czytamy: " Błogosławiony jest ten, kto czeka i dociera do końca 1335 dzień . "A skąd mamy wiedzieć, co dzień jest" błogosławiony dzień "? Aggeusza 2:18, 19 - "" Od tego dnia, tego dnia dwudziestego czwartego dziewiątego miesiąca , dają dokładnie przemyśleć na dzień, kiedy fundamentem świątyni Pańskiej została położona. Starannego myśl: Czy jest jeszcze jakikolwiek nasiona pozostawione w stodole? Do tej pory, winorośl i drzewa figowe, granat i oliwka nie przyniosły. Od tego dnia będę ci błogosławił ". BŁOGOSŁAWIONY DZIEŃ jest 24 th dzień Kislevie, czyli początek Chanuki. Jeśli liczymy kolejne 75 dni od Dnia Pojednania w 2016 (1335/60 = 75), docieramy do "błogosławiony dzień", który jest początek Chanuki. Święto Chanuka była druga Święto Namiotów, które rozpoczęto na tych, którzy byli zhańbiony (Aggeusz prorokował to w Aggeusza 2 i zaczęło ponad 400 lat później). 24 th z Kislevie w 2016 roku jest Boże Narodzenie. To jest koniec Wielkiego Ucisku. pana Obama powiedział, że w jego drugiej kadencji, by wygrać wojnę z Bożym Narodzeniem. To jest ostatni Boże Narodzenie z jego drugiej kadencji. Wierzę, że szatan zna już ostatni dzień Wielkiego Ucisku. Moje pytanie brzmi, czy Szatan i Obama rzeczywiście myślą, że mogą pokonać Jezusa, gdy wrócimy do ziemi z Panem w tej chwili? Jeśli tak, to wydaje się, że "wielki oszust" oszukał nawet samego siebie!

"Teraz, gdy ja wygra drugą kadencję jako prezydent, pozwól mi coś powiedzieć do wszystkich moich przyjaciół zorientowanych spiskowych na prawo, którzy myślą, że jestem zamierza uwolnić pewną tajną agendę: Masz całkowitą rację . Więc pozwól mi . blisko z szybkim podglądem tajnego programu można się spodziewać w drugiej administracji Obamy W mojej pierwszej kadencji, że zakończył wojnę w Iraku, w mojej drugiej kadencji, będę wygrać wojnę na Boże Narodzenie W mojej pierwszej kadencji, mamy moc. Polityka znany jako "nie pytaj, nie mów" - w mojej drugiej kadencji, zamieniamy go z polityki zwanej, pada deszcz mężczyzn W mojej pierwszej kadencji, mijaliśmy reformy systemu opieki zdrowotnej;. w mojej drugiej kadencji , myślę, że będę przechodzić jeszcze raz. "

Niektóre słowa z "Pada deszcz mężczyzn":

Przyczyną "tej nocy po raz pierwszy
tylko o 10:30
Po raz pierwszy w historii
To będzie zacząć padać mężczyzn

Pada deszcz mężczyzn
Hallejulah
Pada deszcz mężczyzn
Amen


Niech Bóg błogosławi Matkę Naturę
Ona jest jedna kobieta zbyt
Wzięła na niebo
I zrobiła to, co musiała zrobić,
walczyła każdy anioł
Aby zmienić niebo
czuję burzliwa pogoda przeprowadzka
O zacząć
Usłysz grzmot
Nie tracisz głowę

Żydzi będą śpiewać " Alleluja "w 7. dniu Namiotów i 7 dnia Chanuki . Według tej piosenki, kiedy to rozpocznie się "mężczyzn Rain"? Kiedy ludzie śpiewają Hallelu Jah! To jest mówienie o "Królowej Nieba", który rearanżacji niebo (trwało kilka aniołów z nią). To także ostrzeżenie ab odchodzący beheadings które się rozpocząć za prześladowanego Kościoła, który jest lewym b ehind A t Rapture. 7 th dzień Chanuki było ślubu królowej Estery, która zastępuje królowej Vashti, który nie chciał przyjść do króla kiedy wezwał ją na 7 -tego dnia ucztę. Wierzę prawda 7 th dzień Chanuki jest 04 stycznia 2014, a następnie ponownie w dniu 31 grudnia 2016 r., w ostatnim dniu pogańskiego Nowego Roku i 01 stycznia 2017 , to początek nowego tysiąclecia. Pan również za pomocą kalendarza Gentile Gentile Jego głównie z okazji Narzeczona znaczące daty.Pan powiedział nam dokładnie, ile ucisk zostanie skrócony w dół i to jest 1100 dni. Te 1100 dni rozpocznie się w dniu 25 dnia Kislev i kończy 3 lata później na 7 lub 8 dnia Chanuki. Oznacza to zaczną od grudnia 26-29 w tym roku i zakończy się w dniu 31 grudnia 2016 lub 1 stycznia 2017. Czyli 1100 dni. Następnie sanktuarium, lub święty, dokonuje się w prawo, innymi słowy, to Oblubienica Chrystusa, zaczyna królować na ziemi z Króla Jezusa.

Co zostało będzie znowu to, co zostało zrobione zostanie ponownie wykonane, nie to nic nowego pod słońcem. Kaznodziei 1:09

http://jesusiscoming2016.webs.com/whenistherapture.htm

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jezus przychodzi 2016
 Post Napisane: 29 grudnia 2013, o 20:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14135
3 dni ciemności


Wtedy rzekł Pan do Mojżesza: "Wyciągnij rękę ku niebu, aby ciemność rozprzestrzenia nad Egiptem - ciemność, które mogą być odczuwalne .
"Mojżesz wyciągnął rękę ku niebu, i całkowita ciemność objęte wszystkie Egiptu na trzy dni .
Nikt nie widział nikogo innego lub poruszać się przez trzy dni.
Jednak wszyscy Izraelici mieli światło w miejscach, w których żyli . "

The Three Days of Darkness jest tradycja, która przypomina plagi Mojżesza przed Egipcie. Tak jak Bóg ukarał bałwochwalczych Egipcjan w czasach Mojżesza z dziesięć plag - w tym "trzech dni ciemności", tak też, na końcu czasu Bóg ukarze cały świat z "trzech dni ciemności." Teoria głosi, że cała ziemia będzie otoczone przez idealnej ciemności trwały rozpiętość trzy dni i trzy noce.
Obrazek
Są "3 dni ciemności" to ostatnie 3 lata z ostatnich 7 lat przed Chrystusem zwrotów. Stanowią one duchową ciemność, która obejmie całą ziemię na okres 3 lat.
Ale wierzący będzie z Jezusem, "światłością świata" .
Gdy Jezus znowu przemówił do ludzi, powiedział: "Ja jestem światłością świata.
Kto idzie za Mną , nie będzie chodził w ciemności , lecz będzie miał światło życia. "
7 th dzień Namiotów jest "lustrzanym odbiciem" z 7 th dzień Przaśników i jest na 21 st dzień żydowskiego Nowego Roku, tak jak 7 th dzień Przaśników jest na 21 st dzień biblijny Nowy Rok.
Gdy Izraelici przekroczyli Morze Czerwone na 7 th dzień Przaśników, Exodus 14 mówi nam, że "w nocy chmura przyniósł ciemność na jednej stronie i światła na drugą stronę , więc nie poszła w pobliżu innych całą noc .
"Z jednej strony przechodzi na Ziemi Obiecanej, w świetle, druga strona pozostaje w ciemnościach nocy i doprowadza nagła zagłada na nich.
Pierwociny Rapture miał się odbyć na 7 dni Przaśników w dniu 2 maja 2013 r. 1260 dzień przed Dniem Pojednania w 2016 i 1335 dni przed rozpoczęciem Chanuka w 2016, ale dni są skracane tak, aby niektóre ciało może być zbawiony i ponieważ Oblubieniec jest opóźniony (por. Mt 25 i Objawienie 10). 3 1/2 roku Wielki Ucisk będzie trwał tylko przez 3 lata, tak jak to miało miejsce w czasach, kiedy Księga Machabejska Judasza Żydzi uciekli w góry na 3 lata.
To jest do spełnienia "3 dni ciemności", które otaczają Ziemię w czasie Wielkiego Ucisku.

Pierwsze 8 plag egipskich zaczęli na całym świecie w ciągu ostatnich kilku lat.
Proszę kliknąć na ten link, aby zobaczyć, jak:
http://jesusiscoming2016.webs.com/plaguesofegypt.htm
. Istnieją tylko 2 plagi lewo: 3 dni ciemności i zabijanie pierworodnych.
Plaga pierworodnych, gdzie Pan Części zamienne pierworodnych (pierwocin wierzących) odbywa się na pierwociny Rapture .

Oblubienica Chrystusa jest oszczędził, ale ci, którzy nie znają Chrystusa nie uciec z wielkiego ucisku, gdzie większość ludności świata będzie zabity.
Uważam, że 3 dni ciemności stanowią ostatnich 3 lat przed Chrystusem powraca do ziemi . Daniel nazywa ostateczne 7 lat, 70 th "tydzień".
Oznacza to, że każdy rok reprezentuje jeden dzień.
Wierzę, że te trzy dni ciemności zaczynają podczas rozpoczęcia prawdziwej Chanuka (grudzień 26-29, 2013), a zakończy się w 2016 roku na 7 dnia Chanuki (31 grudnia 2016 roku, ostatni dzień w roku, kiedy panna młoda Chrystusa wieńczy królową na ziemi, Króla Jezusa, aby rządzić i panować przez 1000 lat) .
Tak jak Izrael, Ameryka i świat odrzucił Jezusa dwukrotnie na 7 th dzień Namiotów i akceptowane Obama (październik 9, 2009, 6 listopada 2012 r.), tak również Pan odrzuci Izraela, Ameryki i Świat jak 3 dni (lat) ciemności zaczynają podczas prawdziwego święta Chanuki, ale On będzie szczędził Pureheart dziewica narzeczona, która ujdzie jego osąd.

.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jezus przychodzi 2016
 Post Napisane: 30 grudnia 2013, o 16:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14135
Ohyda, że ​​powoduje Desolation


Mateusza 24 - "Więc kiedy widzisz stojącej w świętym miejscu "obrzydliwość, która powoduje spustoszenie ", wypowiedziane przez proroka Daniela, niech czytelnik rozumie - wtedy ci, którzy będą w Judei, niech uciekają w góry .
Niech nikt na dachu zejść wziąć coś z domu.
Niech nikt w tej dziedzinie wrócić, aby uzyskać ich płaszcz.
Jak straszne to będzie w tych dniach dla kobiet w ciąży i matek karmiących! Módlcie się, że lot nie odbędzie się w zimie lub w szabat .
Na to nie będzie wielki ucisk, niezrównany od początku świata aż dotąd i już nigdy się nie wyniósł. "

Jezus powiedział czytelnikowi zrozumieć, co on mówi w tym fragmencie.
To dlatego, aby zrozumieć kontekst tego, co Jezus mówi tu, musimy wykopać trochę i zrobić kilka badań. W 2 Księgi Księga Machabejska zostały usunięte z kanonu Pisma Świętego, tak wielu chrześcijan nie zdaje sobie sprawy z wydarzeń, które miały miejsce 200 lat przed śmiercią Chrystusa.

Aggeusz prorokował, że drugie Święto Namiotów zostaną ustanowione dla tych, którzy zhańbiony, tak jak druga Pascha została ustanowiona. On nawet powiedział, na co dzień, by zacząć to drugie Namiotów - w końcu 24 -tego dnia Kislev. Ponad 400 lat później, Pan ustanowił ten drugi Święto Namiotów, a dziś jest znany jako Chanuka, czyli święto poświęcenia.
Obrazek

Tak, tu jest trochę historii ... zły Antioch IV rządził Izraelem.
Postanowił spróbować, aby Izraelitów bardziej jak Greków i zhańbił ich świątyni i nawet ich utraty świnie na ołtarzu.
On nie pozwoli im zachować szabatu lub obrzezać swoich dzieci.
Na 25 -tego dnia Kislevie, Machabejska i grupa Izraelitów nie mógł już brać go i zabili Żyda po starał poświęcić świnię na ołtarzu.
Potem zabił kilku żołnierzy.
Wiedząc, że zostaną ukarani, że uciekli w góry .
Uznaje się powszechnie, że miało to miejsce w 168 roku pne. Jeśli spojrzeć na kalendarz Rosetta Stone, 25 dnia Kislevie odbyła się w niedzielę.
Że szabat (które później stają się 7 dzień Chanuki, lub 7 dzień drugiego Święto Namiotów), w zimie , niektóre z armii Antiocha "pojawił się i ubitych 1000 mężczyzn, kobiet i dzieci w szabat.
Ci, którzy uciekli w góry tworzą ruch oporu i ostatecznie wygrał z powrotem kontrolę świątyni na tej 25 -tego dnia Kislevie, dokładnie 3 lata później .
Następnie oczyścił świątynię i rozpoczął drugą Święto Namiotów w tym dniu, ponieważ nie był w stanie obchodzić Święto w odpowiednim czasie, ponieważ świątynia została splugawiona.
Zrobili dokładnie to, co zostało zrobione podczas obchodów 7-dniowy Namiotów i postanowiła kontynuować co roku, aby uczcić ten.
Nazywają to Chanuka , czyli "poświęcenia", ponieważ świątynia została ponownie poświęcona Panu w tym dniu.
Obrazek
Więc tutaj mamy oczywiste odniesienie do Chanuki, ze Pan mówi Żydów do ucieczki w góry i mówiąc o szabat, jak i zimą.
On oczywiście mówi Żydom wydostać się z Jerozolimy i uciekają w góry na 3 lata gdy widzą to wydarzenie odbywa się - to obrzydliwość.

http://jesusiscoming2016.webs.com/Obama ... Israel.jpg
Wiele osób pytało mnie, czy obrzydliwość została powołana w dniu 22 marca 2013 r. dokładnie 1260 dzień po Obama został wybrany jako laureat Pokojowej Nagrody Nobla na 7 th dzień Namiotów, gdy Obama stał w miejscu świętym, a następnie Dlaczego Jezus powiedział ludziom, że gdy zdarzenie dzieje się nawet nie biorą ich płaszcz, ale tylko po to żeby się z miasta i uciekają w góry? Minęły miesiące teraz i nic się nie stało, że będzie powodować, że ludzie mają potrzebne do ucieczki w góry zaraz po to wydarzenie miało miejsce.

Mam 2 odpowiedzi na to pytanie.
Pierwszy jest taki, że 7 lat określa się jako "w tym tygodniu", Daniel, co oznacza, że każdy rok reprezentuje jeden dzień.
Jezus może mówili, że w tym samym dniu (lat), że obrzydliwością jest ustawiony, pustka odbędzie.
Opowiadając Żydów nawet nie wziąć ich płaszcze, który może być po prostu wskazując na spustoszenia, odbywających się w tym samym roku, który uważany jest za dzień, w Księdze Daniela.
Jeśli spustoszenie miały mieć miejsce w tym samym "dzień", tak naprawdę nie jest czas dla ludzi, aby zajmować się biorąc swoje rzeczy, ale powinny one po prostu od razu. Pamiętaj, że tysiąc lat jest jak jeden dzień dla Pana, tak patrzy na czas inaczej niż my.
To jest bardzo jasne, od tego, co Jezus powiedział w poszlakach dał nam, że wskazując na święto Chanuka, gdy mówi o ohydę, uciekają w góry, wspomina kobiety i dzieci, w szabat, jak i zimą.
Wszystkie pięć z tych rzeczy, które wspomina się bezpośrednie odniesienia do tego, co miało miejsce 200 lat wcześniej, kiedy Machabejska poprowadził bunt przeciwko Antiocha po obrzydliwością odbyła i uciekli w góry na 3 lata, a kobiety i dzieci, zginęło w sobotę w okresie zimowym.
Więc jeszcze raz, może to być dla nas wskazówką, że pustka odbędzie się w roku przyszłym (dni).
I inna myśl dotycząca tego, że jeśli czas wyznaczony na Rapture było rzeczywiście prawdziwe 7. dzień Paschy w dniu 2 maja 2013 r., ale został opóźniony, wtedy Jezus mówi Żydom, że zaraz po obrzydliwością jest ustawiony, Czas wyznaczony na Rapture i nagła zagłada ma nastąpić wkrótce. Jednak On daje kilka wskazówek do narodu żydowskiego, wskazując na Chanuka (uciekają w góry, obrzydliwością skonfigurować, zima, kobiety, Sabat, itp.) Wszystkie te wskazówki muszą być łatwe do zrozumienia przez Jego słuchanie publiczności żydowskiej, którzy byli dobrze świadomi wydarzeń, które miały miejsce 200 lat wcześniej, gdy obrzydliwość została powołana w zimie, Żydzi musieli uciekać w góry na dokładnie 3 lata, kobiet i dzieci zostało zabitych w szabat (który później został 7. dzień Chanuki) i Święto Chanuka rozpoczęto w wyniku tych wydarzeń. Natychmiast po Mówi im te rzeczy, On pozwala im wiedzieć, że dni będą skrócone.
To tak, jakby Jezus mówi im, że nagła zagłada powołuje się odbyć 40 dni po obrzydliwością odbywa się w środku 7 lat, ale, że Wielki Ucisk będzie skrócona, tak aby niektóre ciała mogą przetrwać i Wskazuje je Chanuka w prawo do wskazówek, które On daje:

"Więc kiedy widzisz stojąc w miejscu świętym "na obrzydliwość , która powoduje spustoszenie, "wypowiedziane przez proroka Daniela, niech czytelnik rozumie - wtedy ci, którzy będą w Judei, niech uciekają w góry .
Niech nikt na dachu w dół wziąć coś z domu. Niech nikt w tej dziedzinie wrócić, aby uzyskać ich płaszcz.
Jak straszne będzie to w tych czasach dla ciężarnych kobiet i matek karmiących! Módlcie się, że lot nie odbędzie się w zimie lub w szabat . Na to nie będzie wielki ucisk, niezrównany od początku świata aż dotąd i już nigdy się nie wyniósł. Jeśli te dni nie zostały skrócone, nikt nie przeżyje, ale ze względu na wybranych owe dni zostaną zostać skrócony . "Mateusza 24:15-22

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jezus przychodzi 2016
 Post Napisane: 30 grudnia 2013, o 16:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14135
Wróćmy do historii.
Świątynia została splugawiona podczas Święta Namiotów, tuż przed Izraelici uciekli w góry.
Został zhańbiony przez co najmniej 2 lata przed Żydzi uciekli w góry. Następnie pozostała zhańbiony przez 3 lata, aż Izraelici byli w stanie pokonać swoich wrogów i odebrać świątynię.

To, co widzimy tutaj jest zapowiedzią wydarzeń czasów końca.
świat został zhańbiony na 7 -tego dnia Namiotów zeszłym roku, kiedy Obama został wybrany na drugą kadencję. Będą one nadal być zhańbiony na 7 th dzień Namiotów w tym roku.
Pozostaną one skalane przez 3 lata, a następnie w końcu "3 dni ciemności", ich czas skalania skończy, kiedy Chrystus powróci na ziemię, aby rządzić i panować przez 1000 lat.
http://jesusiscoming2016.webs.com/jubil ... operty.jpg
Juda Machabeusz wjechał do Jerozolimy na pierwszym dniu Chanuka, dokładnie 3 lata po uciekli w góry i ludzi powitał go z palmami i śpiewem, jest zapowiedzią Chrystusa i Jego Oblubienicy, powrót na ziemię, aby ustanowić swoje Królestwo na 1000 lat.
8 th dzień Chanuki będzie 01 stycznia 2017, nie tylko początek nowego roku, ale początek nowego tysiąclecia.


Obrazek

2 Mch 10: Juda Machabeusz i jego zwolenników, pod kierownictwem Pana, odbił Świątynię i Jerozolimę.
Oni zburzyli ołtarze, które cudzoziemcy założyli na rynku i zniszczył inne miejsca kultu, które zostały zbudowane.
Oni oczyszcza świątynię i zbudowany nowy ołtarz.
Następnie, z nowym pożar uderzeniem krzesiwa, że składali ofiary po raz pierwszy od dwóch lat, spalił kadzidło, zapala lampy i określono święte chleby.
Po zrobili wszystko to, że leżał twarzą w dół na ziemię i modlił się, aby Pan nigdy więcej nie pozwolić im uderzyć takich katastrof.
Prosili go, by być miłosiernym, kiedy karał ich dla przyszłych grzechów, a nie przekazania ich więcej do barbarzyńskich, pogańskich narodów.

Są rededicated świątyni dwudziestego piątego dnia miesiąca Kislev, tego samego dnia tego samego miesiąca na które zostały sprofanowane świątyni przez pogan. Szczęśliwy uroczystość trwała osiem dni jak Festiwalu Namiotów, i przypomniałem sobie, jak ludzie, tylko przez krótki czas, zanim, spędzili Festiwal Namiotów wędrówki jak dzikie zwierzęta w górach i mieszka w jaskiniach.
Ale teraz, niosąc zielone gałązki palmowe i sztyfty ozdobione bluszcz, że paradował, śpiew wdzięczny chwałę Temu, który nie doprowadził do oczyszczania własnej świątyni.
Wszyscy zgodzili się, że cały naród żydowski powinien co roku uczcić to święto.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jezus przychodzi 2016
 Post Napisane: 30 grudnia 2013, o 16:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14135
ESTHER MADE QUEEN

Obrazek
"Estera została zabrana do króla Achaszwerosz, do jego pałacu, w dziesiątym miesiącu, który jest miesiącem tewet, w siódmym roku jego panowania. "
To jest pierwszy dzień czwartego miesiąca licząc od żydowskiego Nowego Roku, i to później się 7 dzień Chanuki.
"Król kochał Esterę bardziej niż wszystkie kobiety, a ona zdobył przychylność i życzliwość ponad wszystko dziewice; umieścił koronę królewską na głowę i uczynił ją królową w zastępstwie Vashti za ".

Estera 1: To jest to, co się stało w czasie Kserkses ...
na pełnych 180 dni on wyświetlony nich bogactwo swego królestwa i blask i chwałę Jego majestatu. Kiedy te dni się skończyły, król wyprawił ucztę, trwającą siedem dni , w zamkniętym ogrodzie pałacu królewskiego, dla wszystkich ludzi z najmniejszego do największego, którzy byli w twierdzy Susa.

Ogród miał zasłony białym i niebieskim bielizna, przykręconych przewodów z białego płótna i fioletowym materiałem do srebrnych pierścieni na marmurowych filarach.
Były kanapy złota i srebra na mozaiki nawierzchni porfiru, marmuru, macica perłowa i innych kosztownych kamieni.
Wino było serwowane w kielichach złota, każdy inny od drugiego, a wina królewskiego było obfite, zgodnie z hojności króla.
Przez polecenia króla każdy gość wolno było pić bez ograniczeń, król polecił przez wszystkie stewardów wina służyć każdemu człowiekowi, co on chciał.

Królowa Vashti dał również ucztę dla kobiet w królewskim pałacu króla Kserksesa.

Obrazek

W siódmym dniu , kiedy król Kserkses był w świetnym humorze z winem, rozkazał siedmiu eunuchów, którzy służyli mu przynieść przed nim królowa Vashti, noszenie jej królewską koronę, aby wyświetlić jej piękno ludzi i szlachty, bo była miłe dla oka . Ale gdy uczestnicy dostarczane polecenia króla, królowa Vashti nie chciał przyjść . Wtedy król stał się wściekły i spalone z gniewu.

Ponieważ to było w zwyczaju króla do konsultowania się z ekspertami w dziedzinie prawa i sprawiedliwości, mówił z mędrców, którzy zrozumieli razy i były najbliżej króla-Karshena, Shethar, Admatha, Tarszisz, Meres, Marsena i Memukan, siedem Szlachta z Persji i mediów, którzy mieli specjalny dostęp do króla i były najwyższe w królestwie.

"Zgodnie z prawem, co należy zrobić, aby królowa Vashti?" Zapytał.
"Ona nie posłuchała polecenia króla Kserksesa, że ​​eunuchowie podjęły się do niej."


Następnie Memukan odpowiedział w obecności króla i szlachty,
"Królowa Vashti zrobił źle, nie tylko przeciw królowi, ale także wobec wszystkich możnych i narodów wszystkich prowincjach króla Kserksesa.
Dla zachowania królowej będzie znany do wszystkich kobiet, i tak będą gardzić mężów i powiedzieć: "król Kserkses kazał królowej Vashti być wniesiona przed nim, ale ona nie przyjdzie."
Tego dnia, a mediana perskie kobiety szlachty, którzy słyszeli o zachowanie królowej odpowie na wszystkie dostojników królewskich w ten sam sposób.
Nie będzie końca szacunku i niezgody.

"W związku z tym, jeśli się królowi podoba, niech wydać królewski dekret i niech będzie napisane w prawie Persji i mediów, które nie mogą być uchylone, że nigdy nie jest Waszti znowu wejść do obecności króla Kserksesa. Także niech król daje jej pozycję królewską do kogoś innego, kto jest lepiej niż ona .
Potem, gdy edykt królewski jest głoszona po całej swej ogromnej sfery, wszystkie kobiety będą szanować swoich mężów, od najmniejszego do największego. "

Łukasza 14 Jezus odpowiedział: "Pewien człowiek przygotowywał wielką ucztę i zaprosił wielu gości .
W czasie uczty posłał swego sługę, aby powiedzieć tym, którzy zostali zaproszeni,
"Chodź, na wszystko jest już gotowe."

"Ale oni wszyscy podobni zaczął usprawiedliwiać.
Pierwszy powiedział: "Właśnie kupiłem pole i muszę pójść i zobaczyć.
Proszę, wybacz mi. "

"Inny powiedział:" Właśnie Kupiłem pięć par wołów i idę je wypróbować.
Proszę, wybacz mi. "

"Jeszcze inny rzekł:" Właśnie się ożenił, więc nie mogę przyjść. "

"Sługa powrócił i oznajmił to swemu panu.
Wtedy właściciel domu rozgniewał się i nakazał słudze: "Wyjdź co prędzej na ulice i zaułki miasta i wprowadź tu ubogich, ułomnych, niewidomych i chromych.Obrazek

"Sir," sługa powiedział: "to, co zamówiłeś zostało zrobione, ale nadal istnieje."

"Wtedy pan powiedział swemu słudze:" Wyjdź na drogi i pasy kraju i zmusić je do wejść, tak że mój dom będzie pełen.
Mówię ci, nie jest jednym z tych, którzy zostali zaproszeni dostanie smak mojej uczty '".

Mateusza 22: Jezus znowu przemówił do nich w przypowieściach, mówiąc: "Królestwo niebieskie podobne jest do króla, który przygotował ucztę weselną swemu synowi. Posłał swoje sługi do tych, którzy zostali zaproszeni na bankiet, aby im powiedzieć, żeby przyszedł, ale nie chciał przyjść .

"Potem wysłał jeszcze kilka sług i powiedział:" Powiedz tym, którzy zostali zaproszeni, które przygotowałem mój obiad: woły i tuczne My bydło zostały zmasakrowany, i wszystko jest gotowe.
Przyjdź na ucztę weselną ".


Ale to nie zwracał uwagi i poszedł-jeden na swoje pole, drugi do swego biznesu.
Reszta chwycili jego sługi i maltretowane je i zabił ich.
Król był wściekły .
On wysłał swoje wojska
i kazał wytracić owych zabójców, a miasto ich spalić
.
Obrazek
"Potem rzekł do swoich sług:" bankiet ślub jest gotowa, lecz zaproszeni mi nie zasługują przyjść .
Więc idź na rogach ulic i zaprosić do nikogo bankietowej znalezc.
Więc słudzy wyszli na drogi i sprowadzili wszystkich ludzi mogą znaleźć, złe, jak również dobre, i sala zapełniła się gośćmi .

Poprzez te historie, widzimy, jak Jezus zaprosił Jego Oblubienicą (Izrael / Ameryka / world), aby dojść do jego ślubu święto 7 th dzień Namiotów (21 dzień żydowskiego Nowego Roku). Nie chciała przyjść. Ona odrzucił Mesjasza, a zamiast tego wybrał Obamę jako "Peacemaker" w 7 dniu Namiotów w 2009 roku. Następnie, na prawdziwej 7 dnia Namiotów na 6 listopada 2012 roku, Ameryka wybrała Obama ponownie. Następnie na 7 th dzień "Gentile Święto Namiotów", 21 stycznia 2013 r. (21 dzień Nowego Roku Pogan), Ameryce Piękna ponownie odrzucił swojego Zbawiciela i koronowany Obama, Antychrysta, aby być liderem na tym ich dzień. Zarówno Izrael i Ameryka odwróciła się od Boga i nie chciał przyjść do Pana. Są skalane.

Tak, Estera została wybrana, aby zastąpić Królową Vashti . Esther 2:17 "król kochał Esterę bardziej niż wszystkie kobiety, a ona znalazła łaskę i dobroć z niego bardziej niż wszystkie dziewice , tak że ustawić koronę królewską na głowę i uczynił ją królową zamiast Vashti. " królowej Estery reprezentuje Oblubienica Chrystusa, który jest koronowany na 7. dzień Chanuki (4 stycznia, 2014 r., na pierwociny Rapture) i świętych Tribulation w dniu 31 grudnia 2016 roku.Objawienie 14: "Nikt nie może nauczyć się piosenki z wyjątkiem 144.000 , który został odkupiony od ziemi . Są to ci, którzy nie kalać się z kobietami, bo pozostały dziewicami .. oni za Barankiem, dokądkolwiek idzie one zostały zakupione spośród ludzkość i oferowane jako pierwociny . dla Boga i Baranka Nie znaleziono kłamstwa w ustach, są bez winy ".

Obrazek

W purehearted dziewice, którzy są bez winy są umarzane z ziemi i oferowane jako pierwociny dla Pana. Numer 144000 jest symbolem Oblubienicy Chrystusa.
Widzimy numer 144 ponownie w Objawieniu 21, gdy Jan opisuje Nowe Jeruzalem, które jest również symbolem Oblubienicy Chrystusa, lub żonę Baranka jak ją nazywa.
Ta liczba 144 oznacza 12 razy 12, numer lub kompletności, 12 plemion Izraela i 12 apostołów, Stare i Nowe Przymierze.
Jest to liczba symboliczna. 000 na końcu linii oznacza liczbę niezwykłej wielkości, która jest długa, tak jak może to dodać ...
Na koniec coś powiedzieć i tak dalej, i tak dalej etcetra, etcetra.
Większość z Księgi Objawienia jest napisana jako symboliczne i jeśli spróbować zinterpretować bez pomocy Ducha Świętego, będzie z pewnością bardzo mylić.

Tak, tutaj jest wzór.
Cztery lata od 7 th dzień Namiotów w dniu 9 października 2009 r., gdy Obama został wybrany jako laureat Pokojowej Nagrody Nobla, do 7 -tego dnia Chanuki (gdy królowa Estera został koronowany), mamy pochodzą r. do 4 stycznia 2014 roku. Potem znowu, cztery lata od 7 th dzień Namiotów na 6 listopada 2012 r., od kiedy Ameryka Piękna odrzucił jej King (reprezentujący Królową Vashti odrzucenie Króla na 7 -tego dnia ucztę), do 7 -tego dnia Chanuki (gdy królowa Estera został koronowany), dochodzimy do 31 grudnia 2016 roku.
To jest ostateczny koniec Wielkiego Ucisku i początek nowego tysiąclecia.

Jak niesamowite, że Bóg rozpocząć nowe tysiąclecie w Jego głównie Gentile Bride prawo od 1 stycznia - 8 i ostateczny dzień Chanuki i dzień Wielkiego Zgromadzenia!


7 th dzień Chanuki jest dzień, który reprezentuje 7 dnia ślubu, gdy zasłona jest usunięty i rozpoczyna się kolacja, ślub.
Pierwociny są dokonywane podczas pierwszej Rapture, a następnie "3 dni ciemności" (3 lata ciemności dla tych pozostawionych).
Następnie, w dniu 7 dnia święta Chanuka w 2016, New Millennium zaczyna, a cała
http://jesusiscoming2016.webs.com/revel ... fronds.JPG
Oblubienica Chrystusa wieńczy jako Królowej Ziemi, orzeczenia i panujący przez 1000 lat z Króla Jezusa.
Następnie widzimy w Zachariasza 14, że wszystkie narody muszą udać się do Jerozolimy w czasie Święta Namiotów w odpowiednim czasie, bo już nie są skalane.
To jest tylko wspomnieć, że Święto obchodzone jest w nowym tysiącleciu. Pan jest wyraźnie stara się pokazać nam, że świątynia (Jego Ciała-Kościoła) jest skalane i nie mogą obchodzić Święto Namiotów w odpowiednim czasie, ale że Jego Oblubienica obmyje szaty i być bez skazy, a następnie być w stanie obchodzić Święto Namiotów w odpowiednim momencie podczas Nowego Tysiąclecia, ponieważ nie będziemy już być zhańbiony

Esther był żonaty i została królową na 7 th dzień Chanuki.
Cztery lata wcześniej, królowa Vashti nie chciał przyjść do króla, kiedy zadzwonił do niej na 7 -tego dnia ucztę.
Reprezentuje Pan nazywając świat i Amerykę przyjść do Niego i wyświetlić jej piękno w świecie na 7 -tego dnia Święta Namiotów w dniu 9 października 2009 r., a następnie ponownie on November 6/7, 2012, ale ona odmówiła przyjść do Niego.
Świat i Ameryka splugawić się. Ona następnie wyciąć na końcu 4 lat i zostaną zastąpione w "Królowej", gdy Chrystus powróci na ziemię.

.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jezus przychodzi 2016
 Post Napisane: 30 grudnia 2013, o 17:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14135
Przypowieść o Fig Tree


http://jesusiscoming2016.webs.com/fig%20tree.jpg
7 th dzień Namiotów w 2012 był końcem trzeciego roku od kiedy Obama otrzymał swoją nagrodę Nobla w 2009 roku, na 7 -tego dnia Namiotów. Łukasza 13:6-9 Potem powiedział tę przypowieść: "Pewien człowiek miał drzewo figowe rosnące w jego winnicy, a on poszedł szukać na nim owoców, ale nie znalazł żadnych.
Więc rzekł do człowieka, który zadbał o winnicy " Od trzech lat byłem pochodzących szukać owocu na tym drzewie figowym, a nie znalazłem żadnego.
Wytnij je: po!
Dlaczego powinno używać się glebę? "Sir," człowiek odpowiedział: " Zostaw to na kolejny rok, a ja kopać wokół niego i zapłodnić ją.
Jeśli owocuje w przyszłym roku, w porządku! Jeśli nie, to je wyciąć .
"drzewo figowe było gotowe do ściąć po trzecim roku, ale otrzymał jeden ostatni rok przynosić owoce.
Następnie zostaje wycięte po 4 latach.
Wierzę, że to, dlaczego było tak wiele szumu o grudzień 2012 - bo to był koniec trzeciego roku, gdydrzewo było być wycięte.
Pan łaskawie dał nam jeden ostatni rok przynosić owoce przed cięcia drzewa w dół.

Ameryka w proroctwie: To wszystko wskazuje na nas ....


Daniel 4: Tu jest moje marzenie, interpretować je dla mnie.
Są to wizje widziałem leżąc w łóżku: Spojrzałem, a tam przede mną stanął na drzewo w środku ziemi. Jego wysokość była ogromna.
Drzewa rosły duże i silne , a jego górna dotknął nieba, było widoczne po krańce ziemi .
Jej liście były piękne , jego owoc obfity, i to było jedzenie dla wszystkich.
Pod nim znaleźć schronienie dzikie zwierzęta, ptaki mieszkał w jej oddziałach; od niego każde stworzenie było karmione.

"W wizji widziałem, leżąc w łóżku, spojrzałem, a tam przede mną był święty, posłaniec, zstępujące z nieba.
Zawołał donośnym głosem: " ściąć drzewo i odetnij swoje oddziały; obetniesz swoje liście i rozproszyć jej owoców.
Niech zwierzęta uciekają spod niego, a ptaki z jego oddziałów.
Ale niech pieniek i korzenie, związane z żelaza i brązu, pozostają w ziemi, w trawie dziedzinie.

Pierwszy pomnik narodowy Ameryki w Wyoming i jest nazywany "Wieża diabła".
To wygląda dokładnie jak dużym pniu, że ścięto.
http://jesusiscoming2016.webs.com/Devils_Tower_CROP.jpg
Drzewo otrzymał cztery lata przynosić owoce. Drzewo nie przynosić owoce i będzie wyciąć. Obama został wybrany na 7 th dzień Namiotów i otrzymał nagrodę tuż przed rozpoczęciem Chanuka 4 lata temu.
To jest czas na "drzewie" (Ameryki), które mają być wycięte.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jezus przychodzi 2016
 Post Napisane: 30 grudnia 2013, o 17:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14135
HANUKKAH - DRUGIE Święto Namiotów

Obrazek
Chanuka to święto osiem dni, które świętuje zwycięstwa starożytnej Machabeuszy nad Syryjczyków, których liderem charakterystyczny Antychrysta.
To "Święto Dedykacja" jest powszechnie znane jako "Święto Świateł".
Festiwal ten jest związany z cudem, w którym mieszkaliśmy oświetlone przez lampy ośmiu "dni", podczas gdy świątynia w Jerozolimie została rededicated, chociaż było tylko tyle oleju, aby paliwa lampy świątyni tylko "jeden" dzień.
Bunt rozpoczął się w Modein gdzie Matatiasz zabił Żyda podejmowania sprofanowane ofiarę, a następnie zabił urzędnika królewskiego, który egzekwowany takich poświęceń.
Matatiasz uciekł na wzgórza z jego synów.
Z Jerozolimy wojska Seleucydów realizowane rebeliantów i ubite grupę kobiet i dzieci w szabat . Jego następca, Juda Makabi, wraz z wielu pobożnych Żydów - zwany "Chasydzi" (te, pobożny) - dołączył do buntu.
Oni schodzą z gór i uderzy Syryjczyków z szybkich niespodziewanych ataków (Makabi - "młotkowych Bitwa").
Po trzech latach walki z przeważającymi siłami, Machabeusze odzyskali kontrolę świątyni .


W czasach Machabeuszy, arogancki władca Antioch IV morderczy był zhańbiony świątyni i ustawić obraz siebie wymagający, że być czczony.
Po trzech latach, jego armia została pokonana, a on został obalony. Świątynia została oczyszczona i rededicated do kultu Boga Izraela .

Chanuka pierwotnie obchodzony jako drugi Święto Namiotów. To było robione drugie Święto Namiotów, ponieważ w ciągu trzech lat, że Świątynia została zatrzymana usługa, nie można było obserwować Święto Namiotów .

Machając gałązkami palmowymi i płacz Hosanna były związane z festiwali Namiotów i Chanuka, oba obchodzone linijki konna w uwolnić Jerozolimę. Gałęzie palmy były pomachał pierwszej Chanuki jak ludzie świętowali zwycięstwo Judy Machabeusza. Gałęzie palmowe ostatecznego wejścia Jezusa do Jerozolimy obudowane nadzieję ludziom, że on, jak Judy Machabeusza, by prowadzić ludzi do wolności.

Uroczystość poświęcenia (Chanuka) to święto w posiadaniu Żydów, w całym kraju przez osiem dni, począwszy od 25-Kislev (grudzień), na pamiątkę oczyszczenia Świątyni i poświęcenia ołtarza przez Antiocha Epifanesa (I Macc 4:56.59). Święto miało być "z wesołości i radości." 2 Macc 10:6.7 mówi, że była utrzymywana jak Święto Namiotów, z noszenia palm i innych oddziałów i śpiew psalmów . Józef nazywa to 'Lights, "z radości, które jej towarzyszyły.

Chanuka to nie tylko festiwal ponownego poświęcenia świątyni, ale jest też druga Święto Namiotów i obserwuje, jak Święto Namiotów jest, ze śpiewem Hallelu i noszenia na lulov (palmy) .

Księga Machabejska łączy uroczystość poświęcenia Judy do króla Salomona Pierwszej Świątyni, kiedy cudowny ogień zstąpił z nieba .
Chanuka oznacza poświęcenie i odnosi się do ponownego otwarcia świątyni na służbę Bogu po jej splamione obrazy i pogańskich praktyk.

I Machabejska 4: 44-59
"Odkryli, co należy zrobić, o ołtarzu całopalenia, który został zbezczeszczony i bardzo poprawnie postanowił pociągnąć go w dół, że może nigdy nie stać się wyrzutem do nich z jego skalania przez pogan, oni. dlatego rozebrano go,
i osadza się kamień w odpowiednim miejscu na wzgórzu świątyni, aby poczekać na pojawienie się proroka, który powinien wypowiedział się o nich.
Zabrali unhewn kamienie, jak Prawo przepisany i zbudowany nowy ołtarz, na liniach stary. one przywrócone świętego miejsca i wnętrza domu, i oczyszcza sądów .
Zrobili nowe naczynia święte , i przyniósł świecznik, ołtarz kadzenia i stół do świątyni.
Spalili kadzidło na ołtarzu i zapalił lampy na świeczniku, i to świeciło wewnątrz świątyni.

Wyruszyli chleby na stole i powiesił firanki i zakończone wszystkie zadania, które podjął. Dwudziestego piątego dnia dziewiątego miesiąca Kislew, w roku sto czterdzieści osiem, wzrosły one o świcie, a oferowane legalnemu ofiarę na nowym ołtarzu całopalenia, które stworzył. Ołtarz został poświęcony, przy dźwiękach cytry, harfy i talerzy, w tym samym okresie roku i tego samego dnia, w którym poganie pierwotnie profanacji go. Cały lud upadł na twarz w adoracji, wychwalając pod niebiosa tego, który miał tak im sukces. Przez osiem dni obchodzili poświęcenie ołtarza całopalenia, z radością oferuje ofiar komunii i dziękczynienia . Są zdobione z przodu świątyni koronami i bossów złota, naprawy bram i magazyny i wyposażone im drzwi. Nie było końca do radości wśród ludzi, a zarzut pogan został zniesiony z nich. Judasz, z braćmi i całego zgromadzenia Izraela, uczynił z niego prawa, że dni poświęcenia ołtarza powinien być obchodzony corocznie w odpowiednim sezonie, przez osiem dni licząc od dwudziestego piątego miesiąca Kislew, z radością i radość . "

2 Księga Machabejska 1: 7-9
"Potem modlił się do Pana i zostali wysłuchani;. Zaoferowaliśmy ofiarę z mąki pszennej, zapalił lampy i określono chlebów A teraz polecam was obchodzić Święto Namiotów miesiąca Kislew . W roku sto i osiemdziesiąt osiem "."

2 Księga Machabejska 10:1-8
"Machabeusz i jego towarzysze, pod kierownictwem Pana, przywrócić świątynię i miasto, i pociągnął w dół ołtarzy wzniesionych przez cudzoziemców na rynku, jak również świętych obudowy. Są oczyszcza świątynię i zbudował inny ołtarz , a następnie uderzając ogień z krzemieni i stosując ten ogień, zaproponowali pierwszą ofiarę przez dwa lata, kadzenia, zapalając lampy i określający chleby Kiedy zrobili to oni rzucili się płasko na ziemi, i. błagał Pana, nigdy nie pozwolić im upaść na przeciwności losu, ale czy powinny one kiedykolwiek grzech, skorygować je z umiarem, a nie dostarczać ich do narodów bluźniercze i barbarzyńskich.

Ten dzień oczyszczenia świątyni spadła w tym samym dniu Świątynia, w której zostały zbezczeszczone przez cudzoziemców, dwudziestego piątego tego samego miesiąca Kislew .
Trzymali osiem świąteczny dzień z radością, w sposób święta Namiotów, przypominając sobie, jak nie na długo zanim w czasie Święto Namiotów, że mieszkał w górach i jaskiniach, takich jak dzikie zwierzęta.
Następnie, niosąc gałęzie, konary liściaste i palmy, zaproponowali mu hymny, który przyniósł oczyszczenie własnego Miejsca Świętego do szczęśliwego wyniku. postanowił również przez edykt publicznego, ratyfikowany w drodze głosowania, że cały naród żydowski powinien uczcić te same dni, co roku. "

Chanuka i Święto Namiotów, które są podobne w obu obejmują odczyt Hallel Psalmów, machając z palmami i oświetlenia świątyni.
Obrazek

W księdze Machabeuszy historia ponownego otwarcia świątyni są rejestrowane.
W czwartym rozdziale czytamy w części: "cała armia zebrane razem i poszliśmy do góry Syjon Widzieli sanktuarium spustoszone i ołtarz zbezczeszczony, bramy spalone, i chwasty rosnące w sądach, jak w lesie lub na. jedna z gór, i izby księży zburzony.
Oni rozdarł swoje szaty i wielki lament, i umieścić na ich głowy popiołem, i upadł na twarz na ziemię, rzuciła uroczyste wystrzałami od trąb , i wołali do Nieba .
" To był ostatni TRĄBKA, że został wysadzony w ostatnim Święto roku.

Chanuka bezpośrednio wzorowany na Święto Namiotów.
Święto Namiotów było święto siedem dni następuje szabat odpoczynku.
Żydowskiej historii mówi, że to:

"I ciągle osiem dni z radością, jak w Święto Namiotów , pamiętając, że nie długo wyżej trzymali Święto Namiotów, kiedy wędrował w górach i jaskiniach, takich jak zwierzęta.
W związku z tym, że nagie gałęzie, konary i sprawiedliwe, a także palmy, i śpiewali psalmy do niego, że dał im duży sukces w oczyszczeniu jego miejsce "(2 Macc. 10:6-7)

Tak, pierwotnie, Chanuka była druga przestrzeganie Namiotów, w taki sam sposób, że Ezechiasz ustanowionego drugą przestrzegania Paschy, kiedy ludzie nie byli w stanie utrzymać się pierwszy . (2 Chr. 30;. Por. Il 9:10-11..).
To wyjaśnia, dlaczego Hallelem (alleluja) (Psalmy 113-118), który został pierwotnie śpiewane tylko po Namiotów, nadal śpiewa w służbie Chanuka synagogi dziś.
Księga Machabejska "śpiewał psalmy" (2 Macc. 10:07) jak w Namiotów.

Fakt, że Chanuka jest pattered po Namiotów również znaczenie dla naciskiem na światłach. Kiedy Salomon poświęcił pierwszą świątynię Pana, uczynił to w Święto Namiotów (2 Chr.. 05:03). Że zaangażowanie towarzyszyło przyjścia chwały Shekinah do świątyni i boskiego światła w ogień na ołtarzu ofiarnym (2 Chr.. 07:01).
W rezultacie, Święto Namiotów później rozwinął imponującą światła celebrowanie każdej nocy w świątyni.
Ponieważ Chanuka obchodził ponownego oświetlania ognia na ołtarzu i został oczyszczony wzorowane Święto Namiotów, nacisk na światło został wypożyczony całkiem naturalnie patrząc.

Numery 9: 9-12 - "Daj następujące instrukcje do ludu Izraela: Jeśli którakolwiek z osób obecnie lub w przyszłych pokoleń są ceremonialnie nieczyste w czasie Paschy , ponieważ od dotykania trupa , lub jeśli są w podróży i nie może być obecny na uroczystości, mogą nadal świętować Pana Paschę jest .
Muszą oferować Pascha poświęcić miesiąc później, o zmierzchu czternastego dnia drugiego miesiąca.
Muszą jeść baranka paschalnego w tym czasie z gorzkich sałaty i chleba wykonany bez drożdży.
Nie mogą opuścić żadnego z baranka do następnego ranka, i nie muszą złamać którykolwiek z jego kości. Muszą przestrzegać wszystkie normalne przepisy dotyczące Paschy.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jezus przychodzi 2016
 Post Napisane: 30 grudnia 2013, o 17:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14135
Aggeusza 2 - Dwudziestego pierwszego dnia siódmego miesiąca (7 th dzień Święta Namiotów) słowo Pańskie przez proroka Aggeusza: "To jest to, co mówi Pan Zastępów:" W chwilę I będzie jeszcze raz poruszę niebo i ziemię, morze i ląd. Poruszę wszystkie narody, i to, co jest pożądane przez wszystkich narodów przyjdzie, i napełnię ten dom chwałą, mówi Pan Wszechmogący. "Srebro moje i złoto jest moje", mówi Pan Wszechmogący. "Chwała tym obecnym domu będzie większa niż chwały dawnej, mówi Pan Zastępów. "I w tym miejscu dam pokój," mówi Pan Wszechmogący. "

Dwudziestego czwartego dnia dziewiątego miesiąca (dzień przed Chanuka rozpoczyna)

w drugim roku panowania Dariusza, słowo Pańskie do proroka Aggeusza: "To jest to, co mówi Pan Zastępów:" Zapytaj kapłanów, co Prawo mówi: Jeśli ktoś prowadzi konsekrowaną mięso w owczarni ich ubrania, i że krotnie dotyka chleb lub gulasz, wino, oliwę z oliwek lub inne jedzenie, to się poświęcił ""?

Kapłani odpowiedział: "Nie.
[img]
http://jesusiscoming2016.webs.com/defiled.jpg[/img]
Wtedy Aggeusz powiedział: " Jeśli człowiek zhańbiony przez kontakt z martwym ciałem dotyka jedną z tych rzeczy, to się zhańbiony? "

"Tak," odpowiedział kapłani, "staje się zhańbiony.
Wtedy Aggeusz powiedział: "Tak to jest z tych ludzi i tego narodu w moich oczach", mówi Pan. " Cokolwiek robią i co oferują jest skalane.

"" Teraz starannego myśli to od tego dnia na rozpatrzenie jak rzeczy były przed jeden kamień został na inny w świątyni Pańskiej.
Gdy ktoś przyszedł do sterty dwudziestu działań, było tylko dziesięć.
Gdy ktoś poszedł do kadzi wina wyciągnąć pięćdziesiąt środki, było tylko dwadzieścia. I uderzył całą pracę rąk z zarazy, pleśni i gradu, jeszcze nie wrócił do mnie, "mówi Pan. "
Od tego dnia, od dwudziestego czwartego dnia dziewiątego miesiąca, dają dokładnie przemyśleć na dzień, kiedy podstawą Pana "świątyni s została położona .
Podaruj uważnego namysłu: nasienie jest jeszcze w stodole?
Tak, jak jeszcze winorośli, a drzewo figowe i granatu, a oliwy z drzewa, bowiem nie wywiódł: " Od tego dnia będę ci błogosławił ".

Słowo Pańskie do Aggeusza drugi raz na tej dwudziestego czwartego dnia miesiąca :
"Powiedz Zorobabela gubernatora Judy , że mam zamiar poruszę niebo i ziemię. będę obalić trony królewskie i rozbić potęgę Kingdoms zagranicznych.
Ja obalenia rydwany i ich sterowniki, konie i ich jeźdźcy spadnie, każdy od miecza swego brata.

"" W tym dniu, "mówi Pan Wszechmogący" Będę cię wziąć, mój sługa Zorobabel syn Szealtiela, "wyrocznia Pana", a sprawię, że się podoba mój sygnet , bo Ja was wybrałem ", oświadcza, Pan Wszechmogący. "

Chanuka jest drugie Święto Namiotów. Podobnie jak Żydzi, którzy nie byli w stanie nieczystym uroczyście świętować Paschę w terminie późniejszym, tak Bóg ustanowił drugi Święto Namiotów. Aggeusza 2 mówi nam, że Bóg przemówił do niego, że On by wstrząsnąć ziemią i potrzeby wszystkich narodów przyjdzie do Niego. Mówił to na 7 -tego dnia Święta Namiotów. Ale Pan znowu mówi do Aggeusza, że od 24 -tego dnia od 9 -tego miesiąca (Chanuka), "" Od tego dnia będę ci błogosławił . "" Znów mówi o drżenie niebiosa i ziemię. Trzy razy Wspomina tę datę i mówi nam dać uważnego namysłu do niego. Wspomina dokładnie to samo, że wykluczenie kogoś z świętuje Paschę poprawną datę - dotykając trupa i jest nieczysty - i spowodować, że trzeba obchodzić Paschę w czasie przeznaczonym dla drugiego Paschy. Co Pan tutaj o to, że 7 th dzień Święta Namiotów było poprawne czas, żeby poruszę niebiosa i ziemię, ale czas został przeniesiony do drugiego Święto Namiotów, aka Chanuka.

Werset 19 mówi: "Daj uważnego namysłu: nasienie jest jeszcze w stodole? Tak, jak jeszcze winorośli, a drzewo figowe i granatu, a oliwy z drzewa, bowiem nie przedstawiono przyniósł . " Słowo użyte tutaj od rodzenia jest "NASA" i środki ", aby podnieść , aby być zabrane, przeprowadza się, zmiecione "Pan mówi nam, że nie zostały jeszcze pochwyceni na 7. th dzień Namiotów, ale powinniśmy dać uważnego namysłu do następnego wersetu: Od tego dnia będę Błogosławię was .
Z którego dnia?
Od święta Chanuki!
Pan mówi nam, że chociaż On nie przyszedł na 7 th dzień Namiotów, Przyjdzie na drugim Święto Namiotów, czyli Chanuka.
Który dzień Chanuki Przyjdzie do nas na? Nie możemy być całkowicie pewni, ale najprawdopodobniej 7 th dzień Chanuki, tak jak On miał przyjść na 7 th dzień Namiotów.

Czy wiesz, co jeszcze Wierzę, że Pan nam mówi? " Od tego dnia, od dwudziestego czwartego dnia dziewiątego miesiąca, dają dokładnie przemyśleć na dzień, kiedy podstawą Pana świątyni 's została położona . " Jego świątyni , lub organ, został poczęty w czasie tego święta, święta Świateł. On jest Światłością Świata.
Jego świątyni (korpus) został założony (stworzony) w tym czasie, a on urodził się 9 miesięcy później, pierwszego dnia Święta Namiotów, kiedy "tabernacled" wśród nas.
To słowo "położył" jest "suwm" i może również oznaczać "rozkazał, ustalić, USTAW, roślina, MODA, wyznaczyć, doprowadzić do przekazania, lub przekształcić."
Jego świątyni (ciała) została przekształcona, wykonane w różnych kształtów w, zasadził się w ciało.
Jezus wziął na ciele w czasie Chanuki, drugi Święto Namiotów, kiedy został poczęty. Wziął na nasze podobieństwo, tak, że możemy wziąć na Jego podobieństwo, w tym samym święto.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jezus przychodzi 2016
 Post Napisane: 30 grudnia 2013, o 18:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14135

Podsumowanie 7 dnia Chanuki


Jezus włożył wiele wskazówek w Ewangelii Mateusza 24, co do terminu, kiedy Ucisk zacznie ... "Powiedz nam", mówili, "

KIEDY to się stanie , i co będzie znakiem twojej najbliższych i końcu wieku ? " Dla

WTEDY będzie wielki ucisk, niezrównany od początku świata aż dotąd i już nigdy się nie wyniósł. KIEDY?
Kiedy to się stało???

Jezus powiedział WTEDY .
TO oznacza w tym czasie lub zaraz po to się dzieje.
Co się dzieje?
Spójrz na wskazówki.
Matthew i Mark zarówno powiedział,

niech czytelnik ROZUMIE .
Co to ​​jest Mateusz i Marek mówią nam do zrozumienia wskazówki !
Oto wskazówki, które Jezus daje nam: 1.
,Więc kiedy widzisz stojąc w miejscu świętym "obrzydliwość, która powoduje spustoszenie,"
mówił przez proroka Daniela niech czytelnik rozumie

2. Uciekają w góry 3. Jak straszne to będzie w tych dniach dla kobiet w ciąży i matek karmiących! 4. Módlcie się, że lot nie odbędzie się w zimie lub w szabat.


Jak są te wskazówki? Co Jezus mówi? Nie ma cienia wątpliwości, że każdy z uczniów Jezusa wiedział dokładnie , co Jezus miał na myśli. Było to wydarzenie, które miało miejsce 200 lat wcześniej, a Żydzi znali historię to bardzo dobrze. Obrzydliwość została powołana w dniu 25 Kislev. W tym dniu Żydzi uciekli w góry po zabiciu strażników świątynnych Antioch "i Żyda, który usiłował dokonać ohydną ofiarę. Poniższa Sabbath, w okresie zimowym, armia Antiocha "pojawił się i ubite 1000 osób, w tym kobiety i dzieci.

wszystko trwało to miejsce podczas święta Chanuki, chociaż w tym czasie nie było Święto Chanuka! To, co zaczęło się wydarzenia, które doprowadziły do Chanuki dokładnie 3 lata później. Dokładnie 3 lata później, na Kislev 25, Żydzi w górach były w stanie pokonać armii Antiocha 'i zabrać z powrotem do świątyni i obchodzić Święto Namiotów, że nie był w stanie prawidłowo świętować przez 3 lata, ponieważ świątynię i ołtarz były skalane.
Tak więc, od tego czasu Żydzi ustanowił Święto Namiotów DRUGIE być obchodzony od 25 do tewet Kislevie 2 upamiętnienia ponownego otwarcia świątyni. Zrobili to samo, co na temat Chanuki, że zrobili na Namiotów i Historia mówi, że Żydzi nie mogli nawet powiedzieć różnica między 2 festiwalach, bo zrobili to samo na obu festiwalach.
Aggeusz prorokował 350 lat przed tym, że nie będzie Drugi Święto Namiotów, które zaczynają się od 24. dnia Kislev.
Aggeusza 2 mówi Pan potrząsanie niebiosa i ziemię w 7. dniu Święta Namiotów, ale potem Pan pokazuje, Aggeusza, że tak jak Żydzi otrzymali drugą Paschę jeśli były skalane i nie świętować Paschę na czas, więc nie będzie także drugi Święto Namiotów dla tych, którzy zhańbiony.
On nawet mówi Aggeuszowi gdy ten drugi Święto Namiotów zacznie, od 24 dnia 9 miesiąca. Rzeczywiście, około 350 lat później, drugi Święto Szałasów rozpoczyna się od 24th/25th dniu 9 miesiącu.
Tak jak Salomon poświęcił świątynię w czasie Święta Namiotów i ogień spadł z nieba i chwała Szechina padł na wszystkich tam, więc podczas drugiego Święto Namiotów, świątynia została ponownie poświęcona (stąd nazwa Chanuka, czyli oddanie), i ogień nie iść na całego 8 dni, mimo, że było tylko tyle oleju, aby spalić świecznik na jeden dzień.

Pan pokazuje nam ten sam wzór z historii Estery.
Królowa Vishti jest wezwany do stawienia się przed królem i osób noszących jej królewskiej korony na 7 dnia ucztę. Stanowi 7 dnia Namiotów.
Nie chciała przyjść.
Król był tak zły.
Następnie usunięto królowej Vishti jako królowej i znaleźć nową narzeczoną, o nazwie Esther. Kiedy król poślubić królową Esterę?
W 7 dniu Chanuki (chociaż znowu w czasie nie było Chanuka!)
Pan ukrył wszystkie te rzeczy w Jego Słowie nam szukać i znaleźć jak ukrytych klejnotów.
Jezus opowiada przypowieść o króla, który zaprasza swoich sług, aby dojść do ślubu uroczystość syna. Ale oni nie chcą przyjść.
Wszyscy są zbyt zajęci.
On staje się tak rozwścieczony, tak jak król Kserkses był wściekły, że jego królowej nie przyjdzie, gdy On skinął na nią przyjść.
Tak więc, w przypowieści, On zaprasza kaleki i chromi, i w ogóle ktoś, kto chce przyjść.
Izrael odrzucił Mesjasza.
Nie chcieli przyjść.
Były skalane.
Nawet wielu wierzących, wielu ludzi, którzy są w Kościele w Laodycei, są po prostu zbyt zajęty, dla Pana.
Są skalane.
Nie chcą przyjść, kiedy zwraca się do nich.
Wierzę, że Pismo Święte wskazują nam do 7 dnia Chanuki, jako zamiennik do 7 dnia Namiotów, w czasie Rapture i wesele Święto Króla!
To jest tak oczywiste, gdy znamy historię Żydów że Jezus ma na myśli to, kiedy jego uczniowie prosić Go, kiedy On przyjdzie.
Mówi im odpowiedź.
On w zasadzie mówiąc HANUKKAH


Oto moje podsumowanie tego, co uważam, że Jezus mówił uczniom w Ewangelii Mateusza 24:15-21, gdy uczniowie zapytali Jezusa, kiedy On przyjdzie:

Jezus mówi: "Chcesz wiedzieć, kiedy idę?
NA CHANUKA!
Pamiętasz, obrzydliwość została powołana i Żydzi musieli uciekać w góry i kobiet i dzieci zginęło w sobotę w czasie zimy?
Tak, pamiętam tę historię z lekcji historii?
Więc, kiedy to zrobił odbywają się?
Tak, to miało miejsce na Chanuka.
Więc, pytasz mnie, kiedy idę, i moja odpowiedź dla Ciebie jest Chanuka.
I od tego czasu, nie będzie niepokoju, jak nigdy dotąd i nigdy nie będzie.
A dni będą skrócone, bo jeśli ich nie skrócić, nikt nie przeżyje.
Jaki miał być okres 3 1/2 roku od Wielkiego Ucisku, będzie trwać tylko przez 3 lata, po prostu tak, jak to miało miejsce w dniach Judas Machabejska, gdy rozpoczęły Chanuka ".

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jezus przychodzi 2016
 Post Napisane: 30 grudnia 2013, o 18:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14135
Kometa Ison

http://jesusiscoming2016.webs.com/ison.jpg

Wierzę, że kometa Ison oznacza "włączony", jak w "pisanie JEST ON ścianie ".
Jeszcze w tym roku, rozpoczynający się w listopadzie / grudniu , kometa o nazwie ison pojawi się na naszym niebie.
To może stać się największym w historii widowisko dla tych, którzy kochają patrząc na naszej galaktyki.
Kometa ison należy do specjalnej kategorii komet zwanych sungrazers.
Jak kometa wykonuje obrót spinki wokół Słońca w tym dniu, będzie parować jej lody wściekle intensywnym ciepła słonecznego.
Zakładając, że wymyka się śmierci przez odparowanie, oczekuje się ison stać genialny obiekt być może 10 razy jaśniejsza niż Wenus.
Lub jaśniejsze.
Niektórzy przewidują, może umieścić na księżyc w pełni do wstydu.

" pisanie na ścianie "(lub" pismo na ścianie "lub" pisanie jest na ścianie "lub" Mene Mene "), jest idiom do" nieuchronnego fatum lub nieszczęście "i" przyszłość jest z góry " .
[img]esusiscoming2016.webs.com/mene.jpg[/img]
Wyrażenie pochodzi z Księgi Daniela, rozdział 5, z pisma na ścianie, który był świadkiem na bankiecie wydanym przez króla Baltazara.
Jak na uczcie zbezczeszczone święte naczynia zrabowane ze świątyni w Jerozolimie, ukazał się bezcielesny rękę i napisał na ścianie pałacu słowa: "Mene, mene, Tekel, Upharsin".
Prorok Daniel został wezwany i interpretować tę wiadomość jako nieuchronnego końca dla królestwa babilońskiego.
Tej nocy Baltazar został zabity i Persowie złupili stolicę.

Podczas pijackiej uczty, Baltazar korzysta święte naczynia złote i srebrne, od świątyni Salomona, chwalić "bogów ze złota i srebra, mosiądzu, żelaza, drewna i kamienia". Wkrótce potem, bezcielesne palce pojawiają się i pisać na ścianie pałacu królewskiego słowa:
מנא, מנא, תקל, ופרסין
Mene, Mene, Tekel, Upharsin


Doradcy próbować interpretować znaczenie. Jednak ich naturalne denotacje Miar były powierzchownie znaczenia: "dwa Minas, szekla i dwie części". Dlatego król wysyła do Daniela, wygnaniu Izraelity pobranej z Jerozolimy, który służył w wysokim urzędzie pod Nabuchodonozora. Odrzucenia oferty nagrodę Daniel ostrzega króla szaleństwa jego aroganckiej bluźnierstwo przed przeczytaniem tekstu. Co oznacza, że ​​Daniel odszyfrowuje z tych słów jest oparta na czasowników pasywnych odpowiadających nazwy środka, "policzone, zważone, podzielone".

I to jest pismo, które zostało wpisane: mina , mina , szekel , pół-mina .
Jest to interpretacja sprawy: mina , Bóg policzył dni twego królestwa i przyniósł go do końca, szekla , to były ważone na wadze i znaleziony lekkim, pół-mina , twoje królestwo jest podzielone i przekazane Medów i Persów. -Daniel 5:25-28
Chociaż zazwyczaj w lewo nieprzetłumaczone w tłumaczeniach angielskich Daniela, słowa te są znane aramejski nazwy środków walutowych:
mene , Mina (od rozumieniu root "liczenia"), Tekel , pisownia szekla (od rozumieniu korzeni "ważyć "), Peres , pół mina (od rozumieniu korzeni "do podziału",
ale dodatkowo przypominający słowo dla "Persia") .
Ostatnie słowo ( PRS ) czytał jak Peres nie parsin .
Jego wolny wybór interpretacji i dekodowania ujawniły groźny podtekst:
"Tyś waży w bilansie i sztuki chcąc znaleźć."
Boski zagrożeniem przeciwko rozwiązły Baltazara, którego królestwo miał być podzielony między Medów i Persów, został szybko zrealizowane.
Tej samej nocy król Baltazar zostaje zabity, a Dariusz Medyjczyk staje się królem.
Obrazek

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jezus przychodzi 2016
 Post Napisane: 30 grudnia 2013, o 18:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 14135
Noc z filmu Comet 1984


Istnieje wiele wskazówek w tym filmie o tym, co nadchodzi to grudzień / styczeń.
Zaczyna się od rozmowy o komecie w długi eliptycznej orbicie wokół Słońca.
Tylko kilka naukowcy są świadomi niebezpieczeństwa, kometa jest na ziemi.
Większość ludzi na ziemi jest tylko zabawa i dobrą zabawę.
Film ma miejsce w okresie Bożego Narodzenia i Nowy Rok.
Istnieje choinki się, ale każdy jest o "Midnight party" czeka na pojawienie komety, więc to również wskazuje na Sylwestra.
Gdy kometa przechodzi każdy znika lub zamienia się w zombie (zdarzenie zachwyt).
Tylko kilka osób oszczędzone - tych, którzy byli za murami stalowych uciec od skutków komety.
W filmie ma miejsce wydarzenie zachwyt w piątkowy wieczór, gdy jest deszcz meteorów (03 stycznia piątek, a gdy Quadrantid szczyty deszcz meteorów).
Po prostu zbyt wiele wskazówek w tym filmie być zbieg okoliczności.
Oni oczywiście wiadomo o tej komety ison przez bardzo długi czas - to nie tylko odkrył przed rokiem.


Draco Smok i Ison26 grudnia 2013 r., Comet ison będzie wprowadzić Draco Constellation (inaczej znany jako Draco Dragon) w pobliżu gwiazdy Thuban, najjaśniejsza w konstelacji.
Przez wieki, niebo obserwatorów i astronomów nauczyłem się od starożytnych, że kiedy komety są umieszczone w Draco, trucizna została rozsianych po całym świecie.
Przez kabalistów, Draco jest związany z literą hebrajskiego MEM i 13 z kart tarota "śmierci".

Opowieść o smoku i pogromcy smoka jest stara jak sama; Saint George i smok, Apollo i Python; Wężownika-13 konstelacji Węża na okaziciela, które przejdzie Słońce i
kometa ison przez 29 listopada-17 grudnia: Król Artur Pendragon i rycerze bajki którzy slayed smoki do współczesnych filmów o pogromców smoków.
Nawet Biblia wspomina historię o pogromców smoków.

Z Objawienia 12: -1-2


" Potem wielki znak się ukazał na niebie: Niewiasta obleczona w słońce i księżyc pod jej stopami, a wieniec z gwiazd dwunastu na głowie.
Była w ciąży i krzyknął z bólu, jak miała się urodzić. "


W dniu 09 listopada 2013 COMET ison przekroczył równik i eliptyczny tworzącą skrzyżowanie w niebiosach.
W tym czasie, COMET ison był w konstelacji Panny, Matki.
Kometa ison przejdzie w Roche Limit, co oznacza, że ​​grawitacja lub temperatura Słońca może spowodować Comet ison się rozpadać.
Jeśli ison może przetrwać, to rzucić ogromną ilość materiału i stać się najbardziej spektakularny ze wszystkich komet w 2013 roku.

Niektórzy astronomowie uważają, że nawet ma szansę stać się
"Kometa stulecia" - rywalizując Ikeya-Seki, który był najjaśniejszą kometą w 20 wieku.


Co jest bardzo ciekawe jest to, że COMET ison zniknie w grudniu i zostać połknięte przez smoka lub konstelacji DRACO - bardzo podobna do poniższej Werset.

Z Objawienia 12: 3-5

"Wtedy inny znak się ukazał na niebie: ogromny czerwony smok mający siedem głów i dziesięć rogów i siedem korony na jej głowie.
Jego ogon przetoczyła trzecią część gwiazd z nieba i rzucił je na ziemię.
Stanął smok przed niewiastą, która miała rodzić, tak, że może pożreć jej dziecko w chwili, gdy się urodził.
Urodziła syna, chłopczyka, który "będzie rządzić wszystkie narody z berłem żelaznym .
I wyrwał jej dziecko do Boga i do Jego tronu. "


Ale po spotkaniu COMET ison jest z DRACO smok, że będą rodziły.
Pytanie, co będzie COMET ison rodzić po kometa pozostawia Draco w dniu 2 stycznia 2014 r.?

Od poczęcia do narodzin człowieka okres ciąży jest 266 dni.
Jeśli kalendarz żydowski jest miesiąc od, 266-te dzień roku biblijnego będzie 03 stycznia 2014.

Czy to możliwe, że Objawienie 12 mówi nam, że warkocz komety ison będzie zamiatać gwiazdki z nieba i rzucać je na ziemię, gdy jest ona w gwiazdozbiorze DRACO (Dragon)? Ison ma być w DRACO od 26 grudnia, 2013, 2 stycznia 2014 roku. A w tym czasie, że to ma miejsce, "kobieta" będzie rodzić?

Jeden z najgorszych klęsk żywiołowych w historii znanych człowiekowi
(poza powodzi w czasach Noego) się 9 lat temu 26 grudnia 2004 roku.
Dziewięć stanowi ostateczność lub orzeczenia, że ​​jest zobowiązana do Jezusa jako
"Syn Człowieczy" (Jana 5:27, Dz 17:31).
Oznacza to kompletność, koniec i wydawania wszystkich rzeczy, jak do człowieka - wyrok człowieka i wszystkich jego dzieł.
Jest to czynnik 666, która jest 9 razy 74.
To było 666 lat temu, że kometa Negra przyszedł, przynosząc 3 lata wyroku w
"Black Plague", który zabił się 60% ludności Europy.

.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 30 grudnia 2013, o 18:13 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strona główna forum » IZRAEL JEHUDIM » JERUSALEM - JERUSALEM » CZEKAJĄC na Mesjasza


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL