Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » Potrzeby DUCHA i Duszy




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: SENS I CEL życia - C I E R P I E N I E
 Post Napisane: 27 czerwca 2014, o 07:50 
Offline
aktywni
aktywni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lutego 2013, o 10:01
Posty: 1222
Lokalizacja: In Christ Alone
Moze podczepie sie pod ten temat, by cos napisac.
Zajrzalam wczoraj na forum Axanny do dzailu "inne rozmowy", gdzie zalozyla temat p.t. "Dla tych co w depresji" i napisala w nim swiadectwo na ktore ja odpisalam.
Wczoraj zobaczylam, ze jeden user zapalal do mnie niechecia za jedno zdanie, ktorego moim zdaniem nawet nie zrozumial, wiec trudno by bylo nawet z takim dyskutowac gdyby byla taka mozliwosc i gdyby chcial.

Jednak co chce napisac.

Jestem tylko czlowiekiem i nie wszystko i wszystkich rozumiem przy najlepszych checiach.
Przy najlepszych checiach nie zawsze tez sama jestem zrozumiana. Przy najlepszych checiach nie mozliwym jest, by wszystkim dogodzic.

Prosze mi wybaczyc, ze samobojcow nie rozumiem, bo nie mialam takiego dswiadczenia, lecz pokusy, ktore z Boza pomoca do tej pory przezwyciezalam.

Ten moj post, ktory napisalam jako odpowiedz na watek Axanny, byl rowniez napisany po tym jak obejrzalam film, p.t. "Pianista"

Czy ogladaliscie ?

Bohaterem tego filmu byl Wladyslaw Spilmann, ktory byl pianista i Zydem, ktoremu udalo sie przezyc wojne.

To on wzbudzil we mnie podziw, ze w takich warunkach walczyl o zycie i przyszla mi refleksja, ktora sie zburwersowal owy user na forum Axanny.

Nadal uwazam, ze Bog dal nam zycie, nie po to bysmy je sobie odbierali, napisane jest rowniez, ze nie daje nam wiecej niz mozemy zniesc, ale daje wyjscie, wiec mam prawo
myslec co napisalam, a co zbulwersowalo owego usera, ze ich problemy urastaja im do niebotycznych rozmiarow i tylko taka droge wyjscia znajduja. Zreszta w Biblii napisane jest, ze nasz ucisk tu jest niewielki.
Coz mozna zrobic dla takich ? nic juz. To przykre !

a dla tych co zyja i borykaja sie z problemami , a moze z myslami samobojczymi zachecic do szukania Boga i jego pomocy, bo moge zaswiadczyc na swoim przykladzie rowniez,az do tej pory pomagal mi Pan i wierze, ze bedzie pomagal, a chocby zabil mnie Najwyzszy bede mu ufac. Amen ! tak mi dopomoz Panie Jezu.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 27 czerwca 2014, o 07:50 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: SAMOTNOŚĆ a osamotnienie
 Post Napisane: 20 maja 2016, o 11:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Samotność jest odrzuceniem każdej iluzji i tunelem do prawdziwego życia



czy jestes samotny czy osamotniony ?

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: SENS I CEL życia - C I E R P I E N I E
 Post Napisane: 23 marca 2018, o 18:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lipca 2012, o 17:54
Posty: 18362
Co się stało, gdy "Niekończący się ewangelista" Nick Vujicic zobaczył demony w swoim pokoju hotelowym
2:00 PM EDT 3/12/2018 BILLY HALLOWELL / FAITHWIRE
Nick Vujicic
Nick Vujicic ( REUTERS / Juan Carlos Ulate )
Ewangelista Nick Vujicic ma syndrom tetraelii, zaburzenie, które spowodowało, że urodził się bez kończyn. Ale pomimo pewnych poważnych wyzwań, Vujicic i jego służba Life Without Limbs dotarły do ​​milionów ludzi w 68 krajach - wyczyn, który przypisuje Bogu.

Inspirujący mówca chrześcijański, który niedawno opublikował nową książkę pod tytułem Be the Hands and Feet , podzielił się swoją osobistą historią podczas niedawnego pojawienia się w "The Billy Hallowell Podcast", aby pokonać depresję i stać się znaną siłą dla ewangelii.

Omówił także wiarę, życie - i jego niedawne twierdzenia dotyczące doświadczenia z siłami duchowymi, które doprowadziły do ​​sporych dyskusji i debat online.

„Będąc urodzony i wychowany w kochającej domu w Australii do emigrantów z Jugosławii, byłem pierwszym niepełnosprawne dziecko, aby przejść do głównego nurtu systemu szkolnego Victoria w Australii,” Vujicic powiedział. "I w tym, miałem wspaniałe życie, ale bardzo głębokie zmagania i wpadłem w depresję w wieku 8 lat."

Był dręczony jako młody człowiek przez tragiczne myśli o swoim życiu i przyszłości - pytania, które doprowadziły go do zastanowienia się, co Bóg czyni ze swoim życiem.

„Patrząc w przyszłość w moim życiu, myśląc ja kiedykolwiek będzie niezależny? Czy jestem tylko ciężarem dla rodziców? Ja nigdy nie zamierza wziąć ślub. I nie będzie mieć żadnego celu w życiu”, powiedział. „A kiedy przeszedł tej depresji, to było trudne, bo słyszałem o kochającym Bogu, który mnie kochał, ale ze mnie w ten sposób lub pozwolił mi być w ten sposób, a mimo to nie dał mi cud, aby dać mi ręce i nogi cudownie . "

W wieku 10 lat Vujicic próbował popełnić samobójstwo w wannie i poniósł porażkę. Dopiero dwa lata później udało mu się wyjść z depresji. Kilka lat później przeczytał w Biblii Jana 9 o człowieku, który urodził się ślepy, a historia bardzo go dotknęła.

"Nikt nie wiedział, dlaczego urodził się w ten sposób, Jezus powiedział, że stało się tak, aby dzieła Boże zostały przez niego objawione" - kontynuował. "W wieku 15 lat Bóg powiedział:" Hej, chciałeś, abym dał ci mój plan na twoje życie? Nie o to chodzi. "Chodzi o Nicka, czy ufasz mi planem, który mam, a nie tylko da ci plan? "

W tym momencie wszystko klikało Vujicica, a po 17 roku zaczął mówić. Niedługo podróżował po świecie swoją historią pokonania przeciwności, inspirując jednocześnie młodych ludzi do przetrwania własnych wyzwań. Jego przesłanie zostało udostępnione przez media na całym świecie.

I jak wcześniej powiedział Faithwire, Vujicic wywołał sporo dyskusji po Facebooku na żywo w styczniu, kiedy zrobił kilka fascynujących stwierdzeń, dlaczego wierzy, że Bóg jest prawdziwy.

Powiązane artykuły
Boris Vujicic, Ojciec "Życia bez kończyn" Nick Vujicic, umiera
OBRAZ: Nick Vujicic przewodzi dzieciom w najsłodszej piosence w historii
"Nie mogę pokazać ci Boga, nie mogę pokazać ci anioła, ale jednym z powodów, dla których nie jestem ateistą i jednym z powodów, dla których nie wierzę, że nauka wszystko wyjaśnia, jest to, że mam widziałem cuda i widziałem demony "- powiedział Vujicic.


"Widziałem 10-metrowe demony, szerokie na 5 stóp przez mój pokój hotelowy w San Francisco / I poczułem obecność demona, demoniczną obecność, zanim demon faktycznie przeszedł przez ścianę. nauka nie potrafi wszystkiego wyjaśnić ... istnieje duchowe królestwo. "

Ewangelista nie zagłębił się w tę historię, ale oczywiście poprosiliśmy go o więcej szczegółów, biorąc pod uwagę, jak duże zainteresowanie generuje ta historia.

Vujicic powiedział, że ludzie muszą zrozumieć, że istnieje duchowe królestwo i bardziej szczegółowo opowiedział o swoich przeszłych doświadczeniach.

Jeśli chodzi o historię San Francisco, Vujicic opisał ogromny rozmiar demonów i przekazał kolejną podobną historię z udziałem niedawnej przejażdżki Uber.

Powiedział, że czuł, że coś jest nie tak, kiedy był w pojeździe - obecność, którą opisał jako "duchowy demoniczny ucisk". Potem, kiedy wysiadł z samochodu, zobaczył, że kobieta ma na przedniej stronie samochodu nalepki o tematyce satanistycznej.


Posłuchaj pełnego wywiadu i dowiedz się więcej o Vujicicu i jego służbie w jego nowej książce

Obrazek
https://www.charismanews.com/culture/70 ... hotel-room

_________________
Obrazek
Isaj40/9
Wstąpże na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny Syjonie!
Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny Jeruzalem!
Podnieś głos, nie bój się!
Powiedz miastom judy: Oto wasz Bóg!


.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 23 marca 2018, o 18:43 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strona główna forum » Potrzeby DUCHA i Duszy


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL