Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » IZRAEL JEHUDIM » ŚWIADECTWA ŻYDÓW » ŚWIADECTWA - Słowem i Video




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: ZNAŁ szatańskie królestwo jak ..
 Post Napisane: 14 października 2012, o 17:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
T.B Joshua Fans UK Blog
http://tbjfansuk.wordpress.com/



Kolejny niezwykły i intrygujący artykuł znajduje się w Synagodze Kościół Wszystkich
Narodów najnowszych publikacji "Czytaj z nami".
Mimo, że zawartość nie jest dla osób o
słabym sercu i zawiera szokujące rewelacje, lekcje zawarte są podstawowe i ważne dla
każdego chrześcijanina.
Pamiętaj, że nie ma neutralny królestwo i życie jest zbyt
krótkie, by tracić czas na rzeczy łatwo psujących się, które nie mają trwałą wartość i
znaczenie.
Niech to doświadczenie służyć jako zachęta dla Ciebie, aby kochać Boga ponad
wszystko inne względy i poświęcić swoje serce całkowicie do Niego!

To brzmi jak bajka. Większość z nich przekazać go za twórcze, fikcyjne i
surrealistyczne konto nadprzyrodzonych doświadczeń, nie należy rozumieć dosłownie.
Ale
to jest prawdziwym wyznaniem.
Jest to rachunek, który mieszkał przez ponad 20 lat w
świecie ciemności i czarna magia.

Człowiek, który znał, że sztuczki i cech szatańskie królestwo jak własną kieszeń i
jest gotowy do wystawiać swoje mroczne tajemnice po otrzymaniu wolności.

Zanim zaczniesz czytać, przygotuj się. Treści są szokujące, ale lekcje podstawowe.
Duchowy świat jest prawdziwy. Jesteśmy w prawdziwej bitwie pomiędzy dobrem i złem.
I wyznając chrześcijaństwo nie jest tylko tyle - musimy zobowiązać się do Boga nasze

życie całkowicie.

W tym ekskluzywnym wywiadzie Czytaj z nami, Ex-Kreator naraża jego dawnego królestwa.
Tle
"Nazywam się Adebisi Jude Salomona. Jestem z Kogi państwa Nigerii i mam 43 l.
Urodziłem się w rodzinie siedem. Mamy tylko trzech pozostałych - nie znam pobytu dwóch

pozostałych.
Mój ojciec był poganinem i jeden z liderów społeczności.
Nie wierzył w zamiar albo kościoła lub meczetu.
Był wśród tych, którzy chcieli żyć własnym życiem nastrojów na ich własne rozumienie.

"Jak dla mnie, nie dba o każdej religii.
Właśnie przeżyłem swoje życie tak mi się podobało.
Miałem organ samego siebie - nikt nie powiedział mi, zrobić to czy tamto.
Sentyment z własnego dzieciństwa było to, że wierzyłem w samorządzie, na własny zasadą

życia.
Chciałem żyć własnym życiem, nikt nie powinien mi conie podoba i nie będę nikomu co

się nie podoba.

Wszczęcie
"Gdy wszedłem na Uniwersytecie Ilorin, Kwara państwa, studiowałem Science Laboratory.
W tym czasie, nie wiem na temat życia bez dziewczyny.
Tak, miałem wiele spraw z dziewczynami.
W tym procesie, natknąłem się na pewną panią, która wszczęła mnie.

"Nie będzie ci powiedział, będą wszczęte.
Będziesz po prostu romans z tą osobą.
Ale on zna lepiej niż ty sam - można powiedzieć wiele o tobie, twojej pobytu, fizyczne

i duchowe tło. Zostały one monitoring Ciebie.
W królestwie duchowym, które monitorują osób.
Widzą swoją gwiazdę, swojej chwały, wszystko na temat Twojego życia.
Nie ma przestrzeni swojego życia, które nie jest badane.
To było po moim wszczęciu postępowania, że ją poznałem było
zainicjowane przez zabawę z nią fizycznie.
To przez stosunki seksualne. Kiedy rozpoczęła, będą przesłać plemnika do królestwa.
To dało im pokój w swoim życiu.

Bloody Contribution
"Zacząłem widzieć siebie w dziwny obszar nie wiem.
Zaczęło się od snu.
Będą one z prośbą wnieść coś - trzeba zapłacić atrybut, który jest we krwi.
Zobaczysz, jak gdyby to marzenie, ale rzeczywistość.
Będzie to widoczne dopiero na własnym rozumie, gdy masz płacone z tej krwi.

"Zaczęło się od wypadku. Znalazłem się udział w wypadku wewnątrz samochodu we śnie -

ale to była rzeczywistość.
Tydzień później byłem w samochodzie i miał wypadek. Wielu ludzi zginęło, ale nie miałem

kontuzji.
To jest pierwszy poziom wpisać. Zaczynasz zauważyć, że teraz nie są już tylko fizyczne
istnienie.
To jest proces, w którym znajdziesz się w świecie duchowym.

Dołączenie Cult

"W tym procesie, dołączyłem kult - kult" Agu ".
Ta sama dziewczyna zabierze Cię do kultu. Musisz ochrony.
Zaczną zagrażać życiu, mówiąc, że należy chronić się przez połączenie tego kultu -

choć to ci powiedzą, że to gang.
Musisz zrobić przysięgi. Ślubowanie obejmuje fizyczne krwi. Oni są tymi, do wniesienia

krwi,
więc przysięgę, że nie będzie ich zdradzić.
Następnie należy pić krew. To kolejny inicjacji.

"W tym czasie zaczniesz przyczyną kryzysów w szkole.
Zaczynasz do rozlewu krwi przy użyciu siekiery lub pistoletu do zabijania ludzi,
zwłaszcza konfrontacji członków innych kultów.
Kto zabije, że krew jest przyczyniły się
duchowo i zwiększa poziom.
Tak więc zarówno duchowe i kult pracują ręka w rękę.
Nie ma kultu lub zielarza, który nie działa ręka w rękę ze światem duchowym.
To jest,
gdzie się ich uprawnień.
Nie powołać uprawnień naturalnie, to nic ze świata duchowego i
będzie teraz pojawia się w fizyczną.

Another World
"Zacząłem obserwować fizycznie, że mogę spać przez dwa lub trzy dni. Możesz przyjść i
zapytać, co stało się z tą osobą - ale nie jestem tam. Nie kłamię tam, ale jestem w
innym świecie. Leżysz fizycznie, ale jesteś tam duchowo. Ludzie będą myśleć jesteś
chory lub spania.

"Wszystko co widzisz w fizycznym, jest coś dzieje się duchowo. Zanim to się stanie
fizycznie, to działo się duchowo. Zanim coś ci się nie stanie, to będzie przede
wszystkim przejawia się w świecie ducha - bo to, co steruje ludźmi.
Oznacza to, że twój
duch samopoczucie kontrolek.
Dlatego czasem, gdy myślisz o rzeczach - zaczniesz mieć
trzy różne myśli. Jedna z nich będzie szeptał delikatnie, jeden będzie dając ostre
polecenie, a drugi będzie mówiąc - nie wiem, z jednej zrobić. Kto mówi ostro z władzą
nie jest od Boga, jeden szeptał delikatnie jest od Boga. Twój własny jest jednym
pytaniem - co wybrać?
Teraz w lewo, aby podjąć decyzję.

Biologiczna Blood

"I został wezwany do sprowadzenia moje siostry, więc myślałem, że to ich inicjację.
Kiedy są inicjowane, można zainicjować innych - za spanie z nich.
Energii ze mną było
to, że o spowodowanie wypadku. I został skierowany tam z nimi. Weszliśmy do samochodu
razem Ilorin. W procesie dochodzenia do Ilorin, mieliśmy wypadek.
Dwa z nich zginął na
miejscu, i wiele innych osób zmarło. I został hospitalizowany. Nie byłem ranny
fizycznie, ale będą cię jak ktoś jest w śpiączce. Oni wiedzą, co robią.

Coma Fake i ciężarowe Spiritual
"Ludzie myślisz, że jesteś w stanie śpiączki i będą prowadzić do szpitala. Większość
osób, które będą nosić mnie do szpitala nie są ludźmi. Wejdą one w środku tłumy jak
ludzie, i będą po mnie - to jest mój brat, let's rush go do szpitala.
Idą w szeregach
ludzi.
Mogą one wejść w kogoś, kto go i używać do tego celu osoby.
Osoba ta może
zakończyć robi to, co chcą go zrobić i on zacznie pytać, co ja zrobiłem? On nie wie.
Większość ludzi po wyzwoleniu, pytają - co się stało?
Oni nie wiedzą. te wejdą osoby,
prowadzą mnie do szpitala i po dwa lub trzy dni, będę zwolniony. W tym procesie,
straciłem dwie siostry.
I został awansowany.


Ladder of Blood
"W okresie leżysz w szpitalu, jesteś w duchu świata. Fizycznie powiedzieć, że jesteście
w stanie śpiączki, ale jesteś w świecie duchowym. To właśnie tam zobaczyłam moje dwie
siostry. Czy ktoś zabije, to przedstawienia krwi - widać go fizycznie tam. Są to kroki
po drabinie. Każdy zabity przez ciebie zwiększa kroków, a każdy krok który jest
promocja. Będziesz mieć więcej władzy duchowej, a być narażone na więcej rzeczy ducha.

Demonic Anger
"Otrzymałem dwie potęgi - bo to było moje dwie siostry.
Dostałam transformacji i dano mi gniew.
Wtedy bardzo szybko się złościć. Ja się łatwo obrażony bo duch we mnie pchało
mnie do wkurza. Kiedy stajesz na mnie lub obrazić mnie, sprawiasz, że jestem zły - na
pewno będę coś zrobić z udziałem krwi.

Lubię, gdy osoba jest w ciąży, możesz wziąć
ciąży, dziecko wewnątrz macicy, i daj jej kamień, czy roślina mięśniaków w niej.
Jeśli
ludzie nie są duchowo wpisu, to spowodować wiele szkód do niej.

Duchowe chorobowe
"Gdy zobaczysz ktoś odkrywa mięśniaków, lub z objawami nie jest on używany do - nie
zostawiaj go porzucić swoje, mówiąc:" Jest to coś wspólnego ". To nie jest. Nie wiesz,
ucisku lub osobą Wystąpił że ona zatruwa jej życie nic posadzone w jej ciało. To coś
zacznie jeść ją stopniowo. Stopniowo ona umiera.

"Wiele nieszczęść widać dzisiaj nie są naturalne. Nie ma nikogo, który rodzi się z
chorobą. Choroba lub niedoli, czy obecnie chorób - nazywamy to "dar" w świecie
duchowym. Możesz iść i dać tej osobie prezent. To dar zacznie mu kłopoty. Nadal będę doradzać ludzi - to nie jest każdy, który daje dar, który należy zaakceptować.
Wiele darów, które nadadzą się fizycznie duchowo opętani, punkt kontaktowy, w którym, gdy go zabrać do domu lub umieścić go na swoim ciele jak ubranie lub jedzą w żywności, wpływa ono na Ciebie.

Transformacji
"Mogę zmienić od mężczyzn do kobiet, zarówno fizycznie jak i duchowo. Kiedy już ktoś
monitorowane i chce mi się je dostać, oni przyjdą do Ciebie fizycznie, aby dać Ci
instrukcji. Ty i ja mógł patrzeć na ten mur, a oni dają mi wskazówki - ale nie będzie
to widział. Dlatego niektórzy ludzie, po prostu omawiać z nimi, ale nie będą słyszeć co
mówisz. Będziesz myśleć, że są myśli o czymś, ale są zajęci muzykę do swojego pana,
dając im instrukcji.
"Więc to będzie można instrukcji. Na przykład, wiedzą, że twoja dziewczyna.
Każda dziewczyna masz - wiedzą, że jej. Ja do swojej dziewczyny przekształcić wizerunek i przyjdzie do was fizycznie. Wygląd będzie dokładnie taka sama.
Duchowo, będą one upewnić się, że dziewczyna nie może się znajdzie. Ona nie może się w ten sposób, kiedy są tam śpi z nim. To w jaki sposób mogę rozpocząć mężczyzn.

Duchowe Initiation
"W aspekcie duchowym można inicjować ktoś w tym śnie. Będziesz tylko obserwować - jest ktoś śpi z tobą, romans we śnie. Pojawienie się osoby przyniosą one będą Ci znane - być może byłego chłopaka lub dziewczynę. Po prostu użyć swojego wizerunku do niego pójść, jeśli obserwacji fizycznego jest napięty.

"Możemy także pójść na basen plażę lub basen - to kolejny punkt o wszczęciu
postępowania. Przed przekonacie się, tam jest coś mają w ziemi wody.
Po kąpieli, woda przenika do systemu. Twoja skóra jest otwarta. Tak więc rzeczy, które zostały obsadzone będą przeniesione do skóry i będzie mieć wpływ na układ krwionośny. Natychmiast możesz
wejść do wody, są one zobaczenia w świecie duchowym. To jak są one chrzcząc Ciebie.
Więcej wszczęciu ludzi, tym bardziej zwiększa swoją pozycję.
Kuszące Tactics
"Aby obniżyć osobą duchową, będą one upewnić się, że pierwszy osłabiać go. On po prostu zmęczony, wyczerpany i nie będzie modlić się śpi.
I będą kusić osoby do popełnienia grzechu
. Będą push osoby do picia. Niektórzy ludzie wejdą karczma z piwem - to jedynie jedna butelka napoju, ale żeby były one bardziej pijane niż reszta ludzi. To butelki pić nie jedna butelka.

Agent jest tam kto podejmie wszelkie inne napoje do picia i umieścić je w brzuch tej osoby.
W takim stanie, popełnia grzech.
Poszedł wobec swego Boga. Albo będą przyciągają do bluźnierstwa przeciwko Bogu, czy może rozwijać wysokie poczucie dumy z siebie.
"Oni wprowadzą niektóre panie wokół manipulować tobą, by cię uwieść. Gdzie dziewczyny
pochodzą? Typem damy, która wchodzi w biurze - Kim ona jest?
Stopniowo ona po prostu zaczyna cię kontrolować.
Czujesz się uwieść. Wychodzisz i łatwość siebie. Zanim wróci,
co ona zrobiła w biurze? Będziesz zepchnięte na zamek urząd, wtedy uprawiać
wszeteczeństwo i rozpusta w biurze, a Ty mówisz nikt nie zobaczy.
W przypadku zamknięcia całego biura, czy zamknąć oczy Boga?

The Power Of Monitoring

"Jakiś czas później złożyłem mójego brata. Proszą o nim. To dzięki wypadku drogowego zbyt - motocykl. Kazali inny samochód uderzył w nas dwóch. Przeżyłem - znaleźli mnie na inne drogi w rynnie z niewielkimi obrażeniami.
Zmarł. I awansował ponownie. I zostało wydane
na mocy kontroli, bo mój brat był najbliższy mi osoby.
Jedno jest, że emocje nie umrze.
Nie masz żadnych emocji. Nie miałem żadnych emocji dla żadnego człowieka. I nie ma
czasu dla ludzi.
To nie tylko mój brat, który zginął w tym wypadku, ale tym, co będzie
zwieńczeniem się, jeżeli jest swoją krwią.
Dzięki mocy monitoring, gdy ktoś przychodzi do ciebie, będziesz wiedzieć, czy jest to człowiek czy duch. Zobaczysz.

Satanic Symbole
"Każde królestwo ma swój symbol. Znachorzy różnią się od czarownic. A tam są ludzie,
którzy są w posiadaniu czarownice - czary dręczy ich, ale nie są opętani. Ten, który
jest czarownicą - będzie miał swój symbol. To będzie jak szata na niego. Jeśli jest to
Witch doctor, symbol będzie na jego twarzy. Dla niektórych będzie fizycznie się widząc
je na spacer z nóg - ale one nie są. Są to pływające.

"Wszystko, co widać z Twego królestwa, byłbyś w stanie zrozumieć. Jeżeli dana osoba
jest pod czary męki, to jak z duchami nie tam, bo ktoś jest dbanie o niego. Będziesz
celem tych, którzy są silni chrześcijan.

Wskaźnik Fiery
"Dla chrześcijan jest płomień ognia, który je otacza. Taka osoba, nie można mu
zaszkodzić duchowo. Oni po prostu wystawiając Go na próbę.
Kiedy popada, że pokusa, że jest to punkt penetracji. Pożar zmniejsza. Stopniowo, że zmniejszają one aż stanie się on pusty i wtedy oni teraz strajku.

"Nawet jeśli jesteś silny, będzie się skusić. Ale czy da się? Jak poddać się tej
pokusie? To jest twój plonowanie, że sprawy. Każdy będzie się skusić. O ile jesteś w
tym ciele, można się skusić. Różnica polega na tym, że Bóg uczyni drogę ucieczki dla
Ciebie, jeśli jesteś chrześcijaninem.


"Każdy chrześcijanin jest równy - to tylko my, którzy nazywają ich nazwy takie jak"
pastor ". Ale płomień ognia w każdej części jest zupełnie inna. Dla niektórych ludzi to
tylko na głowie, a nie na ich ciała. Ponieważ nie są duchowo wpisu. Można go
zaatakować. Są to wyznania chrześcijan, ale nie takie w sercu. Może wierzą, że jednak
nie są gotowi rozwijać.
Możesz zobaczyć przy ognisku poziom zaangażowania danej osoby do Chrystusa.

"Oni nie wyśle kogoś, kto jest niska w naszym królestwie na duży płomień.
Istnieje kilka zestawów, które wysyłają ludzi - poziomu na poziom. Są to poziomy w
chrześcijaństwie, nie są poziomy w świecie duchowym. Wszystko co widzisz w chrześcijaństwie dzieje się w świecie duchowym - w królestwie Jezusa.
Ale w naszej duchowej, świat ocult, nie nazywają imię Jezusa Chrystusa. Mówimy, "dzieci, że człowiek". Nie jesteśmy do tego przyzwyczajeni. To nie jest coś zadzwonić tam jest.

The Spirit Of Money
"Byłem w trzecim poziomie czasu. Czwarty poziom był mój tata. To wtedy mój ojciec był
zaangażowany. Natychmiast incydent się dzieje, są zbierane w śpiączce, przeprowadza się do swojego miejsca, i wtedy dają ci nowe zadanie. Ale to będzie można okres, okres, aby ludzie nie będzie podejrzane. Mój tata był również udział w wypadku. Byłem z okazji
moich urodzin i przekonał go do podróży ze mną. Mieliśmy wypadek. I zapadła w śpiączkę,
zmarł.
I wtedy, biorąc pod uwagę ducha finansów - pieniądze.

"Kiedy finanse są naruszone, radość zostaną utracone. Chcą jeść waszą radość. Nawet
jeśli jesteś silny chrześcijański czy potężne pastor - kiedy Twoje finanse są
naruszone, będzie dotyczyć. Miałem więc prawo do manipulacji finanse innych ludzi i
powodować firm do upadku.
Kiedy widzisz ludzi zdobyć pieniądze, i są dumni - to także ducha ceny w pracy.

Manipulowanie Destiny
"Są przeznaczone dla dzieci, których radość, aby zakończyć. Nie każdy jest
przeznaczony. Każde dziecko ma swój własny los, ale niektórzy ludzie są bardziej
skuteczne niż inne. To są nasze cele. W mocy monitorowania, otóż takich osób - chwała w nich. Chwały jest jak gwiazda. Im jaśniejsza gwiazda tym większa przeznaczenie.

"Kiedy masz żarówka poza związkiem, zobaczysz, muchy i owady latające na odległość do
zbliża się do światła. Jeśli lampka nie jest gorąco, owady pokryją to wszędzie będzie
ciemno. Ale jeśli światło ciepło, owady umrze. To jest dokładnie to, co dzieje się
każdego przeznaczonych dla dzieci. Jeśli jesteś chrześcijaninem, masz ogień - to jest
różnica. Więc jeśli nie jesteś chrześcijaninem i masz przeznaczone dla dzieci, los
zostaną pokryte. Nie będą one spełniać swoje przeznaczenie.

"Mamy różne rodzaje przywódców. Niektórzy ludzie mogą być liderami w swojej własnej
rodzinie, wyzwolenie własnej rodzinie finansowo lub moralnie - są one przeznaczone.
Ale mogą zmniejszyć go, czy owady zakrył światło. Dlatego widać niektórzy przywódcy, po tym, jak wszedł na górę lub w pozycji wielkiego - w końcu ich pracy lub własności w
biurze, co oni nabyte lub co mają, aby pokazać go? Można je jeszcze dostać na to
stanowisko, ale nie coś osiągnąć wymierne, ponieważ światło zostały uwzględnione.
Światło chce się wyrwać, ale została ona nawilżoną.
Pod koniec kadencji, zapytać go - co pan nabyć? Jakie jest Twoje dziedzictwo? Nie będzie nic pisać.

Podróż do wyzwolenia

"Kiedy Bóg chce coś zrobić dla ciebie, On będzie wykorzystać wszystkie środki - tak, że
wszystko, co może utrudniać nie wejdzie w ten sposób. Chciałbym powiedzieć, że to
szybko woli Boga: jestem tu (SCOAN), które mają być dostarczone. Co doprowadziło mnie
tutaj - I poszedł do miejsca i były pokazano TV Emmanuel.
Oglądałem czyjeś zeznania i powiedział: "Dlaczego nie przyszedłem tutaj, aby się przełomem dla moich finansów?"
Miałem zarobić na życie, bo pieniądze dają ci nie jest dla siebie - to danie ludziom,
nękać ich choroby. I nie można go użyć dla siebie. Więc jako człowiek, mam zdobyć
pieniądze, by jeść i zarobić na życie.
"Gdy wszedł do kościoła w niedzielę rano, atmosfera nie sprzyjała. Próbowali wyciągnąć
mnie z tego obszaru. W razie zaobserwowania na danym terenie nie sprzyja, oni przyjdą
do ciebie, aby się ciebie pozbyć. To była bitwa. Walczyłem strażników w tym dniu.
Chciałem odejść, ale nie pozwala mi. Więc powiedziałem im, że chciałem iść do toalety
.
Kiedy wyszedłem, ale do działania, atmosfera na zewnątrz również nie sprzyja. Nie było
duchowej walki dzieje. Wróciłem do środka.
Nie chcąc wydajności
"Kiedy zaczęli czcić, to było jak dzwon w uszach. Kiedy dzwonią głośny dzwonek w czyimś
uchu, to było naprawdę tak.
W procesie, proboszcz (TB Joshua) wyszedł. Przepowiedział,
istnieje silny człowiek pośród nas. Wiedziałem, że mnie zobaczył. Zanim rozpoczął się w
modlitwie, powiedział, że były jakieś duchy chcą, osoby, które nie były skłonne do
plonu, że należy przede wszystkim modlić się za takich ludzi.
"Jako modlitwa rozpoczęła się, to było jak ogień płonął wokół mnie.
Nie wiem, kiedy wyszedłem. Właśnie znalazłem się poza moim krześle. To było jak kiedy rzuci kogoś na gorącym oleju.

I później zobaczyłem siebie somersaulting i duch mnie opuścił.
I rzeczywiście czuł, że wyjdzie.

"Potem wszystko stało się normalne. Widziałem normalnie.
Moje emocje powrócił i zacząłem żałować.
Czułem się jak człowiek. Zacząłem się żal ludzi, którzy zginęli.
Zacząłem rozumieć, że naprawdę mam popełnia grzech przeciwko ludzkości i przeciwko
Bogu.


Porady dla chrześcijan
"Jeśli chcesz służyć Bogu - służyć Mu w prawdzie i ducha.
Jeśli mogę quote prawo -

Szukajcie najpierw Królestwa Bożego i jego sprawiedliwości.
Zapomnij o innych rzeczach.
Twój pierwszy mentalność należy królestwo Boże. Królestwo Boże nie jest fizyczny
wygląd. Jest przez swoją wewnętrzną umysłu, ducha, który jest. Jak wzmocnić swoją
istotą duchową? Żyjąc w sprawiedliwości, w prawdzie.
Niech tak być twój tak, nie pozwól się twoją. Szczerość, szczerość, autentyczność.

"Bądź zobowiązała się do Boga. A więcej na - co daje Ci jako chrześcijanin jest imię
Jezusa Chrystusa. Nie tylko Jezusa, ale Jezus Chrystus.
Zawarcie go, że imię Chrystusa.
Podczas podróży na całym świecie, widzisz ludzi, mając Jezusa, ale nikt nie ponosi
Chrystusa.
Bóg wywyższył Jego imię i dał Mu imię ponad wszelkie imię i każde kolano zegnie się do
name.The drugi jest krew Jezusa Chrystusa.

No Turning Back
"Zaraz po wyzwoleniu, otrzymałem kilka inspirujących piosenek.
W poniedziałek po mojej wyzwolenie poszedłem do góry modlitwy.
Nie wiedziałem, jak się modlić.
Nigdy nie modlił się, nigdy nie czytać Biblię.
Spotkałem tam ewangelista i zapytał go - jak mam się modlić? Co mam powiedzieć?
Powiedział mi - przede wszystkim podziękować Bogu za oszczędność i dostarczanie
Ciebie.
Możesz zacząć od śpiewania. Zapytałem go - piosenki, które będę śpiewać?
Czy mam śpiewać reggae, lub dyskoteki? Powiedział, wystarczy otworzyć serce na Ducha
Świętego. Czułem coś takiego zimnej wody wylać na głowę. Było mi zimno.
Utwory zaczęły przychodzić do mnie.
Zacząłem widzieć siebie dziękując Bogu. Doświadczyłem radości, spokoju i komfortu we
mnie.
Piosenką, która przyszła do mnie powiedział: "Postanowiłem pójść za Jezusem - nie ma
odwrotu".
Wziąłem moją decyzję pójścia za Chrystusem - nie ma powrotu!
Panie Jude przebywał w synagodze, Kościół Wszystkich Narodów ponad miesiąc otrzymywać
Słowo Boże i uczyć się Jego dróg. Po jego odbudowy i regeneracji, otrzymał N200, 000,
aby ponownie uruchomić swoje życie na prawo fundacji - z Boga Wszechmogącego.
ŹRÓDŁO: Czytaj z nami, wydanie 3
Artykuły Base
Emmanuel! Proszę podzielić się z nami niektóre nauki wyniesione z tego artykułu w
sekcji komentarzy poniżej, a nam powiedzieć, jak to zostało wzmocnione swoje pragnienie
służenia Jezusa Chrystusa całkowicie:

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 14 października 2012, o 17:23 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: ZNAŁ szatańskie królestwo jak ..
 Post Napisane: 26 sierpnia 2020, o 15:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
A DEMON sees ANGELS in CHURCH!!!
.
Czy kiedykolwiek widziałeś anioła? Podczas modlitwy w SCOAN młody człowiek opętany przez „legion” demonów próbuje uciec i opuścić kościół. Zostaje zatrzymany przez Boskie anielskie siły strzegące pomieszczeń kościoła i otrzymuje pełne wyzwolenie!

NB - Oglądaj do końca, aby usłyszeć jego niezwykłe doświadczenia podczas potężnej sesji wyzwolenia z T.B. Joshua

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ZNAŁ szatańskie królestwo jak ..
 Post Napisane: 26 sierpnia 2020, o 15:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
DEMON atakuje TB Joshua ... I PRZEGRYWA !!!
2016
.
To jest EKSTREMALNY EGZORCYZM! Zły duch opętający tego młodego człowieka jest gotowy do walki, ale nie może się równać z mocą Boga w życiu Proroka TB Jozuego, a „lew” jest zmuszony pokłonić się i podporządkować imieniu Jezusa Chrystusa.
,
chybienie
1 rok temu (edytowany)
Opętanie przez demona jest prawdziwe, widziałem ludzi na samych oczach opętanych, wyszedłem kiedyś z kościoła i spacerowałem z przyjaciółmi, jeden z moich przyjaciół został skonfrontowany z człowiekiem opętanym przez demona.
Skąd wiedziałem? Wyglądał, jakby nienawidził mojego przyjaciela, chociaż go nie znał. Spojrzał mu w oczy, próbując zastraszyć mojego przyjaciela, a on warczał i nie pozwalał mu przejść.
Ale mój przyjaciel zachowywał się spokojnie, starając się przejść do tego czasu, chwalił Boga mówiąc, że musi to być Duch Święty we mnie.

Ja też kiedyś prowadziłem i jakiś mężczyzna wyszedł ze swojego samochodu, spojrzał mi w oczy i splunął na podłogę, patrząc na mnie. Wyglądał, jakby mnie nienawidził, gardził mną i nawet mnie nie znał.
Wiedziałem, że to Duch Święty we mnie i że człowiek miał demona, te demony nas nienawidzą, ponieważ najpierw zostaliśmy stworzeni na obraz Boga, Jezus umarł za nas i nie mają zbawienia, ponieważ kiedy świat dobiegnie końca, będą wrzucony do jeziora ognia. Nienawidzą Boga i wszystkiego, co ma z Bogiem.

Są wokół ciebie prawdopodobnie ludzie, którzy zostali opętani bardziej, niż myślisz, prawdopodobnie nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. To może być subtelne, jak Judasz opętany przez szatana i zdradzenie Jezusa bez szaleństwa, lol

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 26 sierpnia 2020, o 15:14 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strona główna forum » IZRAEL JEHUDIM » ŚWIADECTWA ŻYDÓW » ŚWIADECTWA - Słowem i Video


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL