Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » IZRAEL JEHUDIM » ŚWIADECTWA ŻYDÓW » ŚWIADECTWA - Słowem i Video




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Był martwy przez 45 minut- Modlitwa matki
 Post Napisane: 9 lutego 2015, o 19:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Był martwy przez 45 minut. Oto co się stało po modlitwie jego matki (WIDEO)
Obrazek
John Smith, wrócił ze stanu śmierci fot. NBC

14-letni John Smith ze stanu Missouri (USA) nie żył przez trzy kwadranse po wypadku na zamarzniętym jeziorze.

Chłopiec bawił się z dwójką kolegów, gdy wpadli do wody. Do czasu, gdy przyjechała ekipa ratowników, jednemu udało się wydostać z powrotem, a drugi trzymał się lodu. Johna znaleziono jednak dopiero po 15 minutach.

Przewieziono go do szpitala. Przeprowadzono reanimację.

Dr Ken Sutterer, którego córka chodzi do tej samej chrześcijańskiej szkoły, co Smith, wezwał jego matkę, Joyce, do sali, by przekazać jej informację o stanie chłopca. Ona jednak nie przyjęła tego do wiadomości. Zamiast tego, zaczęła się głośno modlić.

- Nie pamiętam wszystkiego, co mówiłam, ale pamiętam, że powiedziałam: "święty Boże, proszę poślij swojego Ducha Świętego, by uratował mojego syna. Chcę, by żył. Proszę, uratuj go" - tłumaczy pani Joyce.

Zaledwie minutę, dwie po jej modlitwie wydarzył się cud!

- Nagle usłyszałam, że mówią: "złapaliśmy puls" - wyjaśnia kobieta.

Dr Sutterer był tak bardzo zdumiony, że zapisał to, co zobaczył.

"Jego serce zostało włączone przez Ducha Świętego, który usłyszał prośbę jego modlącej się matki" - napisał.

Chłopiec został przetransportowany do innej kliniki do dalszego leczenia. Pozostawały wątpliwości co do tego, jak będzie funkcjonował jego mózg, ponieważ był tak długo bez tlenu. Jednak, co niesamowite, mózg nie doznał uszkodzeń i po 48 godzinach John otworzył oczy i odpowiadał bez większego problemu na pytania lekarzy.

- To prawdziwy cud - mówi dr Jeremy Garrett, który zbadał działanie mózgu 14-latka.

Chłopiec został poddany rehabilitacji, by odzyskać pełną sprawność rąk.

- Szczerze mówiąc, nie pamiętam zbyt wiele. Biorąc pod uwagę to, co usłyszałem od lekarzy, jestem dosyć zdziwiony ostatecznym rezultatem - stwierdził.

Dodał też:

"Jestem zdziwiony, że żyję. To prawdziwy cud, dzięki Bogu. Istnieje powód, dla którego żyję, więc będę podążał za tym, co Bóg dla mnie przygotował".

Reportaż przedstawiający cudowną historię powrotu do życia 14-letniego Johna
(w jęz. angielskim) obejrzysz TUTAJ

Źródło: ChristianNews.net, NBC
http://chnnews.pl/index.php/pl/ameryka/ ... wideo.html

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 9 lutego 2015, o 19:13 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strona główna forum » IZRAEL JEHUDIM » ŚWIADECTWA ŻYDÓW » ŚWIADECTWA - Słowem i Video


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL