Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » IZRAEL JEHUDIM » JERUSALEM - JERUSALEM » CZEKAJĄC na Mesjasza




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ostatnia trąba, święto trąb i pochwycenie kościoła Watchman
 Post Napisane: 23 sierpnia 2021, o 12:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
The Last Trump, The Feast Of Trumpets, And The Rapture Of The Church
Ostatnia trąba, święto trąb i pochwycenie kościoła

22 sie 2021

Strażnik na ścianie 88
Zastrzeżenie: Ten film nie mówi, że uniesienie Kościoła musi nastąpić w Święto Trąb… i nie mówię, że uniesienie Kościoła musi nastąpić w tym roku (bardzo dobrze mogłoby).
Ten film jest po prostu studium tego, jak następnym świętem do spełnienia jest Rosz Haszana (Święto Trąbek) i możliwe, że to może być wyznaczony czas na zachwyt Kościoła.

W tym roku Rosz Haszana (Święto Trąbek) przypada na okres 6-8 września lub 6-8 października (jeśli kalendarz jest wyłączony o miesiąc) w zależności od tego, kiedy w Izraelu jest nów księżyca.

Najważniejsze jest to, że Jezus wkrótce nadejdzie.
Teraz jest akceptowalny czas.
Dziś jest dzień zbawienia!

Jezus Chrystus jest jedyną drogą do Królestwa Niebieskiego i jedynym imieniem, które może cię zbawić!

Pokutujcie (Zmieńcie zdanie...niewiarę na wiarę), uwierzcie Ewangelii (Ewangelia twojego zbawienia to 1 Koryntian 15:1-4) i nawróć się do nowego życia w Jezusie Chrystusie już dziś (2 Koryntian 5:17)! Jutro nie jest obiecane!!


Jezus wkrótce nadejdzie! Pokutuj, uwierz Ewangelii i nawróć się do nowego życia w Jezusie Chrystusie już dziś! Jutro nie jest obiecane! Jezus Chrystus jest jedyną drogą do Królestwa Niebieskiego i jedynym imieniem, które może cię zbawić!
..

K L
15 godzin temu
Jestem tam z tobą. Jezus dosłownie wypełnił Święta Wiosenne podczas swojego pierwszego przyjścia, więc... Będzie naprawdę ciekawie we wrześniu/październiku. "Kiedy widzisz, że te rzeczy zaczynają się ....".
.
EnricoUSA
17 godzin temu
Ojcze proszę, udziel zbawienia naszym niezbawionym bliskim i wszystkim niezbawionym. Dostarcz tych w niewoli. Chroń nas i naszych bliskich.
Prowadź nas Ojcze i nas, abyśmy przynieśli dobry owoc i to w obfitości. Ostatnio było tak ciężko dla tak wielu.
Tyle ataków wroga, ale powiedziałeś swoim słowem, że bitwa należy do Pana.
Proszę wstań Panie. Potrzebujemy cię. Ojcze proszę ześlij Ducha Świętego ze względu na Jezusa. Chwała, chwała i cześć niech będą wam. Modlę się w Twoje święte imię Panie Jezu. Amen
.
Nikt oprócz kogoś w Chrystusie
16 godzin temu
Jestem teraz tak podekscytowany. Nigdy nie miałem pokoju Jezusa, tak jak przez ostatnie 2 lata. To takie wyzwalające, że nie trzeba się niepokoić, nie bać się ani nie martwić okolicznościami w życiu i na świecie. Chwal Jezusa za Jego doskonały pokój i miłość.
.
vpmema
10 godzin temu
Zgadzam się. Mam w życiu ciężkie chwile, ale absolutnie nie martwię się ani nie boję o to, co dzieje się wokół nas. To jest pokój, który przekracza wszelkie zrozumienie.
.
Nikt oprócz kogoś w Chrystusie
9 godzin temu
@vpmema chwalcie Pana, to naprawdę wyzwalające mieć ten rodzaj pokoju. Jestem też ciekawa, jak wiele osób odkryło ten spokój, pracując nad swoim życiem dopiero niedawno, mimo że być może znali Pana już od jakiegoś czasu.
.
Cindy Miller
16 godzin temu
Po prostu uśmiecham się z miłości i podekscytowania, jakie stróż ma dla Pochwycenia kościoła. Tak to powinno byc.

Chrześcijanie powinni być podekscytowani przyjściem Pana. Nigdy nie chcę spędzać czasu z nikim, kto drwi z Pana Jezusa lub Jego Drugiego Przyjścia.

Gdyby Pan był opluwany i wyśmiewany i oddał za nas plecy, aby był bity i torturowany, a Jego serce topniało jak wosk, tak że umarł ze złamanego serca z powodu odrzucenia przez Swój lud, to z pewnością nie chciałbym być tym, który szydziłby z Jego Drugiego Przyjścia lub odbierał Jego chwałę, opóźniając ją. Jeśli Pan zwleka, to dlatego, że Bóg tak bardzo umiłował ten świat i nie chce, aby żaden człowiek nie zginął, ale nie przyszedł do pokuty.
Ale czy nie do nas należy opóźnianie tego, ponieważ odbiera Chwałę Jego Przyjścia. Boskie serce smuci się widząc, że ktoś umiera bez Jezusa i wierzę, że jesteśmy teraz w tym opóźnieniu i że czas się zbliża. Nie byłoby nawet Drugiego Przyjścia, gdyby nie został odrzucony podczas Jego Pierwszego Przyjścia.

Ale chwalę Boga, że ​​mam możliwość przebywania z drogim Panem Jezusem na zawsze. I być z Nim przy Jego Powtórnym Przyjściu.
Obyśmy wszyscy do końca pozostali w owocach Ducha i kochali innych tak, jak Chrystus umiłował nas przebaczeniem w naszych sercach.
Niech Bóg błogosławi wszystkich strażników.
Dziękuję za walkę o wiarę!!!!!
.

Leslie Leslie
17 godzin temu
Wszystko idzie w zgodzie z Biblią, zbliżamy się do zachwytu, jestem podekscytowana i gotowa do domu. Czekam na moją błogosławioną nadzieję Jezusa Chrystusa.
.
Zapisane przez
14 godzin temu
Słowo Boże jest piękne i PRAWDZIWE!! Jego słowo nie wróci nieważne… ZAWSZE dotrzymuje swoich obietnic! Przyjdź Panie Jezu przyjdź!.
.
Keith Lancaster
13 godzin temu
Zawsze "myślałem", że jesienne uczty będą miały miejsce w tysiącletnim królestwie, ale... Jego myśli są znacznie wyższe niż moje, podobnie jak Jego drogi. Ale "mam nadzieję i modlę się" to już niedługo... i to w tym roku. Ten rok też jest rokiem „Jubileuszowym” i wiem, co to oznacza. Niech Bóg błogosławi Ci Czad i wszystko, co w Nim robisz!
.
Krystyna S
13 godzin temu
W tym roku jest rokiem jubileuszowym?
.
Człowiek-Kot 82375
8 godzin temu
@Christine S - - Poszukaj Shmita w Wikipedii. Cykl „siedmioletni”. Z każdym dniem wydaje się, że Pan się zbliża. Trudno nie być RADOŚCIĄ!!!
.
Człowiek-Kot 82375
8 godzin temu
@Christine S - Święto Trąbek zaczyna się 6-go - 8-go. Z siódmym w międzyczasie!!! Ciekawe, że następny jubileusz będzie w 2028 roku. Jakiś rok temu znalazłem kanał na YT o nazwie 2028 End. Może siedmioletni ucisk rozpocznie się w tym roku. Wiesz co to oznacza!?!?
.
Elżbieta Thompson
6 godzin temu
Tak wielu z moich chrześcijańskich przyjaciół myśli, że zostało nam tak dużo czasu, że mają swoje plany na 5 lat od teraz.
Od teraz mówię im, że wtedy nas tu nie będzie, a oni mówią mi, że jestem szalony.
Mam nadzieję, że się mylą.
.
Mellisa Mulligan
17 godzin temu
Mój Duch jest dzisiaj ciężki i nie wiem dlaczego.
Chciałbym tylko, żeby Jezus przyszedł. Tak wiele się dzieje, a ja po prostu modlę się, aby Jezus szybko przyszedł!
.

Edgar M
15 godzin temu
Ten moment krzyku i „trąbki” będzie niewyobrażalny, staram się sobie wyobrazić ten wybuch i jego skutki zawroty głowy.
.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 23 sierpnia 2021, o 12:09 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strona główna forum » IZRAEL JEHUDIM » JERUSALEM - JERUSALEM » CZEKAJĄC na Mesjasza


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL