Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » IZRAEL JEHUDIM » MĄDROŚCI MĘDRCÓW » Droga do MĄDROŚCI




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: ROZMOWA MISTRZA z MŁODZIEŃCEM
 Post Napisane: 24 sierpnia 2012, o 21:22 
Offline

Dołączył(a): 22 lipca 2012, o 20:51
Posty: 22
W moim życiu było całkiem sporo różnych "zbiegów okoliczności" próbujących z różnym skutkiem mnie naprowadzić na własciwa drogę, problem jednak polegał na tym , że nie zawsze chciałem widzieć w tym wszystkim wole Boga. Nigdy natomiast nie rozmawiałem ani też nie oglądałem Boga osobiście, nawet we śnie :) rozumiem, że w twoim przypadku było nieco inaczej ,,, możesz coś więcej napisać ?


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 24 sierpnia 2012, o 21:22 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: ROZMOWA MISTRZA z MŁODZIEŃCEM
 Post Napisane: 25 sierpnia 2012, o 12:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
W moim życiu było całkiem sporo różnych "zbiegów okoliczności" próbujących z różnym skutkiem mnie naprowadzić na własciwa drogę, problem jednak polegał na tym , że nie zawsze chciałem widzieć w tym wszystkim wole Boga.
Nigdy natomiast nie rozmawiałem ani też nie oglądałem Boga osobiście, nawet we śnie :) rozumiem, że w twoim przypadku było nieco inaczej ,,, możesz coś więcej napisać ?

Nigdy nie mówiłes do Boga ? nigdy nie mówiłeś panie Jezu .....to czy tamto ?
My chyba az za dużo mówimy, ale nie słuchamy nie czekamy na odpowiedź bo nas nauczono tylko w jedna strone
A jak ktoś powie ,że SŁYSZY Głos - to powiedzą O głosy słyszy ?
no to wiadomo psychiczny.
nie zaliczam siebie do tych co to 'prowadza rozmowy z Bogiem' , oni prowadza całe wymiany zdan ,przynajmniej tak twierdzą.
Ja zadawałm mnóstwo pytań az dziw ze On to wytrzymał ,ale tłumaczyłam Jemu
" wiesz ja tyle pytam żeby wiedziec co odpowiedzieć jak mnie inni zapytają a jak to a tamto a jeszcze to "
Jak wspomne to było to śmieszne i naiwne ,ale ważne - ze skutkiem i kiedy "usłyszałam odpowiedz " ścierpłam ze strachu - gesia skóra na głowie ..
Początki były najbardziej OWOCNE .
Jednak jak to bywa w krk tak i ja odsunełam w czasie całe to zdarzenie i dopiero póżniej Duch Święty przypomniał mi i poprowadził ...

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ROZMOWA MISTRZA z MŁODZIEŃCEM
 Post Napisane: 30 sierpnia 2012, o 13:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Wiem ze trudno jest zrozumiec innym - jak można żyć TYLKO dla Jednego Celu - czyli na Chwałe Ojca...tez bym tego nie rozumiała i zapewne tak było ,
uważałą z,e przeciez źle nie żyje bo ....
Ale kiedy dotyka Duch Prawdy ,nagle widzisz siebie jako najgorszego łajdaka, ktory nie widzi ze idzie przez błoto.
Swoje własne postepowanie usprawiedliwia swoja 'dobrocia' dla kogoś tam ,dla jakichś idei dla zwierząt ,dzieci starców, dobroczynności , itp .
A spotkanie z Jeszuah burzy to wszystko i nic ci nie zostaje ,bo nie oto chodziło.
Zaczyna przeciekac jakbyś wode nabrał w dłon - nie ma nic.
Zaczynasz widzieć i pragniesz pozbyc sie namiastek, to nie znaczy ,ze juz nie bedziesz pomagał w tym czy tym ,albo temu i temu ,ale znaczy ,że bedziesz robił z innym Mysleniem bo wiesz ze robisz to DLA Niego ,ze On ma być widziany a nie ty/ja

ps.nie oczekuję na odpowiedź

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 30 sierpnia 2012, o 13:37 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strona główna forum » IZRAEL JEHUDIM » MĄDROŚCI MĘDRCÓW » Droga do MĄDROŚCI


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL