Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » IZRAEL JEHUDIM » JERUSALEM - JERUSALEM » CZEKAJĄC na Mesjasza




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: PROROK BENIAMIN Cousijnsen
 Post Napisane: 13 grudnia 2017, o 12:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Tu nie chodzi o wiek

Z pewnością nie jest to wiek, i czy jesteś młody czy stary, aby służyć Panu!

(Po kliknięciu wideo, odczekać chwilę, aż gra)

Opublikowane w dniu 12 grudnia 2017 roku przez EndTime Ewangelickiego Maszyn Międzynarodówki

Proszę podzielić się i nie zmieniają © BC

Pełny widok:

Shalom, mile widziane! W dniu 12 grudnia 2017 następujący komunikat Boga została dostarczona przez anioła Wysłannik Boga do końca czasów proroka ostatnich dniach Benjamin Cousijnsen. Posłaniec anioł Boży przemówił i powiedział:

Szalom! Pozdrawiam was w imię wszechmogącego Jeszuy HaMashiach, Jahwe, Jezusa Chrystusa.

Rzeczywiście, Hanna, prorokini Boga, już w podeszłym wieku.
A teraz ona była wdową i około 84 lat, ona pozostała wierna Bogu i służbie Bogu nieustannie w świątyni Boga w poście i modlitwie dzień i noc. A my mówimy o 84-tam, hę?

A co sądzisz Symeona,
który nie umrze, zanim Jeszua HaMashiach, Chrystus, Pan widział?
Wziął dziecko w ramiona i błogosławił Boga i powiedział:

Teraz Panie, sługa twój, idź w pokoju, według słowa twego, bo moje oczy ujrzały zbawienie twoje, któreś przygotował wobec wszystkich narodów: światło, aby rozjaśnić pogan i chwałę ludu Twego, Izraela. A Jego ojciec i Matka dziwili się temu, co o Nim mówiono. I Symeon zaś błogosławił Ich i rzekł do Maryi, matki jego: Oto Ten przeznaczony jest na upadek i na powstanie wielu w Izraelu, i na znak, któremu sprzeciwiać się - i przez własną duszę miecz - tak, że myśli wiele serc może być ujawniona. To jest zapisane w Łk 2, wersy od 29 do 35

Zaprawdę!


Hanna wyniosła Symeona i razem chwalili Boga, a oni cieszyli się nad nim, Jeszua HaMashiach, Pan, Jezus Chrystus, który przyszedł dla wszystkich tych, którzy oczekiwali odkupienia w Jeruzalemie.

Łk 2, wers 39 40 gdy wykonali wszystko, co robił Pan zgodnie z prawem, wrócili do Galilei, do swego miasta Nazaret. Dziecko rosło i nabierało mocy, i to był pełen mądrości, a łaska Boża spoczywała na Nim.

Zaprawdę, On, Jeszua HaMashiach, Pan, Jezus Chrystus, był około 30 lat, kiedy działał.
Z pewnością nie jest to wiek, i czy jesteś młody czy stary, aby służyć Panu.
Ale chodzi o to, że wszystko na chwałę nim Jeszua HaMashiach, YHWH robi Jezus Chrystus z Nazaretu, z całego serca, umysłu i wszystkiego, co jest w was!

Psalm 95, wers 1 do 3 Chodźcie, weselą się do Pana wychwalają skałę naszego zbawienia. Pójdźmy z uwielbienia do niego, a wychwalają go z muzyki i śpiewu.
Albowiem Pan jest Bogiem wielkim, wielkim Królem ponad wszystkimi bogami.
I Psalm 89, wers 2 miłosierdzie Pana będę śpiewać na zawsze, dla wszystkich pokoleń będę głosił Twą wierność ustami.

I werset 3 Dla powiedziałem wieki miłosierdzie zbudowany; w niebiosach możesz potwierdzić swoją lojalność.

Rzeczywiście, cena: Abba, Ojcze, Panie, Jezu Chryste!
Jeśli nie, to kamienie mówić i śpiewać i pochwały i nagrody!

Job 32, wers 6 do 11 , a Buzite Elihu, syn Barachel, odpowiedział, jestem młody, a wy jesteście bardzo stary; Dlatego bałam się, i boi się wyrazić to, co wiem. Myślałem, że wiek powinien mówić i głosić wiele lat powinny uczyć mądrości. Z pewnością jest to duch w człowieku, a natchnienie Wszechmogącego daje im zrozumienie. Starzy ludzie nie mają mądrości, a nie zrozumieć starożytnych, co jest słuszne. Dlatego mówię: Słuchaj, powiem, co wiem. Oto Czekałem za słowa, uwaga słuchali swoich poglądów, dopóki wy zgłębił, co zostało powiedziane.

Zaprawdę, nazywam się Lovesadai, anioł posłaniec Boga.

Jana 3, wers 16 do 21 Do tak Bóg umiłował świat, że dał swego jednorodzonego Syna, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne.
Albowiem Bóg nie posłał swego Syna na świat, że sądził świat, lecz aby świat był zbawiony przez Niego.
Kto nie jest skazany wierzy w Niego; kto nie wierzy, już jest osądzony, bo „ ona ” nie uwierzył w imię jednorodzonego Syna Bożego.
To jest sąd, że światłość przyszła na świat, lecz ludzie bardziej umiłowali ciemność aniżeli światło, bo złe były ich uczynki. Każdy bowiem, kto źle czyni, nienawidzi światła i nie zbliża się do światła, aby nie potępiono jego " lub jej„Nie wyszło na dzień; Lecz ten, kto prawdy zbliża się do światła, aby nie potępiono jego " lub jej„Nie wyszło na dzień; Lecz ten, kto prawdy zbliża się do światła, aby nie potępiono jego „ lub jej ” pracy świadka, że są dokonane w Bogu.

Idę teraz Ruacha, Yeshu, Shalom! Boży posłaniec anioł przemówił, i zniknął.

I powiem ci, Ruacha, Yeshu, Shalom! Niech cię Bóg błogosławi



Uwaga: Pełna wyświetlacz tekstowy dla osób niesłyszących, niedosłyszących i mówiących innymi językami
pomocą Google Translate i zakładkę . Proszę podzielić się i nie zmieniają © BC
tłumaczy w innych językach są bardzo mile widziane

Więcej wiadomości na tej stronie, również w języku angielskim, hiszpańskim, portugalskim, niemieckim, filipiński, indonezyjski, suahili, Surinamu, koreańskim, polskim i rosyjskim!


Źródło: Evangelicalendtimemachine.com
Opublikowany w języku polskim , Wideo 2017

https://www.evangelicalendtimemachine.c ... -leeftijd/

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 13 grudnia 2017, o 12:03 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strona główna forum » IZRAEL JEHUDIM » JERUSALEM - JERUSALEM » CZEKAJĄC na Mesjasza


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL