Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » IZRAEL JEHUDIM » JERUSALEM - JERUSALEM » CZEKAJĄC na Mesjasza




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jezus przychodzi 2016
 Post Napisane: 30 grudnia 2013, o 19:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Ziemia wysycha i więdnie ,

Obrazek
usycha i więdnie świat,
niebiosa pokutować z ziemi.
ziemia splugawiona przez swoich ludzi,
oni zbuntowali prawa,
naruszył ustawy
i złamał przymierze wieczne.
Dlatego klątwa pożera ziemię;
. jego ludzie muszą ponosić ich winy
Dlatego mieszkańcy Ziemi są spalone,
. i niewiele pozostało
młode wino wysycha i usycha winorośli;
. wszystkie merrymakers jęczeć
Radosne timbrels są ucichł,
hałas z biesiadników został zatrzymany,
radosne harfa milczy.
Już nie piją wino z piosenką,
piwo jest gorzkie swoich pijących.
zrujnowane miasto leży opuszczony;
wejście do każdego domu jest zablokowany.
Na ulicach wołają do wina;
wszystkim radość zamienia się mrok,
wszystkie radosne dźwięki są wygnani z ziemi.
miasto pozostaje w ruinie,
jego brama jest poobijany na kawałki.
Tak będzie na ziemi
i wśród narodów,
jak wtedy, gdy drzewo oliwne jest pobity,
lub gdy są pokłosie pozostawił po winobraniu.

Podnoszą swoje głosy, że krzyczeć z radości , z zachodu, że uhonorowanie majestat Pana. Dlatego na wschodzie chwalili Pana; wywyższać imię Pana, Boga Izraela, na wyspach morza. Od krańce ziemi słyszymy śpiew: ". Chwała Sprawiedliwego" (To są pochwyceni chrześcijanie)

Ale powiedział: "Ja słabnąć, tracę się!
Biada mi!
zdradliwe zdradzić!
Dzięki zdradzie zdradliwe zdradzić! "
Terror i pit i werbel czekają,
ludzie na ziemi.
Kto ucieka na dźwięk przerażenia
spadnie do dołu,
kto wychodzi z grobu
zostanie złapany w sidła.

Wrota niebios są otwarte,
fundamenty drgań Ziemi.
ziemia jest podzielona,
​​ziemia jest podzielona na kawałki, ziemia jest silnie wstrząsnąć. Szpule ziemia jak pijany, że kołysze się jak chatka na wietrze, tak ciężki na to wina jego buntu , że spada-nie ponownie rosnąć.
W tym dniu Pan ukarze
uprawnień na niebie nad
i królowie na poniższym ziemi.
Będą spędzili razem
jak więźniowie w lochu związanych;
będą zamknięci w więzieniu
. i być ukarany po wielu dniach księżyc lękaj,

słońce się zawstydzi,
gdyż Pan Zastępów będzie królował
na górze Syjon w Jerozolimie,
a przed jego starsi-z wielką chwałą.

Izajasza 13:9-11

Zobacz, dzień Pański nadchodzi
-okrutny dzień, z gniewu i srogi gniew-
do ziemi pustynię
i zniszczyć grzeszników w nim.
Gwiazdy z nieba i ich konstelacje
nie pokaże ich światło. wschodzące słońce będzie zaćmi

i księżyc nie da swego blasku.
ukarzę świat za jego zło
bezbożnych za ich grzechy.
Położę kres arogancji wyniosłe
i ukorzy dumę bezwzględny.

http://jesusiscoming2016.webs.com/Blood%20Moonds.jpg

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 30 grudnia 2013, o 19:11 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Jezus przychodzi 2016
 Post Napisane: 30 grudnia 2013, o 19:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Objawienie 18


Po tym widziałem innego anioła schodzili z nieba. Miał wielką władzę, a ziemia została oświetlona przez jego świetności. Potężnym głosem zawołał:

"" Upadły! Upadły jest Babilon Wielki! "
Ona stała się mieszkaniem demonów
i siedliskiem dla każdego nieczystego ducha,
a straszyć dla każdego nieczystego ptaka,
a straszyć dla każdego zwierzęcia nieczystego i nienawistnego.
Dla wszystkich narodów pijany
szalonych winem jej cudzołóstwa .
Królowie ziemi popełnił z nią cudzołóstwo,
a kupcy ziemi wzrosła z jej nadmiernych bogaty luksusy ".

Wtedy usłyszałem inny głos z nieba mówi:

"" Wyjdźcie z niego, ludu mój ",
tak, że nie będzie uczestniczyć w jej grzechy,
tak że nie otrzyma żadnej z jej plag;
za jej grzechy są ułożone do nieba,
i wspomniał Bóg na jej zbrodnie.
Oddaj do niej, jak ona dała;
zwrócić ją dwukrotnie za to, co zrobiła.
Pour jej podwójną porcję z własnego kubka.
Daj jej tyle udręki i żalu
jak chwały i luksusu dała się.
że w jej sercu może się poszczycić,
" Siedzę na tronie jako królowa.
nie jestem wdową,
nigdy nie będzie płakać ".
Dlatego też w jeden dzień jej plagi wyprzedzą ją:
. śmierci, żałoby i głód
Ona będzie konsumowane przez ogień ,
na potężny jest Pan Bóg, który sądzi ją .

"Kiedy królowie ziemi, którzy z nią cudzołóstwo i wspólnego jej luksusu zobaczą dym jej pożaru, będą płakać i lamentować nad nią. Przerażony na jej męki, będą stać daleko i płakać:

"Biada! Biada wam, wielkie miasto,
jesteś potężny miasto Babilon!
Za godzinę przyszedł twój los! "

"Kupcy ziemi będą płakać i lamentować nad nią, bo nikt nie kupuje ich ładunków anymore-ładunków złota, srebra, kamieni szlachetnych i pereł; bisior, fioletowy, jedwab i szkarłat tkaniny, każdy rodzaj drewna, cytryna, i artykuły z każdy rodzaj wykonane z kości słoniowej, kosztownego drewna, brązu, żelaza i marmuru, ładunków cynamonu i przypraw, kadzidła, mirry i kadzidła, wina i oliwy z oliwek, mąki i pszenicy; bydła i owiec, koni i powozów, a człowiekiem Istoty sprzedawane jako niewolnicy.

"Oni mówią," owoc ty tęsknił za odeszła od ciebie. Wszystko luksus i przepych Twój zniknęły, nigdy nie do odzyskania. Kupcy, którzy sprzedali te rzeczy i zdobyli swoje bogactwo z nią będzie stał daleko, przerażony na jej męki. Będą płakać i płakać i wołać:

"Biada! Biada wam, wielkie miasto,
ubrani w bisior, purpurę i szkarłat,
i błyszczące złotem, kamienie szlachetne i perły!
Za godzinę takie wielkie bogactwo została doprowadzona do ruiny!

"Każdy kapitan morze, i wszyscy, którzy podróżować statkiem, żeglarzy i wszystkich, którzy zarabiają na życie od morza, będzie stał daleko. Kiedy zobaczą dym jej pożaru, będą wołać: "Czy kiedykolwiek miasto jak tego wielkiego miasta? Będą rzucać kurz na głowach, i płaczu i żałoby wołać:

"Biada! Biada wam, wspaniałe miasto,
w którym wszyscy, którzy mieli okręty na morzu
stał się bogaty dzięki jej bogactwa!
Za godzinę ona została doprowadzona do ruiny!

"Radujcie się nad nią, niebiosa!
Raduj się, wy, ludzie Boga!
Raduj się, apostołów i proroków!
Bóg osądził ją
wyroku ona nałożona na Ciebie. "
Obrazek
Następnie potężny anioł podniósł głaz wielkości dużej kamień młyński i rzucił się w morze, i powiedział :

"Przy takiej przemocy
wielkie miasto Babilon zostanie zrzucony,
nigdy już się nie znaleziono.
muzyka harf i muzyków, dudziarzy i trębaczy,
będzie w was nie słyszał ponownie.
Żaden pracownik jakiegokolwiek handlu
będzie kiedykolwiek znaleźć w tobie ponownie.
dźwięk kamień młyński
nigdy nie będzie słyszany w tobie ponownie.
światło lampy
nie będą świecić w Ciebie ponownie.
głos oblubieńca i oblubienicy
nie będzie słychać w Ciebie ponownie .
Twoje kupcy byli ważni ludzie na świecie.
Według magiczne zaklęcie wszystkie narody na manowce.
W niej znalazła się krew proroków i świętych Bożych ludzi,
wszystkich, którzy zostały ubite na ziemi. "

Głos oblubieńca i oblubienicy, jest rozpoznawane w Niebie. młyńskie kamienie używane są do rozdrabniania pszenicy i innych zbóż. Młyński jest wyrzucane do morza, co stanowi, po raz kolejny, Szatan jest cisnął na ziemię, smok, który nie jest w stanie dotknąć Oblubienicę Chrystusa, jak ona jest zabrane na skrzydłach orlich do miejsca przygotowanego dla niej "w pustyni ". Pszenica jest to masa (czas ucisku dla osób lewo-tył), aż będą czyste i bez skazy.
Góra został wrzucony do morza w tym dniu również, jak Jezus wyraźnie wskazuje nam w Ewangelii Mateusza 21

1. Jezus wjechał do Jerozolimy, a ludzie wołali: "Hosanna, błogosławiony, który przychodzi w imię Pana!" i machali gałązkami palmowymi. To jest dokładnie to, co miało miejsce w dniu 25 dnia Kislevie 200 lat wcześniej, kiedy Judasz Machabejska wjechał do Jerozolimy, po 3 latach walki z armią złego Antioch IV jest. Wierzę, że może to symbolizować Rapture Kościoła, gdy widzimy Pana i wołać: "Hosanna! Błogosławiony, który przychodzi w imię Pańskie!" To może być albo wskazując nam do siódmego dnia Chanuki, jako drugie święto Namiotów, lub może być, wskazując nam Kislevie 25.

2. Następnego dnia, Jezus przeklął drzewo figowe. Stanowi to Izrael i Amerykę Piękny wycięte (pamiętaj Wieża Diabła Ameryki pierwszy pomnik narodowy, sen Daniela 4 i przypowieść o drzewie figowym wyciąć po 4 latach bez owocowanie). Tego samego dnia, drzewo figowe uschło i nigdy już nie produkują owoce.


3. Następnie wspomniał o "góra jest wrzucony do morza". Jest to wyraźne odniesienie do drugiego wyroku trąbka gdy mówi Jan widział coś w górach jest wrzucony do morza. Tuż przed tym, że widział meteoryty i kule ognia uderzenia o ziemię w trakcie pierwszego wyroku trąbka, wyraźnym odniesieniem do Sodomy i Gomory.

4. Jezus powiedział im, tego samego dnia: "Dlatego powiadam wam, że Królestwo Boże będzie wam zabrane, a dane narodowi, który wyda jego owoce." Jezus wyraźnie mówi Żydom, że On zabiera Królestwa z nimi i dając go do pogan, którzy będą jego owoce. Tak też Bóg odbierając władzę ziemi przez przywódców narodów (Obama w szczególności), i daje władzę ziemi do Jego Oblubienicy, którzy wyprodukowali owoce.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jezus przychodzi 2016
 Post Napisane: 30 grudnia 2013, o 19:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Sędziowie 9 - zapowiedzią tego, co ma nadejść

Gedeon miał 70 synów swoich żon i jeden nieślubnego syna jednego z jego niewolników. Syn niewolnika nazwano Abimilek i włożył do śmierci 69 prawowitych synów po śmierci Gedeona, ale najmłodszy syn uciekł. Abimilek rządził 3 lata. Jakiś czas po okres trzech lat zostały zakończone, "Wojna domowa" wybucha między wojskiem i innymi frakcji, która chce doprowadzić Abimilek dół. W końcu, Abimilek OGIEŃ ich miasto , a następnie młyński jest spadła na jego głowę, a jego czaszka jest pęknięta i umrze.

Oto kilka ciekawych wersów i moje własne obserwacje z sędziów 9:
1. "Dali mu siedemdziesiąt syklów srebra ze świątyni Baal-Berith i Abimelek wykorzystywane do zatrudniania lekkomyślnych łotrów, który stał się jego zwolennicy . Udał się do domu ojca w Ofra i na jednym kamieniu zamordowany jego siedemdziesięciu braci , synów Jerub-Baal (Gideon). Ale Jotam, najmłodszy syn Jerub-Baala, uciekła, ukrywając . Wtedy wszyscy mieszkańcy Sychem i Beth Millo zgromadzili się obok wielkiego drzewa na filarze w Sychem ukoronować Abimelek królem. "

Moja obserwacja : Obama jest również otoczony również przez "lekkomyślnych łotrów" po nim. Abimilek był tylko nieślubny syn, syn "niewolnicy", jak syn Hagar, nie syn obietnicy, jak syn Sary. Zabił 69 z jego 70 przyrodnimi braćmi. Uważam, że jest to zapowiedź 69 tygodni Daniela 9 (już nie ma, albo umarł) i brata (jeden tydzień) nadal kiedy zaczyna się historia. Następnie po trzech latach do tego jednego tygodnia (lub okres 7 lat), wszystkie te wydarzenia zaczynają się dziać.

2. "Ale oliwka odpowiedział: "Czy mogę zrezygnować z oleju, przez który obaj bogowie i ludzie są honorowane, trzymać kołysać się ponad drzewami?"

"Następnie rzekły drzewa do drzewa figowego : "Chodź i być naszym królem".

"Ale drzewo figowe odpowiedział:" Czy mogę zrezygnować z owoców, tak dobry i słodki, trzymać kołysać się ponad drzewami? "

"Wtedy rzekł do drzewa winorośli," Przyjdź i być naszym królem ".

"Ale winorośli odpowiedział:" Czy mogę zrezygnować z wina, które okrzyki zarówno bogów i ludzi, aby dominują nad drzewami?

"W końcu wszystkie drzewa do Thornbush," Przyjdź i być naszym królem ".

"Thornbush rzekł do drzewa:" Jeśli naprawdę chcesz, aby namaścić króla nad wami mnie, przyjdź i schronić się w moim cieniu, ale jeśli nie, to niech ogień wyjdzie z Thornbush i zużywają cedry Libanu !

Moja obserwacja: Ciekawe, że drzewo oliwne, drzewa figowe i cedry Libanu (pamiętam Harbinger) są wymienione w tej historii.

3. "Po Abimelek rządził Izraelem trzy lata , Bóg miesza się animozji między Abimelek i mieszkańców Sychem, tak że działał podstępnie przeciwko Abimelek ... Po tym jak wyszło na polach i zebrane winogrona i zdeptany ich, zorganizował festiwal w świątyni ich boga. Podczas gdy oni jedli i pili , przeklinali Abimelek. "

Moja obserwacja: 3 lata po Obama nominowany na 7. dzień Namiotów do Pokojowej Nagrody Nobla, docieramy do 7 dnia Święta Namiotów w 2012 roku. Podczas festiwalu winobranie doprowadza w. W tym dniu, Obama zostanie wybrany ponownie, aby być prezydentem USA. To jest, gdy ludzie postanowili przyjść na Abimelek, po trzech latach. Jakiś czas po trzech latach ich zaatakować. I Abimelek walczy.

4. "Wszystko, co dzień Abimelek przycisnął jego atak na miasto, dopóki nie zdobyli go i zabili jego ludzi. Potem zniszczył miasto i soli rozproszonego nad nim. "

Moja obserwacja: Przypomnienie Lot, miasta zniszczonego, żona odwraca się w słup soli.

5. "Wziął siekierę i odciąć kilka oddziałów , które podniósł do ramion. Kazał ludzi z nim, "Szybko! Czy to, co widzieliście mnie zrobić!" Więc wszyscy mężczyźni obcinali gałązki i następnie Abimelek. Są one ułożone przeciwko twierdzy i podpalili ją z ludźmi nadal wewnątrz. Więc wszyscy ludzie na wieży Sychem, około tysiąc kobiet i mężczyzn, także zmarł . "

Moje obserwacje:

. Topór odcina gałęzie drzewa ... Topór jest już w katalogu głównym drzewa, a każde drzewo, które nie przynosi dobrych owoców będzie wycięte iw ogień wrzucone ... On odcina każdą gałąź we mnie, że nie ma żadnego owocu ... Więc rzekł do człowieka, który zadbał o winnicy "Od trzech lat byłem przychodzi szukać owocu na tym drzewie figowym, a nie znalazłem każdy. Wytnij go ! Dlaczego powinno używać się glebę? "... Tak więc każde drzewo, które ma nie produkują dobre owoce są ścięte i wrzucone w ogień ... drzewo obejrzałeś, które rosły duże i silne, z góry dotykając nieba, widoczne na całej ziemi, z pięknymi liśćmi i obfitych owoców, dostarczanie żywności dla wszystkich, dając schronienie dla dzikich zwierząt, i o miejsca gniazdowania w swoich oddziałach na ptaki-Wasza Wysokość zobaczył święty, posłaniec, zstępujące z nieba i mówiąc: " ściąć drzewo i zniszczyć go , ale pozostawić kikut, związany z żelaza i brązu, w trawę na polu, a jej korzenie pozostają w ziemi. "

b. Spalili miasto. Joshua 6: "Potem spalił całe miasto i wszystko w nim "Przypowieść o Wedding Banquet:" Ale oni nie zwracał uwagi i poszedł - jeden na swoje pole, drugi do swego biznesu. Reszta chwycili jego sługi i maltretowane je i zabił ich. Król był wściekły. Wysłał swoją armię i wytracić owych zabójców, a miasto ich spalić . "


c. 1000 mężczyzn i kobiet zmarło. Kiedy przyszedł Antioch IV (typ Antychrysta) w 168 roku pne, zabił tysiące mężczyzn, kobiet i dzieci w szabat. Po raz kolejny, że ma typ Antychrysta, Abimelek, zabijając 1000 mężczyzn i kobiet. To ciekawe, że mieliśmy tylko 1000 osób umiera w upadku fabryki w Bangladeszu. Po 17 dniach, kobieta została uratowana, który był w pobliżu "Modlitwa szafie". Wydarzenia te są symbolem tego, co miało miejsce i co ma się odbyć. Oblubienica Chrystusa zostanie uratowany. Ci, którzy składają się na Oblubienicę Chrystusa są ci, którzy spędzają czas w szafie "," modlitwa ich Oblubieńcem. Na 1000 osób zabitych wskazuje nam na ohydę Antiocha IV, gdy Żydzi musieli uciekać w góry na 3 lata i 1000 mężczyzn, kobiet i dzieci zostało zabitych w szabat. Wskazuje również nas z powrotem do historii Abimelek w Biblii, który zabił 1000 osób w wieży. Natychmiast po tym wydarzeniu, młyński jest spadła na głowę i umiera, symbolizująca kamień młyński, że ma zamiar zostać zrzucona na Ameryce, powodując jej zniszczenie.

6. "Ale gdy zbliżył się do wejścia do wieży, aby ustawić go na ogień, kobieta spadła górny kamień młyński na głowę i pęknięty mu czaszkę . "

Moje obserwacje:

Następnie potężny anioł podniósł głaz wielkości dużej kamień młyński i rzucił się w morze, i powiedział: ". Przy takiej przemocy wielkie miasto Babilon zostanie rzucone, już nigdy się nie znaleziono Objawienie 18:21
Jeden z szefów bestii wydawało się, że miał fatalną ranę. Objawienie 13:3

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jezus przychodzi 2016
 Post Napisane: 30 grudnia 2013, o 19:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Sędziowie 14 - zapowiedzią tego, co ma nadejść
http://jesusiscoming2016.webs.com/samson%28single%29.jpg
Jakiś czas później, kiedy (Samson) wrócił z nią ożenić, odwrócił się na bok, by spojrzeć na tuszy lwa, w niej widział rój pszczół i miodem. Podniósł się miód z rękami i jedli jak poszedł dalej. Kiedy wrócił do swoich rodziców, dał im trochę, i oni też go zjadł. Ale nie powiedział im, że wziął miód z tuszy lwa.

Teraz jego ojciec poszedł zobaczyć kobietę. I tam odbyła się uroczystość Samson, jak to było w zwyczaju, młodych mężczyzn. Kiedy ludzie zobaczyli go wybrali trzydziestu ludzi się jego towarzysze.

"Opowiem ci zagadkę," Samson rzekł do nich. "Jeśli możesz dać mi odpowiedź w terminie do siedmiu dni od święta , dam wam trzydzieści tunik lnianych i trzydzieści zestawów ubrań. Jeśli nie możesz powiedzieć mi odpowiedź, musisz dać mi trzydzieści tunik lnianych i trzydzieści zestawów ubrań. "

"Opowiedz nam swoją zagadkę", mówili. "Brawa".

On odpowiedział:

"Z jedzącego, coś do jedzenia;
. się z mocnego, coś słodkiego "

Przez trzy dni nie może dać odpowiedź.

Na czwarty dzień, powiedział, że do żony Samsona, "Coax męża do wyjaśnienia zagadki dla nas, czy będziemy palić Ciebie i domu twego ojca do śmierci. Czy zaprosić nas tu ukraść naszą własność? "

Potem żona Samsona rzuciła się na niego, szlochając: "Ty mnie nienawidzisz! Nie bardzo mnie kochasz. Dałeś mojemu ludowi zagadkę, ale nie powiedział mi odpowiedź. "

"I nawet nie wyjaśnił mojemu ojcu lub matce," odpowiedział, "więc dlaczego mam to wytłumaczyć?" Płakała całe siedem dni święta. Więc na siódmego dnia w końcu powiedział jej , bo ona nadal go nacisnąć. Ona z kolei wyjaśnić zagadkę jej ludzi.

Przed zachodem słońca dnia siódmego ludzie z miasta powiedział mu,
"Co to ​​jest słodszy niż miód?
Czym jest silniejszy niż lew? "[img]esusiscoming2016.webs.com/samson.jpg[/img]

Samson rzekł do nich:

"Jeśli nie zaorać z moim jałówki,
byś nie rozwiązał zagadkę. "

Wtedy Duch Pański przyszedł mocno na niego. Zszedł do Aszkelon, powalony trzydzieści swoich ludzi, pozbawiony wszystkiego, co je i dał swoje ubrania do tych, którzy wyjaśnił zagadkę. Nagrywanie z gniewu, wrócił do domu swego ojca. A żona Samsona poświęcono jeden z jego towarzyszy, którzy uczestniczyli w jego święto. Później, w czasie żniw pszenicy Samson wziął koźlęcia i poszedł odwiedzić swoją żonę.

OK, ale co to małżeństwo Samsona do jego pierwszej żony mają do czynienia z Rapture? Cóż, przede wszystkim widzimy, że uczta weselna wynosił 7 dni i długa historia opowiada o zbiorach pszenicy. Święto Namiotów jest koniec zbiorów pszenicy. Tak jak król królowa Waszti odmówiła Xerxes na 7. dzień uczty, więc żona Samsona zdradził go na 7. dniu ich wesela. Następnie jest ona odrzucona przez Samsona i podane do kogoś innego, tak jak królowa Vashti był.

Widzimy również, że lniane szaty dano ludziom przez Samsona w 7. dniu święta.
Objawienie 19:8 -. Bisior jasny i czysty, otrzymał ją nosić "(dzieła pościel oznacza sprawiedliwych czynów świętych.)

Ile bielizna odzież dano? trzydziesty .
Sama ilość SILVER że Judasz otrzymał do zdradził Jezusa .
Ta historia jest zapowiadając zdrady przez Judasza i narodu żydowskiego, ich Mesjasza.
Jest także zapowiadając zdrady i odrzucenia Izraela, Ameryki i świata na 7. dzień wesela
(7 dzień Namiotów), podobnie jak Samson odrzucił żonę, który zdradził go na 7. dzień święta.

Uważam, że Izrael (jako narodu żydowskiego, który reprezentował Boga do świata) odrzucił Mesjasza. Oni zdradzili Go. Prosili o mordercy nad własnym Mesjaszem. Żona Samsona zdradził również jej męża. Ameryka (naród Gentile, który reprezentował Boga do świata) również zdradził Pana i Go odrzucili. Oba te narody mają przyjść pod Jego wyroku.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jezus przychodzi 2016
 Post Napisane: 30 grudnia 2013, o 19:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
7-dniowy Ślub żydowski


Mateusza 25 - "W tym czasie będzie królestwo niebieskie do dziesięciu panien, być jak którzy wzięli swoje lampy i wyszły na spotkanie pana młodego. Pięć z nich było nierozsądnych, a pięć roztropnych. Głupie te wzięły lampy, ale nie ponosi żadnej z sobą oliwy. Mędrcy jednak wziął olej w słoikach razem z lampami. Pan młody był długo czekać, a wszystkie one stały się senny i zasnąłem. O północy rozległo się wołanie: "Oto oblubieniec! Wyjdźcie mu na spotkanie! " Następnie wszystkie dziewice obudził się i opatrzyły swe lampy. Głupie z nich rzekł do mędrców, "Dajcie nam trochę oliwy, nasze lampy gasną". "Nie," odpowiedzieli "nie może być wystarczające dla nas i dla was. Zamiast iść do tych, którzy sprzedają olej i kupcie sobie ". Ale podczas gdy oni byli w drodze zakupu oleju, pan młody przyjechał. Dziewice, które były gotowe, weszły z nim na ucztę weselną. I drzwi zamknięto. Później przyszedł też inni. "Panie, Panie", mówili, "otworzyć drzwi dla nas!" Ale on odpowiedział: "Zaprawdę, powiadam wam, nie znam was". Dlatego czuwajcie, bo nie znacie dnia ani godziny.

Tradycyjne wesele żydowskie: ojciec powiedział: " Synu, idź swoją narzeczoną ! "oczyszczenie będzie ubierać się w jego ozdoby, jak dużo jak król, jak to możliwe, i zadzwonić do swoich bliskich przyjaciół. Oni opuścić dom ojca i rozpocząć procesje z pochodniami do domu panny młodej. Ona nie ma pojęcia, że przyjdzie. Przechodniów zaczną krzyczeć: "Oto Oblubieniec nadchodzi!", Ponieważ realizowane oczyszczenie kierował jego narzeczonej. Inni przechodzą na dobre wieści, dopóki nie przyszedł do domu panny młodej. Ten dał jej kilka minut, aby ubierać i zbierać swoje rzeczy i pożegnać się z rodziną. Jej pobliskich druhny przyjdzie i pomoże i będzie gotowy do pracy z nią na wesele. Wielka procesja będzie wówczas gotowy do przyłączenia się do pana młodego i jego partii. Często nie było muzyków, śpiewaków i tancerzy i innych wykonawców robi akty. "Głos radości, głos radości, głos oblubieńca i głos oblubienicy, głos tych, którzy powiedzą, chwalić Pana Zastępów dla Pana jest dobry, bo Jego łaska trwa na wieki "Jeremiasza 33:11..

Panna młoda będzie ubrana jak królowa często rodzinne pamiątki, włosy często splecione z złota i klejnotów. Ona będzie na sobie sukienkę i ozdobną głowicę mają zasłonę na twarz . Będzie znajdować się na krześle Sudan, jazda na zwierzę, lub w niektórych przypadkach, na piechotę. Latarki wykonano oświetlić drogę (pamiętam starego wyrażenia - "niosący pochodnię") Wielkie tłumy zbierają się na balkonach, ścian ogrodu, płaskie dachy domów i wzdłuż dróg, aby obejrzeć spektakl.

Gdy przybył do domu orszak ojca, że zostały spełnione przez dużą gromadzenia przyjaciół i krewnych, którzy nie słyszeli o nadchodzących wydarzeniach. Uroczystości otrzymał od ojca pana młodego, w przeciwieństwie do dzisiaj, gdy rodzina panny młodej jest za. Wiele razy po wesele strony wszedł do domu Ojca, drzwi były zamknięte i nikt inny nie wolno było wejść . W większości przypadków , rodzina pana młodego umieszczono specjalne szaty weselne dla gości, a te musiały być noszone. Zestaw nie było, ale wielka uroczystość impreza dzieje się z uczty i picia.

chwili pozdrowienia do wszystkich osób, panna młoda i pan młody zostały pokazane na specjalnej komorze ślubnej objętych pięknym baldachimem zwanym "chuppah". Para wejdzie sam do ich pierwszego pocałunku i wejść do unii fizycznej po raz pierwszy, spełniając przymierze uczynili tak długo przed. "Best man" stał przed drzwiami, strzegąc przed intruzami i czeka na pana młodego, aby powiedzieć mu o dopełnienia małżeństwa.

Przyjaciel oblubieńca jest mowa w Jana 3:29, gdzie John mówił ludziom, że został on wysłany przed nim, "przyjaciel oblubieńca". "Ten, kto ma oblubienicę, jest oblubieńcem; a przyjaciel oblubieńca, który stoi i słucha go, raduje się niezmiernie, słysząc głos oblubieńca: więc moja radość jest spełniony."

Po ogłoszeniu, siedmiu dni uroczystości będzie zacząć. W tym czasie panna młoda będzie pobyt w komorze ślubnej - ukryte. Pod koniec siódmego dnia, pan młody panna młoda będzie eskortować z nią zasłonę usunięte więc każdy może zobaczyć jej twarz, a oni uczestniczyć rzeczywistą kolację ślubu.
Obrazek

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jezus przychodzi 2016
 Post Napisane: 30 grudnia 2013, o 19:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Dz 2, Joel 2, Iz 66, 2 Krl 2


Dzieje Apostolskie 2:20 - " słońce zamieni się w ciemność, a księżyc w krew . zanim przyjdzie wielki i wspaniały dzień Pana " Izajasza 13:10 - "Gwiazdy na niebie i ich konstelacje nie pokazać ich światło . rośnie słońce się zaćmi i księżyc nie da swego blasku . " Izajasza 24:23 - " Księżyc będzie przerażony, słońce się zawstydzi , gdyż Pan Zastępów będzie królował na górze Syjon w Jerozolimie, a przed jego starsi - z wielką chwałą. " Joel 2:10 - "Przed nimi ziemia trzęsie, niebiosa drżą, słońce i księżyc są zaciemnione , a gwiazdy już nie świecą. " Amos 8:09 - "" W tym dniu, "oświadcza, Wszechwładny Panie," I aby słońce zajdzie w południe i przyciemnić ziemię w biały dzień ". Objawienie 6 -" Patrzyłem, gdy otworzył pieczęć szóstą. Nie było wielkie trzęsienie ziemi. słońce stało się czarne jak wór wykonane z koziej sierści, cały księżyc poczerwieniał krwi , a gwiazdy na niebie spadły na ziemię, jak figi spaść z drzewa figowego, gdy zachwiana przez silny wiatr. Niebiosa cofnął się jak zwój są zwinięte, a każda góra i wyspa została usunięta z jego miejsca. Następnie królowie ziemi, książąt, generałów, bogaty, potężny i wszyscy, zarówno niewolnika, wolnego, ukryli się w jaskiniach i wśród skał gór. Wezwali do gór i skał: "Padnijcie na nas i ukryć nas przed obliczem tego, który siedzi na tronie i przed gniewem Baranka! Na wielki dzień ich gniewu przyszedł, a kto może wytrzymać? ""

Joel 2 jest opis Dnia Pańskiego, pochwycenia i "Alien Invasion" szarańczy. Słońce zaćmi i księżyc odwrócił się do krwi przed tym dniem.

Cios w trąbę na Syjonie; alarm na mojej świętej górze.

Niech wszyscy, którzy żyją w drżenie ziemi,
na dzień Pański nadchodzi.
To jest w zasięgu ręki-
dzień ciemności i mroku,
dniem chmury i ciemności.
świt rozprzestrzenia się jak w górach
duże i potężne wojsko przychodzi ,
jakiego nigdy nie było w starożytności
, ani nigdy nie będzie w epok.

Ogień pożera przed nimi,
za nimi płonie płomień.
Przed nimi ziemia jest jak ogród Eden,
za nimi, pustynia odpady-
nic im ucieka.
Mają wygląd koni,
galop wzdłuż jak oni kawalerii.
Z hałasu jak że z wozów
oni przeskoczyć na górskie szczyty,
jak trzaskającym ogniem zużywa ściernisko,
jak potężną armię sporządzonym do walki.

Na ich widok, narody są w bólu,
każda twarz blednie.
Pobierają jak wojownicy;
. skala ich ściany jak żołnierze
Wszyscy marsz w linii
. ich nie zbaczając z kursu
Nie przepychają się nawzajem,
każdy maszeruje prosto .
Oni zanurzyć się przez obronę
nie łamiąc szeregi.
one biec od miasta,
biegną wzdłuż ściany.
one weszły do domów,
jak złodzieje wchodzą przez okna.

Przed nimi ziemia trzęsie się, niebiosa drżą, słońce i księżyc są zaciemnione,
a gwiazdy już nie świecą.
Pan grzmi
na czele swojej armii,
jego siły są poza numerem,
a potężna armia, która jest posłuszna jego polecenia.
Dzień Pański jest wielki,
to jest straszne.
Kto może to znieść?

"Nawet teraz," mówi Pan,
"wróć do mnie całym swoim sercem,
przez post i płacz i żałobę. "

Rozdzierać serce i nie szaty.
Powrót do Pana, Boga twego,
bo jest łaskawy i miłosierny,
nieskory do gniewu i bardzo łaskawy,
a on łagodnieje wysyłać nieszczęście.
Kto wie? Może włączyć i ustąpi
i zostawić błogosławieństwo-
oferty ziarna i ofiar płynnych
dla Pana, Boga twego.

Cios w trąbę na Syjonie,
oświadczam święty szybko
wezwać święte zgromadzenie.
Zbierzcie lud,
poświęcić zespół;
zebranie starszych,
zbierać dzieci
. tych pielęgniarskiej w piersi
Niech oblubieniec opuścić swój pokój
i oblubienica jej komory (7 dzień ślubu) .
Niech kapłani, którzy służą przed Panem,
zapłaczą między portykiem a ołtarzem.
Niech mówią, "Części swoich ludzi, Panie.
Nie rób swoje dziedzictwo przedmiotem pogardy,
synonimem między narody.
Dlaczego mówią między narodami,
"Gdzie jest ich Bóg?"

Ukażę cuda na niebie
i na ziemi,
krew i ogień, i kłęby dymu.
słońce się zwrócił się do ciemności
, a księżyc w krew
, zanim przyjdzie wielki i straszny dzień Pana.
I każdy, kto zwraca
na imię Pana, będzie zbawiony;
na na górze Syjon iw Jeruzalem
będzie wybawienie,
jak Pan powiedział,
nawet wśród tych, którzy przeżyli
, których nazywa Pan
Izajasza 66:
Zobacz, Pan przyjdzie w ogniu,
a jego wozy są jak wicher ;
on obniżyć swój gniew z wściekłości
. i jego nagana z płomieniami ognia
Dla ogniem i mieczem
Pan wykona wyrok na wszyscy ludzie,
i wielu będzie pobitych przez Pana.

"Ci, którzy poświęcić i oczyścić się iść do ogrodu , w następstwie tego, kto jest wśród tych, którzy jedzą mięso świń, szczurów i innych nieczystych rzeczy, że spotka ich koniec razem z jednym oni przestrzegać, "mówi Pan.

"A ja, z powodu tego, co zaplanowaliśmy i zrobić, jestem przyjść i zebrać ludzi wszystkich narodów i języków, a oni przyjdą i zobaczyć moją chwałę.

"Zwrócę znak wśród nich, i wyślę niektórych z tych, którzy przeżyli do narodów -do Tarszisz, na Libijczyków i Lidyjczyków (znanych jako łuczników), do jajowodów i Grecja, i ​​do dalekich wysp, które nie słyszały mojej sławy ani nie widział moją chwałę. Będą głosić moją chwałę wśród narodów.



2 Krl 2 -
"Pozwól, że dziedziczą podwójną porcję Twojego Ducha , " Elizeusz odpowiedział.

"Poproszono trudna rzecz," Eliasz powiedział, "ale jeśli widzisz mnie, kiedy jestem wam zabrane, to będzie twoje, w przeciwnym razie, nie będzie."

Jak oni szli i rozmawiać ze sobą, nagle wóz ognisty i konie ogniste pojawiły się i rozdziela dwóch z nich, a Eliasz poszedł do nieba w wichrze . Elizeusz zobaczył to i zawołał: "Mój ojciec! Mój ojciec! Rydwany i jeźdźców z Izraela! "Elizeusz zobaczył go nie ma. Potem chwycił jego szaty i rozdarł go na dwoje .

Psalm 19: Niebiosa głoszą chwałę Boga,
niebiosa głoszą dzieło jego rąk.
dzień po dniu, że popłyną przemówienie,
noc po nocy ujawniają ich wiedzy.

Oni nie mają mowy, oni nie używają słowa,
nie słychać dźwięku z im.
Jednak ich głos się rozchodzi po całej ziemi,
ich słowa aż po krańce świata.
W niebie Bóg rozbił namiot na słońcu.
To jest jak oblubieniec wychodzący z komnaty,
jak mistrz radości uruchomić jego kurs.

Joel 2:16 - "Niech pan młody opuścić swój pokój
i oblubienica jej komory. "


W tradycyjnym żydowskim weselu, Oblubienica i oblubieniec wyjdzie z komory ślubu na 7 -tego dnia, a następnie usuwa zasłona jako Oblubienica jest przedstawiona Ojcu Oblubieńca i jej tożsamość objawia się w świecie.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jezus przychodzi 2016
 Post Napisane: 30 grudnia 2013, o 19:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
46 lat - przebudowa świątyni


Jana 2 - "Jezus im odpowiedział:" zniszczyć tę świątynię, a Ja go podnieść ponownie w trzy dni. " Oni odpowiedzieli: "Czterdzieści sześć lat budowano tę świątynię, a Ty ją wzniesiesz w przeciągu trzech dni?" Ale świątynia mówił o jego ciało. " MY jesteśmy Ciałem Chrystusa, Jego trzecia świątynia. WE są srebro i złoto, że On jest przy użyciu do budowy swojej świątyni, Jego mieszkaniem. Minęło 46 lat do budowy drugiej świątyni. To ważny znak dla nas w Piśmie Świętym. W dniu 7 czerwca 1967 roku, Izrael odbił Jerozolimę. 46 lat od tego wydarzenia zakończony w dniu 7 czerwca 2013 roku. Możemy spodziewać się Pana, aby "podnieść jego świątyni" teraz, biorąc srebro i złoto z Nim podczas prawdziwego święta Chanuka w kalendarzu Boga (26 grudnia 2013 do 04 stycznia 2014) .

49 lat - Dzień Pojednania


Księga Kapłańska 25: Liczymy się siedem Sabbath roku siedem razy siedem lat, tak że siedem lat Sabbath kwota do okresu czterdzieści dziewięć lat . Wtedy trąbka brzmiała wszędzie dziesiątego dnia siódmego miesiąca, w Dniu Pojednania dźwięk trąby w całym kraju. Poświęćcie pięćdziesiąty rok i głosić wyzwolenie w kraju dla wszystkich jego mieszkańców . Będzie to dla was jubileusz, każdy z was jest, aby powrócić do swojej rodziny i własności do swojego klanu. Pięćdziesiąty rok będzie dla was jubileusz, nie siać i zbierać to, co nie rośnie sama z siebie lub zbioru untended winorośli. Na to jubileuszowe i jest za święte dla ciebie, jeść tylko to, co jest bezpośrednio z pola. W tym Roku Jubileuszu każdy jest powrót do własnej nieruchomości.

Ostatni raz, że Izrael otrzymał z powrotem ziemi, które słusznie należał do niej, był w dniu 7 czerwca 1967 roku. 49 lat później będzie Dzień Pojednania w 2016 roku, do końca 1260 dni, licząc od 02 maja 2013, prawdziwego 7 dnia Przaśników i wyznaczył czas na pierwociny Rapture (ale Oblubieniec jest opóźniony - por. Mt 25 i Objawienie 10).

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jezus przychodzi 2016
 Post Napisane: 30 grudnia 2013, o 19:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Klepisko


Izajasza 21:9-10
Spójrz, oto mężczyznę w rydwanie
z zespołem koni.
On oddaje odpowiedź:
" Babilon upadł, spadła!
Wszystkie zdjęcia swoich bogów
leżą rozbite na ziemi! "

Moi ludzie, którzy są kruszone na klepisku ,
powiem ci, co słyszałem
od Pana Wszechmogącego,
od Boga Izraela.


Ruth 03:02 Czy nie jest Booz, z którego dziewczyny sługa Ci zostały, krewny z naszych? Tej nocy będzie winnowing jęczmień na klepisku . Jeremiasza 51:


33 To, co Pan Wszechmogący, Bóg Izraela, mówi:

" Córka Babilonu jest jak klepisko
w czasie jest zdeptany,
czas do jej zbiorów wkrótce przyjść . "
37. Babilon będzie kupa gruzów,
siedliskiem szakali,
przedmiotem zgrozy i pogardy,
to miejsce, gdzie nie ma żyje.
38 jej ludzi wszystko ryk jak młode lwy,
że warczą jak małymi lwami.
39 Ale gdy są pobudzone,
będę określone ucztę dla nich
i ich pijany,
tak, że krzyczą ze śmiechu,
potem spać zawsze i nie na jawie, "
wyrocznia Pana.
40 "sprowadzę je jak owce na rzeź ,

jak barany i kozy.
41 "Jak będzie zrobione Sheshak,
chluba całej ziemi skonfiskowanej!
Jak będzie spustoszona Babilon
wśród narodów!
42 morza wzrośnie ponad Babilonu;
jego Szalonych fale jej nie obejmuje .
43 miast będzie jej pustynię (obrzydliwością powoduje spustoszenie) ,
suchy i pustynny kraj,
kraj, w którym nikt nie mieszka,
przez które nikt nie podróżuje.

Zawiadomienia w obu rozdziałach (Iz 21 i Jeremiasza 51), kiedy mówi się o upadku Babilonu, klepisko jest mowa. Klepisko jest również wymienione w Ruth, kiedy Booz jest młócenie jęczmienia, a ona leży u jego stóp. Następnego dnia, stał się jej Kinsman Odkupiciela.

Jeremiasz wspomina również tutaj, że SEA wzrośnie , ponownie wspomnienie, kiedy Izraelici przekroczyli Morze Czerwone i Morze pokryte wrogów Boga na 7. dzień Przaśników, który jest lustrzanym odbiciem 7 th dzień Namiotów.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jezus przychodzi 2016
 Post Napisane: 30 grudnia 2013, o 19:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362

Czyste dziewice, którzy idą do ogrodu ...



Objawienie 14: Potem spojrzałem, a tam przede mną był Baranek stojący na górze Syjon, az nim sto czterdzieści cztery tysiące, którzy mieli swoje nazwisko i imię ojca napisane na czołach. I usłyszałem dźwięk z nieba niczym ryk pędzących wód i jak głośny grzmot . Usłyszałem dźwięk tak było z harfistów grając swe harfy. I śpiewali pieśń nową przed tronem i przed czterema żywych stworzeń i starszych. Nikt nie mógł nauczyć się piosenki z wyjątkiem 144.000, który został odkupiony od Ziemi . Są to ci, którzy NIE zbezcześcić SIEBIE z kobietami, bo pozostały dziewicami . Podążają za Barankiem, dokądkolwiek idzie. Zostały one zakupione spośród ludzi i oferowane jako pierwociny dla Boga i Baranka. Nie znaleziono kłamstwa w ustach, są bez skazy .

Esther 2:17 "król kochał Esterę bardziej niż wszystkie kobiety, a ona znalazła łaskę i dobroć z niego bardziej niż wszystkie dziewice , tak że ustawić koronę królewską na głowę i uczynił ją królową zamiast Vashti. "

Rodzaju 6:08 "Ale Noe znalazł łaskę w oczach Pana. "

Psalm 77: Wody zobaczyłem cię, Boże, gdy widziałem cię i wody . wił; wnętrzności były konwulsje Chmury lał wodę, niebiosa rozbrzmiewały gromu ; strzałki błysnęło iz powrotem. Twój grzmot rozległ się w wichrze , Twój błyskawica rozświetliła świat , ziemia zadrżała i zatrzęsła . Twoja droga wiodła przez morze, drogę przez potężne wody , choć twoje ślady nie były widoczne. Prowadziłeś swoich ludzi jak stado ręką Mojżesza i Aarona.

Izajasza 66: Zobacz, Pan przyjdzie w ogniu, a jego wozy są jak wicher ; on obniżyć swój gniew z wściekłości, a jego nagana z płomieniami ognia. Do ogniem i mieczem Pan wykona wyrok na wszystkich ludzi, a wielu będzie pobitych przez Pana. "Ci, którzy poświęcić i oczyścić się iść do ogrodu , w następstwie tego, kto jest wśród tych, którzy jedzą mięso świń, szczurów i innych nieczystych rzeczy, że spotka ich koniec razem z jednym oni przestrzegać, "mówi Pan.

"A ja, z powodu tego, co zaplanowaliśmy i zrobić, jestem przyjść i zebrać ludzi wszystkich narodów i języków, a oni przyjdą i zobaczyć moją chwałę.

"Zwrócę znak wśród nich, i wyślę niektórych z tych, którzy przeżyli do narodów -do Tarszisz, na Libijczyków i Lidyjczyków (znanych jako łuczników), do jajowodów i Grecja, i ​​na odległych wyspach, które nie słyszały mojej sławy ani nie widział moją chwałę. Będą głosić moją chwałę wśród narodów .

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jezus przychodzi 2016
 Post Napisane: 30 grudnia 2013, o 19:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Biblijne / Wydarzenia historyczne, które miały miejsce na

7 dzień Święta Przaśników:


7 th dzień Namiotów jest lustrzanym odbiciem 7 th dzień Przaśników. To było na 7 th dzień Przaśników, że mury Jerycha upadły, a ludzie wstąpił. Izraelici reaktywują to podczas Święta Namiotów. Był on również na 7 th dzień Przaśników, że Izraelici przekroczyli Morze Czerwone i Peter uciekł z więzienia, gdy anioł uratował go. Wszystkie 3 z tych opowieści z Pisma Świętego są zapowiadając wydarzenie Rapture i odbyła się 21 st dzień Biblijny Nowy Rok (7 dzień Przaśników), tak jak 7 th dzień Namiotów jest na 21 st dzień żydowskiego Nowego Roku . Wierzę Rapture miał się odbyć na 7 dni Przaśników (02 maja 2013), 1260 dzień przed Dniem Pojednania w 2016 i 1335 dni przed rozpoczęciem Chanuka w 2016 roku. Jednak czasy są skrócone aby niektóre ciała mogą przetrwać wielkiego ucisku, a także do wypełnienia "3 dni ciemności", czyli ostatnich 3 lat ostatnich 7 lat, zanim Chrystus powróci na ziemię. Spójrzmy bliżej na te 3 zdarzenia:

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jezus przychodzi 2016
 Post Napisane: 30 grudnia 2013, o 19:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Izraelici przekroczyli Morze Czerwone



"Kto we Mnie wierzy, powinien NIGDY chodził w ciemności, lecz będzie miał światło życia. " Izraelici zaczęli przekroczyć Morze Czerwone w nocy i poszedł "w świetle" przez całą noc, podczas gdy Egipcjanie byli w całkowitej ciemności i widział nic. Stało się to na 7 dni Przaśników.

Nagłe Zniszczenie Egipcjan po Izraelici przeszli na pustynię się na 7 dni Przaśników. Daje nam skrzydła i wziąć na pustynię do "miejsca przygotowane dla nas" przez 1260 dni. Jezus powiedział: "Idę przygotować wam miejsce, aby tam, gdzie jestem, może być też."

"Wy sami widzieliście, co zrobiłem do Egiptu , i jak niosłem was na skrzydłach orlich i przyniósł do mnie . "Exodus 19:4

"Dano na dwa skrzydła orła wielkiego , tak że może polecieć do miejsca przygotowanego dla niej na pustyni , gdzie miałaby się zająć przez jakiś czas, czasy i połowę czasu, z dala węża . " Objawienie 12:14

"A jeśli pójdę i przygotuję wam miejsce dla Ciebie , przyjdę powtórnie i zabiorę was do mnie , że również może być tam, gdzie Ja jestem. " Jana 14:3

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jezus przychodzi 2016
 Post Napisane: 30 grudnia 2013, o 19:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Cudowna ucieczka Piotra z więzienia


Dzieje 12:1-11 Było o tym czasie, że król Herod aresztowany tacy, którzy należeli do kościoła, chcąc je prześladować. Miał Jakuba, brata Jana, uśmiercony mieczem. Kiedy zobaczył, że spotkał się z aprobatą wśród Żydów, zaczął również przejąć Peter. Stało się to podczas Festiwalu Przaśników . Po aresztowaniu go, włożył go do więzienia, przekazując go do być strzeżony przez cztery oddziały czterech żołnierzy każdy. Herod na celu dostosowanie go do publicznego procesu, po Paschy .

Więc Piotr był przetrzymywany w więzieniu, ale kościół został gorliwie modlił się do Boga o niego.

Noc przed Herodem było doprowadzenie go na rozprawę, Piotr spał między dwoma żołnierzami, związanych z dwoma łańcuchami, a strażnicy stali na straży przy wejściu. Nagle anioł Pański ukazał się i światło świeciło w komórce. Uderzył Piotra na bok i obudził go. "Szybko, wstawaj!", Powiedział, a łańcuchy spadł nadgarstki Piotra.

Wtedy anioł rzekł do niego: "Nosić ubrania i sandały." A Piotr nie tak. "Owinąć wokół siebie płaszcz i chodź za mną", powiedział mu anioł. Piotr szedł za nim z więzienia, ale nie miał pojęcia, że ​​to, co robił był anioł naprawdę dzieje, myślał, że to widzenie. Minęli pierwszą i drugą straż i przyszedł do żelaznej bramy wiodącej do miasta. Jest otwarty dla nich przez siebie, i poszli za nim. Kiedy szedł na długość jednej ulicy, nagle anioł opuścił go.

Wtedy Piotr przyszedł do siebie i rzekł: "Teraz wiem, że bez wątpienia, że Pan posłał swego anioła i wyrwał mnie ze szponów Heroda i ze wszystkiego, co Żydzi mieli nadzieję się stanie. "

Inne wersje mówią: "A gdy Piotr przyszedł do siebie, powiedział: Teraz wiem o poręczenie, że Pan posłał swego anioła i jest dostarczane do mnie z ręki Heroda i ze wszystkich oczekiwań ludzi Żydów. "

Księga Wyjścia 14:13-14: Mojżesz odpowiedział ludowi: "Nie bójcie się. Trwajcie mocni i widać wybawienie Pan zaprowadzi Cię dzisiaj . Egipcjanie widać już nigdy nie zobaczę. Pan będzie walczył za was, trzeba tylko być nadal ".

Łukasza 21:36: "Bądź zawsze na zegarek, i modlić się, że może być w stanie uciec . wszystko, co ma się wydarzyć, i które mogą być w stanie stanąć przed Synem Człowieczym "

Peter ESCAPED z więzienia na 7 dniu Paschy / Przaśników . Herod został ustawiony, aby zabić go w dniu po święcie Przaśników zakończony, ale Peter cudem uciekł z więzienia, gdy anioł przyszedł mu na ratunek. Jesteśmy również życia w "więzieniu" na ziemi, czekając na naszego wykupu, tęsknoty, by być z Jezusem w naszym prawdziwym domu w niebie. Jesteśmy obcy na ziemi, głęboko pragnąc się uwolnić się z naszym Mistrzem i szlachetnych Zbawiciela. Aniołowie są "Kombajny" na koniec wieku. Oni są tymi, którzy przyjmują nas do bycia z Jezusem, tak jak zabrali Lota z Sodomy i tak jak wprowadził Piotra z więzienia. Jeżeli aniołowie nie podjęła Lota się lub uratowany Peter, to oni zostali zabici. Ale tylko w czasie, były przyniósł zniszczenia, że nadchodzi, i przyniósł do bezpiecznego miejsca.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jezus przychodzi 2016
 Post Napisane: 30 grudnia 2013, o 19:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Mury Jerycha spadła


Nagłe Zniszczenie Jerycha miały miejsce na 7. dzień Przaśników. Że Izraelici zaczęli zawładnąć ich Ziemi Obiecanej, gdy mury Jerycha spadł i każdego człowieka wstąpił na dźwięk ostatniej trąby. Hebrajskie słowo jest "Alah", a to może oznaczać, co następuje:

iść w górę, w górę, wspinać się, odejść, pójść na, wzrost, wymyślić (przed Bogiem), które mają być podjęte, są wychowani, być zabrane, być wywyższony, aby przywołać, bo wznieść lub wznoszenia , spowodować, aby przejść w górę, zabrać, do zaoferowania, wychować (prezenty), należy ponieść, być prowadzone w górę, należy wziąć się do, być oferowane

I będziecie kompas miasto, wszystkich mężczyzn ye wojny oraz kręcić się po mieście raz. Tak więc nie będziesz miał nie sześć dni. A siedem kapłanów ponosi przed Arką (przymierza) siedem trąb z rogów baranich: i SIÓDMY DZIEŃ będziecie kompas miasto siedmiokrotnie, a kapłani trąbić będą w trąby. I stanie się, aby przekazać, że gdy oni długą podmuch z rogu barana, a gdyście usłyszeć dźwięk trąby , cały lud SHOUT Z powodu wielkiego krzyku , a mur miasta powinny spaść płaskie, a ludzie są wznieść się każdy wprost przed nim "(Jozuego 6:3-5).

I całkowicie zniszczone wszystko, co było w mieście, zarówno mężczyzny i kobiety, młodych i starych, i wół, i owiec, i osła, z ostrzem miecza ... I miasto spalili ogniem, i wszystko, co było w nim " (Jozuego 6:21-24).

Jezus znowu przemówił do nich w przypowieściach, mówiąc: "Królestwo niebieskie podobne jest do króla, który przygotował ucztę weselną swemu synowi. Posłał swoje sługi do tych, którzy zostali zaproszeni na bankiet, aby im powiedzieć, żeby przyszedł, ale nie chcieli przyjść. "Potem wysłał jeszcze kilka sług i powiedział:" Powiedz tym, którzy zostali zaproszeni, które przygotowałem mój obiad: woły i tuczne My bydło zostały zmasakrowany, i wszystko jest gotowe. Przyjdź na ucztę weselną ".


"Ale to nie zwracał uwagi i poszedł-jeden na swoje pole, drugi do swego biznesu. Reszta chwycili jego sługi i maltretowane je i zabił ich. Król był wściekły . On wysłał swoje wojska i kazał wytracić owych zabójców, a miasto ich spalić . Mateusza 22:1-7

1 List do Koryntian 15:52 "w mgnieniu oka, w mgnieniu oka, na ostatniej trąby . Dla trąbka zabrzmi, martwe zostanie podniesiony niezniszczalny, a my się zmienić. "

W żydowskim weselu, panna młoda będzie chodzić wokół pana młodego 7 razy, raz w rekonstrukcji Bitwy Jerycha, które miało miejsce w dniu 7 dni Przaśników. Bóg cudownie Zapisano tylko "jeden dom" ludzi z Jerycha przed jego zniszczeniem. To zwiastuje "zachwytu wydarzenie sprawiedliwych" z domu Chrystusa. "Tylko nierządnica Rachab żyć będzie, ona i wszystkich , którzy są z nią w jej DOMU "(Jozuego 06:16).

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jezus przychodzi 2016
 Post Napisane: 30 grudnia 2013, o 19:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Srebro jest Kopalnia i Kopalnia złota jest


Pan przemówił do Aggeusza dnia 7 dnia Namiotów , że srebro i złoto są jego. W Zachariasza 6 widzimy, że srebro i złoto, aby korony, które są ustawione na głowę Chrystusa. I 2 Tymoteusza wyjaśnia, że srebro i złoto stanowią ci, którzy są instrumenty do celów specjalnych, uświęceni, przydatne do Mistrza i gotowa zrobić żadnej dobrej pracy.

JESTEŚMY srebro i złoto . Należymy do Chrystusa. On buduje swoją świątynię, jego ciało, wykonany z wybranego srebra i złota, tych, którzy zostali uświęceni i są gotowi zrobić żadnej dobrej pracy.

Aggeusza 2: Na dwudziestym pierwszym dniu siódmego miesiąca (7 th dzień Namiotów) , słowo Pańskie przez proroka Aggeusza: "Mów do Zorobabela syna Szealtiela, namiestnika Judy, do Jozuego, syna Josadaka, arcykapłan, i ostatków ludu. Zapytaj ich: "Kto z was jest w lewo, kto widział ten dom w jego dawnej chwale? Jak to wygląda teraz do ciebie? Czy nie wydaje ci się jakby nic? Ale teraz być silna, Zorobabel, "mówi Pan. "Bądź silny, Jozue, syn Josadaka, arcykapłan. Bądź silny, wy wszyscy ludzie na ziemi, "mówi Pan", a praca. Bo Ja jestem z tobą ", mówi Pan Wszechmogący. "To jest to, co przymierze z tobą, kiedy wyszedł z Egiptu. A mój Duch pozostaje między wami. Nie bój się. " "To jest to, co mówi Pan Zastępów:" Za chwilę będę jeszcze raz poruszę niebo i ziemię, morze i ląd. Poruszę wszystkie narody , i to, co jest pożądane przez wszystkich narodów przyjdzie , i napełnię ten dom chwałą, mówi Pan Wszechmogący. " srebro moje i złoto jest moje ", mówi Pan Wszechmogący.

Joshua 6:
Siódmego dnia wstali o świcie i okrążyli miasto siedem razy w ten sam sposób, z tym, że tego dnia okrążyli miasto siedem razy. Siódmy razem, gdy kapłani brzmiało trąby, Jozue rozkazał armii, "Shout! Dla Pana dał wam miasto! Miasto i wszystko, co jest w nim mają być poświęcone Panu. Tylko Rachab prostytutka i wszystkich, którzy są z nią w jej domu zostaje oszczędzony, ponieważ ukryła wywiadowców, których wysłaliśmy. Ale trzymać z dala od poświęconych rzeczy, tak, że nie będzie przynieść własnego zniszczenia, biorąc każdy z nich. W przeciwnym razie będzie obóz Izraela, która mogłaby przynieść kłopoty i zniszczenia na niej. wszystko srebro i złoto oraz wyroby z brązu iz żelaza są poświęcone dla Pana i pójdą do skarbca . "

Następnie spalili całe miasto i wszystko, w nim, ale umieścić srebro i złoto oraz wyroby z brązu i żelaza do skarbca domu Pańskiego . Zecheriah 6: spojrzałem jeszcze raz, i nie przede mną były cztery wozy wychodzi spomiędzy dwóch gór-górach brązu . Pierwszy miał czerwone konie rydwan, drugi czarny, trzeci biały, a czwarty pstrokaty-wszystkie z nich potężny. Zapytałem anioła, który mówił do mnie: "Co to ​​jest, panie?"


Anioł odpowiedział: "Są to cztery duchy nieba, wychodząc od stojących w obecności Pana z całego świata. Jeden z czarnych koni idzie w kierunku północy kraju, w jednym z białych koni w kierunku zachodnim, a jednym z pstrokaty koni na południe. "

Kiedy potężne konie wyszli, byli wysiłku, aby przejść na całej ziemi. A on rzekł: "Idź na całej ziemi!" Poszli więc na całej ziemi.

Potem zadzwonił do mnie: "Słuchaj, samolotem w kierunku północy kraju dały mi odpocząć Duch w ziemi na północy."

Słowo Pańskie do mnie: " Weź srebro i złoto z wygnańców Heldai, Tobijah i Jedajasza, którzy przybyli z Babilonu. Idź samego dnia do domu Jozjasza, syna Sofoniasza. Weź srebro i złoto, i zrobić koronę, i ustawić ją na głowę arcykapłana Jozuego, syna Josadaka. Powiedz mu, że to jest to, co mówi Pan Zastępów: "Oto człowiek, którego nazwisko jest Oddział, a on rozgałęzia się ze swego miejsca i budować świątynię Pana. To On zbuduje świątynię Pańską, i on będzie odziany w majestat i siedzieć i panować na tronie. I będzie kapłanem na swym tronie . I nie będzie harmonia między nimi. " Korona otrzymają Heldai, Tobijah, Jedajasza i syn Hen Sofoniasza jako pomnik w świątyni Pana. Tych, którzy są daleko, przyjdzie i pomoże budować świątynię Pana, i poznacie, że Pan Zastępów posłał mnie do was. Stanie się tak, jeśli pilnie słuchać Pana, Boga swego. "

Objawienie 19:12
Jego oczy były jak płomień ognia, a na głowie miał wiele koron ; i miał imię napisane, że nikt nie wiedział, ale on sam.

2 Tymoteusza 2:
Pamiętaj na Jezusa Chrystusa, wskrzesił z martwych, potomkiem Dawida. To jest moja ewangelia, dla którego cierpię, nawet do tego stopnia, jest przykuty jak przestępca. Ale słowo Boże nie jest przykuty ... W dużym domu są artykuły nie tylko o złoto i srebro , ale także z drewna i gliny, niektóre są do specjalnych celów, a niektóre do wspólnego użytku. Osoby, które oczyszczają się z ostatnie będą instrumenty do celów specjalnych, uświęceni, przydatne Mistrza i gotowa zrobić żadnej dobrej pracy.

2 Kronik 5:1-3 " Gdy wszystkie prace Salomon uczynił dla świątyni Pana skończył, przyniósł rzeczy, jego ojciec Dawid poświęcił-srebro i złoto, i wszystkie meble i umieścił je w skarby świątyni Bożej. Wtedy Salomon wezwał do Jerozolimy starszyzna Izraela, wszyscy szefowie plemion i szefowie rodzin izraelskich, aby przynieść Arkę Przymierza Pańskiego z Syjonu, do Miasta Dawidowego. I wszyscy Izraelici zebrali się do króla w czasie festiwalu w siódmym miesiącu. "

Srebro i złoto po raz pierwszy wprowadzone do skarbca Pańskiego na 7 th dzień Przaśników, lustrzane odbicie w 7 th dzień Namiotów. Zostały one następnie poświęcony Panu w czasie Święta Namiotów, kiedy pierwsza świątynia została poświęcona Panu. Jesteśmy trzecią świątynią, że Chrystus buduje. On zniszczył pierwszą i drugą świątynię. Nie chce żyć w świątyni zbudowanej rękami ludzkimi. Chce zamieszkać w nas. Jesteśmy Jego ciało, Jego świątynia, miejsce, w którym przebywa Jego chwała.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jezus przychodzi 2016
 Post Napisane: 30 grudnia 2013, o 19:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
7 dnia Święta Namiotów


Poniżej jest nauka o tym, jak punktów Biblii ostatni dzień Święta Namiotów jak momencie Rapture. Festiwal nie ma tak wyraźnie wskazuje, że do Rapture Oblubienicy Chrystusa jako 7 -tego dnia Namiotów (pamiętaj, że Chanuka jest drugim Święto Namiotów, które zaczęło się świątynia została splugawiona podczas Święta Namiotów). Ponieważ Chanuka to drugie Święto Namiotów, wszystko to, co by się stało w czasie Święta Namiotów teraz dotyczy również święto Chanuka. To był na 7 th dniu Święta Namiotów , że Żydzi zaczną zdjąć swoje namioty i udać się do swoich stałych domów. Paweł mówi w 2 Kor 5: "Wiemy bowiem, że jeśli ziemski namiot w którym żyjemy, jest zniszczone, mamy budowlę od Boga, wiecznego domu w niebie, nie zbudowany przez człowieka. " To był na 7 -tego dnia żydowskim weselu, że welon panny młodej zostanie usunięta, a jej tożsamość ujawnił światu. To odsłonięcie oznacza również, gdy Mojżesz widział Pana twarzą w twarz i usunie jego zasłonę. 7 th dzień jest gdy widzimy Boga twarzą w twarz.


Zwoje są Otwarty


Obrazek
Ostatni dzień Święta Namiotów jest tylko raz w roku, w którym Tora zwoje są wykonane z Arki i czytać w nocy. Gdy Arka jest otwarty , wszyscy wierni opuszczają swoje miejsca, aby tańczyć i śpiewać wszystkie zwoje Tory w radosnej uroczystości , która często trwa kilka godzin i więcej.

Arka jest otwarty odnosi się zarówno do Noego "Arka" oraz Arki Przymierza jest otwarty w tym dniu. Anioł pyta w Objawieniu 5:02, "Kto jest godzien złamać pieczęcie i otworzyć księgę?" Jezus jest godzien otworzyć zwoje zrobione z Arki w ostatnim dniu Namiotów i rozpocząć ucisk, i Apokalipsa 6, z otwarciem fok.

Ponieważ Chanuka to drugie Święto Namiotów, wszystko, co by się stało podczas Święta Namiotów teraz dotyczy również święto Chanuka.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 30 grudnia 2013, o 19:41 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strona główna forum » IZRAEL JEHUDIM » JERUSALEM - JERUSALEM » CZEKAJĄC na Mesjasza


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL