Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » IZRAEL JEHUDIM » ŚWIADECTWA ŻYDÓW » ŚWIADECTWA - Słowem i Video




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pamietajmy o przeszłości
 Post Napisane: 26 lutego 2021, o 08:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362

Let's REMEMBER the Past,, as HINDSIGHT is 2020..
What's about to be delivered NEEDS a Juxtaposition
PAMIĘTAJMY O przeszłości, ponieważ HINDSIGHT to rok 2020 ..
To, co ma być dostarczone, WYMAGA zestawienia

..

Produkcja tego filmu z 2001 roku jest nawet wiarygodna, kiedy zdasz sobie sprawę, że jest to idealne przedstawienie UPADKU z Grace i UTRATY WZROKU z powodu cudzołóstwa aniołów (łącznie ze mną) z dziwnymi kobietami z ciała, zwanymi też ludzkimi ...
Muzyka w tle i CAŁE wideo BEAR ŚWIADEK PRAWDY SŁUŻBY od początku do końca !!!
Boże miej litość!!! i zrobił !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JESTEM UPADŁYM ANIOŁEM ZBAWIONYM PRZEZ KRÓLA KRÓLÓW - JEHOSZUA _ Samoistniejący Wieczny Jehowa, który zbawia !! Amen

..........


Opancerzone kowadło
1 dzień temu
To, co nas czeka, jest o wiele gorsze niż zwykłe wampiry.
.

.

.John Robinson
1 dzień temu
Wyobraź sobie, że miałbyś i mógłbyś robić to, co robił Johnny. Czy dałbyś z siebie wszystko, aby przejść do YouTube i pomóc ludziom się uratować? Jonathan miał wszystko i zrezygnował, by służyć najwyższemu. Wow, dzięki Panie za Jonathana Klecka. Niech Bóg Was błogosławi.
.
Duenna Crum
1 dzień temu
Amen, lubię go teraz, kiedy był straszny w swoim czasie
.

.

SZEROKI JEDEN
1 dzień temu
Gdyby tego nie zrobił, prawdopodobnie sam bym się zgubił ... Dzięki, że znalazłem Pana Boga ... dzięki Jonathan
.
Fidela Romo
1 dzień temu
Właściwie był zbyt głęboko w tym, co teraz robi, mogło uratować mu życie.
Nie widziałeś postu o tym, co on
Zostawiony? Nie zazdrościłbym mu wcześniej życia… NIE. sposób.
.


.
Gina Renee
1 dzień temu
To przeciwieństwo bogatego człowieka ... oddał wszystkie swoje bogactwa, aby ugodzić Chrystusa !!! Jest na wąskiej drodze, która prowadzi do chwały !!! Dziękuję Panie Boże za Johnathana Klecka !!!
.
John Robinson
1 dzień temu
Ci, którzy są zbawieni, mają to wszystko ... To, co oferuje świat, to śmierć.
.

.

Sarahlady
1 dzień temu
A jednak Bóg uczynił go użytecznym. Jestem wdzięczny Jonathanowi, że usłyszał wezwanie i był posłuszny. Nie czas na rzucanie kamieniami.
8
.
Angeline B.
1 dzień temu
YESSSSSSS ... CO ZA NIESAMOWITY WSTĘP BRO. JON MADE. A JEGO HISTORIA ŻYCIA JEST NIESAMOWITA.
2
Davie Mack
1 dzień temu
Zgoda! Ty JK ... muszę powiedzieć świetne wideo.
@WIDEAWAKE ONE ditto. Natknąłem się na wideo Jonathana Klecka latem podczas badań i od tego czasu nigdy nie przestałem oglądać! Lol God Bless JK
.
Robin Gerhart
1 dzień temu
Obudź się, otwórz oczy On nadchodzi!
.
Siri Miri סירי Bane Faouz
1 dzień temu
Nie potrzeba słów!
To mówi samo za siebie!
,
Karen Pace-Sullivan
1 dzień temu
Muszę powiedzieć, Jonny, twoja obskurna przeszłość jest o wiele fajniejsza niż moja, ALE ... nadal jest zła. Nie moglibyśmy nawet wiedzieć, od czego jesteśmy uratowani, gdybyśmy przez to nie przeszli. WSZYSTKO na chwałę Królestwa Pana Boga.
.
Nancy ur
1 dzień temu
Koniec nadchodzi, a my możemy go poczuć i zobaczyć dzięki naszemu Panu Jezusowi Chrystusowi. Módlmy się za tych, którzy tego nie widzą / nie widzą.
.
D Ray
1 dzień temu
„Johnny, zaraz wyskoczysz z idealnie dobrego samolotu… jak się z tym czujesz” Point Break… wszyscy przypominają mi tych chłopców z tego filmu, a Johnny przypomina mi Patricka Swayze ! Kocham cię bracie ...
Dziękuję DOBRYM Panie, że musisz odejść od tych kobiet… z pewnością możesz powiedzieć, że miała władzę nad Twoim duchowym bratem!
.
Prywatne Piękne
1 dzień temu
Dumny jak bóg. ...mówi wszystko. Kiedyś zastanawiałem się, skąd pochodzi cała duma i arogancja. Teraz wiem. Dzięki Jon.
.
Sage Ryan
1 dzień temu
Sprawiłeś, że wyglądało to na tak łatwe, to znaczy „spadanie”.
Ale WIEMY, że upadek naszej Pierwszej Posiadłości nie był łatwy.
Gdyby nie Jezus, gdzie byśmy byli?

Powiem ci ... płasko na naszych twarzach! Jestem bardzo wdzięczny za te lekcje miłości: przeszłość, teraźniejszość i przyszłość - z ABBA zawsze w pobliżu (nawet w naszych najbardziej zagubionych). Niech Pan Bóg nadal was wszystkich błogosławi w Chrystusie Jezusie.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 26 lutego 2021, o 08:02 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Pamietajmy o przeszłości
 Post Napisane: 26 lutego 2021, o 08:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Efezjan

2
1 I wy byliście umarłymi1 na skutek waszych występków i grzechów,
2 w których żyliście niegdyś według doczesnego sposobu tego świata, według sposobu Władcy mocarstwa powietrza2, to jest ducha, który działa teraz w synach buntu.
3 Pośród nich także my3 wszyscy niegdyś postępowaliśmy według żądz naszego ciała, spełniając zachcianki ciała i myśli zdrożnych.
I byliśmy potomstwem z natury zasługującym na gniew, jak i wszyscy inni.

4 A Bóg, będąc bogaty w miłosierdzie, przez wielką swą miłość, jaką nas umiłował,
5 i to nas, umarłych na skutek występków, razem z Chrystusem przywrócił do życia.
Łaską bowiem jesteście zbawieni.

6 Razem też wskrzesił i razem posadził na wyżynach niebieskich4 - w Chrystusie Jezusie,
7 aby w nadchodzących wiekach przemożne bogactwo Jego łaski wykazać na przykładzie dobroci względem nas, w Chrystusie Jezusie.
8 Łaską bowiem jesteście zbawieni przez wiarę.
A to pochodzi nie od was, lecz jest darem Boga:
9 nie z uczynków, aby się nikt nie chlubił.
10 Jesteśmy bowiem Jego dziełem, stworzeni w Chrystusie Jezusie dla dobrych czynów, które Bóg z góry przygotował, abyśmy je pełnili.

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 26 lutego 2021, o 08:25 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strona główna forum » IZRAEL JEHUDIM » ŚWIADECTWA ŻYDÓW » ŚWIADECTWA - Słowem i Video


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL